کاریابی در اتریش و بررسی نکات مهم در باب آن

کاریابی در اتریش، شرایط جستجوی کار در اتریش و یافتن موسسات کاریابی معتبر در اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. سالانه متقاضیان زیادی درخواست مهاجرت به کشور های اروپایی را دارند و همواره سوالات بسیاری برای این عزیزان به وجود می آید از جمله اینکه آیا کاریابی در اتریش باعث دریافت اقامت می شود؟ پروسه اخذ اقامت اتریش از طریق کار چند سال به طول می انجامد؟ هزینه های زندگی در اتریش به چه صورت می باشد و حقوق پرداختی در زمان کار در کشور اتریش به چه میزان است؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات شما عزیزان در این موارد پاسخ دهیم. اتریش از دسته کشور های مناسب جهت زندگی در اتحادیه اروپا می باشد که پایتخت آن شهر وین به عنوان برترین شهر جهان جهت سکونت برگزیده شده است. یکی از دلایلی که متقاضیان زیادی درخواست ورود به این کشور را دارند امن بودن این کشور می باشد که در سال 2019 سومین کشور امن دنیا انتخاب شده است و این باعث ایجاد احساس امنیت در مهاجرین می شود. متقاضیان کاریابی در اتریش می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره های رایگان تلفنی موسسه حقوقی ملک پور( MIE اتریش) استفاده نموده و تمامی اطلاعات در باب کاریابی در اتریش را بدست آورند.

کاریابی در اتریش 1 کاریابی در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کاریابی در اتریش و شرایط عمومی آن

اطلاع از شرایط عمومی آن یکی از مواردی می باشد که متقاضیان ورود به بازار کاری اتریش و کاریابی در اتریش باید از آن اطلاعات کامل داشته باشند. اتریش از جمله کشورهای اروپای مرکزی می باشد که با کشورهایی همچون مجارستان، سوئیس، آلمان، ایتالیا، لیختن اشتاین و اسلوونی همسایگی دارد. طبق آخرین سرشماری جمعیت این کشور حدود ۸ میلیون نفر می باشد. مردم کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند، اما باید توجه داشت که زبان دوم این کشور انگلیسی می باشد که حدود ۹۰ درصد مردم این کشور نیز به این زبان تسلط کافی دارند. البته باید توجه داشت در بخش هایی از این کشور مردم به زبان مجاری و اسلوونیایی نیز صحبت می کنند. پایتخت این کشور شهر وین است که در ۱۱ سال اخیر برترین شهر دنیا جهت زندگی و اقامت مهاجرین انتخاب شده است و خدمات دولتی این کشور در رتبه اول قرار گرفته است. اتریش سومین پاسپورت معتبر دنیا را داراست و این موضوع می تواند گزینه ای بسیار مناسب جهت مهاجرت به این کشور باشد.

کار در اتریش یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد، بنابراین مبحث کاریابی در کشور اتریش دارای اهمیت می باشد. هدف مقاله پیش رو نیز ارائه راهکارهای موثر و نکات مفید در زمینه کاریابی در اتریش و مهاجرت کاری به کشور اتریش می باشد.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان کاریابی در اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کار و کاریابی در اتریش

video کاریابی در اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کار و کاریابی در اتریش

audio کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و سیستم امتیاز بندی ویزای کار اتریش

کشور اتریش برای متقاضیان کاریابی در اتریش ویزا های کاری ارائه می دهد. متقاضیان کار در این کشور می توانند در صورت گرفتن job offer یا دعوت نامه های کاری اقدام به اخذ اقامت کاری اتریش نمایند و یا از طریق ویزای job sekeer یا ویزای جست و جوی کار وارد این کشور شوند. افراد شاغل در اتریش با پرداخت مالیات به مدت 5 سال می توانند درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشند. ما در ادامه مطلب به انواع ویزا های کاری و کاریابی در اتریش پرداخته ایم.

