ویزای کار در کانادا

ویزای کار در کانادا

ویزای کار در کانادا و چگونگی اخذ ویزای کار در کانادا در سال ۲۰۱۸ یکی از مهمترین مبحث ها در امر مهاجرت به کانادا میباشد ، و اشخاصی که به دنبال گرفتن ویزای کار در کانادا هستند عموما به دنبال کسب اطلاعات در زمینه ی مدارک مورد نیاز ویزای کار در کانادا و شرایط لازم برای اخذ ویزای کار کانادا هستند . که البته تمامی اطلاعات لازم جهت ویزای کار در کانادا ۲۰۱۸ را در وبسایت ما در مقالات مربوط به ویزای کار کانادا میتوانید مطالعه نمایید ، اطلاعاتی از قبیل لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۱۸ و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و … موسسه حقوقی ملکپور در مقاله ی پیش رو درصدد تبیین کامل ویزای کار کانادا برای شما عزیزان همیشه همراه می باشد. پس از خواندن مقاله ی ویزای کار در کانادا، بر روند چگونگی اخذ اقامت دائم در کانادا از طریق ویزای کار،آگاه خواهیم شد،البته این موضوع مهم را نیز از نظر دور نگه نداریم که کشور کانادا دارای ایالت های مختلفی است که هرکدام از آنها برای مجوز کار در خود قوانین مخصوصی دارند که جزاً باید به هرکدام مراجعه کرد، فی الحال شرایط کلی و مشترک آن را را بررسی خواهیم کرد، لذا هرگونه ابهام و شبهه تان در خصوص ویزای کار کانادا را با برترین موسسه حقوقی کشور، موسسه حقوقی ملکپور که مجرب ترین مشاوران و وکلا را به خود اختصاص داده است، در میان بگذارید.

 

توضیحات درباره مهاجرت کاری کانادا

audio ویزای کار در کانادا

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video ویزای کار در کانادا
audio ویزای کار در کانادا

 

برنامه ی ویزای کار کانادا، مهاجرت کارآفرینان با مهارت و پتانسیل بالقوه هدف قرار داده تا کسب و کار جدید و نویی را در کانادا به وجود بیاورد که شغل هایی را برای کانادایی ها ایجاد کند و رقابت را در یک مقیاس جهانی به وجود بیاورد.
به جز شهروندان کانادا و مقیمان دائم این کشور، تمامی ساکنین کانادا برای کار کردن در این کشور پهناور به اخذ مجوز کار از کشور کانادا یا به طور مشخص از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا نیاز دارند.
دلایل بسیاری وجود داردکه چرا کانادا بهترین مکان برای ایجاد کسب و کار است . مزایای کانادا عبارت اند از:
• اقتصاد قوی
• مالیات پایین و هزینه های کسب و کار کم
• برتری پژوهش و نوآوری
• کیفیت بالای زندگی

نکاتی پیرامون اخذ مجوز کار در کانادا:

 • فعالیت هایی که براساس آن کشور کانادا برای آنها مجوز کار صادر می کند، محدود به فعالیت های خاصی می شوند که از سوی آن دولت اعلام می شود و برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا مفید و ارزشمند می نماید.
  • برای اخذ این مجوز نیاز به شرکت یا کارفرمایی است که شهروند یا مقیم دائم این کشور است.
  • مجوز کار از سوی اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا به صورت موقت صادر خواهد شد که البته قابل تمدید در خاک این کشور خواهد بود.
  • ضروری است اداره منابع انسانی و توسعه کانادا تایید کند مجوز کاری را که از سوی اداره مهاجرت صادر می شود اثر منفی بر اقتصاد کانادا نخواهد داشت.
  • برای گرفتن این تاییدیه شغل مورد نظر باید به مدت یک ماه در سه نقطه مختلف کانادا آگهی شود. اگر افرادی باشند که شهروند کانادا محسوب می شوند و یا اقامت دائم این کشور را دارا می باشند و برای شغل مورد نظر ماسب تشخیص داده شوند. اداره ی مذکور در خواست مجوز آنها را رد خواهد کرد.
 • در موارد زیر نیاز به اخذ تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعهد کانادا نمی باشد:

۱)فعالیت مورد نظر دارای امتیاز های اجتماعی، اقتصادی یا فرهنگی قابل توجهی برای کشور کانادا باشد.
۲)فعالیت مورد نظر جزء فعالیت هایی باشد که یک دانشجوی بین المللی به عنوان اتمام دوره ی تحصیل خود باید آن را بگذراند.
۳)زمانی که شخصی دارای ویزای تحصیلی یا مجوز کار در این کشور باشد، همسران چنین اشخاصی برای دریافت مجوز کار نیاز به تایید این اداره ندارند.
۴)در مواقعی که اشخاص خارجی تحت عناوینی مانند پناهندگی نیاز به حمایت دولت کانادا را داشته باشند.
۵)شغل مورد نظر جزء آن دسته از فعالیت هایی باشد که در معاهده های تجاری بین المللی از آنها حمایت شده است.
۶) فعالیت مورد نظر تحت موافقت نامه های دوجانبه کشور کانادا و دیگر دولت ها قرار گرفته باشد.
* در صورت داشتن شرایط زیر شما می توانید از داخل خاک کانادا برای اخذ مجوز کار اقدام کنید:
! اگر شما دارای مجوز کار مخصوصی هستید و می خواهید برای دریافت مجوز یک نوع فعالیت دیگر از اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا درخواست مجوز کنید، می توانید از داخل خاک کانادا اقدام کنید.
! اگر شما در حال گذراندن مراحل کسب اقامت کانادا هستید و در کانادا ساکن هستید.
! اگر شما دارای اقامت موقت کانادا با اعتبار مدت بیش از شش ماه هستید.
! اگر همسر یا پدر و مادر شما دارای ویزای تحصیل یا مجوز کار در کانادا باشند.
• اگر شما دارای شرایطی باشید که بتوانید بدون ویزا وارد کانادا شوید و فعالیت شما جزء آن دسته مشاغلی باشد که برای اخذ مجوز نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی و توسعه کانادا نباشد، شما می توانید در هنگام ورود به کانادا نیز برای اخذ مجوز اقدام کنید.
• پس از اخذ مجوز کار از سوی کشور کانادا شما برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارید. در اینجاست که مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور در سریع ترین وقت ممکن اقدامات لازم را برای شما فراهم خواهند کرد.
• پس از یکسال از ورود شما به خاک این کشور و شروع به فعالیت تمام وقت در این مدت و پرداخت مالیات به دولت کانادا، می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید و بعد از چند سال پاسپورت این کشور را دریافت کنید و به عنوان شهروند کانادا در این کشور سکونت کنید.
• فرزندان اشخاصی که مجوز کار در کانادا را دریافت داشته اند می توانند تا پیان دوره ی دبیرستان از آموزش رایگان در مدارس کانادا بهره مند شوند.
• فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کانادا ظرف سه ماه پس از دریافت مدرک خود می توانند درخواست مجوز کار از دولت کانادا را بنمایند.
دو دسته از مشاغل هستند که برای گرفتن مجوز کار در کانادا نیاز به مجوز ندارند و یا پروسه ی مجوز آن به سرعت انجام می شود.
پرستارهایی که سرخانه باشند.
مدیران و تجاری که زیر نظر پیمان های تجارتی آزاد هستند که همانطور که در فوق ذکر شد، این دسته از افراد نیاز به تاییدیه اداره منابع انسانی ندارند.
همچنین افرادی که تحت عنوان بیزینس ویزیتور business visitor وارد خاک کانادا می شوند تحت شرایطی نیاز به اخذ این مجوز ندارند.

ویزای کار در کانادا  یکی از مباحث مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

