ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا

ویزای کار استرالیا چه شرایطی دارد؟ شرایط اخذ ویزای کار استرالیا ۲۰۱۸ چیست؟ قوانین جدید ویزای کار استرالیا چگونه است؟ آیا برای اخذ ویزای کار استرالیا باید وقت سفارت استرالیا گرفت؟ آیا اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا امکان پذیر است؟ آیا اخذ اقامت از طریق ویزای کار استرالیا آسان است؟ مشاغل مورد نیاز برای اخذ ویزای کار استرالیا کدام است؟ آیا انواع ویزای کار استرالیا را می شناسید؟ آیا تفاوت ویزای کار استرالیا و اقامت کاری استرالیا را می دانید؟ آیا با شرایط و بازار کار کنونی استرالیا اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید ویزای کار ۴۵۷ استرالیا چیست؟ آیا راه تبدیل ویزای ۴۵۷ به اقامت دائم استرالیا را می دانید؟ آیا می توان شخصا برای اخذ ویزای کار استرالیا اقدام نمود؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به استرالیا و  ویزای کار استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با ویزای کار استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره ویزای کار استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

ویزای کار استرالیا از جمله ویزاهایی است که فرد در صورت داشتن شرایط مقرر می تواند از طریق آن وارد کشور استرالیا شده و در آنجا اقامت نماید. کشور استرالیا نیز مانند دیگر کشورها برای ویزای کار استرالیا دارای شرایط خاص خود می باشد. ویزای کار استرالیا دارای انواع متفاوتی است که هر کدام از آنها به مهارت، تجربه کاری و شرایط فرد بستگی دارد. برای اقدام از طریق ویزای کار استرالیا مشاغل خاصی معرفی می شوند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت . اقدام از طریق ویزای کار استرالیا می تواند یکی از راه های مهاجرت به استرالیا باشد .

 

تفاوت ویزای کار و اقامت کاری

اقامت کاری را نباید با ویزای کار اشتباه گرفت. آنگاه که کارفرمایی مشخص برای شغل مشخص از طریق ادارات مربوطه در کشور هدف برای کارجویی مشخص فرصت شغلی معتبر صادر می کند، کارجو می تواند برای اخذ ویزای کار اقدام کند، اما باید بداند که نمی تواند از خدمات بی شمار دولتی کشور هدف استفاده نماید. در این نوع ویزا، ضامن، کارفرما است و دولت تعهدی به کارجو ندارد  و در صورت تمایل کارفرما به اتمام همکاری، کارجو ملزم به ترک کشور میزبان است اما اقامت کاری نوعی ویزا با حمایت دولتی کشور میزبان می باشد.

در این نوع ویزا کارجو براساس انتخاب معیارهای کشور میزبان به آن کشور عزیمت کرده لذا محقق بوده و علی رغم عدم ارائه تعهدی مکتوب از جانب دولت، میزبان می تواند از خدمات بی شمار در نظر گرفته شده استفاده نماید و نهایتا می تواند با اخذ شهروندی زمینه کار و زندگی بلند مدت خود را فراهم نماید.

در این نوع ویزا شان و شخصیت نیروی کار اعزامی حفظ می شود لذا مشاورین صادق همیشه این نوع ویزا را به متقاضیان کار در عرصه بین المللی پیشنهاد می کنند.

 

کشور های نیرو پذیر

کشورهای مورد هدف نیروی کار بین المللی به دو گروه کلی تقسیم می شوند، گروه اول کشورهایی که برنامه روشن و مدونی برای پذیرش نیروی کار مهاجر ندارند و گروه دوم کشورهایی که دارای برنامه ای مدون برای جذب و نمو نیروی کار مهاجر در کشور خود هستند که این گروه را کشورهای نیرو پذیر می خوانیم همچون کشورهای کانادا، استرلیا، نیوزیلند، دانمارک و غیره. کشورهای نیروپذیر با توجه به افزایش میل به مهاجرت از سراسر دنیا با در نظر گرفتن معیارهایی در تلاشند که بهترین ها در مشاغل مورد نیاز خود را جذب نمایند. در این راستا در رقابت با دیگر کشورهای نیروپذیر و هماهنگ با منافع اقتصادی خود، به دارندگان ویزاهای اقامتی، خدماتی همچون بیمه درمانی کامل، کاریابی رایگان، آموزش رایگان، آموزش دانشگاهی با حداقل هزینه، حقوق در زمان تحصیل، کلاس های ویژه برای تازه واردین و …. ارائه می دهند تا جذابیت بیشتری برای نیروی کار مهاجر بین المللی ایجاد کنند.

 

اخذ ویزای کار استرالیا

کشورهای نیروپذیر براساس نیاز بازار کار خود سالانه اقدام به اعلام لیست مشاغل مورد نیاز می نمایند و با توجه به مطالعات و بررسی هایی که از مهاجرین پذیرفته شده به عمل آمده با هدف ارتقاء شانس موفقیت مهاجر معیارهایی را تعیین کرده و بر اساس آن اقدام به بررسی و پذیرش متقاضیان می نمایند. مواردی چون سن، مدرک تحصیلی و دانش زبان از جمله معیارهای عمومی هر کشور نیروپذیر می باشد، معیاری که در سازگاری نیروی کار مهاجر با محیط کشور هدف بسیار تاثیر گذار بوده و باعث موفقیت نیروی کار و در نتیجه فواید بی شمار او در اقتصاد کشور میزبان می باشد.

آیا می توان برای اخذ ویزای کار استرالیا به صورت شخصی اقدام نمود؟ با توجه به موارد فوق الذکر طبیعی است که اداره مهاجرت کشورهای میزبان با اعلام عمومی معیارهای پذیرش، راه را برای اقدام مستقیم متقاضیان هموار سازد، لیکن با توجه به اهمیت موضوع و وجود عوامل انکار ناپذیری چون تجربه و تخصص گرایی در اجرای کلی امور، نقش وکلا و مشاورین مهاجرت در این امر جدی تر شده است ولی حضور ایشان به هیچ وجه به معنی عدم توانایی متقاضی به اقدام مستقیم نیست و هر متقاضی در صورت داشتن شرایط می تواند شخصا اقدام نماید.

 

شرایط و بازار کار کنونی در استرالیا برای اخذ ویزای کار استرالیا

شرایط کار در کشور استرالیا در اغلب موارد از بهترین شرایط کاری در دنیا محسوب می شود. مشارکت در استانداردهای بالای کاری واقعیتی است که با روابط صنعتی کشور استرالیا در ارتباط است. با توجه به اطلاعات دریافت شده از اداره آمار استرالیا متوسط درآمد هفتگی افرادی که در کشور استرالیا کار می کنند ۱۰۵۶٫۱۶ دلار استرالیایی می باشد.

در جدول زیر متوسط درآمد هفتگی در ایالت های مختلف استرالیا را مشاهده می فرمایید:

میزان درآمد در هفته نام ایالت
$۱,۳۱۰٫۴۲ australian capital territory
$۱,۰۵۴٫۷۱ new south wales
$۱,۱۸۵٫۵۳ northern territory
$۹۳۳٫۷۸ south australia
$۹۰۵٫۹۳ tasmania
$۱,۰۲۱٫۸۲ victoria
$۱,۱۸۷٫۶۵ western australia
$۱,۰۵۲٫۸۲ queensland

 

شرایط کاری در کشور استرالیا بر اساس قوانین فدرال، قراردادها و موافقت نامه های محل کار تنظیم می گردد. ضوابط کاری و حقوق پرداختی عادلانه بر اساس استاندارد حداقل حقوق در برابر حداکثر ساعات کار و حداقل حق مرخصی برای تمام کارکنان محاسبه می گردد. ساعت کار در استرالیا ۳۶ تا ۴۰ ساعت در هفته از دوشنبه تا آخر وقت اداری جمعه است اما در بخش های مختلف صنعتی این شرایط بطور قابل ملاحظه ای متفاوت است. استاندارد ساعت کاری در کشور استرالیا از هفت صبح الی سه و نیم بعد از ظهر است در حالی که در بعضی از ادارات این ساعت از نه صبح الی پنج بعد از ظهر به اضافه زمانی برای استراحت و صرف نهار است.

