ویزای کار دانمارک و بررسی شرایط آن

 • ویزای کار دانمارک و شرایط عمومی
 • ویزای کار دانمارک و شرایط اخذ آن
 • ویزای کار دانمارک و فرآیند اخذ و هزینه های درخواست آن
 • ویزای کار دانمارک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای کار دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و میزان حقوق در دانمارک
 • ویزای کار دانمارک و نرخ بیکاری در دانمارک
ویزای کار دانمارک 1 ویزای کار دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار دانمارک و مقدمه ای بر آن

ویزای کار دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار و نکات مهم آن در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی درباره ویزای کار دانمارک در این مقاله توضیح داده می شود. ما در این مقاله بر آن هستیم که به صورت مختصر راه های اخذ ویزای کار دانمارک را بررسی کرده و به طور گسترده در خصوص مهاجرت کاری به دانمارک و  شرایط آن مباحثی را ارائه داده و در انتها پیشنهادات خود را ارائه کنیم. شما همواره می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در تمامی زمینه های مرتبط با مهاجرت مشاوره تخصصی داشته باشید.

دانمارک کشوری اروپایی واقع در حوزه اسکاندیناوی به پایتختی کپنهاگن و دارای جمعیتی در حدود ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر می باشد. نظام سیاسی این کشور پادشاهی بوده و دارای وسعتی در حدود ۲ میلیون و ۲۲۱ هزار کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی این کشور دانمارکی و دین رسمی آن مسیحی است. دانمارک با کشورهای سوئد، نروژ و آلمان همسایگی دارد. دانمارک شادترین کشور جهان شناخته شده و دارای یکی از بهترین استانداردهای زندگی در سطح جهان است. بنابراین می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت باشد. یکی از راه های مهاجرت به دانمارک اخذ ویزای کار دانمارک می باشد که در ادامه شرح داده می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با ویزای کار دانمارک

audio ویزای کار دانمارک

مقاله مرتبط

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در دانمارک

ویزای کار دانمارک و شرایط عمومی

برای مهاجرت به دانمارک راه های مختلفی وجود دارد که اخذ ویزای کار دانمارک و کار در دانمارک یکی از این شرایط است. کشور دانمارک به دلیل استانداردهای زندگی بسیار بالا یکی از کشورهای مورد توجه برای مهاجرت کاری و زندگی محسوب می شود. بازار کار دانمارک به دلیل انعطاف پذیری بالا و فرصت های شغلی زیاد و خدمات اجتماعی گسترده جزو مقاصد مهاجرتی بسیاری از مردم جهان به منظور کار و زندگی در این کشور بوده است. دانمارک برای رفاه و آسایش شهروندانش ارزش و اهمیت بالایی قائل بوده و به همین دلیل نرخ بیکاری و تورم پایین به همراه تعطیلات کاری مناسب برای شهروندان این کشور وجود دارد. طبیعتاً ویزای کاری جزو بهترین و پرطرفدارترین نوع ویزاها محسوب شده و یکی از سریعترین راه ها برای اخذ اقامت کشورها محسوب می شود.

ویزای کار دانمارک و انواع آن

اخذ ویزای کار در دانمارک و یافتن کار در دانمارک برای قشر تحصیلکرده و دارای مهارت نسبت به سایر اقشار آسان تر و محتمل تر است. به منظور یافتن کار در دانمارک می بایست شغل و مهارت شما در این کشور مورد نیاز باشد. ویزای کار دانمارک دارای انواع مختلفی از پیشنهاد کاری گرفته تا کار داوطلبانه است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ویزای کاری لیست مثبت دانمارک

این ویزا به افراد دارای مهارت های خاص مورد نیاز در لیست کمبود متخصص کشور دانمارک اعطا می شود. به منظور اخذ این ویزا حداقل مدرک تحصیلی شما می بایست لیسانس بوده و مهارت و تخصص شما در لیست مثبت دانمارک قرار گرفته باشد و یک پیشنهاد کار از شرکت دانمارکی دریافت کنید. مدت زمان صدور این ویزا حدود 1 ماه می باشد.

