موسسات معتبر کاریابی در امارات

آیا به دنبال موسسات معتبر کاریابی در امارات هستید ؟ آیا می خواهید از طریق موسسات معتبر کاریابی در امارات کار پیدا کنید ؟ آیا اطلاعاتی درباره موسسات معتبر کاریابی در امارات دارید ؟ آیا به دنبال وکیل مهاجرت معتبر جهت پیدا کردن موسسات معتبر کاریابی در امارات هستید ؟ موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) بزرگترین و باتجربه ترین موسسه مشاوره ای در خاورمیانه در رابطه با موسسات معتبر کاریابی در امارات مقاله ای را آماده و موسسات معتبر کاریابی در امارات را معرفی کرده است ، بنابراین اگر می خواهید با موسسات معتبر کاریابی در امارات آشنا شوید توصیه می گردد این مقاله را تا پایان با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال در رابطه با موسسات معتبر کاریابی در امارات با موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از طریق وکلای رسمی و و کارشناسان و حقوقدانان مسلط در امر حقوق بین الملل به صورت تلفنی ورایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

هفت آژانس کاریابی برتر درامارات

بازار کار دبی با توجه به موقعیت استراتژیک و شهرت آن به عنوان قطب تجاری خاورمیانه، به طور مداوم با شکل گیری کسب و کارهای جدید در حال تحول است. میلیون ها نفر از کارجویان به امید یافتن فرصت های شغلی سودآور به امارات می آیند؛ چنین رشدی به افزایش تعداد آژانس های کاریابی در دبی انجامیده است که کارکنان مناسب را به کارفرمایان معرفی می کنند. از آنجا که رقابت تقریبا در هر زمینه ای در این شهر زیاد است، آژانس های کاریابی معتبر در امارات می توانند روند کاریابی را بسیار ساده کنند.

اولین آژانس مورد توصیه برای یافتن شغل در دبی

دبی دارای بیشترین سهم از نظر تعداد شرکت استخدام و مشاوره است؛ برخی از آنها دارای شهرت زیاد همراه با سال ها تجربه در بازار کار امارات متحده عربی و خاورمیانه می باشند و برخی دیگر با انتقادات منفی از طرف مشتریان خود، هم کارمندان و هم کارفرمایان روبرو بوده اند. طبق قانون کار امارات متحده عربی، آژانس های کاریابی در امارات حق دریافت هیچ گونه هزینه ای برای معرفی شغل به شما ندارند؛ آنها معمولاً هزینه کمیسیون خود را از کارفرما و نه کارمند می گیرند. همچنین آژانس نمی تواند هزینه ای برای ویزا از شما دریافت کند، که مسئولیت پرداخت آن بر عهده کارفرما است. متاسفانه، چنین تخطی هایی همچنان صورت می گیرد، به خصوص در صنعت ساخت و ساز، که در آن تعداد زیادی از کارگران ساختمانی از کشورهای جهان سوم را به خدمت می گیرند.
با توجه به این که هر آژانس کاریابی نمی تواند نیازهای تمام مشتریان خود را رفع کند و طبیعتاً گاهی با انتقادات منفی روبرو می شود (گاهی اوقات از طرف رقبا که در جهت خدشه به شهرت آنان تلاش می کنند)، به معرفی تعدادی از آژانس های کاریابی معتبر در امارات می پردازیم. فهرست آژانس های موجو در زیر درک و تجربه خوبی از بازار کار امارات متحده عربی و خاورمیانه دارند و در زمینه های شغلی مختلف، به مشتریان خود و شبکه بزرگی از شرکت های طرف قرارداد خدمات رسانی می کنند.

بررسی رایگان رزومه در رابطه با موسسات کاریابی معتبر در امارات

قبل از ارسال رزومه خود توصیه می شود که نگارش آن را از لحاظ حرفه ای بررسی کنید چرا که بازار کار دبی بسیار رقابتی است. برخی شرکت های پیشرو در زمینه چگونگی نگارش رزومه به شما مشاوره می دهند.

