ویزای توریستی کانادا و بررسی آن

ویزای توریستی کانادا و شرایط درخواست ویزای توریستی کانادا در این مقاله برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی کامل قرار گرفته است. با توجه به اینکه کانادا از دسته کشور های مهاجر پذیر و پیشرفته جهان می باشد، سالانه افراد زیادی درخواست ورود و باز دید از این کشور را دارند. ویزای توریستی کانادا چگونه صادر می شود؟ آیا کانادا در ایران سفارت دارد؟ مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی کشور کانادا چگونه می باشد؟ همواره سوالات این چنینی برای شما عزیزان در رابطه با ویزای توریستی کانادا ایجاد می شود و ما در این مقاله تلاش به پاسخ دهی به این سوالات شما عزیزان داشته ایم. با توجه به اینکه کشور کانادا از دسته کشور هایی می باشد که در خاک ایران دارای کنسولگری نیست. اقدام جهت ویزاهای توریستی بسیار حساس می باشد. متقاضیانی که درخواست دریافت اطلاعات تکمیلی را دارند می توانند از مشاوره های تلفنی رایگان مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش استفاده نمایند تا اطلاعات تکمیلی در باب ویزای توریستی کانادا را بدست آورند.  

ویزای توریستی کانادا ویزای توریستی کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی کانادا و شرایط عمومی

دریافت ویزای توریستی کانادا و ورود به این کشور وسیع نیاز به شناخت از شرایط عمومی این کشور دارد. کشور کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی و در نزدیکی قطب شمال قرار گرفته است. این کشور از 10 استان و سه قلمرو متفاوت تشکیل شده است. کشور کانادا با مساحتی بالغ بر 98/9 کیلومتر مربع دومین کشور پهناور جهان می باشد. کانادا به 3 اقیانوس اطلس از شرق، آرام از غرب و منجمد شمالی از شمال راه دارد. لازم به ذکر است یکی از مهم ترین همسایگان کشور کانادا، ایالات متحده آمریکا می باشد که در جنوب این کشور قرار گرفته است. مرز زمینی کشور کانادا و آمریکا بلند ترین مرز زمینی در جهان می باشد. در بخش های وسیعی از کانادا به علت هوای بسیار سرد مناطق خالی از سکنه مانده است. این کشور توسط دولت های جداگانه ای اداره می شود که تمامی این دولت ها زیر مجموع یک دولت فدرال می باشند.

متقاضیان دریافت ویزای توریستی کانادا جالب است بدانند که الیزلبت دوم ملکه بریتانیا، ملکه کشور کانادا هم می باشد و قوانین باید با امضای او به رسمیت شناخته شود و ضمانت اجرایی پیدا کند. با توجه به اینکه کانادا دومین کشور پهناور جهان می باشد اما جمعیت آن تنها 35 میلیون و 675 هزار نفر می باشد که از این جمعیت حدودا 90% آن در جنوبی ترین مناطق کانادا و در نزدیکی کشور آمریکا ساکن هستند و دلیل این تمرکز سرمای بخش شمالی کانادا می باشد. پرجمعیت ترین شهر های این کشور به ترتیب تورنتو، مونترال و ونکوور می باشد. اما باید بدانیم که پایتخت این کشور شهر اتاوا می باشد. کانادا از دسته کشور های انگلیسی زبان می باشد و این دلیلی بر استقبال متقاضیان برای ورود به این کشور است. واحد پول این کشور دلار می باشد اما دلار کانادا متفاوت از دلار آمریکا است و در بازار جهانی ارزش کمتری دارد. شما برای برقراری ارتباط تلفنی با این کشور باید از پیش شماره +1 در ابتدای شماره خود استفاده نمایید.
در این بخش 3 مورد از جاذبه های توریستی کانادا بررسی شده است:

 • آبشار نیاگارا

  آبشار نیگارا بزرگترین آبشار دنیا می باشد که در مرز بین کانادا و آمریکا قرار گرفته است. افرادی که درخواست بازدید از این منطقه را دارند باید مدت 1 ساعت از شهر تورنتو به این مقصد رانندگی کنند. ارتفاع این ابشار حدودا 57 متر می باشد و شما باید از فاصله ای مناسب برای تماشای آبشار اقدام نمایید.

  niagara ویزای توریستی کانادا

 • پارک ملی بنف

  پارک ملی بنف از موارد نادر و مناظر زیبایی می باشد که افرادی زیادی سالانه برای بازدید از این منطقه به کانادا سفر می کنند. پاک ملی بنف در مرکز کوه های راکی قرار گرفته است. این منطقه در نزدیکی شهر با شکوه البرتا قرار گرفته است. در این پارک جواهری همانند دریاپه لوئیز قرار گرفته است. در این پارک شما می توانید به راحتی با تماشای آب های فیروزه ای و یخچال طبیعی بپردازید. شاید لذت بخش ترین رانندگی خود را در مسیری بین دو دریاچه لوئیس و جسپر تجربه کنید. در انتهای این جاده شهر کوچه بنف قرار گرفته است در زمستان میزبان ورزش های زمستانی و مسابقات اسکی می باشد.

  benef ویزای توریستی کانادا

 • برج سی ان شهر تورنتو

  یکی از جاذبه های زیبای شهر تورنتو این سازه زیبا می باشد که در شهر تونتو قرار گرفته است. این برج دارای امکانات تفریحی و رستوران 360 درجه می باشد. افرادی که وارد این برج می شوند می توانند تمامی شهر را مشاهده کنند و این سازه غول پیکر که حدودا 553 متر ارتفاع دارد از بزرگترین سازه های ساخت بشریت می باشد و جالب است بدانید این سازه از تمامی تورتو مشخص می شود. افرادی که حتی وارد این نمی شود از نمای بیرونی آن لذت بوده و با توجه به اینکه در شب ها از نور پردازی بسیار جالبی برخوردار می باشد نمای جالبی را به خود گرفته است.

  cn tower ویزای توریستی کانادا

شرایط عمومی کانادا 2 ویزای توریستی کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ویزای توریستی کانادا

video ویزای توریستی کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب ویزای توریستی کانادا

audio ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا و مدارک مورد نیاز

درخواست ویزای توریستی از اهمیت بسیار برخودار است و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز بسیار اهم و قابل توجه می باشد. سالانه متقاضیان زیادی به علت عدم رعایت در نحوه ارائه مدارک خود به سفارت با رد درخواست خود مواجه می شوند. مدارک مورد نیاز اخذ ویزای های توریستی در انتهای مطالب برای شما قرار داده شده است:

 • ارائه پاسپورت معتبر متقاضی اصلی و یا سایر متقاضیان و همراهان
 • ارائه ترجمه شناسنامه تمامی متقاضیان به صورت جداگانه
 • تکمیل فرم مورد نظر جهت درخواست ویزا Application form
 • ارائه عکس تمام رنگی 3*4 با زمینه سفید
 • ارائه نامه تمکن مالی یا Bank Statement ترجمه شده به زبان انگلیسی
 • ارائه گردش مالی 3 ماه آخر متقاضیان

  تاثیر گذار در پاسخ مثبت سفارت

 • ارائه دعوت نامه معتبر در صورت امکان
 • ارائه مدارک و بلیط های رفت و برگشت و رزور محل اسکان
ویزای مولتی کانادا

ویزای توریستی کانادا و مدت درخواست

ویزای توریستی کانادا در زمان مشخصی صادر می شود اما در برخی فصول به علت حجم درخواست امکان جا به جایی در زمان صدور ویزا وجود دارد. متقاضیانی که درخواست ویزای توریستی کانادا را دارند باید در مرحله اول از سفارت این کشور درخواست وقت نموده و در زمان تعیین شده مدارک خود را به سفارت ارائه دهند. ما جهت وقت سفارت در بخش جداگانه ای برای شما عزیزان اطلاعاتی را ارائه داده ایم. اما شما جهت دریافت ویزا باید زمانی به مدت 133 روز که توسط اداره مهاجرت و سفارت تعیین شده را مد نظر قرار دهید. البته در 90% موارد ویزای شما در مدت 3 ماه صادر می شود.

