ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان

ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان

ویزای کار آلمان و اخذ بلوکارت آلمان و کاریابی در آلمان در سال ۲۰۱۸ ، شرایط ۲۰۱۸ ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و مهاجرت به آلمان و اخذ بلوکارت آلمان ۲۰۱۸ ،  ایا قصد اقامت در آلمان را دارید؟ایا میخواهید در آلمان مشغول به کار شوید؟ایا میخواهید از طریق ویزای کار در آلمان اقامت کسب کنید؟وضعیت همراهان در ویزای کار و کاریابی آلمان چگونه است؟شرایط مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار و کاریابی آلمان چگونه است؟مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار و کاریابی در آلمان چگونه است؟

موسسه حقوقی ملک پور شرایط و مراحل کسب ویزای کار و کاریابی آلمان را بیان میکند و به شما عزیزان کمک میکند انتخاب راحت تری برای اخذ ویزای کار و کاریابی آلمان داشته باشید.

نام رسمی کشور آلمان،جمهوری فدرال آلمان است و پایتخت کشور آلمان برلین میباشد.مساحت کشور آلمان ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد و آلمان به عنوان پر جمعیت ترین کشور اروپا است. آلمان دومین کشور وارد کنننده ی کالا در جهان است .همسایگان آلمان در شمال دانمارک،در غرب بلژیک و هلند ،در جنوب لوگزامبورگ ،سوئیس ،اتریش و فرانسه و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد.اب و هوای کشور آلمان معتدل اقیانوس اطلس و قاره ای است.کشور آلمان دارای نظامی سیاسی (جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی)میباشد.سازماندهی دولتی آلمان بر پایه ی قانون اساسی است.رییس حکومت صدر اعظم است و دارای شانزده ایالت است که در بعضی مسائل بطور مستقل عمل میکنند.بزرگترین ایالت آلمان بایرن یا باواریا در جنوب و کوچکترین ایالت آلمان برمن در شمال غربی آلمان است.

کشور آلمان یکی از قطبهای صنعتی دنیاست و بعنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا بشمار میرود.شهرهای بزرگ کشور آلمان عبارتند از :برلین،مونیخ،هامبورگ و فرانکفورت.جمهوری فدرال آلمان درواقع یکی از اعضای سازمان ملل متحد،ناتو،کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه  اروپا است.بیشترین میزان مهاجرت آلمان را ایالتهای هامبورگ،برلین،هسن،بادن-وورتمبرگ دارد.حدود ۴۰میلیون نفر از مردم آلمان مشغول به کار هستند و تقریبا ۲/۱میلیون نفر از مردم بیکار هستند.زبان رسمی مردم آلمان،آلمانی است و حدود ۹۵% مردم به این زبان صحبت میکنند.

 

در کشور آلمان رو نوع ویزای کار و کاریابی داریم که در نهایت میتواند تبدیل به بلوکارت شود.اخذ ویزا کار و کاریابی آلمان به دو دسته تقسیم میشود:

۱-اگر شهروند اتحادیه اروپا باشد به راحتی میتوان برای شهروندان استرالیا،اسرائیل،کانادا،سوئد،نیوزلند،ژاپن،جمهوری کره اجازه ی کار در آلمان را بدون اخذ ویزا گرفت.

۲-اگر شهروند کشورهای دیگر باشد،قبل از ورود به آلمان باید درخواست ویزا کار داد به استثنای کشورهای انگلیس،دانمارک و ایرلند

