ویزای کار امارات و بررسی شرایط آن

 • ویزای کار امارات و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار امارات و نرخ بیکاری در امارات
 • ویزای کار امارات و ویزای کاری امارات
 • ویزای کار امارات و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار امارات و مدارک مورد نیاز ویزای کار امارات
 • ویزای کار امارات و میزان حقوق در امارات
 • ویزای کار امارات و مشاغل مورد نیاز 2019 امارات
 • ویزای کار امارات و نحوه کاریابی در امارات
 • ویزای کار امارات و موسسات کاریابی در امارات
 • ویزای کار امارات و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در امارات
ویزای کار امارات ویزای کار امارات

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار امارات و مقدمه ای بر آن

ویزای کار امارات، مهاجرت به امارات از طریق کار و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار امارات در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. در این مقاله به تمامی نکات و مطالب مرتبط با کار در امارات به صورت ساده و خلاصه پرداخته شده است. شرایط کار در امارات چگونه است؟ آیا امکان بردن همراه برای دارنده ویزای کار امارات وجود خواهد داشت؟ وضعیت اشتغال و نرخ  بیکاری در کشور امارات چگونه است؟ کار در امارات و شرایط مهاجرت به امارات از طریق کار جزو مسائل مورد سوال بسیاری از مخاطبان ما بوده است. در ادامه این مقاله که توسط کارشناسان مجرب و متخصص ما نگاشته شده، به پاسخ این سوالات و سایر ابهامات و موضوعات مرتبط با کار در امارات و اخذ ویزای کار امارات بصورت ساده و خلاصه پرداخته خواهد شد. شما عزیزان همواره می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود در این زمینه را از طریق تماس با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش و مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان متخصص در امر مهاجرت مطرح نموده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس

video ویزای کار امارات

ویزای کار امارات و شرایط عمومی آن

ویزای کار امارات، مهاجرت به امارات از طریق کار و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار امارات در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. در این مقاله به تمامی نکات و مطالب مرتبط با کار در امارات به صورت ساده و خلاصه پرداخته شده است. شرایط کار در امارات چگونه است؟ آیا امکان بردن همراه برای دارنده ویزای کار امارات وجود خواهد داشت؟ وضعیت اشتغال و نرخ  بیکاری در کشور امارات چگونه است؟ کار در امارات و شرایط مهاجرت به امارات از طریق کار جزو مسائل مورد سوال بسیاری از مخاطبان ما بوده است. در ادامه این مقاله که توسط کارشناسان مجرب و متخصص ما نگاشته شده، به پاسخ این سوالات و سایر ابهامات و موضوعات مرتبط با کار در امارات و اخذ ویزای کار امارات بصورت ساده و خلاصه پرداخته خواهد شد. شما عزیزان همواره می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود در این زمینه را از طریق تماس با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش و مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان متخصص در امر مهاجرت مطرح نموده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.  

مهاجرت به امارات

ویزای کار امارات و نرخ بیکاری در امارات

به منظور کار در امارات، دانستن نرخ بیکاری و وضعیت اشتغال در این کشور ضروری به نظر می رسد. نرخ بیکاری در امارات از ۱.۶۴ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۱.۷۲ درصد در سال ۲۰۱۷ افزایش پیدا کرد. نرخ بیکاری در امارات از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۷ به طور متوسط ۲.۵۹ درصد بوده‌ است. این نرخ در سال ۲۰۰۹ به بالاترین میزان خود یعنی 4.20 درصد در سال ۲۰۰۹ رسید و پایینترین نرخ بیکاری در این کشور با 1.15 درصد نیز مربوط به سال ۱۹۸۵ می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور امارات در بازه زمانی 8 ساله اخیر نمایش داده شده است.