پاسپورت کانادا

ویزای توریستی کانادا و تمدید آن

ویزای توریستی کانادا و تمدید این نوع ویزا برای متقاضیان و دارندگان این ویزا ارزش فراوانی دارد. ویزای های توریستی کانادا به 2 نوع ویزای توریستی single entry تک ورودی و multiple entry ویزا های چند ورودی، ویزای های بلند مدت تقسیم می شود. متقاضیان که درخواست ویزای چند ورودی یا مالتیپل را می دهند اقامتی به مدت اعتبار پاسپورت برایشان صادر می شود اما باید توجه داشت این اجازه ورود محدودیت هایی نیز دارد و شما سالی 6 ماه اجازه حضور در خاک این کشور را دارید. مدت این نوع ویزا ها برای ایرانیان 5 ساله می باشد. افرادی که ویزای های تک ورودی دارند باید برای تمدید آن مراحل را از ابتدا طی نمایند و درخواست خود را برای بار دوم ثبت نمایند. اصولا افرادی چندین بار درخواست ویزای های تک ورودی می دهند می توانند درخواست ویزای بلند مدت داشته باشند. افرادی که ویزا های مالتیپل کانادا را دارند برای تمدید باید درخواست وقت سفارت نمایند پاسپورت خود و مدارک مالی خود را به سفارت این کشور ارائه دهند.

ویزای توریستی کانادا و وقت سفارت کانادا

دریافت ویزای توریستی کانادا در ابتدای امر نیاز به درخواست وقت سفارت از این کشور دارد. قابل توجه است که کشور کانادا از دسته کشور هایی می باشد که در ایران دارای کنسولگری نیست و متقاضیانی که درخواست ورود به این کشور را دارند، باید از نزدیکترین کنسولگری کانادا به خاک ایران اقدامات را انجام دهند. خیلی از افراد از کشور ترکیه اقدامات را انجام می دهند اما کشور هایی همچون ارمنستان، آذربایجان و دبی نیز مقصد مناسبی برای انجام امور اداری متقاضیان نیز می باشد. همراهان گرامی توجه داشته باشند که رزرو وقت سفارت به صورت آنلاین می باشد و شما تنها در تایم مشخص شده از سوی دولت باید وارد سفارت این کشور شوید.
در ادامه این بخش سایت رسمی و آدرس سفارت کانادا در ترکیه را برای متقاضیان عزیز قرار داده ایم.

https://www.canadainternational.gc.ca/turkey-turquie/index.aspx?lang=eng

 • آدرس سفارت کانادا در آنکارا ترکیه

  Aziziye, Cinnah Cd. No. 58, 06690 Çankaya/Ankara, Turkey

  ankara ویزای توریستی کانادا

 • آدرس سفارت کانادا در استانبول ترکیه

  Consulate General of Canada – 209 Buyukdere Caddesi – Tekfen Tower – Levent 4, Istanbul – 34394 Turkey

