ویزای کار انگلستان و بررسی آن

ویزای کار انگلستان ، شرایط کاری و اقامت از طریق کار در  کشور انگلستان در این مقاله  مورد  بحث و بررسی علمی  قرار خواهدگرفت. کشور انگلستان به دلیل کیفیت بالای زندگی یکی از مرفه ترین کشورهای سطح جهان است که همواره افراد زیادی را به خود جذب می نماید. مهاجرت از طریق کار، به دلیل آنکه با شرایط افراد هم خوانی بیشتری دارد مورد استقبال متقاضیان اخذ ویزای کار انگلستان قرار گرفته است. این مقاله توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور با توجه به سوالات متقاضیان اخذ ویزای کار انگلستان  به نگارش درآمده و اطلاعات کاملی در خصوص  ویزای کار  انگلستان و شرایط کاری این کشور  ارائه می دهد. متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند با موسسه حقوقی   ملک پور همکار موسسه MIE  در اتریش تماس حاصل فرموده و از  مشاوران و کارشناسان  مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره رایگان دریافت نمایند.

 • ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز 2019 انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و مؤسسات کاریابی در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و جست و جوی کار در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان
ویزای کار انگلستان ویزای کار انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار انگلستان و مقدمه ای بر آن

کار در انگلستان از زوایای مختلفی قابلیت بررسی و تحقیق دارد. این مقاله اطلاعاتی راجع به انواع ویزای کار انگلستان و اخذ ویزای کار انگلستان، نرخ بیکاری و مشاغل مورد نیاز انگلستان و میزان حقوق مشاغل مختلف و نحوه کاریابی و موسساتی که در این زمینه کار می کنند و وضعیت همراه در اخذ این نوع اقامت در اختیار شما عزیزان قراراداده است. در انگلستان نرخ بیکاری افراد 4 درصد می باشد که نشانگر اقتصاد پررونق این کشور است. با توجه به این نکته که کار در انگلستان و اخذ ویزای کاری این کشور  متقاضیان زیادی دارد ، می توان  با بهره گیری از تجارب وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور به این امر دست یافت.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر باب کار و ویزای کار در انگلستان

audio ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی آن

کشور انگلستان در نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر واقع شده که عمده ترین جزء تشکیل دهنده کشور بریتانیاست. انگلستان از شمال به اسکاتلند و از غرب به ولز متصل است. انگلستان دارای صد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله جزایر این کشور می توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره نمود. مساحت کشور انگلستان  30395 کیلومتر مربع و  جمعیت این کشور حدود 54 میلیون نفر می باشد. رشد اقتصادی در جنوب شرقی بریتانیا و لندن متمرکز شده است. برای اشتغال به کار به صورت حرفه ای در این کشور می بایست سطح  زبان انگلیسی بالایی داشته باشید، همچنین دانستن و تسلط بر حداقل دو زبان زنده دنیا برای شما امتیاز محسوب می شود.

ویزاهای کشور انگلستان تحت عنوان TIER شناخته می شود که ویزای مختص کار در انگلستان TIER 2 می باشد. اخذ ویزای کار انگلستان، نیازمند پیشنهاد کار از سوی کارفرمای انگلیسی می باشد که مجاز به استخدام نیروی کار خارجی است. کارفرما  پس از بررسی  صلاحیت شما برای انجام کار مورد نظر و در صورت داشتن شرایط لازم مدرکی به عنوان مدرک پشتیبانی به اداره کار انگلستان ارائه می دهد. به این دلیل که یافتن کارفرمای انگلیسی برای افرادی که ساکن انگلستان نیستند کار  دشواری می باشد، توصیه می گردد از روش های دیگر برای  یافتن کارفرما و اخذ ویزای کار کشور انگلیس  اقدام گردد.

ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

به منظور کار در انگلستان و هر کشور دیگری، دانستن نرخ بیکاری آن کشور برای ارزیابی میزان شانس کاریابی در آن محیط ضروری به نظر می رسد. بریتانیا جزء ششمین اقتصاد بزرگ دنیا و در اروپا رتبه سوم اقتصاد را به خود تخصیص داده است.  نرخ بیکاری در پایان ماه ژوئیه 2018 میلادی در این کشور 4 درصد می باشد.

نرخ بیکاری انگلستان ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و بررسی ویزای همراه

افراد متقاضی که قصد مهاجرت به کشور انگلستان  را دارند،  در صورتی که موفق به اخذ ویزای کاری انگلستان شوند می توانند برای خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است ویزای همراه بگیرند. به این منظور شخص اصلی که در انگلستان زندگی می کند باید ثابت کند که توانایی پرداخت مخارج زندگی شخص  همراه خود را دارد. شخص همراه درخواست خود را از کشوری که در 10 سال اخیر 12ماه را در آن زندگی کرده صادر می نماید.

ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان

به منظور کار در انگلستان و اخذ ویزای کار این کشور، داشتن مدارک و شرایطی ضروری و الزامیست و طبیعتاً بدون داشتن این شرایط و مدارک اخذ ویزای کار انگلستان منتفیست. مدارک زیر جهت اخذ ویزای کار انگلستان مورد نیاز می باشد:

 • اثبات درآمد مناسب از شغل مورد تقاضا که بسته به نوع شغل مورد نظر معمولاً نباید کمتر از 30000 پوند در سال باشد
 • گواهی عدم سوء پیشینه در کشوری که در ده سال اخیر بیش از 12 ماه در آن کشور زندگی کرده باشد
 • اثبات دانش زبان انگلیسی
 • اثبات اینکه اجازه سفر دارد و سابقه سفرهای سال اخیر را نشان دهد
 • داشتن تمکن مالی

  مبلغ 945 پوند به مدت 90 روز قبل از ثبت درخواست در حساب بگذارید

 • گواهی نامه مربوط به حامی مالی
 • گواهی سلامت

ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

بی شک دانستن میزان حقوق و دستمزد در هر کشورری از ضروریات کار در آن کشور محسوب می شود، چرا که بدون داشتن دستمزد و حقوق کافی، تامین هزینه های زندگی امکان پذیر نیست. در حال حاضر متوسط حقوق و دستمزد شخصی در کشور انگلستان طبق نظر سنجی و بررسی 1771 پرونده به میزان 56،473 پوند می باشد. برای دارندگان مدرک لیسانس متوسط حقوق و دستمزد 35،39 پوند و برای سایر افراد عادی حقوق و دستمزد افراد 33،720 پوند می باشد. جدول زیر مربوط به میزان حقوق برخی مشاغل در انگلستان می باشد.

میزان حقوق در انگلستان ویزای کار انگلستان

شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان

ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز 2019

دانستن مشاغل مورد نیاز کشور مورد نظر برای مهاجرت و تطبیق آن با رشته و حرفه متقاضی کار در انگلستان، شانس کاریابی در این کشور را افزایش می دهد. در ذیل فهرست مشاغل مورد نیاز انگلستان برای متقاضیان کار در این کشور آورده شده است:

      کدsoc      رده شغلی
1123 مدیران تولید و مدیران معدن و انرژی
2113 دانشمندان علوم فیزیکی
2121 مهندسین عمران
2122 مهندسین مکانیک
2133 مهندسین برق
2124 مهندسین الکترونیک
2126 مهندسان طراحی توسعه
2127 مهندسان تولید و فرآیند
2129 متخصصان مهندسی که در جای دیگر طبقه بندی نشده اند

مهندسین صنعت انتقال و توزیع برق

مهندسین هوا فضا

مدیریت پسماند صنعت هسته ای

مشاوران رادیولوژی

2123 مدیران متخصصص فناوری اطلاعات
2135 برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار
2139 متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات
2142 متخصصان محیط زیست
2211 پزشکان
2917 رادیو گرافی پزشکی
2219 متخصصان بهداشتی که در جای دیگر طبقه بندی نشده اند
2231 پرستار
2314 معلمان آموزش متوسطه
2425 اقتصاد دانان و آمارگیران
2442 کارگر اجتماعی
2461 مهندسین کنترل و کیفیت و برنامه ریزی
3113 تکنسین های مهندسی
3213 دامپزشکان
3414 رقصندگان و نقاشان
3415 موسیقی
3416 تولید کنندگان آثار هنری و مدیران
3421 طراحان گرافیک
3541 مهندسان ساخت هوا فضا در زمینه نظامی
2535 جوشکاران
5235 تعمیرات و نگهداری هواپیما و معاملات مرتبط
5249 تعمیرات کابل و خط مشترک
5434 آشپز

ویزای کار انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

افراد متقاضی که خواهان  اخذ ویزایTIER2 کشور انگلستان می باشند به دو طریق  می توانند کاریابی نموده و بعد از دریافت پیشنهاد کار و حمایت مالی نسبت به اخذ ویزای کار اقدام نمایند .

 موسسات کاریابی به افراد جویای کار به صورت تخصصی مشاوره ارائه می نمایند. این موسسات  به صورت موثر و گسترده با شرکت هایی که متقاضی جذب نیروی کار هستند در ارتباط بوده و به افراد  متقاضی اطلاعات لازم در خصوص نحوه ارائه رزومه، معرفی مشاغل مختلف، افزایش مهارت با توجه به نیازهای شرکت ها،  نیازمندی های انگلستان، فرهنگ کاری در انگلستان و چگونگی آماده سازی و پر کردن درخواست ها و فرم ها ارائه می نمایند. این موسسات در حوزه های مختلف و  به صورت تخصصی کاریابی می نمایند و افراد متقاضی را تا  مرحله استخدام  همراهی نموده و حقوق یک ماه وی را تضمین می  نمایند.

