ویزای توریستی سنگاپور و بررسی آن

ویزای توریستی سنگاپور و نحوه اخذ ویزای کوتاه مدت سنگاپور، مدارک مورد نیاز و شرایط اخذ این نوع ویزا در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. آیا ویزای توریستی سنگاپور قابل تمدید است؟ آیا ویزای توریستی سنگاپور می تواند منجر به اخذ اقامت سنگاپور شود؟ در این مقاله که که در باب سفر توریستی به سنگاپور نگاشته شده است تمام تلاش خود را نموده ایم تا به سوالات و ابهامات شما عزیزان به صورت ساده و خلاصه پاسخ دهیم.

سنگاپور یکی از مراکز علم و فناوری در آسیا به شمار می رود. این کشور به دلیل وسعت کم بیشتر تمرکز خود را روی ایجاد مراکز تفریحی مصنوعی و زیبا قرار داده است. همچنین گردشگری پزشکی در این کشور رونق زیادی داشته و طرفداران بسیاری دارد. شما عزیزان در صورتی که به اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی سنگاپور احتیاج داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره ایی رایگان مشاورین مجرب ما بهره مند گردید.

 • ویزای توریستی سنگاپور و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی سنگاپور و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی سنگاپور و مدت درخواست
 • ویزای توریستی سنگاپور و تمدید آن
 • ویزای توریستی سنگاپور و وقت سفارت سنگاپور
 • ویزای توریستی سنگاپور و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی سنگاپور (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی سنگاپور و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی سنگاپور و ریجکتی
 • ویزای توریستی سنگاپور تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی سنگاپور و نکات مهم
ویزای توریستی سنگاپور ویزای توریستی سنگاپور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی سنگاپور و شرایط عمومی

سنگاپور کشوری جزیره‌ای در جنوب شرقی آسیا است که در شمال خط استوا و از طرفی در انتهای جنوبی شبه‌جزیره مالایا قرار گرفته است. دو شبه‌جزیره مالزی و اندونزی، در همسایگی با آن قرارگرفته اند. پایتخت آن شهر سنگاپور است. واحد پول این کشور، دلار سنگاپور بوده و زبان رسمی مردم این کشور انگلیسی است. زبان های مالایی، تامیل و چینی نیز در این کشور رایج می باشد. سنگاپور یک اقتصاد بازار محور و به شدت توسعه‌یافته دارد. این کشور در کنار هنگ‌کنگ، کره‌جنوبی و تایوان، یکی از چهار ببر اصلی آسیایی است، هرچند سرانه تولید ناخالص داخلی سنگاپور در مقایسه با این کشورها بیشتر است.

گردشگری بخش بزرگی از اقتصاد سنگاپور را تشکیل می‌دهد و بیش از ۱۷ میلیون توریست از این کشور در سال ۲۰۱۷ بازدید کرده اند. برای توسعه بخش گردشگری کازینوها در سال ۲۰۰۵ قانونی شدند. سنگاپور به عنوان یک مرکز شناخته شده در زمینه مراقبت های پزشکی و به تبع آن جذب توریست شناخته شده است. حدود ۲۰۰.000 خارجی هر سال با ویزای توریستی سنگاپور جهت مراقبت پزشکی وارد این کشور می شوند. هدف خدمات پزشکی سنگاپور، خدمات‌رسانی حداقل یک میلیون بیمار خارجی و تولید ۳ میلیارد دلار درآمد می‌باشد. 

مکان های دیدنی و پر بازدید سنگاپور شامل مجتمع تفریحی خلیج ماسه ایی مارینا که متشکل از هتل لوکس با کیفیت بالا، مرکز خرید و موزه هنرمی باشد، باغ وحش سنگاپور، باغ های بوتانیکی و مراکز خرید متنوع می باشند.

براساس گزارشی که نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۵ منتشر کرده است، سنگاپور را به عنوان بهترین مقصد جهان معرفی کرده است. بر اساس نمودار زیر، تعداد افرادی که با ویزای توریستی سنگاپور وارد این کشور شده اند، در فوریه و ژانویه 2019 به ترتیب 1.492.671 و 1.620.187 بوده است. تعداد توریستی هایی که در بازه زمانی 1978 تا 2019 از سنگاپور بازدید کردند به طور میانگین 66.457.640 نفر بوده است، که این تعداد در جولای 2018 به بالاترین تعداد خود یعنی 1.730.428 رسیده و در فوریه 1978 کمترین تعداد یعنی 147.954 ثبت شده است.

