کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان

 • اگر شما متقاضی کاریابی در آلمان و اخذ اقامت کاری آلمان در سال ۲۰۱۸ و مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان و کاریابی در آلمان هستید با توجه به آخرین قواعد نظام حقوقی موجود در سفارت آلمان ۲۰۱۸ باید دقت فرمایید که تمامی این اصول را رعایت فرمایید.

  نحوه مصاحبه در روادید کاری آلمان

 • بحث کار در آلمان و اخذ روادید کاری آلمان در سال های گذشته به این صورت بوده که امکان انجام مصاحبه کاری از طریق راه غیر حضوری ، اسکایپ یا نرم افزارهای دیگر امکان پذیر بود.

یعنی اگر متخصص یا مهندس خارجی به نسبت کشور آلمان ، اقدام به اخذ مجوز کار ، جهت کار در آلمان می نمود ، آن شرکت با کمپانی مخاطب می توانست مصاحبه کاری خود را از راه دور انجام دهد. اما امروزه به دلایل خاصی این امکان وجود ندارد.

 • بنابراین مهاجرت کاری و اخذ اقامت کاری آلمان تنها از یک طریق ممکن می باشد ؛ به این صورت که ابتدا روادید جست و جوی کار یا همان ویزای جست و جوی کار اخذ شود ، شخص متقاضی به مدت ۶ ماه این اجازه را دارد که قانونا در خاک آلمان  به دنبال کار بوده و با شرکت های مختلف و متعددی صحبت نماید و همچنین جلسات  مصاحبه کاری ست کند و در صورت پذیرفته شدن در یکی از این جلسات ، روادید جست و جوی کار را به اقامت کاری تبدیل کند. اگر شخصی تصور می کند می تواند یکساله ، دو ساله یا در مدت زمان بیشتری روادید جست و جوی کار اخذ کند ، در حقیقت این امکان وجود نیست . در واقع اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای کار در آلمان هستید ، یا به دنبال کار در آلمان می گردید ، همانطور که در قسمت ویزای کاری آلمان در همین سایت توضیح داده شد ، در ابتدا با اخذ ویزای جست و جوی کار که ۶ ماه می باشد ، به خاک آلمان وارد می شوید ،به ۲ روش می توانید به روادید و اقامت کاری برسید.
 • ۱- رزومه خود را به دست بنگاه های کاریابی دولتی و یا غیردولتی بسپارید ، این گروه جهت تنظیم جلسات مصاحبه کاری با شرکت ها و کمپانی های مشخص اقدام می نمایند ، سپس به شما اطلاع می دهند و شما در جلسات مصاحبه کاری حاضر می شوید و اگر نظر آن کارفرما مثبت و مساعد بود ، به شما نامه ای به عنوان Sponsor letterیا دعوتنامه کاری داده می شود و شما را به اداره مهاجرت ارجاع می دهد و شما می توانید از طریق یک روال و فرآیند قانونی استفاده کنید و روادید جست و جوی کار خود را تبدیل به روادید و اقامت کاری کنید.

  معمولا در مورد اخذ هزینه های حق المشاوره و حق الوکاله این بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی به این گونه می باشد که مبلغی را دریافت می کنند ، شغل را برای شما پیدا کرده ، بعد از امضای کاری شما مابقی مبلغ باقی مانده از حق المشاوره یا حق الوکاله را از حقوق شما کسر کرده و یا نقدا با شما تسویه می نمایند.

 • بنابراین با توجه به صنعتی بودن کشور آلمان و اینکه قطب اصلی صنعت اروپاست ، دقت کنید در صورتی که تمایل به اخذ اقامت  کاری آلمان را دارید ، حتما قواعد کاری آلمان را مطالعه کنید ، و آخرین تغییرات موجود در اداره مهاجرت در مورد فرم های ویزای کاری آلمان و یا کاریابی آلمان را مطالعه کنید و با دانستن این موضوع که اگر تخلف و یا اشتباهی در پر کردن فرم ها وجود داشته باشد ، ممکن است آینده کاری شما را به خطر بیندازد.

  گروهی نیز با نیات بد ، افرادی که خود را وکیل مهاجرت می نامند ، ولی در واقع اینگونه نیست ، افرادی هستند که فقط با اهداف اتلاف منابع زمانی و مالی شما پا پیش می گذارند ، هزینه های گزاف و هنگفتی از شما اخذ می کنند ، اما کاری برای شما صورت انجام نمی دهند و فقط اقدام به کلاهبرداری می کنند.

  دقت بفرمایید به دلیل تمایل بسیاری از فارغ التحصیلان گرایش های مهندسی و غیر مهندسی و افراد متخصص ایرانی و خیلی از کشورهای دیگر و درخواست بسیار زیاد جهت ورود به کشور آلمان برای اخذ روادید کاری ، بسیاری از این افراد این موقعیت و فضا را برای خود فراهم می بینند و با فریب دادن متقاضیان و افرادی که آگاه به  علم حقوق یک کشور ، مثل آلمان نیستند، مبالغ زیادی از آنها بگیرند و کاری برای آنها انجام ندهند و برای خودشان باز و کسب و کار کذبی فراهم کنند.

  بنابراین اگر پا جای قانون بگذاریم ، به هیچ عنوان دچار ریسک و خطر نمی شویم . پس از اینکه شما روادید جست و جوی کار را اخذ نمودید ، فرصت کوتاهی دارید تا با اخذ بلیط پا به خاک آلمان بگذارید. از لحظه ورود شما به این کشور مجاز به ورود و تردد به تمام کشورهای اتحادیه شنگن می شوید ، اما توصیه می شود تمام زمان و وقت خود را صرف پیدا کردن موقعیت های شغلی در آن کشور کنید.

  عده ای از افردی که این روادید را اخذ کردند ، به اشتباه انتظار یک معجزه و یا فراهم شدن کار به راحتی را داشتند، در صورتی که به این دوستان توصیه می کنیم که به هیچ عنوان کار در یک کشور خارجی به راحتی به دست نمی آید. تصور دوستان این نباشد که با یک روادید جست و جوی کار فرش قرمزی برای آنها پهن است و اینها به راحتی می توانند به روادید کاری و اقامت دائم آلمان برسند.

  دقت بفرمایید حتما از روزها و لحظه ها استفاده کنید ، زمانی که شخصی روادید جست و جوی کار اخذ کرد ، پس از ورود او به خاک آلمان و پس از اینکه در جلسات مصاحبه کاری شرکت کرد و توانست شغلی پیدا کند، سریعا اقدام به امضای قرارداد کاری نموده و اگر شخصی متاهل باشد، بعد از امضای قرارداد کاری می تواند جهت اقدام برای اخذ اقامت همسر خود اقدام نموده و در واقع اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ ننموده اید ، و تازه اقدام به اخذ ویزای جست و جوی کار می کنید، اگر متاهل باشید و فرزند نیز داشته باشید ، اجازه بردن همراه ندارید.

  دقت بفرمایید اگر خبری مبنی بر اینکه شخص می تواند جهت اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان مستقیما از همان روز اول همسر و فرزند و خانواده خود را در آن کشور به همراه خود داشته باشد، کذب است و به این اخبار کذب توجه نفرمایید.

  قانون وجود دارد و قانون ذکر می کند که شخص متقاضی و اصلی ابتدا روادید جست و جوی کار را اخذ می کند و پس از ورود به آن کشور و پیدا کردن یک شغل اجازه ی این را دارد که برای خانواده خود دعوتنامه ارسال کند و بعد از یک ماه تا یک ماه و نیم آن خانواده به نفر متقاضی الحاق بشوند.