سیستم اکسپرس انتری: Express Entry

دولت کانادا مهاجران با مهارت را بر اساس توانایی هایشان به عنوان مقیمان دائم کشور کانادا انتخاب می کند تا در کانادا سکونت کنند و بخشی از اقتصاد کانادا باشند، یک سیستم جدیدی برای مدیریت وجود دارد نشان می دهد چطور افراد بامهارت و تجربه ی کاری درخواست مهاجرت به کانادا را بکنند، این سیستم اکسپرس انتری Express Entry نامیده می شود:
اکسپرس انتری چطور کار می کند:
سیستم اکسپرس انتری برای مدیریت درخواست هایی که برای اقامت دائم کشور کانادا می شودتحت عنوان برنامه های مهاجرتی اقتصاد فدرال مورد استفاده قرار می گیرد:
• برنامه ی اسکیل ورکر فدرال
• برنامه تجارت ماهرانه فدرال
• کلاس تجربه ی کار کانادایی
در زیر به توضیح سیستم امتیاز دهی SKILLED WORKER می پردازیم که بر اساس آن افراد بدون محدودیت در رشته تحصیلی و شغل به با تکیه بر مهارت ها و تخصصشان به صورت آنلاین تقاضا می دهندو اگر پس از بررسی، امتیاز لازم را کسب کنند، می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
سیستم اکسپرس انتری دو مرحله دارد:
مرحله ی اول: کاندید هایی که قابلیت ورود دارند به صورت آنلاین، پروفایل اکسپرس انتری را تکمیل می کنند:
اطلاعاتی شامل
• مهارت ها،
• تجربه کاری،
• توانایی زبان،
• تحصیلات
• و جزئیات دیگری که برای ارزیابی به ما کمک خواهد کرد.
در این مرحله حداقل امتیازی که برای ورود به استخر باید کسب کنید ۶۷ است؛ شما می توانید این امتیازات را از ۶ طریق به دست آورید:
• از طریق مدرک زبان: حداکثر امتیازی که از این مهارت می توانید کسب کنید ۲۸ امتیاز است که هرچه نمره ی بالاتری کسب کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت، کسب این مهارت ضوابط مربوط به خودش را دارد که برای اطلاع از آن می توانید با موسسات حقوقی ملکپور تماس حاصل کنید.
داشتن مدرک زبان فرانسه نیز امتیاز جداگانه ای خواهد داشت.
همچنین توجه داشته باشید که برای ورود به استخر مدرک زبان الزای می باشید، به عبارت دیگر حتی اگر دارای نمره ی کافی را از سایر مهارت ها کسب کنید، بدون مدرک زبان وارد استخر نخواهید شد.
• از طریق تحصیلات: در این مهارت با توجه به مقاطع تحصیلی تان حداکثر تا۲۵ نمره می توانید کسب کنید.
مدارک شما باید مورد تایید اداره ی شهروندی و مهاجرت کانادا باشد.
• از طریق تجربه کاری: در این مهارت با توجه به تعداد سال هایی که کار کردید و در آن درآمد داشتید می توانید حداکثر ۱۵ امتیاز کسب کنید.
• از طریق سن: حداکثر امتیاز این موضوع ۱۲ ، می باشد که از سن ۱۸ سال محاسبه می شود و بالاترین امتیاز را افراد دارای سنین ۱۸تا ۳۵سال کسب می کنند.
• اگر یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و با درآمد در کانادا برای شما موجود باشد ۱۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.
• از طریق گزینه سازگار پذیری که شامل مدرک زبان همسرتان که نمره ی کافی را دریافت کرده باشدو همچنین سابقه تحصیلی شما در کانادا می باشد، سابقه ی کارشما و همسرتان در کانادا، استخدام هماهنگ شده در کانادا و وجود بستگان درجه یک شما در این کشورکه برای هرکدام امتیاز جداگانه ای در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از جزئیات دقیق این امتیازات می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع امتیازات مذکور ۱۰۰امتیاز می باشد که شما باید حداقل ۶۷امتیاز برای استفاده از این روش کسب کنید.
ورود به استخر صدور دعوت نامه ی درخواست برای اقامت دائم را تضمین نمی کند، بلکه برای آن شما باید در مرحله ی دوم امتیاز لازم را کسب کنید.
مرحله ی دوم:
کسانی که در استخر بیشترین امتیاز را آوردند می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند که ۶۰ روز برای ارائه ی درخواستشان زمان دارند.
حداکثر امتیاز قابل کسب در این مرحله ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ تای آن تنها مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد و ۶۰۰ تای بعد به خود شخص مربوط می شود.
• عوامل انسانی: در این گزینه افراد از سن، تحصیلات، زبان و تجربه ی کار کانادایی شان با وجو داشتن همسر یا بدون آن امتیازات متفاوتی کسب می کنند.
• عامل مربوط به همسر: در این قسمت افراد می توانند از تحصیلات، داشتن مدرک زبان و کار کانادایی همسرشان، هرکدام امتیازات جزئی ای را کسب کنند.
• تطابق مهارت ها: در این مرحله افراد با ترکیب چند مهارت به صورت جداگانه، امتیاز کسب می کنند؛ برای آگاهی از جزئیات این مهارت ها می توانید با مشاوران و وکلای برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید.
جمع حداکثر هارت های مذکور در این سه گزینه ۶۰۰ امتیاز خواهد شد.
یکسری امتیازات اضافی نیز برای استخدام هماهنگ شده و و نامزدی تعریف شده است که جمع تمام این امتیازات در مرحله ی دوم ۱۲۰۰ امتیاز می باشد.
متقاضیان اقامت دائم کانادا که از این روش استفاده می کنند، تا ۱۲ ماه در این استخر خواهند ماند، و پس از آن در صورت عدم دریافت دعوت نامه باید مجددا برای ورود به استخر پروفایل جدید بسازند.

