پناهندگی در المان

 • بررسی شرایط پناهندگی در المان
 • شرایط پناهندگان در المان
 • بررسی شرایط پناهندگی در المان از نظر محل زندگی
 • انواع درخواست پناهندگی در المان
 • مراحل پناهندگی در المان
پناهندگی در آلمان 300x300 پناهندگی در آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بررسی شرایط پناهندگی در المان

همانطور که می دانید راههای متعددی برای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان وجود دارد که یکی از این راهها مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان می باشد. مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان یکی از پر خطرترین و اشتباه ترین راههای مهاجرت به آلمان می باشد که موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی دارد شرایط پناهندگی در آلمان را به شما توضیح دهد و به سوالات شما در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان پاسخ دهد.

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي ميباشد.

video پناهندگی در آلمان

شرایط پناهندگان در المان

طبق کنوانسیون پناهندگی ۱۹۵۱ژنو پناهنده به کسی اطلاق می شود که در کشور خود به دلایل نژادی،مذهب،ملیت،عقاید سیاسی،تعلق به یک گروه اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.

از جمله مشکلاتی که پناهندگان در کشورهای اروپایی به ویژه کشور آلمان با آن رو به رو هستند نبود اطمینان می باشد به این دلیل که پناهندگان در کمپ های پناهندگی و در شرایط سخت در کنار هم زندگی می کنند از دیگر مشکلات تفاوت ملیت ها است به دلیل اینکه مردم زیادی با ملیت های متفاوت و با فرهنگ های مختلفی در این کمپ ها و در کنار هم زندگی می کنند.

پناهندگان در کشور آلمان در شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی به سر می برند با توجه به اینکه راههای قانونی بسیاری برای مهاجرت و اخذ اقامت وتابعیت وجود دارد اما هنوز برخی مهاجرت از طریق پناهندگی را برای اخذ اقامت و تابعیت انتخاب می کنند.

پناهندگان در کشور آلمان چندبن سال در شرایط حقوقی نا مناسبی قرار دارند تا با تقاضای پناهندگیشان موافقت شود.در کل می توانیم بگوییم که پناهندگان در این دوران در سخت ترین شرایط چه از نظر حقوقی و چه از نظر روحی قرار دارند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب پناهندگی در المان

audio پناهندگی در آلمان

بررسی شرایط پناهندگی در المان از نظر محل زندگی

پناهندگان در کشورآلمان در کمپ های پناهندگی در وضعیت نا مساعدی زندگی می کنند،اتاق های کوچک،شرایط بهداشتی نا مناسب و بدون امکانات،پناهندگان مجبور هستند تا زمانی که با تقاضای پناهندگیشان موافقت نشده است در کمپ های پناهجویی زندگی کنند.

پناهندگان در آلمان تا زمانی که وضعیت حقوقیشان مشخص نشده است از هیچ نوع حق وحقوقی برخوردار نخواهند بودو حتی اجازه کار را هم در کشور آلمان نخواهند داشت.

برای پناهندگان در آلمان ۳ نوع محل اقامت وجود دارد.

1:مراکز پذیرش اولیه 

۲:مراکز اقامت جمعی 

۳:محل اقامت غیر متمرکز.

پناهجویان در کشور آلمان در ۶ ماه اولیه موظف هستند که در مراکز پذیرش اولیه اقامت داشته باشند.

برخی از کشورهای فدرال آلمان مثل بایرن،نیدرزاکسن ونوردراین وستفالن دارای امکانات متعددی برای پذیرش اولیه هستند.

در کشور المان پس از ۶ ماه اولیه که پناهندگان باید در مراکز پذیرش اولیه اقامت داشته باشند پس از سپری شدن ۶ ماه باید در محل اقامت جمعی ساکن شوند که این مراکز معمولا در همان مرکز پذیرش اولیه می باشد.

بیشتر پناهجویان در کشور آلمان در محل اقامت جمعی زندگی می کنند.

برخی از مراکز پذیرش اولیه در کشور آلمان در نزدیک شهرهای بزرگ واقع شده است مثل برلین،مونیخ،دورتموند و برخی دیگر در شهرستان های کوچک و برخی دیگر از این مراکز در نقاط دور شهرستان ها قرار دارند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در المان

audio پناهندگی در آلمان
 • کنوانسیون پناهندگی امتیازاتی را به پناهندگان داده است از جمله:
 • داشتن جای خواب،حق داشتن خورد وخوراک کافی،پاس سفید.
 • پاس سفید مدرکی است که فرد پناهنده اجازه سفر به کشورهای دیگر را خواهد داشت اما حق سفر به کشور خود را ندارد.
 • افرادی که در کشورهای اروپایی مثل کشور آلمان پناهنده می شوند اگر بعد از مدتی یعنی قبل از اینکه درخواست پناهندگیشان پذیرفته شود به کشور خود باز گردند تا ۱۰ سال اجازه ورود به کشورهای اروپایی را نخواهند داشت و هیچگونه ویزایی برای سفر به کشورهای اروپایی به آنها داده نخواهد شد.

انواع درخواست پناهندگی در المان

پناهندگی سیاسی

اشخاصی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی سیاسی می کنند باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود مورد آزار واذیت جسمی و روحی قرار گرفته اند تا بتوانند به عنوان پناهنده در کشور آلمان پذیرفته شوند.

بررسی تقاضای پناهندگی سیاسی و صدور حکم نهایی در کشور المان حدود ۷ ماه به طول می انجامد.

اشخاصی که درخواست پناهندگی سیاسیشان قبول می شود از تمام حقوق شهروندان آلمانی از جمله حق کار واشتغال و همچنین از خدمات اجتماعی برخوردار خواهند شد.

پناهندگی مذهبی

افرادی که در کشور المان درخواست پناهندگی مذهبی می کنند باید بتوانند اثبات کنند که در کشور خود دین خود را تغییر داده اند و اگر به کشور خود باز گردند مورد اذیت وازار قرار خواهند گرفت به همین دلیل از کشور خود خارج شده و درخواست پناهندگی کرده اند این گونه افراد حق بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت چون در غیر این صورت حرف خود را با عملشان نقض کرده اند.

