کارآفرینی در مالتا

مهاجرت به مالتا 2018 از طریق کار آفرینی در مالتا را در این مقاله برای شما عزیزان شرح می دهیم. آیا به مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی می اندیشید؟ آیا با کارآفرینی در مالتا می توان اقامت و تابعیت را اخذ کرد؟ با توجه به اینکه راههای متفاوتی برای مهاجرت به مالتا وجود دارد اما برخی افراد کارآفرینی در مالتا را بر می گزینند. همه ساله افراد بسیاری وجود دارند که قصد کارآفرینی در مالتا را دارند که این افراد می توانند با مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی به اقامت و سپس تابعیت مالتا دست یابند. اشخاصی که تمایل به کارآفرینی در مالتا را دارند را دارند بهتر است بدانند که با ایجاد شغل و کسب و کار در مالتا می توانند به اقامت و سپس به اخذ تابعیت مالتا دست یابند لکن پیشنهاد ما آنست که قبل از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت مشورت بفرمایند.

شرایط مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی:

افرادی که قصد کارآفرینی در مالتا را دارند باید دارای شرایطی باشند که یکی از شرایط آن این می باشد که فرد باید دارای ۱۸ سال باشد تا بتواند اقدام به کار آفرینی در مالتا نماید.

۱: افرادی که قصد مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی را دارند باید قصد و انگیزه خود را از کارآفرینی در مالتا مشخص نمایند و همچنین باید شغل و فعالیتی انجام دهند که برای شخص کار آفرین و همچنین برای دولت سود آور باشد. نکته حائز اهمیتی که در اینجا وجود دارد این است که فردی که قصد کارآفرینی در مالتا را دارد نباید سابقه کیفری داشته باشد و همچنین مرتکب جنایت نیز نشده باشد.

۲: تاییدیه سلامت فرد متقاضی کارآفرینی در مالتا : فردی که قصد کار آفرینی در مالتا را دارد باید دارای گواهی سلامت باشد و همچنین فرد باید دارای بیمه نامه سلامت بین المللی باشد تا به فرد اجازه کار آفرینی در مالتا داده شود.

۳: توانایی مالی فرد برای اقدام به کارآفرینی در مالتا: افرادی که متقاضی کار آفرینی در مالتا می باشند باید سرمایه لازم برای کار آفرینی را داشته باشند تا بتوانند در مالتا اقدام به کار آفرینی و همچنین ایجاد شغل و کسب و کار نمایند. البته باید در نظر داشت که مبالغ با یک دیگر متفاوت باشد و فرد اصلی و همچنین همراهان باید دارای تمکن مالی و سرمایه لازم برای کار آفرینی در مالتا باشند.

مبالغ مورد نیاز برای هر فرد برای کار آفرینی در مالتا:

متقاضی اصلی کار آفرینی در مالتا: ۶۵۰۰۰۰ یورو

همسر متقاضی اصلی کار آفرینی در مالتا: ۲۵۰۰۰ یورو

فرزندان زیر ۱۸ سال هر نفر به مبلغ: ۲۵۰۰۰

فرزندان ۱۸ تا ۲۶ سال هر نفر به مبلغ: ۵۰۰۰۰

پدر و مادر متقاضی اصلی کار آفرینی در مالتا هر نفر به مبلغ: ۵۰۰۰۰

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و همچنین حقوق داخلی و حقوق بین المللی یاری دهد.

کسب و کار و کار آفرینی در مالتا:

تعریف کار آفرینی بسیار ساده می باشد اما تحقق آن مشکل خواهد بود و فرد باید شرایط کار آفرینی در مالتا را داشته باشد.

در باب کارآفرینی در مالتا، Jci یک کار آفرینی بزرگ در مالتا می باشد که اکثر نیروی کار آن را جوانان حرفه ای تشکیل می دهند. هر ساله jci افراد بسیاری را ار سرتاسر دنیا وارد بازار کار می نماید و افراد بسیاری راغب به کار افرینی و ایجاد شغل و حرفه در مالتا می شوند که می توانند از این طریق اقدام نمایند. در واقع  می توان گفت jci کسب و کار شبکه ای و گستره ای را برای افراد کار آفرین در مالتا فراهم می نماید.

افراد می توانند با راه اندازی یک کسب و کار در مالتا اقدام به ایجاد شغل و حرفه در مالت نمایند. در حال حاضر مالتا به دنبال ایجاد یک کسب و کار و راه اندازی یک بازار های جدید و شبکه های بزرگ برای رشد و بالا رفتن میزان کسب و کار و همچنین کار آفرینی در مالتا می باشد که افراد متقاضی می توانند اقدام به کار آفرینی و ایجاد شغل و حرفه در مالت نمایند. افرادی که تمایل به سرمایه گذاری های بزرگ و همچنین کار آفرینی در مالتا را دارند بهتر است بدانند که هیچگونه هزینه ای برای افراد در بر نخواهد داشت.

شرایط اقامت در مالتا از طریق کار آفرینی:

پس از اینکه فرد متقاضی کار آفرینی در مالتا اقدام به کار آفرینی کرد و شغل مورد نظر خود را در مالتا ایجاد کرد می تواند برای درخواست اخذ اقامت در مالتا اقدام نماید که در ابتدا یک کارت به نام کارت  eresidence به متقاضی داده خواهد شد که این کارت بیانگر اقامت فرد در مالتا می باشد پس از گذشت چند سال از اقامت دائم افراد در مالتا می توانند به راحتی برای اخذ تابعیت مالتا اقدام نمایند و تابعیت مالتا را اخذ نمایند. اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که فرد متقاضی کار آفرینی در مالتا پس از اینکه در مالتا شغل مناسب را ایجاد کرد می تواند تمام ۳۶۵ روز سال را در مالتا اقامت نداشته باشد و این امکان  را دارد که از مالتا خارج و دوباره به مالتا باز گردد. در نتیجه افرادی که با کار آفرینی در مالتا و همچنین ایجاد شغل و کسب و کار اقامت دائم مالتا را اخذ می نماید لازم نیست که تمام مدت در اروپا اقامت داشته باشند در حال حاضر با تصویب این قانون افرادی که خواهان اقامت دائم در مالتا از طریق کار آفرینی می باشند براحتی می توانند به یک شهروند مالایی تبدیل شوند.

اخذ تابعیت مالتا از طریق کار آفرینی برای افراد امکان  پذیر است. هنگامی که فرد اقامت اتحادیه اروپا را از طریق کار آفرینی در مالتا بدست می آورد آن اقامت دائمی و همیشگی می باشد و حتی نسل های بعد هم می توانند از آن اقامت استفاده نمایند.

در نهایت بهتر است بدانید که اشخاصی که قصد مهاجرت به مالتا را دارند می توانند با مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی اقدام به مهاجرت نمایند و با ایجاد شغل و حرفه و همچنین فعالیت اقتصادی در بین افراد و جوامع منجر به اقامت دائم خود از طریق کار آفرینی در مالتا شوند. افراد با مهاجرت به مالتا از طریق کار آفرینی و همچنین ایجاد شغل و حرفه در مالتا می توانند کمک شایانی به اوضاع اقتصادی خود نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار آفرینی در مالتا می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه کار آفرینی در مالتا بدست آورید. موسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت حامی شما عزیزان می باشد. درصورت تمایل به اخذ مشاوره در باب راههای مهاجرت به مالتا و دیگر کشورها با ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.