پاسپورت فنلاند و بررسی روش های اخذ آن

پاسپورت فنلاند، اعتبار و روش های اخذ آن و نکات مهم درباره مهاجرت به فنلاند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. پاسپورت فنلاند از طرق گوناگونی قابل اخذ می باشد که به صورت ساده و خلاصه مهم ترین نکات پیرامون آن ذکر شده و خدمت شما دوستان گرامی ارایه می شود. مهاجرت به فنلاند و اخذ پاسپورت فنلاند برای عده ای از متقاضیان مورد سوال و ابهام قرار دارد از این جهت به موارد مذکور پرداخته شده است که آیا اخذ پاسپورت فنلاند از طریق تولد امکان پذیر است؟ آیا با ادامه تحصیل در فنلاند می توان پاسپورت این کشور را به دست آورد؟ این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده، امید است تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب پاسپورت فنلاند و طرق مختلف اخذ آن خدمت شما دوستان ارجمند ارایه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش، تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • پاسپورت فنلاند و شرایط عمومی
 • پاسپورت فنلاند و اعتبار آن
 • پاسپورت فنلاند و روش های اخذ پاسپورت فنلاند
 • پاسپورت فنلاند از طریق کار
 • پاسپورت فنلاند از طریق تحصیل
 • پاسپورت فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت فنلاند از طریق تولد
 • پاسپورت فنلاند از طریق ازدواج
 • پاسپورت فنلاند از طریق پناهندگی
 • پاسپورت فنلاند و نکات مهم در باب پاسپورت فنلاند
 • پاسپورت فنلاند و وکیل معتبر برای امور مهم
پاسپورت فنلاند 1 پاسپورت فنلاند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

پاسپورت فنلاند و شرایط عمومی

فنلاند شرقی ترین کشورهای شمال اروپا و یکی از بزرگ ترین کشورهای اروپایی است. هلسینکی به عنوان پایتخت فنلاند و شلوغ ترین بندر از جزایر بالتیک می باشد. این شهر یکی از مکان های مدرن ترین و از پیشرفته ترین شهر های اروپایی است، با این حال از پشتوانه تاریخی 450 ساله برخوردار می باشد. مردم فنلاند معمولاً آرام و صبور هستند و ممکن است برای مهاجرین مقداری زمان نیاز باشد که بتوانند با فرهنگ این کشور انطباق پیدا کنند.

اخذ پاسپورت فنلاند از طرقی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی امکان پذیر می باشد اما در هرکدام از روش هایی که به آن اشاره شد متقاضیان باید طبق قوانین فنلاند در خواست خود را برای اخذ پاسپورت این کشور اعلام نمایند. به طور مثال برای ادامه تحصیل در فنلاند یا برای مجوز کار یا ایجاد یک کسب و کار در فنلاند متقاضیان نیازمند یک ویزا و مجوز اقامت برای ورود به این کشور می باشند. در ادامه این روند افراد می توانند مجوز اقامت خود را تمدید نمایند تا آنجا که اجازه اقامت دائم و در نهایت پاسپورت فنلاند را در یافت نمایند.

پاسپورت فنلاند 1 1 پاسپورت فنلاند

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت فنلاند

video پاسپورت فنلاند

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با پاسپورت فنلاند

audio پاسپورت فنلاند

پاسپورت فنلاند و اعتبار آن

یکی از نکات مهم و حایز اهمیت در مورد پاسپورت فنلاند اعتبار و و رنک جهانی آن می باشد. فنلاند از کشور های اروپایی است که می توان گفت صاحب یکی از معتبر ترین پاسپورت های جهان می باشد. پاسپورت فنلاند از نظر جهانی در گروه 3 و از نظر رتبه انفرادی رتبه 6 را به خود اختصاص داده است که از این باب از معتبرترین پاسپورت های جهان به شمار می آید. جالب است بدانید فنلاند اجازه دو تابعیتی را به افراد می دهد. بنابراین متقاضیان با توجه به اینکه تبعه یک کشور دیگر هستند می توانند درخواست پاسپورت فنلاند را نیز داشته باشند.