 • اخذ ویزای کار اتریش از طریق job offer

  متقاضیانی که درخواست ورود به بازار کاری اتریش را با دعوت نامه کاری در این کشور دارند می توانند با ارسال رزومه خود به کار فرماها و شرکت های معتبر درخواست دعوت نامه کاری و یا job offer داشته باشند. کارفرمایانی که درخواست ارسال دعوت نامه را دارند باید دولت اتریش را متقاعد نمایند نیروی مورد نظر فردی متخصص می باشد که در اتحادیه اروپا یافت نمی شود. این افراد باید آگهی استخدام را به مدت 3 ماه در اتریش آگهی نمایند و در صورت نبود نیروی مورد نظر این آگهی را به مدت 3 ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهی نمایند. در صورتی که فرد مورد نظر در مدت 6 ماه یافت نشد کارفرما می تواند با اجازه اداره کار و اداره مهاجرت اتریش برای متقاضیان کار در اتریش دعوت نامه کاری ارسال نماید. افرادی که با این نوع ویزای کاری وارد کشور اتریش می شوند می توانند خانواده خود را به عنوان همراه وارد این کشور کنند. افرادی که به عنوان همراه وارد این کشور می شوند می توانند از تمام خدمات دولتی این کشور استفاده نمایند و اجازه کار تمام وقت خواهند داشت. البته در این روش نیز شما باید ابتدا امتیازات لازم را از سیستم امتیازبندی کسب نمایید، در مقاله زیر می توانید جداول امتیاز بندی را مشاهده کنید و امتیاز خود را محاسبه نمایید.

مهاجرت کاری به اتریش
 • ویزای جستجوی کار یا job sekeer اتریش

  متقاضیان کاریابی در اتریش می توانند از ویزای جستجوی کار در اتریش استفاده نمایند. کشور اتریش به دلیل کمبود نیروی کاری در برخی از رشته ها اعلام جذب نیرو کار از خارج از اتحادیه اروپا کرده است. در این روش متقاضیان می توانند با ارائه مدرک تحصیلی و سابقه کاری خود در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی خود درخواست ورود به این کشور و کاریابی در اتریش را داشته باشند. شما در این ویزا یک اقامت 6 ماهه دریافت می کنید و می توانید به صورت فردی وارد این کشور شوید و 6 ماه زمان دارید تا در آن کشور کار پیدا کرده و اقامت خود را تبدیل به اقامت کاری کنید. متقاضیان در این روش باید به صورت فردی اقدام نموده و بعد از دریافت اقامت کاری درخواست ورود همراهان خود ( همسر و فرزند زیر 18 سال) را داشته باشند. توجه داشته باشید شما برای ورود راحت تر به بازار کاری این کشور باید سطح متوسطی از زبان آلمانی را داشته باشید. متقاضیان توجه داشته باشند در این روش شما باید حدودا 70 امتیاز از 100 امتیاز کسب کنید تا با درخواست شما موافقت شود. این امتیاز ها از سن، سابقه کار، میزان تحصیلات و سطح زبان بدست می آید. در ادامه امتیازات مورد نیاز جهت دریافت کار و ویزا های جست و جوی کار در این کشور بررسی شده است.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
  20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
  30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
  40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
  در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
  20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
  25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
  30 بیشتر از 70000 یورو
  20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
  20 جوایز علمی شناخته شده
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
  2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
  10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
  5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
  10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
  حداکثر امتیاز: 20 سن
  20 تا 35 سالگی
  15 تا 40 سالگی
  10 تا 45 سالگی
  حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
  5 فوق دیپلم در اتریش
  10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
  100 حداکثر امتیاز مجاز
  70 حداقل امتیاز مورد نیاز

کاریابی در اتریش و مدارک مورد نیاز

متقاضیان ورود به بازار کار کشور اتریش و ویزای جست و جوی کار اتریش جهت کاریابی در اتریش باید مدارک مورد نیاز این ویزا را ارائه دهند. همراهان عزیز توجه داشته باشند که درصورت نبود مدارک مورد نیاز شانس خود را جهت دریافت ویزای کار و ویزای جست و جوی کار از دست می دهند. مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای کار اتریش و کاریابی در اتریش به شرح زیر می باشد.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدرک تحصیلی (حداقل مدرک لیسانس)
 • ارائه سابقه کاری (حداقل 3 سال)
 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز (مدرک B1 آلمانی)
 • ارائه مدارک تحصیلی و گواهی نامه های بین المللی
 • ارائه مدارک و سوابق کاری در خارج از کشور (در صورت وجود)
 • ارائه نامه تمکن مالی در ایران