ویزای کار انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

یکی از روش های کاریابی در انگلستان، مراجعه به موسسات کاریابی بین المللی و کمک گرفتن از آنها برای یافتن کار مناسب می باشد تا متقاتضی با داشتن آن بتواند ویزای کار انگلستان را اخذ نماید. لذا بر آن شدیم تا در این بخش به معرفی موسسات کاریابی بین المللی در انگلستان بپردازیم.

موسسات کاریابی در انگلستان

ویزای کار انگلستان و جست و جوی کار در انگلستان

امکان کار برای افراد متقاضی که قصد کار کردن در کشور انگلستان را دارند طبق شرایط خاصی وجود دارد. افراد برای ورود به بازار کار این کشور طبق قانون بایستی از طرف کارفرمای انگلیسی یک پیشنهاد شغلی دریافت نمایند. این کارفرما  مجوز استخدام نیروی خارجی و اسپانسر شدن را از اداره کار انگلستان دریافت کرده و کارفرمای فوق باید اثبات  نماید که از فرد متقاضی حمایت مالی می نماید و به عنوان اسپانسر وی خواهد بود.

به واسطه این روش اقامت کاری که برای افراد صادر می شود به مدت سه سال دارای اعتبار  می باشد که مدتی بعد از گذشت دوره قابل تمدید به مدت 3 الی 5سال دیگر می باشد. افراد در صورتی می توانند درخواست اقامت دائم نمایند که قوانین اقامتی را رعایت و مالیات را به صورت مرتب پرداخت نمایند. شایان ذکر است افراد می توانند در صورت حضور مستمر بعد از اخذ اقامت دائم با رعایت قواعد و شرایط خاص اخذ پاسپورت، درخواست اخذ پاسپورت انگلستان نمایند .

در انگلستان ویزای کار  به نام های  TIER2 و TIER5 تعریف شده است که هرکدام از این ویزاها به صورت مختصر شرح داده می شود:

ویزای کار انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان

بی شک هدف نهایی افرادی که اقدام به مهاجرت از طرق مختلف به ویژه مهاجرت کاری به انگلستان می کنند، اخذ اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور می باشد. با توجه به اینکه به واسطه ویزای کاری در انگلستان در ابتدا یک اقامت 5 ساله برای افراد صادر می شود در صورتی که فرد بتواند این اقامت را به 5 سال دیگر تمدید کند می تواند پس از گذشت این مدت اقامت دائم خود را اخذ نماید.

پروسه اخذ پاسپورت انگلستان پس از اخذ اقامت دائم در صورتی که فرد بتواند اثبات کند اقامت مستمر و مفید داشته و به قوانین این کشور متعهد است و تخلف کیفری مرتکب نشده و به زبان و فرهنگ این کشور اشراف کامل دارد می تواند درخواست پاسپورت نماید. پروسه اخذ تابعیت و پاسپورت پس از اقامت دائم تقریباً 3 سال به طول می انجامد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار انگلستان و سخن پایانی

ویزای کار انگلستان در این مقاله مورد بررسی دقیق علمی قرار گرفته است. با خواندن این مقاله شما با انواع ویزای کار انگلستان و اخذ ویزای کار انگلستان، نرخ بیکاری و مشاغل مورد نیاز انگلستان و میزان حقوق مشاغل مختلف و نحوه کاریابی و موسساتی که در این زمینه کار می کنند، وضعیت همراه در اخذ این نوع اقامت اطلاعات مفیدی کسب نموده اید. نرخ بیکاری افراد در انگلستان که 4 درصد می باشد نشانگر اقتصاد پررونق این کشور است. کار در انگلستان اخذ ویزای کاری انگلستان قطعاً مطلوب بسیاری از افراد بوده که با بهره گیری از تجربه وکلای موسسه حقوقی ملک پور این امر دور از دسترس شما نخواهد بود. امید است این مقاله با عنوان کار در انگلستان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده باشد. شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره تخصص و رایگان، با دفاتر موسسه تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در خصوص کار در انگلستان در بخش دیدگاه های همین مقاله عنوان کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید.

law ویزای کار انگلستان
4 پاسخ
 1. مهدی گفته:

  با سلام خدمت شما عزیزان
  در اکثر سایت ها و حتی سایت شما روی صحبت با کسانی است که یا تحصیلات بالایی دارند یا پول زیاد .
  بنده 36 سالمه اکثر کارهای فنی رو هم تجربه دارم ولی نه تحصیلات بالایی دارم و نه ثروت زیادی دارم .
  یعنی بنده هیچ وقت حق زندگی کردن در کشور بهتری رو ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مهاجرت باید شرایطی را فراهم آورد. شما حداقل باید بتوانید هزینه های زندگی خود را تامین نمایید. شرایط شما باید با جزئیات بررسی شود تا بتوان گفت پیشنهاد مناسب برای شما چیست، اما تحصیل در کشورهایی مانند اتریش و آلمان ممکن است برای شما مناسب باشد.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز متاسفانه ما هیچ اطلاعاتی از وضعیت و شرایط شما نداریم. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات دی این زمینه و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5