افرادی که صاحب پاسپورت فنلاند می باشند به راحتی می توانند قریب به 165 کشور دنیا را بدون نیاز به ویزا سفر کنند. پاسپورت هر کشور نشان دهنده تابعیت شما می باشد و از این رو داشتن پاسپورت اعتبار ورود و خروج شما به دیگر کشور های دنیا را تعریف می کند.

تصویر زیر نشان می دهد که دارندگان پاسپورت فنلاند برای سفر به چه کشورهایی نیاز به اخذ ویزا دارند.

پاسپورت فنلاند 2 1 پاسپورت فنلاند

پاسپورت فنلاند و روش های اخذ پاسپورت فنلاند

متقاضیان می توانند از روش های سریع و ارزان تر به عنوان یک شهروند فنلاندی شناخته شوند و پاسپورت این کشور را به دست آورد در صورتی که :

 • شما فرزند یک شهروند فنلاندی باشید که از طریق والدین خود پاسپورت این کشور را به دست آورید.
 • یک خانواده فنلاندی حضانت افراد ۱۲ الی ۱۷ ساله را پذیرفته باشد.
 • افراد ۱۸ الی ۲۲ ساله ای که به اندازه کافی در فنلاند زندگی کرده باشند.
 • شهروندان اسبق فنلاند می توانند مجدد پاسپورت این کشور را درخواست دهند.
 • پاسپورت فنلاند از طریق تحصیل

فنلاند چند تابعیتی را می پذیرد و قبول می کند. بدین معنا که شهروندان فنلاند می توانند همزمان شهروند کشورهای دیگر باشند. حتی اگر یک شهروند فنلاندی دارای بیش از یک تابعیت باشد با این حال مقامات فنلاندی، شخص را در فنلاند و در خارج از کشور به عنوان یک شهروند فنلاندی می شناسد.

پاسپورت فنلاند از طریق کار

مهاجرت به فنلاند از طریق کار یکی از گزینه های مناسب در جهت کسب پاسپورت فنلاند می باشد. کشور فنلاند یکی از گزینه های انتخابی برای ورود متقاضیان به اروپا می باشد. مهاجرانی که قصد کار در فنلاند را دارند از بسیاری جهات از سمت دولت و کشور فنلاند پشتیبانی می شوند. مشاغل کمی در فنلاند وجود دارد که نیازی به دانستن زبان فنلاندی نمی باشد بنابراین مهم ترین مسئله برای کار در فنلاند زبان رسمی این کشور می باشد. فنلاند با برخورداری از حقوق برابر و شرایط مناسب کار و قوانین کار یکی از دلایل انتخاب متقاضیان کار در این کشور می باشد. اشخاصی که قصد کار در فنلاند را دارند باید برای ورود به این کشور مجوز اقامت کسب نمایند. بنایراین اشخاص باید در ابتدا مجوز کار را دریافت کنند و بعد از آن در خواست اقامت دهند.

درخواست اقامت و مجوز اقامت بستگی به نوع کار و یا نوع کسب و کار شما دارد. اگر شما مدرک تحصیلی خود را از فنلاند دریافت کرده اید می توانید در خواست اجازه اقامت برای جستجوی کار دریافت کنید. در غیر این صورت برای کار در فنلاند و اخذ مجوز اقامت نیازمند پیشنهاد شغلی یا Job Offer می باشید. این پیشنهاد شغلی مانند دیگر کشورهای اروپایی نیاز به 6 ماه آگهی در کشور فنلاند و اتحادیه اروپا ندارد. بنابراین متقاضیان می توانند تنها با داشتن پیشنهاد شغلی و تاییدئه اداره مهاجرت مجوز اقامت را دریافت نمایند.

در فنلاند متقاضیان می توانند با 4 سال کار کردن و زندگی در فنلاند در خواست اقامت دائم دهند و بعد از گذشت 5 سال از اقامت می توانند در خواست پاسپورت نمایند برای دریافت پاسپورت فنلاند باید ثابت گردد که فرد با جامعه فنلاندی سازگار شده است و زبان فنلاندی را فرا گرفته است.