ویزای کاریابی:شهروندان کشورهای دیگر برای اخذ ویزای کار آلمان باید فرم اپلیکیشن را از سفارت آلمان دریافت کرده ،موارد لازم را پر کرده و تحویل مقامات تحویل داده تا اجازه ی کار در آلمان صادر شود.بعد از اتمام این پروسه و بعد از ورود به خاک آلمان دیگر نیازی به اخذ هیچ اجازه ای برای دریافت کار نیست و زمانی که شخص کار پیدا کند ویزا کاریابی به ویزا کار تبدیل میشود.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار آلمان عبارتند از:۱-تکمیل فرم مربوطه ۲-پاسپورت معتبر ۳ – نامه درخواست کار  ۴-  روند برنامه کاری در اینده  ۵-گواهی نامه رانندگی  ۶-صورت حساب فرد  ۷-نام و نام خانوادگی معتبر ۸-کپی همه مدارک و مبلغ ۶۰یورو برای درخواست ویزا کار .درامد لازمه  و متوسط برای اخذ ویزا کار در آلمان ۴۹۰۰۰ یورو است و فرد باید در کمترین شغلی که پیدا میکند باید حداقل ۳۶۱۹۲یورو حقوق بگیرد و باید به سازمان کاریابی فدرال مراجعه کند و فرم مورد نظر را پر کرده و رزومه ارائه دهد.سپس ویزای ۶ماهه دریافت میکند و  باید در روزنامه ها و مجلات و سایتهای کاریابی دنبال کار بگردد و درخواست کار کند.

برای ویزای کاریابی مدرک تحصیلی خاصی مدنظر نیست و مدرک زبان نمیخواهد اما توصیه میشود برای اخذ ویزا کار زبان آلمانی را تا حدودی یاد بگیرد و تسلط داشته باشد.در این مدت شش ماه فرد اگر کار مورد نظرش را پیدا نکرد باید برگردد و در ویزای کاریابی آلمان فرد نمیتواند همراه با خود ببرد زیرا باید درامدی بالا داشته باشد و بتواند هزینه های همراه را تامین کند.

شرایط و مدارک لازم ویزای کاری:

-۱مدرک دانشگاهی معتبر   ۲-درامد سالیانه                              ۳-۲قطعه عکس رنگی      ۴-بیمه نامه شخص

۵-قرارداد کاری              ۶-قرارداد کاری حداقل ۳۴۹۴۴یورو       ۷-شناسنامه                   ۸-رزومه کاری

۹-سوابق کاری              ۱۰-ترجمه ی همه مدارک ذکر شده           ۱۱-پرینت حساب مالی

درخواست اقامت با توجه به اهداف به سه دسته تقسیم میشود:

۱-افرادی که کارهای عمومی انجام میدهند و شغل عمومی دارند.این افراد باید به سازمان مهاجرتی آلمان برای ارائه ی مدارک خود مراجعه کنند. مدارک مورد نیاز:فرم اجازه اقامت،۲قطعه عکس رنگی،پاسپورت معتبر،کپی ۲قطعه از مدارکی که در زمینه ی فعالیت و اشتغال حرفه ای دارند،دعوتنامه ای که از شرکت آلمانی فرستاده شده باید ارئه گردد.

۲-افرادی که تحصیلات عالیه دارند و حرفه ای هستند.کشور آلمان از این دسته افراد استقبال خوبی میکند و میخواهد به انها اقامت دهد.استادان و مدیران رزومه ی حرفه ای خود را اماده میکنند و باید درامدشان حداقل ۸۶۴۰۰یورو باشد.استادان و مدیران توانایی کافی کار را داشته باشند و منابع مالی خوب برای زندگی در آلمان داشته باشند.قرارداد استخدامی از شرکتی که در ان کار کرده بودند را ارائه دهند و فرم درخواست برای اقامت و ۲ قطعه عکس رنگی و پاسپورت و نمونه ی مستندات از شغل و حرفه ای که در ان بودند را ارسال کنند.همچنین ریز رزومه کاری خود را ارسال کنند.

۳-افرادی که برای خودشان کار میکنند  و کارفرما هستند و ایجاد شغل میکنند.در این مورد سه اصل ضروری است:۱-کار در راستای هدف و نیازهای شغلی آلمان باشد ۲-دارای سود اقتصادی برای آلمان باشد  ۳-اگر وام بانکی گرفته و پشتوانه مالی خود فرد است باید ذکر شود.

نکته ی قابل توجه اینجاست که اگر سرمایه گذاری بیش از ۱میلیون باشد و بتوان ۱۰شغل جدید را کنار شغل اصلی ایجاد کرد،دولت آلمان این تضمین را میدهد که از پروژه های تجاری فرد حمایت کند و اگر سه اصل ضروری را دارا بود میتواند موارد دیگری را پشت سر بگذارد.

