کار در عمان و بررسی شرایط آن

کار در عمان، شرایط اخذ ویزای کار در عمان و قوانین مهاجرت به عمان و همچنین اخذ اقامت عمان از طریق کار در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. گاهی اوقات ممکن افراد به مهاجرت کاری به عمان فکر کنند، اما با سوالاتی مواجه می شوند از جمله اینکه: شرایط کار در عمان چگونه است؟ قوانین کاریابی در عمان به چه صورت است؟ میزان حقوق دریافتی در عمان چه اندازه است؟ در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ داده شده است. علاوه بر سوالات فوق موضوعات دیگری همچون کار در عمان و لیست مشاغل مورد نیاز، کار در عمان و مدارک مورد مورد نیاز و… مورد ارزیابی علمی قرار گرفته است. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط کار در بهترین کشور دنیا از جمله کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش، کشور کانادا و… از طریق کارشناسان ارشد بهترین و به روزترین اطلاعات را به دست آورید و مشاوره دریافت نمایید.

 • کار در عمان و شرایط عمومی آن
 • کار در عمان و نرخ بیکاری در آن
 • کار در عمان و ویزای کاری عمان
 • کار در عمان و بررسی ویزای همراه
 • کار در عمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار
 • کار در عمان و میزان حقوق در عمان
 • کار در عمان و مشاغل مورد نیاز 2019
 • کار در عمان و نحوه کاریابی در آن
 • کار در عمان و مؤسسات کاریابی در عمان
 • کار در عمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در عمان
کار در عمان اقامت از طریق کار در عمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در عمان و شرایط عمومی آن

در ابتدای بحث کار در عمان لازم است که در خصوص این کشور توضیحات اولیه ای ارائه گردد. کشور عمان که در خاورمیانه واقع شده است یکی از کشورهای حوزه عربستان می باشد که نام عربی آن نیز سلطنته عمان می باشد. پایتخت این کشور، شهر مسقط است که دریای عرب از قسمت خاوری و دریای عمان از قسمت شمال به آن وصل می شود. همچنین کشور عمان از ناحیه جنوب با کشور یمن و از ناحیه غربی با کشور امارات و کشور عربستان همسایه می باشد. این کشور از طریق دریا با کشور ایران نیز هم مرز می باشد. زبان رسمی این کشور عربی است و البته زبان انگلیسی نیز به عنوان زبان دوم در این بسیار رایج می باشد. نوع حکومت کشور عمان، سلطنتی مطلق است. مساحت کشور عمان حدود 500،309 کیلومتر مربع و جمعیت آن حدود  4،577،000 نفر می باشد.

در نهایت واحد پول این کشور نیز ریال عمان است. همانطور که می دانید در سال های اخیر در خصوص کار در کشور عمان زمزمه های بسیاری به گوش می رسد، از نظر اینکه کار در این کشور دارای شرایط مطلوبی است و همه افراد به فکر مهاجرت به این کشور از طریق کار انداخته است. اما نکته خیلی مهم این است که افراد متخصصی که به فکر کار در این کشور هستند می بایست ابتدا شرایط کار در کشورهای دیگر را با کار در عمان بررسی نموده و با اطلاعات کامل اقدام به مهاجرت کاری به این کشور نمایند.

شرایط عمومی عمان اقامت از طریق کار در عمان

7c599 slide اقامت از طریق کار در عمان

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پوردر باب مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

video اقامت از طریق کار در عمان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر باب مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

audio اقامت از طریق کار در عمان

کار در عمان و نرخ بیکاری در آن

از جمله موارد بسیار مهم در خصوص کار در عمان، آگاهی از نرخ بیکاری در این کشور است. آمار نرخ بیکاری در این کشور در سال های اخیر پایین بوده است و همین دلیل سبب شده است که متقاضیان زیادی قصد اقدام برای این کشور را داشته باشند. در سال 2010 نرخ بیکاری در عمان تقریبا زیر 5 درصد بود و این روند نزولی ادامه پیدا کرد تا سال 2018 که به حدود 3 درصد رسید. بنابراین از نظر شرایط کار در این کشور می توان امیدوار بود، اما این نکته مثبت بیشتر برای افراد عمانی مناسب است، زیرا همیشه برای افراد غیر عمانی شرایط ورود به کشور از طریق کار راحت و سهل نخواهد بود. در نمودار زیر آمار ارائه شده در فوق به خوبی مشخص است:

نرخ بیکاری عمان اقامت از طریق کار در عمان

کار در عمان و ویزای کاری عمان

کار در عمان مستلزم اخذ ویزای کاری می باشد. افرادی که خواهان اخذ این ویزا می باشند می توانند با رعایت شرایط خاصی به آن دست پیدا کنند. اما اخذ این ویزا به راحتی صورت نمی گیرد و افراد و متقاضیان در صورت عدم دریافت پیشنهاد شغلی از این کشو موفق به اخذ این ویزا نخواهند شد. از مهم ترین عوامل اخذ ویزای کاری عمان، داشتن یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای عمانی یا یک کمپانی عمانی است. متقاضیان برای اخذ این دعوتنامه باید از طریق ارسال مدارک و رزومه خود به صورت ایمیل و ذکر شرایط خود و اثبات این نکته که یک کارگر متخصص و ماهر هستند بتوانند کارفرما را متقاعد کنند که برای آن ها دعوتنامه و پیشنهاد کاری صادر نمایند. کارفرمایان نیز باید از اداره کار و اداره پلیس کشور سلطنتی عمان تایید دعوتنامه شغلی را دریافت نمایند تا بتوانند یک شخص غیر عمانی را استخدام نمایند.
از جمله شرایط مهمی که افراد و متقاضیان کار باید داشته باشند، داشتن سن بین 21 سال تا نهایت سن 60 سال و تسلط به زبان عربی یا زبا انگلیسی است. عمان سیاست های انعطاف پذیری برای استخدام نیروی کار خارجی دارد. قوانین و ظوابطی که در خصوص استخدام افراد در کشور عمان اعمال می شود دارای محدودیت های زیادی است که برای افراد غیر عمانی ایجاد میکند. دلیل این قوانین سخت این است که در وهله اول کارمندان و نیروی کار عمانی را استخدام نمایند. در شرکت های خصوصی در این کشور قوانین مهم کار، امور اجتماعی و قانون اساسی مورد توجه فراوان قرار می گیرد.

