ویزای هنرمندان اتریش و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای هنرمندان اتریش، شرایط مهاجرت هنرمندان به اتریش و امکان اخذ اقامت از طریق ویزای هنرمندان اتریش در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گفت. هنرمندان بسیاری هستند که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی و اخذ اقامت اروپا را دارند و از ما در این باره سوال می کنند که بد نیست بدانند اتریش یکی از کشورهای محدودی است که برای هنرمندان ویزای اقامتی صادر می نماید که در نتیجه بر آن شدیم تا در قالب یک مقاله به این موضوع بپردازیم. با توجه به هنرپرور بودن کشور اتریش، سوالات بسیاری در زمینه ویزای هنرمندان اتریش برای متقاضیان ایجاد شده است از جمله اینکه چگونه می توان در اتریش به کار هنری مشغول شد؟ آیا هنرمندان نیز در اتریش می توانند اقامت اخذ نمایند؟ چه نوع شاخه های هنری امکان اخذ ویزای هنرمندان اتریش را دارند؟ که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای هنرمندان اتریش می توانید از طریق راه های تماس، با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

ویزای هنرمندان اتریش ویزای هنرمندان اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای هنرمندان اتریش و خدمات مؤسسه ملک پور

ویزای هنرمندان اتریش یکی از جدید ترین و سریع روش های اخذ اقامت اتریش می باشد که می تواند دغدغه بسیاری از هنرمندانی را که از اخذ ویزای هنرمندی آمریکا نا امید شده اند، برطرف نماید. موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با بیش از 15 سال سابقه، این راه را برای شما هنرمندان عزیز هموار نموده است تا بتوانید اقامت یکی از بهترین کشورهای جهان را با شرایطی استثنائی به دست آورید. توصیه مهم ما به شما عزیزان این است که برای اینکه در دام افراد سودجو و غیر متخصص در زمینه مهاجرت نیافتید، حتما در گوگل در کنار اقامت هنرمندان و ویزای هنرمندان اتریش، از کلمه ملک پور استفاده نمایید تا بتوانید از جدیدترین اخبار و روش ها اطلاع پیدا کنید. در ضمن، برای آگاهی از بخشی از فعالیت های موفق ما در زمینه مهاجرت، پیشنهاد می نماییم تا از صفحه ویزاها و مصاحبه موکلین سایت ملک پور دیدن نمایید.

ملکپور ویزای هنرمندان اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و شرایط عمومی آن

قبل از پرداختن به موضوع ویزای هنرمندان اتریش، آشنایی با کشور اتریش خالی از لطف نیست. اتریش در قاره ارروپا و بخش مرکزی آن واقع شده و با کشورهای آلمان و جهموری چک از شمال، اسلواکی و مجارستان از شرق، ایتالیا و اسلوونی از جنوب و سوئیس و لیختن اشتاین از غرب همسایگی دارد. پاستخت اتریش شهر وین است که در چند سال اخیر بصورت متوالی به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی برگزیده شده است. از سایر شهرهای مهم اتریش می توان به گراتس، اینسبروک و زالتسبروگ اشاره نمود. جمعیت اتریش در حدود 8 میلیون و 500 هزار نفر و مساحت آن در حدود 84 هزار کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی و واحد پولی آن یورو است. اتریش دارای نظام حکومتی جمهوری پارلمانی فدرال است. در ادامه این مقاله به بررسی ویزای هنرمندان اتریش خواهیم پرداخت.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان ویزای هنرمندان اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

انواع اقامت هنرمندان در اتریش کدامند.

شرایط اخذ اقامت هنرمندان در اتریش چیست.

مزایای اخذ ویزای هنرمندی اتریش کدامند.

تمکن مالی لازم برای این نوع اقامت چه میزانی است.

فایل صوتی این ویدئو

audio ویزای هنرمندان اتریش

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب ویزای هنرمندان اتریش

video ویزای هنرمندان اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و افراد واجد شرایط

افرادی که قصد دارند از طریق ویزای هنرمندی اتریش اقامت این کشور را به دست بیاورند می بایست بتوانند سابقه فعالیت در رشته های هنری را اثبات نمایند، به نحوی که بتوانند نشان دهند که از راه هنر امرار معاش می نمایند و ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو از آن درآمد دارند. این فعالیت ها می تواند از عرضه و فروش آثار هنری باشد و یا اثر هنری ثبت شده که حق امتیاز آن فروخته شده و هنرمند هر ماهه مبلغی در حدودی که بیان شد بابت آن دریافت می نماید. اثبات این موضوع نیز می تواند با ارائه عکس های مختلف از آثار به فروش رفته و اسناد احتمالی آنها و یا قرارداد اجاره و یا فروش امتیاز اثر باشد. توصیه می شود هنرمندانی که قصد اخذ اقامت اتریش از این طریق را دارند حتما دارای درآمدی در حدود بیان شده باشند، چرا که پس از ورود به اتریش و اخذ اقامت این کشور درآمدی از طرف دولت نخواهند داشت و زندگی آنها با عرضه و فروش آثار هنری آنها قابل گذران خواهد بود.

دولت اتریش درآمد هنرمند وارد شده به این کشور را تا 2 سال چک می نماید تا اطمینان پید کند که وی از درآمد کافی برای زندگی در اتریش برخوردار است.

ویزای هنرمندان اتریش و مدارک لازم

اخذ ویزای هنرمندان اتریش و مهاجرت به اتریش از این طریق نیامند داشتن شرایط و ارائه مدارک و سوابقی است تا از طریق آن بتوان ویزای اقامتی اتریش را دریافت نمود. این مدارک می بایست دقیق و مستند باشند تا مورد قبول سفارت واقع شوند و در غیر این صورت ممکن است منجر به ردی پرونده و در نتیجه ریجکتی ویزا شوند. لذا ما در این بخش به معرفی مدارک مورد نیاز ویزای هنرمندان اتریش خواهیم پرداخت که در انتهای این بخش فهرست شده اند:

 • گواهی تمکن مالی
 • ارائه قراردادهای کاری

  یا نامه برای سوابق حرفه ای در گالری ها و شرکت های هنری و …

 • اثبات درآمد ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو

  تا 2 سال آینده

 • اثبات هنرمند بودن متقاضی

  از طریق ارائه نمونه آثار خلق شده و یا فروخته شده

 • ارائه سوابق کاری درخشان و شناخته شده

  در صورت وجود

اخذ ویزای کار کانادا 4 ویزای هنرمندان اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و ویزای همراه

یکی از مسائلی که برای متقاضیان مهاجرت و اخذ ویزای هنرمندان اتریش اهمیت بسیاری دارد، مسئله ویزای همراه است. همراه طبق تعاریف بین المللی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال فرد می شود و سایر افراد خانواده از جمله والدین و برادر و خواهر را شامل نمی شود. نکته مثبت و قابل توجه در زمینه اخذ ویزای هنرمندان اتریش این است که همسر و فرزندان متقاضی نیز در صورتی که شخص متقاضی موفق به اخذ اقامت اتریش شود، می توانند وارد اتریش شده و به عنوان همراه در کنار متقاضی حضور داشته باشند. نکته مثبت دیگر این است که هسمر متقاضی اجازه کار کار تمام وقت داشته و فرزندان وی نیز از امکان تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود.

Art Gallery 2 ویزای هنرمندان اتریش

ویزای هنرمندان اتریش و هزینه زندگی در اتریش

یکی دیگر از مسائل دارای اهمیت در مبحث زندگی در اتریش و اخذ ویزای هنرمندان اتریش، اطلاع از هزینه های زندگی در اتریش می باشد. این هزینه ها عموماً به صورت میانگین ارائه می شوند و هزینه های دقیق تر با توجه به سبک زندگی و محل سکونت وی متفاوت خواهد بود. هزینه های زندگی در اتریش به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی مرقون به صرفه و مناسب بوده و شما با پرداخت هزینه ای معقول در ماه، می توایند از زندگی در بهترین شهر جهان و یکی از بهترین کشورهای جهان لذت ببرید. در این بخش بخش هزینه های زندگی در اتریش برای شما عزیزان آورده شده است:

مواد غذایی قیمت ها
شیر (1 لیتر) 1.08 یورو
گوشت گاو (1 کیلوگرم) 17.04 یورو
سینه مرغ (1 کیلوگرم) 10.06 یورو
حمل و نقل قیمت ها
بلیط یک طرفه 2.40 یورو
تاکسی 1 کیلومتر 2.00 یورو
اجاره در ماه قیمت ها
آپارتمان 1 خوابه ( داخل شهر ) 724.65 یورو
آپارتمان 1 خوابه ( خارج از شهر) 577.29 یورو

