پاسپورت لهستان و بررسی روش های اخذ آن

 • پاسپورت لهستان و شرایط عمومی
 • پاسپورت لهستان و اعتبار آن
 • پاسپورت لهستان و روش های اخذ پاسپورت لهستان
 • پاسپورت لهستان از طریق کار
 • پاسپورت لهستان از طریق تحصیل
 • پاسپورت لهستان از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت لهستان از طریق تولد
 • پاسپورت لهستان از طریق ازدواج
 • پاسپورت لهستان از طریق پناهندگی
 • پاسپورت لهستان و نکات مهم در باب پاسپورت لهستان
 • پاسپورت لهستان و وکیل معتبر برای امور مهم
پاسپورت لهستان 5 پاسپورت لهستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت لهستان و مقدمه ای بر آن

پاسپورت لهستان، مهاجرت به لهستان و شرایط اخذ اقامت و تابعیت لهستان در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. با توجه به اینکه کشور لهستان جزء اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد ممکن است برخی از افراد به فکر این باشند که پاسپورت لهستان را به دست آورند. اما سوالاتی پیش می آید از جمله اینکه راه های اخذ پاسپورت لهستان کدام است؟ شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت لهستان به چه صورت می باشد؟ در این مقاله قوانین اخذ اقامت و تابعیت لهستان و همچنین اعتبار پاسپورت لهستان و راه های مختلف رسیدن به تابعیت و شهروندی کشور لهستان مورد ارزیابی قرار می گیرد. شما عزیزان می توانید این مقاله را با دقت تا پایان مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال و ابهام دیگری با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از کارشناسان و حقوقدانان این موسسه در خصوص راه های اخذ پاسپورت لهستان و سایر کشورهای برتر دنیا به صورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید.                                                                                         

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت لهستان و شرایط عمومی

پاسپورت لهستان از نظر شرایط عمومی آن باید مورد بررسی قرار گیرد. در ابتدا در خصوص کشور لهستان توضیحی ارائه می گردد. کشور لهستان کشوری اروپایی با مساحت حدودا 313،000 کیلومتر مربع در حوزه اروپای شرقی می باشد که از شمال به دریای بالتیک و از جنوب به کشورهای اسلواکی، چک و اکراین و از غرب به آلمان منتهی می شود. در حال حاضر جمعیت لهستان در حدود 38 میلیون نفر تخمین زده شده است. گروه قومی غالب لهستانی (94٪) است و این بدان معناست که تنها 6% جمعیت کشور لهستان را اقلیت های مهاجر و شهروندان خارجی تشکیل داده اند. زبان رسمی این کشور لهستانی و پایتخت آن ورشو می باشد.

انتخابات ریاست جمهوری در این کشور هر 5 یک بار سال برگزار می شود. قوه حاکم ریاست جمهوری و هیئت وزیران هستند و قانون اساسی این کشور، قانون عالی لهستان است. همچنین در خصوص اخذ پاسپورت لهستان و قانون خاک و خون می توان بیان نمود که این کشور در اصل از قانون خون پیروی می کند و بر اساس قانون خون است که تابعیت و پاسپورت لهستان اعطا می گردد. اما استثنائاتی نیز دارد که ممکن است در شرایط خاصی زمانی که یک کودک در خاک کشور لهستان متولد شود اما پدر و مادر آن کودک بی تابعیت باشد و یا دارای تابعیتی نامعلوم باشد رئیس جمهور این کشور می تواند و اختیار دارد که تابعیت و شهروندی لهستان را به کودک متولد شده اعطا نماید. همچنین این کشور تبعیت مضاعف را قبول ندارد و با این موضوع مخالف می باشد.

