چگونگی درخواست دکترای ادینبورگ

چگونگی درخواست دکترای ادینبورگ

درخواست دکترای ادینبورگ در سال ۲۰۱۸ و چگونگی اقدام برای اپلای کردن دکترای ادینبورگ، در این مقاله برای شما سروران آورده شده است. چگونه اپلای کنیم ، چگونه برای دکترا در دانشگاه ادینبورگ اپلای کنیم .

دانشکده حقوق ادینبورگ برنامه های کاربردی عالی از افرادی که مایل به پیوستن به برنامه دکترا هستند تقدیم می کند. شما می توانید برای شروع برنامه دکترا در ماه سپتامبر یا ژانویه درخواست کنید.

برنامه ها در فرآیند دو مرحله ای مورد رسیدگی قرار می گیرند.

 

گام یک

هنگامی که شما مستقیما با تمام اسناد مورد نیاز خود درخواست می کنید، درخواست شما توسط یک آکادمی در رشته ای که مایل به تحصیل هستید ، بررسی خواهد شد.  درخواست کتبی شما بر اساس استانداردهای  پذیرش دقیق ما ارزیابی خواهد شد.

ممکن است در این مرحله، درخواست شما برای هر تعداد دلایلی رد شود، اگرچه اغلب درخواست ها رد می شوند، زیرا ما به سادگی نمیتوانیم سوپروایزر را به شما ارائه نماییم.

 

مرحله دو

اگر ما احساس می کنیم که درخواست شما قوی است و اگر ظرفیت سوپروایزر  در حوزه ای که شما برای آن اقدام نموده اید ،موجود باشد  سوپروایزر  خود می تواند در مورد درخواست شما و پیشنهاد تحقیق شما با شمااز طریق  اسکایپ صحبت کند.  این نیز فرصتی برای شما است که هر موردی  که ممکن است در مورد تحصیل  در دکتری در دانشکده حقوق ادینبورگ دارید،  پرس و جو نمایید.

معمولا تنها پس از این مرحله است که شما یک پیشنهاد دریافت خواهید نمود.

بازدید

اگر با دانشگاه آشنا نباشید، به شدت توصیه می کنیم که قبل از سفر خود به ادینبورگ موارد زیر را  در نظر بگیرید. مطالعه دکترا حداقل سه سال طول می کشد و یک تصمیم بزرگ زندگی است، بنابراین  دانستن موارد زیر برای آشنایی بیشتر شما لازم می باشد .

در صورت سئوالات بیشتر می توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

  • law@ed.ac.uk

 

برای درخواست چه اسنادو مدارکی  نیاز دارم؟

حداقل الزام برای پذیرش دکترا ، سطح بالاتر ازدومین  مدرک افتخاری -دوره ای که دانشجویان پس از ۴ سال تحصیل فارغ التحصیل میشوند-(یا بالاتر ) یا معادل بین المللی آن در حقوق، هنرو یا علوم اجتماعی وهمچنین یک مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه معتبر می باشد. ما انتظار داریم یک نمره قوی  از  پایان نامه شمانیز ببینیم.

اکثر متقاضیان ما حقوق خوانده اند ؛ درخواست های دانشجویان غیر حقوقی با مطالعات و  تجربیات مرتبط  در نظر گرفته می شود، ولی ممکن است به راهنمایی بیشتری نیاز داشته باشند.

 

تمام متقاضیان باید مدارک زیر را ارائه دهند

-ریزنمرات از تمام دروس  مقطع تحصیلی قبلی( در متنی که آپلود میفرمایید دقت داشته باشید تمامی نتایج  ریزنمرات دروس مشخص شده باشد.)اگر شما در حال تحصیل هستید و منتظر نتیجه هستید اطمینان حاصل نماییدکه تمامی ریز نمرات گذرانده شده را آپلود کرده اید)

 

-گواهینامه های تحصیلی  (همه گواهی ها تا کنون) که نشان دهد که مدرک کارشناسی را با معدل معادل ۲٫۱ یا بالاتر کسب نموده اید.

 

-گواهینامه های تحصیلی فوق لیسانس و ریز نمرات فوق لیسانس

 

-دو توصیه نامه از دانشگاه که باید امضا و تاریخ  داشته باشند (نهایت تا دوسال گذشته مورد تایید است )نامه روی سربرگ دانشگاه باشد و حتما ایمیل استادو یا… ذکر شده باشد(ما آدرس ایمیل های شخصی را قبول نمی کنیم) .

 

-یک آزمون مهارت زبان انگلیسی_در صورت لزوم-به زیر مراجعه نمایید)

-برنامه(پروپوزال)  تحقیقاتی که نباید بیشتر از ۲۰۰۰ باشد.