کاریابی در اتریش 5 کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و نرخ بیکاری در اتریش

یکی از مواردی که متقاضیان کاریابی در اتریش باید به آن توجه داشته باشند نرخ بیکاری در کشور مقصد می باشد. یکی از دلایلی که دولت اتریش اقدام به جذب نیروی کاری کرده است نرخ بیکاری پایین در اتریش می باشد. در حال حاضر درصد بیکاری در اتریش کمتر از 5 درصد می باشد. افرادی که درخواست کاریابی در اتریش و سایر کشورها را دارند باید قبل از ورود به کشور مقصد نرخ بیکاری را در نظر بگیرند زیرا نرخ بیکاری بالا تاثیر مستقیم به روی کاریابی افراد دارد. در این بخش از این مقاله که توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است، به بررسی دقیق نرخ بیکاری در کشور اتریش پرداخته ایم. متقاضیان در ادامه مطلب می توانند از نمودار نرخ بیکاری در اتریش دیدن نمایند.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و مشاغل مورد نیاز

 کاریابی در اتریش و ورود به بازار کار اتریش نیاز به بررسی مشاغل مورد نیاز آن کشور دارد. افرادی که درخواست ورود به بازار کار کشور مورد نظر را دارند باید ابتدا مشاغل مورد نیاز را بررسی نمایند. در صورتی که شغل شما از جمله مشاغل مورد نیاز این کشور باشد شانس کاریابی شما را افزایش می دهد و شما به راحتی می توانید وارد بازار کار این کشور شوید. مشاغل مورد نیاز اتریش در سال جدید از قرار زیر می باشد.

چشم پزشک و اپتیک چشم پردازنده های پلاستیک
سازنده بتن کارگران ماشین چوبی
تکنسین مهندسی جریان ضعیف سازنده کف و دیوار
تکنسین های ویژه مهندس تجهیزات کشاورزی
تکنسین مکانیک سنگین مهندس مکانیک
پزشک و متخصص جراحی مهندس برق و الکترونیک
پرستار مهندس معماری
ماشین کار حسابدار و مدیر مالی
نجار مهندس برق و قدرت
سرآشپز رستوران لوله کش، اتصالات لوله

کاریابی در اتریش 3 کاریابی در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق کار

کاریابی در اتریش و میزان حقوق در اتریش

کاریابی در اتریش و ورود یک نیرو کار در این کشور نیاز به بررسی میزان حقوق در این کشور دارد. متقاضیان توجه داشته باشند حداقل حقوقی که از سوی دولت برای یک کارگر تعیین شده 1،200 یورو می باشد. متقاضیانی که وارد این کشور می شوند و به عنوان یک نیروی کار ضعیف وارد بازار کار این کشور می شوند حداقل دستمزد را دریافت کرده که برای یک زندگی 2 نفره در این کشور مکفی می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند شما با دریافت حقوق در این کشور باید به میزان حقوق دریافتی مالیاتی را پرداخت نمایید که پوشش دهنده هزینه های تحصیل، درمان و خدمات دولتی رایگان می باشد. شما در صورتی که در این کشور میزان حقوقتان از حد مورد نظر عبور کند می توانید درخواست کارت اقامت قرمز سفید قرمز این کشور را داشته باشید. این کارت اقامت یکی از برترین کارت های اقامت دنیا می باشد. متقاضیان در ادامه مطالب می توانند لیستی از دستمزد افراد را در مشاغل مختلف مشاهده نمایند.

