پناهندگی در اتریش

پناهندگی در اتریش

 

شرایط پناهندگی در اتریش ۲۰۱۸ اخیرا بشدت سخت تر از قبل گردیده است و شانس مهاجران از طریق پناهندگی در اتریش کمتر از قبل گردیده است.

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره پناهندگی در اتریش دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با پناهندگی در اتریش با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره پناهندگی در اتریش پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

audio پناهندگی در اتریش

پناهندگی دراتریش و مهاجرت به اتریش از این طریق، ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیرکرده است و همواره سوالات بسیاری در رابطه با پناهندگی دراتریش بوجود آورده است. موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و موثق ترین موسسه حقوقی خاورمیانه برای پاسخگویی به سوالات طرح شده درابطه با پناهندگی دراتریش مقاله ای برای افرادی که قصد پناهندگی دراتریش را دارند و از قوانین آن بی اطلاع هستند به نگارش در آورده است لذا تمام عزیزان می توانید این مقاله را به دقت مطالعه نموده و از خطرات پناهندگی آگاه شوند و برای راههای قانونی مهاجرت مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید و اگاه باشید مهاجرت از طریق پناهندگی عواقب بسیار خطرناکی را در پی خواهد داشت. شما همواره می توانید با دفتر ما در وین و یا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و از وکلای بنام و حقوقدانان و کارشناسان رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

در ابتدای بحث پناهندگی در اتریش به معرفی کشور اتریش به صورت کلی خواهیم پرداخت. کشور اتریش در اتحادیه اروپا و عضو حوزه شنگن بوده که دارای مساحت ۸۳/۸۷۱ کیلومتر مربع با جمعیتی نزدیک ۸/۱۹۰/۰۰۰ نفر می باشد. کشور اتریش با کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، سوئیس، ایتالیا، مجارستان، چک، اسلواکی و اسلوونی همسایه می باشد. پایتخت کشور اتریش شهر بسیار زیبا و آرام وین می باشد. زبان رسمی مردم این کشور آلمانی است، واحد پول کشور اتریش یورو می باشد. دین رسمی مردم اتریش نیز مسیحیت می باشد. اکنون به بحث اصلی پناهندگی در اتریش می پردازیم. باتوجه به اینکه کشور اتریش جز کشورهای اتحادیه اروپاست لذا قوانین و مراحل پناهندگی در اتریش به قوانین پناهندگی سایر کشورهای اروپایی شبیه می باشد، اما باز هم گاها بعضی از قوانین کشورها در موارد جزئی با یکدیگر متفاوت می باشد. براین اساس با توجه به اینکه از سال ۲۰۱۵ بسیاری از افراد پناهجو به سمت کشور اتریش روانه شدند قوانین مربوط به پناهندگی را با تغییراتی روبه رو شد. یکی از قوانین مهمی که در کشور اتریش در رابطه با پناهندگی در اتریش اعمال می کردد، اجرایی ساختن دوبلین می باشد که برای پناهجویان به کشور اتریش اعمال می گردد