نرخ پرداخت برای اضافه کاری در اکثر محیط های کاری متغیر و قابل مذاکره است. بررسی های اخیر انجام شده توسط آژانس بیمه(axa)  بیانگر این است که متوسط سن بازنشستگی برای استرالیایی ها ۵۷ سال است. این سن نسبتا پایین به نظر می رسد با توجه به این که سن بازنشستگی در حال حاضر برای زنان ۶۰ و برای مردان ۶۵ سال است .

در زمان کمبود نیروی کار بسیاری از کارفرمایان استرالیایی به راحتی کارجویان دیگر کشورها را به کار استخدام می کنند.

مهاجرانی در یافتن شغل در استرالیا موفق هستند که به زبان انگلیسی بطور کامل تسلط داشته باشند، تحصیلات دانشگاهی آنها برسمیت شناخته شود و در زمینه حرفه مورد نظر خود مهارت بالایی داشته باشند.

 

کار در استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا

کشور استرالیا نیروی کار بسیار ماهر و قدرتمندی در حدود ۱۰ میلیون نفر دارد. اکثر این افراد نیروی کار تحصیل کرده در استرالیا هستند که به خوبی آموزش دیده اند و تعداد کمی از آنها نیز در دوره های فنی حرفه ای شرکت کرده و پس از دریافت مدرک وارد بازار کار شده اند. متوسط ماهیانه نرخ بیکاری در کشور استرالیا ۵.۸ درصد است که از ماه مارچ ۲۰۰۹ ثابت باقی مانده است. متوسط نرخ بیکاری در این کشور ۴.۹ درصد اعلام شده است که در مقایسه با سایر کشورها و با بحران های اقتصادی در جهان بسیار رقم خوبی است.

میزان متوسط فرصت های شغلی در کشور استرالیا در سال بالای ۱۸۰ هزار مورد است که اکثریت قابل توجه آن در بخش های خصوصی به تعداد بالای ۱۶۰ هزار مورد و در بخش های خصوصی بالای ۱۸ هزار مورد می باشد.

در جدول زیر متوسط نرخ بیکاری در ماه و در سال در ایالات مختلف استرالیا را مشاهده می فرمایید:

نرخ بیکاری در سال  

نرخ بیکاری در ماه

 

نام ایالت

۶,۴۰۰ ۳٫۴% australian capital territory
۴۷,۳۰۰ ۴٫۹% new south wales
۴,۲۰۰ ۴٫۰% northern territory
۱۰,۴۰۰ ۵٫۲% south australia
۲,۳۰۰ ۷٫۳% tasmania
۴۰,۸۰۰ ۵٫۵% victoria
۲۸,۰۰۰ ۳٫۸% western australia
۴۱,۶۰۰ ۵٫۵% queensland

 

میزان فرصت های شغلی در استرالیا به شرایط اقتصادی مکان مورد نظر در این کشور و نوع شغل بستگی دارد. تمام اتباع خارجی که در کشور استرالیا به دنبال کار می گردند باید ویزای مناسب برای اشتغال و اجازه کار را دارا باشند. بازار کار استرالیا در دهه های اخیر پیشرفت های ساختاری بسیاری را تجربه کرده که تا حد زیادی به ایجاد اشتغال و بهره وری کمک کرده است.

 

اقامت کاری استرالیا

کشور استرالیا همواره جرو کشورهایی بوده است که مشتاق به جذب نیروهای کاری متخصص در زمینه های مختلف بوده است .هرچند که در چند سال گذشته تغییر قوانین زیادی در پرونده های مهاجرتی استرالیا پدید آمده است ولیکن این کشور همچنان در قالب ۳ طرح زیر اقدام به جذب نیروهای کاری و متخصص از سرتاسر دنیا می نماید .

 

۱ – طرح ویزا برای افراد متخصص مستقل (کلاس ۱۸۹)

این طرح جایگزین طرح ویزای ۱۷۵ و ۸۸۵ که در گذشته جرو پروسه های مهاجرت استرالیا محسوب می شده است، می باشد .این دسته از متقاضیان اخذ اقامت استرالیا، افرادی هستند که از طرف کارفرما یا ایالت یا خویشاوندان خود حمایت می شوند و به صورت کاملا مجزا و مستقل اقدام به شروع پروسه های مهاجرتی خود می نمایند .به وسیله این ویزا متقاضیان قادر خواهند بود تا در هر نقطه از استرالیا کار و یا اقامت نمایند و همچنین امکان به همراه بردن خانواده خویش را نیز خواهند داشت .

روند اقدام جهت اخذ این ویزا برای افراد متخصص مستقل به شرح ذیل می باشد :

 • ارسال درخواست به دایره مهاجرت استرالیا
 • دارا بودن شغل مرتبط با یکی از شغل های اعلام شده توسط دولت استرالیا
 • داشتن توانایی و مهاجرت در شغل مذکور
 • دارا بودن سن ۱۸ تا ۵۰ سال در زمان درخواست
 • داشتن مدرک زبان کافی
 • کسب ۶۰ امتیاز مورد نیاز جهت اقدام برای این بورسیه

پس از ارسال درخواست به دولت استرالیا، دعوت نامه ای از طرف اداره مهاجرت استرالیا به شما ارسال می گردد و از زمان صدور دعوت نامه، متقاضی ۶۰ روز فرصت دارد تا درخواست آنلاین خود را ثبت نماید و نحوه اقدام پس از دریافت دعوت نامه از اداره مهاجرت استرالیا در این نامه شرح داده شده است .

از مزایای دریافت ویزای ۱۸۹ یا همان ویزای متخصص مستقل می توان به تحصیل، کار و اقامت دائم استرالیا، بهره گیری از امتیازات بیمه درمانی دولت استرالیا، بهره مندی از حقوق و مزایای اقامت دائم در این کشور و اقدام جهت پاسپورت استرالیا را نام برد .

 

۲– افراد متخصص منتخب (ویزای ۱۹۰)

این ویزا به افرادی تعلق می گیرد که توسط استانی از استان های استرالیا، برگزیده شده اند .این ویزا به فرد اجازه می دهد تا در هر نقطه ای از استرالیا مشغول به کار و اقامت گردد و همچنین ایشان را قادر به همراه ساختن اعضای خانواده در پرونده مهاجرتی خود می نماید .

این ویزا جایگزین ویزاهای ۱۷۶ و ۸۸۶ شده اند .

برای اقدام جهت اخذ اقامت استرالیا از طریق این طبقه ویزا، متقاضیان می بایست ابتدا درخواست را مبنی بر شرایط خویش به اداره مهاجرت استرالیا تسلیم نمایند و اگر شرایط مورد نظر استانی از استان های استرالیا را اخذ نمودند، قادر خواهند بود پس از دریافت دعوت نامه خود جهت اخذ اقامت استرالیا از این طریق اقدام نماید .