عنوان شغلی میانگین درآمد ناخالص شخص
مدیریت 3،308 یورو
کشاورزی، صنایع غذایی 2،776 یورو
هنر و فرهنگ 2،449 یورو
بانکداری 3،938 یورو
صنعت خودرو 2،590 یورو
صنعت شیمی 1،946یورو
سازه و املاک 4،426 یورو
حمایت مشتری 2،600 یورو
حسابدار و اقتصاددان 2،733 یورو
مهندس برق و قدرت 3،872 یورو
آموزش و علوم و تحقیقات 2،311 یورو
تکنولوژی اطلاعات 4،137 یورو
خبرنگاری و رسانه 2،296 یورو
مارکتینگ و تبلیغات 2،891 یورو
مشاغل مدیریتی 5،549 یورو
منابع انسانی 2،849 یورو
حقوق و قضاوت 7،622 یورو
ویزای کار در اتریش

کاریابی در اتریش و مراحل جست و جوی در اتریش

همان طور که برای شما عزیزان مطرح شده کاریابی در اتریش به راحتی برای واجدین شرایط امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند با دریافت ویزای جست و جوی کار وارد اتریش شوند و جست و جوی کار داشته باشند. متقاضیان می توانند با دریافت کمک از موسسات کاریابی در اتریش خیلی زودتر وارد بازار کار این کشور شوند. موسسات کاریابی در قبال هزینه ای که دریافت می کنند با رزومه شما اقدام به جست و جوی کار می کنند و می توانند شما را با کار فرماهایی که به دنبال نیروی کار می باشند متصل کنند تا شما به راحتی وارد بازار کار این کشور شوید. همراهان گرامی می توانند قبل از ورود به این کشور از سایت های کاریابی کمک دریافت نموده و بعد از ورود بلافاصله وارد کار خود شوند. متقاضیان نوجه داشته باشند شما تنها با مدرک تحصیلی دانشگاهی خود می توانید وارد بازار کار این کشور شوید. خیلی از افراد بدون توجه به این موارد وارد این کشور می شوند و با مدارک فنی حرفه ای اقدام به جست و جوی کار می نمایند که این موضوع باعث از بین رفتن شرایط اقامتی می شود و متقاضیان دچار مشکلات متعددی می شوند.

کاریابی در اتریش 4 کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و موسسات کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و استفاده از موسسات کاریابی اتریش نیاز به شناخت شما از موسسات کاریابی این کشور دارد. ما در این بند به موسسات کاریابی معتبر در کشور اتریش اشاره کرده ایم. متقاضیان می توانند با استفاده از این آدرس ها وارد سایت موسسات کاریابی شده درخواست کمک جهت کاریابی را داشته باشند.

 • www.universitypositions.eu
 • welcomm-europe.eu
 • ist.ac.at
 • www.jobsinvienna.com
 • academicpositions.com

در لیست زیر نیز روزنامه های کاریابی در اتریش را می توانید ملاحظه نمایید. این روزنامه ها نیز منبع مناسبی برای کاریابی در اتریش محسوب می شوند. در ادامه به معرفی برخی از این روزنامه ها می پردازیم.

 • Krone
 • Diepresse
 • Derstandard
 • nachrichten
 • Kurier
بلوکارت اتریش

کاریابی در اتریش و بررسی ویزای همراه

 افرادی که با ویزای کار وارد کشور اتریش می شوند می توانند تقاضای ویزای همراه داشته باشند. طبق قوانین بین المللی اتریش همراه به همسر و فرزند زیر 18 سال گفته می شود. متقاضیان می توانند با ورود به این کشور به عنوان همراه از اجازه کار خود استفاده نموده و به صورت تمام وقت وارد بازار کار این کشور شوند. افرادی که درخواست ورود فرزند خود به این کشور دارند می توانند از خدمات دولتی این کشور برای فرزندان خود استفاده نمایند و فرزندان می توانند از تحصیل رایگان استفاده نمایند. افرادی که به عنوان همراه وارد این کشور می شوند می توانند از تمامی خدمات شهروندی این کشور استفاده نمایند و از خدمات دولتی و بیمه که منجر به خدمات درمانی رایگان می شود. افرادی که در این کشور به عنوان همراه وارد می شوند می توانند با پرداخت مالیات در این کشور بعد از 5 سال می توانند درخواست اقامت دائم این کشور داشته باشند و 1 الی 5 سال بعد از آن امکان درخواست تابعیت اتریش را نیز دارند. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای همراه اتریش به شرح زیر می باشد.