قانون دوبلین به این صورت است که اگر شخصی قبل از ورود به قصد پناهندگی در اتریش دریک کشور دیگر عضو اتحادیه اروپا غیر از یونان و مجارستان به عنوان پناهنده به سر برده باشد و پس از آن وارد کشور اتریش شده باشد به همان کشور اول بازگردانده خواهد شد، بنابراین شخص پناهجو در زمانی که تحت عنوان پناهندگی در اتریش ورود نماید و قبل از ورود خود درکشورهای یونان و مجارستان نیز پناهنده باشد شامل دوبلین نبوده و بازگردانده نخواهدشد. روشی که از آن طریق به حضور شخص پناهنده در یک کشور دیگر پی خواهند برد به این صورت خواهد بود که پلیس در مناطق و بخش های مهم این کشور مانند فروشگاه ها ،ایستگاه های قطار، خیابان های شلوغ و… حضور داشته و به بازرسی و کنترل دقیق خواهند پرداخت. افراد خواهان پناهندگی در اتریش قادر خواهند بود که در مراکز پلیس تقاضای خود را ارائه دهند، پس از این مرحله، وضعیت آنها بررسی خواهد شد که آیا قوانین دوبلین باید برای این شخص پناهجو اعمال شود یا خیر؟ یعنی اینکه آیا این پناهجو قبلا در یک کشور اروپایی دیگر پناهنده بوده است یا خیر؟ که درصورت چنین امکانی، شخص پناهنده را به همان کشور اصلی خود باز می گردانند و در صورت عدم چنین چیزی، اشخاص پناهنده را در نقاط مختلف اتریش تقسیم نموده و در مناطق مختلف اسکان داده خواهند شد.تقسیم بندی هایی که انجام می شود برای هر استان یک دسته بندی خاص وجود خواهد داشت . وافرادی که درهر منطقه سکنا گزیده باشند امکان جابجایی آنها برای مناطق دیگر اتریش بسیار سخت و غیر قابل اعمال خواهد بود، مگر در موارد خاص و بنا به دلایل مهمی همچون بیماری خاص. افرادی که پناهندگی در اتریش را انتخاب می نمایند این نکته را باید مد نظر داشته باشند که طول مدت بررسی کیس ارائه داده شده ی خود ممکن است تا ۲سال به طول انجامد ولی این مدت می تواند بسته به نوع کیس ارائه شده کوتاه تر از این مدت نیز باشد. افراد متقاضی پناهندگی در اتریش در صورتی که در کشور دیگری مراحل انگشت نگاری را انجام داده باشد از همان ابتدای بررسی پرونده ی خود تقاضای پناهندگی آنها دیگر مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و اینگونه افراد را به همان کشوری که در آنجا انگشت نگاری نموده است برگشت خواهند خورد. افراد متقاضی پناهندگی در زمانی که به ایستگاه پلیس وارد می شود تمامی اموال و مدارک و مستندات آنها بررسی خواهد شد و سوالات مهمی نظیر نام افراد، تاریخ تولد آنها، زبان رسمی و تابعیت شان پرسیده می شود و بالاخره اینکه افراد باید آماده پاسخگویی به سوال مهم تری با این عنوان که به چه هدفی از کشور خود مهاجرت نموده و به صورت پناهنده به خاک کشور اتریش پناه آورده اند؟ در مرحله ی بعد از بازجویی اولیه، پناهندگان در اردوگاه ها و کمپ های مشخص شده انتقال داده خواهند شد که این اردوگاهها وضیعیت قابل قبولی برای زندگی به خصوص خانواده ها و کوکان ندارند لذا توصیه می شود در صورت وجود شرایط لازم جهت مهاجرت قانونی به هیچ وجه از این را برای اخذ اقامت وارد کشور اتریش نشوید.

یک نکته ی دیگر در رابطه با پناهندگی در اتریش این است که زمانیکه عدم اجرای قانون دوبلین برای افراد مشخص شد یک مصاحبه ی چند ساعته ی نسبتا طولانی از این متقاضیان انجام می گیرد که در این مصاحبه دلایل پناهنده شدن خود را شرح خواهند داد. بعد از این مرحله کیس و دلیل ارائه شده به دادگاه کشور اتریش داده می شود که مراحل رسیدگی را طی نماید. افرادی که پناهندگی به اتریش را برگزیده اند پس از مراحل بازجویی و ارسال کیس و پرونده ی مطروحه به دادگاه می تواند یک وکیل یا مشاور حقوقی داشته باشد. از زمان ارسال کیس به دادگاه تا صدور رای ممکن است زمانی حدود ۱سال به طول انجامد. پناهندگی در اتریش برای اشخاصی که فاقد سرپرست هستند و سن آنها کمتر از سن قانونی باشد، معمولا به مراکز اقامتی بزرگسال انتقال داده می شوند. نکته حائز اهمیت در مورد پناهندگی در اتریش این است که هرگاه رای نهایی دادگاه مبتنی بر خروج افراد پناهنده صادر شود، باید سریعا از کشور اتریش خارج شوند و در صورت عدم خروج از کشور اتریش این احتمال وجود دارد که به زندان های اتریش روانه شوند. افراد پناهجویی که سن آنها مشخص نباشد از طریق آزمایشات و مراحلی توسط پزشکان این کشور  سن واقعی آنها به دست خواهد آمد.

