نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

چگونگی و نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۱۸ و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۸ , نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار ،سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کبک کانادا ، اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کبک کانادا ، این موضوعاتی که عرض شد همگی با هم یکی هستند ولی به صور مختلف از ما روزانه سوال میگردند .

  • در این مقاله سعی بر آن داریم که با ارائه مطالب سودمند و کاربردی در رابطه با نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار و نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا از جمله نکات مهم و مورد توجه مانند :
  • پروسه کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ،چگونگی اخذ اقامت دائم کانادا با ۲۱۰ هزار دلار ، مقایسه نحوه ی سرمایه گذاری کانادا و میزان برتری آن با سرمایه گذاری EB5 آمریکا و خرید ملک اسپانیا ، هزینه های غیر قابل بازگشت سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، مدت زمان کسب اقامت دائم در  سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و در کل نحوه ی سرمایه گذاری کانادا با ۲۱۰ هزار دلار برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال آن شخص به تمامی متقاضیان و علاقمندان در زمینه اخذ اقامت دائم کانادا کمک شایانی کرده باشیم .

 

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا

audio نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

چنانچه  در زمینه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار هرگونه سوال و ابهامی وجود دارد میتوانید با موسسه مشاوره ای حقوقی MIE و تمامی دفاتر همکار این موسسه تماس حاصل نموده تا تمامی ابهامات به وجود آمده  برطرف گردد  و با اطمینان خاطر در این امر مهم گام نهاده و  اقدامات لازمه را مبذول نمایید.

یکی از کشورهایی که مقصد و هدف بخش اعظمی  از متقاضیان مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم مورد توجه و درخواست فراوان قرار میگیرد کشوری در شمال نیم کره ی شمالی به نام کانادا است .

موسسه مشاوره ای حقوقی MIE به تازگی و اخیرا یک روش بسیار آسان و مناسب برای سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را مفتوح کرده است که اقدام از این طریق و طی کردن این راه سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم برای متقاضیان و دوست داران خالی از لطف نمی باشد .

نکاتی نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در کانادا باید مطرح و ارائه گردد به شرح زیر میباشد :

در صورت کلی مبلغی که برای نوع سرمایه گذاری کانادا مورد احتیاج است یک میلیون و ششصد  هزار دلار کانادااست . شخص متقاضینحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم باید دارایی ، املاک ، حساب بانکی ، بورس و سهام و …. را به ارزش نهایی یک میلیون ششصد هزار دلار به دولت کانادا نشان دهد و از این مبلغ ۸۰۰ هزار دلار آن را به دست دولت کانادا ودیعه دهد که این مبلغ پس از گذشت ۶ الی ۷ سال به شخص سرمایه گذار باز پس خواهند داد .

اما نکته اینجاست که ۸۰۰ هزار دلار بعد از گذشت ۷ سال تقریبا آن اعتبار و ارزش  اولیه خود را از دست  می دهد.

لذا موسسه حقوقی مشاوره ای MIEکه قدیمی ترین همکار موسسه ملک پور می باشد  برای جبران این نقیصه و جلوگیری از هرگونه ضرر مالی برآن شده است که به ازای این ۸۰۰ هزار دلار شخص طالب اخذ اقامت دائم کاناد تنها با ۲۱۰ هزار دلار به این امر مهم دست یابد .

این مبلغ ۲۱۰ هزار دلار در همه جا و تمامی موسسات دیگر ۲۲۰ هزار دلار می باشد . یعنی موسسات مهاجرتی دیگر این ویزایسرمایه گذاری در کانادا را ۲۲۰ هزار دلار معرفی کرده و پروسه آن را با ۱۰ هزار دلار اضافه انجام خواهند داد . اما موسسه ی حقوقی مشاوره ای MIE  به تمامی متقاضیان نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم این نوید را می دهد که با ۱۰ هزار دلار پایین تر یعنی با ۲۱۰ هزار دلار اقامت دائم کانادا را برای شخص سرمایه گذار از طریق مو.سسات مالی و اعتباری کانادا اخذ کرده و ورود متقاضی و همسر و فرزندانش را به کشور کانادا با ۲۱۰ هزار دلار و ۱۰ هزار دلار کمتر از مبلغ اصلی یعنی ۲۲۰ هزار دلار تضمین کند .