  istanbul ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا و پروسه اقدام

ویزای توریستی کانادا به نوبه خود از ویزا های خاص و با ارزش می باشد. از آن جایی که ویزای توریستی کانادا به مدت پاسپورت کشور متقاضیان صادر می شود، اقدامات جهت اخذ این ویزا بسیار دشوار می باشد. متقاضیانی که درخواست این ویزا را دارند باید در ابتدای امر درخواست وقت سفارت از این کشور نمایند. افرادی که درخواست تایم می نمایند باید مدارک خود را در زمان مقرر به کنسولگری ارائه دهند. همان طور که گفته شده ارائه مدارک شما و نحوه ارائه آن ها نتیجه مستقیم به درخواست شما دارد. اقدامات شما می تواند توسط وکلا و مشاورین رسمی اداره مهاجرت این کشور باشد تا ریسک های موجود در طی پروسه کاهش یابد. شما بعد از ارائه مدارک به سفارت در مدت مشخص به سفارت رفته و مراحل انگشت نگاری را انجام می دهد. اصولا 1 ماه بعد از مراحل انگشت نگاری شما پاسخ درخواست شما برای شما ارسال می شود. متقاضیان توجه داشته باشند درخواست ویزای توریستی کانادا نیازی به تست های پزشکی ندارد متقاضیان تنها در صورت سفر به کشور های خاص قبل از ورود به کانادا باید آزمون پزشکی مورد نظر را انجام دهند. ما در انتهای مطالب مراحل را به صورت مرحله ای برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 • دریافت وقت سفارت به صورت آنلاین
 • ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت
 • انجام مراحل انگشت نگاری در سفارت
 • انجام آزمایشات پزشکی در صورت نیاز
 • دریافت پاسخ درخواست ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا (با وثیقه یا بدون وثیقه)

ویزای توریستی کانادا در صورت ارائه وثیقه با شانس بالاتری روبه رو می شود. ارائه وثیقه تنها اثر مثبتی در ذهن مامور ویزا دارد و از مدارک لازم نمی باشد. با توجه به اینکه افراد زیادی از کشور های مختلف اقدام به اخذ ویزای توریستی کانادا کرده و بعد از ورود به کشور خود بازنگشته اند سفارت این کشور افرادی که وثیقه های برای برگشت خود قرار می دهند را در اولیت قرار می دهد. ارائه وثیقه تنها وثیقه های مالی نمی باشد بلکه شما باید مدارکی را ارائه دهید که در این دلایلی برای برگشت خود دارید و اصطلاحا علقه ای برای برگشت به کشور خودتون دارید. ارائه این وثیقه ها شانس صدور ویزا شما افزایش می دهد اما باید بدانید که هیچ تضمینی در پذیرفته شدن درخواست ویزای شما ندارد.

ویزای توریستی کانادا و خدمات مؤسسه MIE

درخواست ویزای توریستی کانادا می تواند از سوی خود افراد و به صورت فردی باشد اما شما باید در تمام پروسه ریسک ها را مد نظر قرار دهید. موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن دفتر حقوقی در شهر ونکوور کانادا و با همکاری مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا توانسته رزومه خوبی در اخذ ویزای توریستی کانادا و یا ویزای های اقامتی این کشور را داشته باشد. ما در تمامی مراحل در کنار موکلین قرار گرفته و شما را راهنمایی میکنیم. موسسه حقوقی ملک خود از طریق دفتر ونکوور تمام موارد و موضوعات مرتبط با پرونده شما را پیگیری می نماید و متقاضیان باید در زمان تعیین شده توسط سفارت تنها به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و مراحل انگشت نگاری خود را انجام دهند.

دفتر حقوقی ملک پور

ویزای توریستی کانادا و ریجکتی

با توجه به اینکه در سال های اخیر افراد زیادی با ویزای توریستی کانادا وارد این کشور شده اند و بعد از ورود درخواست پناهندگی در این کشور داده اند، دولت این کشور برای جلوگیری از این موضوع در صدور ویزای های توریستی سختگیری های بسیار انجام می دهد. اما وکلای مهاجرتی وظیفه دارند شما را در تمامی مراحل راهنمایی نمایند تا درصد ردی درخواست شما کاهش یابد. از موارد تاثیر گذار و بسیار مهم در قبولی درخواست شما تمکن مالی شما در کشور مبدا می باشد که متقاضیان می توانند آن را با نامه بانکی و نشان دادن گردش حساب خود در ماه های اخیر ثابت نمایند. خیلی از افراد به این موضوع توجه نداشته که ریجکتی شما و یا رد درخواست شما امکان بازگشت را دارد و شما می توانید در صورت رد درخواست خود به تصمیم سفارت اعتراض نموده و درخواست بررسی دوباره مدارک خود را داشته باشید. ثبت اعتراض شما اصولا باید توسط یک وکیل انجام شود تا در صورت امکان درخواست شما با پاسخ مثبت روبه رو شود. شما در صورت رد درخواست می توانید نکات کوچک و دلایل رد درخواست خود را از سفارت بخواهید و دلایل ریجکتی خود را به صورت جزئی بررسی نمایید.

