ویزای کار آمریکا

 • ویزای کار آمریکا و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار آمریکا و انواع و شرایط اخذ آن
 • ویزای کار آمریکا ومیزان حقوق در آمریکا
 • ویزای کار آمریکا و نحوه کاریابی در آمریکا
 • ویزای کار آمریکا و موسسات کاریابی در آمریکا
 • ویزای کار در آمریکا و نرخ بیکاری در آمریکا
ویزای کار آمریکا ویزای کار آمریکا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار آمریکا و کار در آمریکا و نکات مهم آن در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. کار در آمریکا دارای چه شرایطی می باشد؟ ما در این مقاله بر آن هستیم که به صورت مختصر راه های مهاجرت به آمریکا را بررسی کرده و به طور گسترده در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا و انواع راه ها و شرایط آن مباحثی را ارائه داده و در انتها پیشنهادات خود را ارائه کنیم.

کشور آمریکا واقع در آمریکای شمالی کشوری پیشرفته و صنعتی با جمعیتی مناسب و مهاجرپذیر با تنوع نژادی بسیار بالاست. این کشور دارای جمعیتی بالغ بر 327 میلیون نفر بوده و از نظر وسعت چهارمین کشور بزرگ جهان محسوب می شود. زبان رسمی این کشور انگلیسی و دین رسمی آن مسیحی بوده و واحد پولی این کشور دلار آمریکاست. سیستم حکومتی آمریکا فدرال بوده و به 50 استان تقسیم بندی می شود. پایتخت سیاسی آمریکا واشنگتن دی سی و پایتخت تجاری آن نیویورک می باشد. آمریکا میزبان بسیاری از سازمانهای بین المللی و صنایع برتر جهان در خاک خود است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آمریکا

audio ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا و شرایط عمومی کار در آمریکا

برای مهاجرت به آمریکا راه های متفاوتی همچون تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … وجود دارد. عزیزانی که در سن مناسب تحصیلی هستند و از پس هزینه های تحصیل در آمریکا برمی آیند و ابزار های مناسب و کافی برای تحصیل در آمریکا را دارند برای تحصیل در آمریکا اقدام می کنند. قاعدتا فردی که در این کشور تحصیل می کند برای پیدا کردن کار نسبت به دیگر افراد در آمریکا در اولویت است.

بهتر است قبل از مهاجرت تحصیلی به آمریکا روی رشته هایی که در آمریکا برای کار بازار کار خوبی دارند دقت کافی را مبذول دارید تا در آینده برای اخذ ویزای کاری آمریکا دچار مشکل نشوید. تا از این طریق به اقامت کاری در امریکا دست پیدا بکنید. شما برای انتخاب مناسب رشته ی تحصیلی خود می توانید از مشاورین مجرب ما مشورت بگیرید و حتی برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی خود به موسسه ی حقوقی ما تکیه کنید.

مهاجرت کاری در آمریکا را که موضوع مقاله ی ما هم هست در سطرهای بعدی مورد بررسی قرار می دهیم، سرمایه گذاری در آمریکا آخرین راه برای عزیزان است که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند چون موسسه ی ما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آمریکا را بدلیل خطرات و ریسک بالا توصیه نمی کند و پیشنهاد می کند با ویزای دیگر حتی توریستی وارد کشور آمریکا شوید و خودتان سرمایه گذاری بکنید چون سرمایه گذاری یک امر ریسکی است و امکان سوخت شدن سرمایه ی شما بسیار بالاست. بهترین نوع ویزا برای مهاجرت، ویزای کاری است، از این جهت که شما اگر موفق شوید و کار پیدا کنید یا با کارفرمایی قرارداد منعقد بکنید مسیر رسیدن به اقامت برای شما کوتاه و آسان تر می شود و شما با هر نوع ویزایی غیر از کاری بخواهید وارد آمریکا بشوید اینکه به اقامت برسید روند طولانی مدت و سخت حقوقی و قانونی را باید پشت سر بگذارید.

ویزای کار آمریکا و راه های اخذ آن

ویزای کار  H1B  آمریکا ویزایی است که با داشتن این ویزا می توانید به عنوان نیروی کاری وارد آمریکا شوید. جالب است بدانید که ویزای کار آمریکا را به آسانی نمی توان اخذ کرد و شما حتما باید کارفرمایی یا موسسه یا شرکت خاصی در آمریکا پیدا کنید که متقاضی کار شما باشند و از قبل اطلاعیه جستجوی کارمند خود را در آمریکا به مدت سه ماه سپس در اروپا زده باشد. اگر نیروی کاری خود را پیدا نکرد می تواند شما را از خارج از کشور وارد بکند که درصد کاریابی از این طریق به ۲۰ درصد حتی پایین تر می رسد. مهاجرت با ویزای کاری آرامش روانی خاصی را فراهم می کند از آن جهت که فرد مهاجر تنها به اندوخته ی مالی خود اکتفا نمی کند و به حقوق و مزایایی که دریافت می کند تکیه می کند.

حداکثر مدتی که شما با ویزای کاری می توانید در آمریکا باشید نهایتا ۳ سال است و امکان تمدید این ویزا تا سه سال دیگر وجود دارد و حین این مدت کارفرما می تواند برای کارمند خود درخواست گرین کارت آمریکا را بکند اگر شش سال گذشت و هیچ اتفاقی در خصوص اقامت افراد نیفتد باید خاک آمریکا را ترک بکنند و دوباره برای ویزای کار آمریکا درخواست بدهند.

نوع دیگر ویزای کار آمریکا EB3 می باشد که برای جذب نیروی غیر متخصص یعنی کارگری بکار برده می شود، این ویزا برای مشاغلی به کار برده می شود که کشور آمریکا نیازمند آن می باشد. توجه بیشتر بر روی مشاغل فنی و مشاغل حرفه ای می باشد که با عنوان انگلیسی skill worker و professional و other worker می باشد. شما در هر کدام از این مشاغل باید سابقه کار معقول نشان دهید و باید مشخص شود که به نیروی کاری شما نیازمند می باشند حتی در برخی مشاغل باید پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرمای آمریکایی داشته باشد.

یک نوع دیگر ویزای P نیز وجود دارد که مختص هنرمندان و مشاهیر و ورزشکاران مدال آور در سطح بین المللی است که به آنها و خانواده شان اعطا می شود.

نوع آخر ویزای J1 یا فرصت مطالعاتی است که در نهایت قابلیت تبدیل به ویزای کاری آمریکا را داراست.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آمریکا به شرح زیر می باشد:

 • رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا
 • تکمیل فرم درخواست الکترونیکی ویزای کار آمریکا
 •  گذرنامه
 • شماره ده رقمی از صفحه تایید فرم درخواست ویزای کار DS-160

ویزای کار آمریکا و میزان حقوق در آمریکا

به منظور کار در هر کشوری، دانستن میزان حقوق در آن کشور جزو مهمترین چیزهایی است که نیاز به تحقیق دارد. آمریکا به دلیل صنعتی بودن و صادرات بالا و اقتصاد شکوفا جزو کشورهایی محسوب می شود که حقوق بالایی به کارگران پرداخت می کند. در ادامه جدول مقایسه حقوق در سالیان مختلف در آمریکا خواهیم پرداخت.

151688 19091 1 495x400 ویزای کار آمریکا
151697 19023 495x400 ویزای کار آمریکا

ویزای کار آمریکا و نحوه کاریابی در آمریکا

روش های کاریابی در آمریکا متفاوت است. شما می توانید از دوستان و خویشاوندان خود در آمریکا استفاده بکنید و از آنها درخواست بکنید که معرف شما به شرکت یا کارفرمای خاصی در آمریکا باشند اگر همچین فردی را در آمریکا دارید خیلی راه رسیدن شما به کار آسان می شود. شما می توانید به موسسات یا شرکت های کاریابی رجوع کنید و رزومه ی خود را به این شرکت ها ارائه دهید، این شرکتها در قبال کاری که می کنند دستمزد اخذ می کنند و با بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ لینک هستند.

راه دیگر کاریابی در آمریکا وبسایت های انگلیسی زبان هستند که شما با آپلود کردن رزومه ی کاری خود در این وب سایت ها و آبدیت کردن دائمی آن ها شانس پیدا کردن کار را برای خود بالا می برید.