به این صورت که موسسات مالی و اعتباری مهم کانادا که با وکلای رسمی دولت کانادا طرف قرارداد هستند با پرداخت آن ۸۰۰ هزار دلار لازمه به دولت کانادا ریسک این کار را برعهده گرفته و پس از گذشت یک سال قادر خواهند بود نتیجه مثبت اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا را برای شخص متقاضی دریافت کرده و بروی سایت دولت کانادا قرار دهند . بعد از گذشت این مرحله که اسم متقاضی سرمایه گذاری بروی سایت قرار گرفت شخص سرمایه گذار در این موقع است که باید آن ۲۱۰ هزار دلار را به موسسات مالی و اعتباری کانادا پرداخت کند و بین ۶ ماه تا یک سال بعد موفق به اخذ دعوت نامه پی آر و کارت اقامت دائم کانادا خواهد شد .

 

شخص اصلی و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال مشمول این کارت اقامت دائم خواهند شد . این نوع سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا با ۲۱۰ هزار دلار بی دردسر ترین و مقرون به صرفه ترین نوع سرمایه گذاری و اخذ  اقامت دائم کانادا شناخته و محسوب میشود . به این معنی که شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش در ظرف ۱ الی ۲ سال اقامت کل کشور کانادا را تنها با ۲۱۰ هزار دلار کسب خواهند کرد .

 

  • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کبک کانادا یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا از طریق سرکایه گذاری میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.
  • یکی دیگر از دلایلی که باعث شده است به آسان بودن و منطقی بودن این نوع سرمایه گذاری اشاره کرد بی نیازی شخص از هرنوع مدرک زبان و تحصیلات عالیه دانشگاهی است . سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در مقایسه با سرمایه گذاری های دیگر کشورها از روند بسیار مناسبی برخوردار است زیرا در سرمایه گذاری های دیگر از جمله EB5آمریکا سرمایه گذار پس از اینکه مبلغ بسیار بالایی را از کشور ایران به آمریکا انتقال میداد این احتمال وجود داشت که تمام مبلغ ارسال شده به آمریکا را از دست داده و درنهایت به اخذ اقامت نیز دست پیدا نکند . ویا اینکه اگر هم سرمایه اش را از دست نمیداد پس از ورود به کشور آمریکا الزاما میبایست یک سرمایه گذاری و بیزینس راه اندازی کرده و تعداد ۱۰ نفر آمریکایی را استخدام و ماهیانه بیمه و مالیات و حقوق بالایی را به آنها پرداخت میکرد و در کنار همه ی این مسائل سود بالایی را هم نشان میداد.

مختصر و چکیده  آنکه  سرمایه گذار راه بسیار دشوار و پیچیده ای باید طی میکرد . در این میان مزیت و اعتبارسرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار  برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش این است که در بدو امر و به صورت مستقیم اقامت دائم تمام دولت کانادا را کسب کرده و دیگر احتیاجی نیست که حتما در کانادا بیزینس انجام داده و سود دهی نشان دهد و در نهایت هیچ محدودیتی برای اقامت داشتن در هر نقطه از کانادا وجود نخواهد داشت ضمن اینکه میتوان پس از سه سال زندگی کردن در کشور کانادا موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی شد .