ویزای کاری طرح درآمد مشروط

برای اخذ این ویزا شما می بایست یک پیشنهاد کاری با حقوق بالا از کارفرمایی در دانمارک داشته باشید که کمتر از 426 هزار و 985 کرون دانمارک در سال نباشد. مدت زمان صدور این ویزا حدود 1 ماه می باشد.

ویزای کاری طرح گرین کارت

این ویزا بصورت امتیازبندی بوده و شما به منظور اخذ ویزای گرین کارت دانمارک می بایست حداقل ۱۰۰ امتیاز را کسب کنید. لازم به ذکر است این امتیازات برحسب سن، تحصیلات، نمره زبان و … محاسبه می شوند. این نوع ویزا هم اکنون در دسترس نبوده و منقضی شده است.

ویزای کار حین تحصیل در دانمارک

این نوع ویزا ویژه دانشجویان در حال تحصیل در دانمارک بوده و به آنها اجازه ۱۵ ساعت کار در هفته در حین طول ترم تحصیلی و کار تمام وقت در زمان استراحت بین دو ترم تحصیلی را می دهد.

ویزای کار طرح کارت استقرار یا ویزای کار فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری

این ویزا همان ویزای کار پس از تحصیل بوده و به فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا اجازه جستجوی کار در دانمارک پس از تحصیل را می دهد. نحوه درخواست این ویزا آنلاین بوده و نیازی به حضور در سفارت ندارد. مدت زمان صدور این ویزا حدود 1 ماه می باشد.

ویزای کار در تعطیلات

این نوع ویزا ویژه کار در ایام تعطیل مانند فصل تابستان بوده و جزو ویزاهای موقتی محسوب می شود. صدور این نوع ویزا مستلزم داشتن شرایط سنی خاص بوده و همچنین شامل حال همه کشورها نمی شود. مدت اعتبار این ویزا ۱۲ ماه می باشد.

ویزای جستجوی کار دانمارک

این ویزا مختص افرادی است در گذشته از طریق ویزای لیست مثبت و یا ویزای طرح درآمد مشروط دارای ویزای کاری دانمارک بوده و در حال حاضر بیکار محسوب می شوند. مدت زمان اعتبار این ویزا 6 ماه می باشد.

ویزای کاری موسوم به فست ترک

این ویزا ویژه دارندگان پیشنهاد کاری یا job offer  بوده و متقاضی می بایست طی مدت 10 روز در شرکت مورد نظر مشغول به کار شود. مدت زمان صدور این ویزا حدود 1 ماه می باشد.

ویزای کار دانمارک و فرآیند اخذ و هزینه های درخواست آن

به منظور کار در دانمارک می بایست اقامت کار ی دانمارک را دریافت کنید. متقاضیان کار در دانمارک می توانند درخواست ویزای کار دانمارک را از دو طریق آنلاین و حضور در سفارت ارائه دهند. در ادامه هزینه صدور هر ویزا به اطلاعتان خواهد رسید.

 • ویزای لیست مثبت دانمارک ۳۱۶۵ کرون
 • ویزای طرح درآمد مشروط ۳۱۶۵ کرون
 • ویزای طرح گرین کارت دانمارک ۶۳۷۵ کرون
 • ویزای جستجوی کار دانمارک 3025 کرون
 • ویزای فست ترک 3025 کرون
 • ویزای طرح کارت استقرار یا ویزای کار فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکتری 1900 کرون
 • سایر ویزاهای ذکر شده 3025 تا 3165 کرون
موسسات کاریابی در دانمارک
مهاجرت کاری به کشور دانمارک
ویزای مهاجرت کاری (گرین کارت) دانمارک
کار در دانمارک

ویزای کار دانمارک و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری دانمارک به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورت غیر دانمارکی و غیر اروپایی
 • تکمیل فرم الکترونیکی درخواست ویزای کاری دانمارک
 • 2 قطعه عکس پاسپورتی
 • پاسپورت دارای حداقل 3 ماه اعتبار
 • اظهارنامه دلیل سفر به دانمارک
 • رسید بلیط رفت و برگشت به دانمارک
 • رسید رزرو هتل یا محل اسکان در دانمارک برای طول مدت ویزا
 • رسید بیمه سفر دارای حداقل پوشش 30 هزار یورو برای کشور دانمارک و حوزه شنگن
 • پرینت سپرده حساب بانکی در بانکهای مورد تایید سفارت