پناهندگی اجتماعی

افرادی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی اجتماعی می دهند این نوع پناهندگی مورد قبول کشور آلمان واقع نمی شود .

ایرانیانی که در کشور آلمان درخواست پناهندگی اجتماعی می کنند به دلیل اینکه کشور ایران شرایط اقتصادی نابسامانی ندارد و همچنین از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار است پناهندگی اجتماعی مورد قبول واقع نمی شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط پناهندگی در المان

video پناهندگی در آلمان

مراحل پناهندگی در المان

درخواست پناهندگی به کشور آلمان در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.پناهجویان در کشور آلمان برای زندگی بین ۱۶ ایالت تقسیم می شوند ودر تمام ایالت ها در کمپ های پناهندگی زندگی می کنند.

متقاضیان دریافت پناهندگی در کشور آلمان باید موقع ورود به کشور درخواست پناهندگی خود را در اداره کنترل مرزی ویا اداره پلیس به ثبت برسانند پس از ثبت پناهندگی فرد به یکی از کمپ های پناهندگی منتقل می شود و بعد درمورد پناهجویان تصمیم می گیرند که به کدام ایالت منتقل شوند.
وقتی پناهندگان به کمپ های پناهندگی منتقل شدند از آنها توسط پلیس عکس واثر انگشت گرفته می شود تا مشخص شود که این افراد در کشور اروپایی دیگری درخواست پناهندگی کرده اند یا خیر.کمپ های پناهندگی در کشور آلمان دارای ساختمان های بزرگ،ایستگاه پلیس،پزشک،سالن غذاخوری وسالن های خواب با  ظرفیت بسیار زیاد می باشد.

در کشور آلمان کارکنان اداره مهاجرت و پناهندگان آلمان از پناهجویان سوالاتی را می پرسند که برای چه چیزی کشور خود را ترک کرده اند و بعد ازین پرسش وپاسخ ها از پناهجویان تصمیم می گیرند که برای فرد پناهنده پرونده پناهندگی صادر کنند یا خیر.در حال حاضر کشور آلمان بیشتر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا پناهنده می پذیرد. بیشتر پناهندگان از کشورهای ایران،ترکیه،افغانستان،سوریه وعراق ذمی باشند.معمولا راه ورود پناهندگان به کشورهای اروپایی از مسیر یونان و ایتالیا می باشد.اداره فدرال مهاجرین کشور آلمان اعلام کرده است که انتظار دارد ۳۰۰۰۰۰پناهنده وارد کشور آلمان شود. در سال گذشته ۱٫۱ میلیون پناهنده وارد کشور آلمان شده است.

مراحل اخذ پذیرش توسط قانون پناهندگی برای پناهجویان اداره می شود.در کشور آلمان پس از درخواست پناهندگی به پناهجویان یک گواهی نامه اجازه اقامت در جمهوری فدرال آلمان در طول روند پناهندگی داده می شود.در کشور آلمان افرادی که درخواست پناهندگی داده و اجازه اقامت موقت  در کشور آلمان را دارند می توانند از بیمه های اجتماعی برخوردار شوند.

در کشور آلمان افرادی که گواهی نامه اجازه موقت کشور آلمان را دریافت کرده اند ممکن است پس از گذشت چند سال درخواست پناهندگیشان رد شود که در این صورت باید فورا کشور را ترک کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video پناهندگی در آلمان
سخن آخر

در نهایت می توان گفت که کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه کشور آلمان شرایط نامناسبی را برای پناهندگان در نظر نگرفته اند و پناهندگان در شرایط سختی به سر می برند.البته این نکته را هم باید در نظر داشت که ورود غیرقانونی به اروپا تضمین قبولی پناهندگی نخواهد بود و ورود قانونی به اروپا دلیلی بر رد شدن پرونده پناهندگی نخواهد بود.هنوز بسیاری از متقاضیان پناهندگی در آلمان درک درستی از قوانین پناهندگی و جنبه های حقوقی آن ندارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه مهاجرت به صورت قانونی کسب نمایید. و در صورت نیاز به مشاوره در باب مهاجرت به آلمان از طرق قانونی و نه از طریق پناهندگی در آلمان میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

169 پاسخ
 1. سحر گفته:

  ایا شخصی که از طریق پناهندگی وارد خاک المان شده است میتواند با فردی در ایران ازدواج کرده وهمسرش را به المان بیاورد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. فراز ع گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  منو با 29صدم درصد الکل گرفتن و به 80 ضربه شلاق محکوم کردن و ب خالکوبی های دستم تهمت های سیاسی و شیطان پرستی زدن تا اجرای حکم چند روزی مونده نمیخوام اصلا تو این کشور بمونم
  میخوام بدونم راهی واس رفتن از این کشور دارم یا نه
  24 سالمه فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دارم ولی همش اذیت میکنن آدمو

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مهاجرت راه های مختلفی داره هرکدومشونم شرایط خودشونو داره و تنها با دونستن سن و مدرک تحصیلی نمیشه گفت شراط مهاجرت رو دارید یا نه. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید.اگر با ویزای توریستی وارد آلمان یا هلند بشم چند وقت بعد میتونم درخواست پناهندگی بدم.من شنیدم تا شش ماه نمیشه درخواست داد آیا درسته؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 4. پیام گفته:

  اگه کسی با ویزای قانونی خود آلمان وارد خاک آلمان بشه و سپس درخواست پناهندگی که احتمال پذیرشش چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 5. محمدها گفته:

  با سلام و احترام
  میخواستم بپرسم آیا میشود بیرون از خاک آلمان درخواست پناهندگی داد یا خیر؟ مثلا از ایران درخواست پناهندگی بدیم به آلمان؟
  مثل کانادا که درخواستهای پناهندگی را از دو طریق داخل خاک و خارج از خاک کانادا میپذیرند
  متشکرم

  پاسخ
 6. محمدی گفته:

  سلام ما سال ۹۵ در المان بودیم پسرم در المان به دنیا آمد اما درخواست ما رد شد ما ام دل سرد شدیم به صورت داوطلب آمدیم حالا ما چگونه میتوانیم بریم؟ المان خواهش میکنم جواب بدین بسیا تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شراط شما باید به صورت کامل بررسی شود تا بتوان پیشنهاد مناسبی به شما داد. البته اگر سابقه درخواست پناهندگی داشته باشید، اقدام مجدد برای مهاجرت تقریبا غیر ممکن می باشد.