پاسپورت لهستان پاسپورت لهستان

پاسپورت لهستان و اعتبار آن

پاسپورت لهستان را از نظر ارزش و اعتبار آن مورد بررسی قرار می دهیم. اعتبار پاسپورت هر کشوری در سطح دنیا از نظر اینکه تا چه اندازه شهروندان آن می توانند بدون دریافت ویزا به سایر کشورهای جهان رفت و آمد داشته باشند مشخص می کند. شاخصه پاسپورت کشور لهستان نیز در رتبه هفتم دنیا قرار دارد که در ردیف کشورهایی همچون لتونی، اسلواکی، لیتوانی، اسلوونی و مالزی قرار گرفته است. امتیاز پاسپورت لهستان 161 است. به این معنی که بدون احتیاج به اخذ ویزا می توان به 161 کشور در دنیا رفت و آمد کرد. همچنین کسانی که شهروند کشور لهستان می باشند و تابعیت این کشور را دارند می توانند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی به تمامی کشورهای اروپایی و کشورهای عضو حوزه شنگن سفر کرده و یا حتی زندگی کنند و در واقع از امتیازات شهروندی در کل اتحادیه اروپا برخوردار شوند، اما نکته اینجاست که چهره کشور لهستان در سطح دنیا مانند کشورهای آلمان، اتریش، دانمارک، هلند، کانادا و… شناخته شده و محبوب نمی باشد. در خصوص تابعیت کشور لهستان ذکر این نکته حائز اهمیت است که تابعیت مضاعف یا دو تابعیتی از طرف این دولت مورد قبول نمی باشد و این دولت با این موضوع مخالف می باشد. تصویر زیر نشان دهنده این است که شهروندان لهستانی برای چه تعداد کشور در دنیا می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا سفر نمایند.

پاسپورت لهستان پاسپورت لهستان

لهستان
تردد آزاد
بدون نیاز به ویزا
ویزا در زمان ورود
ویزای الکترونیکی
ویزا در زمان ورود و ویزای الکترونیکی
اخذ ویزا قبل از اقدام به سفر

پاسپورت لهستان و روش های اخذ پاسپورت لهستان

برای اخذ پاسپورت لهستان می توان از راه های مختلفی اقدام نمود البته هر کدام از این راه ها شرایط خاصی دارد. از آنجایی که تحصیل از راه های اخذ اقامت نمی باشد، راه ویزای تحصیلی و مهاجرت از طریق تحصیل به لهستان از عوامل اخذ اقامت و تابعیت این کشور نمی باشد. لازم به ذکر است که در صورتی که افراد بتوانند پس از تحصیل در این کشور کار پیدا کنند و بتوانند وارد بازار کار این کشور شوند می توانند به اخذ اقامت و در نهایت تابعیت و پاسپورت این کشور نیز دست پیدا نمایند. از دیگر روش های اخذ پاسپورت لهستان می توان به مهاجرت کاری و ازدواج در این کشور اشاره کرد. شاید افراد تصور کنند که روش های دیگر از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت و همچنین تولد فرزند و یا پناهندگی نیز می تواند به اخذ اقامت و تابعیت کشور لهستان منتهی گردد، ما در ادامه این مطلب هر کدام از این راه ها را مورد ارزیابی قرار می دهیم.

پاسپورت لهستان از طریق کار

پاسپورت لهستان گاهی ممکن است از طریق کار در این کشور به دست آید. شهروندان اتحادیه اروپا غیر از اتباع کشورهای ایرلند و سوئد، جهت کار در کشور لهستان نیاز به مجوز کار دارند، به این صورت که در اداره کار این کشور باید ثبت نام کرده و اجازه کار را دریافت نمایند. شهروندان بلاروس، روسیه و اوکراین بدون نیاز به مجوز، می­توانند در لهستان کار کنند ولی باید حتما ویزای کاری لهستان را داشته باشند. حال اگر کارفرمایی مایل به استخدام فردی از یک کشور خارج از اتحادیه اروپا باشد، باید اجازه کتبی از اداره Voivoda داشته باشد. هنگامی که کارفرمایان لهستانی قصد داشتند که اجازه کار و پیشنهاد شغلی را بر اساس قانون این کشور ارائه نمایند همواره شهروندان اروپایی را به افراد غیر اروپایی ترجیح می دهند، اما با این حال ممکن است که برای یک شخص غیر اروپایی نیز این پیشنهاد شغلی صادر شود. در این صورت افراد باید ویزای کار کشور لهستان را دریافت کنند. در این صورت پس از صدور ویزا برای این افراد یک اقامت 1 ساله کاری صادر می شود که قابلیت تمدید را دارد و پس از 3 سال می تواند به اخذ اقامت دائم و پس از گذشت 5 الی 6 سال به صورت مداوم و پیوسته می تواند به اخذ پاسپورت لهستان منتهی گردد.