  بنابراین اگر قواعد را زیر پا نگذاریم و درست توجه کنیم که راه قانونی گرفتن اقامت کشور آلمان به چه صورت می باشد، همه مراحل درست و صحیح پشت سر هم انجام می شود.

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب مهاجرت کاری از طریق رشته کامپیوتر به آلمان

audio کاریابی در آلمان

 

audio کاریابی در آلمان

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب پیشنهاد شغلی در آلمان

audio کاریابی در آلمان
 • سوال بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت کاری و کاریابی در آلمان این است:

  جهت کاریابی در آلمان به چه ارگانی باید مراجعه کرد؟

  درصد موفقیت یک مهندسی یا متخصص ایرانی جهت کاریابی در آلمان چقدر است؟

  آیا اصلا فضای شغلی برای کاریابی ایرانیان مقیم آلمان مثبت و سهل الوصول است؟

  جهت کاریابی در آلمان اگر شخصی مدرک زبان انگیلیسی داشته باشد ، آیا تفاوتی بین او و متخصصی که مدرک آلمانی دارد وجود دارد؟

  اگر شخصی محصل در کشور آلمان و فارغ التحصیل از دانشگاه های آلمان باشد، کاریابی در آلمان برای او به نسبت شخصی که مدرک تحصیلی خود را از کشور مبدا اخذ کرده و بعد با ویزای جست و جوی کار ورود به آلمان کرده آسان تر است؟ آیا شخص اول راحت تر موضوع کاریابی را انجام می دهد یا خیر؟

  به طور کلی بحث کاریابی در آلمان یک عرف و یک قانون دارد، عرف بیان می کند که اگر شما مدرک زبان آلمانی داشته باشید و به زبان آلمانی مسلط باشید، به راحتی می توانید کار پیدا کنید و اقامت کاری اخذ کنید. اما قانون و قاعده این را بیان می کند که الزاما نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی ندارید، ویا اگر شما تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید ، می توانید جهت کاریابی در آلمان اقدام کنید.

  موسسه مشاوره ملک پوربه شما این امکان را می دهد تا جهت کاریابی بین المللی در کشور آلمان اقدام بفرمایید.

  موسسه حقوقی ملک پوربا همکاری بزرگترینholding  های مشاوره کاریابی بین المللی در ایران و خارج از ایران به شما توصیه می کند که حتما در مورد اخذ ویزای کار آلمان و اقامت کاری آلمان و جهت کاریابی در داخل خاک آلمان حتما از گروه وکلا و مشاورین متخصص و مجرب بهره ببرید و مشاوره اخذ کنید تا اینکه خدایی ناکرده وضعیت حقوقی شما در سفارت آن کشور دچار آثار حقوقی منفی نشود. جهت مرور شرایط اخذ یک شغل وکاریابی در آلمان بیان می داریم:

  ۱) ترجیحا ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی و تسلط بر دو زبان انگلیسی و آلمانی

  ۲) ارائه سابقه ی کار مستند ترجمه شده به ارگان ها و شرکت ها یا بنگاه های کاریابی دولتی و غیر دولتی در آلمان

  ۳) ارائه رزومه ی قوی تخصصی در باب تخصص شخص متقاضی درباره ی کاریابی در آلمان

  ۴) انجام یک مصاحبه ی کاری موفقیت آمیز و همراه با تسلط بر تخصص شخص متقاضی در جلسه ی مصاحبه ی حضوری

  و نهایتا خدمت شما متقاضیان عزیز این نوید را می دهیم که گروه مشاوره ی ملک پور با سابقه ی چند ساله در باب مشاوره ی شغلی مشاوره ی بین المللی کاری در سطح اروپا و اختصاصا در کشور آلمان با بهره مندی از گروه مجرب متخصصین و کادر زبده ی مشاورین بین المللی آماده ی ارائه برترین خدمات مشاوره ی حقوقی بین الملل در باب کاریابی آلمان در خدمت شما می باشند.

 • به طوریکه شما اگر قرارداد مشاوره ی روادید جست و جوی کار ببندید بطور گارانتی امر شما انجام شود. در صورتیکه شما به روادید نرسید گروه مشاورین شما تماما هزینه ی شما را عودت خواهند داد.

 • همچنین اگر شما روادید جست و جوی کار اخذ نمودید یا الان شهروند حاضر در آلمان هستید بر فرض مثال سابقا از طریق روادید تحصیلی ورود پیدا کردید به آلمان و از داخل آلمان اقدام به کاریابی بین المللی در آلمان مینمایید و به دنبال یک شغل در آلمان هستید اگر قرارداد کاریابی در آلمان را منعقد فرمودید اما پس از هدایت و تلاش و راهنمایی های گروه مشاورین موسسه ملک پور موفق به اخذ یک شغل نشدید تماما مبالغ شما عودت داده میشود.

  کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و سایر دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس آماده ی ارائه برترین خدمات در باب روادید کاریابی در آلمان و جست و جوی کار در آلمان و  اخذ ویزای کار آلمان می باشند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
139 پاسخ
 1. احمد شیری مردخه گفته:

  سلام ۴۸ ساله هستم با مدرک کاردانی نقشه کشی صنعتی معدل ۱۹.۲۵ ‌همچنین گذراندن دو ترم از کارشناسی مکانیک طراحی جامدات گرایش قالبیازی ولی انصرافی دارای ۲۷ سال سابقه بیمه و ۱۴ سال سابقه مرتبط با قالبسازی بدنه خودرو در شرکت‌های جنرال موتورز و قابهای صنعتی ایران خودرو و گذراندن دوره های تخصصی قالبهای cast وپروگراسیو در شرکت هورنگ شو چین وهمچنین کارشناسان ایتالیا در ایران خودرووداشتن سمت مسیولیت وسرپرستی تیم‌های قالبساز در شرکت های ذکر شده تقاضای ویرای جستجوی کار را دارم اگر امکان داره راهنمایی کنید ۰۹۳۶۶۶۰۰۳۶۵

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط سنب شما برای اخذ ویزای جستجوی کار بالا می باشد و معمولا تا سن 40 سالگی می توانید اقدام نمایید اگر قصد کار در آلمان یا هر کشور دیگری را دارید باید پیشنهاد شغلی از این کشور ها داشته باشید

   پاسخ
 2. ارمین گفته:

  با سلام
  من ۲۸ سالمه فوق لیسانس مهندسی پزشکی و لیسانس مخابرات به همراه مدارک فنی حرفه ای .تخصصی .
  سابقه عضویت در تیم ملی و مربیگری ورزش کبدی .
  سابقه کار ندارم .

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. جهت دریافت ویزای کار آلمان یا اتریش به سابقه کار نیاز دارید. البته این سابقه کار نیازی به بیمه ندارد.

   پاسخ
 3. حسن گفته:

  سلام،اینجانب دیپلم ریاضی وبدلیل شرایط مالی ترک تحصیل کردم
  بعداز ترک تحصیل آموزش جوشکاری دیده وبعد از دوسال کار بعنوان جوشکار ومونتاژکار در شرکت وارد عرصه ی پیمانکاری شدم و پنج سال در شرکت به عنوان پیمانکار ساخت(مونتاژوجوش)مشغول بودم وبدلیل رکود کاری این کار هم تعطیل شد.
  هم اکنون شش ماه است در کشور عراق فعالیت دارم واز شما میخواهم مرا در رابطه با ادامه فعالیت خود در آلمان راهنمایی وکمک کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به مدرک تحصیلی لیسانس، سه سال سابقه کار و مدرک زبان دارید.