1 7 ویزای کار امارات

ویزای کار امارات و ویزای کاری امارات

کار در امارات نیازمند داشتن پیشنهاد کاری می باشد. اخذ ویزای کار امارات ویژه کارگران بیگانه دارای شرایط و ضوابطی است. قبل از ورود به امارات مطمئن شوید که پاسپورت شما قانونی و معتبر است .شهروندان خارجی برای کار در امارات باید بدانند که نمی‌توانند از ویزای توریستی برای کار در این کشور استفاده کنند. آن‌ها به مجوز کار قانونی و اقامت قانونی برای زندگی و کار در امارات نیاز خواهند داشت. ویزای کار امارات، ویزای استخدام نام دارد. کارفرما پیش از ورود کارمند خارجی به امارات، باید مجوز کار و اقامت وی را درخواست نماید. کار کردن در امارات بدون داشتن ویزای کار غیر قانونی بوده و می‌تواند منجر به حبس، جریمه و یا اخراج از این کشور شود. مجازات‌ ها نیز برای هر دو طرف اعمال می‌شوند: کارفرما و کارمند .

مجوزهای کار توسط وزارت منابع انسانی امارات (MoHRE) صادر می شود.  برای هر ردیف شغلی جدید، کارفرمای می بایست اجازه کار جداگانه درخواست نماید. این مجوز کار اجازه خواهد داد که یک مهاجر به امارات برای استخدام وارد شود. این مجوز برای دو ماه پس از تاریخ صدور معتبر است و نوعی ویزای جستجوی کار، ولی نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای اماراتی محسوب می شود. هنگامی که متقاضی در کشور امارات حضور پیدا کرد، کارفرمای می بایست مدارک تست پزشکی، کارت اعتباری امارات برای کارمند، کارت کارگری و مجوز اقامت کاری ممهور بر گذرنامه کارمند را ظرف مدت ۶۰ روز جهت دریافت مجوز اقامت کاری به اداره عمومی امور اقامت و بیگانگان (GDRFA) امارات تقدیم نماید.

زمانی که روند درخواست ویزای همراه تکمیل شده‌ باشد، خانواده متقاضی می توانند به وی در امارات ملحق شوند. اگر متقاضی با ویزای توریستی در امارات حضور داشته باشد، می بایست در اولین فرصت درخواست تغییر ویزای خود را به اداره عمومی امور اقامت و بیگانگان(GDRFA )  امارات تقدیم کند .

 

ویزای کار امارات و بررسی ویزای همراه

اگر اعضای خانواده ( معمولا همسر و فرزندان ) متقاضی خارج از امارات‌ باشند ، متقاضی باید ابتدا درخواست ویزای اقامت برای آنها داشته باشد و پس از رسیدن آن‌ها به امارات ، متقاضی تا ۳۰ روز فرصت خواهد داشت تا برای اخذ مهر اقامت همراهان درخواست دهد .

ویزای کار امارات و مدارک مورد نیاز ویزای کار امارات

به منظور کار در امارات می بایست ویزای کار امارات را اخذ نمود. اخذ ویزای کار امارات مستلزم داشتن شرایط و مدارک خاص خود می باشد.  به منظور اخذ مجوز کار، متقاضی ابتدا باید ویزای اقامت داشته باشد که معمولاً برای مدت سه سال معتبر است. در این بخش شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار امارات خدمت حضورتان معرفی خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار امارات شامل موارد زیر می باشد:

 • یک فرم درخواست ، کاملا ً پر شده
 • چند قطعه عکس پاسپورتی
 • اصل و کپی گذرنامه متقاضی
 • کپی جواز کسب شرکت
 • گواهی‌نامه تجاری معتبر شرکت
 • هزینه صدور ویزا به میزان 220 درهم
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مجوز ورود صادر شده توسط وزارت کار امارات
 • گواهی سلامت پزشکی
 • *کارت کارگری

*کارت کارگری:

کارت مورد نیاز برای کار در امارات سوای کارت استخدام در امارات بوده که برای اخذ آن مدارک زیر مورد نیاز می باشد:

 • عکس‌ متقاضی
 • ویزای اقامتی
 • گذرنامه معتبر (دارای حداقل شش ماه اعتبار )
 • گواهی سلامت پزشکی
 • سه کپی از قرارداد استخدام یک نسخه برای کارفرما ، یک نسخه برای کارمند و یک نسخه برای وزارت کار
 • گواهی نامه های مهارت و مدارک تحصیلی
 • مجوز تجاری معتبر شرکت
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری امارات