نرخ بیکاری در فنلاند در آگوست 2018 با 7.6 در صد می باشد. نرخ بیکاری فنلاند در مقایسه با کشور های نروژ و سوئد در نمودار زیر نمایش داده شده است.

پاسپورت فنلاند 1 پاسپورت فنلاند

کار در فنلاند

پاسپورت فنلاند از طریق تحصیل

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل به شما این اجازه را می دهد که در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که شما در یک موسسه آموزشی عالی یا سایر موسسات آموزشی در فنلاند قبول شوید، مجوز اقامت در این کشور برای شما صادر می گردد. شما باید در طول اقامت خود مجوز زندگی در فنلاند را داشته باشید، همچنین باید در ماه حداقل ۵۶۰ یورو داشته باشید تا بتوانید برای زندگی خود و سایر موارد هزینه کنید.

در زمان درخواست تحصیل در فنلاند باید مدارکی داشته باشید که نشان دهد مبلغ لازم برای پرداخت هزینه های تحصیلتان را خواهید داشت. برای اقامت دو ساله خود در فنلاند باید مبلغی معادل ۱۳،۴۴۰ یورو را اختیار داشته باشید. دانشجویان و محصلان در طول دوره تحصیلی خود به طور متوسط ۲۵ ساعت در هفته اجازه کار خواهند داشت.

دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل می توانند تا قبل از اتمام دوره های تحصیلی خود در خواست اقامت جستجوی کار دهند که بعد از تحصیل بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. جستجوی کار برای فارغ التحصیلان نهایتاً تا 12 ماه معتبر می باشد. باید در اینجا خاطر نشان کرد که این مدت قابل تمدید نمی باشد.

بنابراین اگر تحصیلات خود را در فنلاند گذرانده اید می توانید بلافاصله بعد از تحصیل شغل مدنظر خود را بیابید و برای یک مجوز اقامت جدید بر اساس کار خود درخواست دهید و یا اگر هنوز مشغول به کار نشدید می توانید درخواست اقامت جهت جستجوی کار نمایید. همچنین اگر چندین سال قبل تحصیلات خود را در فنلاند گذرانده باشید و از آن زمان فنلاند را ترک کرده اید، مجدد می توانید از طریق کار به عنوان فردی که مدرک تحصیلی را در فنلاند دریافت کرده است، اجازه اقامت را درخواست کنید.

برخی از دانشگاه های برتر فنلاند به همراه رنکینگ جهانی آن ها به گزارش سازمان THE در جدول زیر معرفی شده است.

نام دانشگاه رنک جهانی شهر مقر
University of Helsinki =99 Helsinki
Aalto University =181 Aalto
University of Tampere 201–250 Tampere 
University of Oulu 251–300 Oulu
University of Eastern Finland 351–400 Joensuu
University of Turku 351–400 Turku
University of Jyväskylä 401–500 Jyväskylä
Tampere University of Technology 401–500 Tampere 
Lappeenranta-Lahti University of Technology LUT 501–600 Lappeenranta

پاسپورت فنلاند 3 پاسپورت فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

پاسپورت فنلاند از طریق سرمایه گذاری

فنلاند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که از 1 ژانویه 1995 به عضویت این اتحادیه پیوست. فنلاند 1.1 درصد از کل جمعیت اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد. زبان رسمی این کشور فنلاندی و سوئدی می باشد. سیستم سیاسی این کشور بر اساس جمهوری پارلمانی می باشد.

فنلاند دو تابعیتی را می پذیرد از این رو متقاضیان بسیاری قصد کسب پاسپورت و سرمایه گذاری در این کشور را دارند. در ادامه سعی می شود به مزایای پاسپورت دوم در فنلاند اشاره داشت. اگر شما دارا ی تابعیت دوگانه هستید، همزمان می توانید شهروند هر دو کشور محسوب گردید. این در حالی است که شهروندان دو تابعیتی از مزایای خاصی برخوردار می باشند و این یعنی دسترسی به دو سیستم خدمات اجتماعی، کار و مالکیت در هر دو کشور، توانایی سفر با سهولت بین دو مکان، که این امتیازات توسط هر کشور به متقاضیان ارائه می گردد. یکی دیگر از مزایای آن کار کردن در هر دو کشور بدون محدودیت و بدون نیاز به ویزا و یا اجازه کار می باشد. از دگر مزایای تابعیت دوگانه، توانایی خرید ملک در هر دو کشور می باشد چرا که برخی کشورها مالکیت و خرید ملک را فقط به شهروندان خود محدود می کنند.

