ویزای دانشجویی آلمان

 ویزای دانشجویی آلمان

ویزای دانشجویی آلمان ، مدارک لازم برای ویزای دانشجویی آلمان ۲۰۱۸، وقت سفارت آلمان ۲۰۱۸، فرم روادید سفارت آلمان  و هزینه صدور ویزای دانشجویی آلمان ، راههای اخذ ویزای دانشجویی آلمان ، ویزای همراه دانشجویی آلمان ، شرایط اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان و راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان ، مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی آلمان ۲۰۱۸، ویزای همسر دانشجو آلمان ، ویزای پیوستن به همسر آلمان در این مقاله برای شما عزیزان شرح داده شد ،  آیا یکی از اهداف شما مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان و اخذ ویزای دانشجویی آلمان است؟ایا از هزینه ویزای دانشجویی آلمان اطلاع دارید؟ ما در این مقاله اطلاعات کاملی در این زمینه و بررسی شرایط ویزای دانشجویی آلمان و مسائل پیرامون آن مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چگونه می توانم اخذ ویزای دانشجویی آلمان اقدام کنم؟ ثبت نام برای اخذ ویزای دانشجویی آلمان شامل چه مراحلی می شود؟ مدارک مورد نیاز  ویزای دانشجویی آلمان چیست؟ هزینه ویزای دانشجویی آلمان چقدر است؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد اخذ ویزای دانشجویی آلمان کسب کنم؟ چگونه می توانم برای اخذ ویزای همراه دانشجو در آلمان درخواست دهم؟  مدارک  لازم براى اخذ ویزای دانشجوی آلمان چیست؟ آیا می توانم اخذ ویزای دانشجویی آلمان را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟ بسیاری از دانشجویان در دانشگاه های آلمان تحصیل می کنند. برخی از این دانشگاه ها خصوصى و تعداد دیگرى به صورت رایگان. است پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجویان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان آلمانى دارد.

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى  آلمان وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى آلمان که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

همچنین شما عزیزان میتوانید در مورد تحصیل دندان پزشکی در چک ، تحصیل پزشکی در چک و رشته های دیگر در کشور زیبای چک  با همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.

ویزای دانشجویی آلمان

آلمان به لحاظ کیفیت آموزش عالی، زیرساخت های پژوهشی، روش تدریس، دوره های تحصیلی کم هزینه و چشم انداز شغلی جایگاه خوبی دارد. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان بین المللی آلمان را بهترین مکان برای ادامه تحصیل می دانند.

از سوی دیگر، هر شخص خارجی نمی تواند از این مزایا بهره مند شود، چرا که اتباع چندین کشور بدون اخذ ویزای مناسب اجازه ورود و اقامت در خاک آلمان را ندارند.

بنابراین، اشخاص خارجی که:

به تازگی نامه پذیرش از یک دانشگاه آلمانی دریافت کرده اند،

انتظار می رود به زودی پاسخ درخواست خود به یک دانشگاه آلمانی را دریافت کنند،

باید در یک دوره مقدماتی قبل از ورود به یک دانشگاه آلمانی ثبت نام کنند،

باید در یک دوره مقدماتی (Studienkolleg) به منظور آمادگی برای آزمون ارزیابی صلاحیت و مهارت شرکت کنند،

باید در مقطع دکترا ثبت نام کنند،

قصد شرکت در یک پروژه تحقیقاتی در آلمان را دارند،

باید برای اخذ ویزای دانشجویی آلمان در سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود درخواست دهند. و در صورتی که بخواهند برای بیش از ۹۰ روز و یا ۳ ماه در آلمان بمانند، پس از ورود به کشور به آنان مجوز اقامت در آلمان داده می شود.

توضیحات آقای ملک پور در باب تحصیل در آلمان

video ویزای دانشجویی آلمان

در رابطه با زمان مناسب ارائه درخواست باید گفت که هیچ زمان ثابتی برای این کار در نظر گرفته نشده است و توصیه می شود که در اسرع وقت و پیش از برنامه ریزی سفر خود به آلمان به این منظور اقدام کنید. به طور معمول، سه ماه قبل از شروع دانشگاه زمان مناسبی برای ارائه درخواست می باشد.

انواع ویزای دانشجویی آلمان

سه نوع ویزای دانشجویی با هدف تحصیل در آلمان وجود دارد:

ویزای دوره زبان (ویزا برای یادگیری زبان) – گزینه مناسیب برای آنهایی است که نیاز به یادگیری زبان آلمانی در آلمان دارند.