شرایط لازم جهت اقدام برای اخد اقامت استرالیا از طریق این ویزا به شرح ذیل است :

 • داشتن سن بین ۱۸ تا ۵۰ سال
 • داشتن شغل و حرفه مرتبط با لیست مشاغل انجام شده توسط دولت استرالیا
 • توانایی مکالمه زبان انگلیسی
 • کسب ۶۰ امتیاز در سیستم امتیازبندی دولت استرالیا
 • برخورداری از وضعیت جسمانی مناسب و سلامتی بدنی

متقاضیانی که از طریق این ویزا جهت اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام می نمایند می بایست حداقل ۲ سال در ایالتی که ایشان را برگزیده است اقامت داشته باشند .

مزایای اخذ این ویزا برای متقاضیان اخذ اقامت دائم استرالیا عبارتند از تحصیل زندگی و کار دائم در کشور استرالیا، بهره مندی از مزایای بیمه و حقوق شهروندی در کشور استرالیا و اقدام جهت پاسپورت استرالیایی .

 

۳– افراد متخصص تحت حمایت خویشاوندان خود

متقاضیانی که تحت این ویزا اقدام می نمایند می بایست در ایالت محل زندگی خویشاوندان خود مشغول به کار شوند .

شرایط اخذ این ویزا به صورت کلی مشابه به دو ویزای قبلی می باشد. شرایط اسپانسرها نیز می بایست به شرح ذیل باشد:

الف) استرالیایی باشند یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشند یا ساکن نیوزیلند باشند .

ب) فامیل درجه یک متقاضی باشند.

ج) ساکن ایالت های ویکتوریا، استرالیای جنوبی، ایالت شمالی تاسمانیا، بخش هایی از کوئیتزلند یا استرالیای غربی باشد .

ویزای ۴۵۷ نوعی ویزای موقت کاری است  که نیاز به اسپانسر دارد. اسپانسر می تواند یک شرکت خارجی باشد که متقاضی گسترش یا افتتاح شعبه یا شرکت مستقل در استرالیا بوده که مدیری در زمینه ی کاری خود را در آن می گمارد اما به کارگیری مدیر و یا هرگونه نیروی کار خارجی مستلزم اجرای قوانین و مراحلی است که طی آن کارفرما اثبات می کند که مقدور به بکارگیری نیرو از حارج از کشور استرالیا است.

نیروی کار خارجی که به عنوان مدیر شرکت، موفق به دریافت ویزا برای خود و خانواده خود می گردد اجازه کار در جای دیگر جز در شرکت خویش را ندارد و حقوق وی باید بر طبق قوانین به اندازه یک مدیر شاغل در استرالیا باشد تا نیازی به دولت برای تامین هزینه های جاری زندگی نداشته باشد. خانواده فرد دریافت کننده ویزای ۴۵۷ موقت، دارای ویزای وابسته بوده و می توانند از ادامه تحصیل یا اجازه کار تمام وقت بهره ببرند.

 

هفت نکته مهم در مورد ویزای موقت ۴۵۷ استرالیا

ویزای ۴۵۷ یک از رایج ترین نوع ویزای کاری است که به دارنده اجازه کار به مدت ۴ سال را می دهد همچنین یکی از یهترین روش ها برای اخذ اقامت دائم و در نتیجه شهروندی این کشور است. اما همانند دیگر ویزاها نکات پراهمیتی دارد که ممکن است عدم رعایت و اطلاع از آن نتیجه ای غیر از  چیزی که انتظار آن می رود داشته باشد.

 

۱- در آمد سالیانه متقاضی در کشور استرالیا

شخصی که با این ویزا در شغلی مشغول است باید حداقل درآمد سالیانه بالای ۵۴ هزار دلار داشته باشد. این رقم حداقل نیاز به یک فرد در استرالیا دارد که این قانون را به اختصار  tsmit  می نامند (temporary skilled migration threshold)  که هر سال در ماه جولای تغییر می کند. حال اگر فرد در یک مجموعه  در یک مرتبه و با یک مسئولیت، همکار استرالیایی دارد، او نیز باید به همان مقدار حقوق بگیرد و نام این نظام درآمدی را نرخ حقوق در بازار (market salary rate) می نامند. اگر در مجموعه فرد استرالیایی مشغول نیست حقوق باید متناسب با مسئولیت، تحصیلات و نوع کار و یا درجه ی فرد در مجموعه باشد نه فقط حداقل دستمزد وی.

 

۲- ارزشیابی توانایی متقاضی

در اکثر موارد کشور استرالیا مایل است که توانایی های متقاضیان را با معیارهای خود بسنجد که این روند حداقل دو الی سه ماه به طول می انجامد و دارای هزینه ای نسبتا زیاد برای متقاضی است اما اگر متقاضی از کشورهایی باشد که مدارک آنها نیاز به ارزشیابی داشته باشد این امری ضروری است. افراد در شاخه های مختلف ارزشیابی و ارزیابی می شوند.

skilled level مدیران حرفه ای و با سابقه، دارای کارشناسی و با ۵ سال تجربه و سابقه کار مرتبط با حرفه

skilled level مدرک فوق دیپلم (مدرک ۲ ساله) که باید در رشته مرتبط دارای ۳ سال سابقه کار باشند.

skilled level مدارک فنی حرفه ای (مدرک یکسال و نیم) یا ۳ سال سابقه کار مرتبط با حرفه و یا اخذ مدرک (certificate) با ۲ سال سابقه کار مرتبط .

 

افرادی که دارای مدارک فنی حرفه ای هستند و نام آنها جزو کشورهایی است که مدارک فنی آنها باید ارزشیابی گردد باید زمانی تقریبا ۳ ماهه و مبلغی بالغ بر ۲۲۰۰ دلار هزینه کنند.

افرای متخصص و مدیران پروژه ها، برای ارزشیابی توانایی خود باید از طریق سازمان ارزشیابی vetassess اقدام نمایند و مبلغ ۸۱۰ دلار هزینه به این سازمان بپردازند و ۳ الی ۴ ماه زمان برای انتظار داشته باشند .

 

۳-  بیمه متقاضی

متقاضی باید از خدمات بیمه بهرمند باشد و سقف این بیمه باید برابر با بیمه خدمات درمانی کشور استرالیا (medicare) محاسبه شود. سقف بیمه ی متقاضی باید بتواند به اندازه مدت زمانی که فرد ویزای معتبر دارد و در استرالیا مشغول است وی را پوشش دهد. این یک نکته ی بسیار مهم در اخذ این ویزا است. با شرکت بیمه گذار خود باید هماهنگ باشید تا نامه ای مبنی بر امکان پوشش برای شما صادر کند.

 

۴- آگهی برای استخدام یک شهروند به جای متقاضی

فرد یا شرکتی که متقاضی را به کار دعوت می نماید در اکثر موارد باید برای استخدام در آن موقعیت، تلاش خود برای استخدام کارجویان استرالیایی و عدم موفقیت را به اثبات رساند  تا مجاز به استفاده  از نیروی کار بین المللی شود. در ۳ رشته الزام برای آگهی و تلاش برای استخدام استرالیایی ها بسیار حائز اهمیت است. این عمل را آزمایش بازار یا (market test)  می نامند و اگر این امر به اثبات نرسد و مدارک شما در اداره مهاجرت بدون این مدارک ثبت گردد بی قید و شرط پرونده رد خواهد شد و دادن آگهی بعد از ثبت مدارک هیچ اثری نخواهد داشت. رشته های مورد نظر رشته های پرستاری، مهندسی و رشته های فنی می باشد.

 

۵- توانایی در زبان انگلیسی

متقاضیان این ویزا باید توانایی خود در زمینه ی زبان انگلیسی را به اثبات برسانند. برای اثبات سطح زبان در صورت داشتن گذرنامه کشورهای غیر انگلیسی زبان افراد باید مدرک یکی از تست های زبان بین المللی را اخذ نمایند که متداول ترین آنها آزمون آیلتس است. در اکثر مواقع نمره مورد نیاز باید در هر شاخه از این آزمون زیر ۵ نباشد. اما در مواردی خاص توانایی زبان، مورد ارزیابی قرار نمی گیرد:

 • در صورتی که متقاضی دارای گذرنامه ی نیوزیلند، انگلستان، آمریکا، ایرلند و دیگر کشورهای انگلیسی زبان را دارا باشد
 • در صورتی که متقاضی ۵ سال از تحصیلات دبیرستان و دانشگاهی خود را به زبان انگلیسی گذرانده باشد
 • در صورتی که در آمد متقاضی در استرالیا بالغ بر ۹۶٫۴۰۰ دلار باشد .

 

۶- مشاغلی که امکان رد پرونده در آن ها بالا است:

 • رستوران و کافه، مشاغلی هستند که اقدام برای ویزای ۴۵۷ در این مشاغل امکان پذیر است و حتی در لیست مشاغل هم آشپز حرفه ای جزو مشاغل مورد نیاز است اما اداره مهاجرت استرالیا حساسیت زیادی در مورد متقاضی این نوع ویزا نشان می دهد و صحت و واقعی بودن شغل را ممکن است بارها مورد امتحان قرار دهد و توانایی فرد نیز بسیار مورد پرسش واقع می شود، همچنین دعوت به کار از رستوران های فست فود برای اداره مهاجرت اعتبار ندارد.
 • مجموعه های که تازه و زیر ۱۲ ماه ثبت و شروع به فعالیت نموده اند از آن دسته مواردی است که دوام آن برای دولت استرالیا هنوز به اثبات نرسیده و دعوت به کار از یک فرد خارجی با ویزای ۴ ساله کمی به نظر افسران اداره مهاجرت غیر معمول به نظر می رسد و درصد زیادی از دعوت به کارهای این شرکت ها و کسب و کارها به ویزای کار برای متقاضی ختم نمی گردد.
 • کسب و کارهایی خانوادگی و فامیلی که از خویشاوندان خود دعوت به همکاری می کنند بسیار مورد پردازش قرار می گیرد. هم از نظر واقعی بودن آن موقعیت شغلی و هم از نظر توانایی فرد دعوت شونده و در نهایت با کوچک ترین شبهه ای باعث رد پرونده خواهد شد و سو استفاده از این نوع ویزا برای آوردن خویشاوندان تلقی می گردد.

 

۷- تمدید یا تبدیل ویزای ۴۵۷ به اقامت دائم

اغلب دارندگان ویزای ۴۵۷ بعد از ۲ سال کار در استرالیا جهت تبدیل ویزای موقت کاری خود به اقامت دائم اقدام می نمایند. اما می توان از طریق direct entry stream یا همان روند ورود مسقیم قبل از اینکه حتی یک روز با ویزای ۴۵۷ اشتغال داشته باشد برای اقامت دائم به طور جدا گانه با داشتن ۳ سال سابقه کار و ارائه ارزشیابی مدرک اقدام نمایند.

همچنین شما همزمان قادر به اقدام برای general skilled migration نیز هستید. این روش که از طریق سیستم امتیاز بندی کار می کند و به ارزشیابی نیاز دارد، از نظر زمانی نسبت به ens بهتر است. همچنین در این روش نیازی به معرفی و تحت پوشش کارفرما  قرار گرفتن نیست و این بزرگ ترین مزیت آن است.

ویزای اسپانسر کاری که با کد ۴۵۷ از طرف اداره مهاجرت استرالیا شناخته می شود یک نوع ویزای موقت کاری می باشد. مدت اعتبار این ویزا ۴ سال بوده و از شرایط اصلی درخواست این ویزا داشتن اسپانسر از یک شرکت معتبر و قابل قبول از طرف اداره مهاجرت کشور استرالیا می باشد.

شرکتی که می خواهد اسپانسر فردی شود باید از اداره مهاجرت استرالیا درخواست صلاحیت کرده و اداره مهاجرت استرالیا به درخواست ایشان پاسخ مثبت داده باشد. داشتن اسپانسر از طرف هر کارفرما و هر شرکتی قابل قبول نخواهد بود. البته تا چند سال پیش هر کارفرمایی در استرالیا می توانست اسپانسر کاری یک فرد خارج از استرالیا شده و آن فرد را به این وسیله به استرالیا ببرد.

اما با سوء استفاده هایی که از این امکان صورت گرفت جلوی این کار از طرف اداره مهاجرت استرالیا گرفته شد و برای کارفرماها و همچنین کارجوها قوانینی وضع گردید که عبور از آن ها کار ساده ای نمی باشد.

در آن زمان افرادی که از این طریق به استرالیا می رفتند نیازی به ارائه مدرک آیلتس نداشتند اما بعد از مدتی قوانین تغییر کرد و از آن ها معدل ۵ خواسته شد و پس از آن هم قانون تغییر کرد و در حال حاضر این افراد باید امتحان آیلتس را با نمره ۵ در همه بندها قبول شوند تا بتوانند از این طریق اقدام نمایند.

 

۲۰ شغل که کشورهای مهاجرپذیر به دنبال آنها هستند:

 • پرستار

در ۱۰ سال گذشته در کشورهای متعددی نیاز به پرستار وجود داشته است:

کشور استرالیا به پرستار از جمله در زمینه بهداشت روان و جراحی نیاز دارد. پایه حقوق آن بالای ۵۸ هزار دلار در سال است.

کشور اتریش در ۱۴ رشته از جمله جراحی، روان پزشکی و کودکان به پرستار نیاز دارد

در کشور بلژیک به پرستار در حوزه سالمندان، اورژانس و مراقبت های تسکینی احتیاج دارد

در دولت آلمان به ازای هر پرستار سالمند که مشغول کار است سه جای خالی وجود دارد

در بریتانیا به پرستار مراقبت‌ های ویژه نوزادان و اتاق عمل نیاز است

کمبود پرستار در فلوریدا و کالیفرنیا از همه جا بیشتر است. متوسط حقوق سالانه در سال ۲۰۱۱ بالای ۷۰ هزار دلار عنوان شده است

دست کم ۲۰ کشور دنیا نیاز به پرستار دارند.

 

 • مهندس مکانیک

۱۸ کشور دنیا نیاز به مهندس مکانیک دارند به ویژه در صنایع خودروسازی و هوافضا

در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش ۲۳ نوع تکنیسین و مهندس مکانیک دیده می ‌شود از جمله در صنعت خودروسازی، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع

کشور آلمان به جذب مهندس متخصص در صنعت خودروسازی علاقمند است

کشور سنگاپور به فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک در گرایش اتوماسیون و ابزار دقیق نیاز دارد. دقت نمایید که اتوماسیون و ابزار دقیق از گرایش‌های مهندسی کنترل محسوب می شود و حقوق پایه برای آن بالای ۳۰ هزار دلار در سال محاسبه شده است

آمار بیکاری در کشور اسپانیا بالاست اما مهندسی مکانیک جزء مشاغلی است که وضعیت آن برای کاریابی بهتر است

 

دولت بریتانیا به مهندس مکانیک گرایش هوافضا نیاز دارد. حقوق یک مهندس تازه فارغ ‌التحصیل بطور متوسط بیشتر از سالی ۳۶ هزار دلار در سال است

مهندسی مکانیک از مشاغلی است که بیشتر در کشورها مورد نیاز است.

 

 • پزشک

دست کم ۱۸ کشور جهان به دنبال جذب پزشکان عمومی و متخصص هستند؛

متخصص بیهوشی، گوارش و جراح مغز اعصاب سه تخصص از ۳۰ تخصصی هستند که کشور استرالیا به آن نیاز دارد

کشور آلمان به ۵ هزار پزشک نیاز دارد. پزشکی بهترین درآمد را در بین تمام مشاغل در آلمان دارد با متوسط حقوق سالانه بالای ۳۶ هزار دلار

کشور نیوزیلند به پزشک عمومی و ۱۰ نوع تخصص پزشکی از جمله جراح عمومی و متخصص بیهوشی نیاز دارد

کشور بریتانیا به هفت نوع تخصص پزشکی از جمله کودکان و زنان و فوق تخصص خون و روان پزشکی قانونی نیاز دارد

یک پزشک شانس اشتغال در ۱۸ کشور دنیا را دارد.

 

 • مهندس برق و شغل های مرتبط

در بخش ساختمان و انرژی به مهندس و تکنسین برق نیاز است

کشور اتریش به مهندس و تکنسین در حوزه انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی نیاز دارد

در کشور مجارستان مدت هاست که در مهندسی برق و ۹ شغل دیگر کمبود وجود دارد

در کشور سنگاپور صنایع شیمیایی، زیست پزشکی، هوا فضا، صنعت دریایی و سازه‌ های فرا ساحلی به مهندس برق احتیاج دارند

دولت بریتانیا در صنایع نفت و گاز و انتقال انرژی به مهندس برق احتیاج دارد. مهندس تازه فارغ‌ التحصیل شده بطور متوسط سالی بیشتر از ۳۶ هزار دلار درآمد دارد

متخصصان شاخه‌ های مهندسی برق در ۱۸ کشور دنیا مورد نیاز هستند.

 

 • برنامه ‌نویسان و متخصصان فناوری اطلاعات (IT)

کار متخصصان این حوزه عبارت است از تحقیق، توسعه، نوشتن برنامه و دستورالعمل برای نرم ‌افزار، اپلیکیشن و وب ‌سایت

در لیست مشاغل مورد نیاز در کشور اتریش نام دست کم ۱۵ حرفه در زمینه برنامه ‌نویسی کامپیوتری و طراحی وب، نرم‌افزار و مولتی مدیا دیده می ‌شود

در آخرین لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزیلند دست کم ۹ گرایش مختلف برنامه ‌نویسی دیده می‌ شود

بجز برنامه‌ نویسی عمومی، کشور سنگاپور به طیف وسیعی از برنامه‌ نویسان بازی ‌های کامپیوتری احتیاج دارد

در دولت بریتانیا به طراح نرم‌ افزار و طراح گرافیک سه بعدی کامپیوتری نیاز هست که حقوق آن ها سالانه بالای ۵۰ هزار دلار می باشد

 

برنامه ‌نویسان و متخصصان فناوری اطلاعات (IT) در ۱۸ کشور دنیا امکان کار دارند.

 

 • مهندسان و تحلیلگران فناوری اطلاعات (IT)

نیاز به مهندس و تحلیلگر سیستم در کشورهایی بیشتر است که به متخصص در حوزه فناوری اطلاعات (IT) احتیاج دارند. مهندسان مخابرات هم اغلب در همین شاخه قرار می ‌گیرند

کشور اتریش به دست کم ۹ گرایش مختلف در زمینه مهندسی و تحلیل آی‌ تی احتیاج دارد

بر اساس بررسی دولت لوکزامبورگ، در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ شمار مشاغل مورد نیاز این کشور در حوزه آی‌ تی بیش از ۲ برابر شده است

در لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزیلند حداقل ۱۲ تخصص آی‌ تی دیده می‌شود. حقوق تحلیلگر سیستم با حداکثر ۵ سال سابقه کار بالای ۶۰ هزار دلار در سال می باشد.

متوسط حقوق یک مهندس سیستم در دولت بریتانیا سالیانه بالای ۶۶ هزار دلار می باشد

دست کم ۱۸ کشور دنیا به مهندس و تحلیلگر IT احتیاج دارند.

 

 • مهندس راه و ساختمان و مشاغل مرتبط

مهندسی خاک از مشاغل محبوب در حوزه مهندس راه و ساختمان است. دست کم در ۸ کشور از ۱۷ کشور برای این مشاغل تقاضا وجود دارد

حقوق پایه مهندس راه و ساختمان در کشور آلمان سالانه بین ۴۶ هزار تا ۵۸ هزار دلار محاسبه شده است

بر اساس گزارش‌ های رسمی، کشور هند سالانه به بیش از ۶ میلیون نفر (بیشتر تکنسین) در ساخت و ساز احتیاج دارد

حقوق مهندس راه و ساختمان در دولت بریتانیا بالای ۳۳ هزار دلار در سال اول استخدام بعد از فارغ‌ التحصیلی، تا ۱۱۲ هزار دلار در سطح مدیرعامل متغیر است

در حداقل ۱۷ کشور دنیا به مهندس و تکنسین راه و ساختمان نیاز وجود دارد.

 

 • متخصصان شبکه و بانک ‌های اطلاعاتی

کار متخصصان این حوزه طراحی، توسعه و نگهداری از بانک ‌های اطلاعاتی، شبکه و سیستم ‌های عامل است

در این حوزه، کشور اتریش به متخصص پردازش داده‌ های الکترونیک بیش از سایر تخصص ‌ها احتیاج دارد

حقوق متخصص بانک اطلاعات در اولین سال کار بعد از فارغ‌ التحصیلی ۳۷ تا ۴۹ هزار دلار است

در مرکز نوآوری سکولکووو که یک مرکز بسیار پیشرفته تجاری در نزدیکی مسکو است نیاز مبرم به متخصصان آی تی وجود دارد. شرایط ورود به کشور روسیه برای متخصصانی که قرار است در شرکت ‌های سکولکووو استخدام شوند آسان تر است

دست کم ۱۳ کشور دنیا می ‌گویند به متخصص بانک اطلاعات و شبکه نیاز دارند.

 

 • حسابدار

کشور های یونان و ایرلند که از بحران اقتصادی اخیر لطمه زیادی دیده‌ اند در میان کشورهایی هستند که به حسابدار نیاز دارند

نیاز به متخصص زبده مهمترین نیاز بخش بازرگانی کشور یونان است

کشور ایرلند که به شدت از بحران اقتصادی لطمه خورده به تحلیلگر مالی، کارشناس ریسک و متخصص مالیاتی نیاز دارد

در کشور سنگاپور، حسابدار با ۳ تا ۵ سال سابقه کار بین ۴۸ هزار تا ۶۱ هزار دلار درآمد دارد

حسابداران ورزیده می ‌توانند حداقل در ۱۱ کشور دنیا کار پیدا کنند.

 

 • دندان پزشک

تمام کشورهای اسکاندیناوی و فنلاند می ‌گویند که به دندان پزشک ورزیده و باتجربه نیاز دارند

بر اساس گزارش کمیسیون برنامه‌ ریزی کشور هند در سال ۲۰۱۲، تنها ۵۸ درصد پست ‌های دندان پزشکی مورد نیاز در مناطق روستایی توسط دندان پزشکان شاغل پر شده است

متوسط حقوق سالانه دندان پزشکان در کشور سوئد تقریبا بالای ۷۸ هزار دلار است

دندان پزشکی از مشاغلی است که در دنیا نیاز شدیدی به آن وجود دارد.

