ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش، شرایط کار در آلمان و اتریش و مدارک و شرایط اخذ ویزای کار آلمان و اتریش در این مقاله به صورت علمی و تخصصی بررسی خواهد شد. آلمان و اتریش متقاضیان و علاقمندان زیادی برای کار و زندگی دارند و این افراد سوالاتی در این زمینه برایشان پیش می آید از جمله اینکه چگونه می توان در آلمان و اتریش مشغول به کار شد؟ اخذ ویزای کار آلمان آسان تر است یا اتریش؟ آیا اخذ ویزای کار آلمان و اتریش با مدرک دیپلم و فوق دیپلم نیز امکان پذیر است؟ که ما در این مقاله به پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ راهنمایی بیشتر در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش، می توانید از طریق راه های تماس، با موسسه حقوقی ملک پور(MIEاتریش) تماس حاصل نموده و با کارشناسان مجرب ما مشاوره رایگان و تخصصی داشته باشید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و شرایط عمومی

قبل از مقایسه ویزای جست و جوی کار آلمان و اتریش، آشنایی با این دو کشور خالی از لطف نیست. آلمان، مقصد اول مهاجران در بین کشورهای اروپایی است. این کشور در اروپای غربی و مرکزی واقع شده و دارای جمعیتی در حدود 82.877.000 نفر و مساحتی معادل 386.357 کیلومتر مربع است. پایتخت آن برلین و مهمترین شهرهای آن برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می باشند. از همسایگان آن می توان به دانمارک از شمال، لهستان و جمهوری چک از شرق، اتریش و سوئیس از جنوب و فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند از غرب می باشند. واحد پولی آلمان یورو بوده و زبان رسمی مردمان آن، آلمانی است که یکی از زبان های رایج در اروپا محسوب می شود. بالاترین میزان حضور اتباع خارجی در آلمان در ایالت ‌های هامبورگ، هسن، برلین و بادن-وورتمبرگ می باشد. حدود ۱۹٪ جمعیت آلمان، از خانواده‌های مهاجر یا خود مهاجر بوده‌اند. هامبورگ بالاترین میزان مهاجران را در خود جای داده است. جمعیت مهاجران این ایالت به نسبت کل جمعیت آلمان حدود ۳۰٪ می باشد.

اتریش یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی جهان است، چرا که پایتخت آن شهر وین، چندین سال است که به عنوان بهترین شهر برای زندگی در جهان برگزیده می شود. اتریش در اروپای مرکزی واقع شده و جمعیت آن ۸٫۸۵۷٫۹۶۰ نفر و مساحت آن نیز ۸۳٬۸۷۹کیلومتر مربع می باشد. از مهم ترین شهرهای آن می توان به وین، گراتس، اینسبروک و زالتسبروگ اشاره نمود. همسایگان اتریش را آلمان و جهموری چک از شمال، اسلواکی و مجارستان از شرق، ایتالیا و اسلوونی از جنوب و سوئیس و لیختن اشتاین از غرب تشکیل می دهند. واحد پولی اتریش، یورو و زبان رسمی آن همانند آلمان، آلمانی است.

در ادامه این مقاله شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را بررسی خواهیم نمود.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش3 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

شرایط سنی کار در آلمان و اتریش چگونه است.

اهمیت داشتن مدرک زبان و سابقه کار برای کار در آلمان و اتریش چقدر است.

عمده ترین مشاغل مورد نیاز آلمان و اتریش کدامند.

نحوه اقدام برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش چگونه است.

فایل صوتی این ویدئو

audio ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

video ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و نرخ بیکاری در آلمان و اتریش

برای افرادی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را دارند، اطلاع از نرخ بیکاری این دو کشور دارای اهمیت است، چرا که می توانند شانس خود را برای کاریابی در این کشورها ارزیابی نمایند. نرخ بیکاری دوکشور آلمان و اتریش به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی مناسب است و این موضوع باعث شده است تا علی رغم تقاضای سالیانه و هر ساله برای اخذ کار در آلمان و اتریش، کماکان برای کارجویان در این دو کشور کار وجود داشته باشد. نرخ بیکاری آلمان در سال 2019 برابر با 3.1 درصد بوده است و این به معنی آن است که از هر 100 نفر نیروی کار، تنها 3 نفر در آلمان بیکار بوده اند که کاملاً طبیعی و معقول است. نمودار تغییرات نرخی بیکاری در آلمان را مشاهده می نمایید:

 • نرخ بیکاری در آلمان

مهاجرت به آلمان 2 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

در سال 2019 نرخ بیکاری در کشور اتریش 4.6 درصد بوده که می توان بیان نمود نرخ قابل قبولی است، چرا که نشان می دهد که در این شکور از هر 100 نفر نیروی کار، 5 نفر نیروی بیکار وجود داشته و حدود 95 نفر دیگر شاغل بوده اند.

