ویزای توریستی سنت کیتس

 

مقدمه :

آیا مایل به اخذ ویزای توریستی سنت کیتس هستید ؟ آیا شرایط اخذ ویزای توریستی سنت کیتس را نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن شرایط اخذ ویزای توریستی سنت کیتس هستید ؟ با داشتن ویزای سنت کیتس به چه کشورهای می توان سفر کرد ؟ اخذ ویزای توریستی سنت کیتس چه مزایایی برای شما دارد ؟ ما برآنیم تا در این مقاله کلیه ی شرایط و ضوابط اخذ ویزای سنت کیتس را ارائه دهیم تا در نهایت شما عزیزان بتوانید بهترین تصمیم را داشته باشید. برای داشتن اطلاعات بیشتر موسسه ی حقوقی ملکپور همه روزه آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان است و شما می توانید همه روزه با موسسات همکار ما تماس بگیرید و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند گردید.

سنت کیتس کشوری است جزیره‌ای می باشد که در دریای کارائیب ، غرب آنتیگوا و باربودا و شرق جزایر ویرجین آمریکا واقع شده است جمعیت این کشورحدود ۵۲٬۰۰۰ نفراست و پایتخت آن باستر با ۱۵۵۰۰ نفر جمعیت می باشد. مساحت این کشور ۲۶۱ کیلومتر مربع می باشد و حکومت این کشور پادشاهی است و زبان رسمی آن نیزانگلیسی است. واحد پول این کشور، دلار کارائیب شرقی می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

کشور سنت کیتس در ایران سفارت ندارد و اتباع ایرانی برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزا دارند کشورهایی که سنت کیتس در آنها سفارت دارد عبارت است از: ۱-بلژیک ۲-کانادا ۳-کوبا ۴-جامائیکا ۵-تایوان ۶-بریتانیا ۷-آمریکا

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد ویزای توریتی مابقی کشورها به این سایت مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا سنت کیتس و نویس :

داشتن اصل پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار از زمان اقدام.

داشتن اصل پاسپورت باطل شده (در صورت وجود).

فتوکپی از صفحه ۱ پاسپورت وهمچنین از تمام ویزاهای قبلی و مهرهای موجود در گذرنامه .

اصل فرم درخواست ویزا همراه با امضاء.

برای همراه (همسر و فرزندان) باید فرم جداگانه امضاء شود.

تکمیل فرم مشخصات فردی.

۶ عکس رنگی، زمینه سفید.

ترجمه انگلیسی شناسنامه.

ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی، پروانه کسب اتحادیه، … و گواهی

مدرک اشتغال به تحصیل و ترجمه ۳ فیش اخیر حقوق ماهیانه.

ترجمه انگلیسی آخرین فیش حقوقی وحکم بازنشستگی برای بازنشستگان.

ذکر تاریخ شروع به کار ، سمت و میزان درآمد در گواهی شغلی الزامی است.

پرینت انگلیسی حساب جاری ۶ ماه گذشته با مهر و امضاء

تاریخ افتتاح حساب ، میزان موجودی و گردش حساب حتما قید شود.

ترجمه رسمی اسناد ملکی با مهر و تائید وزارت امور خارجه.

با توجه به شرایط اخذ ویزا هر کشور، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ میدارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

با ویزای توریستی ,توریست یکبار وارد کشورسنت کیتس و نویس شده و زمان خروج ازسنت کیتس و نویس علیرغم اعتبار ویزا و روزهای مجاز اقامت ویزای توریستی وی باطل می شود. این کشور یکی از قلمروهای بریتانیا است و در صورتیکه توریست با روش سرمایه گذاری در این کشور ،موفق به دریافت پاسپورتاین کشور شود می تواند به بیش از ۱۳۵ کشور جهان بدون ویزا سفر نماید. مهمترین این کشورها عبارتند از: کلیه کشورهای اتحادیه اروپا، انگلستان و توابع آن (ولز، اسکاتلند، ایرلند)، کانادا، هنگ کنگ، کره، سنگاپور، سوئیس و …

