ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا

ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا

ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا ۲۰۱۸ را بررسی مینماییم ، امروزه روز افراد زیادی قصد مهاجرت را به اروپا و کشورهایی نظیر امریکا و کانادا دارند. ایالت یوکان یکی از ایالت های زیبا در کشور کانادا که در این مقاله سعی شده اطلاعاتی در مورد ویزای کار در ایالت یوکان در اختیار شما عزیزان قرا بگیرد. ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا را میتوان راهی برای اخذ اقامت در ایالت یوکان دانست زیرا که اخذ ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا شما را زود تر به اهدافتان نزدیک میکند. ویزای کار ایالت یوکان شرایطی را دارد که در اختیار شما خواهیم کذاشت . ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا پلی است برای پیشرفت کارگران ماهر ، نیمه ماهر و کار افرینان زیراکه با اخذ ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا انها میتوانند اینده ی خود را تامین کنند .

برنامه های اخذ ویزای کار در ایالت یوکان چیست ؟ شرایط ویزای کار در ایالت یوکان چگونه است ؟ چگونه در ایالت یوکان میتوان کار کرد؟ چگونه افرادی واجد شرایط برای کار در ایالت یوکان میشوند ؟

 

 توضیح درباره راههای مهاجرت به کانادا

audio ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا

موسسه حقوقی ملکپور به عنوان برترین موسسه مشاوره ای در زمینه های حقوق بین الملل همراه با کادری مجرب و وکلایی با سابقه شما را در امور مهاجرت راهنمایی خواهد کرد.

 

بهتر است قبل از انکه اطلاعات مربوط به ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا را بررسی کنیم ، کمی از شرایط محیطی و زندگی در ایالت یوکان بدانید. یوکان امروزه خانه ی حدود ۳۰٫۰۰۰ نفر است که اکثر انها در مرکز ایالت یوکان به نام وایت هورس زندگی میکنند و زبان رسمی انها انگلیسی و فرانسه است.

اقتصاد و صنعت ایالت یوکان روی معدن ، صنایع تولیدی و گردشگری میچرخد و در این زمینه نیرو های زیادی را از تمام نقاط جهان که واجد شرایط باشند جذب میکند.

 

 

مهاجرت به ایالت یوکان

برنامه مهاجرتی  ایالت یوکان را YNP نام گذاری کرده اند که بر اساس مهارت و تجربه نیرو هایی را که قصد مهاجرت و کار در ایالت یوکان را دارند میسنجد ، در ادامه میتوان گفت، برنامه ی ویژه ای به نام اکسپرس انتری یا ورود به برنامه (YEE) که یک برنامه و روش معرفی نامه ی کاملا  پیشرفته است و باعث افزایش رابطه با دولت فدرال ایالت یوکان میشود ، برای مهاجران تهیه دیده شده است .

کافرمایانی که نمی توانند شهروندان کانادایی و مقیمان دائم کانادا را برای گپ شغلی و موقعیتی که در کار خود دارند پیدا کنند ، نیاز فراوانی به افراد واجد شرایط دارند . به عنوان یک کارگر ماهر ، هم اکنون بهترین فرصت برای مهاجران جهت مهاجرت و ورود به استخر کاندیدایان است.

 

 

برنامه ی کار و ویزای کار برای مهاجران به یوکان تحت گروه های زیر است :

  • نیرو های کار متخصص و ماهر
  • نیرو های کار نیمه ماهر و ساده
  • کار افرینان

 

۱)نیرو های کار متخصص و ماهر :

افراد متخصص و ماهر جهت واجد شرایط شدن و اخذ ویزای کار ایالت یوکان ، ابتدا باید یک پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از کارفرمایی در ایالت یوکان داشته باشند .سپس سطح مهارت شغل پیشنهادی از طرف کارفرما ، توسط YNP سنجیده میشود .

مشاغل پیشنهادی و به طور کلی مشاغل کارگران متخصص و ماهر باید در فهرست NOC از نوع ۰ یا یکی از سطوح  A و B باشد .

