ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان

 ویزای کار آلمان , شرایط اخذ ویزای کار آلمان و کار در آلمان و همچنین مهاجرت به المان از طریق کار و شرایط ان ازجمله موضوعاتی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات دقیقتر ویدئوهای مربوط به ویزای کار المان که در زیر ارائه گردیده است را تماشا نمایید.

video ویزای کار آلمان

 

video ویزای کار آلمان

 

audio ویزای کار آلمان
audio ویزای کار آلمان

 

از دغدغه های اشخاص در مهاجرت رسیدن به سطحی امن از زندگی است که تعریف از سطح  رفاه و امنیت شغلی در هر کشوری با توجه به موقعیت جغرافیای،اقتصادی و فرهنگی آن کشور متفاوت است اما آنچه که در سراسر دنیا مشترک  می باشد توانایی فراهم آوردن نیازهای مادی و امنیت مالی است که از طریق داشتن شغلی مناسب امکان می یابد .

 بررسی ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان و اخذ ویزای کار آلمان بحثی بسیار تخصصی میباشد و پیشنهاد میگردد که حتما قبل از اقدام جهت این راه اول با مشاوران و وکلای آگاه در این زمینه مشورت نموده و بعدا اخذ تصمیم بفرمایید. در مورد شرایط اخذ ویزای کار آلمان در یکی دیگر از مقالات این سایت به تفصیل صحبت شده است و شما میتوانید با مطالعۀ آن مقاله با عنوان شرایط اخذ ویزای کار آلمان به اکثر ابهامات و پاسخ سوالات خود دست یابید.

ویزای کار آلمان و ویزای جاب سیکر

یکی از مصائبی که افراد جهت اخذ ویزای کار آلمان داشته و دارند مسئلۀ گرفتن وقت سفارت جهت ویزای کاری میباشد ، که به نام وقت سفارت ویزای کاری یا job seeker معروف است ، و غالبا سفارت آلمان خیلی کم این نوع وقت را میدهند، البته در این زمینه اگر با مشاوران و وکلای خوب و با تجربه مشورت نمایید در اینمورد نیز با مسئله حادی روبرو نخواهید شد ، لکن بوده اند بسیاری از افراد که با وجودآماده بودن تمامی مدارکشان با مشکل عدم توانایی در گرفتن وقت سفارت جهت ویزای کاریابی آلمان مواجه شده اند و عملا حتی یک تا دوسال هم کارشان به طول انجامیده است.

شرایط ویزای کار آلمان

حال تصور نمایید اقدام برای مهاجرت از ابتدا  از طریق یافتن و اخذ شغل امکان پذیر باشد.بلی در اکثر کشورها از جمله آلمان این امکان وجود دارد که شخص تحت ویزای (جست و جوی کار)  آربایت زوخه وارد خاک آلمان شده و طی مدت ۶ ماه شغل بیابند در این شرایط شخص نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد اما واضح است که از مستلزمات برقراری ارتباط و رفع حداقل حوائج آشنایی  به زبان مشترک  می باشد پس بهتر است که شخص به زبان انگلیسی حداقل  با نمره ی ۵٫۵ یا زبان آلمانی حداقل A2 آشنا باشد.نیاز به تکلم و برقراری ارتباط امری اجتناب ناپذیر است و در هر نوع اقدامی جهت مهاجرت ارائه ی مدرکی دال بر دانستن زبان کشور مورد نظر یا حدافل قدرت بر تکلم حتی به زبان مورد وثوق دولت ها ((انگلیسی)) مورد نیاز است البته به نظر شخص نویسنده بهتر آنست که در یک کشور آلمانی زبان که پا میگذارید و هدفتان کار و زندگیست حتما بلافاصله به یادگیری زبان آلمانی بپردازید تا در زندگی و کار خود بتوانید موفق باشید و سختی کمتری پیش رو داشته باشید .درصورتی که شخص  با یافتن شغلی  دستمزد ی بیش از متوسط حقوق در المان  دریافت نماید یعنی معادل ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو بعد از یکسال موفق به در یافتblue card  می شود.

فایل های صوتی آقای ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

audio ویزای کار آلمان

 

audio ویزای کار آلمان

 

مزیت اخذ بلو کارت 

اخذ این کارت (blue card  ) امکان را برای شخص فراهم می کند تا در هر جا از اتحادیه اروپا به اشتغال بپردازد و با پرداخت مالیات موفق به اخذ اقامت گردد. که البته لازم است شخص پس از پیدا کردن کار حداقل پنج سال مداوم مشغول کار بوده و مالیات نیز پرداخت نموده باشد. و پس از آن اجازۀ درخواست اقامت دائم آلمان را خواهد داشت.