ویزای کار در کانادا  یکی از مباحث مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

همانطور که ملاحضه فرمودید دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مجوز کار یکی از سریع ترین شیوه های مهاجرت به کانادا می باشد، برای اخذ مجوز این مجوز و اینکه درخواست خود را چطور پر کنید تا اداره منابع انسانی کانادا به شما تاییدیه بدهد حتماً با مشاوران و وکلای برجسته ی بهترین و معتبرترین موسسه حقوقی کشور، تماس حاصل کنید تا با صرف هزینه ی کمتر در اسرع وقت زندگی در کشور پهناور کانادا را تجربه کنید. شما می توانید برای آگاهی از مدارک لازم و موسسات کاریابی و شرایط اخیر اخذ ویزای کار در کانادا و کاریابی در کانادا مقالات مربوط به آن را که در همین سایت موجود می باشد، مطالعه کنید ویا برای اطلاع دقیق تر از آن هم اکنون با موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: ویزای کار در کانادا ، چگونگی اخذ ویزای کار در کانادا ، نحوه ی اخذ ویزای کار در کانادا ، شرایط دریافت ویزای کار در کانادا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

Rating: 4
34 پاسخ
 1. امیر گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده دارای مدرک لیسانس فناوری اطلاعات هستم و سابقه کار 4 سال به عنوان مسئول فروش در شرکت سیگارت سازی و همچنین یک سال سابقه کار به عنوان کارشناس آی تی دارم سن بنده29 سال است و متاهل و دارای فرزند هستم و قصد دریافت ویزای کار کانادا را دارم ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
 2. ویدا گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من 19 ساله دانشجوی رشته ی میکروبیولوژی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی میباشم باتوجه به در حال تحصیل بودن بنده و عدم دریافت مدرک لیسانسم چگونه میتوانم مهاجرت نحصیلی بنمایم؟
  آیا با مدرم دیپلم میتوان مهاجرت تحصیلی نمود؟

  پاسخ
 3. بهنام گفته:

  سلام وقت بخير بنده داراي بيزنس ويزيتور كانادا هستم دوبار هم به كانادا امدم مي خواستم در خصوص ويزايي كار و يا شرايطي كه بالا هست رو پيگيري كنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. ... گفته:

  با سلام
  من 28 سالمه و کارشناسی مدیریت جهانگردی خوندم. مدرک آرایشگری از فنی حرفه ای و همچنین 7 سال سابقه کار خودروئی دارم، زبان انگلیسیم معمولیه که دارم میخونم، خواستم بدونم امکانش هست بتونم اقامت کاری بگیرم؟
  ممنون میشم راهنمائی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نیاز به کسب اطلاعات کاملتری از شما میباشیم و جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. مهرداد گفته:

  سلام آقای دکتر .من مهندس عمران هستم .45 ساله-حدود 10 سال سابقه کار .-دو فرزند-یکی از دوستان با شرکتی در ونکور برای من صحبت کرده جهت کار .میخواستم بپرسم چطور میتونم از صحت این شرکت مطمئن بشم.؟وهزینه ای که طلب کرده 10هزار دلار است .که گفته 2500دلار اول-مابقی وقتی اومدی اینجا.در ضمن حقوق هم میده ماهی 2000 دلار-از اینکه وقتتان را به من بی نهایت سپاسگذارم

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب ببخشید تو کانال تلگرام در مورد مهاجرت کاری به کانادا و آلمان فایل صوتب گذاشته بودین فرمودین در مورد مهاجرت کاری به کانادا که شرایطش متفاوته بصورت جداگانه پیام میزارین بنده منتظر راهنماییتون هستم ضمنا با توجه به اینکه درخواست مهاجرت کاری به کانادا زمان بر هست موقع درخواست باید مدرک قابل قبول آیلتس رو داشته باشیم یا در اون مقطع لازم نیست و در موقع ورود به کانادا لازم هست؟ ممنونم ازتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای ثبت مدارک در خصوص بررسی دولت کانادا وجود مدرک زبان شما الزامی می باشد. در خصوص مهاجرت کاری به کانادا اطلاع رسانی انجام شد. از بیان دیدگاه شما متشکریم