   پاسخ
 7. داوود عطایی گفته:

  سلام و خسته نباشید…. افرادی که قانونی به کشور های اروپایی سفر میکنند.. البته اونم موقع تولد فرزندشون است.. اگر فرزندشون به همون کشور اروپایی مثلا المان یا سوئد یا هر کشور دیگه اروپایی به دنیا بیاد… ایا تابعیت اون کشور را از طریق فرزند خود اخذ میکنن یا خیر؟؟ یعنی به جز فرزند به پدر و مادر هم تابعیت میدهند یا خیر؟؟ و اینکه تکلیف قانون اومدنشون چی میشه؟؟؟ منظورم پاسپورتاشون؟؟؟ پیشاپیش ممنونم از جوابتون..

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   سلام
   در کشورهای اروپایی تولد فرزند موجب اعطای تابعیت یا اقامت به فرزند و والدین نمی شود. کشورهای محدودی همچون برزیل، آمریکا و کانادا هستند که به فرزند متولد شده تابعیت اعطا می کند.

   پاسخ
 8. رفعت گفته:

  سلام من لیسانس مدیریت امورش وو۴۲ساله وهمسرم فوق لیسانس الکترونیک و ۴۲ساله دارای دو فرزند دخترم ۱۷ساله رشته تجربی بامعدل۱۹به بالا وزبان انگلیسی عالی وپسرم ۱۳ساله بامعدل۱۹/۸۶وزبان انگلیسی عالی بهترین راه برای مهاجرت برای من کدام راه می باشد که در مدت زمان کوتاهی صورت بگیره که دخترم زیر سنن قانونی وارد کشور مقصد بشه .زبان همسرم متوسط وکاارمند دولت هستند ممنون از کمک شما باسپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. پارسا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  کار من طراح گرافیک ۲۲ سالمه به زبان انگلیسی آلمان تسلط ندارم میخواستم برای زندگی و ادامه تحصیل برم آلمان مدرکم دیپلم می خواستم بدونم چه راهی رو شما پیشنهاد می دید که بهتره برای اقامت یا نظر شما در این باره چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. امیر گفته:

  با سلام و خسته نباشید.میخاستم ببینم چطوری میتونم از راه قانونی اقامت المان رو بگیرم و هزینش چقدره حدودا.ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. معرفی راه مهاجرت به شما نیازمند دانستن اطلاعات جامع از شرایط شما می باشد. لذا به منظور دریافت پاسخ سوالتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. Amirreza گفته:

  سلام
  منو رفیقم تخصص کاریمون
  مکانیک هیدرولیک وجلوبندی ماشینه
  میخواستم بدونم اگه ویزای جاب سیکر بگیریم
  وبریم به آلمان میتونینم کار بگیریم یا نه ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان و اتریش نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مورد نیاز کشور آلمان، سن زیر 35 سال، مدرک زبان آلمانی سطح B1 و میزان مشخصی سرمایه می باشد. در صورت داشتن این شرایط برای ارزیابی اولیه شانستان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. armaghan گفته:

  سلام ممنون از توضیحات شما میخواستم در مورد ویزاب تحصیلی در مقطع کارشناسی سوال کنم که روالش چه جوری هستش اگر بتونی b2 بگیریم مدرک دیپلم ایران قابل قبول هستش یا نه و اینکه تحصیل رایگان در این مقطع برای ایرانیا وجود داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
 13. Mobina گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من دارم برای کارشناشی میخونم و میخوام برای ارشد و زندگی برم آلمان اما نمیدونم کدوم راه بهتره و از کجا باید شروع کنم . ممکن راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 14. Parviz گفته:

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم به آلمان سفر کنم.برای زندگی .
  یکی از دوستانم تبعه آلمان هستن و میخوان برای بنده دعوت نامه بفرستن .
  .با دعوت نامه من و همسرم میتونیم اقامت آلمان بگیریم و همونجا زندگی کنیم
  اگر راهی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   موسسه ما پناهندگی در آلمان و هر کشور دیگری را به کلی رد می کند. شما می توانید با موسسه تماس حاصل نموده و شرایط خود را بررسی کنید. ما شما را بر اساس شرایطتتان راهنمایی می کنیم که از کدام یک از راههای قانونی مهاجرت نمایید. شماره تماس با موسسه 02149196000

   پاسخ
 15. فاضل گفته:

  باسلام خدمت مشاوران مواسسه من وخوانوادم سال ۹۵در کشور آلمان به صورت پناهنده بودم و درخواست بازگشت به کشورم رادادم در حال حاضر به دلیل مشکلات پیش اومده میخوام به آلمان برگردم آیا راهی برای بازگشت وجود دارد

  Rating: 3
  پاسخ
 16. mohammad گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما جناب برادر من 16سال تمام دارد و تابعه کشور افغانستان میباشد و میخواهد از طریق پناهندگی به کشور المان بره ایا کشور المان میپذیره برادر منو و چه برخردی باهاش دارن و تا چه مدت طول میکشه تا اقامت بهش بدن

  Rating: 3
  پاسخ
 17. علی گفته:

  سلام من برای تحصیل در آلمان بورس تحصیلی گرفتم ولی در ایران تعهد خدمت به اموزش پرورش رو دارم…برای زندگی در آلمان چه کار میتونم بکنم…تورو خدا جواب بدین…

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ موافقت سازمان مربوطه برای شما الزامیست زیرا می بایست از راه قانونی مانند تسویه حساب با این سازمان موفق به اعزام به آلمان به منطور تحصیل و زندگی شوید. شما می توانید پس از مطالعه مقاله کار در آلمان (https://malekpour.ir/انواع-راه-های-مهاجرت-به-آلمان/) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام پناهندگی روش قانونی برای مهاجرت محسوب نمی شود همچنین موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید .

   پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام
   باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد که می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. عاطفه گفته:

  سلام من یه پسر ۳ ساله دارم و چون میدونم پسرم اینجا هیچ آینده ای نداره میخوام راهنماییم کنین که از چه طریقی که هم آسونتر باشه هم هزینش کمتر باشه برم آلمان که پسرم از اول مدرسه اونجا تحصیل کنه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما باید اطلاعات کافی در مورد تحصیلات، سن و … در اختیار ما قرار دهید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 19. Saman گفته:

  سلام خسته نباشید برای پناهندگی چه مدارکی میخاد ویزا یا پاسپورت میشه توضیع بدید میشه بگید هزینه اینا چه قدر میشه اگه وار المان بشیم و زبان انگیلیسی رو بلد باشیم میتونیم راحت تر درخواست پناهندگی کنیم میشه از طریق دین و تابو تو ایران درخواست بدیم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در امر پناهندگی ارائه نمی دهد. توصیه می شود از طریق روش های قانونی مهاجرت اقدام کنید.

   پاسخ
 20. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۰سالمه خواستم برا تحصیل وکار به المان برم دیپلم تجربی دارم معدل
  18/81ولی معدل چهارمم پایینه 14/91خواستم ببینم میتونم درخواست ویزا تحصیلی بدم تو دانشگاه رایگان پزشکی بخونم یا اینکه بهتره اول کالج برم بعد وارد دانشگاه بشم؟؟ من زبان المانی بلد نیستم ولی اگر بدونم اون جا شرایط برا تحصیلم انجام میشه بطور فشرده کلاس میرم و مدرکمو میگیرم یا همونجا کلاس زبان میرم میشه بهترین راه رو بهم بگید ممنون میشم

  پاسخ
 21. saeid گفته:

  سلام به دوست گرامی.من 26 سال دارم ومجرد هستم ودر زمینه موسیقی سنتی ایران وکلاسیک ونقاشی چندین سال فعالیت دارم .میخواستم بدونم برای مهاجرت به کشور المان چه راه کار کم هزینه ای دارین چون هنرمندان در ایران هیچ درامدی ندارند

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   باید مدارک تحصیلی و سایر مدارک شما بررسی گردد.مهاجرت به آلمان برای تحصیل و کار امکان پذیر است با توجه به شرایطی که عرض کیدید ولی اطلاعاتتان کامل نیست که مشاوره ارائه شود.برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. محمد گفته:

  سلام من ۱۸سالمه ومیخوام به کشورالمان برم خواستم بهترین راهکاروبرام انتخاب کنیدوتوضیح بدیدکه بایدچکارکنم
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 23. محمدجواد گفته:

  سلام بنده لیسانس برق دارم و بر زبان المانی کاملا تسلط دارم میخواستم ببینم چجوری باید برای ویزای کار اقدام کنم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. Mohammad گفته:

  سلام خسته نباشید دانشجوی کارشناسی رشته برق هستم ۲۱ساله . میخواستم بپرسم ایا من میتونم برای ویزای کاردر کشور المان اقدام کنم (.تجربه خاصی در رشته تحصیلی خود ندارم .)

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز حتما باید حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با رشته اتون داشته باشید.همچنین مدرک b1 المانی

   پاسخ
 25. ناشناس گفته:

  سلامدانشجوی کارشناسی گرافیک می باشم جهت ادامه تحصیل واقامت قصدرفتن به برلین المان را دارم چگونه وچه مبلغی باید داشته باشم .

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته گرافیک گرفتن پذیرش در آلمان دشوار میباشد .جهت مشاوره برای مسیری که بیشتر مطابق با شرایط شما باشد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. ح م گفته:

  باسلام برای مهاجرت قانونی به آلمان جهت سرمایه گذاری حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در آلمان چقدراست

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار
   بسته به اینکه از چه طریق می خواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید مبالغ متفاوت خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. Abolfazl گفته:

  با سلام بنده ۱۸ ساله هستم دیپلم برق صنعت دارم میخواهم برای شرایط تحصیلی بهتر واینده کاریه بهتر مهاجرت کنم

  شرایط من چجوری میباشد ایا میتوانم اقدام به مهاجرت کنم؟؟؟!

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. فرهادلطف اله زاده گفته:

  با سلام
  من داراى شغل ازاد هستم .همسرم خانه دار مى باشد.فارغ التحصيل رشته كشاورزى هستم و همسرم ليسانس نقاشى إز دانشگاه هنر تهران را دارد.هيچ سابقه كار دولتى يا بيمه ندارم .سن خودم ٤٥وسن همسرم٣٣سال مى باشد وداراى دوفرزندپسر١١و٢ساله مى باشم وتصميم به مهاجرت گرفته ام.لطفا مرا راهنمايى كنيد،

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. عالیه گفته:

  از افغانستان هستم و مهندس عمران میباشم 10 سال سابقه کاری در دفتر UNOPS (دفتر خدمات پروژه ای ملل متحد) و 6 سال سابقه کاری در دفتر DACAAR ( دفتر دنمارک ) دارم میخواهم از طریق دریافت ویزای کار یا خرید خانه ویزا المان را بدست بیاورم میشود مرا راهنمایی نمایید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. پیمان گفته:

  سلام،با حدود 20000یورو کدام روش قانونی مهاجرت شامل حال خودم با همسر و فرزند 12ساله ام میشه؟برای کشور آلمان یا فرانسه ……یا همچین کشور هایی.
  خودم لیسانس مدیریت دولتی با 15 سال سابقه کارمند رسمی دولت.
  همسرم تکنسین جراحی با 10 سال سابقه کار در بیمارستان.
  فرزند پسر 12 ساله ام کلاس ششم ابتدایی.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق ویزای کار و تحصیل در اروپا اقدام نمایید. همچنین در این زمینه باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای شرایط شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. AMirs گفته:

  با سلام و خسته نباشید اگر من ۱۵ ساله با برادرم ۲۲ ساله برای پناهندگانی به هم اقدام کنیم از هم جدامون میکنن با تشکر

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. سرخوش گفته:

  باسلام.همانطور که فرمودید راههای بهتری برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که پناهندگی راه مناسبی نیست.لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. علیرضا گفته:

  سلام
  من مهندش شبکه های کامپیوتری هستم و 5 سال سابقه کار در شرکت های زیربط ملی نفت رو دارم اما مدرک تحصیلی من کشاورزی است با این شرایط نمیتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. بنفشه گفته:

  سلام .وقت به خیر همسر بنده فروشگاه مواد غذایی داره ایا میشه به عنوان کسب تجارت و راه اندازی شغل در کشور های اروپایی به همین شغد ادامه داد و اقدام کرد.یا اینکه در محله ایرانی نشین فعالیت داشت

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. Mehdi گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  من ۳۶سالمه و ترم اخر کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه ازاد و سه سال سابقه پایپینگ همراه با گواهینامه از پتروشیمی و ۹سال سابقه کار عملیاتی اتش نشانی را دارم و همسرم لیسانس تربیت بدنی و مربی و داور بسکتبال هستند .همچنین دو پسر ۲و۶ساله داریم. نظرتون را در مورد بهترین روش جهت اخذ اقامت در المان ، سوید ، دانمارک یا بلژیک خاستم بدونم. حداکثر سرمایه مم صد و پنجاه میلیون تومان هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار مشاوره شما یک بحث بسیار کلی میباشد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 36. Mehdi گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  من ۳۶سالمه و ترم اخر کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه ازاد و سه سال سابقه پایپینگ همراه با گواهینامه از پتروشیمی و ۹سال سابقه کار عملیاتی اتش نشانی را دارم و همسرم لیسانس تربیت بدنی و مربی و داور بسکتبال هستند .همچنین دو پسر ۲و۶ساله داریم. نظرتون را در مورد بهترین روش جهت اخذ اقامت در المان ، سوید ، دانمارک یا بلژیک خاستم بدونم. حداکثر سرمایه مم صد و پنجاه میلیون تومان هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. نجفي گفته:

  سلام آقاي دكتر.
  من دانشجوي فوق ليسانس روانشناسي از دانشگاه دولتي تبريز هستم. ليسانسم رو هم از دانشگاه فردوسي مشهددر رشته روانشناسي كودكان گرفتم.
  براي مهاجرت به امريكا تصميم به اقدام دارم. اما با توجه به شرايط سختي كه الان وجود داره نميدونم امكانش هست يانه.
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله سخت گیری ها وجود دارد اما میتوانید شانس خودتان را امتحان نمایید و یا اینکه کشور دیگری را جهت مهاجرت انتخاب نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. محمد گفته:

  سلام،من مدرک مهندسی الکترونیک دارم و سابقه دار ده سال در وزارت نیرو،همسر و یک دختر ۳ ساله دارم چطور می تونم اقامت آلمان رو بگیرم،لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان المانی برای ویزای کاری المان اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. سناامیری گفته:

  سلام خسته نباشید من ی دختر مجرد هستم لیسانس حسابداری دارم ولی متاسفانه هیچ سابقه کاری ندارم دورهای حسابداری ورفتم الان تصمیم گرفتم به کشور المان مهاجرت کنم تنهایی میشه ی راهنمایی کنید که باید چیکارکنم ایا امکانش هست برم ممنون میمش

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مهاجرت به المان بدون سابقه کاری برای ویزای کاری نمیتوان اقدام کرد . اما شرایط شما برای ویزای تحصیلی قابل بررسی میباشد که پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. Pariya گفته:

  سلام اقای ملک پور من و همسرم تصمیم داریم که به المان مهاجرت کنیم همسرم مهندس عمران و سابقه کار هم داره و یه پسر سه ساله داریم چجور میتونیم با اطمینان کامل مهاجرت کنیم لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. زینب گفته:

  سلام خسته نباشید شوهر من کاردانی حسابداریشو از دانشگاه دولتی گرفته ولی کاردانی به کارشناسیشو از دانشگاه غیر انتفاعی هفت سال سابقه کار حسابداری داره ده سال سابقه بیمه منم لیسانس حقوق ولی از دانشگاه پیام نور امیخواستم شرایط مهاجرت قانونی به المان داریم و چطور باید اقدام کنیم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار باید شرایط شما در مشاوره بررسی گردد که از چه روشی تحصیلی یا کاری و …. اقدام میفرمایید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 42. مهدی گفته:

  سلام من شغل آزاد (فروشنده نوشت افزار و لوازم مهندسی )دارم با بیش از 10 سال فعالیت و جواز کسب و35 سال سن ومتاهل به همراه یک دختر کوپول موپول و مدرک دیپلم ریاضی + چندین مدرک دیپلم فنی مثل جوش کاری و برق و تاسیسات میخواستم ببینم راهی برای مهاجرت به اروپا یا کانادا با این مشخصات راهی تضمینی وجود دارد و اینکه حدود هزینه این کار چقدر است ممنون .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی طرق مهاجرت قانونی چندین روش میباشد باید شرایط شما بررسی کامل شود . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 43. محمدجواد گفته:

  سلام اقای دکتر بنده لیسانس مکانیک دلرم میخواستم ببینم میتونم از طریق روش درست وادامه تحصیل اقامت بگیرم یا خیر کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام شما میتوانید برای ویزای کار در صورت داشتن شرایط آن اقدام نمایید که ان شرایط این است که باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. امیر گفته:

  باسلام
  من ۳۹ سالمه و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نفت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم.. ۱۷ سال سایقه کارمند رسمی شرکت ملی نفت ایران دارم..و ۳ سال سابقه تدریس در دانشگاه.. همسرم دارای مدرک لیسانس مامایی و سابقه ۱۲ سال کارمند رسمی وزارت بهداشت و درمان.. آیا بطریق قانونی میتونیم در کشور اپآلمان اقامت دائم بگیریم و کار متناسب با رشته و تخصص مان پیدا کنیم؟ ممنون میشم‌راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی شما و همسرتان تا حدودی شرایط مهاجرت به المان از طریق ویزای کار را داشته اید رزومه های شما باید بررسی گردد جهت پاسخ صریح تر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. معصومه گفته:

  سلام وقت بخیر.خانمی ۳۸ساله هستم.و دارای مدارک :
  1-مدرک هنری نقاشی مینیاتور و تذهیب
  2-مدرک آشپزی و شیرینی پزی از فنی و حرفه‌ای
  3-مدرک ورزشی آمادگی جسمانی
  4-مدرک ماساژ کاربردی از اداره علوم و فنون
  5-لیسانس جغرافیایی طبیعی شاخه ژئومورفولوژی
  زبان انگلیسی و ترکی استانبولی تا حد متوسط بلدم.میخواستم برای کار در کشور آلمان اقدام کنم .لطفاً راهنمایی بفرمایید.ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   برای اخد ویزای کار در المان شما باید حداقل مدرک لیسانس و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان b2 المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . در صورت دارا بودن این موارد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. الهام گفته:

  باسلام واحترام خدمت استاد ملک پور
  اقای محترم من نزدیک ۲سال درتمام کانالهای تلگرام شما عضو هستم .وشاهد اخذ ویزاهای گوناگون برای دوستان میباشم .ویک بار به دفترنمایندگان شما در تهران امده ام .همسرم دیپلم کامپیوتر ومن لیسانس ادبیات دارم .همسرم سابقه کار با ماشین های سنگین را دارد .میخواهیم به کشورالمان یا سوئد یا کانادا مهاجرت کنیم .ولی برای این کار هزینه بسیاری را میطلبد به خاطر همین همسرم علیرغم میل باطنی میخواهد از راه پناهندگی اقدام کند فایلهای صوتی شما درمورد خطرات پناهندگی رادارم.وازاین کار واهمه بسیار دارم ولی خواهشا اگر راهی هست ما را راهنمایی کنید .زبان من وهمسرم در حد متوسط میباشد .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی راه پناهندگی به شما توصیه نمیشود ضمنا میتوانید از طریق اخذ مدرک زبان برای تحصیل در کشورهای اتریش و یا بوداپست و یا برای تحصیل در دوره زبان اقدام فرمایید از طریق مدرک لیسانس همسرتان . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. محمد گفته:

  با سلام جوانی22 ساله دیپلم فنی حرفه ای الکترونیک دارم میخواستم مهاجرت کنم به یه کشور اروپایی آیا راهی برای من هست که بروم لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام از روش تحصیلی برای کشورهای مختلف برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. Faride گفته:

  سلام ببخشید منو شوهرم میخواستیم پناهنده بشیم به المان شوهرم فوق لیسانس داره و من دیپلم تجربی میخواستم ببینم چقدر هرینمون میشه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. Amir گفته:

  با سلام.جوانی 33 ساله هستم دارای مدرک لیسانس کشاورزی.ولی علاقه ای به رشته ام ندارم .در ایران بیکار هستم میخواستم بدونم چطور میتونم برم آلمان و هزینه اش چقدر است؟آیا میتونم برم آلمان و کار دیگری انجام بدم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور المان به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. همچنین باید مدرک زبان اخذ نمایید. برای بررسی روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. محمدعبدالهی گفته:

  سلام من بیست سالمه مهندسی برق دانشگاه دولتی میخونم میخواستم برای اقامت دائم برم آلمان زبات انگلیسی تا متوسط بلدم آیا شغلی برای من درالمان پیدامیشه و میتونم ادامه تحصیل در دانشگاه آلمان بدم و هزینه های من باید هودم بپردازم یادولت

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در صورت داشتن مدرک زبان امکان تحصیل در کشور المان برای شما وجود دارد. برای کار در کشور المان به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. در صورت تحصیل یا کار در کشور المان تمامی هزینه ها بر عهده متقاضی خواهد بود. برای بررسی روش های قانونی متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. شایسته گفته:

  با سلام. پدر من 59 سال سن دارن و از سیاسیان دههه 60 می باشند. میخوان با ویزای شنگم اققدام به مهاجرت به المان کنن و بعد اونجا درخواست پناهندگی بدن.میخواستم ببینم امکانش هست تو پروسه بررسی مدارک توی کمپ نباشن و منزل اقوامشون بمونن؟اصلا اگه با شنگن برن کمپ میفرستنشون؟ ممنونم از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. صدرا گفته:

  سلام و عرض ادب
  جناب دکتر من لیسانس معدن دارم و باید برم سربازی
  زبان انگلیسیم متوسطه و در حال شروع کردن زبان آلمانی هستم
  من برای دانشگاه شیلر ینا اگر بخام برای ارشد ادامه تحصیل بدم از چه زمانی باید شروع کنم و برای دریافت ویزای تحصیلی و ارسال مدارکم که به موقع برسم
  و سوال دومم :؛ باید حتما آلمانی کامل بلد باشیم یا میتونم با انگلیسی هم شروع کنم تا توی شرایط آلمانی تقویت کنم؟
  سوال بعد اینکه میتونم یکی از رشته های دانشگاه ینا رو برم یا باید بگردم فقط دنبال دانشگاهی که رشته ی معدن داشته باشه؟
  با تشکر و ممنون از بزرگواریتون
  سال خوبی داشته باشین

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. Mostafa گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  آقای دکتر من ۱۸ سالمه و فوق دیپلم نرم افزار دارم و دوست دارم که تو آلمان ادامه بدم.
  برای اینکار شما چه پیشنهادی میدین

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در آلمان به مدرک زبان نیاز است. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. Hedi گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه
  لیسانس ساختمان دارم
  مجرد و بیکار هستم
  فقط میخوام از اینجا برم
  ترجیحا سوئیس
  یا روسیه و آلمان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی بهتر شما به اطلاعات جزئی تری از شما نیاز است. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. علیرضا گفته:

  سلام اقای دکتر بنده لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد دارم و میخواستم بدونم که برای اقامت دایم از راه قانونی مثلا ویزای تحصیلی چطور امکانش هست واینکه برای هزینه زندگی با توجه به اینکه اونجا تحصیل برای رشته من رایگان است باید هزینه های زندگی در اونجا رو چگونه تامین کنم?