ویزای توریستی کانادا تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی و یا سایر ویزای های کشور کانادا و کشور های مهاجر پذیر به هیچ عنوان قابل تضمین و گارانتی نمی باشد. با توجه به اینکه در سال های اخیر زمینه مهاجرت بسیار پر طرفدار بوده است افراد زیادی با استفاده از کلمات تضمینی و با گارانتی اقدام به سو استفاده از متقاضیان مهاجرت می نمایند. باید توجه داشته باید در امر حقوقی هیچگونه تضمینی به متقاضیان داده نمی شود و افرادی که از حضور وکیل در پرونده خود استفاده می نمایند تنها به دلیل کاهش ریسک های احتمالی می باشد. شما در برخی موارد با قرار دادن اسنادی در پرونده خودتان شانس خود را جهت صدور ویزا افزایش می دهید. این مقاله به ید مشاورین و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع شرعاً حرام می باشد.

ویزای توریستی کانادا و نکات مهم

ویزای توریستی کانادا از ویزا هایی می باشد که در سال های اخیر مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. دریافت ویزای توریستی کانادا نکات بسیار مهم و اساسی دارد که در صورت عدم رعایت شما امکان ریجکت شده شما در رد درخواست برای متقاضیان وجود دارد. افرادی که درخواست ویزای توریستی دارند باید مدارک خود را طبق برنامه از پیش تعیین شده توسط سفارت به کنسولگری این کشور ارائه دهند. ارائه مدارک شما امری بسیار مهم و حساس می باشد که تاثیر مستقیم به روی پاسخ درخواست شما دارد. خیلی از افراد برای دوری از ریسک های مرتبط از مشاورین و وکلای اداره مهاجرت این کشور کمک گرفته تا به راحتی ویزای خود را دریافت نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با در اختیار داشتن مشاورین و وکلای حرفه ای در این کشور می توانند شما را در تمامی مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا یاری رساند.

shu Canada 525954499 Kavram copy ویزای توریستی کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای توریستی کانادا و سخن پایانی

ویزای توریستی کانادا و تمامی نکات مربوط به آن در این مقاله به طور کامل و جامع مورد بررسی علمی قرار گرفته است. ما در این مقاله به نکات ریز در باب صدور ویزای توریستی کانادا اشاره کرده ایم. متقاضیان به نکته بسیار مهمی باید توجه داشته باشند که دریافت ویزای توریستی کانادا هیچ کمکی در باب اخذ اقامت این کشور نمی کند و شما برای دریافت اقامت باید از روش های دیگر استفاده نمایید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره های رایگان تلفنی مشاورین و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش استفاده نموده و نکات اساسی را دریابند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از دریافت مشاوره از ویدیو های مرتبط و ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نمایند. همراهان گرامی می توانند سوالات خود در باب اخذ ویزای توریستی کانادا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور را در انتهای مقاله در بخش دیدگاه ها برای کارشناسان ما قرار دهند تا به آن پاسخ گوییم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40 پاسخ
 1. Ngn گفته:

  سلام وقتتون بخیر . اگر زوجی از طریق ویزای مولتی توریستی اقدام کرده باشند و به کانادا رفته باشند ایا درصورت داشتن شرایط میتونن درخواست اخذ ویزای کار اسکیل ورکر بدهند ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله میتونین این کار رو انجام بدین چرا که در همه جای جهان میشه درخواست کار در کانادا رو داشت وفرقش تنها امتیاز حضور در کانادا در زمان درخواست ویزای کار هستش.