   پاسخ
 4. علی گفته:

  سلام بنده ترم سه کارشناسی مهندسی مکانیک _ساخت و تولید نا پیوسته هستم ۲۷ سالمه نزدیک ۴ سال سابقه کار در بخش تعمیرات خودرو دارم  که ۲ سال نیم تو یکی دز ایرانخودروهای خدمات گارانتی مکانیک بودم  دوره های فنی حرفه ای مکانیک خودرو رو گذراندم دیپلم تعمیر موتور و برق خودرو فوق دیپلم کنترل کیفیت قطعات مکانیک دارم.همچنین یک دوره فنی حرفه ای cnc تراش درجه دو  و همچنین نرم افزارهای طراحی مربوط به رشته خودم solidworks و catia رو هم گذراندم و مدرک فنی حرف ای گرفتم تو دانشگاه سراسری زنجان درس میخونم معدل الف.  زبان ترکی استانبولی رو فول بلدم ولی مدرک ندارم انگلیسی رو متوسط بددم در حال خوندن ایلتس دنبال کار در خارج هستم ترجیها اروپا و المان اگر امکانش هست راهنمایی کنید  .شرایط مالی خیلی ضعیف دارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما حتی برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان و اتریش نیز در صورت داشتن شرایط مورد نیاز آن نیازمند ارائه تمکن مالی برای تامین هزینه های زندگی به مدت یک سال را خواهید داشت.

   پاسخ
 5. دلشاد گفته:

  با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
  بنده مدرك فوق ديپلم برق قدرت از دانشگاه فني اروميه در سال ٨٢ دارم. بالاي ١٢ سال سابقه كار با مدرك مذكور دارم. الان ترم اول كارشناسي برق صنعتي هستم و ليسانس حسابداري سال٩٥ هم دارم. سنم ٣٦ سال هستش. بنظرتون مدرك ليسانس برق رو بگيرم بعد دنبال كار تو كشور آلمان باشم و دنبال مدرك زبان آلماني بروم يا وايسم تا سال ٢٠٢٠ آلمان زير ليسانس هم قبول ميكند؟ يا با مدرك فوق ديپلم و سنم بايد بيخيال كاريابي تو كشور آلمان بشم! لطفا راهنمايي بفرماييد…

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نظر به اینکه یکی از حداقل های لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان داشتن مدرک لیسانس جهت کاریابی در همان رشته می باشد و در عین حال ادامه تحصیل موجب بالاتر رفتن پارامتر سن و کاهش شانس ویزای شما خواهد شد، لذا شرایط شما باید به شکلی ویژه و تخصصی توسط مشاورین موسسه حقوقی ملکپور مورد ارزیابی و تحلیل قرار گیرد تا بتوانید با آگاهی کافی برای مهاجرت خود برنامه ریزی نمایید. هرگونه اقدام بدون آگاهی ممکن است منجر به شکست و صدمات جبران ناپذیری گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. حمید گفته:

  با سلام و تشکر از شما و همکارانتون
  مدرک لیسانس برق قدرت دارم.زبان انگلیسی هم تا دوره های پیشرفتشو رفتم ولی مدرک ندارم. صد در صد تسلط ندارم.دو سال پالایشگاه عسلویه پروژه برق کار کردم الانم تو ی کارخونه تعمیرات نگهداری سیستم های برقی انجام میدم.آیا شانسی برای کار در آلمان برای من وجود داره ؟ اگر داره از چ طریقی اقدام کنم تحصیلی یا ویزای جست و جوی کار ؟

  پاسخ
 7. پارسا گفته:

  سلام و درود بر شما , من 39 ساله هستم و 16 سال سابقه كار در صنايع پتروشيمي را دارم . در بخش it تعميرات كيس , مانيتور , پرينتر و رفع اشكالات ويندوز و انبارداري فعاليت مي كنم . مدرك A+ و network+بين المللي دارم (البته مدارك مربوط به 7 سال پيشه ولي تا كنون مشغول بكار و به روز رساني خودم هستم ) . متاهل و داراي دو فرزند و مدرك تحصيلي ديپلم است. زبان انگليسي متوسط و در حال گذراندن دوره A1 زبان آلماني مي باشم . آيا امكان دارد كه شرايط كاري مناسبي در كشور آلمان برايم فراهم شود.
  ممنونم از لطفتون .
  ارادتمند شما
  پارسا

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ویزای کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس دارید. ولی ممکن است از روش های دیگر از طریق شما و یا همسر شما امکان مهاجرت وجود داشته باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 8. بهنام عیدی وندی گفته:

  سلام بنده فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی گرایش مکانیک و دو مدرک فنی و حرفه ای مختص رشتم دارم و مدرکB2 زبان المانی رو هم دارم خواستم بپرسم ایا میتونم نسبت به اخذ ویزای کار در المان اقدام نمایم؟؟؟با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقدام برای اخذ ویزای کار آلمان نیازمند داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد.همچنین رشته تحصیلی شما می بایست جزو رشته های مورد نیاز آلمان باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 9. سميرا دانشور گفته:

  سلام وخدا قوت به تيم مشاوره اقاي ملك پور
  من ٢٤سالمه وليسانس مامايي دارم و كلاس زبان الماني ميرم
  ولي سابقه كار ندارم هنوز
  با اين شرايط ميتونم اقدام كنم بري كار در المان؟؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، نیاز به سه سال سابقه کار دارید و مدرک شما باید معادل سازی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند شوید تا روش های جایگزین به شما پیشنهاد شود.

   پاسخ
 10. امیرحسین گفته:

  با سلام . من 38 ساله هستم . لیسانس نرم افزار . آیا با تسلط کامل به اکسل میشه در آلمان کار پیدا کرد؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهندسی نرم افزار از جمله مشاغل مورد نیاز در آلمان است. اما یافتن کاملا به توانایی ها و مهارت های شما بستگی دارد.

   پاسخ
 11. Ali گفته:

  با سلام.مدرک فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دارم
  ده سال سابقه کار در تعمیر و بازسازی اتومبیلهای تصادفی با مدرک فنی و حرفه ای ایا میتونم اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
 12. محمد گفته:

  با سلام
  بنده دارای کارشناسی برق گرایش کنترل و ابزار دقیق هستم حدود 9 سال هست در هنرستان بطور رسمی تدریس برق می کنم و 35سال سن دارم، تازه المانی رو.شروع کردم به سطح b2 برسم، این شرایط به نظر شما مناسب برای پیدا کردن کار در المان هست ؟ با تشکر

  پاسخ
 13. مهران گفته:

  دروووود به شما و همه عاشقان زنده دل. من مهران’ 27 ساله و مجرد هستم. به استحضار میرسانم بنده حقیر دارای مدرک تحصیلی مهندسی بهره برداری نفت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم. در حال حاضر سابقه کارم بدین ترتیب هست که 3 سال به عنوان اپراتور ارشد محوطه پالایشگاه گاز پارس جنوبی(spgc) در خدمت صنعت و مردم کشورمم. با توجه به سرمایه کم و 150 ملیونی که دارم در صورت تردید مابین اتریش ‘ آلمان و استرالیا کدوم یک از این سه کشور رو برای ادامه کار به بنده پیشنهاد میفرمایید که در صورت اخذ ویزای کاری و مهاجرت به اون کشور ریسک کمتری برای عدم موفقیت داشته باشم. ممنون که هستین❤🌹❤💜❤🌹❤

  پاسخ
 14. هنگام گفته:

  سلام من ٤٣ سال دارم فوق ديپلم مامايي هستم و ١٤ سال سابقه كار اداري دارم و چند ماهي است خواندن زبان آلماني را شروع كردم آيا شانسي براي اخذ ويزاي كار در آلمان دارم با تشكر