موسسات کاریابی آمریکا

ویزای کار آمریکا و موسسات کاریابی در آمریکا

برای کار در آمریکا یکی از بهترین روش ها مراجعه به کاریابی ها و ارسال رزومه به آنها برای یافتن کار در آمریکاست. این موسسات به دلیل ارتباط مستقیم با بازار کار جزو بهترین گزینه ها برای یافتن کار در آمریکا هستند. در ادامه به معرفی چند کاریابی معتبر در آمریکا خواهیم پرداخت.

 • Robert half finance and accounting
 • accountemp
 • workebrige associate
 • jobspring partner
 • national event staffing

ویزای کار آمریکا و نرخ بیکاری در آمریکا

دانستن نرخ بکاری در آمریکا از الزامات کار در آمریکا و سایر نقاط جهان است. در حال حاضر میزان بیکاری در آمریکا به کمتر از 3.7 درصد رسیده که فرصت مناسبی برای کار در آمریکا محسوب می شود. در ادامه جدول تغییرات نرخ بیکاری در یکسال اخیر در آمریکا تقدیم حضورتان می گردد.

11 ویزای کار آمریکا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار آمریکا و سخن پایانی درباره آن

ویزای کار آمریکا و تمامی موارد مرتبط با آن در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت . با توجه به شرایط سخت اخذ ویزای آمریکا برای ایرانیان پیشنهاد می شود در مواردی به غیر از ویزای تحصیلی و کاری آمریکا، از موارد جایگزین مانند اقامت از طریق کار در کانادا و یا اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار آمریکا و کار در آمریکا و ویزای مهاجرتی آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی و کاری به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و همچنین ویزای کاری و سرمایه گذاری کانادا می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین آمریکا به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و در خصوص ویزای کار آمریکا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید. شما می توانید سوالات خود را در مورد ویزای کار آمریکا را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

54 پاسخ
 1. نیما گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  من 33 ساله هستم و مدرک فوق لیسانس ای تی از دانشگاه شریف رو دارم حدودا 7 سال هم سابقه کاری دارم مدرک زبان ایلتس 7 رو هم میتونم تا 5 ماه اینده دریافت کنم با کار فرمایی در آمریکا صحبت کردم ایشون خیلی استقبال کردن ولی گویا ویزا های کاری امریکا برای ایرانی بسته شده میشه در مورد این گزینه توضیح بفرمایید؟ اگر ویزا های امریکا بسته هست از نظر شما بهترین گزینه برای کار کدوم کشور هست ممنون از راهنمایی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد.
   برای کار در اتریش و آلمان و همچنین کانادا شانس خوبی دارید البته اگه سایر شرایطتون هم مساعد باشه. برای ارزیابی شرایطتون با موسسه ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 2. hassan گفته:

  سلام.من مدرک لیسانس کامپیوتر دارم و مدر زبان تافل رو گرفتم 200میلیون هم سرمایه دارم ایا میتوانم از طریق شما به مهاجرت تحصیلی به امریکا اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سرمایه شما برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا و حتی کشورهای دیگه بشیار اندک هستش چرا که وقتی به دلار تبدیلش کنین حتی شاید هزینه تحصیل شما در آمریکا برای 2 سال در آمریکا هم در نماد چه برسه به هزینه های زندگی و ویزا و بیمه و بلیط و محل اسکان و غیره.

   پاسخ
 3. هنگامه فراهاني گفته:

  سلام ،وقت بخير
  من ٢٤ سالمه و ٢تا مدال المپيك آسيايي و چندين مدال كشوري توي رشته هاي مختلف مثل تكواندو و دوميداني … دارم و ٤سال هست كه مربي خصوصي بدنسازي هستم ،براي تحصيل در رشته تربيت بدني در امريكا ميخواستم بدونم با توجه به تحريم ها ميتونم اقدام كنم يا خير ؟ممنون .

  Rating: 5
  پاسخ
 4. رضا گفته:

  با سلام بنده کارمند شرکت نفت با 14 سال سابقه کار دارم همسر بنده برنده لاتاری 2020 هستند می خاستم بدونم میتونم الان که داریم کارهای مصاحبه رو انجام میدیم من هم از طریق job offer اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه ایشون حین ثبت نام اسم شما و فرزندانتون رو در لاتاری خودشون ثبت کرده باشن شما به عنوان همراه محسوب میشین و میتونین باهاشون برین. ولی صرف قبولی در لاتاری به منزله رفتن قطعیتون نیست و چند مرحله مصاحبه خواهید داشت تو سقارت آمریکا تو دبی یا ترکیه. و اینکه چون ایران تحریم هستش به ما ویزای کاری و سرمایه گذاری و اینا رو نمیدن متاسفانه.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. پویا ایل بیگی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۳۰ سال سن دارم و پزشک هستم تقریبا ۸ ماه سابقه کار دارم نخبه دانشگاهی بودم البته دانشگاه کرمانشاه من خاستم بدانم که ویزای کار به من اعطا میشه ایلتس زبانو دارم با نمره ۷ و تا سطح A2 المانیم بلد و مدرک کامپیوتر قابل ترجمه هم دارم من فقط علاقه به زندگی درامریکا رو دارم.
  لطفا جواب بدید ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز در صورتی که بتونید ثابت کنید هزینه تحصیل وزندگی در آمریکا برای طول مدت تحصیل رو دارید و مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه رو هم بگیرین میتونین برای پذیرش و ویزای تحصیلی آمریکا درخواست بدید.

   پاسخ
 6. صابر گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  بنده لیسانس تربیت بدنی ازدانشگاه گیلان دارم میخواستم ببینم چجوری میشه۱کارپیداکنم توامریکایاکشوردیگه ای لطفاراهنمایی کنید.مرسی ازلطفتون

  Rating: 4
  پاسخ
 7. زهرا گفته:

  سلام و درود
  من مهاجر افغان متولد و ساکن ایران هستم 24 سالمه و لیسانس فقه و حقوق از دانشگاه فردوسی دارم
  مدرک سابقه کاری ندارم من چطوری میتونم برم امریکا

  Rating: 5
  پاسخ
 8. نیکو گفته:

  سلام لیسانس پرستاری وفوق لیسانس پرستاری بهداشت جامعه وفوق لیسانس آموزش بهداشت و۴۶ ساله ودارای دوفرزند ۱۱و۱۵ساله از طریق یکی از دوستان درخواست کار برای پرستاری سالمندی دارم چکار باید بکنن که بهترین روش اخذ ویزا باشد شاغل دانشگاه هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار آمریکا در حال حاضر برای ایرانیان صادر نمی شود. و با توجه به شرایط سنی شما ویزای کار در کشورهای دیگر نیز شامل شما نمی شود. شما می توانید از طریق خودحمایتی یا روش های سرمایه گذاری اقدام کنید.

   پاسخ
 9. فرشاد گفته:

  با سلام
  من در ترکیه زندگی میکنم و به تازگی یک job offer از آمریکا دارم . بنده لیسانس زبان انگلیسی هستم.
  میخواستم بدونم در حال حاضر برای ایرانیها ویزای کار صادر میشه؟ هزینه دریافت ویزا چقدر است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر در حال حاضر تنها ویزای تحصیلی و پژوهشی برای ایرانیان قابل دستیابی است.

   پاسخ
 10. سپيده گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ارشد بيوتكنولوژي هستم و مقاله خوبي دارم
  مي خواستم بدونم براي گرفتن ويزاي كاري از طريق مقاله براي امريكا بايد چه كار كنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به تحریم های سنگین آمریکا علیه ایران، در حال حاضر تنها امکان مهاجرت تحصیلی به آمریکا برای ایرانیان وجود دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. پریسا گفته:

  سلام من از برندگان لاتاری ۲۰۱۹هستم که مصاحبه هم رفتم و افیسر مارو waiver تشخیص داد ولی یکjob offer معتبر از من خواست من لیسانس حسابداری از دانشگاه نفت و فوق مدیریت دارم ولی در پرونده اول نوشتم که خانه دار هستم
  میشه راهنمایی بفرمایی که الان چی کار باید بکنم ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 12. مری گفته:

  با سلام. من دکتری رو ایران به اتمام رساندم و الان برای دوره فوق دکتر(پسا دکتری) برای یکی از دانشگاهای معتبر امریکا اقدام کردم. این دوره 1ساله هست و ویزای آن فکر کنم از نوع ویزای کار باشد. برای گرفتن ویزا چه شرایطی باید داشته باشم و ارایه چه داکیومنت هایی احتمال گرفتن ویزا رو بالا میبره؟ ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 13. امیر گفته:

  با سلام
  بندده فارغ التحصیل رشته برق قدرت و گرایش سیستم های قدرت در مقطع ارشد از دانشگاه تبریز هستم.
  معدل دوره کارشناسیم 19.2 و معدل ارشدم 19.5 هست و در هر دو مقطع رتبه یک فارغ التحصیل شدم. چندین مقاله معتبر ژورنال و کنفرانس بین المللی دارم به دنبال مدرک زبانم هستم. اگر بنده مدرک زبانم رو با نمره بالایی بگیرم به نظرتان حداکثر فاندی که میتونم از دانشگاه های آمریکا بگیرم چقدر هست؟ چون خانواده بنده از لحاظ مالی شرایط نامناسبی دارند و بنده ملزم به تامین مایحتاج آن ها هستم برای همین منظور به دنبال فاند حداکثری هستم.
  و سوال دوم اینکه آیا من در صورت تحصیل در آمریکا قادر به ارسال پول برای خانوادم خواهم بود؟
  در ضمن بنده رزومه کاری خوبی در شرکت معتبر مشاور برق منطقه ای آذربایجان و کار در زمینه فشار قوی و پست های فوق توزیع دارم آیا این مورد در بورسیه تحصیلیم موثر خواهد بود؟
  خیلی متشکر میشوم به سوالاتم جواب بدهید.

  Rating: 5
  پاسخ
 14. سامان گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده مهندس عمران هستم ازیک شرکت در آمریکا جاب آفر دریافت کردم، میخواستم بدونم حدودا چقدر طول خواهد کشید ویزای کار بگیرم. من در ایران ساکن هستم چگونه باید اقدام کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر تنها اخذ ویزاهای تحصیلی و پژوهشی برای ایرانیان امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
 15. Nima گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجو رشته الکتروتکنیک هستم مقطع کارشناسی من چجوری میتونم تو آمریکا ادامه تحصیل بدم‌!؟

  پاسخ
 16. A Lotfihagh گفته:

  سلام من خواهرم الان دانشجویی امریکا هستند چطور میتونند برای گرفتن job offer به من کمک کنند، ممنون میشم راهنمایی کنید چون اون اطلاعی نداره جکار باید بکنه

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر آسانترین راه برای اخذ اقامت آمریکا تحصیل در این کشور می باشد و در سایر موارد در حال حاضر ورود برای ایرانیان بسیار دشوار است.

   پاسخ
 17. ELHAM گفته:

  سلام
  من کارشناس ارشد HSE یا همان EHS هستم ، 6 سال سابقه کاری دارم که 4 سالش با بیمه بوده، رزومه کاری خوب ی دارم، شانسم برای پیدا کردن یه کارفرما در آمریکا چقدر هست ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، پیشنهاد می شود مقالات کاریابی در آمریکا را مطالعه کنید و سایت های کاریابی را بررسی کنید.

   پاسخ
 18. آرش گفته:

  با سلام و احترام
  از یک شرکت معتبر آمریکا job offer دریافت کردم، کارفرما حاضر به استخدام من بعنوان کارمند فروش هست.
  مشکلم فقط مادرم هست که اینجا تنهاست و نمیتونم ترکش کنم.
  با ویزای EB3 چه مدت طول میکشه تا بتونم مادرم هم همراه خودم به آمریکا ببرم؟ اصلا چنین چیزی شدنی هست؟ (خودم مجردم)