 

 • داروساز

صنایع داروسازی و بیمارستان ‌ها برای تحقیق، تجویز و آزمایش داروها به داروساز نیاز دارند

در کشور نیوزیلند متوسط حقوق یک داروساز با یک تا پنج سال سابقه کار بین ۵۷ هزار تا ۶۵ هزار دلار است

داروسازی در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • مهندس صنایع و تولید

مهندسان صنایع و تولید در زمینه تحقیق، طراحی، سازماندهی و نظارت بر تولید و نگهداری در کارخانجات صنعتی کار می ‌کنند

کشور سنگاپور به مهندس تولید و مهندس پردازش سیستم در حوزه هوا فضا، دریا و سازه ‌های فراساحلی احتیاج دارد

دولت بریتانیا به مهندس پردازش سیستم گرایش هوا فضا احتیاج دارد

مهندسان صنایع و تولید می ‌توانند حداقل در ۹ کشور دنیا کار پیدا کنند.

 

 • مهندس الکترونیک

حداقل ۸ کشور دنیا به کسانی نیاز دارند که در طراحی، توسعه و نظارت بر ساخت محصولات الکترونیک تخصص داشته باشند

اولین حقوق یک مهندس الکترونیک در کشور نیوزیلند بالای ۲۴ هزار دلار است و برای متخصص با تجربه به سالی بالای ۸۰ هزار دلار می ‌رسد.

مهندسی الکترونیک در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • مهندس شیمی

مهندسان شیمی در زمینه بهبود تولید و صنایع آب، گاز و نفت کار می ‌کنند؛

مهندس شیمی در کشور نیوزیلند معمولا بین ۴۱ هزار تا ۸۲ هزار دلار در سال درآمد دارد

اولین حقوق یک مهندس شیمی در کشور سنگاپور تقریبا ۲۸ هزار دلار در سال است

مهندسی شیمی در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • مهندس معدن و نفت

به مهندسانی که در استخراج فلزات، مواد معدنی، نفت و گاز تخصص داشته باشند بخصوص در کشورهای در حال توسعه ‌ای مثل کشور برزیل نیاز است

بعد از کشف ذخایر جدید نفت در کشور برزیل، نیاز این کشور به مهندس معدن و نفت افزایش یافته است

در لیست مشاغل مورد نیاز دولت بریتانیا حداقل ۱۰ گرایش مهندسی معدن یا نفت دیده می‌ شود

مهندسی معدن و نفت در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • متخصص فیزیوتراپی

در بخش بهداشت و درمان، فیزیوتراپی یکی از مشاغل تخصصی است که تقاضای بسیاری برای آن وجود دارد

در کشور استرالیا فیزیوتراپیست با سابقه کار بالینی، بین ۶۰ هزار تا ۸۴ هزار دلار در سال درآمد دارد

به گزارش اداره آمار کار آمریکا نیاز به فیزیوتراپیست در این کشور تا سال ۲۰۲۰، ۳۹ درصد افزایش پیدا می‌ کند که از متوسط افزایش تقاضا برای حرفه‌ های دیگر بیشتر است

فیزیوتراپی در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • روانشناس

در تمام کشورهایی که به این حرفه نیاز دارند متقاضیان خارجی باید حداقل فوق لیسانس داشته باشند

کشور نیوزیلند به روانشناس بالینی و آموزشی نیاز دارد و کسانی که بین ۳ تا ۱۰ سال سابقه داشته باشند معمولا بین ۵۰ هزار تا ۸۰ هزار دلار در سال درآمد دارند.

در کشور سوئد درآمد روانشناسان بطور متوسط بیشتر از سالی ۶۰ هزار دلار است

روانشناسی در میان ۲۰ شغلی است که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • تکنیسین رادیولوژی

نیاز آزمایشگاه‌ های تشخیصی بطور روز افزونی به تکنیسین ‌های تصویربرداری طبی بیشتر می ‌شود

در دولت بریتانیا تکنسین رادیوتراپی بیشتر از ۳۳ هزار دلار و متخصص ارشد رادیولوژی تشخیصی بیشتر از ۷۱ هزار دلار در سال درآمد دارند

تکنیسن‌های رادیولوژی در میان ۲۰ شغلی هستند که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد.

 

 • متخصصان شنوایی سنجی و گفتار درمانی

ارزیابی، مراقبت و درمان بیماری ‌هایی که بر شنوایی، گفتار و برقراری ارتباط تاثیر می ‌گذارند کار متخصصان شنوایی سنجی است

کارشناسان شنوایی سنجی در کشور نیوزیلند سالانه بین ۳۷ هزار دلار تا ۹۱ هزار دلار درآمد دارند و درآمد کارشناسان گفتار درمانی به ۶۲ هزار دلار در سال می ‌رسد

حداقل ۵ کشور دنیا به متخصص شنوایی سنجی و گفتار درمانی نیاز دارند.

 

 • آشپز

حداقل پنج کشور دنیا می ‎‌گویند به سرآشپزهای ورزیده با حداقل ۵ سال سابقه کار نیاز دارند

در کشور نیوزیلند سرآشپزها بطور متوسط از ۱۳ هزار دلار تا ۲۳ هزار دلار در سال درآمد دارند

دولت بریتانیا فقط به آشپز ارشد نیاز دارد مانند مدیر آشپزخانه، سرآشپز، دستیار سرآشپز و آشپز مخصوص. آشپزهای مهاجر نباید در رستوران‌ های غذای آماده (فست فود) یا در رستوران ‌های زنجیره ‌ای استخدام شوند.

آشپزها در میان ۲۰ شغلی هستند که در دنیا بیشترین نیاز به آن وجود دارد

 

در مجموع می توان گفت که کشور استرالیا دارای انواع متفاوتی از ویزاهای کاری است که در این مقاله به برخی از رایج ترین ویزاهای کاری توضیح داده شده است. اقدام برای ویزای کار استرالیا نیازمند شرایطی است که هر شخصی که بخواهد از طریق ویزای کار استرالیا مهاجرت نماید باید آن شرایط را داشته باشد. مدارک زبان و کارفرما از مهم ترین مسائلی است  که در این نوع از ویزاهای کاری مورد نیاز است البته هر یک از انواع ویزا دارای شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در مباحث قبل توضیح داده شده است. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره ویزای کار استرالیا، شرایط ویزای کار استرالیا، رشته های مورد نیاز در ویزای کار استرالیا، شغل های مورد نیاز در ویزای کار استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای کار استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب ویزای کار استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای کار در استرالیا و مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
70 پاسخ
 1. User گفته:

  سلام من ۲۳ سال دارم مجرد هستم و مدرک لیسانس نساجی پلی تکنیک دارم و در حال گدراندن دوره آیلتس هستم
  اما سابقه کاری مرتبط با رشته ندارم و نمرات درسی خوبی ندارم
  می تونم برای گرفتن ویزای کاری استرالیا اقدام کنم آیا؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوانید امتیازات لازم را کسب کنید باید سابقه کار به همراه بیمه داشته باشید.
   با توجه به سن شما روش تحصیل می تواند برای شما مناسب باشد.