در اکثر مشاغل باید گواهینامه یا مدرک مورد نیاز برای انجام ان کار را اخذ نمایند. که این امر برای افراد پناهجو که قصد کار در یوکان را دارند صدق نمیکند زیرا از توانایی پناهجویان خارج است .

 

 

۲)نیرو ی نیمه ماهر و ساده :

در مورد این افراد باید ذکر کرد که نباید در خواست پناهندگی داده باشند ، پیشنهاد یک کار تمام وقت را داشته باشند را از کار فرمایی در ایالت یوکان ، کار پیشنهادی باید در سطح C  و D  در فهرست NOC  باشد که توسط YNP سنجیده میشود .

 

از دیگر شرایط لازم برای کارگران نیمه ماهر :

  • اجازه کار موقت داشته باشد و در شغل مورد نظر ۶ ماه کار کرده باشد یا در سیستم ارزیابی ۴۵ امتیاز کسب کرده باشد .
  • از تجربه کافی برای انجام کار مورد نظر برخوردار باشد .
  • از حمایت مالی و سکونتی در یوکان برخوردار باشد .
  • توانایی انجام مکالمات روزمره به زبان انگلیسی یا فرانسه را داشته باشد .

 

۳)کار افرینان :

کار افرینانی که قصد اخذ ویزای کار ایالت یوکان را دارند باید ابتدای امر طرح کسب و کار (BUSINESS PLAN) خود را ارائه دهد ، همچنین باید زبان انگلیسی یا فرانسه بداند.

از دیگز شرایط برای اخذ ویزای کار ایالت یوکان برای کارافرینان :

  • دارایی خالص حد اقل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا
  • حداقل ۱۵٫۰۰۰ دلار کانادا در راه اندازی بیزینس و سرمایه گذاری
  • استفاده از تجربه و تحصیلات دیگران

موسسه حقوقی ملکپور با سابقه ای بلند مدت در زمینه ی مهاجرت ، شما را راهنمایی میکند تا بهترین راه را برگزینید. برای ارتباط با موسسه حقوقی ملکپور میتوانید با دفتر وین و یا دفاتر همکار تماس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای کار در ایالت یوکان :

نیروهای متخصص به دو دسته تقسیم میشوند : متخصصان نوع ۰  و A  و همچنین متخصصان نوع B :

متخصصان نوع ۰ و A : این افراد باید دارای  IELTS 6 برای زبان انگلیسی و یا  TEF 3  برای زبان فرانسه باشند .

متخصصان نوع B : این افراد باید دارای  IELTS 5  برای زبان انگلیسی و یا  TEF 3  برای زبان فرانسه باشند .

حد اقل امتیاز مورد نیاز برای متقاضیان رسیدن به نمره ۶۵ در سیستم ارزیاب است ( به طور مثال اخذ حداقل ۱۰ امتیاز برای توانایی زبان ).

از نکات قابل ذکر این است که کار افرین باید حداقل ۳ سال تجربه کار افرینی و یا مدیریت کسب و کار را دارا باشد و حداقل ۵ سال تجربه مربوط به سرمایه گذاری را نیز دارا باشد .

در نهایت میتوان ذکر کرد که ویزای کار در ایالت یوکان در کشور کانادا از بهترین طرق برای اقامت در یوکان است زیرا  همانطور که ذکر شد اقتصاد و صنعت ایالت یوکان روی معادن ، صنایع تولیدی و گردشگری میچرخد که این امر خود میتواند فرصت های شغلی فراوانی را ایجاد کند . حال بهتر است بدانید اگر شرایط لاز جهت مهاجرت به یوکان را ندارید میتوانید ویزای کار در کشورهایی چون المان و تریش را در نظر بگیرید ،که در این امر موسسه حقوقی ملکپور شما را راهنمایی میکند تا برای خود بهترین راه را انتخاب کنید . موسسه حقوقی ملکپور با کادری مجرب در زمینه ی حقوق بین الملل در خدمت گذاری حاضراست .

با تشکر از حسن انتخاب شما برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مهاجرت به کانادا و زندگی و کار در کانادا و همچنین ویزای کار کانادا و ویزای کار در ایالت یوکان کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا با دفتر مرکزی موسسه در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.