ویزای کار امارات و میزان حقوق در امارات

کار در امارات و اخذ ویزای کاری امارات نیازمند دانستن میزان حقوق دریافتی می باشد. میزان حقوق دریافتی یکی از مهمترین فاکتوهای کار در امارات می باشد، چرا که گذران هزینه های زندگی بستگی مستقیمی با میزان حقوق و دستمزد متقاضی خواهد داشت. کشور امارات بطور عادی هیچ محدودیتی را برای حداقل حقوق پرداختی به کارگران خارجی در نظر نرگفته است. هرچند در سال ۲۰۱۳ ، وزارت کار امارات سه قانون برای حداقل حقوق پرداختی به کارگران در سطوح مختلف کاری در امارات را پیشنهاد کرد . این تقسیم بندی حقوق پرداختی شامل موارد زیر می باشد:

 • 1. فارغ التحصیلان دانشگاه حداقل ماهانه ۱۲، ۰۰۰ درهم ( ۳۲۶۷.۱۲ دلار آمریکا) دریافت کنند
 • 2. متخصصان ماهر حداقل حقوق ماهانه ۷۰۰۰ دلار ( ۱۹۰۵.۸۲ دلار آمریکا) دریافت کنند.
 • 3. کارگران ماهر حداقل حقوق ماهیانه ۵۰۰۰ درهم ( ۱۳۶۱.۳۰ دلار آمریکا ) دریافت کنند ، تا زمانی که آن‌ها گواهی دبیرستان دارند.

در امارات، تشکیل اتحادیه‌های کارگری غیر قانونی است و میزان نظارت برای بر کارگران خارجی در این کشور نیز بسیار شدید و بالاست.

در جدول زیر میزان حقوق پرداختی به مشاغل مختلف در کشور امارات بیان شده است.

عنوان شغل درآمد ماهیانه برحسب درهم
حسابدار 3500 تا 20000
خلبان 30000 تا 50000
مدیر توسعه کسب وکار 10000 تا 35000
خدمه کابین خلبان 10000 تا 14000
راننده 2500 تا 3500
مهندس 10000 تا 25000
مهندسی مکانیک 10000 تا 25000
دستیار مدیر اجرایی 5000 تا 10000
طراح داخلی 17000 تا 65000
سرپرست مهد کودک 12000 تا 20000
کارگر ساده 600 تا 1500
پرستار 1200 تا 3000
مدیر بازاریابی 11000 تا 34000
معلم مهدکودک 2000 تا 10000
مدیر دفتر و سرپرست 8000 تا 16000
مدیر اجرایی 13300 تا 42500
مدیر پروژه 12000 تا 35000
دستیار فروش در فروشگاه‌ها 1500 تا 3500
مدیر مدارس بین المللی 25000تا 45000
معلم مدرسه دولتی اماراتی 24000 تا 34000
استاد دانشگاه 10000 تا 30000
کارمند ارتش 50000 تا 70000
هزینه های زندگی در امارات

ویزای کار امارات و مشاغل مورد نیاز 2019 امارات

به منظور کار در امارات، شناخت بازار کار این کشور و آگاهی از مشاغل مورد نیاز آن، شانس اشتغال و اخذ ویزای کار امارات را برای متقاضی افزایش خواهد داد. علیرغم نرخ بیکاری پایین این کشور، به دلیل هجوم کارگران خارجی برای کار در این کشور، رقابت برای اخذ پیشنهاد کاری از این کشور بسیار تنگاتنگ است. امارات بیش‌ترین تقاضا برای کار در بین کشورهای خاورمیانه را دارا می باشد. درآمد بدون مالیات، امکانات کلاس جهانی و جامعه چند فرهنگی این کشور برخی از دلایل اصلی انتخاب امارات برای کار در بین شهروندان کشورهای توسعه نیافته مانند بنگلادش، هند، تایوان، و سایر کشورهای مشابه محسوب می شود. در کنار این موارد، نکات منفی کار در امارات شامل بوروکراسی و فساد اداری، امنیت پایین شغلی، عدم امکان تبدیل ویزا به تابعیت و برخورد نامناسب با کارگران شاغل در این کشور می باشد.