در خصوص نرخ بیکاری در کشور لهستان می توان بیان نمود که نرخ بیکاری در این کشور در سال 2018 حدود 4 درصد اعلام شده است. نمودار زیر بیانگر نرخ بیکاری در سال های 2015 تا 2019 می باشد.

پاسپورت لهستان 3 پاسپورت لهستان

کار در لهستان

پاسپورت لهستان از طریق تحصیل

صرف تحصیل در لهستان سبب اخذ اقامت و پاسپورت لهستان نمی شود. اما در صورتی که افراد پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور یک کار مرتبط با رشته تحصیلی خود پیدا کنند می توانند اقامت تحصیلی را ابتدا به اقامت کاری تبدیل نموده و پس از آن اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را به دست آورند. همانطور که ذکر شد در صورتی که حدود 3 سال از اقامت کاری بگذرد می توانند درخواست اقامت دائم دهند و پس از 5 الی 6 سال نیز می توانند درخواست شهروندی و پاسپورت لهستان را ارائه نمایند. در ادامه مقاطع تحصیلی مختلف در کشور لهستان به صورت اجمالی مورد بررسی قرار می دهیم.

 • تحصیل در مقطع کارشناسی

  طول دوره تحصیل در این مقطع بین 3 الی 4 سال می باشد. به طور معمول زبان تحصیل برای افراد در مقطع لیسانس زبان لهستانی است که افراد یا باید به این زبان مسلط باشند یا اینکه باید مدرک آیلتس 6 را ارائه دهند تا بتوانند از دانشگاه های انگلیسی زبان این کشور پذیرش تحصیلی را اخذ نمایند. کشور لهستان از کشورهای استثنایی است که دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی نیز می توانند تحصیل نمایند. در صورتی که دانشجویان مدرک زبان نداشته باشند باید در ابتدا در یک دوره زبان لهستانی یا انگلیسی پذیرش گرفته و زبان را تقویت نموده و پس از اخذ مدرک زبان وارد مقطع لیسانس شوند. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس بین 2 تا 6 هزار یورو در سال متغیر می باشد. البته در برخی رشته های مدیریتی ممکن است بین 8 تا 12 هزار یورو در سال برای دانشجویان بین المللی باشد. دانشجویان در این مقطع حدود 10 ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دانشجویی را دارند.

 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

  تحصیل در مقطع فوق لیسانس بین 1 الی 2 سال به طول می انجامد. همانند دوره های لیسانس دانشجویان هم می توانند به زبان لهستانی و هم می توانند به زبان انگلیسی در دانشگاه های این کشور تحصیل نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند به صورت پاره وقت 20 ساعت در هفته کار دانشجویی انجام دهند. مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز آیلتس 6.5 می باشد و اگر دانشجویی آیلتس 6 را ارئه دهد در ابتدا باید یک کورس زبان انگلیسی بگذراند و در صورتی که به سطح آیلتس 6.5 رسید وارد مقطع تحصیلی فوق لیسانس می شود. هزینه های تحصیل در این مقطع نیز همانند مقطع کارشناسی از حدود 4،000 یورو الی 12،000 یورو بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متغیر می باشد.

 • تحصیل در مقطع دکترا

  تحصیل در این مقطع نیز بین 3 الی 5 سال ممکن است به طول انجامد. زبان تحصیل در مقطع دکترا در لهستان انگلیسی بوده و افراد باید مدرک آیلتس بالای نمره 6.5 را داشته باشند. علاوه بر مدرک زبان داشتن مقالات علمی و پذیرش سوپروایزر (یک استاد راهنما) از الزامات اخذ پذیرش تحصیلی مقطع دکترا می باشد. افراد در این مقطع تا 30 ساعت اجازه کار پاره وقت دانشجویی را دارند که علاوه بر آن نیز دانشجویان می توانند در پروژه تحقیقاتی و پژوهشی با اساتید خود همکاری نموده و درآمد داشته باشند. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

همانطور که ذکر شد در پایان مقاطع تحصیلی مختلف دانشجویان می توانند در صورت پیدا کردن کار تمام وقت و پرداخت مالیات تا 3 سال اقامت دائم کشور لهستان را اخذ نموده و پس از حدود 5 سال می توانند به پاسپورت لهستان دست پیدا نمایند.