در اخذ ویزای کار و دستیابی به بلوکارت داشتن مدرک دانشگاهی رسمی و گذراندن دوره های آموزش حرفه ای در دانشگاهها ، موانع قانونی را کاهش می دهد و بر محدودیت های دستیابی به بازار کار خارجی استثنا وارد می نماید.

بلو کارت اتحادیه اروپا شامل افراد حرفه ای در زمینه های ریاضیات،علوم کامپیوتر ،علم وتکنولوژی و همچنان پزشکان نیز می شود.

در مورد دسترسی مدیران مجرب ، دانشمندان و  متخصصان به بازار کار مقررات به نحو ساده تری به اعتبار تخصص آنها و برجسته بودنشان اعمال می گردد. و ایشان بسته به نوع شغل و رشته شان میتوانند کار پیدا نموده و مشغول به کار گردند .

خارجی هایی که واجد الشرایط هستند مانند پرستارانی که دارای مدرک رسمی می باشند نیز از وضیعت مساعدی جهت اخذ این کارت برخوردارند و علاوه بر آن مشاغلی که در  آن با کمبود نیروی کار روبرو هستند بدون آزمون نیرو می پذیرند.

از ماه اوت سال ۲۰۱۲ تصویب شد  که فارغ التحصیلان دانشگاههای آلمانی  که در خارج از خاک آلمان تحصیل کرده اند و مدارک انها مورد تایید کشور آلمان می باشد ویزای شش ماهه ای مبنی بر اجازه کار دریافت می دارند ، البته می بایست امنیت معاش خودیعنی توان پرداخت مخارج زندگی خود در این مدت را ثابت نمایند ،لازم به ذکر است که در این مدت  اجازه خود اشتغالی را نخواهند داشت. و حتما باید برای سازمان یا شرکتهای آلمانی کار نمایند و مالیاتشان هم پرداخت گردد .

با داشتن ویزای کاری آلمان و پیدا کردن یک شغل مناسب مرتبط با کار خودتان و اخذ بلوکارت آلمان ، پس از حدود پنج سال شما حق درخواست برای اقامت دائمی آلمان را خواهید داشت ، و حتی اگر در طی این سالها بیکار شدید و شغلتان را از دست دادید دولت به شما ۶ ماه مجددا فرصت خواهد داد که شغلی دیگر بیابید و کار و پرداخت مالیات خود را مجددا ادامه دهید. البته این یکی از مزایای بلوکارت است و حتی شما میتوانید در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا نیز مشغول به کار شوید ولی دقت بفرمایید چون مالیات برای همان کشور پرداخت میگردد .

طریقه دیگر اخذ بلو کارت پرداختن به امور آموزشی و پرورشی است .

اتباع کشورهای دیگر نیز این امکان را دارند تا با تاسیس شرکت های آموزشی خاص در آلمان به اشتغال پرداخته و کسب اقامت نمایند در این روش به تاییدیه آژانس  اشتغال فدرال نیاز است.

نکات مهم در باب ویزای کار آلمان

علاوه بر آن اشخاصی که از مدارس آلمانی در خارج از آلمان فارغ التحصیل شده اند و به دنبال شغل های آموزشی می باشند می توانند به عنوان کارآموز در صورت واجد الشرایط بودن بنا به تصویب آژانس اشتغال فدرال اجازه اقامت یابند.   از نگرانی های اصلی دولت فدرال کشور آلمان که از محبوب ترین کشورهای جهان است ، اشخاص واجد الشرایطی هستند که در دانشگاههای آلمان به تحصیل می پردازند این اشخاص که در خود آلمان فارغ التحصیل می شوند تحت ویزایی ۱۸ ماهه فرصت خواهند داشت که شغلی متناسب با رشته ی خود یافته و به اقامت دست یابند. نمودار زیرحضور و پراکندگی اتباع بیگانه در آلمان  و در نتیجه میل عظیم مهاجرت به آن کشور را نشان می دهد. طرق گفته شده از انواع راههایی است که اشخاص می توانند با ورود به آن ها به اشتغال پرداخته و در نهایت به اقامت که هدف و غا یت نهایی اکثر مهاجرین است دست یابند.در دل هر کدام از طرق مهاجرت میل به یافتن شغل و البته نیاز به اشتغال جهت دستیابی به موقعیت اجتماعی و جلوتر از آن رفع نیاز های شخصی و دستیابی به رفاه نهفته است. پس این مسئله اهمیت و مزیت مهاجرت کاری را نمایان تر ساخته و لزوم بررسی دقیق طرق آن را روشن می نماید

لازم به تذکر است که تجمیع اطلاعات و ارتقای آگاهی در هر زمینه خصوصا مهاجرت که سرنوشت شخص  را تحت تاثیر  مستقیم قرار می دهد شرط لازم هر اقدامی است .پس با اخذ مشاوره  از موسسات مورد وثوق و معتبر و وکلا می توان با گام های محکم وراسخ پیش رفت. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE وین در زمینۀ ویزای کار آلمان و اخذ ویزای کار آلمان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشد.

