کاریابی در اسلواکی

کاریابی در اسلواکی

کاریابی در اسلواکی در بحث مهاجرت به اسلواکی 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت کاری به اسلواکی و برای کار در اسلواکی و همچنین موسسات کاریابی در اسلواکی و یا لیست مشاغل مورد نیاز اسلواکی یکی از مواردی است که افراد به شدت به دنبال آن هستند . اگر از طریق کار در اسلواکی اقدام به مهاجرت به اسلواکی کرده اید یا قصد اقدام دارید باید با موضوع کاریابی در اسلواکی برای اخذ اقامت اسلواکی آشنایی پیدا نمایید .

کشور اسلواکی یکی از ارزانترین کشورهای حوزه اروپا می باشد که می توان با هزینه زندگی بسیار پایین در آن به کار و تحصیل پرداخت . شاید باورکردنی نباشد که یک نفر می تواند با شبی ۵۰ دلار در هتلهای این شهر اقامت نماید و یا فقط با۳ تا ۱۰ دلار از وعده های غذایی مختلف استفاده کند.

قابل ذکر است همینطور که این کشور ارزان میباشد؛ نیروی کار نیز با نرخ پایین به راحتی بدست می آید و غالبا کارفرمایان کشور اسلواکی مشکلی در کمبود نیروی کار ندارند و  علاوه بر این طبق قانون کار در حوزه ویزای شنگن شما در صورتی می توانید پیشنهاد کاری را از کارفرما دریافت نمایید که آگهی استخدام آن کار به مدت ۳ ماه در کشور مربوطه و سه ماه در کل حوزه اروپا منتشر شود و چنانچه فردی از حوزه شنگن جذب کار نشود،آن وقت یک خارجی می تواند آن کار را دریافت نماید البته بازهم شانس بسیار و رزومه خوبی می خواهد که از طرف کارفرمایش رد نشود.

با این وجود چنانچه شما تمایل به دریافت کار از شرکتهای اسلواکی را دارید باید دوکار انجام دهید:

  • داشتن مجوز کار که این مجوز حداکثر به مدت ۲ سال اعطا می شود و برای کار فصلی مدت آن حداکثر ۶  ماه است، اجازه کار قابل انتقال نیست به این معنی که مجوز کار تنها برای یک حرفه مشخص و محل اقامت با یک کارفرما تعیین می شود و چنانچه فرد بخواهد کارفرمای خود را تغییر بدهد باید مجددا در خواست مجوز بدهد . اگر کارفرما یک خارجی را وارد کار کرده و یا مجوز کارگر رو به اتمام باشد؛ کارفرما موظف است ظرف ۷ روز کاری موضوع را به مرجع صالح اطلاع دهد.

ویزای کار  می تواند بارها و بارها تکرار شود اما همیشه برای دو سال تمدید می شود و یک فرد باید ۳۰ روز قبل از اتمام مهلت ویرایش درخواست مجدد بدهد که این درخواست توسط کارفرما برای نیرو و با ذکر دلایل ادامه کار وی مطرح می شود

۱-   یافتن کارفرما و شغل مناسب است تا این کارفرما برای شما درخواست مجوز کار بدهد که شما  می توانید با مراجعه به شرکتهای کاریابی در کشور اسلواکی که درذیل درج گردیده  است شغل مناسب و کارفرمای خود را بیابید:

work کاریابی در اسلواکی

شرکتهای کاریابی کشور اسلواکی:

یکی از شرکتهای کاریابی شرکت NOSLUŠ   می باشد که با بیش از ۲۵ سال حضور در بازار کار کشور اسلواکی  پیشرو در استخدام در بازارهای کشور اسلواکی و جمهوری چک است. این شرکت نیز با تکیه براتوانمندی قدرتمند خود که ناشی از فعالیت درسالهای متمادی می باشد پیشنهادات شغلی فراوانی برای افراد مقیم در اسلواکی و یا خارجیان فراهم آورده است می توانید با مراجعه به آدرس سایت این شرکت به نشانی ذیل اطلاعات درخواستی خود را به راحتی کسب نمایید.

www.indexnoslus.sk

این شرکت اهمیت بسیار زیادی به مشتریان خود می دهد و همیشه در تلاش برای کسب رضایت بیشتر از جانب مشتریان می باشد بطوریکه این شرکت توانست در سال ۲۰۱۱ جایزه ملی CR برای بالاترین کیفیت کاری را از آن خود کند.