تحصیل در لهستان

پاسپورت لهستان از طریق سرمایه گذاری

در خصوص اخذ پاسپورت لهستان از طریق سرمایه گذاری می توان بیان نمود که در این کشور می توان از روش های مختلف سرمایه گذاری مانند خرید ملک، خرید املاک تجاری و غیر مسکونی مانند مغازه و رستوران و… در قالب یک طرح توجیه اقتصادی (بیزینس پلن) و یا از طریق خرید اوراق قرضه و یا از طریق ثبت شرکت به اخذ اقامت و تابعیت این کشور دست پیدا نمود. در ادامه به توضیح متداول ترین نوع سرمایه گذاری که ثبت شرکت است و می توان از طریق آن نیز به اخذ اقامت و پاسپورت لهستان رسید می پردازیم.

لهستان از جمله کشورهایی است که می توان شعبه ای از شرکت های غیر لهستانی را در آن به ثبت رساند و در آن شروع به کسب و کار نمود. برای این کار نیاز است که یک نمایندگی مجاز در لهستان را تعیین گردد. افراد در این مرحله نیاز به مدیریت جدید یا سرمایه گذاری ندارند و فقط هزینه های مربوط به اجاره دفتر و حسابداری را خواهند داشت. ایجاد دفتر نمایندگی بسیار ساده است و افراد تنها نیاز به ثبت نام در نمایندگی های شرکت های بازرگانی خارجی دارند که این دفاتر تحت حمایت وزیر اقتصاد کشور لهستان است.

فعالیت های تجاری در لهستان به صورت های زیر انجام می ­پذیرد.

 • شرکت با مسولیت محدود
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت سهامی خاص

در شرکت با مسئولیت محدود حداقل 5،000 زلوتی (معادل حدودا 1،400 یورو)، در شرکت سهامی عام حداقل 100،000 زلوتی (معادل حدودا 27،000 یورو) و در شرکت سهامی خاص حداقل 50،000 زلوتی (معادل حدودا 14،000 یورو)، شخص باید در یک بیزین پلن خاص سرمایه گذاری کند.

فعالیت های تجاری، در هر یک از دسته بندی های فوق، بر حسب اجرای قانون، می­تواند صورت گیرد. فقط در برخی موارد قوانین نوع خاصی از این دسته بندی را تائید می­کنند. برای مثال، برای شرکت های بیمه، بانک ها و شرکت های صندوق بازنشستگی، از طریق شرکت های سهامی امکان فعالیت وجود دارد.

شخص خارجی که می­خواهد در قالب یکی از دسته بندی های فوق، در لهستان سرمایه گذاری کند، نیاز به حضور ندارد. شخص می­تواند اینترنتی یک شرکت را ثبت کند و شخصی را که به عنوان مثال مدیر آن شرکت است را انتخاب کند تا کارهای قانونی اش را در لهستان انجام دهد. اگر مدیر انتخابی، شخص خارجی است، او باید شرایط اقامت در لهستان را داشته باشد و برای اخد مجوز کار در لهستان درخواست دهد. در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در لهستان به افراد خارجی در ابتدا یک اقامت 1 ساله داده می شود و 2 ماه قبل از پایان اقامت 1 ساله افراد می توانند برای تمدید اقامت خود اقدام نمایند. پس از 3 بار تمدید، اقامت دائم لهستان به افراد اعطا می گردد و پس از گذشت 2 سال از اقامت دائم یعنی پس از گذشت 5 سال نیز متقاضیان می توانند درخواست تابعیت و پاسپورت لهستان را ارائه دهند.

در نمودار های زیر شاخص رشد اقتصادی و کنترل فساد در لهستان جهت بررسی استانداردها و امنیت سرمایه گذاری در لهستان نمایش داده شده است.