ویزای دانشجویان متقاضی (ویزا با هدف تحصیل) – در صورتی که قصد ادامه تحصیل در آلمان دارید، اما همچنان در جستجوی یافتن رشته تحصیلی مناسب هستید و یا هنوز از طرف دانشگاه مورد نظر خود دعوت نامه دریافت نکرده اید.

ویزای دانشجویی (ویزا با هدف تحصیل) – در صورتی که در حال حاضر در یک دانشگاه آلمانی پذیرفته شده اید.

نحوه ثبت درخواست ویزا

برای ثبت درخواست ویزای خود باید به سفارت آلمان یا کنسولگری آن در کشور خود مراجعه کنید.

ابتدا، باید برای مصاحبه ویزا وقت ملاقات بگیرید. در روز مصاحبه، مدارک درخواست ویزای خود را ارائه می دهید.

علاوه بر این، باید به سوالات مصاحبه پاسخ دهید که افسر کنسولگری به منظور بررسی درخواست شما برای ویزا آماده نموده است.

به منظور اخذ ویزای دانشجویی شنگن باید ابتدا برای مصاحبه ویزا در سفارت آلمان و یا کنسولگری آن در کشور خود وقت بگیرید.

مصاحبه ویزا

مصاحبه ویزا موقعی است که شما با افسر کنسولگری به طور مستقیم به عنوان متقاضی ویزا دیدار می کنید. شما باید تمام مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را به افسر کنسولگری تحویل دهید. در طول مصاحبه ویزا در مورد درخواست و جزئیات آن از شما سوال می شود که باید به طور کامل و صادقانه به آنها پاسخ دهید.

ثبت نام در اداره ثبت اقامت

اتباع خارجی که قصد ماندن در آلمان برای بیش از ۲ ماه دارند، باید تأییدیه ثبت نام دریافت کنند. برای دریافت تاییدیه باید در دفتر ثبت نام از ساکنان محلی ثبت نام کنید.

اتباع خارجی که قصد ماندن در آلمان برای بیش از ۹۰ روز یا ۳ ماه دارند باید مجوز اقامت مناسب بگیرند. اجازه اقامت تنها پس از درخواست دارنده ویزا در دفتر ثبت نام خارجیان در اداره مهاجرت صادر می شود.

 

نکات دیگری که باید به عنوان متقاضی و / یا دارنده ویزای آلمان در نظر بگیرید:

افسر کنسولگری در روز مصاحبه ویزا ممکن است مدارک بیشتری از شما بخواهد.

در روز مصاحبه ویزا شخصاً مراجعه کنید.

در مورد مدت اعتبار گذرنامه خود محتاط باشید چرا که باید در طول مدت اقامت خود معتبر باشد.

توجه داشته داشته باشید که درخواست ویزای ناقص بررسی نمی شود.

عکس خود را در فرم درخواست ویزا نچسبانید.

در روز مصاحبه ویزا کسی را همراه خود به سفارت و یا کنسولگری نبرید.

هر متقاضی مجاز به پیگیری و انجام اقدامات قانونی لازم علیه تصمیم سفارت و یا کنسولگری در مورد درخواست ویزای خود است.

دریافت ویزای دانشجویی اهمیت بیشتری از ویزای توریستی دارد، از آنجا که این نوع ویزا به شما فرصت دریافت اجازه اقامت دائم در آلمان را می دهد، اما ویزای توریستی را نمی توان در صورت نیاز به اقامت طولانی تر در آلمان تمدید نمود!

در صورتی که متقاضی برای امنیت و نظم عمومی منطقه شنگن خطرناک باشد، درخواست ویزای او پذیرفته نمی شود.

در صورت رد درخواست ویزای متقاضی، در مورد دلیل اصلی آن به او اطلاع رسانی می شود.

ممکن است لازم باشد که اصل مدارک را پس از ورود به آلمان و در فرودگاه ارائه دهید.

ویزای شنگن به طور خودکار صادر نمی شود و بنابراین شما باید تا ۴ ماه برای دریافت پاسخ از سفارت یا کنسولگری صبر کنید و هیچ تضمینی برای صدور ویزای شما وجود ندارد.

گذرنامه شما در سفارت یا کنسولگری در طول فرآیند بررسی درخواست ویزای شما نگه داشته می شود.

تعیین وقت مصاحبه ویزا تنها از طریق سیستم آنلاین میسر است (نه از طریق تلفن، ایمیل، فکس و یا مراجعه شخصی).

هزینه ویزا در صورت امتناع از دریافت ویزا بازپرداخت نمی شود.