  پاسخ
 15. Ali dadkhah گفته:

  با سلام من ۲۷ سالمه مدرک کارشناسی نرم افزار و ۴ سال کار مرتبط دارم میخواستم‌بپرسم برای اقامت کاری آلمان میتونم اقدام‌کنم ؟
  ضمنا مدرک زبان ندارم
  ممنونم

  پاسخ
 16. رضا گفته:

  سلام.من و همسرم هر دو ۳۹ سال داریم و دارای مدرک دکتری ریاضی محض هستیم. یک فرزند ۶ساله داریم .همچنین هر دو هیات علمی تمام وقت یکی از واحد های بزرگ دانشگاه آزاد میباشیم.با سابقه کار و تدریس ۱۲ سال.همچنین دارای سابقه بیمه در این مدت.ایا با توجه به رشته و مدرک تحصیلی و سابقه شغلی امکان کار برای ما در آلمان وجود دارد؟

  پاسخ
 17. الناز گفته:

  سلام.30سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم.برای چند شرکت کار میکنم ولی قابل مستند شدن و ارائه نیست.زبان المانی مکالمه میکنم.ایا می توانم در المان کار پیدا کنم؟

  پاسخ
 18. حسین ناصری گفته:

  سلام وقت بخیر
  ۲۶ سالمه,لیسانس برق قدرت ,۲ سال سابقه کار در نیروگاه گازی مقیاس کوچک,سطح زبان انگلیسی هم متوسط.
  چون تجهیزات ما همه آلمانی از شرکت mtu است ایا شانس پیدا کردن کار در آلمان وجود دارد?لطفا راهنمایی کنید..متشکرم

  پاسخ
 19. بهزاد گفته:

  سلام
  من تحصیلات دانشگاهی ندارم،ولی تعمیر ماشین سواری بلدم و دست به آچار حرفه ای هستم،مدرک مکانیک فنی حرفه ای هم دارم،ایا شانسی برای پیدا کردن کار دارم

  پاسخ
 20. علیرضا قلیپور گفته:

  با سلام من لیسانس مهندسی جوش دارم،۲۸ سالمه،۵سال سابقه کار دارم یک سال مرتبط به رشته مابقی سابقه کارم مرتبطه با شرکت کشتیرانی،در هر دو یعنی هم جوشکاری و هم کشتیرانی مدرک معتبر بین المللی دارم،زبان انگلیسی مسلطم،زبان آلمانیم شروع کردم برای یادگیری، بنظرتون شانسی برای دریافت ویزای کار دارم؟اگر دارم برای کدوم شغل اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط سنی و سوابق کاری مرتبط به نظر میرسد از شرایط خوبی برای اخذ ویزای کاری برخوردار باشید.برای اخذ مشاوره بیشتر با شماره 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 21. احسان عسگري گفته:

  سلام من فوق ديپلم برق قدرت دارم با سابقه كاري حدود ١/٥ سال ولي پس از ان حدود ١٠ سال به صورت شخصي كار ساختماني و ساخت و ساز انجام دادم و مشاور املاك فعال هم دارا مي باشم با سطح زبان انگليسي متوسط به بالا و امكان شركت در هر كلاسي كه جهت كاريابي در آلمان مفيد باشه ميخواستم بدونم شانسي براي گرفتن كار در آلمان دارم ؟ با تشكر از راهنماييتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. میرزایی گفته:

  سلام. وقت بخیر
  .
  من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم و قراره سال آینده ویزای کار آلمان بگیرم.
  اما مایلم در حوزه فناوری اطلاعات(it) مشغول به کار بشم.
   آیا میتونم در کشور مورد نظر دوره های مربوط به آیتی رو بگذرونم و بعد کار پیدا کنم؟
  با توجه به اطلاعات و دانشی که شما دارین ، طی یک سالی که در ایران فرصت دارم چه دوره های رو بهتره یاد بگیرم که به دردم بخوره؟
  ممنونم میشم اگه راهنمایی بفرمایید.??

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. امیررحمان محمدپور گفته:

  با سلام.کارشناسی ارشد عمران دانشگاه ازاد هستم.با ۱۰ سال سابقه بیمه و سن ۳۹ سال.۴ سال اخر هم مدیر عامل شرکت ساختمانی هستم.ایا شرایط لازم جهت ویزای کار را دارم؟متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. ناصر گفته:

  با سلام.31 ساله هستم.لیسانس مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی.10 سال سابقه کار مرتبط با بیمه..آلمانی درد مکالمه و بدون مدرک.لطفا در باب کاریابی به من نظر بدهید.هزینه های موسسه شما چقدره و آیا تضمینی هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید. در مورد حق الوکاله و جزییات پروسه می توانید با شماره ی49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. یونس گفته:

  سلام . بنده تخصصم در برق الکترونیک و اتوماسیون صنعتی هست. با ۱۷ سال سابقه و تحصیلات لیسانس مهندسی برق قدرت . چقدر شانس پیدا کردن کار با درامد خوب هست و چقدر باید هزینه کنم بتونم اونجا ویزای کار بگیرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست ارجمند بله به نظر می رسد شما شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان را دارید و خوشبختانه مهندسی الکترونیک از رشته های مورد نیاز در آلمان می باشد. هرچند باید اطلاعات جزیی تری داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. احمد گفته:

  با سلام خدمت جناب ملک پور یه سوال داشتم در مورد تبدیل سابقه کار به تحصیل برای کشور های آلمان ،کاناداو استرالیامثلا اگه سه سال سابقه کار آی تی داشته باشیم معادلش چی میشه ایا امکان معادل سازی برای این کشورها برای کار هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 27. امیرحسین گفته:

  با سلام و عرض ادب

  من ویزای شنگن 3 ساله از آلمان دارم و مشکلی برای مسافرت به اروپا ندارم . می خواستم در حالی که در ایران هستم برای پیدا کردن یک شغل در آلمان یا اتریش یا هلند اقدام کنم. در واقع می خوام با شما قرارداد کاریابی ببندم تا برام کار پیدا کنید چون در ایران شاغل هستم و نمی تونم شغلم را رو ترک کنم و برای کاریابی به اروپا بیام و می خوام از راه دور شغل پیدا کنم و بعد اینجا استعفا بدم و بیام. . دو تا سوال دارم :
  1- هزینه قرارداد کاریابی با شرکت شما چقدر است؟
  2- آیا بعد از پیدا کردن کار می توام ویزای شنگن 3 ساله را در حالی که در آلمان یا اتریش هستم به ویزای اقامت تبدیل کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. سیاوش گفته:

  سلام و خسته نباشید آقای ملک پور من کلی از مطالب مفید و ارزشمند سایت شمارو مطالعه کردم، گوش دادم و دیدم حالا برای من چنتا سوال پیش اومده با اجازتون مطرحش میکنم شاید سوال چند نفر دیگم باشه
  1 . آیا برای رشته مهندسی صنایع گرایش سیستم های اقتصادی و اجتماعی در آلمان میشه کار پیدا کرد ؟ بنده 30 سالمه و ارشد صنایع در دانشگاه غیر انتفاعی مهر آستان رو دارم کارشناسیمم دانشگاه ازاد بوده
  و در کنار اینا دوره های ISDL 1 , 2 , و دوره های تخصصی ایزو 16949 و 9001:2008 و دوره primavera 6 و …. دیگه رو هم دارم ولی دوره زبان خاصی ندارم و انگلیسی رو بطور کمی از متوسط به پایین بلدم
  2. آیا برای کاریابی از طریق شما و خودم بطور همزمان نیاز به مجوز خواصی هست ؟
  3.آیا باید پروسه کاریابی همزمان با پروسه دریافت نوبت مصاحبه از سفارت پیش بره یا باید اول کار پیدا کرد بعد درخواست داد یا برعکس ؟
  4.سرمایه بنده کلا 100 تا 150 میلیون میشه آیا با این سرمایه میشه کاری کرد ؟
  5. کمی در مورد هزینه های وکالتتون و کاریابیتون من رو راهنمایی بفرمایید که هزینه ها به چه صورتی هست ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته شما مناسب است در صورتی که به زبان المانی مسلط باشید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 29. سعید نکویی مهر گفته:

  با سلام
  بنده 32 سالمه دارای لیسانس متالوژی هستم و 1.5 سال سابقه کار بیمه ایی دارم دارای مدرک زبان آلمانی A2 هستم و کلیه دوره های مربوط به جوش کاری و بازرسی جوش ومهندسی مواد هم از فنی حرفه ایی گذروندم البته باید بگم لیسانس بنده به صورت کارشناسی ناپیوسته (منظور از دوره هنرستان تا لیسانس گذروندم )می باشد متاهل و ئارای یک فرزند می باشم آیا شرایط لازم برای ویزای مهاجرت کاری دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است برای این امر .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 30. Davood گفته:

  سلام وقت به خیر بنده ۱۴ سال سابقه چاپ اپراتور دستگاه چاپ هستم اگرامکان داره بفرمائید آیا بنده میتونم درخارج ازایران شغل خودمو ادامه بدم
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. احمدارشاد گفته:

  سلام من دانشجوی فوق لیسانس رشته مهندسی سنجش از راه دور از روسیه هستم ۲۷ سال سن دارم البته لیسانس عمران دارم و فعلا در روسیه زندگی می کنم ولی هیچ تجربه کاری ندارم . زبان روسی و انگلیسی را بلد هستم و با زبان آلمانی هم تا سطح A2 بلدیت دارم. می خواستم بدانم چقدر شانس دریافت ویزا کار یا جستجوی کار از المان را دارم؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدارک تحصیلی و کاری شما باید بررسی و تایید گردد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. رامین گفته:

  با سلام
  من 28 سالمه دارای لیسانس مکانیک، 2 سال سابقه کار در شرکت خصوصی در عسلویه در زمینه پتروشیمی فعالیت کردم. دارای مدرک زبان آلمانی هم هستم. شرایط من برای کاریابی در آلمان چطور میبینید؟ چکار باید بکنم که شانس بیشتری داشته باشم و برای کارم مفید باشه؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای این ویزا مناسب است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. مهسا گفته:

  با سلام من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم و دارای مدرک PMP و مسلط به زبان انگلیسی با یک سال سابقه کار در زمینه مدیریت پروژه در شرکت IT و مخابراتی. میخواستم بدونم فرصت کاری در المان برای من موجود هست یا خیر.و به چه صورت باید جویای کار در المان باشم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما امکان کاریابی در المان کمی دشوار است بنابراین پیشنهاد میگردد جهت این امر با کارشاناسان ما مشورت نمایید.

   پاسخ
 34. بنفشه گفته:

  سلام وقت به خیر .همسر بنده فروشگاه مواد غذایی داره ایا امکانش هست از طریق راه اندازی کسب کار همین شغل رو ادامه داد ومهاجرت کردچه قدر زمان میبره و اینکهاز چه طریقی اقدام کنیم.حدودا مبلغ اولیه 200 میلیون .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. دانیال گفته:

  سلام و درود خدمت شما بزرگوار
  بنده شاغل در واحد آتش نشانی و نجات فرودگاهی با سابقه 14 سال می باشم . آیا میتوانم در زمینه شغلی خودم در آلمان نیز پیگیر کار باشم حال چه آتش نشانی شهری و چه آتش نشانی فرودگاهی . تحصیلات من فوق دیپلم نرم افزار است که ارتباطی به زمینه کاری من ندارد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. بیشعورستیز گفته:

  درودبر شما آقای دکتر.
  من لیسانس IT علمی کاربردی دارم معدلم 15.5 هست . 11سال سابقه کار دارم . متاهل هستم و زبان انگلیسی هم دوسال خوندم. میخوام تو آلمان کار و زندگی کنم. آیا برام کاری هست که بتونم یه سرپناه برای خودم و هسرم تهیه کنم؟ ایا دولت آلمان حمایتمون می کنه؟و اینکه اگه استخدام بشم حقوقم چقدر هست و از پس مخارج بر میام؟>

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب باید شما مشاوره ای کلی در مورد زندگی و ویزای کاری در المان داشته باشید تا بتوان بهترین مسیر برای مهاجرت شما را انتخاب نمود .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. مریم گفته:

  سلام.ممنون از توضیحات خوبتون.
  ۳۳ساله فارغ التحصیل رادیولوژی و سابقه کار۱۲سال همراه بیمه در بخش رادیولوژی و رادیوتراپی و ماموگرافی.و طی دوره کاراموزی سی تی.و طراحی درمان رادیوتراپی هستم
  .متاهل
  .وزبان انگلیسی متوسط رو به بالا و درحال اموزش المانی. ولی کاردانی هستم.
  به نظرتون شرایط کار رو در المان دارم؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. شعیب گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ۲۴سال سن دارم و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع میتونم سابقه کاری مرتبط با رشته خودم رو جور کنم اما سابقه بیمه ندارم و اینکه مسلط به نرم افزار پریماورا در بحث مدیریت پروژه هستم.
  آیا امکان دریافت ویزای کاری آلمان برای بنده میسر هست؟
  و این که رشته بنده در آلمان شانسی دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب عدم ارایه سابقه کاری مرتبط شانس شما برای کاریابی را پایین می اورد . اما بیمه الزامی نمیباشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. نوید گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس رشته مهندسی شیمی – صنایع پتروشیمی هستم. قصد مهاجرت به المان طی 3 سال آینده رو دارم. الان 28 سالمه, مدرک آیلتس دارم و دارم آلمانی هم میخونم.
  تا 3 سال آینده سابقه کارم در صنعت پتروشیمی به 5 سال میرسه. میخواستم ببینم شانس کاریابیم تو آلمان چطوره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب قوانین مهاجرت هر روز در حال تغییرات هستند و از الان نمیتوان مشاوره صحیحی نسبت به شرایط سه سال اینده داشت .

   پاسخ
 40. مهدی گفته:

  جناب آقای دکتر سلام.
  من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه گیلان و 43 سالم داری همسر و یک پسر 9 ساله هستم و حدود 15 سال در زمینه خودورو مشغول به کار هستم و در شرکتی کار میکنم که تحت لیسانس Valeo می باشد. می خواهستم از شما بپرسم شرایط پیدا کردن کار برای من در آلمان به چه صورت است ؟ همچنین حداقل سرمایه مورد نیاز برای این پروسه چقدر است؟در ضمن سوال آخر اینکه دستمزدی که می فرمایید مثلا 3000 یورو در ماه با کسورات مالیات و … است یا خیر؟
  با تشکر ازشما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین افراد بالای 40 سال شانس کمتری در این مورد دارند . شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. احمد قربانی گفته:

  با سلام
  من اقای ۳۴ ساله متاهل دارای مدرک تحصیلی کاردانی ابزار دقیق و مدرک تخصصی دوره ۱۸ ماهه برق صنعتی طرح ایران والمان و تسلط بر زبان انگلیسی متوسط هستم دارای ۱۰ سال سابقه کار در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاهای معدنی اطلس کوپکو و در این مدت ۳ سال ان در شعبه شرکت اطلس کوپکو در ایران مشغول کار بودم با این شرایط ایا میتونم کاری در المان پیدا کنم.ممنون از سایتتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ ویزای کاری با مدرک پایین تر از لیسانس شانس بسیار پایینی خواهد داشت و پیشنهاد نمیشود برای این ویزا اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر و یا بررسی طرق دیگر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. جمشیدعزیزی گفته:

  سلام دکتر
  من ۳۹ سالمه.فوق لیسانس عمران سازه هستم.پانزده سال سابقه کار مرتبط دولتی و خصوصی دارم .
  زبان انگلیسی در حد متوسط هستم.
  برای مهاجرت و پیگیر. کارشدن میتوانم برای آلمان یا کشور دیگری اقدام نمایم؟
  ممنون و متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شما شرایط اولیه برای ویزای کاری را دارید و در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. فرشید چشم آویز گفته:

  سلام بر جناب دکتر عزیز اینجانب لیسانس برق ابزار دقیق دارم از مدرکم سه ساله ک میگذرد و دارای ۱۲سال سابقه کار مرتبط دارم سنم هم ۳۷ساله میخاستم بدونم میتونم اقامت کشوری مثل المان رو داشته باشم ممنون میشم ک جوابمو زود بدید چون خیلی واسم حیاتیه بازم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط اولیه را دارا می باشید در صورت تسلط به زبان المانی میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 44. صدرا فرج الهی گفته:

  سلام
  همسر بنده یک آقای ۳۶ ساله هستن
  دارای مدرک کاردانی باستان شناسی و لیسانس عمران
  ۱۵ سال سابقه ی کار، در زمینه های باستان شناسی _ مشاوره ارشد املاک و هم اکنون در زمینه ی دکوراسیون داخلی مجموعشون رو مدیریت میکنند

  خودمم هم ۲۶ سالمه و کارشناسی معماری رو از دانشگاه پیام‌نور با معدل ۱۶.۱۶ اخذ کردم و دارای سه سال سابقه ی کار در زمینه ی طراحی و اجرایی معماری هستم.

  مدرک زبان نداریم ولی اموزش زبان المانی رو به صورت جدی شروع کردیم

  شرایط ما برای اخذ ویزای کار چطور هستش؟

  با تشکر از وقت و حوصله ای که برای پاسخگویی میذارین
  موفق باشین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب لیسانس عمران برای ویزای کاری المان مناسب بوده و باید حتما سابقه کارتان مرتبط با رشته تان باشد و پس از تسلط به زبان المانی میتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید.

   پاسخ
 45. سینا گفته:

  سلام
  من ۲۸ سالمه دارای مدرک کارشناسی بهداشت عمومی با ۶ سال سابقه کار مرتبط و دارای مدرک زبان A1المانی و مدرک زبان انگلیسی MSRT هستم تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و تاحدودی المانی و دارای مدرک تکنسین داروخانه و کامپیوتر هستم.و چن سال پیش به صورت زمینی بدون ویزا به المان رفتم و مدت پنج ماه موندم ولی بصورت داوطلبانه برگشتم ایران.ولی الان تصمیم به مهاجرت قانونی دارم.با توجه به شرایط بنده ایا شانسی برای ویزا جاب سیکر دارم؟؟؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام باید رزومه تان مورد بررسی قرار گیرد اما رشته تحصیل شما جزو رشته های مورد نیاز المان نمیباشد و ممکن است شانس کمی داشته باشید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. شیلان گفته:

  سلام من خانمی 35ساله و در حال حاضر داشجویی ارشد مدرسی زبان انگلیسی هستم و در ضمینه ی قالی بافی مدرک درجه یک دارم و همسرم 32سال داره دیپلم و در حال حاضر مشغول به کار دکوراسیون داخلی با سابقه ی 10سال است ایا میتونیم واسه ویزایی کاری اقدام کنید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. مرتضی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه مشاوره پویا و فعال جناب آقای دکتر ملک پور عزیز
  بنده 32سال سن دارم مجرد هستم،فارغ التحصیل رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 17.19 که دیپلم و فوق دیپلم فنی و حرفه ای رشته الکترونیک را هم دارم .
  دارای 6 سال سابقه کاری با پرداخت بیمه می باشم، و زبان انگلیسی رو هم در حد متوسط به بالا بلدم و میتونم محاوره ای صحبت کنم ولی مدرک خاصی ندارم که مایلم در صورت امکان در آلمان یه کار پیدا کنم.
  لطفا راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم و چه مدارکی رو داشته باشم و برای چه نوع شرکتهایی جهت کار میتونم اقدام کنم که از کشورهای دیگه نیرو جذب میکنند.
  و همچنین از چه سایت های میتونم استفاده کنم برای پیدا کردن job offer و ارسال رزومه تا کلیتی از جذب نیرو و شرایط کار دستگیرم بشه
  ممنونم از لطفتون ،خیلی طولانی شد ولی سعی کردم خلاصه ولی کامل سوالاتمو مطرح کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به فرمایشاتتان شرایط ویزای کاری المان را دارا هستید و پس از اخذ مدرک زبان المانی میتوانید اقدام نمایید . همچنین در خصوص پیدا کردن کار هم پیشنهاداتی برای شما وجود دارد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. حماد گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور
  بنده 23 ساله هستم و دارای لیسانس مترجمی المانی
  با توجه به رشته تحصیلی من چه کارهای در المان برای من وجود دارد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در این کشور به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است و میتوانید در زمینه مرتبط با رشته خود به کار بپردازید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. مرتضی گفته:

  اینجانب دارای مدرک دیپلم برق خودرو و مکانیک خودرو بوده و در زمینه مکانیک ماشینهای سواری تجربه کاری دارم و دارای تجربه کاری در زمینه جوشکاری GTAW,SMAW,CO2 میباشم و همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرسی جوشکاری بوده و دارای مدارک بازرسی تستهای غیرمخرب:UT,RT,RTI,PT,MT,VT,CWI,میباشم و مدت یکسال هم سابقه کار در قسمتQC شرکتی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی را داشته ام و در زمینه رادیوگرافی صنعتی بصورت حرفه ای تخصص دارم در مورد کار با رادیو ایزوتوپ و دستگاه ایکس و گاما. Non destructive testing NDT//و جویای کار درخارج کشور هستم .

  پاسخ
 50. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر بنده مردی ۳۶ ساله و متاهل می باشم با مدرک لیسانس رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فوق لیسانس نانو تکنولوژی پزشکی .سابقه کار بنده ۱۵ سال می باشد در بخشهای سی تی اسکن -ام ار ای- رادیولوژی-رادیوتراپی.همسر بنده هم لیسانس پرستاری هستند با ۱۵ سال سابقه در بخشهای ویژه قصد مهاجرت داریم ولی نمی دانم کجا و کدام کشور پذیرای ما می باشد البته دو فرزند کوچک هم داریم اگرمقدور می باشد راهنمایی بفرمایید واقعا سر در گم هستم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط شما امکان اقدام برای ویزای کار کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش وجود دارد هم چنین با توجه به شرایط شما می توان ویزاهای تحصیلی را مورد بررسی قرار داد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی و بررسی کشورهای متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. مسعود گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت دکتر ملک پور
  من کاردانی الکترونیک و کارشناسی رو تو رشته مهندسی برق گرایش کنترل ابزار دقیق تموم کردم و تو زمینه های (برق صنعتی – جوشکاری – لوله کشی – تاسیسات – تابلو برق و دارای 3 تا مدرک HSE که دورشونو گذروندم دارم) مهارت دارم میتونم تو کشور آلمان یه شغل خوب داشته باشم ؟ خودمم عملا کار میکنم همه اینارو ، ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته و افزایش سطح زبان خود می توانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام نمایید. در صورت کاریابی در این کشور می توانید اقامت آن را دریافت نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. پیمان گفته:

  سلام وقت بخیر. بنده ۳۲ سال سن دارم و ۱۴ سال سابقه ی کار جواهر سازی. اما بدلیل اینکه این شغل, شغل خانوادگی ما هست و نیازی به بیمه نمیدونستم سابقه ی بیمه ندارم. آیا راهی برای مهاجرت کاری برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار آلمان به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. در صورت داشتن شرایط لازم و سطح زبان مناسب می توانید برای این کشور اقدام کنید. برای بررسی رزومه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. بله شما می توانید با اخذ سابقه کاری و افزایش سطح زبان خود ویزای کار کشورهای نامبرده را دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 54. mie editor2 گفته:

  با سلام واحترام به جناب اقای دکترملک پور که صادقانه وخالصانه جواب همه رو میدن.اقای ملک پور شما همش تاکید دارید که بی مورد پناهنده نشیم واز راه های قانونی مهاجرت کنیم.شما درست میفرمایید.اما باتوجه به شرایط اقتصادی وتحصیلات افراد خیلی ها نمیتونن از طریق قانونی مهاجرت کنن وباید بیخیال ارزوهاشون بشم.مثلا من جوانی ۲۶ساله هستم کاردانی الکترونیک از دانشگاه دولتی وکارشناسی برق قدرت ازدانشگاه ازاد دارم.باتوجه به شرایط علمی من وخیلی ازدوستان درایران که نه علم درستی دارن ونه تجربه کاری که بتونیم در کشورهای دیگه خودمون نشون بدیم بنظرشما بازم میتونیم اقدام به گرفتن ویزای کار در المان یا اتریش کنیم.باتشکر

  پاسخ
 55. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. شما می توانید با داشتن ۳ تا ۴ سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی برای این ویزا اقدام نمایید. دقت کنید که از ابتدا امکان بردن همراه به این کشور وجود ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 56. mie editor2 گفته:

  با سلام اینجانب فوق لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد دارم میخواستم بدونم چطور میتونم از طریق شغلم به آلمان مهاجدت کنم در ضمن یک فرزند دو سال و نیم دارم

  پاسخ
 57. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای راهنمایی بهتر شما به اطلاعاتی در ارتباط با شرایط سنی، سابقه کار، سطح زمان و ….نیاز است. در صورتی که شرایط شما مناسب باشد می توانید برای ویزای کار آلمان یا اتریش اقدام کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 58. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام حمید هستم ازاهواز خودم کاردانی برق دارم دانشگاه آزادوهمسرم لیسانس معماری دانشگاه آزاد دنبال یه راه کم هزینه واسه مهاجرت میگردم خیلیاپناهندگی وپیشنهادکردن بهم ولی بعدازشنیدن صحبتاتون پشیمون شدم.میخام راهنماییم کنید ببینم کجاوچگونه میتونم برم که شرایط واسه زندگی و بچه دارشدن و کارو بیمه و… خوب باشه باتشکر

  پاسخ
 59. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای راهنمایی شما به اطلاعاتی در ارتباط با سن و سطح زبان نیاز است. به طور کلی رشته برق تقاضای خوبی در کشورهای اروپایی همچون آلمان و اتریش دارد. برای ویزای کار کانادا باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 60. mie editor2 گفته:

  سلام،من فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد دارم و متاهل هستم،همسر من هم فوق لیسانس برق قدرت دارن و کارمند هستن با سابقه مربوط به رشته برق،خود من هم چند سال سابقه کار در زمینه برق ساختمان و برق صنعتی هستم،در مورد مهاجرت برای کار به اروپا یا کانادا راهی وجود داره با شرایط ما؟

  پاسخ
 61. Faeze گفته:

  با سلام
  اول از همه بر خود میبینیم که بابت سایت جامع و کاملی که در باب مهاجرت دارید ازتون تشکر کنم و بهتون خسته نباشید بگم.
  جناب دکتر بنده یه خانوم مجرد ۲۸ ساله هستم که مدرک لیسانس مهندسی شهرسازی و فوق لیسانس برنامه ریزی شهری از دانشگاه آزاد دارم، متاسفانه مدرک زبان ندارم ولی سطح زبان انگیلیسی در حدی هست که می تونم تافل در طی یک سال آینده بگیرم . آقای دکتر ملک پور بنده خیلی تمایل دارم برای کار و تحصیل در خارج کشور اقدام کنم سوال بنده از شما اینه که به نظره شما نسبت به رشته من کدام کشور مناسبت تره؟ و اینکه آیا از طریق تحصیل اقدام کنم بهتره یا تحصیل ؟ و اینکه متاسفانه بنده محدودیت مالی دارم.
  با تشکر مجدد.
  پیروز باشید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف شما. با توجه به رشته تحصیلی شما متاسفانه امکان کاریابی در کشور آلمان برای شما با ریسک همراه است. امکان اخذ ویزاهای تحصیلی برای فوق لیسانس مجدد یا دکتری در کشورهای اتریش، هلند، دانمارک، مجارستان و …. برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نماییدو

   پاسخ
 62. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای کاری آلمان مناسب می باشد. برای تحصیل در کشور کانادا باید فاصله تحصیلی شما بررسی شود همچنین باید امتیازات شما برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 63. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور عزیز و همکاران گرامی ،بنده دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس معماری کامپیوتر دانشگاه آزاد ، نه سال سابقه کاری سازمان دولتی ، دولوح تقدیر از سازمان ، ده سال جواز کسب ، سطح زبان انگلیسی متوسط ، سن ۳۳ سال و متاهل جهت اقامت آلمان یا کانادا لطفاً راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
 64. Mohsen گفته:

  با سلام، مردی ۴۶ ساله، مجرد، لیسانس مدیریت از دانشگاه سراسری، فوق مدیریت تجارت الکترونیک از دانشگاه مدیریت صنعتی ، زبان انگلیسی کاملا مسلط ولی آیلتس جنرال ۵۰۵ که قدیمی هست. یکبار هم سال گذشته دانشگاه منچستر MSC مارکتینگ پذیرش گرفتم ولی هزینه اش خیلی زیاد بود و نرفتم. زبان دیگری هم نمیدانم. سرمایه هم تا پنجاه م دارم. اسکیلزهایی مثل ناجی غریق بامدرک فدراسیون ، امداد و نجات بین المللی غواصی هم دارم. قصدم مهاجرت و اقامت اروپا بیشتر در آلمان ، اطریش یا اسکاندیناوی هست. نظر و کمک شما موجب امتنان است. با تشکر.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   هزینه ۵۰ میلیون تومان برای مهاجرت بسیار پایین است . بهتر است مبالغ خود را افزایش دهید تا بتوانیم بهتر برای شما اقدام نماییم . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید زیرا ممکن است راه بهتری برای شما وجود داشته باشد . با تشکر

   پاسخ
 65. مهدی ساعدی گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من امکان اخذ ویزای شنگن یکسال(با اقامت محدود ۳ ماه) را دارم و تا دو ماه و نیم دیگر آن رادریافت می کنم رشته من مهندس مکانیک است با ۱۷ سال سابقه کار مرتبط،دارای همسر و یک فرزند، در حال حاضر مشغول به یادگیری آلمانی هستم و انگلیسی متوسط به بالا هستم. آیا با استفاده از این ویزا و حضور سه ماهه در آلمان می توانم به جستجوی کار بپردازم و شما برای دریافت پیشنهاد شغلی می توانید کمک کنید؟ شرایط شما چیست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   با ویزای شنگن امکان پیدا کردن کار در کشور آلمان را ندارید . زیرا ویزای جست و جو کاری در اصل اجازه ی کار در کشور آلمان است . بهتر است سطح زبان آلمانی خود را بالا ببرید تا امکان پیدا کردن کار را بالاتر ببرید . با تشکر