موسسه معتبر کاریابی بیت (Bayt)

اگر چه آژانس کاریابی «بیت» وجود فیزیکی ندارد، اما آن را در این فهرست به عنوان بزرگترین آژانس خدمات کاریابی آنلاین در امارات و خاورمیانه با شبکه گسترده ای از مشتریان در سراسر خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس گنجانده ام. مشاغل با توجه به تخصص و محل کار ذکر شده اند و همچنین فهرستی در پایین صفحه شامل مشاغل موجود برای اتباع هر یک از شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس وجود دارد. ثبت نام در سایت برای کارجویان کاملا رایگان است و پس از ثبت نام می توانند برای هر یک از فرصت های شغلی موجود در وب سایت درخواست دهند. شدیداً توصیه می شود که رزومه خود را در سایت بیت آپلود کنید تا به حداکثر فرصت های شغلی برای استخدام و آشنایی با کارفرمایان بالقوه و بهبود چشم انداز شغلی خود دست یابید.

موسسه معتبر کاریابی Career jet

شهرت زیادی در ارائه فهرست مشاغل با کیفیت متناسب با بازار کار خاورمیانه دارد. آنها طیفی از فرصت های شغلی برای کمک به شما در یافتن بهترین شغل مطابق با نیازهای کاری خود دارند. آنها دارای شبکه گسترده ای از مشتریان در خاورمیانه می باشند. فرصت های شغلی موجود با توجه به صنایع و محل کار در دبی، قطر و ابوظبی در دسترس است.

موسسه معتبر کاریابی هَیز (Hays)

هیز در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است و مشتریان معتبری در سراسر خاورمیانه دارد و با ۲۸ کشور در زمینه ارائه استعدادها در سراسر جهان به کارفرمایان محلی شراکت بین المللی دارد. پایگاه داده ای گسترده آنها شامل کارجویان محلی، توسط مشاوران مجرب با دانش تخصصی از بازار کار محلی و تخصص های خاص در زمینه های مختلف اشتغال حمایت می شود.

 

موسسه معتبر کاریابی نادیا

در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده است و طی ۳۰ سال گذشته در زمینه کاریابی و شناسایی استعدادها با مهارت های منحصر به فرد فعالیت داشته است. مشاوران شغلی آژانس کاریابی نادیا با سه دهه تجربه بازاری و آموزش مداوم به منظور هماهنگی با روند بازار جهانی و محلی در تلاش برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود می باشند. نادیا همچنین دارای یک پایگاه داده آنلاین با اطلاعات به روز و افراد مستعد و ماهر بیشماری برای کمک به مشتریان خود است. کارجویان باید یک فرم آنلاین ساده حاوی پرسش های کلیدی را تکمیل کرده و رزومه کاری خود را بارگذاری کنند.

موسسه معتبر کاریابی BAC

یکی از قدیمی ترین آژانس های کاریابی در منطقه، که دفتر مرکزی آن در مرکز مالی بین المللی دبی، در سال ۱۹۷۹ به منظور ارائه خدمات کاریابی حرفه ای به شرکت های سطح بالا در زمینه های شغلی مختلف تاسیس شد. وب سایت آنها دارای طراحی خوب و دسترسی آسان برای مشتریان و نیز کارجویان است.

موسسه معتبر کاریابی Charterhouse

این آژانس در مدت ده سال گذشته با دفاتری در دبی، ابوظبی و دوحه قطر در زمینه کاریابی و معرفی افراد با استعداد به کارفرمایان فعال بوده است. وب سایت آنها راهنمای مفیدی در زمینه پرداخت دستمزد به کارجویان ارائه می دهد و همچنین به طور منظم در مورد فرصت های شغلی موجود در زمینه های حرفه ای مورد نظر به کارجویان اطلاع رسانی می کند.