 هزینه دریافت ویزای دانشجویی

متقاضیان باید هزینه ویزا را از طریق انتقال بانکی پرداخت کنند. هزینه دریافت ویزای دانشجویی از سال ۲۰۰۸ به مبلغ ۶۰ یورو است. چک و یا کارت اعتباری قابل قبول نیست. حواله انتقال پول باید به نام کنسولگری آلمان در کشور شما و مربوط به دو ماه اخیر باشد.

لطفا توجه داشته باشید که هزینه ویزا در صورت عدم پذیرش درخواست شما برای ویزای دانشجویی بازپرداخت نمی شود.

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره ویزای دانشجویی آلمان وجود دارد میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب ویزای دانشجویی آلمان صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به آلمان ، تحصیل در آلمان و ویزای دانشجویی آلمان با مشاوران و وکلای موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بصورت رایگان تماس گرفته تا ما اطلاعات بیشتری را درمورد اخذ ویزای دانشجویی آلمان به شما بدهیم.موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ده سال سابقه در عرصه ی بین المللی در اختیار شماست.

35 پاسخ
 1. Elnaz گفته:

  با سلام .
  من در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۸ وقت سفارت برای ویزای دانشجویی گرفتم .
  با توجه به اینکه تعداد باجه ها رو زیاد کردن در نتیجه وقت من در طول یک سال میاد؟ چون سفارت آلمان الآن یک جدول مربوط به زمان مصاحبه رو که گذاشته طبق محاسباتی که من بر اساس اون جدول کردم وقت مصاحبه من حدودا آوریل ۲۰۲۰ میشه .
  ولی من اگه وقت سفارتم آوریل ۲۰۱۹ بیاد من هیچ کدوم از مدارک لازم رو ندارم .
  الآن نمی دونم که باید وقتی رو که گرفتم کنسل کنم و یه وقت جدید بگیرم ؟
  میشه با یک پاسپورت ۲ تا وقت گرفت؟
  میخواستم بر اساس تجربه ای که در این زمینه دارین به من کمک کنین.
  با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به عدم بیان تاریخ اخذ نوبت سفارت از سوی شما، می بایست بدانید که وقت سفارت آلمان اخیراً بالای 15 ماه داده می شود و این امر بستگی به تعداد متقاضیان و پرونده ها در سفارت دارد.

   پاسخ
 2. ملیحه گفته:

  سلام
  من کارشناسی گرافیک دارم و میخواهم در یکی از دانشگاه های هنر المان ادامه تحصیل بدم ولی مدرک زبان ندارم امکانش هست در آلمان قبل از شروع کلاسهای دانشگاه زبان یاد گرفت ؟

  پاسخ
 3. Behrooz گفته:

  سلام
  من دانشجوی سال آخر پرستاری هستم . قصد ادامه تحصیل تو رشته پزشکی در آلمان رو دارم .. میخواستم بدونم که برای گرفتن ویزای تحصیلی مدرک لیسانس پرستاریم کمکی میکنه به پذیرش راحت تر

  پاسخ
 4. ferya گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من میخواستم واسه تحصیل المان اقدام کنم ولی میگن واسه گرفتن ویزا تا سال ۲۰۲۰ طول میکشه ولی من میخوام سریعترین راه موجود اقدام کنم لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به شلوغ بودن تایمهای سفارت کاری نمیتوان انجام داد مگراینکه از طریق دوره زبان در کشورهای مجاور المان ورود پیدا کنید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم برای ویزای تحصیلی المان برای کسی که بورس تحصیلی داره باید تمکن مالی ثابت کنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله باید تمکن نشان داده شود . تنها در صورتی که در بورسیه شما نوشته باشند که کل هزینه های زندگی و تحصیلتان را ساپورت میکنند. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. نجمه رفیعی گفته:

  درود بر شما؟
  هزینه ی گرقتن پذیرش چقدر است؟
  آیا در آلمان خوابگاه گرفته میشود؟
  لطف میفرمایید پکیج و هزینه هایی ک میبایست بپردازم برایم در ایمیل ارسال کنید.

  پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام.
  می خواهم ویزای دوره زبان در کشور آلمان بگیرم.
  لطف می فرمایید راهنماییم کنید.
  البته بعد هم قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارم و بعد اقامت.