شرکت هادسون یکی از شرکتهای کاریابی پیشرو در استخدام  نیروی کار می باشد. این شرکت تامین کننده بیش از ۲۰۰۰ کارمند در سطح شرکتهای بین اللملی بوده است و در براتیسلاوا حضور دارد.

شرکت Lp در حوزه ساخت و ساز ویبولیتین فعالیت می کند و یک آژانس کاریابی کار موقت می باشد مقر این شرکت در کوشیسته اسلواکی می باشد.

یکی از دیگر از شرکتهای کاریابی در کشور اسلواکی  شرکت پروفسیا ثبت شده در براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی می باشد که این شرکت با ایجاد یک سایت انواع مشاغل و تعداد کارمند مورد نیاز شرکتهای زیر مجموعه خود را در این سایت درج نموده است. و شما به راحتی می توانید از طریق این سایت به اطلاعات کاررمایان دسترسی پیدا نمایید و چنانچه وارد صفحه کار مشخصی از شرکتی شوید در آن صفحه می توانید اطلاعات و نیازمندی کار مورد نظر را بررسی نموده و بطور مستقیم رزومه خود را برای کارفرما ارسال نمایید. هم اکنون می توانید به سایت کاریابی پروفسیا  به نشانی مراجعه نموده و شرایط را بررسی کنید.

WWW.PROFESIA.SK

ازجمله شرکتهای موجود در سایت پروفسیا که آگهی استخدامی زده اند : مک دونالد اسلواکی با ۲۶ شغل و بانک تاترا با ۱۱۹ عنوان شغلی و ….

نکته حائز اهمیت این است که در سایت شرکت پروفسیا می توانید شرایط حقوق خود را با موقعیت و منطقه بررسی کنید و به تجزیه و تحلیل حقوق بپردازید. حتی این سایت راهنمای جامعی برای تهیه یک رزومه مناسب در اختیار شما قرار میدهد.

AUJOB  نیز یکی از  آژانس های کاریابی اسلواکی می باشد که توانسته تعداد زیادی از افراد را در زمینه های مختلف کسب و کار، امور مالی، حسابداری و بانکداری، خرید و فروش ، منابع انسانی، بازاریابی ، بیمه و حقوق و البته بیشتر در زمینه آی تی به کار معرفی نماید.

خدمات استخدام DK سازمانی است که در زمینه استخدام مشاغل تمام وقت و پاره وقت در اتحادیه اروپا فعالیت می کند  در کشورهای اسکاتلند و ایرلند و هلند متمرکز است اما با طیف گسترده ای از کارفرمایان و شرکای کسب و کار در اسلواکی همکاری دارد. دفتر این شرکت در ریماوسکا سیتا می باشد.

آدکو دارای ۲۴ دفتر در کشورهای چک و اسلواکی است و روز به روز تعداد دفاتر این کشور در حال افزایش می باشد.

این شرکت دارای یک موتور جستجو برای جستجوی کار رایگان می باشد.

شرکتها و آزانسهای کاریابی در کشور های مختلف و از جمله اسلواکی تنها راهی برای یافتن کار مناسب هستند و نکته مهم در یافتن کار مناسب داشتن شرایط و امتیازات لازم در بدست آوردن حرفه مدنظرتان می باشد. شما به خوبی می دانید که بدون تحصیلات و معیارهای کافی در کشورهای حوزه اروپایی نمی توانید شغلی مناسب بدست بیاورید.

در کنار این موضوع آنچه که اهمیت دارد توجه ویژه خیلی از کشورها به توانایی کارجو نسبت به زبان آن کشور است و شما چنانچه در بسیاری از کشورها و علی الخصوص کشور اسلواکی مهارت زبان داشته باشید باید مطمئن باشید که سریعتر از رقبای خود به کار می رسید.

کاریابی در اسلواکی یکی از مهمترین مراحل بعد از مهاجرت به اسلواکی از طریق کار در اسلواکی و یا مهاجرت کاری به اسلواکی است که باید به صورت دقیق انجام شود تا بهترین در آمد و بهترین شغل را برای خود انتخاب نمایید . همچنین پیشنهاد میگردد که جهت کاریابی در اسلواکی و پیدا کردن کار در اسلواکی از ماه ها قبل از مهاجرت به اسلواکی شروع به جست و جو کار در محیط های مجازی نمایید تا شانس پیدا کردن کار بیشتری داشته باشید و به اخذ اقامت اسلواکی برسید .

  • جهت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اسلواکی از جمله مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و یا شرایط تحصیل در اسلواکی و یا هزینه تحصیل و  زتدگی در کشور اسلواکی و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسلواکی با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان ما نهایت استفاده را بکنید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.