   پاسخ
 2. Jamal songhori گفته:

  با سلام و عرض ادب. بنده آرایشگر هستم و بصورت حرفه ای کار میکنم. مجرد هستم و ۲۸ سال سن دارم. مدرکم دیپلم هست و مدرک فنی آرایشگری هم دارم. سابقه کاریم ۸ ساله ولی مدرک فنی ۱ ساله گرفتم. بیمه ندارم. برای ایلتس ثبت نام کردم. برای اخذ ویزای کار در کدام کشور میتونم اقدام کنم؟ البته هدف اصلیم استرالیاست

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. شما در صورت داشتن شرایط لازم می توانید در دوره 4 ماهه آرایشگری در اتریش شرکت نموده و سپس بسته به شرایطتان اقدام به اجاره و یا خرید آرایشگاه نموده و مشغول به کار شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. ب- جعفری گفته:

  باسلام و احترام

  من مدرک کارشناسیم ادبیات انگلیسی از دانشگاه الزهرا و ارشد مدیریت تکنولوژی گرایش R & D از دانشگاه علوم و تحقیقات هست. دکتری هم قبول شدم اما قصد ادامه تحصیا دیگه ندارم و می خوام اگر میشه پذیرش بگیرم برم،سابقه ی کاری بالای سه سال با بیمه متناسب با مدرک تحصیلیم دارم. تسلط بر زبانم عالی هستش،مدرک IELTS هم با نمره ی بالا دارم. می خواستم بدونم آیا رشته ی من با توجه به جدید بودنش ( میان رشته ای بین مدیریت و مهندسی هستش) پذیرش داره ؟
  ممنون از راهنمایی و وقتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در ابتدا می بایست شرایط شما بررسی شود. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Parsa گفته:

  با درود من در کار صنایع دستی و در کار معرق و مشبک کاری هستم و قصد دارم نجاریم شروع کنم ایا امکان پذیرش من هست و از چه طریقی باید اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا زمان بر است. همچنین ما اطلاعی از میزان سرمایه و سایر شرایط مورد نیاز شما نداریم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. همت الله دولتشاه گفته:

  باسللم آشپزهستم بامدرک درجه یک ودو بین اللمللی آشپزی دیپلم انسانی متاهل یک فرزندپسرلطفا برای مهاجرت به استرالیا راهنمایی کنید ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دانستن این مورد نیازمند دانستن میزان سرمایه، سن، مدرک زبان و سایر شرایط شما خواهد بود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 6. اسماعیل صابری گفته:

  سلام . بنده 27 سالمه مدرک کارشناسی مهندسی نفت گرایش مخازن هیدروکربوری رو دارم مدرک ICDL درجه 1 و 2 هم دارم میخاستم ببینم شرایط کار برا استرالیا رو دارم . مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
 7. ملیکا گفته:

  با سلام ببخشید میخواستم بدونم سابقه کاری قبل تحصیل مورد قبول هست برای استرالیا سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هست

  Rating: 4
  پاسخ
 8. mohammad گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران محترم
  محمد هستم 33 سال سن دارم 5 سال سابقه کار به عنوان مسئول داروخانه در یکی از داروخانه های دولتی دارم ، بنا به دلایلی از ادامه این کار منصرف شدم و با توجه به علاقه ای که به رسانه ها داشتم ، به دانشگاه رفتم و تا قبل از سال 2020 مدرک کارشناسی روابط عمومی رو از دانشگاه اخذ می کنم . تسلط مطلوبی بر زبان انگلیسی دارم و قرار هست برای گرفتم مدرک تافل یا آیلس اقدام کنم . خلاصه اینکه به شدت مایل هستم در خارج از ایران کار و زندگی خودم ادامه بدم . خوشحال میشم اگر بتونید من رو در این راه یاری کنید . با تشکر .

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای مهاجرت کاری می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی اقدام کنید. همچنین استرالیا، کانادا و نیوزلند ویزای کار و اقامت دائم اعطا می کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. raminnajafi735 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران عزیز.
  رامین هستم32ساله.دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری از آموزش عالی اصفهان و کارشناسی ارشد عمران-مهندسی مدیریت ساخت از دانشگاه آزاد واحد شوشتر هستم.نامزدم هم سال پنجم رشته پزشکی در دانشگاه دولتی هستن.آیا صلاحیت برای اقدام و کسب امتیاز ویزای کاری را داریم؟خودم حدود 5سال هست ک در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی سابقه کار دارم.

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و‌ عرض ادب. کار در استرالیا از طریق سیستم امتیاز بندی می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 10. raminnajafi735 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران عزیز.
  رامین هستم32ساله.دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری از آموزش عالی اصفهان و کارشناسی ارشد عمران-مهندسی مدیریت ساخت از دانشگاه آزاد واحد شوشتر هستم.نامزدم هم سال پنجم رشته پزشکی در دانشگاه دولتی هستن.آیا صلاحیت برای اقدام و کسب امتیاز ویزای کاری را داریم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کاری استرالیا از طریق امتیاز بندی می باشد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 11. شکیبا گفته:

  با سلام،
  اگر به عنوان پرستار کودک از طرف یک خانواده به استرالیا بخواهیم مهاجرت موقت داشته باشیم چرا شرایطی نیازمند است؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. مهاجرت کاری به استرالیا از طریق تخصص مستلزم داشتن شرایط سنی، تحصیلی و مدرک زبان می باشد. لذا با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی، تحصیلی و سطح زبان شما پیشنهاد می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما با شماره های 02149196000 تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 12. محسن گفته:

  سلام خسته نباشید من 26سالمه و لیسانس ساخت و تولید گرایش جوشکاری دارم درضمن مدارک بین المللی NDTدارم میخواستم ببینم امکان ویزای کار ب استرالیا رو دارم یا نه

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 13. زارع گفته:

  سلام من سی هفت سال سن دارم وتخصص در ضمینه نجار،ام دی اف کار،ایا میتونم ویزای کار استرالیا را بگیرم،،ممنون از لطف شما

  پاسخ
 14. امیر حسین گفته:

  سلام من 34 سال دارم مدرکم دیپلم برق صنعتی هست ومدرک برق صنعتی هم از فنی حرفه ای دارم وشغل اصلی من سرآشپز رستوران با مدرک فنی حرف ای وسال هم سابقه کار دارم خانمم هم فوق دیپلم حسابداری دارد بایک فرزند پسر 4 ساله میتونم ویزای کار استرالیا رابگیرم

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. معلم گفته:

  سلام.بنده ۳۷ سالمه.دکتری فیزیک .خانم هستم.دبیر پیمانی آموزش پرورش بمدت۴سال.میخواستم بدونم شانسی برای اقامت کاری برای معلمی دارم یاخیر.ممنون

  پاسخ
 16. elnaz qanavati گفته:

  سلام.26 ساله هستم.مجرد. با مدرک لیسانس برق.5 سال سابقه کار در صنعت آسانسور.رشته بنده lift elevator در مشاغل بلند مدت استرالیا موجود می باشد.زبان انگلسی متوسط.کدوم کشور از لحاظ نیروی فنی کار ترجیحا آسانسور مورد نیاز دارد؟ استرالیا فقط بنده تحقیق کردم لیست شغلم در جولای امسال بوده.ممنون با تشکر از شما.

  پاسخ
  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 17. Sasan گفته:

  با سلام و عرص خسته نباشید . من لیسانس مهندسی برق گرایش مخابرات . با معدل ۱۳/۵از دانسگاه ازاد هستم . . مدرک تافل با نمره ۷۵ دارم . در ضمن مدرک ماساژ از فنی حرفه ای دارم . برای من امکان مهاجرت کاری هست؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . چون خیلی جاها سر زدم .