موسسه معتبر کاریابی مایکل پیج

مشاوران مایکل پیج به عنوان بخشی از گروه پیج، در کاریابی دائمی، موقت، تمام وقت و یا موقعیت های شغلی پاره وقت در زمینه های تخصصی مختلف در خاورمیانه فعالیت دارند. وب سایت آنها یک مرکز حرفه ای بسیار مفید برای کارجویان است و مجهز به ابزار جستجوی دقیقی است که به کارجویان امکان می دهد تا جستجوی شغلی خود را بر اساس تخصص، محل کار، نوع استخدام و همچنین دستمزد مورد انتظار انجام دهند.
در پایان این مقاله موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) باسابقه ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در خصوص موسسات معتبر کاریابی در امارات دارای کاملترین اطلاعات می باشد ، و شما عزیزان اگر می خواهید با موسسات معتبر کاریابی در امارات آشنا شوید همواره می توانید با موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین وحقوقدانان کارورزیده و مسلط در امر حقوق بین الملل و وکلای رسمی به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

نگارنده : طاهره گهواره

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

203 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. رمضانعلی رجبی گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت شما گروه محترمتون 11سال درمرکز آموزش فنی و حرفه ای کار میکنم نیروی رسمی هستم ولی کمتراز یک کارگر درآمد دارم 2500 ملییون کارم آموزش آب و فاضلاب تعمیر آبگرمکن وپکچ ونصب وتعیمیراسپیلت هست میخواستم بدونم شرایط کار درکشورهای خاورمیانه چطوراست چون توجه داشته باشید نیروی رسمی هستم یعنی اگرهم کارپیداکنم بازم باید یکسال مرخصی بدون حقوق از دولت بگیرم مندرایران شغل دارم ولی خرحمالیه ممنون میشم به هموطنتون کمک کنید پایدارباشید-

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.موسسه ملک پور شخصاً کاریابی انجام نمیده. برای ثبت اختراع باید از شرکتی در عمان تاییدیه بگیرید بابت طرح تون و ایده تون تا مراحل کار و اقامت رو طی کنید.
   برای کار در عمان باید با موسسات کاریابی در این کشور ارتباط برقرار کنید و رزومتونو براشون بفرستین که اگه تاییدتون کردن بتونین با داشتن قرارداد کاری برای ویزای کاری عمان اقدام کنید. آدرس موسسات کاریابی عمان:
   https://malekpourmie.com/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA/

   شرایط کار در ترکیه:
   به منظور کار در ترکیه می بایست از کارفرمایی در ترکیه پیشنهاد کاری داشته باشید. به دلیل ورود بدون ویزا به کشور ترکیه برای ایرانیان، جستجوی کار در این کشور کار دشواری نخواهد بود. هرچند ترجیحاً نیاز به دانستن زبان ترکی و در برخی شرکت های محدود، انگلیسی خواهید داشت. در کل به عنوان آسان ترین راه، به منظور کار در ترکیه می توانید از موسسات کاریابی بین المللی کمک بگیرید که تعدادشان در ایران بسیار زیاد است. مقاله زیر را مطالعه نمایید.
   https://malekpourmie.com/موسسات-معتبر-کاریابی-در-ترکیه/

   پاسخ
 2. Asa گفته:

  سلام و درود
  من راننده لیفتراکم(دوسال شرکت گاز).مهارت کامل در تاسیسات ساختمانی پنج سال پیمانکاری ساختمان و نقاش سازه های صنعتی. دنبال کار خارج از کشورم.کشورهای حاشیه خلیج فارس.ترجیحا کویت لطفا کمکم کنید.سپاس‌.

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. موسسه ما شخصاً کاریابی انجام نمیده. برای کار در این کشورها می بایست از کارفرمایی در این کشورها پیشنهاد کاری داشته باشید. پیشنهادات کاری هم در وبسایت های موسسات کاریابی در این کشورها موجوده.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر