ویزای کار ارمنستان و بررسی آن

ویزای کار ارمنستان، شرایط ویزای کار ارمنستان و اخذ اقامت ارمنستان از طریق کار در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته است. با توجه به این که کشور ارمنستان از دسته کشور های همسایه و هم مرز کشور ما می باشد متقاضیان ورود به این کشور در سالهای اخیر افزایش داشته است. ممکن است سوالاتی برای شما عزیزان در این زمینه به وجود می آید از جمله اینکه ویزای کار ارمنستان چگونه اخذ می شود؟ شرایط کار در ارمنستان چگونه است؟ نرخ بیکاری در ارمنستان چقدر می باشد؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ دهیم.

ویزای کار ارمنستان از جهات متفاوتی نیاز به بررسی دارد. متقاضیان ویزا کار ارمنستان قبل ورود به بازار کاری این کشور باید مواردی از قبیل نرخ بیکاری، مشاغل مورد نیاز و میزان حقوق در این کشور تحلیل و بررسی نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان ویزای کار ارمنستان قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از وکلا و مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش و کسب اطلاعات مهم و اساسی در باب ویزای کار ارمنستان اقدامات لازم را انجام دهند.

 • ویزای کار ارمنستان و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار ارمنستان و معرفی آن
 • ویزای کار ارمنستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و نرخ بیکاری در ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و مشاغل مورد نیاز 2019 ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و میزان حقوق در ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و نحوه کاریابی در ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و مؤسسات کاریابی در ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و بررسی ویزای ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در ارمنستان
ویزای کار ارمنستان 1 ویزای کار ارمنستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار ارمنستان و شرایط عمومی آن

ویزای کار ارمنستان و ورود به بازار کاری این کشور نیاز به بررسی شرایط کاری و شناخت کلی از این کشور دارد. ارمنستان به زبان ارمنی هایاستان نامیده می شود. این کشور در قفقاز جنوبی قرار دارد. کشور ارمنستان از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با گرجستان و از جنوب با ترکیه و ایران هم مرز می باشد. جالب است بدانید ارمنستان کوچکترین کشور مشترک منافع شوروی سابق می باشد. این کشور با 29.800 کیلومتر مربع جمعیتی به میزان 3 میلیون نفر را در خود جای داده است. از نکات بسیار جالب این است که بدانید ارمنستان اولین کشوری است که در قرن 4 میلادی مسیحیت را دین رسمی خود شناخته است. زبان رسمی این کشور ارمنی می باشد. واحد پول ارمنستان درام می باشد که با نماد AMD شناخته می شود.

ویزای کار ارمنستان و معرفی آن

ویزای کار ارمنستان نیازمند اخذ مجوز کاری این کشور است. برخی از افراد با تفکر به این که با دریافت ویزای توریستی می توانند در این کشور جست و جوی کار داشته باشند، وارد این کشور می شوند اما باید توجه داشته باشند که با ویزای های توریستی اجازه کار در این کشور را نخواهند داشت. متقاضیان باید قبل از ورود به این کشور رزومه خود را از طریق سایت های کاریابی ارسال نمایند و در صورت موافقت شرکت ها و کارفرمایان معتبر و ارسال دعوت نامه شانس کار در این کشور را خواهند داشت.  

علاقه مندان ورود به بازار کاری این کشور توجه داشته باشد که با داشتن اقامت بلند مدت این کشور می توانند از اداره کار این کشور اجازه جست و جوی کار و ورود به بازار کاری این کشور را داشته باشند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. متقاضیان کار در کشور های اروپایی می توانند جهت کار در کشور هایی همانند آلمان و اتریش که کمبود نیروی کار داشته و درخواست ورود نیروی کار به کشورشان را دارند اقدام نمایند. با ورود و کار در این کشورها امکان اخذ اقامت دائم این کشورها  برای شما وجود خواهد داشت.

ویزای کار ارمنستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار ارمنستان

ویزای کار ارمنستان به منظور کار در این کشور صادر می شود و نیازمند داشتن شرایط و ارائه مدارکی است. متقاضیان و علاقه مندان اخذ ویزای کار اوکراین باید توجه داشته باشند که نحوه ارائه مدارک توسط آنها بسیار مهم می باشد و در صورت ارائه مدارک نامناسب ممکن است شانس مهاجرت را از دست بدهند. در ادامه مطالب مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار ارمنستان برای شما متقاضیان عزیز قرار داده شده است.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • دعوت نامه کاری (job offer)
 • ارائه مدارک تحصیلی
 • ارائه سابقه کاری مرتبط
 • ارائه مدارک زبان