تعداد توریست در سنگاپور ویزای توریستی سنگاپور

تعداد توریست در سنگاپور

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به سنگاپور

video ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور و مدارک مورد نیاز

یکی از کارهایی که باید قبل از درخواست ویزای سنگاپور انجام دهید این است که تمام اسناد مورد نیاز را آماده کنید تا فرآیند درخواست به راحتی اجرا شود. ارائه مدارک و اسناد درست و کامل راه شما را برای اخذ ویزای توریستی کشور سنگاپور هموار خواهد نمود. مدارک مورد نیاز برای ویزای سنگاپور به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول مدارکی که طی فرآیند درخواست به آن نیاز دارید تا موفق به اخذ ویزای توریستی سنگاپور شوید، و دومی شامل اسنادی است که در زمان رسیدن به سنگاپور لازم دارید.

 • مدارکی که طی فرآیند درخواست به آن نیاز دارید تا موفق به اخذ ویزای توریستی سنگاپور شوید
  • پاسپورت معتبر که بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد و حداقل یک صفحه خالی برای اخذ ویزای توریستی سنگاپور داشته باشد
  • عکسی که در 3 ماه گذشته گرفته شده باشد
  • دعوت نامه از کشور سنگاپور
  • اگر درخواست ویزای توریستی سنگاپور را به شکل آنلاین پر می کنید باید آدرس ایمیل خود را هم وارد کنید
  • پرداخت هزینه برای بررسی درخواست آنلاین ویزای توریستی سنگاپور
 • پس از ارائه مدارک بالا جهت اخذ ویزای توریستی سنگاپور، مدارک ثانویه زیر مورد نیاز است
  • مدارک مالی کافی مبنی بر اینکه توان مالی برای مدت اقامت خود در سنگاپور را دارید
  • بلیط برگشت از سفر و یا مدارکی دال بر اینکه بعد از سفر قصد بازگشت به کشور خود را دارید
  • مدارکی که نشان دهنده رزرو محل استقرار شما در سنگاپور باشد
  • تست پزشکی که برای ملیت های خاص الزامی است و شامل گواهی عدم ابتلاء به تب زرد می باشد
  • در موارد خاص ممکن است مدارک و اسناد اضافی دیگری نیز نیاز باشد به طور مثال برای افراد زیر سن قانونی مدارک دال بر اجازه والدین نیاز است
انواع ویزاهای شنگن

ویزای توریستی سنگاپور و مدت درخواست

روش اخذ ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان به صورت آنلاین فراهم است و مدت درخواست در شرایط معمولی 72 ساعت کاری که برای بررسی پرونده باید مبلغ 57 دلار سنگاپور پرداخت شود. در شرایط فوری مدت درخواست 24 ساعت کاری و مبلغ 78 دلار سنگاپور و در شرایط خیلی فوری مدت درخواست 18 ساعت کاری و با مبلغ 122دلار سنگاپور به طول می انجامد.

درباره و هزینه های زندگی در سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور و تمدید آن

ویزای توریستی سنگاپور کوتاه مدت بوده و برای 30 روز صادر می گردد. در صورت نیاز به تمدید این ویزا باید دلیل موجه مثل ادامه روند درمان پزشکی و غیره داشته باشید که این مدت تا حداکثر 89 روز قابل تمدید می باشد و به صورت آنلاین قابل انجام است. برای تمدید ویزا حداقل سه روز قبل از اتمام مدت زمان ویزای توریستی سنگاپور باید اقدام کنید و مدارک لازم را ارائه نمایید.

اگر برای ادامه روند درمانی در سنگاپور نیازمند تمدید ویزای توریستی خود هستید، باید فرم 757 توسط پزشکی در سنگاپور تایید شده و جزییات بیماری و مدت زمان اقامت شما را تایید نماید. در صورت نیاز به حساب امنیتی شما نیاز به یک اسپانسر مقیم سنگاپور دارید که این اسپانسر محلی بر اساس مبلغ و روش پرداخت مورد نیاز توصیه می شود. هزینه تمدید ویزای توریستی سنگاپور ،40 دلار سنگاپور می باشد.

