پذیرش تحصیلی هلند

پذیرش تحصیلی هلند

پذیرش تحصیلی هلند و اخذ پذیرش تحصیلی هلند 2018 و روش های پذیرش تحصیلی هلند از دانشگاههای هلند و امکان تحصیل رایگان در هلند و راهنمای اخذ پذیرش تحصیلی هلند را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، بسیاری از افراد در سراسر دنیا تمایل به اخذ پذیرش تحصیلی هلند دارند. آنها مایلند تا از شرایط پذیرش تحصیلی هلند آگاه باشند.اما از مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی هلند آگاه نیستند. آنهاهمچنین نمی دانند برای اخذ پذیرش تحصیلی هلند چه مراحلی را طی کنند و یا چه شرایطی را باید برای پذیرش تحصیلی هلند داشته باشند.
آیا به گرفتن اخذ پذیرش تحصیلی هلند می اندیشید؟ آیا ازشرایط تحصیلی هلند آگاه هستید؟ آیا مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی هلند را دارید؟ آیا از هزینه های اخذ پذیرش تحصیلی هلند باخبرید؟ آیا می دانید داشتن چه مدرکی از زبان برای اخذ پذیرش تحصیلی هلند نیاز است؟ آیا می دانید برای اخذ پذیرش تحصیلی هلند باید به کجا مراجعه کنید؟ برای آگاهی یافتن از همه این شرایط اخذ پذیرش تحصیلی هلند و مدارک می توانید یا با وکیل مهاجرت مشورت نموده و یا به سایت موسسه حقوقی ملک پور به آدرس اینترنتی www.malekpuor.ir مراجعه کنید.

video پذیرش تحصیلی هلند

برنامه تحصیلی در هلند به اختصار:
زمان و هزینه
مدت زمان
۱۰ ماه (سال تحصیلی)
۵ ماه (ترم)
تاریخ شروع
اوت
ژانویه (ترم بهار)
هزینه
۷۰۰۰ $ * (ترم)
جزئیات:
بدون نیاز زبان هلندی
بین سنین ۱۵ و ۱۸
معدل از یک + C و یا بهتر

مهلت درخواست
۱ می
ترم دوم اکتبر ۱
شامل چه چیزهایی است؟
مصاحبه گزینش
روند اخذ ویزا بررسی می شود
انتخاب و آماده سازی خانواده میزبان
بیمه درمانی
پشتیبانی اضطراری ۲۴ ساعته
شامل چه چیزهایی نیست؟
بلیط هواپیما بین المللی و محلی
هزینه درخواست ویزا
هزینه های مدرسه (کتاب های درسی، ناهار، و غیره)
هزینه های شخصی، سوغاتی، عوارض
حمل و نقل و از مدرسه
کارت های تلفن و یا تلفن همراه
دوره زبان آنلاین هلندی
چگونه کار می کنند؟
پس از دریافت برنامه و بررسی، مصاحبه دانش آموز مرتب می شود.
درخواست به خارج از کشور برای پذیرش نهایی توسط سازمان ارسال می شود.
دانشجو و میزبان و مدرسه هماهنگ می شود.
جزئیات مربوط به خانواده دقیق میزبان، مدرسه و جامعه مشترک با دانش آموز بررسی می شود.
مکاتبات بین دانش آموز و خانواده میزبان آغاز می شود
فرم درخواست در لینک زیر:
http://www.pax.org/images/programs/PAXAbroad_USStudentsAbroad_Application.pdf
www.Teylersmuseum.nl
نرم افزار از طریق Studielink
از طریق Studielink شما می توانید در یک موسسه آموزش عالی ثبت نام کنید.
Studielink ثبت نام و نرم افزار پورتال رسمی برای ثبت نام در موسسات آموزش عالی هلندی است.
ویزا و اجازه
برای ورود به هلند برای اهداف تحصیلی ، شما ممکن است ویزا و / یا اجازه اقامت نیاز داشته باشید.
این که آیا شما نیاز به ویزا دارید یا نه، بستگی دارد به:
ملیت خود را – در گذرنامه خود اعلام کنید؛
طول مدت اقامت خود را مشخص کنید: کوتاه تر یا طولانی تر از سه ماه؛
هدف خود را از اقامت.
بیمه
شما باید مطمئن شوید که شما به درستی در طول اقامت خود بیمه می شوند.
بیمه بهداشت و درمان
طبق قانون، شما باید بیمه بهداشت و درمان داشته باشید نوع بیمه خدمات درمانی شما نیاز بستگی به شرایط شخصی خود دارد.
مسکن
در هلند، دانش آموزان معمولا در محوطه دانشگاه زندگی نمی کنند اما باید اتاق خود را داشته باشند.