راهنمای تحقیق پروپوزال:

تحقیق پروپوزال  شما باید شامل موارد زیر باشد:

 

عنوان پروژه کاری

چه عنوان و یا چه عنوان ها وگرایش هایی دارد؟ به طور خلاصه و کلی چه عنوانی  موضوع تحقیق شما را تحت پوشش قرار می دهد.

 

سوالات تحقیقاتی

چه پرسش های کلیدی وجود دارند  که شما از آن ها سوال خواهید داشت که  پروژه شما را(با تمرین و نوشتن)  قابل درک  خواهند کرد و برای خواننده ی آن را جذاب و  او را درگیر خواهد کرد.

 

چارچوب قطعی و مدل نظری

زمینه تحقیقاتی پروپوزال شما چیست؟ مفاهیم کلیدی شما چیست؟ نظریه خود را چگونه ارائه می نمایید؟ موقعیت آن در ارتباط با خود و منابع اصلی آن چیست؟ همچنین چه تالیفات  ثانویه ای هست که در حال حاضر از آن آگاه هستید؟ مراجعه به  منابعی مانند کتاب ها، مقاله ها ، وب سایت ها و غیره.

 

روش شناسی (علم اصول)

چگونه قصد دارید در مورد تحقیقات خود بپرسید؟

آیا تحقیق شما عمدتا آموزه ای نظری و تجربی است؟ آیا شما ابتدا باید در بعضی از زمینه های تحقیقاتی، مانند نظارت و مصاحبه با متخصصان  یا انجام آزمایش های عملی، مشارکت داشته باشید؟

آیا  بعد از آن قصد دارید استفاده کنیداز  روش های توصیفی و قطعی برای توسعه مدارک و مستندات و تالیفات و شناسایی از سوالات تحقیقات خود؟

 

آموزش تحقیقاتی

 

در فراتر از آموزش عالی که در روش های تحقیق عمومی ارائه می شود،آیا برای آموزش تحقیقات خود نیاز به آموزش تخصصی در مهارت های عملی و یا نظری دارید؟

برای مثال ،آیا شما نیاز به آموزش در روش های تجزیه و تحلیل کیفی یا استفاده از تکنولوژی های دیجیتال دارید؟

همچنین برای دریافت این آموزش، آیا نیاز به سفر دارید؟به طور مثال ، ایا شما نیاز دارید به طور متناوب در کارگاه های آموزشی در جاهای دیگر شرکت کنید؟

منابع و مفاهیم

آیا به یک ویراستار  متخصص نیاز دارید؟ آیا شما نیاز دارید که در تحقیقات بایگانی یا در عرصه عملیاتی مشارکت کنید؟ اگر این چنین است کجا و برای چه مدتی و به چه قیمتی؟

اگر شما نمیتوانید  بدون بورسیه  در رشته تحصیلی درس بخوانید کدام منابع مالی را  شناسایی کرده اید که شما در آن موفق باشید؟

 

 

فهرست

به ترتیب حروف الفبا،تمام جزئیات را از هر منبعی که در بالا ساخته اید  در فهرست  آورده اید؟

اگر شما دوست دارید ، می توانید یک فرم درخواست پیشنهاد دکتری PHD ، در ادینبورگ دریافت کنید که شامل همه این موارد است :

 

 

Proposal for a Doctor of Philosophy (PhD) in Edinburgh Law School

Please complete all of the following sections.  Write succinctly and please do not delete the italicised questions.

 

 

 

Name:

 

Date:

 

Proposal Title:

 

 

Have you contacted anyone in Edinburgh Law School to discuss your proposal?

 

☐ Yes

☐ No

 

If yes, please list who you have been in contact with:

 

 

اگر مدارک  شما به زبان انگلیسی نیست، شما باید یک نسخه ترجمه شده انگلیسی گواهی تمام اسناد خود را ارائه دهید.

همچنین اگر شما بتوانید یک نمونه از کارهای دوسال پیش خود نوشته اید را ارائه نمایید بسیار مفید می باشد.

به عنوان مثال یک مقاله علمی یا پایان نامه مرتبط میتواند بسیار مفید واقع شود.

لطفا توجه داشته باشید که هر مدرکی در سیستم ما آپلود می نمایید نباید بالاتر از ۲ مگابایت حجم داشته باشد.

قصد ما این است که تا ظرف ۸ هفته پس از اینکه مدارک به صورت کامل ارائه شوند ، نتیجه را برای شما مشخص نماییم.

ما انتظار داریم که متقاضیان  PHD  در طول تحصیل خود در ادینبورگ زندگی کنند تا بتوانند به طور کامل در برنامه آموزش پویای ما شرکت کنند و به همان اندازه که بتوانند از تمدن  تحقیقاتی موفق  ما بهره مند شوند، استفاده نمایند.

 

درصورت نیاز به اطلاعات کاملتر در مورد درخواست دکترای ادینبورگ و شرایط درخواست دکترای ادینبورگ میتوانید با شماره تلفن های دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.