ویزای توریستی سنگاپور و وقت سفارت سنگاپور

از آنجایی که سنگاپور سفارتی در ایران ندارند، باید به کنسولگری سنگاپور در کشور های دیگر مراجعه نمود. لازم به ذکر است که، برای درخواست ویزای توریستی سنگاپور ، ایرانیان می توانند به صورت آنلاین اقدام نمایند. این یک حسن است زیرا برای اخذ ویزای توریستی سنگاپور نیاز به مصاحبه با افسر ویزا نیست و ریسک ردی ویزا در صورت درست بودن مدارک و مراحل درخواست، پایین است. مدت زمان پاسخ گویی نیز  از 18 ساعت کاری تا 72 ساعت کاری می باشد. این مدت بر اساس اینکه درخواست شما فوری، خیلی فوری و یا عادی باشد، متغییر است. آدرس سایت سفارت سنگاپور در زیر برای شما عزیزان ارائه شده است.

https://www.ica.gov.sg/

ویزای توریستی سنگاپور و پروسه اقدام

برای دریافت ویزای توریستی سنگاپور همان طور که در مطالب بالا ذکر شده است، کل پروسه درخواست ویزا به شکل آنلاین برای ایرانیان امکان پذیر است. با این روش ریسک ردی ویزا به دلیل نداشتن مصاحبه کم شده است. مدارک مورد نیاز  از قبیل پاسپورت معتبر، عکس، دعوت نامه و مدارک دال بر تمکن مالی کافی جهت بازدید از کشور سنگاپور را ارائه می نمایید. همچنین جهت بررسی درخواست ویزا متناسب با زمان بررسی که به سه شکل فوری، خیلی فوری و عادی، مبالغی را پرداخت می نمایید و حداکثر طی 72 ساعت کل پروسه انجام می پذیرد.

ویزای سنگاپور ویزای توریستی سنگاپور

ویزای سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور (با وثیقه یا بدون وثیقه)

معمولاً زمانی که به عنوان توریست قصد بازدید از کشوری را دارید، بهتر است برای افزایش شانس ویزا شدن خود دعوت نامه از کشور مقصد داشته باشید. این موضوع برای ویزای توریستی سنگاپور نیز صادق است. در صورتی که امکان داشتن دعوت نامه از این کشور برای شما فراهم نباشد، می توانید از طریق دفاتر و موسسات معتبر نسبت به اخذ دعوت نامه اقدام نمایید. این موسسات در قبال این دعوت نامه از شما مبلغی به عنوان وثیقه دریافت می نمایند تا از بازگشت شما به کشور اطمینان داشته باشند.

ویزای توریستی سنگاپور و خدمات مؤسسه MIE

سنگاپور کشور آسیایی جذابی برای برخی از مردم جهان می باشد. این کشور به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و طبیعی متنوع، سیستم حل و نقل پیشرفته و تسلط بومیان منطقه به زبان انگلیسی، باعث شده علاقه مندان زیادی همه ساله برای بازدید وارد این کشور شوند. موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش با کادر مجرب و سابقه درخشان در امور مهاجرتی می توانید راهنمایی مناسب برای شما عزیزان در این زمینه باشد. درصورت نیاز به ویزای توریستی سنگاپور می توانید با مشاوران موسسه ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما  با بررسی پرونده شما راهنمایی های لازم جهت ارائه مدارک و اخذ ویزای توریستی سنگاپور را  ارائه می نمایند.

دفتر حقوقی ملک پور

ویزای توریستی سنگاپور و ریجکتی

دلایل مختلفی برای ردی ویزای توریستی سنگاپور وجود دارد. اعتبار کمتر از 6 ماه پاسپورت، ناقص بودن مدارک ارسال شده، نامشخص بودن عکس، نداشتن تمکن مالی کافی، سوء پیشینه، اگر در سفر قبلی خود به سنگاپور عمل غیر قانونی انجام داده باشید احتمال ردی ویزای کنونی دارید. نداشتن دعوت نامه و دلایل کافی و قانع کننده مبنی بر اینکه شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید نیز می تواند دلیل دیگر بر رد شدن ویزای توریستی سنگاپور شما باشد. اگر ویزای توریستی سنگاپور شما ریجکت شده است بهتر است با موسسه حقوقی ملک پور،همکار MIE اتریش مطرح نمایید. متخصصین موسسه ما با بررسی روند پرونده می توانند ریسک ردی ویزای شما را به کمترین حد ممکن برسانند.