   پاسخ
 2. Ngn گفته:

  سلام وقت بخیر .ممنون از مقالاتتون. اگر زوجی اقدام به مهاجرت از طریق ویزای مولتی توریستی بکنند میتوانند بعد از رفتن به کانادا ، جاب افر اگر داشتند (یا نداشتند )، اقدام به اخذ ویزای کاری اسکیل ورکر برای یکی از زوجین کنند در صورتی که شرایط رو داشته باشند و دومرحله اسکیل ورکر رو پاس کنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله میتونین این کار رو انجام بدین چرا که در همه جای جهان میشه درخواست کار در کانادا رو داشت وفرقش تنها امتیاز حضور در کانادا در زمان درخواست ویزای کار هستش.

   پاسخ
 3. نسیم م گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من ۳۰ساله هستم و تمکن مالی نمیتونم به صورت نقدی نشون بدم اما خونه به ارزش یک میلیارد دارم میتونم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم؟ ایا میتونم دنبال کار بگردم یا پذیرش تحصیلی بگیرم با ویزای توریستی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط دریافت ویزا های توریستی کانادا امری بسیار مهم و حساس می باشد که شما باید در این مورد با وکلای کانادایی صحبت کنید اما تمکن مالی مورد نظر شما مناسب هست. شما با ویزا های توریستی اجازه کار و تصحیلی در این کشور رو ندارید اگر قصد دریافت اقامت این کشور را دارید باید از روش های مهاجرتی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات کامل با مشاورین موسسه نماس بگیرید.

   پاسخ
 4. میلاد گفته:

  سلام
  من 32 سال دارم.مجرد هستم.شغلم مدیریت یک جایگاه سوخت در تهران هست و در ماه حدودا 500 تا 600 میلیون تومان گردش مالی در حسابم دارم.یک آپارتمان به ارزش 800 میلون تومان هم در تهران دارم.تا به حال هیچ سفر خارجی نداشتم.با این شرایط آیا امکان دریافت ویزای توریستی کانادا برای من وجود دارد؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید نشان دهید که به کشور ایران وابستگی دارد. داشتن ملک، وابستگی به خانواده، مدارک مبنی بر استخدام در ایران و یا اشتغال به تحصیل شانس شما را افزایش می دهد. سابقه سفر به اروپا و ویزای شنگن نیز تاثیر بسیار مثبتی دارد. فراهم کردن هر کدام از این شرایط می تواند شانس دریافت ویزای توریستی کانادا را افزایش دهد.

   پاسخ
 5. وحید گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دارای 10سال بیمه پیوسته از 1شرکت هستم و در حال حاضر هم در همون شرکت هم مشغول به کار می باشم.35 سالمه دارای 1خانه با سند و مبلغ 220میلیون موجودی حساب دارم.سابقه سفر 4بار تایلند 2بار گرجستان 2بار ترکیه و 1بار ارمنستان و 1بار هم مالزی میباشم.
  میخواستم راهنمایی کنید چقدر احتمال ویزای توریستی مولتی برام هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دارایی و اموال شما می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد هر چه بتوانید وابستگی خود را در ایران بیشتر نشان دهید شانس بالاتری خواهید داشت.
   وابستگی به پدر و مادر یا همسر و فرزند در ایران نیز می تواند شانس ویزای شما را افزایش دهد.
   ویزای شنگن می تواند تاثیر مثبت داشته باشد ولی سفرهایی که تا کنون رفته اید تاثیری ندارد. اگر بتوانید دعوت نامه بگیرید شانس زیادی خواهید داشت.

   پاسخ
 6. پذیرش تحصیلی کانادا گفته:

  سلام
  یه سوال داشتم از خدمتتون.
  می‌خواستم ببینم آیا با ویزای مولتی میتونیم توی کانادا کار هم بکنیم ؟ آخه خیلی ها به ما مشاوره میدن که ویزای مولتی رو میتونیم در خاک کانادا به ویزای تحصیلی یا کاری تبدیل کنیم ! میخواستم ببینم اصلا چنین چیزی امکان پذیره واقعا ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر امکان تحصیل یا کار با ویزای مولتی کانادا وجود ندارد این ویزا صرفا برای اهداف توریستی صادر می شود. برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیز باید از خارج از خاک کانادا درخواست دهید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. نوید گفته:

  سلام مجرد هستم و ۱بار سفر به ترکیه داشتم. میتونم تو این مدت به دبی و گرجستان و روسیه سفر کنم بعد تقاضا بدم؟ ملک شخصی پدرم و سند ماشین خودم هستش. ۹۰ میلیون هم تو حسابم دارم و با ۵ سال بیمه تو شرکت خصوصی. شانسی دارم برای ویزا توریستی؟ فاقد دعوت نامه

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایطی که بیان فرمودید با کمی مشورت و دقت این امکان برای شما فراهم خواهد بود. پیشنهاد می شود در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 8. سیاوش گفته:

  سلام بنده ۳۱ سالمه متاهل هستم و خودم توریستی میخوام اقدام کنم . نمایشگاه ماشین و آپارتمان سنددار واقع در شهرک غرب را دارم و همچنین ۱۰۰ میلیون تو حسابم هست و چند سال هم بیمه دارم . دعوتنامه از داییم که سیتیزن کاناداس را دارم و همچنین سابقه سفر به هلند و روسیه و ارمنستان و ترکیه و گرجستان و ۳ بار دبی را دارم . خواستم ببینم چند درصد شانس ویزا شدنم هست ؟ ممنون.

  پاسخ
 9. احسان وحدت گفته:

  با سلام
  لطفا بفرمائید هزینه های مربوط به اداره مهاجرت و انگشت نگاری برای اخذ ویزای توریستی پنجساله (مولتی) چقدر است؟

  پاسخ
 10. tmmonfared گفته:

  با سلام و احترام.
  آیاامکان تبدیل ویزای توریستی ۵ ساله به ویزای کار یا اقامت دائم در کانادا وجود دارد یا هرکدام جداگانه بررسی می شوند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت ارتباط اسان تر در ساعات کاری  با شماره ۰۲۱-۴۴۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. لیلا گفته:

  با سلام،
  منظور از ۱۳۳ روز، روز کاری است یا همه روزها؟
  ما ۷۳ روز است که انگشت نگاری شده ایم، اما هنوز جوابی داده نشده.
  پیشنهاد می شود برای چه مدت بعد بلیت بگیریم؟

  پاسخ
 12. فرهاد گفته:

  باسلام بنده خانواده ۴نفره میباشیم ومتقاضی ویزای توریستی کانادا هستیم ولی فاقد شینگن ودعوتنامه میباشیم .آیا امکان دارد .درخواست نمایم .ولی درعوض هزینه میکنم .ممنون میشم اگر جواب بدید