 اخذ ویزای کار آلمان و اخذ ویزای کاریابی آلمان و جستجوی کار در آلمان مبحثی بسیار تخصصی میباشد و پیشنهاد میگردد که حتما قبل از اقدام جهت این راه اول با مشاوران و وکلای آگاه در این زمینه مشورت نموده و بعدا اخذ تصمیم بفرمایید. درصورت وجود سوالات بیشتر همکاران مشاور ما در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.

51 پاسخ
 1. نسيم گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ٢٦ سالمه و فوق ليسانس شيمي دارويي دارم ، سطح زبان انگليسي من B2 است و آلماني در حال حاضر A1 اما كلاس زبان ميرم. به مدت يك ماه هم كشور آلمان كلاس زبان رفتم . و ايران يك سال سابقه كار دارم اما متاسفانه بدون بيمه.
  به نظر شما شرايط من براي درخواست ويزا كار مطلوبه. ؟
  خيلي ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته شما امکان کاریابی دشوار تر از رشته های دیگر است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. مجید گفته:

  با سلام، ضمن تشکر از توضیحات و پاسخگویی شما
  من ۳۰ ساله فوق لیسانس مهندسی راه آهن (علم و صنعت) با سابقه کار ۵ ساله توی حوزه ریلی و همسرم هم ۲۷ ساله لیسانس صنایع ( دانشگاه تهران) با ۴ سال سابقه کار مرتبط رشته اش هستش! سطح زبان انگلیسیمون هم قابل قبوله و من در حدود سطح A1 زبان آلمانی رو می‌دونم!
  خواستم بدونم شرایطمون برای اخذ ویزای کار آلمان چطوره؟! آیا از ایران و قبل از اخذ ویزا امکان هماهنگی برای پیداکردن کار وجود داره مثل وبسایت apply.edu ؟؟؟
  و اگر قرار باشه ویزای کار شش ماهه بگیریم امکان داره توی این دوره هم همسرم با من همراه باشه یا نه؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط مناسبی دارید جهت ویزای کار پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. دانیال خرمی گفته:

  درود خدمت جناب ملک پور عزیز
  اول جا داره از تمام اطلاعاتی که در اختیار من و امثال من قرار میدین تشکر کنم
  بنده لیسانس رشته نرم افزار دارم و نزدیک به شش سال در شرکتی به عنوان تعمیر کار قطعات سخت افزاری مشغول به کار هستم
  متاسفانه بنا به دلایلی تا الان بیمه پرداخت نکردم و سابقه بیمه ندارم واسه کار ولی توصیه نامه از هر دو شرکتی که کار کردم میتونم ارائه بدم
  از لحاظ زبان انگلیسی واسه مکالمه مشکلی ندارم
  سوالم این هست که به نظر شما اگر بخوام واسه ویزای کار کانادا یا آلمان اقدام کنم ایا شانسی دارم؟
  و اگر میتونم اقدام کنم شما آلمان رو پیشنهاد میکنید یا کانادا؟؟
  سپاس و بدرود