اجاره و صورتحساب
یک اتاق به طور متوسط در هلند بین € ۳۰۰ تا ۶۰۰ € در ماه است. برخی از تسهیلات شامل گاز ، برق، تلویزیون و اینترنت در اجاره، انتظار می رود پرداخت به طور جداگانه داشته باشد.
اکثر قراردادهای اجاره اجرا به مدت حداقل شش ماه تا یک سال زمانی که در زمان ثبت نام است.
چه نوع هزینه ها انتظار می رود در هنگام آمدن به هلند؟
هزینه های روزانه شامل مواد غذایی، حمل و نقل عمومی، کتاب، لباس، و بلیط سینما. همچنین نیاز به حساب هزینه برای مسکن و بیمه دارید. تجربه نشان داده است که دانش آموزان هزینه زندگی و تحصیل در هلند به مدت یک سال بین € ۸۰۰ و ۱۱۰۰ € در ماه است.
برخی از قیمت های متوسط: یک فنجان چای / قهوه در کافه: € ۲، یک ساندویچ پنیر: € ۳، شام در یک رستوران دانش آموزی: € ۱۰٫
شما می توانید در اطراف شهر به راحتی بر روی یک دوچرخه است. این است که نه تنها به طور معمول هلندی بلکه یک وسیله ارزان از حمل و نقل. بلیط اتوبوس هزینه حدود € ۲ برای کرایه تک در شهرستان. شما می توانید در نظر خرید یک کارت تخفیف برای بلیط قطار، که به شما می دهد ۴۰ درصد کاهش در زمان غیر اوج. بازدید از وب سایت از راه آهن هلندی برای اطلاعات بیشتر.
در مورد هزینه بلیط سینما € ۱۱٫۵۰ اما بیشتر سینماها تخفیف دانشجویی می دهند.
کار در حال تحصیل
شما نیاز به یک مجوز دارید و می توانید برای حداکثر ده ساعت در هفته یا تمام وقت در ماه ژوئن، ژوئیه و اوت ماه های تابستان کار کنید.
مدارک مورد نیاز
حداقل مدرک دیپلم
داشتن مدرک IELTS و یا TOFEL ضروری است. برای مدرک IELTS حداقل نمره۶ نیاز است.
مدارک دیپلم به همراه ریز نمرات
برای آگاهی یافتن از همه این شرایط اخذ پذیرش تحصیلی هلند و مدارک می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور به آدرس اینترنتی www.malekpuor.ir مراجعه کنید.

در این مقاله کوشیده شد به صورت مختصر اطلاعاتی در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی هلند در اختیار شما قرار گیرد اما چنانچه مایل هستید اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاورین مجرب این موسسه برخوردار شوید.