 • نرخ بیکاری در اتریش

تحصیل پزشکی در اتریش 1 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و معرفی آن

آلمان و اتریش جزو کشورهایی هستند که علاوه بر ویزای کار، ویزایی به نام ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را به متقاضیان ارائه می نمایند. تفاوت این ویزا با ویزای کار در این است که ویزای جستجوی کار برای کاریابی در این کشورها فراهم شده است تا متقاضی با اخذ آن بتواند راحت تر در آلمان و اتریش کار پیدا نموده و سپس ویزای کاری این کشورها را اخذ نمایند. همچنین تفاوت دیگر در ویزای جستجوی کار اتریش و آلمان در این است که این نوع ویزا در کشور اتریش از طریق امتیازبندی اعطا می گردد ولی در آلمان شرایط این گونه نیست و متقاضی با داشتن فاکتورهایی می تواند موفق به اخذ این ویزا شود. از جمله مهمترین شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش و آلمان می توان به قرار داشتن رشته و شغل متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز این کشورها، سن زیر 40 سال، مدرک زبان B1 آلمانی و یا آیلتس 5.5 تا 6، سابقه کاری مرتبط با رشته و شغل که قابل اثبات باشد( از طریق بیمه یا قرارداد یا فیش حقوقی) به همراه رزومه مناسب و مدرک تحصیلی لیسانس به بالا( در اکثر موارد بحز مواردی خاص که متقاضی با مدرک فوق دیپلم و حتی دیپلم در مشاغل سطح پایین در صورت داشتن رزومه قوی و سن کم) می باشد. همچنین سفارت ها از متقاضیان کار در آلمان و اتریش نامه تمکن مالی لازم برای 6 ماه زندگی در آلمان و اتریش را تقاضا خواهد نمود.

از مزایای این ویزا می توان به اعتبار 6 ماهه، امکان تبدیل به ویزای کاری با حقوق مناسب، امکان اخذ اقامت و پاسپورت در صورت تبدیل به ویزای کاری با گذشت 4 تا 6 سال از کار در این کشورها و امکان تردد آسان و بی دردسر به ایران و سایر کشورهای اروپایی اشاره نمود. همچنین بد نیست بدانید که در شرایط خاصی( مانند داشتن رزومه قوی و سن مناسب) حتی می توان بدون مدرک زبان نیز اقدام نموده و در زمان رسیدن به آلمان زبان را آموخت(هر چند این روش دارای ریسک بوده و به همه افراد متقاضی کار در آلمان و اتریش توصیه می گردد تا نسبت به اخذ مدرک زبان اقدام نمایند).  

در انتهای مطالب این بخش جدول امتیازبندی ویزای جستجوی کار اتریش آورده شده است تا با کمک آن بتوانید امتیازات خود را برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش محاسبه نمایید:

 • جدول امتیازبندی ویزای Job Seeker اتریش
امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
30 بیشتر از 70000 یورو
20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
20 جوایز علمی شناخته شده
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
حداکثر امتیاز: 20 سن
20 تا 35 سالگی
15 تا 40 سالگی
10 تا 45 سالگی
حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
5 فوق دیپلم در اتریش
10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
100 حداکثر امتیاز مجاز
70 حداقل امتیاز مورد نیاز

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش2 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و بررسی ویزای همراه

بی شک یکی از مسائلی که همیشه ذهن متقاضیان کار در آلمان و اتریش را مشغول می کند، امکان اخذ ویزای همراه می باشد. ویزای همراه طبق تعاریف بین المللی به همسر و فرزندان دارنده ویزا تعلق می گیرد. ولی می بایست بدانید، از آنجایی که ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش با ویزای کاری تفاوت دارند، طبیعتاً دارنده این ویزا تا زمانی که کار پیدا نکرده و موفق به اخذ ویزای کار این کشورها نشده است، نمی تواند برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه آلمان و اتریش را اخذ نماید. متقاضی پس از چند ماه کار در اتریش و یا آلمان می تواند برای همسر و فرزندان خود درخواست ویزای همراه صادر نماید. همسر و فرزندان آنها می توانند از اداره مهاجرت این کشورها درخواست ویزای کار نموده و در صورت یافتن کار، به کار تمام وقت مشغول شوند. همچنین در مواردی تحصیل فرزندان آنها رایگان خواهد بود.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار

افرادی که می خواهند درآلمان و اتریش کار نمایند می بایست بدانند که برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش نیاز به ارائه مدارک و اسنادی به سفارت این کشورها خواهند داشت تا با ارائه آن بتوانند این ویزاها را اخذ نمایند. ارائه صحیح مدارک به همراه ارسال به موقع آن می تواند شانس شما را برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش یاری نماید. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تهیه شده و هر گونه کپی برداری از مطالب آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام است و موسسه ما  هیچ گونه رضایتی درباره آن ندارد. در انتهای مطالب این بخش به مدارک مورد نیاز برای کار در آلمان و اتریش خواهیم پرداخت:

مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان:

 • ارائه پاسپورت معتبر متقاضی اصلی
 • ارائه مدارک تحصیل متقاضیان که حداقل آن باید کارشناسی باشد
 • ارائه سابقه کاری متقاضیان که حداقل باید 3 سال باشد بدون نیاز به بیمه
 • ارائه مدارک فنی و حرفه ای و دوره های کوتاه مدت
 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز سفارت

  حداقل مدرک B1 آلمانی

مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه مدرک تحصیلی

  حداقل مدرک لیسانس

 • ارائه سابقه کاری

  حداقل 3 سال

 • ارائه مدارک زبان مورد نیاز

  مدرک B1 آلمانی

 • ارائه مدارک و سوابق کاری در خارج از کشور

  در صورت وجود

 • ارائه مدارک تحصیلی و گواهی نامه های بین المللی
 • ارائه نامه تمکن مالی در ایران

اخذ ویزای کار کانادا 4 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و میزان حقوق در آلمان و اتریش

یکی از مهمترین مباحث در ارتباط با اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش، اطلاع از میزان حقوق در این کشورها می باشد، چرا که متقاضی باید بداند با کار در آلمان و اتریش می تواند مخارج زندگی خود را تامین نماید یا خیر. بد نیست بدانید که متوسط حقوق پرداختی در سال 2017 به کارکنان در این کشور به میزان 3.770 یورو در ماه برای نیروهای کاری تمام وقت بوده است. در جدول زیر حقوق پرداختی برای برخی مشاغل را در کشور آلمان مشاهده خواهید نمود:

 • متوسط حقوق دریافتی در آلمان
شغل درآمد به یورو شغل درآمد به یورو
پزشک متخصص 7.054 خلبان 6.927
دستیار پزشکان 5.677 وکلا 5.506
مهندس مکانیک 5.201 فیزیکدان 5.361
ریاضیدان 5.163 مهندس برق 5.160
مهندس کامپیوتر 4.583 مهندس عمران 4.394
مکانیک صنعتی 4.150 معلم بزرگسالان 4.123
مترجم 4.053 آتش نشان 4.053
پرستار 2.405 کارگر 2.859
آشپز 2.980 مربی 3.180
حسابدار 3.427 متخصص تبلیغات 3.882

همچنین میانگین حقوق پرداختی در کشور اتریش ماهیانه 4.902 یورو بوده است. در جدول زیر می توانید حقوق پرداختی برای برخی مشاغل را در کشور اتریش را مشاهده نمایید:

 • متوسط حقوق دریافتی در اتریش
عنوان شغلی میانگین درآمد
مدیریت 3.308 یورو
کشاورزی ، صنایع غذایی 2.776 یورو
هنر و فرهنگ 2.449 یورو
بانکداری 3.938 یورو
صنعت خودرو 2.590 یورو
صنعت شیمی 1.946یورو
سازه و املاک 4.426 یورو
حمایت مشتری 2.600 یورو
حسابدار و اقتصاددان 2.733 یورو
مهندس برق و قدرت 3.872 یورو
آموزش و علوم و تحقیقات 2.311 یورو
تکنولوژی اطلاعات 4.137 یورو
خبرنگاری و رسانه 2.296 یورو
مارکتینگ و تبلیغات 2.891 یورو
مشاغل مدیریتی 5.549 یورو
منابع انسانی 2.849 یورو
حقوق و قضاوت 7.622 یورو

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و مشاغل مورد نیاز 2020 آلمان و اتریش

برای اخذ ویزای کار آلمان و اتریش می بایست از مشاغل مورد نیاز این کشورها اطلاع داشت تا متقاضی بی گدار به آب نزده و وقت و هزینه خود را بدون داشتن شانس اخذ این ویزا به هدر ندهد. در جدول اول می توانید مشاغل مورد نیاز آلمان را در سال 2020 مشاهده نمایید:

 • مشاغل مورد نیاز آلمان
شماره نیروی مورد نظر تخصص نیروی کاری
1 ساخت و ساز فلزی کارگر ماهر
2 جوش و فن آوری اتصال کارگر ماهر
3 حرفه مکاترونیک کارگر ماهر، متخصص
4 حرفه های فناوری اتوماسیون کارگر ماهر، متخصص
5 صنایع الکترونیک ساختمانی کارگر ماهر
6 حرفه مهندسی برق کارگر ماهر
7 صنایع مهندسی برق صنعتی کارگر ماهر
8 نصب و تعمیر لوله کارگر ماهر
9 حرفه مهندسی برق (بدون تخصص) متخصص
10 نظارت – مهندسی برق متخصص
11 بهداشت حرفه ایی کارگر ماهر
12 فناوری گرمایش و تهویه مطبوع متخصص
13 حرفه فناوری های تبرید کارگر ماهر، متخصص
14 کامپیوتر نرم افزار متخصص
15 برنامه نویسی متخصص
16 حرفه فنی  عملیات راه آهن متخصص
17 حرفه پرستاری تخصصی متخصص
18 حرفه جراحی تکنولوژی کارگر ماهر
19 حرفه مراقبت سالمندان کارگر ماهر، متخصص
20 حرفه شنوایی آکوستیک کارگر ماهر
21 دندانپزشک متخصص
22 کارشناسی ارشد ارتوپدی متخصص
23 تکنولوژی توانبخشی و سمعک صوتی و اپتیک متخصص
24 پزشکی متخصص
25 حرفه های بهداشت و پرستاری متخصص

و در ادامه، جدول مشاغل مورد نیاز اتریش 2020 را مشاهده خواهید نمود:

 • مشاغل مورد نیاز اتریش
چشم پزشک و اپتیک چشم پردازنده های پلاستیک
سازنده بتن کارگران ماشین چوبی
تکنسین مهندسی جریان ضعیف سازنده کف و دیوار
تکنسین های ویژه مهندس تجهیزات کشاورزی
تکنسین مکانیک سنگین مهندس مکانیک
پزشک و متخصص جراحی مهندس برق و الکترونیک
پرستار مهندس معماری
ماشین کار حسابدار و مدیر مالی
نجار مهندس برق و قدرت
سرآشپز رستوران لوله کش ، اتصالات لوله

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و نحوه کاریابی در آلمان و اتریش

اطلاع از نحوه کاریابی می تواند کلیدی ترین موضوع قبل از اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش باشد. از جمله مباحث مهم در زمینه کاریابی، یکی نحوه نوشتن رزومه و دیگری بهره گیری از موسسات و سایت های کاریابی موجود در آلمان و اتریش است. نوشتن رزومه خوب را می توان یک سوم فرآیند اخذ ویزای کاری در نظر گرفت، چرا که می بایست بدانید چطور رزومه به سبک اروپایی بنویسید تا مورد پسند کارفرمای اروپایی قرار بگیرد. بسیاری از افرادی که موفق به اخذ ویزای کار و جستجوی کار آلمان و اتریش شده اند، دارای رزومه هایی با سبک نگارش تقریباً مشابهی بوده اند. در کنار این، اگر بدانید که در چه موسسات کاریابی و چه سایت ها و نرم افزارهایی می بایست به دنبال کار بگردید، به راحتی می توانید کار مورد نظر خود را یافته و با ارسال رزومه به ادامه مراحل کاریابی تا اخذ ویزای کار بپردازید. آخرین عامل تاثیرگزار در زمینه کاریابی در آلمان و اتریش، مدرک زبان با نمره مناسب می باشد که برخی افراد آن را جدی نمی گیرند در حالی که بسیاری از کارفرمایان در آلمان و اتریش به دنبال کارجویانی هستند که در کنار داشتن سایر شرایط، برخورداری از مدرک زبان (بخصوص آلمانی) با نمره حدقل B1 و یا معادل انگلیسی آن(آیلتس 6) را داشته باشند تا اطمینان حاصل نمایند که برای برقرای ارتباط با آنان دچار مشکل نخواهند بود. لذا موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) برای شما عزیزان محصول زبان با روش آموزشی SIC را تهیه نموده است تا شما به جای صرف وقت طولانی برای یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها، بتوانید در چند ماه زبان آلمانی را تا سطح B1 و حتی بالاتر فرا بگیرید. این محصول را اساتید زبان موسسه حقوقی ملک پور از جمله جناب استاد ملک پور (محصول آلمانی) و استاد دهقانی(محصول انگلیسی) تهیه نموده اند و با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده اند.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان فرا بگیرید!
آموزش فشرده و سریع زبان آلمانی

مهاجرت کاری به انگلستان و موسسات کاریابی در انگلستان

در بخش قبلی دانستیم که استفاده از موسسات و سایت های کاریابی برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارای اهمیت بسیاری هستند، چرا که حقیقتاً می توان گفت سایت هایی مثل لینکدین و همچنین شبکه های اجتماعی نمی توانند منابع دقیقی برای کاریابی باشند چرا که سایت های رسمی کاریابی در آلمان و اتریش و موسسات کاریابی به عنوان منابع اصلی و مجاز شناخته می شوند و کارفرمایان آلمانی و اتریشی نیز اکثر پشینهادهای شغلی خود را در این وبسایت ها ارائه می نمایند. در جداول زیر می توانید موسسات کاریابی در آلمان و اتریش را مشاهده نمایید:

 • موسسات کاریابی در آلمان
lp.experteer.de
www.jobvector.de
www.stepstone.de
www.monster.de/en
hemmersbach.com
 • موسسات کاریابی در اتریش
Jobs in Vienna
Der Standard
Karriere
Austrian Employment Service
Monster Austria
Career Jet
Total ESL

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان و اتریش

آخرین مبحثی که در مقاله ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش به آن پرداخته خواهد شد، مبحث وضعیت اقامت و تابعیت با داشتن این ویزاها می باشد. همانگونه که در بخش قبلی بیان شد، داشتن ویزای جستجوی کار به منزله اقامت نبوده و متقاضی تنها مجاز به حضور در این کشورها به منظور کاریابی می باشد. در صورتی که متقاضی بتواند موفق به کاریابی در آلمان یا اتریش شود، 5 سال پس از گذشت ویزای کاری در ابتدا اقامت دائم را دریافت کرده و سپس بین 1 تا 2 سال از داشتن آن و در صورت داشتن شرایط لازم و گذراندن آزمون های مربوطه می تواند درخواست پاسپورت آلمان و اتریش را داشته باشد. البته تفاوت آلمان و اتریش در این است که کشور اتریش برای دارنده ویزای کار در این کشور برای سال اول کارت قرمز سفید قرمز و برای سال دوم به بعد( در صورت اشتغال 21 ماهه در سال اول) کارت قرمز سفید قرمز پلاس اعطا می نماید که دارای اعتبار 3 ساله است و در پایان سال پنجم به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش1 ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش
ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و سخن پایانی

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش، شرایط کار در آلمان و اتریش و مدارک و شرایط اخذ ویزای کار آلمان و اتریش را با هم بررسی نمودیم. آلمان و اتریش از جمله بهترین کشورهای جهان برای کار و زندگی محسوب می شوند و به همین منظور هر ساله متقاضیان بسیاری برای کار در این کشورها و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام می نمایند. شما عزیزان نیز در صورتی که نیاز به اخذ راهنمایی و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را دارید می توانید از طریق راه های تماس، با موسسه حقوقی ملک پور(MIEاتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی مشاورین مجرب و صبور ما برخوردار گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه کار در آلمان و اتریش در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

66 پاسخ
 1. هاشمی گفته:

  سلام
  من ۳۲سال دارم و مدرک لیسانس معماری داخلی از علمی کاربردی دارم ، سابقه کار ندارم،متاهلم هستم و دارای فرزند،،همسرم هم ۳۸ ساله و مدرک دانشگاهیش مشابه من و ده سال سابقه کار غیر مرتبط با رشتش داره.پولمون همدسیصد میلیون تا سیصد و پنجاه میلیون هست و زبان و برای گرفتن ایلتس شروع کردم،با این شرایط و بودجه ای که دارم امکان مهاجرت به اتریشو گرفتن ویزا کازو دارم،یا میشه ویزا تحصیلی در یک دانشگاه رایگان و بگیرم؟ البته اولویتم با ویزا کار هست.و اینکه اگر اتریش نمیشه چه کشوری پیشنهاد میدید
  ممنون میشم جواب بدید.سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته تحصیلیتون شرایط کار خوبی در اتریش نداره و اینکه داشتن سابقه کاری مرتبط ۳ سال به بالا و مدرک زبان الزامیه. شرایط تحصیل در اتریش:
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 2. سعید گفته:

  باسلام. در مورد ویزای جستجو کار اتریش یا آلمان حتما باید رشته با سابقه مرتبط باشد لیسانس عمران ولی 3 سال سابقه کار برنامه نوبسی آبا امکان افدام هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. سجاد گفته:

  سلام روزتون بخیر من فوق دیپلم رشته کاردانی استخراج معدن از دانشگاه صنعتی سهند تبریز هستم و شغلم هم پرس و ساخت شیلنگ های هیدرولیکی هستش سه سال سابقه کار تو یه شرکت معتبر دارم البته به صورت پیمانکار الان هم خووم مغازه دارم و تولید کننده و زبان المانی رو تا سطح a1 خوندم و ادامه میدم تاb1 میخواستم ببینم شانسی دارم برای گرفتن
  ویزای کار و البته پیدا کردن کار در المان؟
  ممنون میشم پاسخ بدین با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر متاسفانه. شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 4. سجاد گفته:

  سلام روزتون بخیر من فوق دیپلم رشته کاردانی استخراج معدن از دانشگاه صنعتی سهند تبریز هستم و شغلم هم پرس و ساخت شیلنگ های هیدرولیکی هستش سه سال سابقه کار تو یه شرکت معتبر دارم البته به صورت پیمانکار الان هم خووم مغازه دارم و تولید کننده و زبان المانی رو تا سطح a1 خوندم و ادامه میدم تاb1 میخواستم ببینم شانسی دارم برای گرفتن ویزای کار و البته پیدا کردن کار در المان؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر متاسفانه. شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 5. movahedi67 گفته:

  سلام . من فوق لیسانس برق قدرت – مجرد و 31 سال سن دارم . تقریبا 5 سال سابقه کار مرتبط و یک سال و نیم سابقه بیمه مرتبط دارم .و در حال حاضر زبان آلمانی را شروع کردم . 1- بین آلمان و اتریش کدام کشور را پیشنهاد می دهید؟ 2- برای ویزای اتریش مدرک A2 برای سفارت کفایت می کند؟ 3 – آیا قبل از دریافت مدرک زبان می توان اقدام کرد یا باید برای اقدام مدرک زبان را داشته باشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط شما برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش مساعده. مدرک زبانتون حتما باید تا هنگام درخواست ویزا آماده باشه حداقل b2 به بالا

   پاسخ
 6. ابوالقاسم حجتی گفته:

  درود برشما
  خانواده ۳ نفره هستیم و قصد مهاجرت داریم. سرمایه ناچیز حدود ۱۲۰ میلیون تومان و خودم مدرک کاردانی مدیریت امر اداری همسرم کاردانی کامپیوتر و یک دخت ۶ ساله . اصلا میشه با این شرایط مهاجرت کرد یا باید بیخیال شیم. از اینکه در این شرایط بد بشه سرمایه اضافه کرد امیدی نیست. در ضمن شغل بنده تعمیرات لوازم گردنده و سرد کننده خانگی با بیش از ۱۰ سال سابقه البته بدون پرداخت بیمه.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل و این وسط فقط بخی از هزینه وکیل رو ما میتونیم بهتون تخفیف بدیم و باقیش با ما نیست متاسفانه. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  با سلام … 27 سالمه لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم) 4 ساله در آموزش و پرورش با بیمه تدریس می کنم.حدودا سه ساله دیگه تعهدم به آموزش و پرورش تموم میشه و میتونم کامل خارج بشم بدون مشکل سربازی با پاسپورت،حدودا 200 تا 300 تومانم سرمایه دارم.برای کاریابی برای اتریش یا آلمان شانسی دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای کار در آلمان و اتریش همه شرایطتون خوب هستش بجز اینکه اتریش و آلمان در حال حاضر مدرس نمیخوان و جزو مشاغل مورد نیازشون نیست این شغل.

   پاسخ
 8. منیره گفته:

  سلام من لیسانس مترجمی زبان دارم و در حال حاضر مدرس زبان هستم و سی ساله ام آیا موقعیت کاری در اتریش برای من وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. فارغ التحصیلان رشته های مترجمی و آموزش زبان برای کاریابی می بایست بجز انگلیسی و فارسی، زبان سوم(ترجیحاً زبان رسمی کشور مورد نظر خود برای مهاجرت و یا یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا) را بدانند تا بتوانند به کار در آن کشور امیدوار باشند چرا که تدریس و آموزش زبان انگلیسی آنهم انگلیسی به فارسی و بالعکس جزو مشاغل مورد نیاز اکثر کشورها نیست.

   پاسخ
 9. حسین گفته:

  با سلام
  ویزای جستجوی کار برای پزشکان به چه صورتی هست ؟ آیا بازار کار پزشکان در آلمان خوبه ؟ پزشک عمومی با حدود ۲ سال سابقه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با پزشکی برای کار در هر کشوری باید روند معادلسازی مدرک تحصیلی رو طی کنن که غالباً نیاز به گذراندن 1 تا 2 آزمون داره و هزینه هم داره تا بعد قبولی در اونها بتونن دنال کارفرما بگردن و مشغول به کار بشن.
   اخذ مجوز پزشکی (Approbation) در آلمان یکی از شرایط مهم برای کار در این کشور می باشد. این مجوز به پزشکان متقاضی اجازه می دهد تا در آلمان در حرفه‌‌ خود به کار مشغول شوند. این مجوز در سراسر آلمان و برای تمامی عمر داای اعتبار است. جهت دریافت مجوز پزشکی الزامات مختلفی وجود دارد. برای شروع، پزشکان متقاضی می باست قبل از درخواست مهاجرت کاری به آلمان، شغل مشخصی در حرفه‌‌ پزشکی و همچنین مدرک معتبر زبان آلمانی در ‌سطح C1 داشته باشند. اگر این مدرک تحصیلی در کشوری غیر از آلمان أخذ شده باشد، باید معادل‌ سازی شود. پزشک متقاضی می تواند پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز موقت پزشکی) برای دولت آلمان ارسال نماید. پزشک متقاضی با این روش می‌ تواند سریع‌ تر مجوز پزشکی خود را از دولت آلمان اخذ نماید. با دریافت مجوز پزشکی و یا درخواست مجوز موقت پزشکی، متقاضی می‌ تواند خود را برای کارکردن در آلمان آماده کند، همچنین می‌تواند در کنار کار یا به تحصیل پزشکی در آلمان بپردازد. بسته به نوع تخصص، ممکن است تحصیلات چندین سال به طول بیانجامد ولی در این مدت پزشک می‌ تواند درآمد هم کسب کند. در آلمان به طرح تحصیل در کنار حرفه‌‌ پزشکی “Facharzt” گفته می‌ شود که در نتیجه‌ این طرح، پزشک عمومی به یک متخصص تبدیل می‌ شود.