ویزای کار عمان یا اروپا

کار در عمان و بررسی ویزای همراه

متقاضیان کار در عمان بعضا متاهل هستند و قصد دارند که همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند. در این خصوص لازم به ذکر است که این امکان وجود دارد که متقاضیان بتوانند به موازات درخواست ویزای کاری عمان برای خود برای همراهان خود نیز درخواست ویزا نمایند. اما استثنایی که وجود دارد این است که فرزندان تا سن 21 سال می توانند به عنوان همراه روی پرونده پدر و مادر خود قرار بگیرند. مسئله بسیار مهم این است که شخص متقاضی باید توانند اثبات نماید که شغل و درآمد او در این کشور ماهیانه حدود 300 ریال عمان می باشد و این مبلغ برای پرداخت هزینه های همراهان او کفایت می کند. همچنین باید یک اجاره نامه ارائه نماید که ثابت کند که یک خانه در این کشور دارد و این اجاره نامه می تواند یا به نام کارفرمای او باشد و یا به نام خود شخص متقاضی. متقاضی همچنین باید یا از حساب ماهیانه و حقوق و دستمزد خود پرینت ارائه دهد و یا از گردش حساب 6 ماهه خود. نکته اینجاست که همراه شخص متقاضی در این کشور اجازه کار ندارد.

کار در عمان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

متقاضیان کار در عمان برای اخذ ویزای کاری این کشور پس از اینکه دعوتنامه کاری را از کارفرما یا کمپانی عمانی دریافت نمودند باید بتوانند یک سری مدارک خاص دیگر را نیز ارئه نمایند. این مدارک باید به زبان انگلیسی و یا زبان عربی ترجمه شوند و به سفارت کشور عمان ارائه شوند:

 • ارائه دو قطعه عکس 6*4 شخص متقاضی
 • ارائه پاسپورت متقاضی و کپی آن که دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد
 • ارائه دعوتنامه کاری و یا همان مجوز کار صادر شده از طرف کارفرما و در نهایت اداره کار کشور عمان
 • ارائه گواهی نامه سلامت و عدم بیماری
 • ارائه عدم سوء پیشینه
 • ارائه سایر مدارک کاری و تخصصی شخص متقاضی
 • ارائه فرم درخواست ویزای کار به سفارت و کنسولگری این کشور

کار در عمان و میزان حقوق در عمان

در خصوص کار در عمان مسئله مهم دیگری که وجود دارد میزان حقوق دریافتی است که یک کارمند می تواند داشته باشد. لازم است بدانید که واحد پول کشور عمان ریال است و بعد از دینار کویت، ریال عمان با ارزش ترین پول دنیا قلمداد شده است. هر ریال عمان معادل حدود 35 الی 38 هزار تومان می باشد که تقریبا 2 و نیم برابر دلار آمریکا است. درآمد و حقوق یک کارمند معمولی حدود 300 الی 350 ریال در ماه می باشد. اما نکته بسیار مهم این است که در مقابل اینکه واحد پول این کشور دارای ارزش بالایی است اما هزینه های زندگی نیز بسیار بالا می باشد و زندگی برای افراد غیر عمانی اصلا ساده و ارزان نخواهد بود و اینکه این کشور اقامت را به افراد غیر عمانی به راحتی اعطا نمی نماید همچنین سطح کیفیت زندگی نیز به نسبت کشورهای اروپایی مانند آلمان، اتریش، سوئیس، دانمارک و… چندان بالا نمی باشد. در جدول زیر به صورت میانگین حقوق و درآمدی که در مشاغل مختلف به صورت سالانه می توان به دست آورد ذکر شده است.

مشاغل دلار آمریکا (سالانه) ریال عمان (سالانه)
حسابداری  37,073 دلار آمریکا 14,272 ریال عمان
مهندس برق 49,935 دلار آمریکا 19,219 ریال عمان
مدیر فناوری اطلاعات  52,084 دلار آمریکا 20,046 ریال عمان
مدیر مالی  88,942 دلار آمریکا 34,221 ریال عمان
حسابدار  37,073 دلار آمریکا 14,272 ریال عمان
مدیریت مهندسی  94,829 دلار آمریکا 36,500 ریال عمان
مدیر منابع انسانی  68,533 دلار آمریکا 26,385 ریال عمان
هزینه های تحصیل و زندگی در عمان

کار در عمان و مشاغل مورد نیاز 2019

نکته مهم دیگر در خصوص کار در عمان، لیست مشاغل مورد نیازی است که هر ساله از طرف این دولت اعلام می شود. همیشه تعداد موقعیت های شغلی موجود در هر کشور با اقتصاد آن کشور ارتباط مستقیم دارد و از آنجایی که کشور عمان دارای صنعت نفت و گاز است، درآمد و بودجه لازمه در این کشور از طریق نفت و گاز تامین می شود. اما در کنار در این مسئله، مشاغل دیگری نیز در این کشور وجود دارد که در آن ها به نیروی کار احتیاج داشته باشند. در ماه ژانویه سال 2017 دولت سلطنتی عمان در حدود 90 شغل، جهت استخدام افراد ماهر غیر عمانی ممنوعیت اعلام نمود و دلیل این سیاست این بود که متخصصان عمانی در این دسته از مشاغل می توانند ظرفیت موردنیاز را تکمیل نمایند و احتیاجی به استخدام افراد و اتباع سایر کشورها نیست. اما به دلیل حقوق پایین در این دسته از مشاغل، زیاد مورد تقاضای افراد قرار نمی گیرد.
اما در زیر، لیست تعدادی از مشاغل مورد نیاز این کشور که از طرف وزارت کار و اتاق بازرگانی این کشور اعلام شده است را ذکر می نماییم. در جدول زیر این لیست مشاغل را ذکر می نماییم:

   لیست مشاغل مورد نیاز در عمان در سال 2019    
پزشکی
دندان پزشکی
پرستاری
فناوری اطلاعات
مدیریت پروژه
راه سازی
برق کار
جوشکار
نجاری
کار در رستوران
سرآشپز