حقوق و مزایای پناهندگی در اتریش

افراد پناهجو به کشور اتریش در مکان های تعیین شده امکان داده خواهند شد و از طریق خوراک و پوشاک و دارو از طرف دولت تامین خواهند شد. اینگونه افراد باید مراحل سخت سکونت در مکانهای عمومی همانند کمپ با اتاق خواب مشترک، سرویس های بهداشتی مشترک از انواع ملیت ها و کشورهای مختلف را متحمل شده تا زمانی که رای نهایی آنها از دادگاه صادر شود و البته ابین نکته راجع به پناهندگی در اتریش مطرح می باشد که اگر افراد منطقه ای را غیر از منطقه ای که برای اسکان آنها تعیین شده است برای سکونت انتخاب نمایند، دیگر از هیچگونه پشتیبانی مالی و حمایتی از طرف دولت اتریش برخوردار نخواهند بود. در یک نتیجه گیری کلی راجع به پناهندگی در اتریش و خطرات پناهندگی در اتریش، اینگونه می توان بیان نمود که با توجه به شرایط اخیری که در حوزه ی اروپا به وجود آمده است و با توجه به وضعیت بسیار اسفناک و حاد تمام پناهندگان و سیاست های جدیدی که در رابطه با پناهندگان در دست اقدام است، شرایط پناهجویان بسیار نگران کننده بوده و آنها هیچ گاه از ارزش و احترام مناسبی چه از طرف دولت مقصد و چه از طرف دولت مبدا برخوردار نخواهند بود و حتی به دلیل وضعیت های نامناسب و غیر بهداشتی کمپ ها ممکن است با بسیاری از بیماری ها دست و پنجه نرم کنند. لذا موسسه حقوقی ملک پور توصیه می نماید که افراد از طریق راه های قانونی مهاجرت به اتریش همانند مهاجرت از طریق تحصیل در اتریش، مهاجرت از طریق ویزای کار اتریش، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اتریش و ثبت شرکت در اتریش و … برای ورود به کشور اتریش اقدام نموده و پناهندگی در اتریش را از گزینه های پیش روی خود حذف نمایند.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره پناهندگی در اتریش، شرایط پناهندگی در اتریش، نکات پناهندگی در اتریش و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پناهندگی در اتریش با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب پناهندگی در اتریش شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به اتریش راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

35 پاسخ
 1. میلاد گفته:

  سلام اقای ملک پور از شدت بدبختی و بی ثمر زندگی کردن تو مملکتمون ک هیچ اینده ای ام نه واس خودم نه واس خانوادم میبینم خسته شدم می خوام برم یه کشور دیگه نظافت چی بشم ولی تو ایران نباشم منی ک دوسال بیکار بودم و مدارک کافی واسه ویزای قانونی ندارم چه خاکی به سرم بریزم راهی بجز پناهنده شدن ندارم میترسم اینجوری پیش بره خودمو راحت کنم از این زندگی لعنتی

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

   پاسخ
 2. حسین گفته:

  سلام من آرایشگر هستم و میخوام برایکار ب اتریش بروم و از نظر مالی خوب نیستم باید چکار کنم اگه راه پناهندگی برم چطوره اونجا میپزیرن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و اطلاعات موجود در این نوشتار صرفا جهت آگاهی افراد از خطرات این روش و معرفی راه های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 3. بهمن گفته:

  سلام خسته نباشید دارم به حضور جناب عالی ،
  آیا من که سن 27ساله دارم می‌توانم پناهنده اتریش شوم برای کار با اینکه مجرد ودیپلم هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. محسن ح گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه متاهلم لیسانس پرستاری دارم واسه ویزای کار میتونین راهمایی کنین ک درصد موفقیت اخذ ویزا واسه پرستاری چطوریه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. مرتضی نصیری گفته:

  درود و خسته نباشید من 18 سال تکنسین داروخانه هستم با بیمه تامین اجتماعی و مدرک بین المللی از هنکل آلمان رو نیز دارم و دارای همسر و دو فرزندپسر6و14ساله دارم آیا برای ویزای کار میتونم اقدام کنم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند سطح آشنایی با زبان و …… و همچنین شرایط همسر و فرزندانتان آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  با سلام تشکر از اینکه وقت گذاشتید من مدت ۷ سال هست در اتریش زندگی میکنم و مدت سه سال است که به عنوان پناهنده قبولی این کشور رو دارم اهل افغانستان هستم و ۲۵ سالم است دو تا خواهر کوچکتر با پدر و مادرم در ایران زندگی می کنند. تو کیسی که من دادم پدرم نیست و تنها مادر و خواهرم هستند سوال من این است که آیا راهی هست که بتونم مادرم و دو خواهرم را به اتریش بیارم از طریق سازمان ملل یا قوانین اتریش ؟ ممنون میشم آگاهم کنید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه پناهندگی مسیری غیر قانونی بوده و توصیه نمی شود در این زمینه مشاوره نمی دهیم. اعضای خانواده تان می توانند از طرق قانونی مهاجرت مانند تحصیل کار و یا سرمایه گذاری برای مهاجرت به اتریش اقدام نمایند.