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. جلال حقوق دان گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده کارشناس ارشد تغذیه دام هستم و همچنین 3 سال سابقه کاری مرتبط دارم|
  با توجه به صنعت دامپروی استرالیا ، امکان مهاجرت برای من چطوره؟|
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. پژمان یعقوبی گفته:

  سلام
  بنده رشته تحصیلیم با زمینه کاریم فرق داره و حدود 7 سال سابقه کاری شبکه دارم و مقطع تحصیلیم کاردانی می باشد.
  من و همسرم نمره 7 ایلتس داریم
  همسرم کارشناسی it دارد
  برای چه نوع ویزایی مینونیم اقدام کنیم؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. soroush گفته:

  سلام بنده مهندسی مکانیک ساخت وتولید دارم ودر زمینه ریخته گری بیلت فولاد سازی جوشکاری و ورقکاری مهارتهای عملی دارم برای بحث کار و ویزادر استرالیا یا کانادا این مشاغل کارامد هستن؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. سمیرا گفته:

  سلام من لیسانس گفتار درمانی از دانشگاه علوم بهزیستی هستم با ده سال سابقه کار و 40 سال سن همسرم فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر هست با 20 سال سابقه کار و 44 سال سن
  می توانم برای اقامت به استرالیا اقدام کنیم و بعد مدرک زبان را ارایه نماییم و امکان مهاجرت ما به استرالیا چقدر هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. mahboubeh گفته:

  با سلام خدمت شما همسر بنده ۶۰امتیاز ویزای کاری ۱۸۹ استرالیا رو دارن اما مدرک زبان ندارند ولی تسلط کامل به زبان دارند ،مدرک زبان تاثیری در جواب درخواست مون برای ویزا داره؟

  پاسخ
 23. پویا گفته:

  با سلام
  محاسبه امتیاز مدرک تحصیلی برای اخذ اقامت کاری استرالیا برای کسی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارد به چه صورت است (میانگین معدل فوق دیپلم و لیسانس محاسبه میشود یا تنها معدل لیسانس)؟
  برای اثبات سابقه شغلی چه مدارکی نیاز است؟
  آیا پروژه هایی که به صورت فریلنس انجام شده هم به عنوان سابقه کار به حساب می آیند؟
  اقامت همسر به چه صورت انجام میشود (همسر هم میتوان همزمان اقامت گرفته و هر زوجین همزمان با هم وارد استرالیا شوند و یا ابتدا باید فردی که اقامت کاری را دریافت کرده مدتی در آن کشور ساکن باشد سپس اجازه ورود به همسر وی داده میشود)؟
  کدام نوع ویزای کاری برای اقامت در استرالیا مناسب تر است (برای یک Developer Programmer یا برنامه نویس کامپیوتر)؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. نگار گفته:

  سلام و عرض ادب ممنون از سایت خوب و اطلاعات کاملتون میخواستم بدونم ک کدوم رشته بین وکالت، طراحی وب و تربیت بدنی توی مهاجرت بهتره و راحت تر براش کار پیدا میشه ممنون میشم جواب بدید با تشکر?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پاسخ به سوال شما بحثی کلی و طولانی میباشد و نیاز به توضیحات دارد . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. فاطمه گفته:

  سلام. من ۳۲ ساله و فوق لیسانس فیزیک و دارای دو سال سابقه کار مرتبط هستم. همسرم دانشجوی دکترای فیزیک و وضعیت زبان نسبتا خوب هستیم. آیا امکان مهاجرت با ویزای کار برای من بعنوان teacher وجود داره؟ چجوری باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای ویزای کاری باید محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. شبنم گفته:

  سلام
  من در زمینه گوهرتراشی و گوهر شناسی فعال هستم
  43 ساله
  وضعیت زبان خوب
  میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به استرالیا را دارم با خیر
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. فرحناز گلقندشتي گفته:

  سلام من خانومي ٣٠ ساله داراي مدرك كارداني راديولوژي هستم با 8 سال سابقه كار و زبان انگليسيم در حد مكالمه روزمره ميباشد .
  و نامزدم ٣٧ ساله داراي مدرك مديريت بازرگانيست و مدرك HSE نيز دارد و سيزده سال سابقه كار در شركت نفت هم دارد.
  ميخواستم بدونم من و نامزدم شرايط لازم براي اقامت كاري استراليا يا نيوزيلند را داريم و اينكه چقدر هزينه لازم است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای این نوع ویزا باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. شهرام گفته:

  سلام خدمت شما آآقای ملک پور ، بنده ۴۶ ساله ، متاهل و دارای لیسانس روانشناسی هستم آیا میتونم از طرح ویزای کار استذالیا اقدام کنم ، برای مهاجرت چطور .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. Tiara گفته:

  با سلام؛
  من فارغ التحصیل رشته داروسازی دانشگاه آزاد هستم….۲۴ سالمه…
  معدل کل نزدیک به ۱۵ و سطح زبان انگلیسی ام هم خوب هست….شرایط اینکه ویزای کار برای کشور استرالیا بگیرم چجوری هست؟
  ممنون میشم راهنمائیم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این نوع ویزاها امتیاز بندی دارند و باید امتیازات شما به صورت کامل محاسبه گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. رضا گفته:

  با سلام
  با عرض سلام من مجرد 39 ساله کارشناسی ارشد زبانشناسی 8 سال سابقه کار مدیریت که غیر مرتببط است .ولی 3 سال کار تدریس زبان انگلیسی را دارم. آیا شرایط لازم را جهت اقدام ویزای کاری دارم و ایا احتمال موفقیت میباشد؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما
   باید امتیازات شما برای این نوع ویزا بررسی شود و همچنین اگر job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید میتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • شادی گفته:

    من 10 روز هست که دارم از شیراز تماس میگیرم و هر سری بیش از 20 دقیقه پشت خط منتظر بودم ولی کسی پاسخگو نیست

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام و عرض ادب به علت حجم بالای تماسهای متقاضیان علاوه بر وجود ۹۰ خط همچنان صف انتظار وجود دارد از صبوری شما تشکر میکنیم جهت ارتباط اسان تر در ساعات کاری  با شماره ۰۲۱-۴۴۱۹۶۰۰۰ داخلی ۱۳۸ تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کار استرالیا امتیازبندی می باشد و برای اخذ آن باید امتیازات شما محاسبه شود. در صورت داشتن امتیازات لازم امکان اقدام برای شما وجود دارد. ویزاهای کاری آلمان و اتریش نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام بنده کارشناسی ارشد معماری هستم از دانشگاه ازاد بابل کارشناسی خودم در سال ۸۹ گرفتم تقریبا ۵ سال کار کردم که فقط ۲۰ ماه از اون بیمه رد کردن متاهل هستم و سطح زبانم تقریبا نزدیک به ۶ ایلتس هست به نظر شما کدوم کشور بهتره برای ویزای کار؟ خودم ترجیحا استرالیا رو میپسندم

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار استرالیا باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد هم چنین برای اخذ ویزای کار هلند باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید. برای محاسبه امتیازات خود و اطلاع از سایر ویزاهای کاری میتوانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب عالی آقای ملک پور،بنده ۲۸ساله مجرد،دارای مدرک فنی حرفه ای،کاردانی الکترتکنیک،مهندسی ابزار دقیق هستم,با سابقه مرتبط ۵ ساله،کارشناس ابزار دقیق/ایمنی/تکنسین ارشد قدرت ،لطفا جهت اخذ ویزای کار استرالیا یا هلند بنده را راهنمایی بفرمایید،ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای کار در کشورهایی همچون استرالیا و نیوزلند به حضور در این کشورها نیاز است. برای اطلاع از راه های ورود به این کشورها می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  سلام ببخشید همسرم دارای مدرک فوق دیپلم عمران – کارهای عمومی ساختمان و لیسانس عمران عمران و در حال تحصیل درکارشناسی ارشد رشته عمران مدیریت ساخت می باشد مدرک تحصیلی لیسانس ایشون از د انشگاه غیر انتفاعی هست و قادر به در یافت آیتلس هستن چون زبانشون خوبه سنشون ۲۸ هست و ما بچه هم نداریم بنده هم همین مدارک تحصیلی را دارم در همان دانشگگاه ولی مدرک زبان ندارم و زبانم خوب نیست همسرم ۶ سال سابقه کار داره ولی دو سال سابقه مرتبط بیمه داره می خواستم ببینم ما میتونیم برای کار به استرالیا یا نیوزلند اقدام کنیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.