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای ملک پور و تمامی کسانی که در این زمینه زحمت میکشند…امیدوارم این سوال که ذهن منو مشغول کرده و تا به اینجا پاسخ درستی از کسی دریافت نکردم شما پاسخ بدید…اقای ملک پور بنده 24 سالمه ودارای 2 دیپلم ( تجربی و فنی مکانیک خودرو)میخوام در رشته مکانیک خودرو وارد دانشگاه بشم و درحال حاضر مشغول یادگیری در یکی از کلینیک های خودروی خارجی هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت از طریق کار به کشور هایی مثل المان یا کانادا علاوه بر وارد بودن به کار مکانیکی باید حتما مدرک دانشگاهی هم ارائه بدم یا که نه فقط مدرک فنی حرفه ای و وارد بودن به کار کفایت میکنه؟و اینکه اگر باید مدرک دانشگاهی هم ارائه بدم باید در چه مقطع تحصیلی اقدام کنم؟ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ بدید واقعا کمک بزرگی در حقم میکنید.براتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرجا هستید موفق و سربلند باشید. خدا پشت پناهتون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. ویزای کار کشور کانادا امتیازبندی بوده و برای اقدام امتیازات شما باید مورد محاسبه قرار گیرد. برای اخذ ویزای کار کشور آلمان نیز به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط نیاز است. مدارک فنی می تواند به شما در زمینه کاریابی در این کشور کمک کند. برای بررسی شرایط پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  باسلام وخسته نباشیدخدمت استاد بزرگوار جناب دکتر ملک پور محترم .بنده ۵۶سال سن دارم ودارای مدرک درجه یک هنری معرق ومنبت چوب هستم مدرک معادل دکترا استاد این کار هستم ودر دنیا شناخته شده برای مها جرت اقدام نکردم ولی سوال کردم میتوانم با ویزای هنری اقدام کنم برای مثال کشور کانادا ولی خواهان پیدا کردن کارفرما هستم .چطور اقدام کنم واگر این کار شدنی است یا نه لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر. نازنین هستم ۲۸ سال دارم . کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با معدل ۱۷٫۵۰ از دانشگاه قم دارم و ۳ سال سابقه کار غیر مرتبط و ۱ سال مرتبط دارم. ایلتس ۶٫۵ دارم. هدفم رفتن از ایران و اخد اقامت به صورت قانونی هستش. و کانادا یا نیوزلند رو مد نظر دارم اما در یکی از موسسات فرم مربوطه رو پر کردم و بهم گفتن که شرایط اخذ ویزا رو ندارم و با یک وکیل کانادایی هم صحبت کردم ایشون نه به صورت قطعی ولی گفتن که فکر نمیکنن با این شرایط بتونم ویزای اقامت بگیرم و نظرشون بر اخذ ویزای تحصیلی یا پیدا کردن کارفرما بود که با توجه به رشته تحصیلی من پیدا کردن کارفرما خیلی سخت میشه برام و تحصیل هم واقعا اولویت اخرم هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. اخذ ویزای کار کانادا امتیازبندی است و برای اقدام باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  باسلام خدمت دکتر ملک پور عزیز، دختر ی ۳۷ ساله مجرد .لیسانس زبان دارم.سابقه کار ندارم.چطور میتوانم اقامت کانادا بگیرم؟خیلی ممنونم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل در این کشور مناسب نیست. برای ویزای کار این کشور نیز باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام ببخشید من ۲۴ سالمه و فعلاً متاسفانه شرایط مہاجرت رو ندارم و چند مورد ݐناهندگی به من ݐیشنہاد شده ولی من با توجه به وُیس هایی که شما تو کانال تلگرام میزارید صرف نظر کرده ام من دیپلم دارم و دارم ادامه تحصیل میدم در دانشگاه غیر انتفاعی رشته کامپیوتر و در کنار دانشگاه کلاس های آموزشی یا همون آموزشگاه های آزاد هم میرم برای آموزش بهتر و سریعتر و… و کلاس زبان ، میخواستم بدونم اگر که من لیسانس یا فوق لیسانس دانشگاه غیر دولتی بگیرم و اقدام کنم برای ویزای کار و مهاجرت به کانادا یا آلمان یا اتریش چند درصد احتمال داره که موفق باشم و چه کار های رو باید انجام بدم که در آینده با توجه به خواسته ام یعنی مهاجرت و اقامت دائم موفق تر باشم و شانسِ بیشتر و بہتری داشته باشم ممنون از لطف شما شرایط فعلی من ۲۴ ساله دیپلم بدون مدرڪ زبان و دارایی مالی کلاً ۳۰۰ میلیون تومان اگر با این شرایط فعلی هم راهیی هست برای مہاجرت به بنده بفرمایید ممنونم ببخشید سوالم طولانی شد سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر با داشتن سطح زبان مناسب امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای ویزاهای کاری به سابقه کار مرتبط و همینطور سطح زبان مطلوب نیاز است. ممکن است برای سالهای آتی قوانین با تغییراتی همراه باشد که در نتیجه اخذ اطلاعات برای آینده گزینه مناسبی نیست. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات مطابق با شرایط فعلی با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار کشور کانادا بهتر است پیشنهاد شغلی داشته و در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی و محاسبه امتیازات خود می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما، بنده ۳۷ ساله، متاهل ویک فرزند ۲ ساله دارم. خودم لیسانس مترجمی دارم و به مدت ۱۰ سال مشغول به تدریس زبان انگلیسی میباشم. خانمم هم لیسانس کامپیوتر داره. میخواستم برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا و یا یکی کشورهای اروپایی اقدام کنم. بیشتر وضعیت کار و درآمد برایم مهمتر است. به نظر جنابعالی کدام کشور مناسب میباشد و در کل چکار باید بکنم؟