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما برای تحصیل در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. میتوانید بسته به مقطع به کار پاره وقت بپردازید اما کار می تواند بخشی از هزینه های شما را تامین نماید. باقی هزینه ها را باید از جیب بپردازید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. محمد گفته:

  با سلام
  من 26 سالمه مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم ، تسلط کامل بر زبان آلمانی دارم ، ودنبال یک راه برای گرفتن اقامت دائم کشور آلمان هستم، چه از طریق پناهندگی و چه از طریق سایر راه ها ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان برای شما وجود دارد همچنین در صورت داشتن سابقه کار می توانید برای کار در این کشور درخواست نمایید. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. شیما گفته:

  سلام دکتر،ببخشید من شوهرم اصرار داره بریم آلمان زندگی کنیم یعنی با ویزای توریستی اقدام به رفتن به آلمان کنیم بعد بریم درخواست پناهندگی بدیم، من خیلی میترسم مابیشتر از70یا 80میلیون هم نمیتونیم هزینه کنیم ومنم نمیتونم ازخونوادم دل بکنم وتا اقامت دايم 7سال نبینمشون آیاراه های دگ ای هست که بشه رفت اونجا ولی به ایران رفت وامد کرد

  پاسخ
 58. mohamad گفته:

  سلام من یک نوجوان ۱۷ساله هستم و برای مهاجرت راهنمایی میخواستم می‌خوام اونجا ادامه تحصیل بدم من مدرک دیپلم دارم آیا میتونم اونجا ادامه تحصیل بدم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله در صورت داشتن مدرک زبان بسته به رشته مورد نظر خود امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. Ali گفته:

  سلام و عرض ادب و تشکر بابت راهنماییتون
  بنده ۱۹ سالمه ، فوق دیپلم تاسیسات تبرید از شاخه فنی و حرفه ای دارم ، حدود یکسال دیگه ایلتس ۶ رو میگیرم ، عموم ساکن کانادا هست و اقامت داره ، آیا راهی برای من وجود داره که بتونم اقامت کانادا رو از هر طریقی بگیرم ، ممنون بابت وقتی که میگزارین .

  پاسخ
 60. Saeid samiei گفته:

  سلام دکتر من ۱۷ سالمه رشتمم مکانیکه میخوام برم المان از طریق درسم اگه میشع کمکم کنید چقد نیازه چ جوریه میتونم کلا همون جا بمونم؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 61. نرگس گفته:

  سلام اقای دکتر من ی خانم متاهل با لیسانس فلسفه دردانشگاه سراسری وفوق لیسانس دردانشگاه سراسری دررشته جامعه شناسی می باشم وبامدرک ایلتس،ایامیتوانم فوق لیسانس رادررشته فلسفه درالمان یااتریش ادامه بدهم وازراه قانونی هم اقدام کنم وازلحاظ مالی هم وضعیت مناسبی ندارم واگرتنهاهم هم بروم مشکلی ندارم واینکه دوست دارم بعدچندسال به کشورخودم برگردم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل برای شما وجود دارد اما رشته تحصیلی شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد. برای بررسی پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. احسان اسکندری گفته:

  سلام استاد عزیز
  بنده 23 سالمه و دیپلم گرافیک دارم به دلیل هزبنه های دانشگاهی نتونستم ادامه تحصیل بدم
  چگونه میتونم به المان بیام و اونجا بمونم؟
  از توضیحاتی که دادید متوجه شدم اصلا پناهندگی رو توصیه نمیکنید، آیا راهی هست لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به فاصله تحصیلی ایجاد شده ما تحصیل در کشور آلمان را به شما توصیه نمیکنیم. به طور معمول تحصیل در هر کشوری هزینه های مخصوص به خود را داراست که با توجه به میزان سرمایه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 63. Reza گفته:

  درود برشما دکتر ملک پور عزیز و زحمت کش من 39 سالمه و داری 2 فرزند و دانشجوی رشته لجستیک زنجیره تامین هستم آیا میتونم بصورت قانونی در کشور آلمان اقامت و مشغول بکار بشم در ضمن هزینه ثبت شرکت در شهر اشتودگارت را لطف میکنید بفرمایید

  پاسخ
 64. mie editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید.من بیش از دو سال هست که در کشور آلمان هستم و اینجا تقاضای پناهندگی دادم همون موقعه و بعد از بیش از دوسال من رو رد کردن و ترک خاک به من دادن. من الان میخوام به انگلستان بیام و اونجا درخواست پناهندگی بدم ولی نگران قانون دوبلین هستم و اینکه من رو به المان برگردنن.ممکنه بفرمایید در چه صورتی قانون دوبلین در انگلیس شامل من نمیشه و اگر شامل این قانون شدم آیا میتونم این قانون رو بی اثر کنم؟ ممنون میشم به من جواب بدین.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. mie editor2 گفته:

  چگونه میتوان پاسپورت پناهندگى المان را در دیگر کشورهاى حوضى اروپا چنج یا عوض کرد

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. هادی گفته:

  سلام
  من و همسرم قصد مهاجرت به آلمان داریم
  خودم مدرک فوق دیپلم تاسیسات دارم
  خانومم مهندسی شیمی
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. سپيده گفته:

  با عرض سلام و احترام
  بنده یک سؤال داشتم جواب این سؤال رو توی هیچ وبسایت و هیچ فایل صوتی از شما نتونستم پیدا کنم،خیلی بهم لطف میکنید اگه جواب بنده رو بدهید
  میدونم کسی که در آلمان پناهنده میشه بعد از حدود دو سال اقامت موقت میگیره و به هر کشوری به جز کشور خودش میتونه بره اما سؤال من این است که این فرد بعد از گذشت چند سال میتونه به کشور خودش(ایران)بیاد؟
  مثلاً کسی رو توی ایران بخواد و مجبور باشه برای ازدواج با اون شخص به ایران برگرده بعد از چند سال میتونه برگرده؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 68. آزاده گفته:

  سلام و عرض ادب
  من و همسرم تصمیم به پناهندگی آلمان داریم می خواستم بدونم با توجه به اینکه اقوام و دوستان زیادی داریم که سالهاست اونجا زندگی میکنند بازهم مجبور هستیم در کمپ زندگی کنیم؟؟ وتا تایید اقامت چه مدت مجبور به زندگی در کمپ هستیم؟؟ آیا می توانیم در این مدت پیش اقوام برویم؟!