   پاسخ
 7. کوروش گفته:

  با سلام
  بنده ۳۱ سال سن دارم، لیسانس کامپیوتر و برنامه نویس هستم، به همراه همسر و دو فرزندم یکی ۹ساله و یکی دوساله قصد خروج از ایران تا هفته آینده رو دارم ، به علت عقاید دینی از سربازی فرار کردم، و بصورت قانونی نمیتوانم از کشور خارج بشم. لذا تصمیم به خروج غیر قانونی از ایران گرفتم.از لحاظ مالی اصلا شرایط خوبی ندارم و بخاطر عقاید و تفکرم تو ایران بیشتر از این نمیتونم بمونم، لذا بخاطر آینده بچه هام حاضر شدم این ریسک رو بپذیرم و پناهنده شوم. خواستم بپرسم راه دیگری برای بنده هست در شرایطی که امکان خروج قانونی از ایران رو ندارم، مثل ویزا کار و ….

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. در این راستا به طور کلی طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند: سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. سعیده گفته:

  سلام من ۳۴سالمه و متاهل لیسانس مهندسی شهرسازی دارم و پروانه پایه ۳شهرسازی دارم همچنین مدرک آرایشگری دارم من و همسرم تصمیم داریم بریم اتریش با این شرایط کدوم راه رو شما پیشنهاد میکنین؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. نسیم کاظمی گفته:

  سلام .من بیستو چهار ساله هستم دانشجوی میکروبیولوژی دو ترم دیگ به پایان درسم باقی مونده میخواستم ببینم در حین تحصیل چطور میشه ویزای تحصیل گرفت ..چه راه هایی داره ؟ باید چیکار کنم ..میخوام ادامه تحصیلاتمو اتریش بگذرونم ..

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 10. شیرین گفته:

  سلام خانمی مجرد هستم ۳۲ ساله فوق لیسانس روان شناسی ولی لیسانس غیر مرتبط دارم
  لطفا بفرمایید برای ویزای تحصیلی باید چکار کنم و با کدوم مدرکم میتونم اقدام کنم
  آیا میتونم برای دکترای روان شناسی اقدام کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شانس شما برای دکترای روانشناسی بالا نیست در صورتی که رشته لیسانس شما جزو رشته های مناسب جهت اخذ پذیرش از اتریش باشد بهتر است مرتبط با ان اقدام شود.

   پاسخ
 11. وحید گفته:

  با سلام خدمت مشاورین عزیز ملک پور بنده ۲۴ ساله هستم مدرک تحصیلی دیپلم دارم در حال حاضرشغل آزاد دارم فروشندگی تقریبا ۱۰ ساله دارم کار میکنم میخواستم بدونم شما چه راهی برای مهاجرت توصیه میکنید حتی حاضرم در کشور های اروپایی به عنوان کارگر ساده هم کار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید…سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل برای شما در کشورهایی نظیر هلند، دانمارک و … وجود دارد اما برای کار در هر کشور شرایطی مورد بررسی قرار می گیرد. به طور معمول داشتن مدرک لیسانس برای اخذ ویزای کار مورد نیاز است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. سجاد گفته:

  سلام . ۳۰ ساله هستم . و حدود ۲۰۰ میلیون پول دارم . مدرک فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه آزاده . همسرمم آرایشگر هستن . مدارکشونم داخلیه .
  برای ویزای کار میشه برای اتریش اقدام کرد ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. ویزای کار کشور اتریش امتیازبندی بوده و برای اخذ آن باید امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی امتیازات خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. مهدی افشار گفته:

  سلام عرض ادب من ی اگهی خوندم این که با ۱۰ میلیون ویزای کار اترشو میگیره و میبره اونجا مَشغول کارتم میکنه میخواستم بدون ایا امکان داره با ۱۰ میلیون ویزای کار در اتریشو گرفت

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه ما در خصوص نحوه کار سایر موسسات هیچ گونه آگاهی یا ایده ای نداریم.

   پاسخ
 14. sahbi mahdi گفته:

  سلام من ۳۸ سالم هست و تنها حرفه ای که دارم راننده پایه یکم هستم و وضع مالی خوبی هم ندارم میخواستم بدونم چطوری میشه بروم از این ایران لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. ما راه پناهندگی را به هیچ عنوان به شما توصیه نمی کنیم. برای راهنمایی شما به اطلاعات دقیق تری نیاز است در این خصوص می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. وحید قاضی زاده گفته:

  سلام
  دوستی گفته ویزا واست میگیرم واسه اتریش،هزینه۲۰میلیون
  میخوام راهنماییم کنید اتریش چطور میشه به شما واسه مشاوره یا اصلا ازطرف شما ویزا گرفت؟
  مهاجرت از طریق ازدواج چطور هستش؟
  ویزای کار چطور؟
  متشکرم

  پاسخ