کارآفرینی در ایتالیا

کار آفرینی در ایتالیا

کارآفرینی در ایتالیا در هنگام مهاجرت به ایتالیا 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت چه شرایطی دارد ؟ آیا برای انواع راه های کارآفرینی در ایتالیا به توضیحاتی نیازمند هستید ؟ برای کارآفرینی در ایتالیا دنبال راهی برای کسب اقامت هستید ؟ تفاوت انواع کارآفرینی در ایتالیا با ثبت شرکت در ایتالیا و یا سرمایه گذاری در ایتالیا و یا تمکن مالی در ایتالیا و یا خرید ملک در ایتالیا چگونه است ؟ آیا سرمایه گذاری در ایتالیا دارای شرایط خاصی می باشد ؟ مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا به چه صورت می باشد ؟

برای کارآفرینی در ایتالیا ، شما باید در توجه داشته باشید که ثبت تجارت و  کارآفرینی در ایتالیا توسط ۱۹ اتحادیه ایالتی و ۱۳ مرکز منطقه ای ، صد دفتر  به طور خصوصی انجام می پذیرد .  اتاق کار آفرینی ها در کشور ایتالیا وظیفه ارائه اطلاعات و خدمات ثبت شرکتی به تمام نفرات حقیقی و حقوقی که به صورت فعال فعالیت می نمایند  و  قصد کار آفرینی  در ایتالیا را دارند  را دارا می باشد .

کار آفرینی  از راه دفتر های تجاری ایتالیا ، در این نوع کار آفرینی  از ۲ طریق تکمیل فرم های اینترنتی و یا به شکل دستی  در دفتر ها در مرکز های کار آفرینی  ایتالیا انجام می شود . مدرک ها برای تسلیم عبارت است از : فرم در خواست نامه ، برنامه کارآفرین ، اساس نامه کار آفرین ، تعیین نفرات کار آفرین و اسناد شناسایی آنها ، درصد مالیات و سرمایه کار آفرین ، سهام کار آفرین ، بیمه نفرات و کارکنان آن . در حالتی که شخص تقاضا کننده قصد داشته باشد از راه اینترنتی موارد فوق الذکر را اپلود نماید باید فرم اینترنتی مربوط به آن را نیز کامل نماید و تسلیم کند . موارد بالا در info camera پورتال ویژه شکل می گیرد . در حالتی که تأیید مورد های ثبتی و شناسایی فردی می بایست همه مورد ها را به اداره ثبت تجارت ایتالیا تسلیم نمایند .

انواع کار آفرینی در ایتالیا

در کشور ایتالیا بر سه نوع عمدتا کار آفرینی  انجام می پذیرد :

۱٫کار آفرینی  با مسئولیت محدود (SRL)

۲٫کار آفرینی  سهامی عام (SPA)

۳٫کار آفرینی  شعب

کار آفرینی  با مسئولیت محدود (SRL)

این نوع کار آفرینی  بالا ترین طرفدار را در این انواع کار آفرینی ها به خود اختصاص داده است . برای کار آفرینی  در این شکل کار آفرینی شما می توانید با کمتر از مبلغ ۱۰٫۰۰۰ یورو کار آفرینی  خود را اجرایی نمایید . در این شکل کار آفرینی  هیچگونه ممانعتی برای تعداد سهام دار ایجاد نمی کند و هر تعداد کار آفرین که بخواهد می تواند از این نوع کار آفرینی  انجام دهد . در این نوع کار آفرینی  خوب است بدانید که حسابرسی به شکل سال به سال انجام می پذیرد . این نوع کار آفرینی  به صورت کوچک می باشد .

این شکل کار آفرینی برای حداقل  یک مدیر برای هر کار آفرینی مورد نیاز می باشد . با این شرایط خوب است که کمتر از دو سهام دار در نوع کار آفرینی  ورود کند . در این شکل می بایست در مورد کار آفرینی  از ‘Società Uninominale’ بهره خواهد برد . که عموما بدون محدود تلقی می شود .

کار آفرینی  سهامی عام ( SPA  )

این نوع کار آفرینی  عموما برای شرکت های بزرگ و متوسط است . کمترین هزینه برای کار آفرینی  در ایتالیا مبلغ ۱۲۰٫۰۰۰ یورو می باشد . برای کمترین حالت یک مدیر برای این کار آفرینی  معرفی شود . در این نوع کار آفرینی  محدودیت خاصی برای تعداد افراد اقدامی برای کارکنان سهام دار بین المللی نمی باشد . حساب رسی کار فرما بعد از کار آفرینی  شروع خواهد شد .

یک کار آفرین SPA مشابه به یک PLC در انگلیس می باشد ، و راه با اعتبار کار آفرینی در ایتالیا می باشد .  این در واقع یک کار آفرین سهام که سهام نشان می دهد به شکل عمومی ، و یا از راه یک نظر خصوصی به بنیان گزاران آن  . اگر شما نیاز به کار با حروف قابل توجهی از اعتباری، وام و یا مایل به کار در بازارهای تحت نظارت، باز کردن یک SPA ممکن است مناسب ترین نوع شرکت. مسئولیت کارکنان یک SPA ( کار آفرین سهامی خاص ) محدود به مقدار سرمایه ارسال شده توسط سهام دار می باشد .

کمتر ین حالت آن ، یک مدیر مورد نیاز می باشد .

کمتر ین میزان سرمایه ۵۰٫۰۰۰ € می باشد .

در کمتر ین حالت ۲۵٪ از سهم نیازهای سرمایه با یک بانک در ایتالیا پیش از اجرا از کار آفرینی  را می شود نهایی سپرده خواهد دانست . یک دفتر واقعی مورد نیاز نیست ( یک دفتر مجازی مکفی خواهد بود ، برای به کسب کردن تعداد مالیات بر ارزش افزوده ) .

هیچ حدودی  در تعداد سهام داران خارجی نمی باشد .

دارایی حساب رسی با ثبت نام از کار آفرینان نهایی می شود  .

 

 

ثبت شعب شرکت کار آفرین

این نوع کار آفرینی  تنها یک مدیر معرف می شود . در حالتی که شرکت ثانویه  در ایتالیا باشد و شرکت اصلی  در کشور ی دیگر قرار بگیرد باید تمام بدهی های مالیاتی را شرکت اصلی بر دست بگیرد . نیاز ی برای گزارش مالی نمی باشد . تنها می بایست حساب شرکت باز ماند . مراتبی که برای ثبت شعبه در ایتالیا باید طی نمود ، اگر فرد قصد راه اندازی یک کسب و کار در ایتالیا را داشتید می توانید بهترین گزینه برای ایجاد لینک بزرگی با سایر کشور ها و مناطق اقتصادی باشد . موارد قابل توجه در این شکل کار آفرینی  این می باشد که تمام مورد های حقوقی شرکت بر ید شعبه اصلی باشد . و موارد لازم در مراحل می شود به این که ، شرکت اصلی خارجی مسبب برای همه مالیات پرداخت نشده از زمینه ایتالیایی است . حداقل یک مدیر لازم می باشد . حساب باید حفظ شود اما هیچ گزارشی مورد نیاز وجود دارد. شعبه باید یک نماینده قانونی از شعبه که باید یک در ایتالیا مستقر منصوب کند. شما یک دفتر ثبت نام برای شعب نیاز است .

مدارک مورد نیاز برای کار آفرینی در شعبه

مدارک باید بر اساس با اسناد پایان نامه قانون ایتالیا ترجمه شود و شامل :

گواهینامه کار آفرینی  مادر .

گواهینامه از اختلاط .

تفاهمنامه و اساسنامه .

نام های مدیر های شرکت و دبیر .

بعد از ثبت نام کامل شده ، اداره مالیات  یک کد مالیاتی ID نو به شعب  ( کد مالیاتی) و کد مالیات بر ارزش افزوده (partita IVA) را باز می کند .

الزامات حسابداری شعبه ایتالیایی ها باید ، طبق قانون ایتالیایی شاخه به عنوان در نهاد مستقل و جداگانه با توجه به حسابداری تحت درمان و در نتیجه به مالیات موضوع است. شاخه خواهد که برای حفظ کتاب خود را، ارائه مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد را برمی گرداند به مقامات مالیاتی مربوطه و فایل گزارش سالانه شرکت مادر با ثبت نام شرکت ایتالیایی  تسلیم شود .

برای کار آفرینی  در کشور ایتالیا ، شما پیچیدگی های خاص به خود را در پرونده کار آفرینی  لمس  خواهید نمود . از این رو بهتر است با اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر ورود نمایید .

برخی از مواردی که باید در این زمینه مورد توجه قرار داد به شرح ذیل می باشد

*ترتیب اساسنامه و تفاهم نامه انجمن

*اجرای اساسنامه قبل از یک دفتر اسناد رسمی

*به دست آوردن کد مالیاتی ایتالیایی و سند هویت

*یک حساب بانکی محلی باز

*ثبت نام برای مالیات بر ارزش افزوده

*فایل را با ثبت نام از شرکت ها

*تایید امن در یک دادگاه محلی

مزایای کار آفرینی در ایتالیا

برای افرادی که بخواهند یک استارت آهسته داشته باشند و به طور آهسته به یک شهرت چشمگیر برسند . ایتالیا بهترین گزینه برای اقدام می باشد . لذا ایتالیا نیز در این راستا از سرمایه گذاران خارجی استقبال می نماید . در کشور ایتالیا در حال حاضر گام های بسیار خوبی در زمینه پیشبرد خود برای ترقی و بستر سازی برای جذب سرمایه گذار انجام داده است .

از مهم ترین مزایای کار آفرینی در ایتالیا می توان به

*شرکت و معافیت های مالیاتی محلی به مدت ده سال در مناطق بیکاری بالا

*کمک های مالی تحقیق و توسعه پوشش تا ۵۰ درصد از کل هزینه های R & D

*وام های کم بهره برای شرکت مشوق صادرات کالا ایتالیایی

 

بطور کلی کارآفرینی در ایتالیا گزینه ای مناسب است اما خطر ها و ریسک هایی دارد که اگر از قانون آگاهی نداشته باشید ممکن است تمام سرمایه شما از دست برود و این برای شما یک سر افکندگی ایجاد کند. بنابر این جهت اینکه از طریق امن این پروسه انجام شود در خصوص مهاجرت به ایتالیا و شرایط کارآفرینی در ایتالیا و یا سرمایه گذاری در ایتالیا و یا ثبت شرکت در ایتالیا و یا خرید ملک در ایتالیا و یا تمکن مالی در ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا حتما با مشاورین موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه حقوقی ملک پور) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان اخذ نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.