  با تشکر

  پاسخ
 19. مصطفی گفته:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید…
  من 28 سالمه و دندانساز هستم و 10 سال سابقه کار دارم و در حال حاضر مشغول به کار در ساری استان مازندران میباشم
  میخوام بدونم اول اینکه شغل دندانسازی رو در آمریکا در حال حاضر جذب نیرو دارند یا خیر و اینکه میتونم درخواست ویزای کار آمریکا کنم یا خیر ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 20. امین گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.من ۲۱سال سن دارم دوستم در کالیفورنیا لس آنجلس مشغول به کار در شرکت باربری با کامیون کار میکنه ۱۸سال هست که امریکا ایا اون میتونه واسم از طریق شرکت دعوت نامه کاری بفرسته؟(کارت پایان خدمت ندارم چقدر وثیقه باید گذاشت و اگر کارت معاف پزشکی بگیرم واسم مشکل ساز میشه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب،
   بله اگر شهروند آن کشور باشند و به شما پیشنهاد شغلی دهند می توانید برای ویزای کار اقدام کنید.

   پاسخ
 21. محسن سخنوریان گفته:

  با سلام و عرض ادب من محسن سخنوریان به همراه همسرم که هر دو پرستاریم و دختر دوساله ام که خواهرم هم سیتیزن آمریکا است میتوانم اقامت و ویزایی کار بگیرم. با تشکر.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. وحید گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما،
  بنده کاردانی معماری دارم با معدل ۱۷/۰۷.
  و دوره های کوتاه مدت مربوط به این رشته از جمله :
  Revit
  3D max
  (Photoshop(post production
  عضویت ۳ سازمان معتبر فنی مهندسی رو هم دارم :
  ۱- سازمان نظام کاردانی ساختمان(نظام مهندسی)
  ۲- انجمن مهندسان راه و ساختمان ایران
  ۳-انجمن آموزش مهندسی ایران
  و دارای کارت بین المللی دانشجویی در مقطع کارشناسی معماری دارم،
  معدل ترم اول کارشناسی ۱۸/۳۶ و ترم دوم ۱۷ هست.
  و همچنین گواهی ۳ برگ عدم سوپیشینه هم دارم.
  معاف از سربازی هستم، کارتم رو دارم، معافیت من از نوع موارد خاص(ایثارگران) هست و پزشکی نیست.
  پاسپورت ایرانی تا سال ۱۴۰۰ دارم.
  و اینکه سن من تنها ۲۱ سال هستش.
  میخوام بدونم آیا میشه با شرایطی در بالا خدمتتون توضیح دادم،
  ۱- میتونم ویزای کاری آمریکا رو دریافت کنم؟
  ۲- آیا میتونم بورسیه کامل تحصیلی در مقطع کارشناسی رو دریافت کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. shayan گفته:

  سلام روزتون بخیر. من یک job offer از یک شرکت فیلم سازی خیلی معتبر و بزرگ امریکایی دارم. میخواستم بدونم مستقیم با ویزای کاری میتونم اقدام کنم یا طبق شرایط جدید شدنی نیست و باید پاس غیر ایرانی تهیه کنم؟ شماره ای که گذاشتید امکان تماس نداره. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
  shayan.nick@gmail.com

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به قوانین جدید امریکا ریسک دارید و افیسر ویزا تصمیم گیرنده است . جهت اطلاعات جزیی تر در این مورد با دفتر وین تماس بگیرید.

   پاسخ
 24. سیما صارمی مقدم گفته:

  با سلام
  اینجانب سیما صارمی مقدم متاهل و دارای دو فرزند دختر ۹ساله و پسر دو ساله ، داری مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی و معلم مقطع ابتدایی هستم . همسر بنده دارای مدرک دیپلم و به کار آزاد مشغول می باشد. ما تمایل زیادی به اخذ ویزای کار جهت مهاجرت به کشور آمریکا را داریم .با توجه به شرایط موجود آیا واجد شرایط اخذ این ویزا هستیم؟ در صورت عدم امکان مهاجرت به این کشور شما چه راهی و چه کشوری را پیشنهاد می فرمایید؟ لطفا پاسخگو باشید و در تصمیم گیری بهتر مرا یاری فرمایید. سپاسگزارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . ضمن اینکه الان ویزای امریکا بسیار دشوار است و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
Rating: 5