  پاسخ
 69. امین گفته:

  سلام جناب دکتر، وقت شما بخیر، بنده به دلیل مشکلات بسیاری که دارم میخوام به آلمان مهاجرت کنم، مهندسی عمران دارم با ۸سال سابقه، میخوام از طریق غیر قانونی بیام آلمان، راه دیگه ای هم ندارم، و میدونم که راه غیر قانونی سختی های بسیاری داره،ولی از سختی هایی که تو مملکت میکشیم خیلی کمتره، لطفا راهنمایی کنید، با تشکر

  پاسخ
 70. سید فردوسی گفته:

  با درود فراوان ،بازنشسته هستم سن۵۸ همراه همسرم برای مهاجرت حدود یک میلیارد میتونم فراهم کنم ،ترجیحا آلمان ولی باز هم زیاد مهم نیست درآمد دیگری ندارم ،بهترین پیشنهاد شما چیست؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید از روشهای ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و… اقدام نمایید. به طور کلی شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 71. Amir گفته:

  با سلام من لیسانس بهداشت عمومی دادم و ۲سال هم سابقه کار دارم.آیا میتونم برا مهاجرت اقدام کنم؟هر کشور و هر کاری فرق نداره.فقط از این جهنم راحت شم.همسرمم کارشناس میکروبیولوژی داره.ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. موارد اقدام برای شما گسترده است. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 72. mie editor2 گفته:

  باسلام خدمت پدر ما دکتر ملک پور جناب دکتر من نزدیک به یک سال است که پیج و فایل های صوتی شما رو داخل گروه ولینگ تلگرام شما دنبال میکنم و گوش میدهم جناب دکتر سوال من اینکه ایا برای کسی که ۲۳سالشه و مدرک دیپلم داره و سرمایه در حد ۳۰میلیون داره و پشتبانه ای نداره راهی هست و یا میتونه به کشور المان برای پناهندگی یا اقامت اونجا بره چون این سوال سوالی خیلی از جوان ها ما هستند و به دلیل ندانسته و نبود سرمایه و نبود کار مجبور به راح قاچاق میشوند ایا راحی هست که ما بتوانیم اقدام کنیم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در پروسه مهاجرت امر هزینه و سرمایه دارای اهمیت بالا می باشد. گزینه های تحصیلی می تواند برای شما مناسب باشد اما هزینه های تحصیل و زندگی را باید مورد بررسی قرار دهید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 73. Shirin گفته:

  سلام من ٢٠ ساله هستم . مدرک B1 زبان المانی را دارم و همچنان زبان را دارم ادامه میدهم.از انجایی که نوبت دهی وقت مصاحبه سفارت المان برای ویزای دانشجویی بسیار طولانی شده (تقریبا ١۶ ماهه) و من خواستار شروع هرچه زودتر تحصیل در رشته ی دندان پزشکی هستم، مثلاً برای ترم آگوست ٢٠١٨ کالج ، آیا راه یا شرایط دیگری برای ویزا گرفتن و رفتن هست؟

  پاسخ
 74. Elias گفته:

  سلام من مهندس عمران هستم ۳۲ سالمه و حدود ۶ سال سابقه کار دارم میخوام به آلمان مهاجرت کنم برام‌مهم هم نیست که چه کاری اونجا انجام بدم.شرایط اقامت قانونی را من دارم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. بله شما می توانید از راه های قانونی مانند اخذ اقامت کاری این کشور یا اخذ پذیرش تحصیلی سایر کشورها به عنوان راه ورود به کشور آلمان اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 75. مجتبی حسن زاده گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر
  بنده لیسانس مکانیک هستم و حدود ۸سال است که در آموزش و پرورش بطور رسمی مشغول به کار هستم، بنده فایل های صوتی شما رو گوش دادم، میخواست بدانم، چه مقدماتی را باید در ایران انجام بدم برای اقامت قانونی در آلمان، در صورت استفاده از دانشگاهی رایگان در آلمان، آیا همسرم و بچه ام میتوانند همراه من باشند.
  با تشکر از راهنمایهای خوب شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی آلمان شدید امکان بردن همراه از ابتدا برای شما وجود ندارد، ابتدا باید خود اقدام نمایید و سپس برای الحاق خانواده خود درخواست دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 76. mie editor2 گفته:

  شما می توانید از روشهای قانونی در امر مهاجرت استفاده نمایید و ما به هیچ عنوان روش پناهندگی را به شما توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 77. mie editor2 گفته:

  باسلام خدمت استاد بزرگ وار من جوانی ۳۴ساله هستم با مدرک تحصیلی دوم دبیرستان کار ساختمان انجام میدم ی جورای بهم میگن اچار فرانسه ساختمون ی دختر دانشجو دارم که البته بچه خانومم هست که در رشته بهداشت حرفه ای تدریس میکنه خانومم میگه تو برو کارتو درست کن بعد من میام میخواستم اگر بشه پناهنده المان بشم اگر لطف کنید بهم بگید با شرایط من ایا میتونم پناهند المان بشم و هزینم چقدر میشه ممنون از راهنمایتون

  پاسخ
 78. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام. اگر شخصی بخواهد از طریق پناهندگی به کشور المان برود چند سال طول میکشد اقامت دائم بگیرد.. بعد از گرفتن اقامت دائم میتواند دوباره به کشور خود رفت و امد کند

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   یک مدت کوتاه به طول خواهد انجامید که شما کارت اقامت موقت خود را دریافت مینمایید و بعد از آن طبق قوانین ممکن است ۵ تا ۶ سال به زمان بینجامد ! بهتر است از طریق های قانونی اقدام نمایید . لطفا شرایط خود را ذکر نمایید تا راه های قانونی را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 79. مستانه گفته:

  سلام یه نفر میتونه منو به المان برسون از طریق هوایی ولی من میترسم پلیس المان تو فرودگاه متوجه بشه که مدارکم أصل نیست ومنو ریپورتم کنه اگر من همونجا که پلیس فهمید که مدارکم أصل نیست اعلام پناهندگی کنم ایا امکان داره بتونم بمونم یا اینکه منو به اولین کشوری که ازاونجا اومدم بر میگردونن لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 80. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 81. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 82. عباس یارمحمدی گفته:

  سلام‌و عرض ادب
  سوال از خدمتتون دارم بنده به دلایلی باید مهاجرت کنم ولی بزرگترین مشکل سر راهم همسرم هست چون ایشان مریض هستن قطع نخاع هستن و از صندلی چرخدار استفاده میکنن
  ترسم از این است که برای اعلام پناهدگی همسرم در انجا با شرایطی که دارد اذیت شود و از طرفی هم بدون همسرم چگونه
  میتونم برم خواهشمندم راهنمایی کنید سپاسگزارم

  پاسخ
  • amin serafat گفته:

   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 4