   پاسخ
 10. بهزاد گفته:

  باسلام.بنده لیسانس مکانیک سیالات وفوق لیسانس مدیریت صنایع ازدانشگاه آزاددارم.سنم ۳۳سال و سابقه کاربابیمه فقط یک یادوسال مرتبط بالیسانسم دارم.مدرک زبان هم ندارم.بنظرتون شانس گرفتن ویزای کارالمان دارم؟اگه ندارم لطفاراهنماییم کنید.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن و رشته تحصیلیتون مناسبه ولی سابقه کاری باید مرتبط و حداقل 3 سال و قابل اثبات باشه و همچنین تا زمان وقت سفارت باید مدرک زبان رو حتما اخذ کرده باشین با نمره B1 .

   پاسخ
 11. مهدیه امینی گفته:

  سلام من کارشناس گرافیک با دیپلم فنی و حرفه ای هستم با 12 سال سابقه کار گرافیک و تبلغیات و زبان المانی ضعبف . با 33سال سن . شوهرم لیسانس صنایع با 16 ال سابقه مدیریت برنامه ریزی در صنایع و دختر 8 ساله ام آیا میتونم اتریش یا المان ویزای کار 2020 بگیرم؟ من الان هم با کشورهای دیگر انلاین کار میکنم . لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. هر دوتون شانس دارین ولی قبل درخواست ویزای جستجوی کار باید مدرک زبان آلمانی بگیرین و اینکه برای ویزای جستجوی کار آلمان بهتون ویزای همراه نمیدن و بعد پیدا کردن کار و چند ماه کار کردن در آلمان میتونی ویزای همراه رو درخواست کنید.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام برای مهاجرت یه خانواده چهارنفره چه راهی پیشنهاد میکنید.مقصد المان هست .مناسب وکم هزینه .ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط سنی و مدرک تحصیلی و مدرک زبان اعضای خانواده رو به همراه میزان سرمایه شما نیازه بدونیم تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 13. شادی گفته:

  روزبخیر
  من کارشناسی کشاورزی گرایش صنایع غذایی خوندم و مستقیما در صنعت شکلات سازی مشغول به کارم(۴ساله)زبان آلمانی صفر،ولی انگلیسیم خوبه.میتونم برای اقامت کاری آلمان یا اتریش اقدام کنم؟سنم زیر سی ساله،ولی سرمایم کمه.زبانمو چند ماه میتونم به B1 برسونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 14. وحید گفته:

  سلام من دکتر دامپزشک هستم مدرک دکترای عمومی دامپزشکی هست 34 ساله و سابقه کار دارم البته بیمه ندارم، راهی برای کا. در المان اتریش یا هر جای دیگه ای برای رشته من سراغ دارید؟
  متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   شما بهتره برای ثبت شرکت(اقامت کار شرکت اقدام کنین) البته قبلش باید شرایطتون رو کارشناسان ما ارزیابی کنند.

   پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  سلام ،مهندسی مکانیک دارم سه چهار سال سابقه کار در فولاد مبارکه وذوب آهن نطنز دارم، آیا میتوانم ویزای کار کشور آلمان را بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مدرک زبان و میزان سرمایه تون رو بفرمایید و اینکه سابقه کارتون مرتبط با رشته بوده یا خیر. یعنی توی بخش غیر مرتبط کارخونه که کار نکردید؟

   پاسخ
 16. امید میرزایی گفته:

  با عرض سلام امید هستم از اصفهان
  راننده تریلر ترانزیت برون مرزی هستم با4سال سابقه داری گواهینامه بین المللی دفترچه خروج ترانزیت گواهینامه نامه حمل چهار مواد ومواد رنگی تانکر سوخت آیا با این مدارک شغل در کشور آلمان واتریش در هیته شغلی من موجود می‌باشد باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 17. M گفته:

  سلام
  رشته من ماشین ابزاره(همون تراشکاری) در مقطع لیسانس و برای ارشد میخوام مدیریت کسب و کار بخونم
  زبان انگلیسی هم بلدم
  میخواستم بدونم که میتونم برم آلمان و ویزای کار بهم تعلق میگیره؟! درضمن در یکی از شهرهای آلمان هم فامیل دارم که میتونه کمکم کنه
  میخواستم ببینم امکانش هست و کارش هست که بتونم برم؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای کار در آلمان به 3 سال سابقه کاری مرتبط، مدرک زبان b1 آلمانی به بالا و همچنین سرمایه لازم برای 6 ماه زندگی و جستجوی کار در آلمان نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 18. امیر گفته:

  سلام امیر هستم کارشناس ارشد مترجمی زبان
  ایا کار برای رشته من در المان یا اتریش وجود دارد ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  سلام من مکانیک ماشینهای مدل بالا هستم حدودا ۱۲ سال تجربه ی کاری دارم در این زمینه تخصص بالایی دارم آیا برای من در المان کار هست چطور میتوانم میزای کار بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
 20. ---- گفته:

  با سلام
  بنده کارشناس حسابداری هستم.متقاضی کار در آلمان
  ایا میتونم کار پیدا کنم.شرایط شاغل شدن در کشور به چه شکل میباشد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 21. Shahrooz گفته:

  با سلام من ۳۴ سالمه مدرک تحصیلیم سیکل هست حدودا ۱۲ ساله در یک شرکت تولید گازها طبی صنعتی(تولید گازهای co2&n2o) واقع در شهرک صنعتی اشترجان اصفهان مشغول هستم و حدودا نود درصد مهارتهای فنی این رشته را مسلط هستم که شامل قسمتهای تولید و سرمایشی و کمپرس و مبدلهای هوای ابی و هوایی میشود.لطفا مرتبط با تجربه من لطف کنید و شغلی برایم معرفی کنید.با تشکر از اطلاع رسانی و زحماتتون🙏

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 22. حسن گیو گفته:

  مهندسی کشاورزی علوم دام هستم متناسب با رشته ام کار است آلمان یااتریش. مهارت فنی من برق ساختمان است کارهاست

  Rating: 5
  پاسخ
 23. حسن رستمی گفته:

  سلام وقت بخیر من دارای مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی هستم ۳۴ سال سن و مجردم ایا کشوری هست ک بتونم از طریق ان جویای کار باشم و نیز با ۷۰۰میلیون سرمایه امکان داره در کشوری بتونم کار راه بندازم و اقامت بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته شما در آلمان برای خارجی ها بازار کار خوبی نداره و همچنین قبل کار نیازمند شرکت و قبولی در آزمون معادلسازی مدرک هستش. بهتره از راه تحصیلی وارد بشین و سعد پایان تحصیلات کار پیدا کنین و اقامت کاری بگیرین.

   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
 24. احمد گفته:

  برای آقازاداهست نه برای ما بدبخت ها برای اونهایی که پدراشون کارمندبرای اونهایی که پدراشون وام‌های کلون میگیرن برای آنهایی که پدراشون تاجرزمین های کشاورزی بدبخت مردم بیچاراست .خدایش ماتاکی بایدشماراببینیم حسرت یک رفتن به آلمان تودلمون بمونه بهتراینکه زودبمیریم راحت بشیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر.
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 25. Sahar گفته:

  باسلام
  فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و متقاضی کار در اتریش و آلمان هستم.
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
   • سامان گفته:

    با سلام.مرک من سیکل هست ۲۵سالم هست.فنی هستم جوشکار برق آرگون.برای کار در آلمان چگونه باید اقدام کنم.ایاما که سواد زیادی نداریم میپذیرن

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. خیر. اینجور مشاغل رو میتونید بیشتر در کشورهایی مثل عمان و عراق و ترکیه براش کار پیدا کنین. البته بعضی کشورها مثل کانادا و استرالیا و اتریش هم در مواقعی این رشته ها رو میخوان ولی حداقلش باید مدرک تحصیلیتون دیپلم به بالا و ترجیحاً فوق دیپلم باشه و مدرک زبان رو هم حتما داشته باشین به همراه سایر شرایط.

     پاسخ
 26. ناشناس گفته:

  سلام
  راننده پایه یک هستم با مدرک دیپلم مکانیک
  با 10 سال سابقه کار در ادارات
  ایا شغل متناسب با مدرک و گواهینامم موجوده در اتریش

  Rating: 5
  پاسخ
 27. ع گفته:

  سلام
  دیپلم دارم و جویای کار با امنیت شغلی ،لطفا راهنمایی خودتونو ایمیل کنید
  با سپاس فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  مهندس تکنولوژی تاسییات حرارتی و برودتی هستم با 42 سال سن وتجربه کافی در این رشته و متقاضی کار در کشور آلمان هستم

  Rating: 5
  پاسخ
Rating: 5