چگونگی انتخاب راههای مهاجرت به فنلاند

چگونگی انتخاب راههای مهاجرت به فنلاند

چگونگی انتخاب راههای مهاجرت به فنلاند در سال 2018 را در این نوشتار کوتاه خدمت شما بزرگواران شرح خواهیم داد ، توضیح اینکه چگونه راه مهاجرت به فنلاند را با توجه به شرایطمان انتخاب کنیم ، کدام راه مناسب تر است ، شرایط مهاجرت به فنلاند چگونه می باشد؟ مهاجرت به فنلاند از چه طرقی ممکن است؟ راههای مهاجرت به فنلاند کدامند و کدام راه جهت مهاجرت به فنلاند راحت تر و سریعتر است؟ مهاجرت به فنلاند راحت تر است یا مهاجرت به کشورهای دیگر اروپایی؟ مهاجرت به فنلاند از طریق ویزای تحصیلی فنلاند بهتر است یا مهاجرت به فنلاند ازطریق پناهندگی؟ مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل بهتر است یا مهاجرت  به فنلاند از طریق ازدواج؟ مهاجرت به فنلاند با ویزای دانشجویی فنلاند بهتر است یا مهاجرت به فنلاند از طریق اخذ ویزای کاری فنلاند؟ مهاجرت به فنلاند از طریق مهاجرت تحصیلی به فنلاند راحت تر است یا مهاجرت به فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند؟

احتمالا شما نیز همانند بسیاری از افرادیکه روزانه به موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران جهت اخذ مشاوره رایگان تماس میگیرند ، در ذهن خود به دنبال بهترین راههای مهاجرت خود هستید، و این سوالاتدر ذهن شما نیز نقش بسته که با شرایط و میزان تحصیلات من کدام کشور جهت مهاجرت من مناسب است؟ وبعد از پیدا کردن کشور مناسب این سوال را در ذهن خواهید داشت که : من چگونه مهاجرت کنم؟ به طور مثالاگر کشور مد نظرتان فنلاند است و قصد مهاجرت به فنلاند را دارید حتما این سوال را خواهید کرد که : من ازچه راهی به فنلاند مهاجرت کنم بهتر و راحت تر و سریعتر و یا مطمئن تر است؟ و مهاجرت به فنلاند از چهراهی برای من مناسب است؟

این سوالاتیست که باید بصورت نرمال برای هر شخصی که قصد مهاجرت به فنلاند یا هرکشور دیگری کهقصد مهاجرت به آن را دارد پیش خواهد آمد ، و عموم افراد پاسخ سوالات خود را در میان مقالات سایت هایموسسه حقوقی ملک پور خواهند یافت، و به جهت کمک به همه هموطنان عزیز موسسه حقوقی ملک پور با بهرهگیری از برترین مشاوران حقوق بین الملل مقالات مربوط به مهاجرت به کل کشورهای دنیا را تهیه و بصورترایگان در اختیار همگان قرار میدهد ، و اگر پس از مطالعه مقالات به پاسخ سوالات خود نرسیدید میتوانید باموسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

جهت اطلاع از دقیق ترین اخبار و قوانین مربوط به مهاجرت به فنلاند و دیگر کشورها میبایست مقاله مربوطبه مهاجرت از راههای مختلف هر کشور را در سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالعه بفرمایید.

مهاجرت به فنلاند به دلیل اینکه فنلاند یکی از کشورهای اروپایی عضو شنگن میباشد که افراد در آنجا از رفاهاجتماعی بسیار بالایی برخوردارند به یکی از تارگت های افرادی تبدیل شده که به دنبال مهاجرت به اروپامیباشند، مهاجرت به فنلاند در سالهای اخیر به طرز شگفت انگیزی بود به طوریکه افراد بسیاری از کشورهایایران و افغانستان و عراق و دیگر کشورهای همسایه اقدام به مهاجرت به فنلاند نمودند و از این بین بیشترینتعداد مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی بود ، البته بیشتر افرادیکه به پناهندگی در فنلاند روی آوردند اکثرأاز کشورهای عراق و افغانستان بود و همچنین تعداد بسیار بالایی از کردستان عراق مهاجر به فنلاند رفته استکه هرکدام اغلب از طریق راه زمینی و صعب العبور خود را به فنلاند رسانده و همانجا درخواست پناهندگیداده اند.

و افرادیکه موفق به مهاجرت به فنلاند شده اند اغلب درخواست پناهندگی شان پس از چند سال زندگی در کمپهای مهاجران پناهنده در فنلاند قبول شده است و توانسته اند که اقامت دائم فنلاند را بدست آورند.

اما مهاجرت به فنلاند برای ایرانیان که همیشه به دنبال کسب علم و جایگاههای بالای اجتماعی در دنیا بوده اند، از طریق مهاجرت تحصیلی به فنلاند بیشتر توصیه میشود ، که ابتدا پذیرش دانشگاهی را گرفته و بعد ویزای تحصیلی فنلاند را اخذ کنند و بعد از تحصیل در فنلاند نیز موقعیت های کاری خوبی پیدا نموده و پس از پنجسال کار تمام وقت و پرداخت مالیات و بیمه در این کشور بتوانند اقامت دائم فنلاند را دریافت کنند.

البته پس از مهاجرت به فنلاند و در زمان تحصیل در فنلاند اگر با شخصی فنلاندی ازدواج کنند قطعا پروسه اقامت دائم فنلاند تسریع میگردد و بسرعت نیز میتوانند پاسپورت فنلاندی خود را نیز بگیرند ولی شرط آن آنست که حتما ازدواج واقعی باشد

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد مهاجرت به فنلاند و انتخاب طرق قانونی مهاجرت به فنلاند با دفتر مرکزی موسسه در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.