 • همسر قانونی یا شریک زندگی ثبت شده
 • پاسپورت معتبر متقاضی
 • مدرک اثبات ازدواج
 • مدرک اثبات اقامت همچون اجاره نامه
 • مدرک بیمه و سلامت روحی و جسمی شخص متقاضی
 • مدرک اثبات تمکن مالی
 • تسلط به زبان آلمانی در سطح A1

بلوکارت اتریش 6 کاریابی در اتریش

کاریابی در اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش

کاریابی در اتریش و ورود به بازار کار این کشور یکی از روش های اخذ اقامت دائم و در نهایت پاسپورت و تابعیت این کشور می باشد. متقاضیان کاریابی در اتریش توجه داشته باشند شما با هر کدام از ویزا های کاری وارد این کشور شوید باید به مدت 5 سال در این کشور مشغول به کار بوده و بعد از 5 سال حضور قانونی در این کشور و پرداخت منظم مالیات درخواست اقامت دائم نمایید. افرادی که درخواست اقامت دائم را دارند باید ثابت نمایند در مدت 5 سال مشکلی در این کشور به وجود نیاورده و تمام کارهایشان قانونی بوده است. علاقه مندان می توانند 1 الی 5 سال بعد از دریافت اقامت دائم این کشور درخواست تابعیت این کشور را داشته باشند. شما برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور باید در آزمون های تابعیتی این کشور که شامل آزمون زبان آلمانی، آزمون تاریخ و فرهنگ اتریش می باشد را پشت سر بگذارند و بعد از قبولی در آزمون مورد نظر تابعیت خود را دریافت نمایند.

متقاضیان توجه دشته باشند اخذ اقامت و تابعیت اتریش از روش های مختلفی نیر امکان پذیر می باشد که ما در لینک زیر به آن اشاره کرده ایم.

کاریابی در اتریش و سخن پایانی

کاریابی در اتریش و ورود به بازار کار این کشور برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. همان طور که برای شما عزیزان مطرح شده است، ویزا های کار اتریش متفاوت می باشد و افراد می توانند از هر 2 ویزای کاری این کشور جهت ورود به این کشور و کاریابی در اتریش استفاده نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که نرخ بیکاری پایین این کشور یکی از دلایل ورود نیروهای کاری متخصص به این کشور می باشد. همان طور که برای شما عزیزان طرح داده شده اتریش و پایتخت آن شهر وین به عنوان برترین شهر جهان جهت زندگی انتخاب شده است. متقاضیان کاریابی در اتریش می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) استفاده نموده و تمامی اطلاعات در باب ویزا های کاری اتریش را بدست آورند. شما عزیزان می توانید با استفاده از ویدیو های رایگان و ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت اطلاعات پایه ای از مهاجرت را بدست آورند. متقاضیان کاریابی در اتریش می توانند سوالات و پیشنهادات خود را در باب کاریابی در اتریش در انتهای این مقاله در بخش دیدگاه ها قرار دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

47 پاسخ
 1. شهرام گفته:

  باسلام خدمت آقای دکتر ملک پور من ۴۶سال سن دارم،متاهل ودارای دوفرزند، پایه یک و۱۳سال سابقه بیمه دارم.خواستم ببینم میتونم واسه کار درآلمان یا اتریش اقدام کنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط سنی شما برای کار در آلمان و اتریش مناسب نیست و در صورت داشتن تمکن مالی میتونین برای خودحمایتی اتریش اقدام کنین و یا سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا. شرایط کار آلمان:
   کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   شرایط کار در اتریش:
   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 2. sara گفته:

  سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم برای پیدا کردن کار حتما باید بریم کشور مورد نظر یا می تونیم از ایران هم رزومه بفرستیم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در اتریش به دو صورت امکان پذیر است: 1- از طریق داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی 2- اخذ ویزای جست و جوی کار اتریش و کاریابی حضوری در این کشور به مدت 6 ماه
   در هر دو صورت می بایست دارای مدرک نحصیلی بالای لیسانس در رشته های مورد نیاز این کشور، مدرک زبان آلمانی بالای B2 ، سن زیر 35 سال و میزان مشخصی سرمایه جهتزندگی در این کشور است.