  در صورت نیاز

 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه مدارک هویتی معتبر

ویزای کار ارمنستان و نرخ بیکاری در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و نرخ بیکاری این از مسائل بسیار مهمی می باشد که متقاضیان کار در ارمنستان باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند. طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی دولت ارمنستان نرخ بیکاری در سال اخیر حدودا 16.9 درصد بوده است که نرخ بیکاری بسیار بالایی محسوب  می شود. متقاضیان کار در ارمنستان به این نکته توجه داشته باشند که در حال حاضر نرخ بیکاری رسمی در کشور ایران 11.7 می باشد و نرخ بیکاری ارمنستان اختلاف چشمگیری با این عدد دارد.

نرخ بیکاری ارمنستان نسبت به سال های 2017 و 2018 افزایش یافته و باعث می شود تا اکثر افرادی که به دنبال کار و ویزای کار ارمنستان می باشند نظر خود را تغییر داده و به سمت کشور هایی های مانند آلمان و اتریش که نرخ بیکاری کمتر از 4 درصد دارند مهاجرت نمایند. در ادامه مطالب نموداری از نرخ بیکاری در سال های اخیر برای شما متقاضیان عزیز قرار داده شده است.

نرخ بیکاری ارمنستان ویزای کار ارمنستان

نرخ بیکاری ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و مشاغل مورد نیاز 2019 ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و ورود به بازار کاری این کشور نیاز به شناخت زمینه های کار این کشور دارد. متقاضیان باید توجه داشته باشند در صورتی می توانند در کشور مورد نظر خود موفق به کاریابی شوند که زمینه شغلی و فرهنگی درباره آن کشور داشته باشند. متقاضیان ویزای کار ارمنستان باید قبل از ورود به بازار این کشور ابتدا مشاغل مورد نیاز آن را بررسی نمایند. در ادامه مطالب جدولی از مشاغل مورد نیاز کشور ارمنستان برای شما عزیزان قرار داده شده است.

1 مهندسی عمران و ساختمان 8 پرستار و کادر درمانی
2 مهندسی کامپیوتر 9 نگهداری از افراد سالمند
3 مهندسی فناوری اطلاعات IT 10 مدد کار اجتماعی
4 مهندسی معماری و ساختمان 11 متخصص خودروهای سنگین
5 مهندسی صنایع و تولید 12 مدیریت پروژه
6 طراح دکوراسیون داخلی 13 برق کار
7 نصب تجهیزات ساختمانی 14 کشاورز

ویزای کار ارمنستان و میزان حقوق در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و بررسی میزان حقوق از مواردی می باشد که متقاضیان باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند. لازم به ذکر است که میانگین دستمزد در ارمنستان 170.000 درام می باشد. این میانگین نسبت به سال گذسته کاهش یافته است و جالب است بدانید میانگین حقوق در سال گذشته در این کشور 240.000 درام بوده است. متقاضیان ویزای کار ارمنستان باید توجه داشته باشند که می بایست مشاغلی با درآمد حدوداً 55.000 درام داشته باشند تا بتوانند ویزای کار ارمنستان را اخذ نمایند.

افرادی که به دنبال دریافت حقوق های بالا می باشند باید وارد کشور هایی شوند که درآمد در این کشور سطح بالایی داشته باشد و بتوانند از این طریق سطح مناسبی از زندگی را برای خود فراهم کنند. در ادامه مطالب نموداری از میانگین حقوق در سال های گذشته برای شما عزیزان قرار داده شده است.

میزان دستمزد در ارمنستان ویزای کار ارمنستان

میزان دستمزد در ارمنستان

هزینه های تحصیل و زندگی در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و نحوه کاریابی در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و ورود به این کشور نیازمند داشتن ویزای کار این کشور است و لازمه اخذ این ویزا نیز اطلاع از نحوه کاریابی در این کشور می باشد. متقاضیان می توانند با ارسال رزومه خود به سایت های کاریابی ارمنستان درخواست خود را مطرح نمایند و در صورتی که با رزومه آنان موافقت شود اجازه ورود به این کشور را خواهند داشت. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برخی از کشور های اروپایی با توجه به کمبود نیروی کاری درخواست ورود مهاجران به این کشور را دارند.

