برای اخذ ویزای کار اسلوونی چگونه می توان اقدام کرد؟شرایط دریافت ویزای کار اسلوونی چگونه است؟مدت زمان دریافت ویزای کار اسلوونی چه مدت می باشد؟ایا ویزای کار اسلوونی منجر به اقامت دائم اسلوونی می گردد؟ایا برای ویزای کار اسلوونی وجود یک کارفرما نیاز می باشد؟ایا برای دریافت ویزای کار اسلوونی نیاز به اخذ اجازه کار از مراجع قانونی کشور اسلوونی میباشد؟

 

 

 

در مقاله ی ذیل کلیه اطلاعات مربوط به ویزای کاری اسلوونی ،اقامت بوسیله ی کار در اسلوونی ،اخذ اقامت از طریق کار در اسلوونی را به دست خواهید آورد.

87.87 1 300x209 ویزای کار اسلوونی

شرایط ویزای کاری اسلوونی چه می باشد ؟ آیا اتباع خارجه و یا ایرانیان می توانند اقدام به اخذ ویزای کاری اسلوونی نمایند ؟ آیا جهت اخذ ویزای کاری اسلوونی ، بایستی جاب آفر و یا پیششنهاد کاری داشته باشیم ؟ آیا ویزای کاری اسلوونی ، منجر به اخذ اقامت دائم می شود ؟ و ….

کشور اسلوونی در قلب اروپای مرکزی قرار گرفته است.برای اخذ اقامت کاری برای کسانی که خارج از حوزه ی شینگن می باشند بایستی جاب آفر ( دعوت نامه کاری ) داشته باشند.

و در صورتی که این دعوت نامه کاری که توسط کارفرمای اسلوونایی برای کارمند مورد نظر توسط دولت این کشور قبول گردد شخص میتواند به کشور اسلوونی وارد گشته و زیر نظر کارفرمای خود مشغول به کار گردد .

شرایط قبول شدن ویزای کاری ( دعوت نامه ی کاری ) توسط دولت به صورت ذیل می باشد.

ابتدا کارفرمای اسلوونایی بایستی سه ماه درخواست آگهی در اسلوونی را بدهد در صورتی که فردی که تبعه ی ان کشور می باشد  را با توجه به شرایط اعلام شده برای پذیرش نتواند بیابد بایستی در کل حوزه ی شینگن به مدت ۳ ماه آگهی بدهد.

اگر چنین فردی با مشخصات خواسته شده برای کار مورد نظر یافت نشد شخص مورد نظر میتواند با جاب آفر مربوطه وارد کشو ر اسلووانی شده و مشغول به کار گردد. راه دیگر برای اخذ ویزای کار به این صورت میباشد که خود فرد متقاضی خارج از خاک اسلوونی درخواست ویزای کاری کرده و برای فرد متقاضی با توجه به شرایط وی ویزای جستجوی کار ۶ ماهه صادر میگردد و به وی اجازه داده میشود که آزادانه دنبال کار مرتبط با رشته ی تحصیلی و تخصص وی بگردد و در صورت پیدا کردن کار مورد نظر و پرداخت مالیات به اقامت دائم دست پیدا خواهد کرد . کسانی که اقامت اتحادیه اروپا در کشورهای حوزه ی شینگن را دارند بدون نیاز به ویزای جستجوی کار میتوانند براحتی وارد این کشور شده و دسترسی به بازار کار داشته باشند.

اگر قصد کار کردن و پیدا کردن کار به صورت آزاد را در کشور اسلوونی دارید، کافیست از لیست مشاغل مورد نیاز این کشور از طریق وبسایت های رسمی این کشور آگاه شده  و سپس اقدام کنید.

88.88 1 300x175 ویزای کار اسلوونی

گرچه پیدا کردن کار در یک کشور خارجی که زبان بومی مردم این کشور اسلووانیایی میباشد سخت به نظر میرسد ولی نکته ی حائز اهمیت در این مورد داشتن تخصص و مهارت کافی و مدارک قابل قبول برای اقدام میباشد و تنها نکته ی چالش بر انگیز در این کشور زبان آن میباشد.

متقاضی بعد از یافتن کار مربوطه و نشان دادن اینکه به صورت فول تایم ۴۰ ساعت مشغول به کار خواهد بود و پرداخت مالیات  ماهیانه پس از ۴ الی ۵ سال میتواند درخواست اقامت دائم اسلوونی را بدهد.

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی در اسلوونی ،کشور اسلوونی مورد تقاضا برای متقاضیان نمیباشد.

و شرایط کاری و سیستم امتیازبندی کاری در کشورهای آلمان و اتریش و دانمارک متقاضیان بیشتری برای این کشورها اقدام میکنند .

همچنین دانشجویان خارجی بعد از اتمام تحصیل و به دست آوردن  تخصص و مهارت لازم ، فرصت ۶ ماهه برای یافتن کارداده شده که در صورت یافتن کار و حرفه ی مورد قبول میتوانند وارد بازار کار شده و سپس بعد از پرداخت مالیات سالیانه بعد از ۵ سال به اقامت دائم خواهند رسید.

برای اخذ هر گونه اطلاعات در مورد شرایط کاری و ویزای جستجوی کار، با مشاوران مجرب و کارشناسان ارشد حقوقی هر گونه اطلاعات در زمینه ی کشورهای حوزه ی شینگن را به دست آورید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

                                                                                                              

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.