  پاسخ
 8. شادی گفته:

  سلام. وقت بخیر.
  همسر من تحصیلی میخوان اقدام کنند, من به چه صورت میتونم با ایشون همراه بشم؟
  تمکن مالی چقدر باید باشد برای هردونفر؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه از ابتدا شانس اخذ ویزای همراه به صورت همزمان اندک است و بهتر است پس از نفر اصلی برای همراه درخواست داده شود. برای اطلاع از شرایط و هزینه ها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. mie.editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید. من میخوام برای کارشناسی دبیری علوم اجتماعی(دانشگاه بیرجند) بخونم میخواستم از همین الان روی زبان خارجی برنامه ریزی کنم تا بتونم کارشناسی ارشدم رو جامعه شناسی بگیرم میخواستم بدونم از بین کشور های روسیه و انگلستان و آلمان شانس من برای ادامه تحصیل در کدامیک بیشتر است؟ و کدوم کشور هزینه های دانشگاه کمتری داره ؟ ممنون میشم پاسخ بدین با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل در کشوری نظام برتر نظیر انگلیس می تواند بسیار درخشان باشد همچنین تحصیل در آلمان تقریبا رایگان بوده و هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور متناسب است اما دقت نمایید که با توجه به تغییر قوانین تصمیم گیری در حال حاضر برای سال های آتی نادرست می باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. رامین گفته:

  امکان اعزام مادر و یک فرزند ده ساله همراهذتهمراه یک فرزند دانشجوددر آلمان وجود دارد ؟
  یعنی مادر و پسر کوچک را میتوان همراه دخترم که قصد ادامه تحصیل دارد به آلمان فرستاد ؟ متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول همراه، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال محسوب می شود و از ابتدا ویزای همراه به متقاضیان تحصیل در این کشور تعلق نمی گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. رضا گفته:

  با سلام خدمت شما میخواستم بدونم اگه از صفر تا صد بخوام در. خصوص مهاجرت به المان از طریق ویزایه تحصیلی اقدام کنم با همکاری موسسه شما چقدر باید هزینه کنم شرایطم اینطوریه که لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی دارم برای فوق میخوام همین رشته رو در دانشگاه فنی مونیخ بخونم تحصیل هم میخوام رایگان باشه ممنون میشم اگه جوابه منو بدید با تشکر از شما زبان هم هنوز ایلتس نگرفتم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و مدرک زبان شما برای این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات و بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور آلمان اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی الزامی است و همینطور به مدرک زبان آلمانی برای ادامه تحصیل نیاز است. امکان حضور شما به عنوان همراه امکان پذیر نمی باشد. در صورت تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  سلام.قصد اعزام پسر ۱۶ ساله ام روکه در رشته تربیت بدنی و کلاس ۱۱ مشغول به تحصیله به کشور المان جهت ادامه تحصیل و ادامه ورزش فوتبال ایشان به شکل تخصصی رو دارم.در صورت نیاز خودم هم{پدر} به همراه ایشون خواهم بود.چگونگی و بهترین راهکار جنابعالی چیه؟ممنون

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام. اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش نوع دانشگاه شما به کشور مورد نظرتان بستگی دارد. بسته به میزان هزینه و شرایط شما کشورهای نامبرده باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که قصد مهاجرت به المان داشته زبان المانی در غیر این صورت زبان انگلیسی مناسب ترین زبان خواهد بود. برای اخذ اطلاعات و بررسی شرایط می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام،بنده دارای مدرک کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه غیرانتفاعی بین المللی امام رضا(ع)،میباشم.ایا نام و نوع دانشگاه من،تاثیر منفی جهت گرفتن ویزای تحصیلی برای کشورهای اروپایی دارد؟همچنین بنده دارای دیپلم ریاضی هستم،و معدل دیپلم و رشته دانشگاهی ام،هر دو۱۸میباشد.همچنین بنده دوره های اموزش بورس را گذرانده و در منزل مشغول به فعالیت در بازار بورس هستم.چطور میتوانم این سابقه را اثبات کنم؟همچنین سه ماه سابقه کاراموزی مرتبط با رشته ام و یکسال سابقه کاری مرتبط با حسابداری دارم.ایا این سابقه کفایت میکند یا سابقه کاری ام را افزایش دهم؟همچنین بنده برای انتخاب بین کشورهای استرالیا،المان،سوئد،ایتالیا،اسپانیا و سوئیس،مردد هستم و با توجه به اینکه به تازگی قصد یادگیری زبان را دارم،زبان المانی را شروع کنم یا زبان انگلیسی؟ولی تمرکزم بیشتر بین المان،سوئد،استرالیا و سوئیس است.همچنین افغان و دارای پاسپورت الکترونیکی هستم،با توجه به اینکه به اتباع افغانی از طرف کشورهای اروپایی،بورسیه تحصیلی تعلق میگیرد،ایا امکان تعلق گرفتن بورسیه تحصیلی صد در صد رایگان (هم هزینه تحصیل،هم هزینه زندگی)برای بنده هست؟ همچنین با توجه به اینکه یادگیری زبان حداقل۶ماه زمان نیاز دارد،در این مدت برای تقویت سابقه کاری ام،(با توجه به اینکه رشته دانشگاهی ام،مرتبط با بازار بورس است)،کار مرتبط با رشته ام یا کار حسابداری انجام دهم؟۲۷ سال دارم و مجرد هستم.پیشاپیش از توجه و زمانی که برای بنده صرف میکنید،بی نهایت سپاسگزارم.