افرادی که اقامت دائم در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشند می توانند یک کسب و کار در این کشور راه اندازی نمایند. همینطور افرادی که شهروند یکی از کشورهای اروپایی هستند برای ایجاد یک کسب وکار در فنلاند نیاز به مجوز اقامت در این کشور ندارند.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی در این کشور نیاز به مجوز اقامت دارند. همچنین باید این کسب وکار سود آور باشد و باید ثابت گردد که درآمد حاصل از این کسب و کار معیشت شما و هزینه های زندگی تان را برآورد می کند.

کارآفرینانی که قصد کار کردن در فنلاند را دارند، به اجازه اقامت در این کشور نیاز خواهند داشت که به شرح زیر می باشد.

 • راه اندازی یک کسب و کار
 • کسب و کار متعلق به متقاضی باشد.
 • مشارکت کامل در شرکت
 • به منظور واجد شرایط بودن جهت مجوز اقامت، متقاضی باید شخصا در شرکت فنلاندی خود مشغول باشد.
 • پس برای راه اندازی یک کسب و کار و شروع کار در فنلاند ابتدا باید مجوز اقامت در این کشور را به دست آورید و برای این کار باید یک طرح کار بنیادی داشته باشید.

برای این کار شما نیاز به یک بیانیه مناسب از مرکز نوآوری کسب و کار در فنلاند را دارید، طرح کسب و کار شما باید شایستگی و قابلیت رشد و عملیاتی شدن را داشته باشد و این موضوع مورد ارزیابی قرار می گیرد. پس از ارزیابی در باب نوع کسب و کار می توانید از اداره مهاجرت فنلاند در خواست مجوز اقامت داشته باشید.

یکی دیگر از طرق سرمایه گذاری در فنلاند خرید ملک در این کشور می باشد. درباره قوانین مهاجرتی و قوانین مختص به هر کشور متفاوت می باشد به طوری که در بعضی کشورها با خرید ملک به افراد اجازه اقامت داده می شود و در برخی دیگر از کشورها متقاضیان با خرید ملک نمی توانند مجوز اقامت در آن کشور را اخذ نمایند. بنابر این با خرید ملک در این کشورها امتیازاتی بر اساس سرمایه گذاری لحاظ می گردد که تنها امتیاز آن رشد قیمت ملک می باشد. در فنلاند متقاضیان با خرید ملک نمی توانند مجوز اقامت خود را به دست آورند.

در نمودار های زیر رشد اقتصادی در فنلاند و خطر مصادره اموال بررسی شده است که می تواند بیان گر وضعیت استانداردهای سرمایه گذاری و امنیت آن در این کشور باشد. میزان 1 در نرخ مصادره اموال بیان گر کمترین میزان خطر از این جهت می باشد.

نمودار خطر مصادره اموال در فنلاند

پاسپورت فنلاند 3 پاسپورت فنلاند

نمودار رشد اقتصادی در فنلاند

پاسپورت فنلاند 2 1 پاسپورت فنلاند

روش های سرمایه گذاری در فنلاند

پاسپورت فنلاند از طریق تولد

کودکی که در فنلاند متولد می شود ممکن است شهروند فنلاند محسوب شود در صورتی که والدین متقاضی فنلاندی باشند، به تبعه والدین کودک نیز می تواند پاسپورت این کشور را به دست آورد.

در صورتی که والدین کودک تازه متولد شده تابعیت و شهروندی آنان قابل احراز نباشد، مقامات کشور فنلاند برای جلوگیری از بی تابعیتی به کودک پاسپورت کشور فنلاند را اهدا می کنند.