PV201L 11.12.18 160@03x 1 اقامت از طریق کار در عمان

کار در عمان و نحوه کاریابی در آن

در خصوص کار در عمان می توان از دو طریق کاریابی انجام داد. روش اول به صورت اینترنتی می باشد، به این صورت که افراد می توانند در سایت های کاریابی این کشور به صورت ایمیل با کارفرمایان مختلف و یا با کمپانی ها و بنگاه های کاریابی مختلف مکاتبه نموده و رزومه های خود را ایمبل نمایند و زمانی که توانایی و تخصص و مهارت خود به آنان ثابت نمودند می توانند از آن ها پیشنهاد شغلی و دعوتنامه کاری دریافت نموده و بر اساس آن می توانند در یک کار استخدام شوند. روش دیگر نیز به این صورت است که افراد از طریق یک ویزای توریستی وارد این کشور شده و شخصا به صورت مستقیم (نه به صورت مکاتبه اینترنتی) با کارفرمایان و کمپانی های مختلف صحبت نمایند تا بتوانند از آن ها پیشنهاد شغلی را دریافت نمایند و بتوانند استخدام شوند. برخی از افراد روش اینترنتی را می پسندند و برخی دیگر نیز تمایل دارند به صورت مراجعه حضوری در کشور مورد نظر، شغل مناسبی را پیدا نمایند. در نتیجه در هر دو روش امان کاریابی وجود دارد.

کار در عمان و مؤسسات کاریابی در عمان

در بحث کار در عمان، افرادی که قصد داشته باشند کار پیدا کنند و روش اینترنی را برای پیدا کردن شغل موردنظر در پیش گرفته اند، به تعدادی از طریق سایت ها و موسسات کاریابی نیاز دارند. ما در این قسمت از مقاله تعدادی از این موسسات کاریابی را معرفی می نماییم. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE تهیه و گردآوری شده است، هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

                       موسسات کاریابی در عمان                      
http://www.fatimagroup.net/EN/ContactUs.aspx
http://www.budgerecruitment.com/candidates
www.selecthr.ae/en/vacancies
http://www.menahrs.com/index.php/post-your-cv/
http://al-miladi.com/contact_us.php
https://www.reed.co.uk/account/register
www.nesglobaltalent.com/find-a-job
http://www.eliterecruitmentgroup.com/candidate/register.asp
موسسات کاریابی در عمان

کار در عمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در عمان

متقاضیان کار در عمان پس از ورود به این کشور می توانند تا ظرف مدت 30 روز برای اخذ اقامت کاری خود به اداره کار و اداره پلیس این کشور درخواست خود را ارائه نمایند. برای انجام این کار یک سری مراحل و مدارک خاص نیاز است. از جمله این مدارک ارائه نامه شغلی از طرف کمپانی و کارفرمای موردنظر، ارائه نامه سلامت و عدم بیماری خاص و ارائه مدارک هویتی خود و اعضای خانواده می باشد. زمانی که شخص متقاضی مدارک را ارائه نمود یک اقامت 2 ساله برای وی صادر می گردد. تمدید اقامت این کشور و یا اخذ اقامت دائم و تابعیت برای افراد غیر عمانی بسیار پیچیده و سخت و دشوار خواهد بود، زیرا اصولا کشورهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه اقامت و تابعیت به خارجیان اعطا نمی کنند. بنابراین توصیه می شود که از همان ابتدا افراد برای بهترین کشورهای دنیا از جمله آلمان، اتریش، سوئیس، دانمارک، هلند، کانادا، انگلستان و … اقدام نمایند که بتوانند به اخذ اقامت و تابعیت یک کشور معتبر نیز دست پیدا نمایند. در حال حاضر شرایط کار در آلمان، کار در اتریش، کار در کانادا و … بسیار مطلوب و مناسب می باشد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار در عمان و سخن پایانی

کار در عمان و شرایط اخذ ویزای کاری را در این کشور به صورت علمی مورد تحلیل علمی قرار دادیم و به نکات بسیار مهمی اشاره نمودیم. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که کار در عمان شاید از ابتدا بسیار مطلوب به نظر برسد اما اگر به عمق این موضوع دقت نماییم در می یابیم که کشورهای اروپایی از نظر سطح رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی و ارزش جهانی و هزینه های زندگی بسیار مناسب تر و مفیدتر و منطقی تر می باشند. به افرادی که قصد دارند برای کار در عمان اقدام نمایند پیش از انجام هرگونه اقدامی شرایط خود را برای ویزای کار برترین کشورهای دنیا از جمله کار در اتریش، کار در آلمان، ویزای کار کانادا، ویزای کار استرالیا و… بررسی نمایند و پس از آن یک تصمیم درست و منطقی اتخاذ نمایند. همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبات مرکزی وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از برترین مشاورین و کارشناسان این موسسه مشاوره تخصصی دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را درباره کار در عمان در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

law اقامت از طریق کار در عمان
473 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »
 1. پیام گفته:

  سلام من نصاب دکوراسیون داخلیم …از عمان پیشنهاد کاری دارم ولی بزرگترین مشکلم ویزای کاریه….هزینش یکم بالاست …میشه اقساطی با کار در اونجا پداخت کنیم؟

  پاسخ
 2. وحید گفته:

  با سلام من مهندس مکانیک خودرو دهستم و سابقه فعالیت در شرکت های خودروساز داخلی را دارم .ایا کشور عمان موقعیت شغلی برای بنده دارد یا خیر ؟و اینکه در صورت نداشتن جاب افر امکان فعالیت در این کشور وجود دارد ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام ، حتما باید پیشنهاد کار داشته باشید. می توانید در سایت های کاریابی عمان به جستجوی کار بپردازید. اما در کشور های حوزه خلیج فارس اقامت دائم اعطا نمی گردد و تنها تا زمانی که توانایی کار دارید امکان اقامت دارید. توصیه می شود شرایط کشور های اروپایی، کانادا و استرالیا را بررسی کنید.

   پاسخ
 3. Mohammadali گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه رشته تحصیلیم مکانیک خودرو است می خواستم بدونم برای ویزای کار مدرک تحصیلی دانشگاهی تاثیر داره و من باید تا چند سالگی برای ویزای کار صبر کنم ممنون میشم جوابمو بدین

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منطور اخذ ویزای کاری داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس الزامیست و همچنین داشتن سابقه کار مرتبط و سن زیر ۳۵ سال و مدرک زبان جزو امتیازات محسوب می شود.