ویزای کار دانمارک و میزان حقوق در دانمارک

دانستن میانگین حداقل حقوق در دانمارک جزو الزامات کار در دانمارک محسوب می شود. حداقل حقوق دریافتی یک کارگر در دانمارک بطور میانگین 880 کرون معادل 128 دلار برای 8 ساعت کار می باشد. میانگین ساعات کاری در دانمارک هفته ای 37 ساعت است. در نتیجه میانگین حقوق ماهیانه برای کار در دانمارک 17000 کرون معادل 2400 دلار می باشد. که این میزان سالیانه به طور ناخالص به 522 هزار و 548 کرون معادل 85 هزار و 510 دلار می رسد که میانگین درآمد خالص پس از کسر مالیات در حدود 322 هزار و 609 کرون خواهد بود. البته می بایست بدانید میزان مالیات دریافتی در دانمارک بالا بوده و حتی در شرایطی در حدود 50% می باشد. در جدول زیر میزان حقوق سالیانه مشاغل مختلف در دانمارک بصورت جدول آورده شده است.

میزان حقوق سالیانه برای برخی از مشاغل در دانمارک، برای متقاضیان کار در دانمارک در جدول زیر نمایش داده شده است:

شغل میانگین حقوق در سال (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 80,150
مهندس 68,998
کارگردان 157,903
مدیر 96,760
معمار  71,198
مدیر بازاریابی 95,271
مدیر پروژه IT 94,009
مهندس نرم افزار 85,088
مهندس مکانیک 74,016
تحلیلگر مالی 72,727

ویزای کار دانمارک و نحوه کاریابی در دانمارک

به منظور یافتن هرچه سریعتر کار در هر کشور طراز اولی، دانستن زبان آن کشور و یا زبان بین المللی به همراه حداقل مدرک تحصیلی لیسانس جزو امتیازات محسوب می شود.  از جمله مشاغل مورد نیاز در دانمارک شامل گروه کامپیوتر و IT، علوم اجتماعی، علوم پزشکی و مهندسی است. لازم است بدانید که شما تنها فرد جوینده کار در دانمارک نیستید و افرادی بسیاری مانند شما از کشورهای مختلف و حتی کشور خودتان به دنبال یافتن کار در دانمارک بوده و با شما در رقابت خواهند بود و شما برای یافتن کار می بایست امتیازات و ویژگی هایی بالاتر از آنها نیاز خواهید داشت. برای هرچه بهتر  و سریعتر پیدا کردن کار در دانمارک بهتر است از موسسات کاریابی کمک بگیرید. در بخش بعدی به معرفی برخی از کاریابی های بین المللی کشور دانمارک خواهیم پرداخت.

ویزای کار دانمارک و موسسات کاریابی در دانمارک

به منظور هرچه سریعتر پیدا کردن کار در دانمارک نیز به موسسات کاریابی خواهید داشت که در ذیل به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است این موسسات بیشتر مشاغل مورد نیاز بین المللی را ارائه می دهند تا سریعتر موفق به جذب در بازار کاری دانمارک شوید:

 •  Frends
 • Abilon search & management
 • Accountor
 • Act Vicar & Recuitmernt
 • Active search
 • Addvalue
 • Adecco

ویزای کار دانمارک و نرخ بیکاری در دانمارک

برای کار در دانمارک و هر کشور دیگری دانستن نرخ بیکاری در آن کشور حیاتی است. چرا که با دانستن نرخ بیکاری می توان میزان شانس برای کار در آن کشور را دانسته و نسبت به مهاجرت کاری به آن کشور اقدام نمود. نرخ بیکاری در دانمارک در حال حاضر به 3.9 درصد رسیده است. در ذیل نمودار نرخ بیکاری در دانمارک تقدیم حضورتان می گردد.