31 پاسخ
 1. m.s گفته:

  با سلام خدمت شما. من مدرک کارشناسی ارشد دولتی مهندسی کشاورزی گرایش علفهای هرز دارم با رتبه اول کلاس ومعدل بالا و مقاله دارم ومجرد و36ساله. مییخواستم برای کار وتحصیل و زندگی به هلند بروم.شرایط اپلای و ویزا چگونه هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. مهتاب گفته:

  سلام خدمت آقای ملک‌پور
  دختر من هفده ساله هست و رشته گرافیک سال اول هنرستان درس میخونه و قصد رفتن به کالج کشور هلند داره آیا برای این کار باید مدرک آیلتس و زبان انگلیسی قوی داشته باشه یا زبان و مدرک هلندی
  و اینکه از چه سالی برای این کار اقدام کنه یعنی باید پیش دانشگاهی را هم تموم کنه بعداً اپلای کنه؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر مدرک ielts ۶ اخذ نمایید میتوانیم برایتان اقدام نماییم .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 3. mie.editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر بنده 32 سالمه و خانمم 26 سال که خانمم فوق دیپلم حقوق داره آیا امکانش هست برای ادامه تحصیل خانمم به هلند مهاجرت کنین.. چقدر سرمایه لازمه آیا اقامت میدن؟از چه طریقی اقدام کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل برای همسر شما وجود دارد اما تحصیل در رشته حقوق در کشور هلند شرایط خاص خود را داراست. برای اخذ اطلاعات در خصوص هزینه ها و شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزاهای تحصیلی برای شما وجود دارد به عنوان مثال کشور هلند گزینه خوبی می تواند باشد. بسته به میزان سرمایه شما روشهای ثبت شرکت، خرید ملک و … نیز می تواند مناسب باشد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید آقایی هستم ۲۸ساله بامدرک دیپلم فنی و همسرم ۲۴ساله بامدرک کارشناسی اتاق عمل. با سرمایه ۲۰۰ ملیون و سطح زبان نسبتا خوب میخاستم بدونم با توجه به این شرایط امکان مهاجرت به کدام کشورها وجود داره که بتوانیم اقامت دائم بگیریم. با تشکر فراوان از لطف شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توان برای ادامه تحصیل شما در کشورهایی نظیر هلند، دانمارک و … اقدام کرد. برای ویزاهای کاری سابقه کار مرتبط با رشته مورد نیاز است. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  باسلام و درود. خانمی هستم ۳۳ ساله متاهل و دارای یک پسر ۵ ساله. لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد دارم و ۹ سال هم سابقه کار با سابقه بیمه. همسرم هم فوق دیپلم صنایع چرم و کفش هستش و ۱۵ سال در زمینه طراحی و تولید کفش چرمی فعالیت داره و ۲ سال هم سابقه بیمه صنایع فرهنگی را داره سرمایه ما هم ۳۰۰ میلیون هست به چه طریقی و کدوم کشورها میتونیم اقامت بگیریم ممونو میشم از جوابتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. اقدام از طریق ویزاهای تحصیلی یا کاری می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اقدام باید سطح زبان خود را افزایش دهید. برای بررسی کشورهای مناسب با شرایط شما پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام، جناب دکتر. راهنمایی ازتون می خواستم. بنده بالای ۳۰سال دارم. مدرک کارشناسی زبان دارم. و دیپلم ریاضی. اما چون علاقمند به رشته هنر هستم، تمایل دارم بتونم از مقطع لیسانس در یه دانشگاه خوب بتونم مشغول به تحصیل شم. مدرک زبان هم ندارم. ممنون می شم راهنماییم کنید کجاها با این شرایط شانس پذیرش دارم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. به طور معمول تحصیل در رشته های هنر آزمون ورودی دارد و برای این منظور حتما باید سطح زبان خود را افزایش دهدید. در این زمینه توصیه میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت به آقای ملک پور و همکارانشان من احمد مختاری پسری ۲۳ ساله خواهان محاجرت به هر کشوری که بتونم زندگی خوب و آرامی امنی داشته باشم من فارق التحصیل رشته الکترونیک مقطع کاردانی در دانشگاه فنی حرفه ای دولتی محاجر اصفهان هستم و سه سال سابقه کار در صنعت و به صورت حرفه ای تعمیر و نگهداری سیم پیچی الکتروموتور رو بلدم مدرک فنی حرفه ای ماساژ سوئدی هم دارم و کار در این زمینه هم کردم سربازی هم معاف شدم آیا من بدون لیسانس شانسی برای محاجرت دارم یا بهتره از طریق ازدواج اقامت بگیرم چون واقعا ایران موندن واسم عذاب شده لطفا به من کنید که سمت پناهندگی نرم . درضمن اندوخته ۱۰۰ ملیون دارم .