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما مطلوب است. ویزای کار کشور کانادا امتیاز بندی بوده و امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد اما با داشتن حداقل شرایط امکان اخذ ویزای کار کشور آلمان برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  سلام من لیسانس اتاق عمل و خانمم فوق دیپلم اتاق عمل هستیم. هردو از دانشگاه سراسری . بچه ۲ ساله داریم . الان هردو استخدام دولت هستیم . بیشتر کشورها رشته ما رو میخوان اما نمیدونم کدوم کشور مدرک ایرانو قبول میکنه واصلا نمیدونم امکانش هست بریم یاخیر واز کجا باید شروع کنم . یه مشکل دیگه هم که هست اینه که دانشگاه های ایران مدرک موقت میدن به عنوان گواهی لیسانس برای چند سال . آیا مهمه این موضوع.یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که من دارم مدارک ماساژ از موسسه های ایران میگیرم ودر واقع دارم ماساژوری رو آموزش میبینم . از این طریق آیا امکان مهاجرنت کاری هست یا خیر و آیا اونجا ماساژور میخوان ومدرک ایران رو قبول میکنن ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اطلاع از شرایط سنی، مدرک زبان، میزان سابقه کار و…. در راهنمایی شما موثر خواهد بود. شما می توانید از روشهایی نظیر تحصیل، کار، ثبت شرکت، خرید ملک و…. اقدام نمایید. متاسفانه با مدارک فنی مانند مدرک ماساژ امکان اخذ ویزای کار نیست. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  سلامو عرض ادب وققتون بخیر اقای دکتر. راستش سوالمو جواب ندادید ایندفعه میخوام خلاصه صحبت کنم من سعیدم ۲۸ ساله که دارای مدرک کارشناسی پرستاری از دانشگاه ازاد هستم با معدل ۱۴٫۵۰ که قصد مهاجرت از طریق ویزای کار دارم مدرک زبان انگلیسیو در حد pi دارا هستم دارای ۴ سال سابقه کار و بیمه هستم در حال حاضر به عنوات نیروی قراردادی پزشک خانواده مشغول به کارم ۱۰۰ میلیونم پول دارم ۲۸ سالم مجردم قصد پیشرفت دارم الان نه ۲ سال دیگه ۱ سال دیگه باید مهاجرت کنم ایران اصلا جای پیشرفت نیست میخوام نونواده ای که قرار تشکیل بدم تو اوروپا تشکیل پیدا کنه میخوام اگه قرار بچه ای متول بشه تو اوروپا تحصیل کنه وووو کلی سودا در سر دادم که تنها راهو مهاحرت میدونم از کانادا گرفته تا اتریش تا دانمارک تا استرالیا فقط برمو رشد کنم مجردم هستم لطفا جواب بدین راهنماییم کنین با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با افزایش سطح زبان خود شانس اخذ ویزای کار برای شما در کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش وجود دارد. امکان تغییر قوانین برای سال های آتی وجود دارد و تصمیم گیری برای سال های بعد از صحت کافی برخوردار نخواهد بود. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و افزایش سطح زبان خود شانس اخذ ویزای کار برای آلمان یا اتریش برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید جناب ملک پور ؛ من یک سوال درباره مدرک TTC داشتم،میخواستم بپرسم آیا مدرک TTC اعتبار کاری در کشوری مثل آلمان رو داره؟خصوصا این که من رشتم زبان هست،خیلی ها میگن مدرک TTC اعتباری کافی برای کار دانشجویی خصوصا در کشوری مثل آلمان،رو نداره.ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید سپاس از شما بزرگوار

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید در زمان دانشجویی کار پاره وقت در این زمینه داشته باشید. به طور معمول کاریابی و یافتن کار پاره وقت به تخصص و مهارت های شما وابسته است. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر، همسر من در آلمان بلو کارت دارند و قصد دارم برای ویزای همسر اقدام کنم، چه مدت طول می کشد تا ویزای من صادر شود؟ امکان رد شدن از طرف سفارت وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. پس از درخواست همسر شما از سفارت این کشور حداقل ۴ ماه برای صدور این ویزا زمان نیاز است. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما . فرد مجردی با مدرک ارشد برق الکترونیک با سابقه کاری در بخش تل کام در شرکت های بین المللی در حدود ۶سال، برای کدوم کشور میتونه اقدام کنه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای کار آلمان مناسب است البته شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. سطح زبان خود را بهتر است افزایش دهید. در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با سلام . و تشکر بابت کانال و سایت خوبتان …. من بهرام میلانی متولد ۱۳۶۶ و کارشناسی الکترونیک دارم و دارای سایقه کار در شرکت های تولیدی در زمینه بردهای الکترونیکی و مدارات فرمان و برق صنعتی و اتوماسیون هستم و سابقه کار تعمیرات سیستم برقی و الکترونیکی خودرو را دارم.. جویای کار در آلمان هستم… شرایطش چه جوریه؟؟ ایا می تونم کاری پیدا کنم؟؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار این کشور مناسب است. در صورت افزایش سطح زبان خود می توانید در این کشور به کار برسید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر،روزتون بخیر.من دندانپزشک عمومی هستم.مدرکم از ایران هست و سی سال سن دارم.زبان آلمانی رو تا مقطع ب دو خوندم و دارم آماده میشم که بعد از عید امتحان گوته رو شرکت کنم برای اخذ مدرک زبانم.مزاحم شما شدم که سوال کنم شرایط تخصص دندانپزشکی تا حدودی پیچیده تر از پزشکی هست تا جایی که خودم با دانشگاه های آلمان و کلینیکهاش مکاتبه کردم.بدین معنا که پوزیشن ها محدود تره و مسلما رقابت بیشتر.میخواستم سوال کنم که شما توی این زمینه چه راهی به من پیشنهاد میکنید؟آیا شانسی دارم؟اون هم از بین اینهمه متقاضی که خیلیهاشون از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستن و شانس بیشتری دارن برای راه یافتن به مقطع تخصص یا کار در آلمان .و سوال دومم اینه که تخصص دندونپزشکی در اتریش شرایطش شبیه آلمان هست یا تفاوت داره شرایط و روندش؟متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل تخصص یا اخذ ویزای کار آلمان باید شرایط شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. داشتن مدرک زبان یکی از شروط اصلی برای اخذ ویزای تحصیلی می باشد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  بادرودوشادباش آقای دکترعزیزبنده ۳۴سال سن دارم.مدرک تحصیلی دیپلم کاردانش درشته کامپیوتر هستم برقکاری ساختمان بصورت نیمه ماهریادگرفتم نصاب نیمه ماهردوربین مداربسته-دزدگیرواعلام حریق هستم/۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰سرمایه دارم وهدفم اقامت کاری وزندگی درکشوری دوم است که شرایط مناسب برای کاروزندگی برای مهاجرانی چون بتده داشته باشدپیشنهادشما چیست بنده راهنمایی کنیدتابنده بتوانم برنامه ریزی درستی انجام دهم.درضمن زبان انگلیسی من ضعیف است(سپاسگذارم)(موفق وشادباشید)