   پاسخ
 3. علی لنگ باف گفته:

  سلام من 37سالمه ومذکر تحصیلاتم زیر دیپلمم شغلم خیاطی وتخصص دیگه ای ندارم لطفا راهنماییم کنید که کجامیتونم برم وکارکنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ گویی به سوال شما نیاز است که اطلاعات دیگری از قبیل سن، وضعیت تاهل و میزان دارایی بررسی شود. توصیه می کنم برای بررسی کامل شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. رضا گفته:

  سلام وقت بخیر
  آقای دکتر می خواستم بدون ویزای کار برای من در کدام کشور مناسب است. کارشناس ارشد مهندسی عمران سازه هستم با ده سال سابقه کار که پنج سال آن با بیمه است. متاهل هستم دارای یک فرزند یک ساله و خانم بنده هم کارشناس ارشد آناتومی هستند با چهار سال سابقه بیمه. بی زحمت اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری مستلزم داشتن کارفرما می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 5. مرتضی گفته:

  با سلام.بنده جوشکار لوله کشی گاز هستم5سال سابقه کار دارم.32سالمه مدرک زبان و دانشگاهی ندارم و دیپلم هستم متاهل ودارای دو فرزند هستم آیا میتونم کار مورد نظرم رو پیدا کنم؟

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد اما می توانید روش های دیگری را برای مهاجرت در نظر بگیرید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پور .بنده ۲۶ سال سن لیسانس زبان وادبیات انگلیسی و داری مدرک فنی حرفه ای ایمنی و نمره ۶ ایلتس هستم .بنظرتون میتونم در اتریش کار مرتبط پیدا کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، پیشنهاد می شود از طریق تحصیل اقدام کنید. اگر هدف شما کار است می توانید برای دوره های کوتاه مدت تحصیل همزمان با کار در کانادا اقدام کنید.

   پاسخ
 7. سحر گفته:

  سلام دختر مجرد ۳۲ ساله هستم، مدرکم کاردانی اموربانکی و کارشناسی مدیریت بازرگانی هست و همچنین مدرک روزنامه نگاری از وزارت ارشاد رو دارم. خبرنگارم و دارای شش سال سابقه بیمه هستم. خواستم بدونم کدوم روش مهاجرت با توجه به شرایط من مناسب تره؟ ممنون

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 8. جمال گفته:

  سلام. خسته نباشید.بنده 28 ساله دارای مدرک کارشناسی عمران هستم.یکسال سابقه کار در این رشته دارم.آیا میتونم در یک رشته تحصیلی یا شغلی دیگر. بغیر از رشته خودم اقدام کنم؟
  سوال دوم اگردوست و آشنایی ک چندین سال هست در کشور اتریش اقامت دارند و دارای شرکت هستند داشته باشم.میتونن بنده رو ساپورت شغلی بکنند؟

  پاسخ
 9. Reza گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما ؛ من شغلم MDF و صنایع چوبیه ، میخواستم بدونم برای وارد شدن به بازار کار اتریش چه مراحلی رو باید طی کنم ؟

  پاسخ
 10. سجاد گفته:

  سلام .وقت بخیر.من لیسانس برق قدرت دارم از دانشگاه دولتی با معدل15.5 یک سال از دانشگاه میگذره 9 ماه سابقه کار در زمینه طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی دارم.5 تا مدرک از فنی حرفه ایم دارم.میخواستم ببینم میتونم اقامت بگیرم واسه اتریش یا نه؟

  پاسخ
 11. یاسمن گفته:

  با سلام
  من لیسانس برق کنترل از دانشگاه غیرانتفاعی دارم
  ۲۶سالمه
  ۳ساله در زمینه هنر کار میکنم و زیورآلات ؛ نقاشی ,سفال و…
  آیا میتونم برای کار در آلمان یا اتریش اقدامی انجام بدم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلاام
   برای اخذ ویزای کار می بایست سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی تان ارایه دهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. taher jabbarpour bonyadi گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان .بنده 35 ساله هستم و متاهل .کارشناسی مکانیک دارم .ومدارک فنی حرفه ای فرزکار cnc,درجه 1و 2میخواستم در مورد مهاجرت کاری یا تحصیلی بنده رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید مدرک زبان المانی اخذ نمایید و برای المان اقدام نمایید در صورتی که سابقه کاری مرتبط داشته باشید.