نتیجه ای که درباره سرمایه گذاری در کانادا و به اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار میتوان گرفت این است که طبق گزارشات و نظر سنجی های انجام شده این نوع عملکرد بهترین روش برای اخذ اقامت دائم کانادا قلمداد میشود . شایان ذکر است که تفاوت فاحش اعتبار و ارزش سرمایه گذاری کاناداو اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در مقایسه با خرید ملک اسپانیا قابل لمس و درک بوده به این صورت که در خرید ملک اسپانیا ملک مورد نظر با قیمت بسیار گزاف و جند برابر قیمت اصلی به شخص خریدار فروخته شده و شخص خریدار ضرری هنگفت را متحمل میشد و پس از آن تنها یک ویزای ۶ ماهه را دریافت میکرد. و تکلیف شخص خریدار به طور قطعی مشخص نبود که آیا به اخذ اقامت دولت اسپانیا منتهی میشود یا خیر .

و نکته ی دیگر اینکه اسپانیا از لحاظ اقتصادی دارای رتبه پایینی میباشد و شخص متقاضی با پرداخت مبلغی بسیار بالا باز هم به طور احتمالی اگر منجر به اخذ اقامت میشد ، اقامت یک کشور با وضعیت اقتصادی ضعیف را بدست آورده بود .

11 نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

اما نقطه مقابل این موضوع ، نحوه ی سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت با ۲۱۰ هزار دلار میباشد . که شخص متقاضی بدون احتیاج به پرداخت هیچ گونه مبلغی در اول راه اقامت دولت کانادا را اخذ کرده و بعد ملزم به پرداخت آن ۲۱۰ هزار دلار خواهد شد .

همچنین نکته قابل توجه این است که کشور کانادا جزء سه کشور اول اقتصادی دنیا محسوب میشود و اینکه شخص متقاضی ویزای چند ماهه نمیگیرد بلکه دعوت نامه اقامت دائم کانادا را به صورت مستقیم دریافت خواهد کرد .

بنابراین نحوه ی سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار تحت هیچ شرایطی قابل مقایسه و ارزش گذاری با خرید ملک اسپانیا نخواهد بود .

تنها نکته ای که در اینجا لازم به ذکر میباشد مبلغ غیر قابل بازگشتی است که باید به آن نیز اشاره شود این مبلغ که در صورت به سرانجام نرسیدن این کار غیر قابل بازگشت خواهد بود ۱۵ هزار دلار میباشد که خود شخص سرمایه گذار در زمان انعقاد قرارداد ۴۰ هزار دلار را همراه با حق الوکاله این کار به عنوان وثیقه با اخذ رسید به دست وکیل مورد وثوق خود داده تا وکیل شخص متقاضی با اعتبار این رسید در این راه مهم برای شخص سرمایه گذار گام نهاده و تا گرفتن کارت اقامت دائم کانادا برای شخص و اعضای خانواده اش این راه را طی کرده بدون اینکه نیازی به فرستادن سرمایه ی شخص به کانادا باشد . و تنها اگر این پروسه منجرب به اخذ اقامت دائم کانادا نشود آن ۱۵ هزار دلار کسر خواهد شد .

اما اینگونه میتوان اظهار داشت که برند موسسه حقوقی مشاوره ای MIEاین افتخار را دارد که نماینده رسمی سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار باشد و در جهت این نوع سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار برای تمامی متقاضیان و علاقمندان به این امر فعالیت کرده و پرونده های زیادی را در این زمینه با کمترین ریسک و کمترین هزینه و بهترین راه به تمام دنیا بفروش و  سرانجام برساند .

در پایان به تمامی علاقه مندان به دانستن نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار می توان عرض نمود که اگر هنوز به اقناع لازمه و کافی در این زمینه دست نیافته اید و احساس نیاز به مشاوره تخصصی تر در امر نحوه ی سرمایه گذاری در کانادا با اخذ اقامت با ۲۱۰ هزار دلار دارید میتوانید با موسسه حقوقی و مشاوره ای MIEکه قدیمی ترین همکار موسسه ملک پور می باشد و دفتر وین ما  و یا تمامی دفاتر همکار  موسسه  حقوقی مشاوره ای ملک پور در ایران تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره تلفنی توسط مشاورین مجرب و وکلای برجسته ی امر حقوق بین الملل  کسب کرده و در نهایت به یک نتیجه مثبت و منطقی دست پیدا کنید .

Rating: 5
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.