افراد خارجی که در فنلاند به دنیا آمده و اقامت داشته اند اما اقامتشان به صورت مدوام نبوده است در این صورت مجموع مدت زمان اقامتشان که در فنلاند حضور داشته اند و زندگی کرده اند در نظر گرفته می شود. بنابراین اقامت متقاضیان می تواند شامل چند دوره اقامت باشد. در این حالت مدت زمانی که متقاضیان باید در فنلاند زندگی کنند حداقل ۷ سال می باشد که دو سال آن باید به صورت متوالی باشد. البته باید به این مورد اشاره کرد در این مدت دو سال افراد می توانند به مدت ۴ ماه از فنلاند خارج شوند. قانون کسب پاسپورت و اخذ تابعیت در فنلاند از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۰۳ اجرایی گردید.

اخذ تابعیت و کسب پاسپورت از طریق اصل خون (بر اساس اصالت) از طریق والدین فنلاندی به فرزندان منتقل می شود. در این قانون ذکر شده فرزندان و کودکانی که یکی از والدینشان فنلاندی باشد ولی ازدواج رسمی صورت نگرفته است انتقال تابعیت و کسب پاسپورت صورت نمی گیرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video پاسپورت فنلاند
تابعیت از طریق تولد در فنلاند

پاسپورت فنلاند از طریق ازدواج

روش های متعددی برای اخد تابعیت و کسب پاسپورت فنلاند وجود دارد که یکی از روش های آن اخذ پاسپورت از طریق ازدواج می باشد. اشخاصی که قصد ازدواج با یک تبعه فنلاندی را داشته باشند می توانند از این طریق تابعیت و پاسپورت فنلاند را به دست آورند.

بنابراین طبق نظام حقوق خصوصی بین الملل در اکثر کشورها تابعیت و کسب پاسپورت از طریق ازدواج با تبعه کشور دیگر امکان پذیر می باشد. همینطور ازدواج در فنلاند با تبعه این کشور باعث کسب اقامت و اخذ پاسپورت فنلاند می شود. نکاتی که باید برای ازدواج با تبعه فنلاند مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

 • افرادی که با تبعه فنلاند ازدواج می کنند نباید هیچ منع قانونی برای ورود به این کشور داشته باشند.
 • متقاضی ازدواج با تبعه فنلاندی باید درخواست خود را در فرم های مربوطه ارائه دهد و مدارک مورد نیاز را ضمیمه پرونده کند.
 • متقاضیان باید مدارکی را دال بر تجرد خود ارائه دهند، چرا که شخص متاهل به هیچ عنوان نمی تواند درخواست ازدواج با یک تبعه فنلاندی را داشته باشد.
 • در صورتی که فرد قبلا متاهل بوده و در حال حاضر مجرد می باشد، باید دلیل آن در پرونده ذکر شود. این دلایل می تواند فوت همسر و یا طلاق از همسر سابق خود باشد.
 • در همین حین تبعه فنلاندی در صورت درخواست ازدواج باید اثبات کند که می تواند هزینه های زندگی خود و همسرش را تامین کند.

افرادی که قصد ازدواج با یک شهروند فنلاندی که در این کشور زندگی می کند را دارد ممکن است واجد شرایط برای دریافت مجوز اقامت و حتی پاسپورت فنلاند باشند. شهروند فنلاندی و همسر قانونی فرد باید ثابت کنند که دو سال با هم زندگی کرده اند تا متقاضی بتواند اقامت خود را در فنلاند به دست آورد و پس از طی مراحل قانونی تابعیت و پاسپورت خود را به دست آروند. به طور مثال می توان این را از طریق قرارداد اجاره مسکن و با توجه به استشهاد از ساکنان آن منطقه نشان داد.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video پاسپورت فنلاند
اقامت فنلاند از طریق ازدواج

پاسپورت فنلاند از طریق پناهندگی

 • یکی از روش های اخذ تابعیت و کسب پاسپورت فنلاند پناهندگی می باشد که در اصل یک بیراهه تلقی می گردد و خطرات بسیاری دارد و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این بخش از مقاله صرفا جهت افزایش آگاهی شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات ناشی از آن و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