شما می توانید با دریافت ویزای جست و جوی کار کشورهای آلمان و اتریش وارد این کشور ها شده و با بررسی مورد نیاز آن مشاغل وراد بازار کاری این کشور شوید. در حال حاضر این کشورها نرخ بیکاری بسیار پایینی دارند و متقاضیان می توانند با دریافت ویزا وارد این کشورها شده و به راحتی جست و جوی کار در این کشور ها داشته باشند و بعد از گذشت چند سال امکان درخواست اقامت دائم و پاسپورت آن کشورها برایشان وجود خواهد داشت.

ویزای کار ارمنستان و موسسات کاریابی در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و ورود به بازار کاری این کشور نیاز به کاریابی از کشور مبدا دارد. همان طور که در مطالب قبلی برای شما عزیزان ذکر کرده ایم، قبل از ورود به بازار کاری در این کشور نیاز به ارسال رزومه به سایت های کاریابی این کشور می باشد. ما برای آسودگی شما عزیزان لینک های سایت های کاریابی معتبر این کشور را برای شما متقاضیان قرار داده ایم.

 • https://careers.wvi.org
 • https://www.myjob.am
 • http://hr.am
 • https://careers.wvi.org
 • https://www.myjob.am
 • http://hr.am
موسسات معتبر کاریابی در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و بررسی ویزای همراه

ویزای کار ارمنستان و ورود همراه در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. افرادی که با پیشنهاد کاری وارد این کشور می شوند می توانند بعد از ورود خود و شروع به فعالیت در این کشور درخواست ویزای همراه برای خانواده خود داشته باشند. طبق قوانین مهاجرتی به همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضیان همراه گفته می شود و افرادی که مشغول کار در ارمنستان می باشند تنها می توانند درخواست ورود این افراد را به عنوان همراه داشته باشند. همراهانی که وارد این کشور می شوند می توانند در صورتی که پیشنهاد کاری داشته باشند وارد بازار کاری این کشور شوند. فرزندان متقاضیان نیز می توانند وارد مدارس این کشور شده و به دو زبان ارمنی و انگلیسی تحصیل نمایند.

مدارک مورد نیاز ویزای همراه:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه گواهی ازدواج و گواهی تولد برای فرزندان
 • تکمیل فرم درخواست مورد نیاز
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه گواهی ازدواج و گواهی تولد برای فرزندان
 • تکمیل فرم درخواست مورد نیاز

ویزای کار ارمنستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در ارمنستان

ویزای کار ارمنستان و ورود به بازار کاری این کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. متقاضیان کار در ارمنستان می توانند با ورود به بازار کاری این کشور اقامت دائم و در نهایت پاسپورت این کشور را داشته باشند. کشور ارمنستان به متقاضیان در ابتدا اقامت 1 ساله می دهد و بعد از 5 سال اقامت ایشان تبدیل به اقامت دائم می شود. متقاضیانی که 5 سال اقامت قانونی در این کشور داشته اند می توانند با ارائه مدارکی همچون پرداخت مالیات و کارت اقامتی قانونی خود درخواست کارت اقامتی دائم داشته باشند.

متقاضیان ویزای کار ارمنستان توجه داشته باشند که 3 سال بعد از اخذ اقامت دائم این کشور می توانند تقاضای پاسپورت این کشور را داشته باشند. به این منظور متقاضیان باید مدارک و شرایطی داشته باشند و در آزمون تابعیت این کشور امتیازات لازم را کسب نمایند.

مدارک لازم جهت اخذ پاسپورت ارمنستان:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک قبولی در آزمون تابعیت
 • ارائه مدارک دال بر اقامت قانونی در این کشور
 • ارائه مدارک دال بر عدم سو سابقه
 • ارائه مدارک پزشکی دال بر سلامت روحی و جسمی
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار ارمنستان و سخن پایانی

ویزای کار ارمنستان و ورود به بازار کاری این کشور در مقاله بالا برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی قرار گفته است. همانطور که گفته شده است ورود به بازار کاری این کشور نیاز به دریافت پیشنهاد کاری دارند. متقاضیان کار در کشور های اروپایی می توانند با ورود به کشور هایی همچون آلمان و اتریش در این کشور ها جست و جوی کار داشته باشند. علاقه مندان ویزای کار ارمنستان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو های رایگان و محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان اخذ ویزای کار ارمنستان قبل از هرگونه اقدام با کسب مشاوره رایگان تلفنی از وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور، ، همکار MIE اتریش از شرایط و موارد این نوع ویزا اطلاعات کامل را کسب نمایند. متقاضیان ویزای کار ارمنستان و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانند در قسمت انتهایی مقاله در قسمت دیدگاه ها نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابند.

law ویزای کار ارمنستان
2 پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار ارمنستان ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در کشور ارمنستان داشته باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4