ویزای کار دانمارک ویزای کار دانمارک

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار دانمارک و سخن پایانی

ویزای کار دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار دانمارک و شرایط کار در دانمارک و همچنین مهاجرت کاری به دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک، می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و در خصوص ویزای کار دانمارک به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید. شما می توانید سوالات خود را در مورد ویزای کار دانمارک را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و یا از ویدئوهای موسسه در این زمینه استفاده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید. امید است که این نوشتار با موضوع ویزای کار دانمارک ، مهاجرت کاری به دانمارک و شرایط اخذ اقامت دانمارک از طریق کار مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 پاسخ
 1. امیررضا گفته:

  با سلام من دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی اتاق عمل هستم 5 سال هم سابقه کار دارم مجردم میخواستم بدونم شانس پیدا کردن کار برای من در دانمارک چقدره و آیا رشته من جزو مشاغل مورد نیاز دانمارک هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه رشته شما جزو رشته های مربط با پزشکی محسوب بشه باید قبل کار در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی شرکت کنین و بعد قبولی از کارفرمایی در این کشور پشینهاد کاری بگیرین و مشغول به کار بشین. مدرک زبان هم نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 2. tinaazimi گفته:

  سلام و عرض ادب
  من قصد اخذ اقامت کشور دانمارک دارم به دلیل اینکه اقوامم در این کشور مقیم هستند اما نمیدونم از لحاظ کاری چند درصد احتمال موفقیت دارم. من ۳۵ سالم هست و متاهلم و یه دختر ۱۰ ساله دارم. لیسانس صنایع غذایی دارم و حدود ۸ سال سابقه کار مرتبط هم دارم. همسرم مکانیک خونده و ایشون هم ۸ سال سابقه کار داره. میخواستم ببینم ما برای همسرم ویزای کار آلمان اقدام کنیم احتمال موفقیتمون بیشتره یا من از طریق کاری بیام دانمارک و ایشون به عنوان همراه بیان؟ بازار کار مکانیک برای رشته مکانیک هم اگر بفرمایید ممنون میشم. به دلیل شرایط سنی فرزندم میخوام سریعترین راه انتخاب کنم. ممنونم از پاسخگویی شما.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اقامت فرضی هسمر شما در آلمان تاثیری در اقامت دانمارک نداره و اینکه مدرک زبان و سن و دانشگاه محل اخذ مدرک تحصیلی همسرتون رو به همراه میزان سرمایه خودتون بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در رشته مامایی در دانمارک و کشورهای دیگه نیازمند شرکت در دوره های معادساز مدرک هستش و شرایط خاصی داره. درباره سن و میزان سرمایه و سایر اطلاعات مورد نیاز هم چیزی نفرمودید. با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به رایگان ارزیابی بشه.

   پاسخ
 3. marmas3421 گفته:

  درود.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ(لوله کشی صنعتی)میباشم.وهمچنین دارای مدارک برق صنعتی,سیمکشی ساختمان ,وآرایشگری میباشم.وسوابق کاری زیادی درپالایشگاهاوپتروشیمی های ایران وعراق راهمه بارزومه کاری رادارم.من چگونه میتوانم ویزای کاردانمارک رااخذ نمایم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در دانمارک نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور می باشد. از شرایط عمومی شما از جمله سن، مدرک تحصیلی، مسزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و سایر موارد مورد نیاز اطلاعاتی در دست نیست. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. غزل اعظم طاهری گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور عزیز و بزرگوار
  خیلی خوشحالم که ما ایرانی ها همچون شمایی را داریم.ممنون
  اقای ملک پور من ۲۳ساله هستم و حدود ۲سال هست که با مدرک لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه تربیت معلم تهران مشغول به کار معلمی در منطقه ۱۴ تهران هستم و همچنین عضو تیم ملی اسکواش ایران در رده جوانان هستم.بنده متاهل هستم و شوهرم ۲۵ساله هستند و دارای مدرک دکتری دامپزشکی از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۷ هستند و یک مقاله ی بین المللی هستند.
  ما هردو می‌توانیم به راحتی تافل و ایلس بالای۷بگیریم
  اقای ملک پور عزیز ما میخواهیم برای اقامت کاری اقدام کنیم چه از طریق دامپزشکی همسرم و چه از طریق معلمی یا ورزش اسکواش خودم که هم عضو تیم ملی هستم و هم مدرک مربی گری درجه یک بین الملی را دارم

  Rating: 5
  پاسخ
Rating: 5