ویزای هنرمندان اتریش و اقامت دائم اتریش

اخذ اقامت از طریق ویزای هنرمندان اتریش ویژه ارفادی است که یا بصورت خود اشتغالی به کار هنری در اتریش می پردازند و یا اینکه شرکت یا موسسه هنری آنها را به استخدام خود درآورده و کارفرمای آنها می شود. نکته واضح در زمینه این ویزا این است که هنرمند الزاماً در کشور اتریش می بایست به کار هنری مشغول شود چرا که به این منظور ویزای اقامتی اتریش را دریافت نموده است و کشور اتریش این موضوع را هر ساله بررسی خواهد نمود. همچنین این افراد می بایست مقررات کارت قرمز سفید قرمز اتریش را نیز رعایت نمایند. هنرمند وارد شده به اتریش در ابتدا اقامت موقت و قابل تمدید بوده و پس از 5 سال اقامت به همراه کار در اتریش می تواند درخواست اقامت دائم اتریش را داشته باشد و پس از آن نیز در صورت رعایت مقررات لازم و طی روند اداری، موفق به اخذ پاسپورت اتریش خواهد شد.

ویزای هنرمندان اتریش و مزایای آن

بدون شک اخذ ویزای هنرمندان اتریش برای متقاضی دارای مزایای ویژه ای می باشد که وی را ترغیب به اخذ این اقامت می نماید. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) نگاشته شده و هر نوع کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، غیر قانونی و غیر شرعیخواهد بود و این موسسه هیچ گونه رضایتی در این زمینه نخواهد داشت. از جمله مهم ترین مزایای اخذ اقامت اتریش از طریق ویزای هنرمندان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت اتریش
 • امکان اخذ ویزای همراه
 • کار تمام وقت برای همسر متقاضی
 • تحصیل رایگان فرزندان
 • برخورداری از بیمه درمانی ارزان
 • پروسه کوتاه مدت اخذ ویزا

  4 ماه تا 1سال

artist ویزای هنرمندان اتریش

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، می توانید خود را از داشتن وکیل مهاجرت بی نیاز کنید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای هنرمندان اتریش و سخن پایانی

ویزای هنرمندان اتریش و شرایط اخذ اقامت اتریش برای هنرمندان را در این مقاله با هم بررسی نمودیم. اقامت هنرمندان مورد توحه بسیاری از شاغلین در این حرفه در کشورمان قرار دارد و در نتیجه بر آن شدیم تا در قابل یک مقاله، شرایط اخذ ویزای هنرمندان اتریش را بیان نماییم تا بتوانیم شما را در این راه یاری نماییم. شما عزیزان چنانچه در زمینه مهاجرت به اتریش از طریق اخذ ویزای هنرمندی اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید از طریق راه های تماس، با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب و دلسوز ما بهره مند گردید. همچنین در بخش دیدگاه های این مقاله این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید سوالات خود را در زمینه موضوع این مقاله و یا مهاجرت به اتریش مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی آن باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. Ronik گفته:

  با سلام سوالی داشتم ازتون ویزای هنرمندی اتریش هرسال در دوره محدودی ابلاغ میشه؟در سایت های دیگه شما با توجه به اطلاعاتی که فرمودین الزاما نیاز به مدرک دانشگاهی نیست و یا صرفا حضور در جشنواره های بین المللی و کسب جوایز کارشناسان شما در جواب به سوال برخی کاربران این موارد رو نقض کردند و گفتند بهتر است از ویزای کاری اقدام شود چون ویزای هنرمندی در دوره های کوتاهی مورد دسترس است.من لیسانس طراحی پارچه دارم و دانشجوی ارشد هستم.مینیاتور و تذهیب کار می کنم هم چنین معرق و ساخت تابلوهای قطع بزرگ کلاژ.و درحال حاضر جمع اوری اثار برای گالری.و درحال یادگیری زبان آلمانی.می خواستم برنامه ریزی کنم برای ویزای هنرمندی اتریش اما بخاطر جواب های ضد و نقیض باز سوالم رو مطرح کردم ممنون میشم پاسخ بدین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه سفارت اتریش شرایط شما رو برای ویزای هنرمندان قبول کنه و در اتریش هم بعد اخذ ویزا در همون رشته هنری مشغول به فعالیت و کسب درآمد لازم بشید، میتونید بعد چند سال اقامت دائم و بعد پاسپورت اتریش رو اخذ کنید.

   پاسخ
Rating: 5