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه اخذ ویزای کار با مدرک دیپلم امکان پذیر نیست و باید حداقل مدرک لیسانس را دارا باشید. شرایط شما برای اخذ بهترین روش متناسب با رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با مدارک فنی نوع خاصی از ویزاهای کار را می توان اقدام نمود که باید شرایط شما مورد ارزیابی قرار گیرد. به طور معمول برای ویزاهای کاری مدارک دانشگاهی شما مورد نظر قرار می گیرد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  سلام من همسرم دیپلم فنی دارن و کارت مهارت جوشکاری و ۱۵ سال هم سابقه دارن و دو فرزند زیر هفت سال داریم برای مهاجرت از طریق کار میخواستم اطلاعات بگیرم و اینکه کدام کشور واینکه هردو زبان مبتدی هستیم و هزینه اش چقدر میشه من کارت فنی قالی بافی دارم

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به مدرک تحصیلی شما متاسفانه امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد. برای ادامه تحصیل نیز شرایط سنی شما با ریسک ویزا همراه خواهد بود. برای اخذ اطلاعات در زمینه راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با سلام بنده ۳۷ سال سن دارم متاهل ودارای یک فرزند ۲ ساله ناز دیپلم ریاضی(بدون پیش دانشگاهی)دیپلم تاسیسات سرد کننده هنرستان کار و دانش و دارای ۴۵۰۰ ساعت مدارک فنی و حرفه ای در زمینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی وبرق و تعمیر لوازم خانگی وحدود ۱۵ سال سابقه کار که ۷ سال است جواز کسب دارم (بدون بیمه)نمایندگی شرکتهای معتبر را نیز در سهر خودم دارم.یعنی برای اثبات سابقه کار مشکلی ندارم .همچنین دانش زبان انگلیسی در سطح متوسط .لطفا بفرمائید برای کدام کشور شرایط من مناسب است و چه نوع ویزائی؟البته خودم ویزای کاری را ترجیح میدهم.لطفا راهنمائی بفرمائید با سپاس

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. اخذ ویزای کار کشور آلمان با داشتن تجربه و مهارت کاری می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. برای کار در کشورهایی چون کانادا، انگلیس، استرالیا باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد و در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای این کشورها اقدام نمایید. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما ،آقای دکتر ملک پور. بنده مدتی هست که تصمیم به رفتن از ایران را گرفته ام . ۲۸ سال سن دارم ومهندس برق الکترونیک هستم دوره کاردانی در دانشگاه دولتی تهران و کارشناسی در دانشگاه آزاد گذرانده ام و دارای ۴ سال سا بقه کاری در شرکت خصوصی در زمینه نمودارگیری چاههای نفت و loging را دارم و همچنین سابقه کاری در زمینه ساخت تجهیزات الکترونیکی و ساخت تولزهای اندازه گیری چاه های نفت و ثبت اختراع تکنولوژی خانه های هوشمند را نیز دارا می باشم .متاهل هستم ولی فرزند ندارم و خانم بنده هم مهندسی برق الکترونیک می باشد ولی سابقه کاری غیر مرتبط دارد . زبان انگلیسی ام در حد خوب و در حال گذراندن دوره های آیلس می باشم .سرمایه ام در حال حاظر ۲۰۰ میلیون تومان می باشد .لذا می خواستم نظر شما رو در رابطه با ویزای کاری آلمان بدونم و اینکه کشورهایی مثل کانادا و استرالیا و انگلستان به چه شکل هستند و با شرایط من کدام یک از این کشورها برای بنده مناسب تر هستند ضمن اینکه اظطراب زیادی هم از نتیجه رفتن دارم و اینکه کارهام در اون کشور خوب پیش بره یا نه چون نمی خوام به بن بست بخورم .لطفا مرا راهنمایی کنید . با تشکر

  پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. متاسفانه امکان اخذ ویزای جستجوی کار با مدرک فوق دیپلم وجود ندارد اما با شرایط همسرتان در صورت وجود سابقه کار مرتبط می توان برای ایشان اقدام نمود. برای افزایش شانس کاریابی باید حتما سطح زبان را افزایش دهید. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات در ارتباط با راه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت دکترملک پور عزیزودلسوزوتیم خستگی ناپذیر. من۲۷سالمه فوق دیپلم برق دارم از دانشگاه آزادوهمسرم لیسانس معماری دانشگاه آزاد به خاطرشرایط زندگیمون تصمیم داشتیم مهاجرت کنیم و بنظرمون تنهاراهش پناهندگی بود چون همه اینجور میگفتن که هرکی رفته موفق شده و حقوق داره و… ازاین جورحرفا یه سری دلال و آدم پرونم بهم معرفی کرده بودن, یه روز به صورت اتفاقی باسایت شما روبرو شدم و یکی دوتاازصحبتهای جذاب و آموزنده شماروشنیدم تازه متوجه شدم ک داشتم چه خطری و واسه خودم وهمسرم میخریدم , حالا به فکر گرفتن ویزای کار افتادم ولی مدرک زبان ندارم ونمیدونم کدوم کشور برم بهتره. یهسری سوالم دارم ک هرچی جست وج کردم به جوابی نرسیدم -هزینه های ویزای کارچقدرن؟بعداز پیداکردن کار واسه محل زندگی چه باید کرد؟همسرم کی میتونه بیاد؟ خیلی ممنون بابت دلسوزیاتون پیگیریاتون وتشکربابت تلاشتون توی تغییرمعنی مهاجرت

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. امکان اخذ ویزاهای تحصیلی و کاری برای شما وجود دارد. در صورتی که رشته شما علوم اقتصاد باشد برای ویزاهای کاری به سابقه کار و سطح زبان مناسب نیاز دارید. برای اطلاع از هزینه ها و کشورهای متناسب با شرایط شما پیشنهاد می شود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  سلام من ٣٠ سالمه مجرد هستم لیسانس اقتصاد با معدل ١۵/۵٠ و تجربه در شغل بازاریابی با این شرایط ویزای کاری میتونم بگیرم یا تحصیل بنظر شما کدوم مناسبتره لطفا راهنماییم کنید و هزینه این ویزاها چقدره باتشکر

  پاسخ
 22. همایون شایسته گفته:

  سلام
  من ۴۸ ساله و دارای همسر و دختر ۱۷ ساله هستم. مهندس مکانیک و دارای بیش از ۲۴ سال سابقه کار مرتبط هستم. چطور میتونم برای دریافت اقامت یکی از کشورهای شینگن از طریق کار و راههای دیگه اقدام کنم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایط سنی شما متاسفانه امکان اخذ ویزای کاری برای شما با ریسک ردی ویزا همراه است. امکان اقدام از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری یا تحصیل برای فرزندتان در کشورهای مختلف وجود دارد. برای اطلاع از تمامی روشها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  با سلام. اطلاعات ارائه شده کامل نیست. چند سال دارید؟ آیا سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی دارید؟ مدرک زبان چطور؟ برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید من ارشد آی تی هستم و همسرم مهندس عمران و یه پسر ۱۶ ساله دانش آموز داریم .چطور میتونیم ویزای کاردر کشور آلمان دریافت کنیم و اقامت آلمان را بگیریم؟با توجه به اینکه شرکت بوش آلمان نیروی آی تی درخواست کرده ؟

  پاسخ
 25. محمدرضا فرحدل گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور سلام و ارادت
  اینجانب محمدرضا فرحدل ، داری ۴۷ سال سن ، و لیسانس مهندسی مخابرات از دانشگاه دولتی (شهید باهنرکرمان) و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد (واحد علوم و تحقیقات ) هستم.
  حدود ۱۸ سال سابقه کاررسمی در حوزه تخصصی خودم میباشم( Broadcast & RF Engineering) . متقاضی اقدام برای ویزای جستجوی کارد آلمان یا اتریش هستم. سطح زبان انگلیسی در حد IELTS 5 و زبان آلمانی A2 هستم.(بدون مدرک زبان) که الیته هم اکنون هم در حال فراگرفتن زبان آلمانی هستم. سوال اصلی من این است که آیا با توجه به سنم ، شانس گرفتن این ویزا هستم یا خیر؟
  پیشاپیش از شما متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط شما بررسی گردد . شاید بتوان از طریق های دیگر برای شما اقدام کرد . ولی دقیقا باید شرایط برای دریافت ویزای کار آلمان بررسی گردد . میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 26. مجید عرب گفته:

  استاد ارجمند سلام و عرض ادب ، ضمن تشکر از پاسخهای ثلیث و واضحی که ارائه میفرمایید ، بسیار خرسندم که خداوند در مسیر زندگی ام دوستان خوب و ارزشمند بر سر راهم نهاده که یکی از این دوستان جنابعالی و همکاران گرامیتان میباشد ، امیدوارم سعادت دیدارتان را داشته باشم.
  قبلا” در خصوص مهاجرت و اشتغال در آلمان از جنابعالی راهنمایی خواستم که پاسخ دادید ، منظور من اخذ ویزای کار و بدنبال کار گشتن و پذیرش ریسک در مدت ۶ ماه اعتبار ویزا نیست . با عنایت به اینکه بنده الان مشغول بکار در بانک هستم بایستی اشتغال و درآمد مناسب در آلمان فراهم شود سپس از شغل فعلی استعفا دهم .
  حضورتان عرض کنم که سن بنده ۳۶ سال ،سن همسرم ۳۴ سال و دو فرزندم ۱۳ و ۴ ساله دارم .
  سوال بنده اینست که :
  ۱- با کارشناسی ارشد mba و ۱۷ سال تجربه مدیریتی چه مشاغل با چه درآمدی میتوان کسب کرد ؟
  ۲- با توجه بتعداد افراد خانواده وضعیت معافیت مالیاتی چگونه است ؟
  از بذل محبت و توجه تان سپاسگذارم ارادتمندتان مجید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امکان پیدا کردن کار از ایران در کشور آلمان وجود ندارد و باید شخص حتما ویزا را دریافت نماید و در کشور آلمان حضور داشته باشد
   پیدا کردن کار نیز کاملا به عهده خود شخص است و ممکن است شخص در مدت یک هفته کار پیدا نماید یا ممکن است در شش ماه نیز کاری پیدا نکند.میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی Mie اتریش تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 27. مشاور حقوقی گفته:

  سلام روزگار خوش سپاس فراوان از انسانهایی چون شما که همچون یک معلم آنچه را که آموخته و تجربه کرده اند اینگونه خالصانه و بی منت در اختیار میگذارند. بنده ۳۰ سالمه و سال۸۹ از دانشگاه آزاد با لیسانس مهندسی پزشکی-بیوالکتریک فارغ التحصیل شدم.۵سال سابقه کار مرتبط دارم(دوسال و نیم شامل بیمه). اما الان قصد دارم برای طراحی لباس کشور آلمان اقدام کنم.تعدادی از مدارک فنی حرفه ای مربوط به رشته طراحی لباس رو گرفتم و سابقه کار بدون بیمه تو رشته طراحی لباس دارم(حدود٣سال) و ودر حال یادگیری زبان آلمانی هستم. سوال اول اینکه میخوام بدونم من اگر بخوام تو رشته طراحی مد و لباس تحصیل کنم آیا میتونم مستر بخونم یا باید دوباره لیسانس بخونم؟! و اینکه چقدر امکان پذیرش گرفتن دارم؟ سوال دوم اینکه میتونم برای ویزای جاب سیکر برای آلمان برای رشته فشن دیزاین اقدام کنم؟چون شما تاکید به داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مورد نطرمون رو داشتین آیا مدارک فنی حرفه ای کاری از پیش نمیبرن؟ و در آخر آیا برای رشته های هنرمثل طراحی مد امکان اقامت گرفتن بعد فراغت از تحصیل و اشتغال وجود داره؟!چون من شنیدم رشته های آرت چون برای کشور آلمان سودمند محسوب نمیشن امکان اقامت گرفتن تقریبا صفر هست. پیشاپیش سپاس از لطف و همراهی شما

  پاسخ
 28. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خدمت ٱقای دکترملک پور عزیز. من ۳۹سال وشوهرم ۳۸ سال سن داریم. من لیسانس الکترونیک و فوق لیسانس هوافضادارم ۱۲سال سابقه کاردارم که پنج سال در صنایع ساخت قطعات خودرو و هفت سال تدریس در دانشگاه فنی حرفه ای. شوهرم نیز لیسانس الکترونیک با ده سال سابقه کار در صنعت ٱسانسور هستند.برای مهاجرت هم امکان شرکت در برنامه استانی ساسکچوان کانادارا داریم و هم ویزای کاری ٱلمان. ما یک دختر دو ساله هم داریم.در حال حاضر نمیدانیم در کدام کشورشرایط زندگی بهتری خواهیم داشت. هیچ یک زبان ٱلمانی نمیدانیم. سطح زبان انگلیسی ما ، بنده پنج و شوهرم شش است. خواهش میکنم ما رو راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 29. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خسته نباشید خدمت تیم مجرب شما و تشکر از کمک های بی دریغ اقای ملکپور عزیز،محمد هستم ۱۸ ساله مدرک سیکل دارم ولی زبان انگلیسیم خوبه و اگه امید به رفتن با ویزای کاری هم باشه میتونم به راحتی زبان المانی رو هم اموزش ببینم؛میخواستم ببینم با این سن و مدارک تحصیلی میتونم برم دنبال ویزای کار المان ؟ بنده تعمیرکار موبایل هم هستم و مدرک الکترونیک هم در امتحان میتنم بگیرم ایا این مدرک میتونه کمک به حال من بکنه؟.کار های دیگه از جمله فتوشاپ کامپیوتر نیمه حرفه ای و فوتبال نیز به صورت حرفه ای ؛ خیلی ممنون میشم بهم کمک کنین و راهکار جلوی پام قرار بدین .بازم ممنون بابت تیم شما که خیلی کمک به بنده و هموطن های عزیزمون کرده و گره های خیلیا باز شده امیدوارم که گره من هم به دست شما اقای دکتر ملکپور عزیز باز شه