برای ارایه درخواست پناهندگی فرد باید در داخل مرز های کشور فنلاند حضور داشته باشد و برای این درخواست فرم جداگانه ای وجود ندارد که بتوان پیشاپیش تکمیل نمود. هنگامی که فرد وارد فنلاند می شود باید بلافاصله درخواست پناهندگی را به پلیس اطلاع رسانی نماید تا پلیس نام فرد را به عنوان متقاضی پناهندگی ثبت نماید. تا زمانی که پرونده متقاضی توسط اداره کل مهاجرت بررسی شود در کمپ نگهداری خواهد شد و اجازه خروج از کشور وجود ندارد و در صورت سفر درخواست پناهندگی توسط مقامات مربوطه لغو می شود. از نظر دیدگاه حقوقی پناهنده شخصی است که ترس از شکنجه شدن و مورد اذیت قرار گرفتن در کشورش به دلیل عقاید فکری، دین و مذب و… داشته باشد.

طبق قانون فنلاند فردی که در این کشور درخواست پناهندگی می دهند، اگر با درخواست وی موافقت نشود، متقاضیان به مدت ده سال نمی توانند در دیگر کشور های اروپایی در خواست دهند. شما متقاضیان گرامی می توانید برای اخذ پاسپورت این کشور از دیگر طرق که قانونی می باشد اقدام به مهاجرت نمایید. از این باب برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مسیر های درست مهاجرت می توانید سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالعه نمایید.

پناهندگی در فنلاند

پاسپورت فنلاند 5 پاسپورت فنلاند

پاسپورت فنلاند و نکات مهم در باب پاسپورت فنلاند

از الزامات تبدیل شدن به یک شهروند فنلاندی شرایطی از قبیل مدت زمان اقامت و دانش زبان فنلاندی در نظر گرفته شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

 • اشخاص زیر ۱۵ سال

  کودکانی که کمتر از ۱۵ سال سن داشته باشند و تصمیم دارند تابعیت و پاسپورت فنلاند را به دست آورند باید در فنلاند اقامت دائم گزینند، اما الزامی به تسلط بر زبان فنلاندی نمی باشد.

 • اشخاص بالای ۱۵ سال

  باید در فنلاند اقامت دائم داشته باشند و چهار سال بدون وقفه در فنلاند زندگی کنند.  پس از هفت سالگی حداقل به مدت شش سال در فنلاند حضور داشته باشند.

  یکی دیگر از الزامات درخواست پاسپورت فنلاند برای افرادی که به سن ۱۵ سالگی رسیده اند یادگیری مهارت های زبان فنلاندی یا سوئدی می باشد.

پاسپورت فنلاند و وکیل معتبر برای امور مهم

فنلاند را می توان از جمله کشور های مهاجر پذیر نام برد که سالانه متقاضیان از طرق مختلف برای ورود به این کشور اقدام می کنند. اخذ پاسپورت فنلاند از مسایل مربوط به حقوق خصوصی بین الملل محسوب می گردد از این رو توصیه می شود متقاضیان برای اخذ پاسپورت فنلاند از یک وکیل مهاجرتی یاری بگیرند تا بتوانند از بهترین مسیر مهاجرتی و به صورت قانونی اقدامات لازم را انجام دهند. در این مقاله سعی شد طرق مختلف جهت اخذ پاسپورت فنلاند مورد بحث و بررسی قرار گیرد. شما متقاضیان گرامی می توانید از طرق مختلف همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… در ابتدا اقامت خود را به دست آورید و بعد از طی مراحل قانونی و زندگی در فنلاند درخواست پاسپورت و شهروندی این کشور را داشته باشید.

پاسپورت فنلاند و سخن پایانی

پاسپورت فنلاند و روش های اخذ آن در این نوشتار بررسی شد. از آنجا که مهاجرت به فنلاند و اخذ پاسپورت این کشور برای عده ای از دوستان مورد سوال است بر آن شدیم پیرامون مسایل مهم راجع به پاسپورت فنلاند مطالبی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. ارزش و اعتبار پاسپورت فنلاند و روش های اخذ آن از جمه کار، تحصیل و سرمایه گذاری از مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سوالات شما در باب پاسپورت فنلاند را پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله در بخش دیدگاه، نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.