شرایط افراد کارفرما چگونه است؟۱-برنامه های تجاری بیان شود.  ۲-مقدار مشخصی سرمایه را باید ذخیره داشته باشد و توان پرداخت انها را داشته باشد. ۳-پروژه تجاری مربوطه باید در راستای مهارتها و تجارب شخصی باشد.  ۴-ترجیحا پروژه تجاری،پژوهشی و فناوری باشد.

شرایط و موارد کلی درخواست:۱-فرم درخواست برای اقامت  ۲- ۲قطعه عکس رنگی ۳- پاسپورت معتبر ۴-برنامه تجاری وی  ۵-چگونگی شغل وی و انتظارات او  ۶-اگر بالای ۴۵ سال باشند باید شواهد کافی برای اثبات بازنشستگی ارائه دهند و اجازه اقامت برای کسب و کار حداقل تا ۳سال معتبر است مگر اینکه به ویزای دیگری تبدیل شود.درواقع اجازه ی اقامت تا ۳سال معتبر است ولی بسته به موقعیت کاری میتوان انرا نامحدود کرد.

audio ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان

 

دریافت بلوکارت آلمان:

شرط مهم و اساسی دریافت بلوکارت آلمان مدرک دانشگاهی معتبر است و بواسطه ی شغلی که انتخاب میکند بلوکارت دریافت میکند.افراد برای دریافت بلوکارت باید حداقل درامدی را که در آلمان دریافت میکنند دارا باشند و کمتر از ان نباشد که ۳۸۰۰یورو باید درامد داشته باشد و متوسط درامد ۴۹۰۰۰یورو است.همچنین فرد باید معادل حقوقش مالیات پرداخت کند.

دریافت بلوکارت آلمان این ویژگی را به افراد میدهد که در ایالت متحده اروپا دنبال کار باشند و بوسیله ی دریافت بلوکارت میتوان از ویزای همسر استفاده کرد و برای اقامت آلمان اقدام کرد.

 

مزیتهای اخذ بلوکارت:

۱- ۴سال اقامت در آلمان

۲- شخصی که مشمول کار در آلمان است بعد از ۶ماه میتواند بلوکارت دریافت کند و سریعا به او اقامت سه ساله میدهند ۳۳ماه متوالی از اقامتش استفاده کند و اگر در زبان آلمانی به درجه ی b1  برسد میتواند اقامت را ۲۱ ماهه بگیرد.

۳-میتواند به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برود( بجز کشورهای انگلیس،ایرلند،دانمارک )و به کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند میتوانند برای مدت ۱۲ ماه به خارج از آلمان سفر کند بدون اینکه بلو کارت وی منقضی شود.

در کشورهای عضو اتحادیه اروپا زمانی میتواند برود که هدفی مشخص و عالی داشته باشد  و ۱۸ ماه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا مستقر باشد بدون اینکه بلوکارت ازبین برود .شخص میتواند همراه داشته باشد و همراه اجازه ی کار دارد به شرط تقویت زبان آلمانی خود.

برای اخذ و دریافت بلو کارت افراد باید زیر ۴۰ سال باشند و در رشته های شیمی،فیزیک،مهندسی مکانیک،مهندسی ها کاربرد دارد و افراد متقاضی بلو کارت ارزیابی میشوند.

 

چنانچه شما متقاضی ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان هستید میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به آلمان و ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان و کاریابی در آلمان با مشاوران و وکلای موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس بصورت رایگان تماس گرفته تا ما اطلاعات بیشتری را درمورد اخذ ویزای کار و کاریابی و اخذ بلو کارت در آلمان و مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان به شما بدهیم.موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ده سال سابقه در عرصه ی بین المللی در اختیار شماست.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

27 پاسخ
 1. محمد جلیل زاده گفته:

  با سلام
  من استاد شیمی آلی (دکتر شیمی آلی) میباشم و دارای 10 سال سابقه کار در دانشگاه هستم. دارای چندین مقاله بین المللی و رزومه علمی نسبتا خوب است. 39 ساله هستم و همسرم نیز 38 ساله است (خانه دار).
  چقدر میتوانم امیدوار باشم که بتونم به آلمان مهاجرت کنم.
  دوره فوق لیسانس و دکتری را در دانشگاه سراسری ارومیه اخذ کرده ام. در رزومه کاری خود مدت 6 سال مدیر گروه و 1 سال معاونت دانشکده و 1 سال ریاست دفتر پژوهش دارم.
  دارای سرمایه زیادی نیستم. کل اموال خود را که در نظر بگیرم میشه حدود 100 ملیون.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. استاد بزرگوار متاسفانه بهتر بود که سن شما کمتر و مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا شانس شما جهت یافتن کار در آلمان بالا برود. البته باز هم شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اخذ مشاوره و انتخاب مناسب ترین روش مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. بهرام میلانی گفته:

  با سلام.
  وقت بخیر
  من لیسانس رشته تکنولوژی الکترونیک هستم و حدود 5 سال سابقه بیمه ای دارم و 30 سال سن…
  میخام واسه کاریابی آلمان اقدام کنم..
  مدتی هست دارم از مطالب آقای فرهمند در مورد زبان آلمانی استفاده می کنم و خیلی چیزها یاد گرفتم با تشکر از شماها بابت معرفی فایلهای جناب فرهمند در کانال تان …
  با توجه به اینکه بنده مدرک را از دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم.. آیا موقع اعتبار سنجی مدرک برام مشکلی پیش نمیاد؟؟ ایا مدرک غیر انتفاعی ها را قبول دارند؟؟
  خودتان میدانید که غیر انتفاعی زیر مجموعه سراسری هست منتهی پولی و با امکانات کم تر…
  نظرتان در مورد کاریابی با این شرایط چیه ؟
  تشکر ویژ از جناب ملکی و سایر همکاران دفترتان دارم و همیشه سعی کردم لایو های جناب ملکی را ببینم .. واقعا مفید بوده…
  با تشکر
  بهرام میلانی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدارک شما ارسال شود و در مرحله تاییدات لازمه پاسخ قطعی میتوان داد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب دکتر ملک پور
  اینجانب دارای مدرک لیسانس مکانیک سیالات با معدل 15/56 در دانشگاه آزاد اصفهان و 2 سال سابقه در زمینه مکانیک و هیدرولیک به طور تخصصی دارم و حتی با دستگاه T.B.M ساخت شرکت هرنکنشت آلمان می باشد کار کردم آیا من میتوانم برای ویزای کاری اقدام کنم؟
  لطفا سوالمو جواب بدهید وشماره تماس بزارید. ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان اخذ این ویزا برای شما وجود دارد. افزایش سطح زبان بسیار می تواند به شما کمک نماید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. یاشار گفته:

  سلام و وقت بخیر ، بنده ۲۹ سالمه ، مجرد هستم ، لیسانس مکانیک خودرو دارم . وارد به کار تاسیسات ساختمانی هم هستم با ۸ سال سابقه . اما گردش حسابم بالا نیست !
  خواستم بپرسم شرایط دریافت ویزای کاری برای آلمان یا اتریش رو دارم ؟ به طور کلی درصد موفقیتم برای گرفتن این ویزا چقدر هستش؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ این ویزا مناسب است و در صورت افزایش سطح زبان خود می توانید برای کاریابی در این کشور اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تخصصی تر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  سلام وخسته نباشید من۳۱سالمه لیسانس برق دارم همسرم لیسانس مدیریت بازرگانی ویک بچه تقریبا۱۸ماهه دارم میخواستم بدونم کدوم کشور برای مهاجرت خوبه که کار باشه وبشه به راحتی اقامت گرفت وشرایط چطوریه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. سابقه کار و سطح زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که شرایط شما مطلوب باشد امکان اخذ ویزای کار برای کشورهایی چون آلمان، اتریش و … وجود دارد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور. یکی از فایل های صوتی شما رو که شنیدم فرمودید که اگر کسی مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون سرمایه نداره شرایط مساعدی برای مهاجرت نداره (از طریق ویزای کار). سوالی که دارم اینه اگه ممکنه بفرمایید این مبلغ سرمایه بابت چی لازمه. مثلا بابت هزینه زندگی یا بابت تأیید سفارت یا چی هست؟ دوم اینکه خونه، ماشین و … سرمایه به حساب میاد یا اینکه منظور شما پول هست و کسی که قصد مهاجرت داره اول باید خونه و … رو تبدیل به پول کنه بعد مراحل رو ادامه بده. همون طور که میدونید یکی از مشکلات اصلی بیشتر ما در راه مهاجرت مشکل مالی هست. اگر امکان داره در مورد مسائل مالی بیشتر توضیح بدید. ممنون از اینکه اینقدر با حوصله پاسخ پرسشهای ما رو میدید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در ویزاهای کاری هزینه های مربوط به زندگی را باید مد نظر قرار دهید که در هر کشور متفاوت است. به طور مثال هزینه زندگی در کشور آلمان برای یک نفر بسته به نوع زندگی بین ماهی ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو محاسبه می شود. فردی که تصمیم به مهاجرت دارد باید قبل از هر اقدامی نسبت به انتخاب بهترین گزینه اقدام نماید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور عزیز و همکاران گرامی ،بنده دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس معماری کامپیوتر دانشگاه آزاد ، نه سال سابقه کاری سازمان دولتی ، دولوح تقدیر از سازمان ، ده سال جواز کسب ، سطح زبان انگلیسی متوسط ، سن ۳۳ سال و متاهل جهت اقامت آلمان یا کانادا لطفاً راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط شما می توان برای ویزای کاری کشور آلمان اقدام نمود، بهتر است سطح زبان خود را (به خصوص زبان آلمانی) افزایش دهید. ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی است و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. روش های تحصیلی هم می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. مهارت و تخصص شما برای اخذ ویزاهای کاری بسیار مورد اهمیت می باشد. اخذ ویزای کاری اتریش امتیاز بندی بوده و امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات در زمینه شرایط این ویزا و هزینه های آن پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت دکتر ملک پور : من ۳۳ساله دارای مدرک لیسانس مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه ازاد و دارای ۴سال سابقه غیر مرتبط و مجرد می باشم و کل سرمایه ام یکصد میلیون تومان می باشد و قصد مهاجرت قانونی به کشور المان یا اتریش را دارم و مشغول گرفتن مدرک زبان هستم می خواستم بدونم امکاناقامت کاری برای من وجودداره ، ایا کارفرمای المانی من راقبول می کنه ، اکه ممکنه چقدر طول میکشهو هزینش چقدره ممنون از لطفتون

  پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای کار برای کشورهای آلمان و اتریش با این رشته وجود دارد که نیاز به سابقه کار مرتبط و سطح زبان مناسب دارد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام. برای مهاجرت به کشور آلمان باید سطح زبان خود را (به خصوص آلمانی) افزایش دهید. برای دریافت ویزاهای کاری باید ۳ تا ۴ ساله سابقه کار مرتبط با رشته ارائه نمایید. امکان دریافت ویزاهای تحصیلی برای شما در کشورهایی مانند هلند، دانمارک و … وجود دارد. برای تحصیل در آلمان باید شرایط لازم را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز بنده مدت هاست که با سایت و کانال شما آشنا شدم و پیگیر مطالب شما هستم بنده قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی نظیر آلمان، سوئیس، اتریش، سوئد و کشورهایی از این قبیل را دارم(علی الخصوص کشور آلمان). شرایط و مدارک خودم رو به اختصار خدمتتون عرض میکنم : متولد ۱۳۷۰/دارای کارت معافیت دائم/لیسانس مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی/دارای مدارک بین المللی بازرسی جوش شامل: ASNT VT Level I&II /ASNT PT Level I&II درحدود ۶ ماه هم سابقه کاری دارم. زبان انگلیسیم هم نسبتا خوب هستش.ولی زبان آلمانی بلد نیستم. میخواستم با توجه به شرایط بنده، راهنمایی بفرمایید که از کدام روش و طریقی میتوانم به کشورهای اروپایی(به خصوص آلمان) که عرض کردم خدمتتون مهاجرت کنم.روش اخذ ویزای کاری؟ ویزای تحصیلی؟ ازدواج؟ پناهندگی یا دیگر روشها؟ درواقع روشی که درصد موفقیت بالاتری داره کدوم روش هستش؟ در ضمن این نکته رو هم به عرضتون برسونم که بنده به دلیل ازدواج فامیلی پدر و مادرم یک سری مشکلات و بیماری های مادرزادی هم دارم که اختلال زیادی در زندگی روزمره بنده به وجود نمی آورند، ولی به هر حال وجود دارن.میخواستم بپرسم از شما که آیا از این طریق (مشکلات پزشکی و درمان آن در کشورهای اروپایی) هم میشه اقامت گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای ویزاهای کاری آلمان و اتریش وجود دارد. ویزای اتریش و استرالیا امتیاز بندی می باشد و برای دریافت آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات و محاسبه امتیازات خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  سلام و روز بخیر.من ابوالفضل هستم.۲۸ سالمه.مدتیه با کانال شما در تلگرام آشنا شدم و فایل های صوتی آقای دکتر ملک پور دنبال میکنم.مخصوصا فایل های تدریس موفقیت که واقعا عالیه.سوالی داشتم از خدمتتون.کاردانی طراحی صنعتی از دانشگاه دولتی دارم و مهندسی ساخت و تولید از دانشگاه غیر انتفاعی بعد از اخذ مدرک مهندسی چهارسال سابقه کار در واحد آزمایشگاه و طراحی مهندسی یک شرکت مرتبط با خودرو سازی دارم.چند ماهه متاهل شدم.سال هاست که بدنبال مهاجرت هستم.متاسفانه نشده به دلایلی.ولی الان کلاس زبان شروع کردم برای مدرک آیلتس.با شرایط من میشه برای چه کشوری اقدام به اخذ ویزا کاری و مهاجرت از این طریق کرد؟! من خودم آلمان و استرالیا پیگیری کردم و علاقه مند به مهاجرت هستم.ایا کشور دیگری هم میشود برای مهاجرت اقدام کرد؟! با تشکر فراوان

  پاسخ
 15. سوالات مهاجرتی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من ۳۳ساله هستم مدرک کاردانی و کارشناسی نا پیوسته مهندسی برق از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵/۱۶۶ دارم. آیا مدرک تحصیلی من جهت اقدام برای ویزای کاری آلمان قابل قبول موسسه zab و کشور آلمان میباشد یا خیر. باتشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام اطلاعاتی در ارتباط با موسسه zab نداریم ولی میتوانید جهت دریافت راهنمایی های بیستر در ارتباط با نحوه ادامه مراحل با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید با تشکر

   پاسخ
 16. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 17. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و عرض ادب. آقای ملک پور بنده لیسانس مامایی و فوق لیسانس آموزش بهداشت از دانشگاه دولتی هستم. متاهل و دارای دو فرزند ۲ و ۹ ساله می باشم. همسرم نیز لیسانس کامپیوتر نرم افزار و استخدام رسمی آموزش و پرورش می باشد. خودم ۳ سال سابقه بیمه و ۵ سال نیز کارکرد بدون سابقه بیمه دارم. زبان آلمانی را در حد A1 بلدم و دارم می خونم برای مراحل بعدی و انگلیسی را در حد متوسط. آیا با این شرایط می توانم برای ویزای کار آلمان یا دانمارک اقدام کنم؟

  پاسخ
 18. پرستو گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به جناب دکتر ملک پور عزیز
  از اینکه صادقانه و با تمام تلاش و انرژی برای ما وقت میگذارید بی نهایت سپاسگزاریم.
  جناب دکتر شنیدن فایلهای صوتی شما انرژی مثبتی به ما میدهد و انگیزه ما را برای هدفمان قوی تر میکند.
  با توجه به اینکه اینجانب و همسرم سالهاست که در آرزوی مهاجرت هستیم و با راهنمایی و مشاوره شما و امکان مالی ما بهترین فرصت ویزای کاری آلمان میباشد لذا درخواست داریم تا بیشترین تخفیف را برای این امر اختصاص دهید. تا این امکان برایمان مقدور شود تا رهنمودها و دلگرمی های شما بهره مند شویم.
  با تشکر فراوان از لطف شما

  پاسخ