  پاسخ
 30. مشاور حقوقی گفته:

  سلام من دندانپزشک و ۳۸ ساله با ۱۲ سال سابقه کار در ایران میباشم و اقامت ترکیه دارم و مدرکم در ترکیه معادلسازی شده و در حال دریافت مجوز کار در ترکیه میباشم و از دانشگاه دولتی ایران فارغ التحصیل شدم آیا با مدرک آیلتس امکان کار در آلمان وجود دارد؟و آیا دوباره نیاز به معادلسازی دارم؟درجایی خوندم که در ابتدا ویزای جستجوی کار می دهند و خود شخص باید دنبال کار بگردد که گاهی ناموفق هم بوده آیا همینطور هست؟ممنون

  پاسخ
 31. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 32. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و درود خدمت جناب آقای دکتر امیر محمد ملکپور عزیز و گرامی در ابتدا قصد دارم تشکر ویژه ای داشته باشم به جهت صبر ، بردباری و حوصله جناب آقای دکتر ملکپور در پاسخ دهی به سوالات مطرح شده و انتقال حس و انرژی مثبت شان به کاربران کانال و سایت . گویند آخرین حرف باران این است : زمین را شُستم ، دوباره آغاز کنید ! در فایل های صوتی و تصویری جناب آقای دکتر ملکپور عزیز تفسیر این جمله را به وُفور یافتم، واقعاً هیچ وقت دیر نیست! هیچ رویایی دست نیافتنی نیست! هیچ آرزویی محال نیست! شکوه شیخی پور هستم مدرس اسکراب نرس چشم پزشکی ، اصول ، ابزارآلات و استانداردهای اتاق عمل چشم پزشکی . دارای مدرک تحصیلی لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد اسلامی ، ۳۸ ساله ، متاهل و دارای یک پسر ۸ ساله ، دارای ۱۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ، که ۸ سال آن بطور مستقیم با فیلد چشم پزشکی ارتباط دارد . در واقع من کمک جراح چشم پزشک می باشم . در خصوص تخصص و رزومه خودم بطور خلاصه عرض مینمایم : ۱-تسلط کامل بر انواع دستگاه ها، ابزار آلات ، تجهیزات و استانداردهای چشم پزشکی ۲- تسلط کامل به انواع عمل های چشم پزشکی ۳- سابقه حضور موفق و نقش کلیدی در بیش از ۱۵۰۰۰ عمل های مختلف چشم پزشکی ۴-توانایی در امر آموزش پرسنل مبتدی به عنوان اسکراب و سیرکولر ۵-توانایی در تجهیز نمودن اتاق عمل چشم پزشکی علاقمندم به جهت کسب نمودن تجربیات بیشتر و نیل به اهداف و آرزوهایم به کشور آلمان از طریق اخذ ویزای جستجوی کار به همراه خانواده خود مهاجرت نمایم . لیکن هدف از بیان نمودن این مطالب طرح این پرسش از جناب آقای دکتر امیر محمد ملکپور عزیز می باشد : با توجه به تجربیات ، اندوخته ها ، مهارت های جنابعالی و همچنین داشتن اطلاعات دقیق و کافی در خصوص وضعیت کاری کشور آلمان وضعیت من را پس از ورود به خاک آلمان چطور پیش بینی می کنید ؟ تصور می کنید با توجه به رزومه من ، به چه میزان در خصوص پیدانمودن کار می توانم موفق باشم؟ در پایان مجدداً از زحمات و خدمات جنابعالی و تیم همراهتان کمال تشکر و قدرانی را دارم. از درگاه خداوند متعال برایتان سلامتی و موفقیت روزافزون مسئلت دارم. ارادتمند شما

  پاسخ
 33. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت شما جناب ملک پور و بسیار ممنون از اطلاعات کاملی که در اختیار ما قرار میدهین،بنده فوق لیسانس مکاترونیک و لیسانس کامپیوتر،با سابقه ۵ سال تدریس در مدارس و نامه کار از شرکت امنیتی و حفاظتی(دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی)،۳۴ ساله،متاهل،همسر بنده لیسانس زمین شناسی و سی ساله،میخواستم در رابطه با ویزای کاری آلمان بنده رو راهنمایی کنین که پروسه اخذ ویزا چه مدت طول میکشه و آیا همزمان ویزای همراه صادر میگردد؟البته بنده مدرک زبان آلمانی ندارم و تازه شروع به خواندن کرده ام.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.