   پاسخ
 4. Mohammadali گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه و رشته ی تحصیلی من مکانیک خودرو است من همزمان با درس کارم میکنم می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای کار اگر تحصیلاتمو در مقاطع دانشگاهی ادامه بدم بهتر من رو میپذیرن یا ن و شرایط پذیرفتن من چی هست ممنون میشم جوابمو بدین

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، برای گرفتن ویزای کار نیاز به پیشنهاد کار دارید و مدرک تحصیلی و سابقه کار در این امر کمک کننده است. اما کار در کشور های حوزه خلیج فارس از جمله عمان پیشنهاد نمی شود زیرا امکان اخذ اقامت دائم وجود ندارد و تنها تا زمانی که توانایی کار دارید پذیرای شما هستند. توصیه می شود شرایط کشور های اروپایی، کانادا و استرالیا را بررسی نموده و از بین آن ها گزینه مناسب خود را بیابید.

   پاسخ
 5. ab.kheiri66 گفته:

  با سلام …من 32 سالمه و تقاضای کار در بیمارستان و اتق عمل دارم با مدرک کارشناسی کمک جراحی ….خواستم راهنمایی بفرمایید جهت کار و شرایط کار در عمان

  پاسخ
 6. جواد کریمیان گفته:

  Javad Karimian:
  مشخصات فردی
  اینجانب جواد کریمیان متولد اردیبهشت سال 1368 شماره ملی 4610021161 ساکن اصفهان میباشم متاهل هستم فرزند هم ندارم
  علایق حرفه ای
  من به کارهای فنی علاقه زیادی دارم در این زمینه ها فعالیتم را با دقت زیاد انجام میدهم و با کار بی عیب کاملا موافق هستم در زمینه هایی مثل جوشکاری برق. نصب درب ریل آسانسور صافکاری جوشکاری با هوا و کاربیت کاملا تسلط دارم کارهایی مثل جوشکاری مدت 5 سال ب صورت حرفه ای مشغول هستم توانایی زیادی در انجام این نوع فعالیت ها دارم در زمینه ویزیت مواد غذایی هم فعالیت 4 ساله دارم
  مدارک و سوابق تحصیلی
  من مدرک فوق دیپلم معماری دارم و حدود 2 سال در زمینه رشته خودم همزمان با فعالیت های فنی داشتم

  ازشما دوستان گرامی خواستار ایجاد فعالیت در کشور عمان هستم با تشکر فراوان

  پاسخ
 7. بهمن گفته:

  سلام من ۱۲ سال تو کار نصب تجهیزات اتشنشانی هستم هم صنعتی و هم ساختمانی چطور میتونم تو عمان مشغول به کار شم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  با سلام
  یه سوال داشتم از خومتتون . من کارشناسی ارشد شیمی کاربردی دارم و حدود 7 سال هست که به عنوان کارمند رسمی وزارت نفت به عنوان نیروی فنی در واحد پالایش گاز در منطقه عسلویه مشغول به کار می باشم .خواستم بدونم با توجه به شرایط من ایا موقعیت شغلی مناسبی برا من توی عمان وجود داره ؟
  با تشکر

  پاسخ
 9. امید گفته:

  سلام. من کاردانی رادیولوژی دارم و سابقه کار دو سال در بیمارستان دولتی دارم ایا من می تونم اونجا کار پیدا کنم و دستمزد من انقدر هست که بتونم خرج دو تا بچه مدرسه ای را بدم و مشکل تحصیل برای اونها اونجا نیست ؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   به طور معمول هزینه ی مدرسه رایگان میباشد برای فرزندان و برای یافتن کار باید در وبسایت ها به جست و جو بپردازید.

   پاسخ
 10. بهار گفته:

  سلام وقت شما بخیر
  همسر من شرکت حقوقی بیمه داره ومدرک کارشناس ارشد مدیریت بیمه با سابقه کاری 20 سال و من کارگزار بیمه هستم و مدرک کارشناس ارشد مدیریت بازاریابی ، آیا امکان گرفتن اقامت در کشور عمان وجود داره؟ و آیا شرکت های بیمه گری در کشور عمان وجود داره یا خیر؟ لطفا در این باره راهنمایی بفرمائید.سپاس

  پاسخ
 11. یعقوب گفته:

  باسلام وخسته نباشیدمن مهندس برق قدرت هستم که درزمینه ی برق وابزاردقیق کارکردم کارهای اجرایی درسکوهای گازی وپالایشگاه بهبهان تیوب کاری سینی کاندویت وگلندوکانکشن کارکردم میخواستم بدونم ایادرکشورعمان شرایط کاری برای من وجودداردباتشکر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و احترام

   برای این منظور در وبسایت های کاریابی کشور مورد نظر جست و جو نمایید تا از شرایط لازم مطلع گردید.

   همچنین لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 12. Hosein گفته:

  سلام
  بنده کناف کار هستم و 10 سال سابقه کار دارم
  خواستم بدونم شرایط کار در عمان چطوره و از اونجایی که کار من آزاد هست و رزومه ی خاصی موجود نیست چطور میشه برای اشتغال اقدام کرد

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   شما نیاز است جست و جو نمایید که آیا کار مورد نظرتان در عمان وجود دارد یا نه.این کار را از طریق وبسایت های کاریابی انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. نرگس گفته:

  سلام
  ۲۶ ساله هستم ارشد مامائی دارم و به زبان عربی تسلط دارم
  شوهرم هم کارشناس کامپیوتر هست اما چند سال سابقه حراست شرکت گاز داره
  میخاستم ببینم برای اقامت چه راه حلی داریم؟

  پاسخ
 14. عباس گفته:

  سلام .46ساله…تعمیر کار اتوموبیل سنگین و سبک هستم 16سال سابقه ..میتونید مشاوره ای بدید در رابطه با کار عمان ؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. حسن مومنی گفته:

  سلام من مدرک جوشکاری بین اامللی دارم مدرک فنی حرفه ایم دارم ۳۴ سالمه با ۱۴ سال سابقه کاری آیا امکانش هست برای کار به کشورای عربی برم

  پاسخ
 16. علی گفته:

  با سلام دارای کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی می باشم.شانسی برای دعوت نامه یا Job Offer دارم یا نه.چطور می توانم ویزای کاری دریافت کنم. مدرک IELTS جدید ضرورت دارد؟

  پاسخ
 17. مهسا گفته:

  حتماباید مدرک لیسانس داشت؟؟باحرفه آرایشگری و عینکسازی ماهر نمیشه ویزای کارگرفت؟؟واینکه زبان مردم عمان عربی هست؟؟

  پاسخ
 18. محمد رضا سیرانی گفته:

  سلام. من گواهینامه دستیار دندان پزشکی دارم.با ۲ سال سابقه کار.امکان پذیرش وجود داره؟
  Job offer ندارم!