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  سلام. به طور کلی رشته های مهندسی، مدیریتی، پزشکی و … از رشته های مورد تقاضا در کشور کانادا می باشد اما تخصص در هریک از این رشته ها و داشتن تجربه کاری رزومه شما را تقویت می نماید. هر رشته و تخصصی با رزومه قوی فرد در این زمینه می تواند برای متقاضی اینده شغلی مطلوبی داشته باشد.

  پاسخ
 15. مشاور حقوقی گفته:

  سلام اقای ملک پور عزیز خدا رو شکر که من با موسسه شما اشنا شدم که راهنمای بسیار مطمئنی هست.اقای ملک پور عزیز من با دفتر میرداماد که تماس گرفتم درباره ویزای کار کانادا که پرسیدم گفتن ما فقط اتریش و سوییس رو انجام میدیم میخواستم از شما بپرسم که گرفتن ویزای کار و اقامت همراه خانواده ام در کشور کانادا چه قدر طول میکشه و حدودا چه قدر هزینه لازم داره؟

  پاسخ
 16. مشاور حقوقی گفته:

  سلام اقای ملک پور عزیز خواهش میکنم اینجانب رو راهنمایی بفرمایید ما قصد مهاجرت به کانادا رو داریم چه قدر زمان میبره برای گرفتن ویزای کار و اینکه از موسسه شما میشه اقدام برای پیدا کردن کار کنیم؟بنده فوق لیسانس راه و ترابری دارم … خواهش میکنم بنده رو راهنمایی بفرمایید منتظر پاسخ شما هستم .با تشکر

  پاسخ
 17. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 18. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای ملک پور،سوال بنده در مورد نوع مدارکی که گرفته ایم ، در هنگام مهاجرت کاری یا تحصیلی می باشد ، برای مثال فرقی بین مدارک صادر شده از دانشگاه های سراسری با آزاد و یا پیام نور وجود دارد؟ (عمده ی پرسش بنده حول مدرک پیام نور برای مهاجرت کاری به کشور کانادا میباشد).همچنین این روز ها داشتن سابقه ی کار، سن زیر ۳۰ سال و داشتن فوق لیسانس را لازمه ی قطعی برای موفقیت در گرفتن ویزای کار کانادا ،در صورت نداشتن دعوتنامعه ی کاری میدانند. که احتمال صحت این موضوع را میخواستم بدانم. با تشکر از زحمات شما که واقعا در بین سیل اطلاعات به اغلب گمراه کننده چراغ راهنمایی برای اینجانب بوده و است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.