   پاسخ
 13. فاطمه گفته:

  سلام وقت بخیر اینجانب 36 ساله دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی اراک و ارشد روابط بین الملل از دانشگاه آزاد تهران با 12 سال سابقه در واحد بین الملل یکی از پژوهشگاه های دولتی هستم. همسر اینجانب 44 ساله دارای دکترای شیمی تجزیه از دانشگاه خوارزمی تهران هستند دارای 18 سال سابقه بیمه در یکی از سازمان های معتبر دولتی هستند. سئوال:
  1. آیا امکان درخواست ویزای کار از سفارت اتریش برای ما وجود دارد؟
  2. آیا برای تقاضا برای کار ابتدا باید ویزای کار اخذ سپس apply شود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. سعید گفته:

  با سلام من 34 سالم هست لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد و ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد نهران مرکز دارم 6 سال سابقه کارو بیمه در زمینه کامپیوتر دارم و متاهل هستم زبان آلمانی نیز بلد نیستم و شروع کردم به آموزش ، آیا امکان دریافت ویزا کاری در اتریش و امکان کار پیدا کردن در اتریش را دارم .
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر برای ویزای کار اتریش شانستان پایین است باید برای المان اقدام نمایید جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 15. بهاره پژوه گفته:

  سلام من ٢٩ سالمه
  فوق لیسانس برق و کنترل دانشگاه آزاد دارم
  سه سال سابقه کار و دو سال سابقه بیمه دارم
  امکان ویزا کار برای من هست

  پاسخ
 16. ايمان گفته:

  سلام من ٢٣ ساله تکنيسين فني برق صنعتي هستم و متاهل ميخواستم ببينم ميتونم کار پيدا کنم تو اتريش؟ مراحل اقامت من تقريبا اوکي شده

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه سابقه کاری و مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. حامد گفته:

  سلام
  من 31 سالمه.فوق لیسانس برق قدرت دانشگاه آزاد. 9سال سابقه کار در صنعت برق و نیروگاه دارم.21 مدرک فنی و حرفه ای دارم. به نظرتون شرایط اولیه ام خوبه؟ متاهل هم هستم.
  تقریبا چه کاری میتونم پیدا کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط مناسبی برای ویزای کاری المان و اتریش دارید باید شرایط شما به صورت تخصصی تری بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. نسیم عباسی گفته:

  سلام و وقت بخیر ، من ۳۱ ساله و فوق لیسانس معماری دانشگاه ازاد هستم،۳ساله پروانه نظام مهندسی دارم اما بیمه ندارم، شوهرم هم کاردانی کامپیوتر هست، مدرک حسابداری هم داره، شغلش هم سردخانه سازیه، ۱ پسر ۲۱ ماهه دارم ایا امکان اقامت کاری داریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کاردانی شانس ویزای کار پایین است اما میتوانید از طرق دیگر اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. سورنا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 31سالمه،مدرک فوق لیسانس فیزیک دارم و 11سال سابقه تدریسدر رشته فیزیک، مدرک زبان معتبری ندارم.ایا امکان پیدا کردن کار در کشور اتریش برای من وجود داره.ممنون از پاسخ گوییتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور اتریش امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. رحمانيان گفته:

  با سلام من دو دختر ١٣ ساله و ٤ سال و نيم دارم ميخواستم ببينم از طريق ويزاي تحصيلي ميتونن در اتريش ادامه تحصيل بدهند يا خير ايا به بچه ها در ضمن تحصيل اقامت دايم داده ميشه لطفا راهنمايي فرماييد ايا اتريش بهتره يا فنلاند در ضمن من ايران نيستم در كشور عربي زندگي ميكنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در این کشور برای فرزندان شما وجود دارد که در حین تحصیل اقامت موقت خواهند داشت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. رضا گفته:

  سلام بنده 33 ساله، متاهل و دارای یک فرزند 18 ماهه و دارای لیسانس حقوق از دانشگاه غیر انتفاعی سراسری و فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد هستم. همسرم دارای لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی سراسری و فوق لیسانس مهندسی صنایه از دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی می باشد. دو تا سوال دارم:
  1)بهترین و ارزانترین راه برای اخذ ویزای اتریش چیست؟ شرایط بنده مناسب تر است یا همسرم؟
  2) امکان کار برای همراه در ویزای پیشنهادی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خدمت شما بزرگوار ویزای کار اتریش برای رشته حقوق مناسب نیست ،ترجیحا رشته همسرتان بسیار مناسب تر است از انجایی که ویزای کاریابی اتریش امتیازی میباشد نفر اصلی میبایست مدرک زبان انگلیسی یا المانی ارایه دهد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. مهاجر گفته:

  سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما
  من فارق تحصیل از دورشته ی ریاضی فیزیک و علوم تجربی هستم بامعدل دیپلم ١٩و درحد متوسط زبان انگلیسی بلدم و متأهلم و ٢٠سالمه و همسرم کارشناس ارشد رشته مدیریت ورزشی وکارشناس تربیت بدنی و عضو تیم ملی جودوی کشور بوده و ٢٩سالشونه و ۵سال کارمند یک بانک بوده میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم در رشته ی پزشکی در اتریش ادامه تحصیل بدم و همسرم اونجا کار منتسبی متناسب با رشتش داشته باشه؟ ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور اتریش باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی داشته باشید هم چنین امتیازات همسر شما برای اخذ ویزای کار اتریش مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. اعظم مشهدی گفته:

  سلام.من کارشناس ازمایشگاه تشخیص طبی هستم و ۱۵ سال سابقه ی کار دارم.برای ادامه تحصیل اقدام کردم که بهم پذیرش داروسازی از دانشگاه وین دادن .ولی نگرانم بعد از ادامه تحصیل در اتریش نتونم اونجا کار پیدا کنم چون اکثر تجربیات دوستانی که سرچ کردم و خوندم بد بود و میگفتند شدنی نیست اینه که نمیدونم چیکار کنم .لطفا منو راهنمایی کنید .ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   پیدا کردن کار بعد از تحصیل کاملا به خود شخص بستگی دارد و نمیتوان هیچ مواردی را پیشبینی نمود . البته اگر در بین تحصیل کار نیمه وقت پیدا نمایید میتوانید از همان استفاده نمایید و بعد از فارغ التحصیلی در صورت توافق کارفرمای خود کار خود را از پاره وقت به تمام وقت تغییر دهید . با تشکر

   پاسخ
 24. مرتضی گفته:

  با عرض درود فراوان خدمت جناب ملکپور عزیز و همکاران گرامی
  اینجانب خواهان پیدا کردن شغل در کشور اتریش یا آلمان هستم (۳۰ ساله و متاهل)، مدرک تحصیلی بنده کارشناسی ناپیوسته برق از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل ۱۵ میباشد.هم اکنون در یکی از نیروگاه های برق ایران مشغول به کار هستم (۵ سال سابق بیمه) . زبان انگلیسی بنده در حد متوسط است که درحال تقویت آن هستم و همچنین مشغول یادگیری زبان آلمانی میباشم -همسر بنده مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه دولتی دارد:
  ۱-شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارم؟
  ۲-بعد از اخذ ویزای جستجوی کار اتریش چند درصد احتمال پیدا کردن شغل وجود دارد؟
  ۳-بعد از پیدا کردن شغل و عقد قرارداد چگونه همسرم میتواند به من ملحق شود؟
  ۴-آیا بعد از کسب جواز اقامت برای بنده ، همسرم میتواند به تحصیل یا کار مشغول باشد؟
  شرمنده از اینکه سوالم طولانی گردید ولی خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط دریافت ویزای جست و جو کار در کشور اتریش یا آلمان برای شما وجود دارد . ولی باید شرایط شما دقیقتر مورد بررسی قرار گیرد . شما میتوانید در صورت تمایل با دفتر مرکزی وین یا سایر دفاتر مستقل ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل بفرمایید.

   پاسخ
Rating: 5