   پاسخ
 66. سپهر مظاهری گفته:

  سلام جناب اقای دکتر ملک پور عزیز و خدا قوت و خدا را شاکرم که بنده در این دنیای وانفسا شما را با این خصوصیات خدا پسندانه پیدا کردم.
  بنده فوق لیسانس حسابداری ۴۸ ساله متاهل و مدرک ایلتس با نمره شش و نیم.
  اخیرا دوستم که اقامت المان را دارد شخصی را معرفی کرده که می تواند بین شش تا نه ماه برایم ویزای کاری اخذ کند. منظورم جاب سیکر نیست بلکه پیشنهاد کاری هستش که بعد از حداکثر ۹ ماه می تواند انرا برایم اخذ کند. با این توضیح که بنده بصورت واقعی مشغول کار نمی شوم بلکه ماهانه خودم حقوقم را به شرکت مربوطه می دهم و شرکت پس از کسر مالیات و بیمه مبلغ خالص را به حسابم واریز می کند تا سابفه پرداخت بیمه و مالیات ایجاد شود. این عمل تا ۲۳ ماه صورت می گیرد. و در این مدت بنده اقامت از طریق بلو کارت دارم.پس از اون در صورت دانش زبان المانی می توانم اقامت دایم اخذ کنم. خانواده هم هز طریق قانون الحاق می توانند به من ملحق شوند.
  جناب دکتر ملک پور عزیز ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید ایا این پیشنهاد امکانپذیر هست؟ ایا از این طریق به نتیجه خواهم رسید؟
  حداوند به شما سلامتی و عزت دهد.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شما در صورتی میتوانید مشغول به کار شوید در آلمان که مجوز کار در آلمان را داشته باشید . بنابراین در ابتدا نیازمند ویزای جست و جو کار هستید و بعد از وارد شدن میتوانید از پیشنهادات شغلی استفاده نمایید البته باید در نظر داشته باشید که کارفرما باید از اداره ی کار آلمان پرس و جو نماید که اجازه ی استخدام دارد یا خیر . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط برای شما بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 67. محمد گفته:

  با سلام و احترام
  بنده ۲۷ سالمه و کارشناسی ناپیوسته حسابداری (موسسه غیر انتفاعی) و کاردانی برق صنعتی (دانشگاه علمی کاربردی) دارم و سابقه کار هم ندارم!
  چطور میتونم درخواست کاریابی در آلمان بدم!؟ برای چه شغلی راحت تر پذیرش میشم؟ (کجا راحتتره: آلمان یا اتریش!؟)
  لطفا به طور کامل راهنمایی کنید
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به صورت کلی در کشور آلمان و اتریش لیست مشاغل مورد نیاز وجود دارد که میتوانید آن لیست را در داخل سایت مطالعه فرمایید . در صورتی که در داخل لیست شغل شما وجود نداشته باشد هم امکان دریافت ویزای جست و جو کار برای شما وجود دارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 68. محمد۱۹۹۰ گفته:

  با سلام.و ممنون به خاطر اطلاعات بسیار خوبتون،۲۷ سال سن من هستش و فارغ التحصیل در رشته کارشناسی مهندسی شیمی گرایش پالایش،پتروشیمی و گاز و البته بدون سابقه کار؛درصورتی که اقدام کنم برای ویزای دانشجویی المان و برای مقطع ارشد ایا بعد از اتمام دوره ارشد میتوان جذب کار شد؟و بازار کار برای مهندس شیمی چگونه هست.ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی کاملا به خود شخص بستگی دارد و اینکه چقدر مهارت برای انجام کار را دارا میباشد نیز نکته ی بسیار مهمی است. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 69. مهدی بابایی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از راهنمایی‌های شما و همکاران محترمتون. خدمتتون عرض کنم که بنده دارای مدرک کاردانی رشته فوریتهای پزشکی هستم با ۶سال سابقه کار. من قصد دارم که برای زندگی و کار به کشور آلمان مهاجرت کنم.متاهل و دو فرزند هم دارم. ضمنا عرض کنم که هشت سال سابقه کار با ماشین‌آلات راهسازی لودر،بابکت،بیل مکانیکی و راننده کامیون کشنده هم هستم. با این اطلاعاتی که ارائه کردم آیا امکان داره که بتونم در آلمان شغل پیدا کنم. زبان انگلیسی هم خیلی جزئی بلدم.با تشکر از راهنمایی شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای پیدا کردن کار در کشور آلمان شما در ابتدا نیاز به دانش زبان آلمانی دارید و بدون آن احتمال پیدا کردن کار برای شما کم خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. علی رفعتی گفته:

  سلام ،
  همسر بنده یک خانم ۴۳ساله لیسانس پرستاری ،دانشجوی فوق رشته داخلی جراحی ،با ۲۰سال سابقه کار بیمارستانی و سابقه مترون بیمارستان و سر پرستار بخش های مختلف ،جهت اخذ اقامت کاری ممکن هست با موسسه محترم شما قرارداد منعقد کنیم ؟در ضمن در حال اخذ مدرک زبان آلمانی نیز میباشد و یک پسر ۵ساله داریم
  با سپاس

  پاسخ
 71. لیدا گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من و همسرم و دختر ۳ساله ام قصد رفتن به آلمان را داریم.لیسانس حقوق هستم مدارک هواپیمایی دارم و سابقه کار در دفتر هواپیمایی و هتل ۵ ستاره دارم.به من کمک کنید لطفا.از لحاظ مالی در حدی نیستیم که در آلمان ایجاد شغل بکنیم.امکانش هست از شاخه ی کارت آبی اقدام کرد؟در ضمن پسر خاله ام در دوسلدورف پزشک هستن.ممنون میشم راهنماییم کنین.با تقدیر فراوان

  پاسخ
 72. شایان گفته:

  سلام من برای اقامت کاری المان اقدام کردم و میتونم اقامت ۶ماهه کار المان رو بگیرم ولی متاسفا نه زبان المانی میدونم و نه انگلیسی رو روان بلدم واسه همین بین دو راهی موندم اگر من ویزای کار رو بگیرم باید برم اونجا خودم کار پیدا کنم این سختمه
  پیرایشگرهیتم با ۱۲سال سابقه و دارای مدرک فنی حرفه ای و مجوز جواز کسب هم دارم درحال حاضر مغازه دارم ولی خیلی دوست دارم برم المان کار کنم

  پاسخ
 73. مرتضی گفته:

  سلام
  بنده متأهل ، لیسانس برق و ۵سال سابقه کاری مرتبط دارم،میخواستم بدونم بعد از اینکه ویزای جستجوی کار در آلمان بگیرم ، موسسه شما میتونه تو پیدا کردن شغل در آلمان یا اتریش کمک کنه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 74. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام، با توجه به اینکه شرکت های نفتی در آلمان بسیار محدودند، دریافت ویزای جستجوی کار برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی نفت با دو سال سابقه کار را توصیه می کنید؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 75. مشاور حقوقی گفته:

  باسلام و تشکر از زحمات شما ،میخواستم بدونم بچه های IT که در زمینه شبکه های کامپیوتری کار میکنند ولی برنامه نویس نیستند موقعیت شغلی در آلمان برای آنها هست؟آیا شما تضمین شغلی به ما می دهید؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.