از جمله مشاغل مورد نیاز برای کار در امارات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مهندس آی تی طراح نرم افزار
توسعه دهنده وب معمار
مدیر بازاریابی مدیر خدمات پس از فروش
گارسون پزشک و پیرا پزشک
هتلدار مدیر منابع انسانی
منشی

ویزای کار امارات و نحوه کاریابی در امارات

کار در امارات نیازمند آشنایی با بازار کار امارات و نحوه کاریابی در این کشور می باشد. کاریابی در امارات به دلیل پیچیدگی های خاص خود مستلزم صرف زمان و دقت کافی می باشد. از جمله راه های جستجوی کار در امارات می توان به سفر تورسیتی به این کشور و جستجوی حضوری در بازار کار این کشور، مطالعه نشریه های کاریابی، مراجعه به موسسات کاریابی، استفاده از خویشاوندان و دوستان اماراتی، استفاده از شبکه های اجتماعی کاریابی و مهمتر از همه، استفاده از سایت های معتبر کاریابی بین المللی در امارات می باشد. در بخش بعدی به معرفی معتبرترین و مهمترین سایت های کاریابی امارات خواهیم پرداخت.

ویزای کار امارات و موسسات کاریابی در امارات

در بخش قبلی شرایط جستجوی کار در کشور امارات مورد بررسی قرار گرفت. مهمترین روش کاریابی در امارات، بهره گیری از سایت های معتبر کاریابی بین المللی می باشد. این سایت ها به دلیل تخصصی و معتبر بودن، شانس متقاضی را برای یافتن کار و اخذ ویزای کاری امارت به میزان زیادی افزایش خواهد داد. در ذیل به معرفی معتبرترین سایت ها و موسسات کاریابی معتبر در کشور امارات خواهیم پرداخت.

 • Dubai Task
 • Khaleej Times Jobs
 • Dubizzle
 • Naukrigulf
 • Indeed
 • Laimoon
 • LinkedIn
 • Gulftalent
 • Efinancial Careers
 • Jivaro Partners (مشاغل بازاریابی و علوم ارتباطات)
 • MCG & Associates (روابط عمومی، بازرگانی، ترجمه و تدریس)
 • Robbert Murray (مهندسی و آی تی)
 • BAC Middle East (مهندسی، بازاریابی و مدیریت)
موسسات معتبر کاریابی در امارات

ویزای کار امارات و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در امارات

متاسفانه کار در امارات تحت هیچ شرایطی منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نخواهد شد و کشور امارات هیچ شرایطی برای اخذ اقامت از این طریق برای شهروندان خارجی در نظر نگرفته است. تنها راه اخذ اقامت برای شهروندان خارجی در این کشور، ثبت شرکت در مناطق آزاد امارات و یا خرید ملک به میزان حداقل 272 هزار دلار آمریکا در این کشور می باشد. در نتیجه پیشنهاد می شود برای اخذ اقامت و تابعیت ، کار اتریش و آلمان را انتخاب کنید تا علاوه بر شانس افزایش اقامت و تابعیت، از شرایط زندگی در بهترین کشورهای جهان بهره مند شوید. در لینک های زیر می توانید اطلاعات کاملتری در باب کار در اتریش و آلمان دریافت نمایید.

 

کار در آلمان
کار در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار امارات و سخن پایانی

ویزای کار امارات، مهاجرت به امارات از طریق کار و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار امارات در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کار در امارات و اخذ ویزای کار امارات به مورد سوال بسیاری از مخاطبان ما قرار داشت. همانطور که اشاره شد، کار در امارات منجر به اخذ اقامت و تابعیت نخواهد شد و متقاضی در پایان مدت قرارداد کاری می بایست خاک کشور امارات را ترک نماید. پیشنهاد می شود برای اطلاع از راه های جایگزین منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت از طریق کار، با کارشناسان مستقر در دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی و رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات و ابهامات خود را در زمینه کار در امارات و اخذ ویزای کار امارات در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان پاسخ آن را دریافت نمایید.