  پاسخ
 16. نرگسNarges گفته:

  سلام و عرض ادب
  پسر من از دانشگاه بن پذیرش گرفته است برای کارشناسی ارشد در رشته الکترونیک. شروع ترم اول مارچ ۲۰۱۸ است. در تاریخ دهم آگوست۲۰۱۷ درخواست وقت از سفارت آلمان ازطریق سایت کرده است. به او جواب دادند که منتظر بمان. ولی متاسفانه هنوز هیچ تماسی نداشتند و وقت ندادند. نگران هستم که فرصت او از دست برود . متاسفانه تا ترم بعد که دوباره اپلای کندIELES او هم دیگر اعتبار ندارد. آیا موسسه شما میتواند برای وقت و دریافت ویزا کمک کند؟ لطفا ما را راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شما میتوانید با تلفن های سفارت آلمان تماس حاصل نمایید یا به صورت حضوری به سفارت مراجعه نمایید . گویا فعلا سفارت سیستم وقت دهی خود را متوقف کرده است .

   پاسخ
 17. armin گفته:

  گویند سلام طلایی ترین کلید برای صعود به تالار آشنایی است صمیمی ترین سلام تقدیم جناب دکتر ملک پور گرامی . در ابتدای سخن بر خود لازم دانستم تا کمال تشکر و قدر دانی را از حضرتعالی داشته باشم به جهت صرف وقت گرانبهای خودتان برای پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان هموطنان عزیزمان که این خود نشان از توجه آن مجموعه محترم به ارزشهای انسانی و معنویست. احتراما سوالات خود را به شرح ذیل به استحضار حضرتعالی می رسانم. اینجاب ۲۸ ساله دارای دیپلم رشته ادبیات و علوم انسانی و در حال یادگیری زبان آلمانی می باشم. علاقه مند به رشته اقتصاد هستم و قصد دارم در آلمان به تحصیل در این رشته بپردازم. از آنجایی که ظاهرا تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان مستلزم قبولی در کنکور ایران می باشد آیا درآلمان دانشگاهی وجود دارد که بتوان مستقیم و با مدرک دیپلم به تحصیل در رشته مذکور پرداخت ؟ در صورت وجود و امکان تحصیل به این ترتیب هزینه تحصیل در این رشته در دانشگاه غیر دولتی برای هر ترم چه مقدار خواهد بود؟ و آیا سطح کیفیت آموزش مناسب هست و مدارک صادره از چنین دانشگاهی معتبر است؟ همچنین بفرمایید هزینه های جاری مسکن و غیره برای یک دانشجو در ماه به چه میزان هست؟
  پیشاپیش از بذل عنایت شما کمال تشکر را دارم.
  با آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای جنابعالی در تمامی مراحل زندگی.
  Armin

  پاسخ
 18. Sadegh گفته:

  با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم با دریافت این ویزا خانواده را هم می توان به المان برد یا نه.مثلا منظور از ویزای همراه تحصیلی همین میتونه باشه؟یا مثلا با دریافت ویزای همراه دانشجو،همراه می تونه فرزند کوچک خود را هم در کنار خود داشته باشد.کلا اطلاعاتی در مورد دانشجویی ک با خانواده خود میخواد بره و شرایطش میخواستم.

  پاسخ
 19. ارمان گفته:

  سلام ممنون از راهنمایی های مفیدتون بنده ترم ۴ رشته دکتری دامپزشکی هستم میخواستم ببینم چطوری میتونم برای ویزایرتحصیلی المان برای همین رشته اقدام کنم یا در هر کشوری که شما میدونید بهتره ممنون از شما

  پاسخ
 20. امیرعلی گفته:

  با سلام ،تشکر از پاسخگویی به سوالات. و ویس های تلگرامیتون،اگه امکانش هست به بنده هم پاسخ بدید.
  من دانشجوی ترم ۴ میکروبیولوژی با معدل ۱۸ از دانشگاه آزاد هستم،نمره ielts 7 و در حال گذراندن کلاس های گوته هستم.
  میخواستم بپرسم امکان پذیرش من در دانشگاه های آلمان چقدر هست؟؟و امکان پیدا کردن کار پس از فوق لیسانس در آلمان چقدر هست؟؟خیلی ممنون از دکتر ملک پور

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.