  پاسخ
 19. رضا گفته:

  سلام و عرض ادب من ۴۳ سال سن و مهندس راه و ساختمان و بیست سال سایقه کار اجرایی و مدیریت پروژه دارم چطور می توانم درخواست یکی از شرکتهای معتبر را از عمان اخذکنم

  پاسخ
 20. محبوبه قندي گفته:

  سلام
  من ٣٨ساله هستم با مدرك كارشناسي پرستاري و نه سال سابقه
  شرايط كار و اقامت در عمان براي من به چه صورت هست؟
  با تشكر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. سیدوحید گفته:

  باسلام واحترام
  بنده برشکار درجه یک آهن هستم و مدرک بین المللی دارم. و دارای مدرک دیپلم حسابداری میباشم
  جهت کار در کشور عمان باید چیکار کنم
  سپاسگزارم.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. نظري گفته:

  سلام من و همسرم پزشك عمومي هستيم با سابقه ي ٤سال كار، براي كار و سپس اقامت چه مراحلي و بايد طَي كرد؟
  ممنون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. Maral گفته:

  سلام
  من لیسانس حقوق دارم
  خانم هستم ویزای تحصیلی یا شغلی کشور عمان به چه صورته؟
  ایا برای رشته من شغلی هست؟؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. ن گفته:

  سلام.من دختری22ساله هستم.رشته مامایی که فقط یه سال از درسم مونده.میخواستم ببین اونجا شرایط برای ماما چطوره؟و چجوری میشه اقدام کرد.اونجا به رشته مامایی اهمیت میدن؟سابقه کارهم مهمه؟زبان در چه حدی باید بلد باشیم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. عباس گفته:

  با سلام
  بنده یه پیشنهاد کاری از یه شرکت عمانی دارم (البته شرکت دارای سرمایه گذار ایرانی و کفیل عمانی است)
  و ویزای کار بنده در حال آماده شدن هست(اقامت 1 ساله) و از آنجا که متاهل هستم همسرم نیز دارای اقامت میشه
  سوال بنده اینه که آیا همسرم میتونه اونجا دنبال کار بگرده و سر کار بره ؟؟(با توجه به اینکه ایشون تحت لوای من میاد عمان)

  پاسخ
 26. اصغر نوبری گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  کاردانی برق صنعتی دارم ولی ب صورت تجربی برق ساختمان کار میکنم.۳۴ ساله و مجرد هستم.پیشنهاد شغلیی ک در راهنمایی هاتون میفرمایید رو از کجا پیگیر باشیم.آیا در این ضمینه هم میتونید کمک‌حال باشید.

  پاسخ
 27. حمید گفته:

  سلام وقتتون بخیر من شغلم طراحی واجرای کابینت mdfاشپزخونس ۱۰سال سابقه کاردارم وبه صورت حرفه ای کار انجام میدم سنم۲۷ ومجردمن قصد مهاجرت به عمانو دارم ودر روزهای اینده به عمان میخام سفر کنم برای پیدا کردن کار ممنون میشم راهنماییم کنید بادرود فراوان اینم شماره تماسمه۰۹۳۵۷۷۶۶۰۳۰

  پاسخ
 28. Ali گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه ۷ تا مدرک جوشکاری دارم شغلم کلید سازیه حرفه ای بلدم ساخت ریموت ماشین منزل باز کردن قفل ماشین منزل گاو صندوق نصب قفل برقی کارتی تگ ریموت دار فولم عمان آشنا دارم ک کفالتمو قبول کنه به نظرتون کاره من اونجا خوبه بخوام برم؟ مرسی که راهنمایی میکنید

  پاسخ
 29. مهدی بشکار گفته:

  سلام و عرض ادب
  برای ویزای کاری میخواستم اقدام کنم
  اما نمیدونم چه کارهایی الان اونجا رو بورسه تا مدرک فنی حرفه ای بگیرم، اگه اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 30. معمار گفته:

  با سلام
  براي گرفتن پيشنهاد كار يا job offer چگونه ميشه اقدام كرد؟
  آيا لازمه به عمان سفر كرد و با شركتها صحبت كرد يا راه و روش ديگه اي هم داره؟

  پاسخ
 31. تیام گفته:

  سلام من هوشبر هستم میخواستم بدونم برای کار دربیمارستان عمان علاوه بر job offer نیاز به مدرک زبان (ielts) یا مسلط به زبان عربی نیازه ؟؟؟؟؟

  پاسخ
 32. سعید گفته:

  سلام من کارگاه طلا سازی دارم .میخواستم بدونم میتونم یک کارگاه طلاسازی عمان راه اندازی کنم از طریق ثبت شرکت.و میخواستم بدونم بازار طلا و جواهر در عمان چجوره ارزش سرمایه گذاری رو داره.ممنون

  پاسخ
 33. مریم گفته:

  سلام ببخشید من 34 ساله هستم 14 سال سابقه کار با مدرک کارشناسی هوشبری دارم. آیا میتونم در عمان کار پیدا کنم؟ شرایط خاصی داره؟ و آیا امکانش هست که بتونم خانواده ام را هم با خودم ببرم؟در ضمن همسرم هم لیسانس زمین شناسی و ارشد مهندسی نفت داره

  پاسخ
 34. حمید گفته:

  سلام علیکم من برادرم حدود سی و پنج سال پیش رفته عمان و اقامت اونجا رو داره آیا می توانم از طریق برادرم اقامت بگیرم و دوم اینکه همسر بنده لیسانس پرستاری داره و در بیمارستان مشغول به کار هست آیا از طریق مهارت شغلی می توانم به عمان بروم

  پاسخ
 35. حسین تفرشی گفته:

  سلام من ۲۰ سال سابقه جوشکاری صنعتی در نیروگاه دارم ضمنا دارای مدرک تحصیلی مهندسی تکنولوژی جوش از دانشگاه علمی کاربردی هستم.میخواستم بدونم با۴۵ سال سن میتونم دنبال شغل تخصصی خودم در کشور عمان یا کویت باشم یا نه.لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
    • M.N گفته:

     با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 36. مصطفی گفته:

  با سلام
  بنده 32 ساله-مجرد- لیسانس مهندسی صنایع غذایی وفوق لیسانس مدیریت با معدل 18.5 هستم. سه اختراع در زمینه صنایع غذایی در ایران ثبت کرده ام. مدرک بین المللی مهارت کامپیوتر دارم. 7سال سابقه کار اداری با سه سال بیمه دارم.در حال حاضر کارمند دانشگاه هستم. فردی خلاق ، مبتکر و مدیر هستم و روابط عمومی خوبی دارم. خواهشمند است در امر مهاجرت بنده را راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. منا گفته:

  باسلام وخسته نباشید، شوهرم ۳۹ سالشه وتخصص برق درتابلوهای برق صنعتی داره، ولی تجربیه ومدرک نداره، میتونیم از اینطریق اقامت عمان رو بگیریم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   ضمن سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کار عمان باید از یک کارفرما در این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید. در مورد طرق مهاجرت نیاز هست اطلاعات بیشتری از جمله میزان سرمایه سطح زبان و … در اختیار کارشناسان بگذارید تا بهترین مسیر ممکن برایتان را پیشنهاد کنن. در این زمینه می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. mohammad گفته:

  با عرض سلام و احترام
  اینجانب دارای فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی بوده و 29 ساله و مجرد میباشم.دارای دوسال سابقه کاری در زمینه کیفیت قطعات خودرو میباشم.شانس حضورم در عمان چطور است و شرایط حقوقی برای امثال بنده آیا مناسب تر از ایران است یا خیر؟
  با تشکر از توجه شما

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. ميثم گفته:

  سلام من دندانپزشك هستم با ٧سال سابقه كار،ميخواستم ببينم ميتونم به قطر يا عمان براي كار مهاجرت كنم،آيا شدني هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. ساحل گفته:

  سلام شوهر من میخواد بیاد اونجا کارگری کنه اما ن کسیو داریم اونجا ک برامون دعوتنامه بفرسته ن میدونیم از چ طریقی وارد کار شیم…تورو خدا اگ میتونین ی راهنمایی کنین

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. حسین.د گفته:

  با سلام و احترام خدمت بزرگواران عزیز.بنده۲۸ساله متأهل هستم و فرزند ندارم.ساکن خوزستان.خرمشهر هستم و مدرک تحصیلیم سیکل هست و به دنبال کار و رفتن به عمان هستم نمیدونم با چه کسی و چطور تماس بگیرم.و آیا اصلا میشه بروم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار عمان بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • ساحل گفته:

    سلام شوهر من میخواد بیاد اونجا کارگری کنه اما ن کسیو داریم اونجا ک برامون دعوتنامه بفرسته ن میدونیم از چ طریقی وارد کار شیم…تورو خدا اگ میتونین ی راهنمایی کنین

    پاسخ
    • ghazaleh salehi گفته:

     سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 42. محسن گفته:

  با سلام
  بنده 28 ساله هستم با مدرک و سابقه بیمه نصب آسانسور .برای مار در همان چه مدارکی نیاز داریم و آیا باید به زبان هم مسلط باشیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 43. محمد گفته:

  باسلام و خسته نباشید.
  دانشجوی رشته ی اتاق عمل هستم.دارای مدرک ایلتس با نمره 7
  خواستم بپرسم اینکه رشته ما تعریف نشده هست درسته یا نه؟
  و اگر درسته باید چکار کرد ک بتونیم در کشورهای حوضه خلیج فارس کار کنیم؟ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. Mazkor گفته:

  باسلام بنده۳۹ساله کشاورزودررشته گل گیاه مدرک فنی حرفه ای دارم میخاستم کاردرعمان برای اینجانب هست کسی هست که ویزابرای اینجانب دربیاوردکه بعدهزینه ازحقوقمان کم کندضمنامعلولیت جزیی پای راست هم دارم امابرای کارکردن مشکلی ندارم باتشکرا

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 45. محمد امین نظری گفته:

  با سلام.من مدرک مدرسی غواصی اسپورت دارم و درحال طی دوره غواصی صنعتی(حوشکاری و برشکاری زیر اب) هستم. ۲۷ سال سن دارم. مدرک تحصیلیم هم دیپلم ناوبری (علوم دریایی) و دانشجوی رشته الکتروتکنیک هستم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. علی دهقانی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۵ ساله و متاهل میباشم با فرزندی ۴ ساله
  جواز کار لبنیات دارم و تا حدودی سرمایه برای ایجاد کار در عمان
  ایا امیدی به گرفتن اقامت عمان با شرایط بنده هست؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. ناشناس گفته:

  سلام من ليسانس مامايي دارم و ٧سال سابقه كار در بيمارستان دولتي،٣٠ساله و مجرد،آيا شانس كاري در عمان يا كويت يا قطر را دارم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پزشکان یا می بایست مدرک خود را معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. mohamad sajad گفته:

  با سلام و دورود
  من لیسانس مهندسی صنایع رو دارم . به مدت سه سال در یک شرکت سازنده تجهیزات نفت و گاز به عنوان مدیر پروژه مشغول کارم . درخواست کار در کشور عمان رو دارم . لطفا راهنمایی بفرمایید .

  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید جهت ورود برای این نوع ویزا اقدام نمایید و برای گرفتن پیشنهاد شغلی نیز باید روند قانونی آن توسط کارفرمای مورد نظر طی شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. ولید ال ناصری گفته:

  با سلام و احترام
  من لیسانس هوشبری (بیهوشی) از دانشگاه علوم پزشکی اهواز دارم ودارای هفت سال سابقه ی کاری در بخش های اتاق عمل جنرال و اتاق عمل جراحی قلب دارم و به زبان عربی تسلط کامل و به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارم و دو کتاب داستان کودک و یک مجموعه داستان کوتاه به زبان عربی چاپ کردم. میخواستم در یکی از کشورهای عربی کار کنم ولی هیچ آفر کاری هم ندارم. میخواستم بدونم موسسه در این مورد میتونه کمک کنه.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. در صورت داشتن این مورد موسسۀ ما برای اخذ ویزا کمک خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. مریم لاهوتی گفته:

  سلام به من از عمان برای معماری وطراحی داخلی پیشنهاد دادند به نظرتون خوب هست یانه ممنون میشم زودتر خبر بدین با تشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای کار در عمان باید از یک کارفرمایی در زمینه ی شغلتان پیشنهاد شغلی دریافت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. محمد گفته:

  سلام من 27 سالمه شغلم گچکار ساختمان هستم 10 سال سابقه کار دارم مدرک فنی حرفه ای هم دارم .میخواستم بدونم آیا شانسی برای کار در کشور عمان را دارم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید جهت ورود برای این نوع ویزا اقدام نمایید و برای گرفتن پیشنهاد شغلی نیز باید روند قانونی آن توسط کارفرمای مورد نظر طی شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. غفاریان گفته:

  سلام. من دکترای داروسازی دارم. سن 52 سال . 22 سال سابقه کار در داروخانه و 10سال سابقه صنعت داروسازی . امکان کار در عمان با چه حقوق تقریبی دریافتی امکان دارد؟ باتشکر از کارشناسان محترم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما در ابتدا برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. فرجی گفته:

  سلام وقت شما به خیر
  من خانم هستم. 27 سالمه و لیسانس آی تی دارم و تو زمینه برنامه نویسی و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل فعالیت دارم. چطور میتونم تو عمان ویزای کار بگیرم که بتونم خودم مغازه بزنم و کار کنم. برای مغازه زدن تو عمان به کفیل نیاز دارم این کفیل ها رو چطور میشه پیدا کرد؟ و یا چطور میشه رزومه فرستاد به شرکت های عمانی تا اونا بهم پیشنهاد کار بدن؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان در ابتدا باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید جهت ورود برای این نوع ویزا اقدام نمایید و برای گرفتن پیشنهاد شغلی باید روند قانونی آن توسط کارفرمای مورد نظر طی شود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. m.s گفته:

  سلام و عرض ادب ، خسته نباشید میگم به شما دست اندرکاران موسسه حقوقی ملک پور، رشته اینجانب مهندسی شیمی کلیه گرایش ها هستش، بدون سابقه کار ، زبان هم نه خیلی ضعیف نه خیلی قوی، میتوانم از طریق ویزای جستجوی کار در عمان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. محمد تاجدینی گفته:

  سلام اقای ملک پور پزشک فوق تخصص هستم الرژی و بیماری های تنفسی هستم جدیدا فارغ التحصیل شدهام
  لطفا راجع به اقامت در کشور عمان یا کشور های دیگر راهنمایی کنید .ممنون هستم از شما
  لطفا خصوصی باشد . متشکرم

  پاسخ
 56. نسیبه ابراهیمی گفته:

  با سلام ۳۰ سن دارم دارای مدرک لیسانس اموزش وپرورش ابتدای ۲ سال سوبقه کار دادم همسرم در شرکت گاز ۱۳ سال سابقه کار ( قسمت اداری) قصد مهاجرت برای کار هستیم هردومان لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   شما دو راه برای دریافت ویزای کار دارید : پیشنهاد شغلی و ویزای جستجوی کار
   برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شمارهی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. سها گفته:

  سلام ، من ٣٠ سالمه و مجردم ، مي خواستم بدونم ويزاي كار براي پزشك عمومي امكانش هست؟؟ حقوق پزشك در عمان به چه صورته؟؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   ابتدا باید مدارک تحصیلی تان معادل سازی شود.
   بله شانس دارید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. عرفان هژبری گفته:

  با سلام لیسانس شهرسازی دارم۲۱ساله آیا میتوانم در عمان کار داشته باشم
  پیشنهاد کاری چگونه باید دریافت شود؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در این کشور می توانید برای ویزای کار این کشور اقدام نمایید.

   پاسخ
 59. m.s گفته:

  سلام 35 سال سن دارم و دارای همسر و یک فرزند. چند سالی را در کشورهای عربی زندگی کرده ام و مسلط به زبان عربی و کمی انگلیسی هستم در حال حاضر قصد مهاجرت به کشور عمان را دارم لطفا راهنمایی فرمایید ضمنا کارمند شرکت نفت بوده ام و الان هم ده سال است در یک موسسه مالی و اعتباری مشغول به کارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. مسعود گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما
  بنده غواص صنعتى هستم با يك سال سابقه كار و مايل به اشتغال در كشور عمان
  مى خواستم بدونم برايه ويزاى كار عمان بايد job offer داشته باشم
  با تشكر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست بزرگوار شما باید برای اخذ ویزای کاری job offer یا پیشنهاد شغلی داشته باشید. جهت مشاوره تکمیلی و بررسی روش های امکان پذیر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. آرش گفته:

  با سلام بنده 27 سالمه مجرد و دارای لیسانس برق قدرت و همچنین نقاشی ساختمان کار کردم 5 سال و با زبان انگلیسی نیز آشنایی خوبی دارم.در ضمن دارای مدرک رایانه کار درجه 2 و مدرک PLC میباشم جهت کار در عمان آیا شانسی دارم..ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما نخست برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. پیروز گفته:

  درود بر شما
  جوان ۳۰ ساله ای هستم با مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش ، دارای دو مقاله (isi) و یک مقاله (isc) ، مسلط به زبان انگلیسی ، دارای ۴ سال سابقه کار در شرکت خصوصی_پیمانکاری زیر مجموعه شرکت نفت (تاسیس ، تعمیر و نگهداری تاسیسات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی) دارای ۱۲ مدرک فنی و حرفه ای مرتبط با صنایع مهندسی و سابقه تدریس ۷۶۰ ساعت آموزش نرم افزار های تخصصی مهندسی شیمی در موسسات آزاد تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای ، جویای کار در کشور عمان . از نظر شما چقدر شانس دارم که به من ویزای کار بدن و اینکه به چه طریق باید اقدام بکنم و آیا تسلط بر زبان عربی برای گرفتن ویزای کار کشور عمان ضرورت داره ؟

  سپاس از شما .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. البته شانس شما برای ویزاهای کاری یا جست و جوی کاری بسیاری از کشورها که نیاز به پیشنهاد شغلی ندارد بالا می باشد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب و بررسی گزینه های دیگر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. حمید گفته:

  سلام خسته نباشید من کابینت ساز ونجار ونصاب حرفه ای ‌‌‌‌‌‌ سقف چوبی هستم کار در تهران با سابقه15سال من. بدلیل مشکلات اقتصادی نیست چون همسرم شاغل می خواستم در کشورها اطراف مشغول کار شوم لطفا شما مرا کمکو هم فکری دهید ممنوم حمید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی و انتخاب گزینۀ مناسب شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. میلاد گفته:

  سلام
  من مهندس عمران هستم با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه آزاد با 10 سال سابقه کار و بیمه دارای همسر (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی)و یک دختر 4 ساله سن من و همسرم 32 سال هستآیا برای کار به کشور عمان میتونیم مهاجرت کنیم…

