چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا

چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا

اخذ دعوتنامه کاری از کانادا  و کاریابی در کانادا ۲۰۱۸، و شرایط خذ ویزای کار کانادا  ۲۰۱۸ skilled worker با داشتن کارفرما در کانادا ، اخذ دعوتنامه کاری از کانادا یکی از اولین مراحل برای مهاجرت به کانادا از طریق کار محسوب می‌شود. آیا با نحوه اخذ دعوتنامه کاری از کانادا آشنایی دارید؟ آیا شخص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق  کار در کانادا، خود می‌تواند دعوتنامه کاری از این کشور دریافت کند یا این که این کار حتما باید از طریق آژانس‌های کاری و یا دفاتر مهاجرتی انجام شود؟ این مقاله برای شما عزیزان، توسط وکیل مهاجرت کانادا و موسسه حقوقی ملکپور درباره چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا نوشته شده و به سوالات شما در باب چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا پاسخ می‌دهد.

 

توضیح درباره مهاجرت کاری کانادا

audio چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا

 

audio چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا

نگاهی اجمالی به کار در کانادا

به طور کلی خارجیان، برای کار در کانادا احتیاج به اجازه اقامت دارند. این اجازه اقامت برای آن‌ها از طرف سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) پیش از ورود به کانادا صادر می‌شود. برای دریافت اجازه کار در وهله اول، مدارک و شرایط زیر نیاز است:
۱. دریافت یک دعوتنامه کاری از یک شرکت کانادایی

۲. شرکت استخدام کننده باید درخواستی مبنی بر استخدام شما ثبت کند.

۳. سازمان استخدام و توسعه کانادا (ESDC) تصمیم می‌گیرد که شما حق استخدام شدن در کانادا را دارید یا خیر

پس از مراحل، اگر ESDC با استخدام شما موافقت کرد، شما می‌توانید وارد مرحله بعدی یعنی سیستم امتیازبندی برای دریافت ویزای کاری کانادا شوید که به آن، ’اکسپرس انتری‘ هم گفته می‌شود.

در این مقاله تنها قصد داریم تا مرحله اول انجام کار یا دریافت دعوتنامه کاری از کانادا را برای شما شرح دهیم.

برای دریافت دعوتنامه کاری از کانادا، دو راه پیش روی شماست: راه نخست مذاکده با یک شرکت کانادایی برای استخدام شما و راه دوم ثبت اطلاعات خود در وب‌سایت‌های کانادایی کاریابی

 

۱. مذاکره با یک شرکت کانادایی برای استخدام شما
در این روش، شخص به صورت مستقیم با شرکت مد نظر خود مذاکره می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد که وی را استخدام کنند. برای استفاده از این روش شخص باید تمامی شرایط لازم برای استخدام در آن شرکت که پیش از این توسط همین شرکت، منتشر شده است را داشته باشد. درنهایت پس از قبول شدن در شرکت، شما دعوتنامه کاری از شرکت کانادایی دریافت می‌کنید.

 

۲. ثبت اطلاعات خود در وب‌سایت‌های کاریابی کانادایی
این روش به مراتب بهتر از روش اول است زیرا دست شما برای پیدا کردن کار در کانادا بازتر می‌باشد. در این روش شخص اطلاعات خود را در وب‌سایت‌های کاریابی کانادایی ثبت کرده و در میان شرکت‌های موجود در این وب‌سایت‌ها شرکت‌هایی را انتخاب کرده و اطلاعات خود را برای استخدام به آن‌ها می‌دهد و با آن‌ها وارد مذاکره می‌شود و در نهایت دعوتنامه کاری خود را دریافت می‌کنید.

در پایان باید گفته شود با توجه به این که این کار توسط خود اشخاص نیز می‌تواند انجام شود ولی بهتر است با توجه به نکات ریزی که در این زمینه وجود دارد، این کار را به یک متخصص بسپارید.

 

در این مقاله سعی شد به سوالات شما در باب چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا پاسخ داده شود. اگر سوالات بیشتری درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار در کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا و چگونگی اخذ دعوتنامه کاری از کانادا، برای شما پیش آمده، می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بهره‌مند شوید و یا اگر شما متقاضی کار در کانادا هستید، می‌توانید با مطالعه وبسایت های موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره با دفاتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.