ویزای توریستی این کشور یک بار ورود است ولی اگر شما قصد گرفتن پاسپورت این کشور را داشته باشید میتوانید از طرق مختلف مانند سرمایه گذاری موفق به دریافت پاسپورت این کشور شوید حال چه در زمان اقدام برای گرفتن پاسپورت و چه بعد از داشتن گذرنامه و گرفتن حق شهروندی، به هیچ وجه مجبور به اقامت و زندگی در کشور سنت کیتس و نویس نیستید. ولی بعد از دریافت پاسپورت این کشورشما به عنوان یک شهروند ، اجازه زندگی در سنت کیتس و نویس را برای همیشه خواهید داشت.یا حتی شما اجازه خرید ملک دارید یا اینکه امکان خرید و فروش هرچیز قانونی دیگری را دارید. و همچنین دولت سنت کیتس و نویس هیچگونه مالیاتی بر درآمد خارجی، ارث، کار، بخشش و … ندارد.در ضمن شهروندان سنت کیتس و نویس برای سفر به آمریکا نیاز به گرفتن ویزا دارند که معمولا این ویزا چند روزه صادر می شود. همچنینشخصی که دارای پاسپورت سنت کیتس باشد می تواند به عنوان یک سنت کیتسی در برمودا اقامت داشته باشد؛ و همچنین برای کسانی که بالغ بر شش ماه در برمودا اقامت داشته باشند، سفر به آمریکا بدون داشتن ویزا و به دفعات مقدور میباشد. شما می توانید بدون داشتن به ویزا و تنها با پاسپورت سنت کیتسی خود درتمام کشورهای حوزه کارائیب (شامل: باهاماس، برمودا، دامینیکا، گرانادا، بلیز، آیل آف من، جزایر ویرجین آمریکا و جزایر ویرجین انگلستان و …)، انگلستان، ولز، اسکاتلند، ایرلند، موناکو (اروپا، کنار فرانسه) و … زندگی کنید.یکی از بهترین شرایط داشتن پاسپورت سنت کیتس این است که شما می توانید تا ۲سال در کشور انگلیس بدون نیاز به هیچ کارفرمای خاص و یا داشتن عنوان شغلی خاصی،در این کشور به صورت آزادانه و برای هرکسی کار کنید.

اشخاصی که دارای ویزا و پاسپورت سنت کیتس می باشند از حقوق و مزایای قانونی یک شهروند برخوردار هستند در ضمن دارای حق سکونت و کار نیز می باشند و در عین حال الزامی برای زندگی کردن در این کشور برای مدت زمان مشخصی را ندارند. و همانطور که قبلا ذکر شد شهروندان سنت کیتس برای سفر به آمریکا نیاز به دریافت ویزا دارند اما این دریافت این ویزا به سادگی و در عرض چند روز برای شخص متقاضی صادر می‌گردد.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد ویزای توریتی مابقی کشورها به این سایت مراجعه کنید.

برنامه اخذ تابعیت از کشور سنت کیتس از راه سرمایه گذاری اقتصادی از همان سال استقلال این کشور و با اندیشه تقویت اقتصادی کشور از راه جذب سرمایه بنیان نهاده شده است. و بر این اساس، به اشخاصی که مایل به سرمایه گذاری در این کشور باشند اجازه مشارکت در گسترش اقتصادی داده می شود و در ازای سرمایه گذاری، بر اساس مواد ۹۰ تا ۹۵ قانون اساسی این کشور و تائید کابینه، در مدت حدود سه ماه سه شخص سرمایه گذار و افراد خانواده اش تابعیت و گذرنامه اعطا میشود.

کشور سنت کیتس عضو کشورهای بریتیش کولونی (مانند استرالیا، کانادا و نیوزلند) و عضو کشورهای همکاریهای کارائیب میباشد و به همین دلیل دارای برنامه های معافیت ویزا، مشابه آنان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتربا کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

http://www.stkittsnevisuk.com/index.php/visa-a-immigration

http://visados.com/en/visa-for-Saint-Kitts-and-Nevis

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.