نمودار کنترل فساد در لهستان

پاسپورت لهستان 4 پاسپورت لهستان

نمودار رشد اقتصادی در لهستان

پاسپورت لهستان 2 پاسپورت لهستان

سرمایه گذاری در لهستان

پاسپورت لهستان از طریق تولد

یکی از راه های اخذ پاسپورت لهستان تولد می باشد که این روش خود نیز یک سری شرایط خاص دارد. در ابتدا لازم است که در خصوص سیستم خاک و سیستم خون توضیحاتی ارائه گردد. منظور از سیستم خاک این است که اگر کودکی در خاک هر کشوری به دنیا بیاید به او تابعیت و پاسپورت همان کشور اعطا می شود حتی اگر دارای پدر و مادری باشد که تابعیت یک کشور دیگر را داشته باشند. کشورهایی مانند آمریکا، برزیل و کانادا تحت تابعیت نظام خاک هستند. سیستم خون نیز که بالای 90 درصد کشورهای دنیا از این نظام پیروی می کنند به این صورت است که اگر کودکی در خاک یک کشور دیگر متولد شود تنها تابعیت پدر و مادر خود را می تواند به دست بیاورد. کشور لهستان نیز تابع نظام خون است و تولد یک کودک در خاک این کشور تاثیری در اخذ تابعیت و پاسپورت لهستان ندارد و به کودکی که در خاک لهستان متولد شده باشد در صورتی تابعیت این کشور داده می شود که یکی از والدین او تابعیت کشور لهستان را داشته باشد.

بر طبق قانون کشور لهستان در برخی موارد به یک سری از افراد تابعیت و شهروندی کشور لهستان اعطا می گردد:

 • همان طور که در بالا ذکر شد به کودکانی که از والدینی متولد شده اند که حداقل یکی از آن ها تابعیت کشور لهستان را داشته باشد تابعیت و شهروندی لهستان اعطا می گردد. در این مورد فرقی ندارد که این کودک در کشور لهستان و یا خارج از لهستان و در یک کشور دیگر متولد شده باشد.

 • به کودکان غیر لهستانی که در خاک کشور لهستان متولد شده باشند اما والدین آن ها دارای تابعیتی نامعلوم و یا بی تابعیت باشند، تابعیت و پاسپورت لهستان اعطا می شود.

 • به کودکان خارجی که کمتر از سن 16سال داشته باشند و به فرزند خواندگی یک پدر یا مادر لهستانی درآمده باشند نیز شهروندی لهستان اعطا می شود.

 • طبق ماده 18 در قانون اساسی جمهوری لهستان رئیس جمهور این کشور اختیار دارد به یک شخص خارجی بنا به درخواست وی تابعیت و پاسپورت لهستان اعطا گردد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video پاسپورت لهستان
اخذ تابعیت از طریق تولد در لهستان

پاسپورت لهستان از طریق ازدواج

برای اخذ پاسپورت لهستان از طریق ازدواج، افراد خارجی باید شرایط خاصی را رعایت کنند. به این صورت که در سفارت کشور لهستان باید مدارک و مستندات و شواهد خاصی را دلیل بر ازدواج با یک شخص لهستانی به اثبات برسانند و همچنین ثابت نمایند که طرف مقابل آن ها تابعیت کشور لهستان را دارد و دارای یک درآمد مناسب است که می تواند از نظر هزینه ها شخص غیر لهستانی را در هزینه های زندگی حمایت نماید. پس از اینکه از نظر افسر ویزا این موارد به اثبات رسید به شخص متقاضی یک اقامت دو ساله داده می شود که به مدت 2 سال می توانند در لهستان اقامت داشته باشند. پس از گذشت حدود 3 سال از ازدواج و در صورت داشتن شرایط ذکر شده مانند داشتن تمکن مالی مناسب جهت پوشش هزینه های زندگی خود می توانند درخواست تابعیت و یا پاسپورت لهستان را ارائه نمایند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video پاسپورت لهستان
اخذ تابعیت لهستان از طریق ازدواج

پاسپورت لهستان از طریق پناهندگی

 • موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان اخذ پاسپورت لهستان را از طریق پناهندگی توصیه نمی کند در مقابل راه های قانونی مهاجرت را به افراد پیشنهاد می دهد.

در این قسمت از مقاله به بررسی اخذ پاسپورت لهستان از طریق پناهندگی می پردازیم. افرادی که قصد مهاجرت از طریق پناهندگی را دارند باید به این نکته توجه کنند که در حال حاضر این کشور به شدت با ورود پناهجویان مخالف می باشد و تمایلی به جذب پناهندگان کشورهای دیگر ندارد. اما شرایط به این صورت است که افراد پناهجو پس از ورود به این کشور تا 8 روز فرصت دارند تا فرم درخواست خود را پر کرده و به مقامات مربوطه ارائه نمایند تا بتوانند یک اقامت 2 ماهه دریافت نمایند و پس از آن مراحل ارائه کیس خود را به دادگاه تسلیم نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد. در صورت موافقت دولت لهستان با پرونده افراد به آن ها اقامت لهستان اعطا می گردد و این افراد پس از 5 سال زندگی می توانند پاسپورت و تابعیت این کشور را به دست آورند. از جمله دلایل منفی پناهندگی در لهستان و از دلایل اصلی مخالفت این دولت با ورود پناهندگان این است که در سال های اخیر سیل عظیمی از پناهندگان از کشورهای دیگر از جمله سوریه و ترکیه و… به سمت این کشور مهاجرت نمودند و جمعیت پناهندگان مسلمان در این کشور بالا رفته و این موضوع به شدت با سیاست های کشور لهستان تعارض دارد.

پناهندگی در لهستان

پاسپورت لهستان و نکات مهم در باب پاسپورت لهستان

تمام مراحل اخذ پاسپورت لهستان را در مطالب بالا مورد بررسی قرار دادیم. اما نکته ای که می توان به افراد در این خصوص یادآوری نمود این است که کشور لهستان اگرچه در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن واقع شده است اما در ردیف کشورهای برتر دنیا و کشورهای معتبر اروپایی قرار ندارد و توصیه مهم این است که اگر افراد برای به دست آوردن پاسپورت لهستان می خواهند هزینه ای را متقبل شوند می توانند یک کشور معتبر که جایگاه ویژه ای را در سطح جهان دارد را انتخاب نمایند. به عنوان مثال کشور هایی مانند دانمارک یا آلمان یا اتریش یا کانادا دارای یک پاسپورت معتبر و یک رتبه عالی در سطح دنیا هستند و شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرت افراد با مناسب ترین هزینه را دارا می باشند. به عنوان مثال از راه های تحصیل، کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان به اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مذکور با مناسب ترین هزینه دست پیدا نمود.

پاسپورت لهستان و وکیل معتبر برای امور مهم

اخذ پاسپورت لهستان به دلیل اینکه از مباحث حقوق بین الملل می باشد و حاکی از رابطه یک شخص با دولت می باشد باید با دقت بیشتر و نظارت صحیح وکلای امور حقوق بین الملل انجام شود. برای به دست آورن اقامت و شهروندی لهستان همانند سایر کشورها می توان از وکلای برتر موسسات حقوقی بهره جست. توصیه این است که باید حتما با تحقیق درست و آگاهی علمی در این مسیر مهم برای انتخاب یک آینده مناسب قدم نهاد. در این خصوص موسسه حقوقی ملک پور به همراه تیم وکلای مجرب خود در زمینه مشاوره دقیق به افراد آماده خدمت رسانی به عزیزان می باشد.

پاسپورت لهستان و سخن پایانی

آنچه که در این مقاله بیان گردید مباحث علمی در خصوص چگونگی اخذ پاسپورت لهستان بود. راه های رسیدن به این موضوع مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی در مطالب فوق برای شما عزیزان به نگارش درآمد. توصیه مهم این است به جای اخذ پاسپورت لهستان می توانید برای بهترین کشورهای دنیا با مناسب ترین شرایط اقدام نموده و در مسیر درست مهاجرت قانونی گام بردارید. بنابراین اگر قصد دارید که به اخذ اقامت و تابعیت و در نهایت پاسپورت لهستان و یا سایر کشورهای جهان دست پیدا نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و با مشاورین و کارشناسان و حقوقدانان این موسسه به صورت تخصصی در خصوص شرایط اخذ پاسپورت لهستان و سایر کشورهای دنیا مانند اتریش، آلمان، دانمارک، هلند، کانادا، انگلستان و…. مشاوره دریافت نمایید.