  پاسخ
 13. helenkh گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  آیا برای همسر می توان درخواست ویزای توریستی داد؟
  قبل از اقدام برای اسپانسرشیپ. احتمال پذیرش هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تقاضای ویزای توریستی پیش از اسپانسر شدن ممکن است در شانس اخذ ویزا برای اینده تاثیر گذار باشد. برای بررسی شرایط آن می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور و همکاران گرامی . سئوالی از حضورتون دارم . ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید . برفرض اینکه ویزای توریستی کانادا برای یه زن و شوهر صادر بشه و بروند کانادا، آیا راهی وجود داره که اونجا مثلا کاری پیدا کنند و تبدیل به اقامتش کنند یا اینکه در هیچ شرایطی راهی برای اخذ اقامت از طریق ویزای توریستی وجود نداره؟ با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری در این کشور وجود ندارد. شرایط شما برای بررسی راه های ورود به این کشور باید ارزیابی گردد. در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  باسلام، جناب آقای دکتر در خصوص مهاجرت به کشور کانادا و استان انتاریو سوالاتی داشتم. ممنون میشم در این خصوص راهنمایی ام کنین. من 32 ساله متاهل و دارای مدرک کارشناس ارشد زمین شناسی از پیام نور تهران با 6 سال سابقه بیمه ایی ( در مجموع دولتی و خصوصی ) هستم. آیلتس و تافل ندارم ولی توانایی زبان انگلیسی من متوسط رو به بالا است. 1- برای دریافت ویزای مولتی کانادا در حساب بانکی چه مقدار پولی باید در حساب بانکی باشد؟ 2- این ملبغ باید در کدام بانک پس انداز شود؟آیا بعد از گرفتن ویزای مولتی از حساب بانکی که پول پس انداز شده قابل برداشت است؟ 3- چنانچه دعوت نامه برای متقاضی ویزای توریستی وجود نداشته باشد می بایست برنامه رزرو هتل و سفر به همراه بلیط رفت و برگشت اعلام شود!!! آیا میشود محل زندگی فامیلی که به تازگی با ویزای توریستی مولتی به کانادا مهاجرت کرده و بعد از آن بلافاصله درخواست پناهندگی داده است را معرفی کرد؟ 4- آیا با ویزای توریستی مولتی که 5 سال اعتبار دارد میشود به کار و همچنین تحصیل در صورت پیدا شدن شرایط اقدام کرد؟ 5- در مورد نحوه سفر به کانادا آژانس شما همکاری میکند؟ نحوه سفر تا به کانادا به چه صورت است؟ ممکنه ریز هزینه های لازم را اعلام نمایید؟ 6- در مورد گواهی اشتغال به کار سوال مهمی داشتم، این مورد برای افرادی مثل من که کار دولتی دارم محدودیت زیادی در خصوص صدور گواهی وجود دارد آژانس در این زمینه چه کمکی میتواند کند؟ 7- آیا برای صدور ویزا همه مدارک شخصی(کارت ملی،شناسنامه،کارت پایان خدمت، رانندگی،نظام مهندسی، تحصیلی و کاری و گواهی اشتغال به کار و بیمه سابقه کار) باید به انگلیسی ترجمه شوند؟ 8- چنانچه سابقه بیماری لنفوم وجود داشته باشه که درمان آن بوسیله شیمی درمانی و رادیوتراپی انجام شده و از مدت زمان بهبودی و معالجه 3 سال هم گذشته باشه آیا ویزای توریستی مالتیپیل میتوان گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به تعدد سوالات شما پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. بابک گفته:

  سلام
  همسر من pr کانادا داره و حدود دوسال پیش من از طریق همسر اقدام کردم واسه ویزا که تا الان طول کشیده و هنوز هیچ جوابی به ما ندادن و اخرین صحبتی هم که با اداره مهاجرت داشتیم گفتن حداقل شش ماهدیگه طول میکشه
  ایا ممکنه من ویزای مولتی بگیرم یا به صورت توریستی برم پیش همسرم و برگردم تا جواب درخواست ما بیاد
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه شانس اخذ ویزای توریستی حین انجام پروسه الحاق برای شما اندک است. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  سلام.خسته نباشید. من ۲۶ ساله هستم و دارای شرایط اخذ ویزای توریستی کشور کانادا میباشم. میخواستم بدونم آیا امکانش هست که به عنوان توریست وارد کانادا بشم و بعد با ثبت نام در کالج یا دوره های زبان به ادامه تحصیل و کار در آنجا بپردازم؟ با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول ویزاهای توریستی قابلیت تبدیل به ویزاهای تحصیلی یا کاری را ندارند اما کشور کانادا شرایط خاصی را برای ویزاهای توریستی لحاظ نموده است. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. ناهيد گفته:

  سلام
  من ٢۵ و شوهرم ٢٧ ساله اقامت امارات داریم و در دبی زندگی میکنیم.شوهرم دارای گردش مالی خوب و سند ملک یک ملیاردی در دبی است.من ٢تا ویزای شینگن که از فرانسه و آلمان دارم و شوهرم ٣تا ویزای شینگن از ایتالیا،فرانسه و آلمان هستش با ۱ ویزای استرالیا رو دارند
  آیا شرایط اخذ ویزای توریستی مولتی ۵ساله کانادا رو داریم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 19. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
Rating: 5