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت کاری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 65. علی کروشات گفته:

  با سلام.بنده کارشناس هوشبری دارم و سه سال سابقه کار دارم واسه مهاجرت ب کشور عمان برای کار میخام اقدام کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم میشه راهنماییم کنید ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور عمان باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 66. علی علوی گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  بنده 28 ساله و مجرد لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید. شرایط دریافت Job Offer و گرفتن اقامت کاری در کشور عمان به چه شکلی امکان پذیر است لطفا اگه امکان داره بنده رو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. یاشار گفته:

  سلام وقت بخیر،
  بنده در دانشگاه صحار درس خوندم در رشته مدیریت بازرگانی لیسانس و دوست دارم برگردم دوباره به عمان و اونجا مشغول کار بشم، سال 2016 فارغ‌التحصیل شدم و 1 سال و خورده ای هم اینجا تجربه کسب کردم، خواستم ببینم امکان کار هست براس من یا نه با توجه به اینکه 4 سال اونجا بودم و اونجا درس خوندم، با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی پرونده شما بسیار مهم و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 68. صابر نیل ساز گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده 35 سال سنمه و حدودا15 سال سابقه کار با لیفتراک در مناطق مختلف کشور را دارم و دارای گواهینامه ویژه هم هستم
  ایا در کشور عمان در مناطق بندرگاهی یا اسکله ها یا حتی در انبارها امکان کار وجود دارد؟
  لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 69. Ahmad hashemi گفته:

  سلام من احمد هاشمی هستم از آبادان مدرک ملوانی نامحدود دارم بالای ۵۰۰ کشتی های اقیانوس پیما زبان عربیم هم فول فول میخواستم ببینم چطوری میشه عمان کار کرد

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. Mhdi گفته:

  با سلام
  بنده دارای مدرک جوشکاری بین المللی‌ (جوش لوله با گاز محافظ ارگون) هستم میشه در مورد ویزای کار عمان راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما همانند سابقه کار، سطح زبان و ….. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. قربانی گفته:

  با سلام و خسته نباشید ..مرسی از مطالب ارزنده ای که ارائه داده شده..میخواستم راجع به دندانپزشکی در عمان اطلاعاتی داشته باشم..اشتعال به چه صورت هست..و ایا شرایط کاری وجود دارد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی با گذراندن دوره معادل سازی مدارک پزشکی امکان اخذ کار را خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی کامل شرایطتان در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 72. محسن گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  بنده مدرس زبان هستم با مدرک تافل و مدرک سرتیفیکیت تخصصی برای تدریس.
  میخواستم بدونم تو زمینه‌ی اموزش امکان فعالیت در عمان وجود داره . ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما بله امکان پذیر است ولی برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. محمد شیراز گفته:

  با سلام واحترام خدمت ادمین محترم سایت،پسری ۳۰ساله ازشیراز هستم دارای مدرک لیسانس بازرگانی واستادکار حرفه ی پیرایش مردانه،mdf,نقاش ساختمان ونازک کاروطراح دکوراسیون منزل،،،وعلاقهمند ب کار درعمان،،لطفا درزمینه اشتغال ومهاجرت راهنمایی کنید ،،باتشکر وخداقوت ب سایت خوب شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 74. خسروی گفته:

  باسلام و وقت بخیر
  بنده لیسانس پرستاری ۲۹ساله متاهل دارای یک فررند با ۵سال سابقه کار هستم
  میخواستم لطف کنید در مورد شرایط پذیرش و شهرها مورد تقاضای نیرو پرستاری و همچنین دستمزد و امتیازات کار در عمان اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید ممنون میشم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت وپیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 75. ظاهری گفته:

  سلام من میخوام به عمان برای کار کردن برم هر کاری و به هر صورتی که میتونید اگه ممکن هست لطفا راهنمایی کنید
  رفتن به عمان و اقامت گرفتن برام واجب هست که حتما باید انجام بشه .لطفا اگه شما میتونید برام ویزا و کار پیدا کنید لطفا اطلاع بدهید ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 76. هيفا چلداوي گفته:

  باسلام و عرض ادب
  من مهندس كامپيوتر
  و ده سال كار هنري تصوير برداري و عكس برداري با دوربين هاي مختلف و تجهيزات مختلف،اعم از: رونينگ و هلي شات و…
  جويلي كار در عمان وقطر و يا كويت و اگر امكانش بايد در كشوراي اروپايي

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 77. فرهاد گفته:

  سلام.با تشکر از زحمات شما.میخواستم شرایط کار برای مهندسین صنایع غذایی در عمان را سوال کنم.اگر اطلاعاتی به من بدین ممنون میشم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. Z.r گفته:

  با سلام
  میخوام بدونم شرایط کار واسه خانم مجرد لیسانس حسابداری چطوره؟و اینکه هزینه هایی مثه محل سکوت و بقیه هزینه های روزمره نسبت ب بقیه کشورهای مهاجر پذیر چطوره؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 79. هادی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت کارشناسان محترم،بنده 37 ساله و کارمند شاغل در وزارت نفت با 12 سال سابقه مفید کاری هستم.تا حدودی به زبان انگلیسی هم مسلطم.ایا شانسی برای یافتن شغلی متناسب با جایگاه فعلیم دارا هستم ؟با تشکر از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 80. Mozhgan گفته:

  سلام . می خواستم بپرسم که رشته های پزشکی و بیمارستانی برای مهاجرت به عمان چقدر شانس دارند. آیا در آمد کافی دارند. آیا شرایط خاصی دارند؟ من وهمسرم هر دو کارشناس ارشد آزمایشگاه تشخیص طبی هستیم و از دانشگاه های سراسری مدرک داریم. همینطور همسرم اکنون دانشچوی مقطع دکتری است. ممنون می شوم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 81. حمیدرضا گفته:

  با سلام 35وساله هستم با سابقه کار در رشته اتاق عمل در ایران با زبان انگلیسی و عربی بیشتر عربی تا حدودی آشنا هستم.سوالم این است که در حال حاضر وضعیت کار در عمان برای رشته کاردان اناق عمل چگونه است؟پرداخت حقوق به دلار است؟در حال حاضل نیرو میخواهند؟چه ملزوماتی میخواهد؟وباتوجه به اینکه متاهل هستم امکان مسافرت در هر یکی دو ماه یکبار وجود دارد یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تردیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4