ویزای توریستی سنگاپور تضمینی و با گارانتی

در تمامی روش های مهاجرتی اعتماد صد در صدی برای اخذ ویزا ناممکن می باشد. زیرا نظر نهایی مبنی بر صدور یا عدم صدور ویزا بر عهده اداره مهاجرت کشور مقصد و افسر پرونده شما می باشد. در مورد ویزای توریستی سنگاپور نیز، این نکته صادق می باشد. برای آنکه بتوانید با خیال آسوده جهت دریافت ویزای توریستی سنگاپور اقدام نمایید، بهترین راه این است که به موسسات و مراکز معتبر مراجع نمایید. موسسات معتبر با وکلا و کارشناسان مجرب می توانند با بررسی پرونده شما و همچنین ارائه درست مدارک و مستندات لازم، ریسک ویزای شما را به حداقل برسانند.

موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش با کادری مجرب و سابقه حرفه ایی خود در تمامی بخش های مهاجرتی اعم از کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و توریستی می تواند راهنمای مطمعنی برای شما عزیزان باشد. تضمین مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ ویزا این است که در صورت رد شدن ویزا مبلغ دریافت شده به عنوان حق الوکاله به موکل عودت داده خواهد شد.

ویزای توریستی سنگاپور و نکات مهم

ویزای کوتاه مدت سنگاپور به مدت 30 روز جهت بازدید از این کشور صادر می شود. به دلیل آنکه سفارت سنگاپور در ایران وجود ندارد، در گذشته ایرانیان برای دریافت ویزای توریستی سنگاپور به کنسولگری سنگاپور در کشورهای اطراف مراجعه می نمودند و روند طولانی تری را طی می کردند اما در حال حاضر ایرانیان برای دریافت ویزای توریستی سنگاپور می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایند.

با این روش روند بسیار آسان وکوتاه شده است و احتمال ردی ویزا کاهش یافته است تنها با ارائه درست اسناد و مدارک می توان این ریسک را به حداقل ممکن رساند. با دریافت ویزای توریستی سنگاپور متقاضی مجاز به کار کردن در این کشور نمی باشد. همچنین این نوع ویزا برای مقاصد پزشکی نیز قابل صدور است و در صورتی که  فرد بیمار نیاز به طول درمان بیشتر داشته باشد، می تواند ویزای کوتاه مدت خود را تا 89 روز هم تمدید نماید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای توریستی سنگاپور و سخن پایانی

ویزای توریستی سنگاپور در سال های اخیر مورد توجه علاقه مندان زیادی بوده است. در حال حاضر سنگاپور به قطب توریسم در آسیا تبدیل شده است و همه ساله متقاضیان زیادی خواهان دریافت ویزای توریستی سنگاپور می باشند. این کشور با داشتن زیرساخت های کافی در جذب توریسم بسیار موفق بوده است. حیاط وحش زیبا، باغ های بوتانیکی، مراکز خرید و تفریحی متنوع توانسته در این امر موثر باشد. در این نوشتار که به کوشش تیم مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تهیه و تنظیم گردیده است، تمام تلاش خود را نموده ایم تا به سوالات و ابهامات شما مخاطبان عزیز در خصوص ویزای توریستی سنگاپور ، شرایط و مدارک لازم جهت اخذ آن و دلایل ریجکتی و نکات مهم در این باب، به صورت کاملا علمی پاسخ داده شود. شما مخاطبان عزیز می توانید سوالات خود را در زمینه ویزای توریستی سنگاپور در بخش انتهایی این مقاله، در بخش دیدگاه¬ ها ثبت نمایید تا در کوتاه ترین فرصا مشاوران ما به آن پاسخ دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی سنگاپور با مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان متخصصین ما استفاده نمایید.