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. می توانید از روشهای تحصیلی برای مهاجرت اقدام نمایید. برای این منظور بهتر است سطح زبان خود را افزایش دهید. توصیه می کنیم برای بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اقای دکتر ملک پور که بدون هیچ چشم داشتی به هموطنان خود کمک و مشاوره می دهند برای ایشان ارزوی سلامتی را خواستارم .بنده درای لیسانس برق مخابرات با معدل ١٣/۵از دانشگاه ازاد و فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل ١٨/۵هستم دارای ایلتس٧ویک مقاله همچنین همسرم لیسانس عمران با ۵سال سابق کاری هستن بنده ۵سال سابقه کاری غیر مرتبط دارم هر دو ٣٣ساله هستیم درای یک مغازه به ارزش ۵٠٠میلیون که الان در حال حاضر ماهی ١میلیون اجارشو میگیریم بنده می خواستم اقدام کنم جهت ویزای تحصیلی ایا بنده شرایط مهاجرت رو دارم به کشوری که دکتری در ان مجانی باشد و بتوان بورسیه گرفت ؟همچنین با همسرم می توان همزمان وارد کشور شد؟ در اخر از لطف شما سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای پذیرش دکتری شرایط شما از منظر نمرات و مقالات بین المللی باید مورد بررسی قرار گیرد. شانس اخذ پذیرش دکتری برای شما وجود دارد. معمولا تحصیل در مقطع دکتری با رزومه قوی دارای هزینه های اندک می باشد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای دکترملک پور
  من حدودا ٣٠ ساله در دبی و در یک اورگان ایرانی کار میکنم ، متاسفانه نه خودم و نه همسرم تحصیلات دانشگاهی نداریم ،یک پسر دارم ١٣ ساله که دارای معلولیت شنوایی ۵٠ تا ۶٠ درصدی اکه البته از سمعک استفاده میکنه،دنبال معقول ترین راه برای فرستادن زن وفرزندم به اروپا هستم که البته کشور بلژیک و یا هلند رو ترجیح میدم، ویک بار تنهای به بلژیک سفر کردم و اونجا فامیل دارم،بعد از برگشت سعی کردم برای خانم وپسرم اقدام کنم برن که البته ریجکت شد،،دنبال راهی مناسب هستم که همسر و پسرم رو بفرستم ،راهی مطمئن و بدون ریسک،خودم فکر میکنم اگ بتونم شرایط تحصیل رو برای همسرم مهیا کنم بهتر باشه،ولی شنیدم برای دوره کارشناسی محدودیت سنی وجود داره وحتما باید ایلس داشته باشه،همسرم ٣٧سال داره و در مدرسه معلم kg یا همون پیش دبستانیه،آیا راهی هست که بتونم همسر و غرزندم رو بفرستم وبعد که جاگیر شدن به آنها بپیوندم
  اگ راهی برای من هست ،خواهشأ راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل در این کشور برای خود شما وجود دارد. همچنین می توانید برای تحصیل فرزندتان در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، استرالیا، اتریش و … اقدام نمایید. به طور کلی می توان روشهای مختلفی را با توجه به شرایط شما در نطر گرفت. برای بررسی این شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای ملک پور عزیز. بنده دارای چنین شرایطی می باشم: ۱-متاهل به همراه یک فرزند (سن بنده ۳۲ ، سن همسر ۲۶ ، فرزند ۵ سال). ۲-دارای مدرک لیسانس رشته کنترل ابزار دقیق از دانشگاه علمی کاربردی. ۳-همکنون دانشجوی فوق لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه آزاد. ۴-همسر دارای مدرک فوق دیپلم گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی. ۵- بنده دارای مدرک فنی حرفه ای در رشته های آشپزی درجه ۲ و پیرایشگری درجه ۱و۲٫ ۶-همسر دارای مدرک فنی و حرفه ای در رشته قنادی و شیرینی پزی. ۷- بنده مشغول به خدمت بطور رسمی در آموزش و پرورش به مدت ۶-۷ سال در سمت دبیر فنی و حرفه ای در یکی از مدارس کار و دانش مشهد. ۸- هم بند و هم همسر فاقد هیچگونه مدرک زبان هستیم و سعی بر این داریم تا نهایتا ۳ سال دیگه مدرک بگیریم. به نظر شما گرفتن ویزا برای مهاجرت با توجه به این مشخصات کدام کشورها شانس بیشتری داریم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط شما امکان اقدام برای ویزاهای تحصیلی و کاری برای شما وجود دارد. می توانید برای کشورهایی نظیر هلند، دانمارک، آلمان و … اقدام کنید که افزایش سطح زبان یکی از پارامترهای مهم در این امر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • ایمان گفته:

    سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای ملک پور عزیز. برای مهاجرت به هلند و دانمارک آموزش چه نوع زبانی و در چه سطحی مورد نیاز می باشد.یادگیری زبان اینگلیسی موردی نداره؟

    پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام جناب ملک پور من ۲۴سالمه فوق لیسانس حسابداری دارم کلاس زبانم میرم ایا میتونم اقدامی واسه مهاحرت کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بله امکان اقدام از راه های مختلف مهاجرتی همچون ادامه تحصیل، کار، تحصیل زبان و … برای شما وجود دارد. برای اطلاع از شرایط هر یک پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور. اول از شما بابت این وقتی که واسه پاسخ دادن به سوالات ما میزارید خیلی ممنونم. من یه سوال در مورد مهاجرت تحصیلی رشته مهندسی مواد و اینکه این رشته بیشتر کدام کشورا احتمال کار پیدا کردن حین تحصیل بیشتره؟؟؟ شما خودتون اگه مهندس مواد بودید کدوم کشور رو انتحاب می کردید؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. مهاجرت تحصیلی با توجه به رشته شما به سایر شرایط شما از جمله سن، مدرک زبان، میزان سرمایه و … وابسته است که باید تمامی شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات و انتخاب بهترین گزینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما.من زهرا هستم۱۹ ساله دانشجو فیزیوتراپی دانشگاه ایران.تصمیم به مهاجرت دارم بعد از اتمام دوره کارشناسی در ابتدا به کانادا علاقه داشتم اما بعد از شنیدن صحبت های شما در انتخاب کشور مردد شدم با توجه به اینکه طی سه سال اینده ایلس ۶ یا ۷ را میتوانم کسب کنم از شما در انتخاب کشوری که با حداقل هزینه و امکان اقامت و پاس وجود داشته باشه راهنمایی میخواستم،سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به تغییر قوانین، تصمیم گیری برای سالهای آتی گزینه مناسبی نمی باشد. با توجه به شرایط فعلی شما، شانس ادامه تحصیل در کشورهای مختلف وجود دارد. برای اطلاع از شرایط کنونی می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به شما، بنده ۱۷ سالمه و تا چند ماه دیگه دیپلمم رو دریافت میکنم.من می خوام قبل از کنکور به کشور هلند(اگر بخواهم به هلند بروم اونجا اقوام به عنوان قیم هستند) یا آلمان برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم. میخواستم ببینم برای این که این کارو انجام بدم باید چه کار هایی را انجام دهم؟اصلاًشدنی است یا نه؟ البته بنده معدلم پایین ۱۷٫۵

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای کشور هلند شما نیازمند این هستید که مدرک زبان داشته باشید . در حال حاضر بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم مراحل ادامه ی کار را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.