ویزای توریستی رومانی

 • ویزای توریستی رومانی و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی رومانی و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی رومانی و مدت درخواست
 • ویزای توریستی رومانی و تمدید آن
 • ویزای توریستی رومانی و وقت سفارت رومانی
 • ویزای توریستی رومانی و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی رومانی (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی رومانی و خدمات موسسه Mie
 • ویزای توریستی رومانی و ریجکتی
 • ویزای توریستی رومانی تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی رومانی و نکات مهم
ویزای توریستی رومانی ویزای توریستی رومانی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی رومانی و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی رومانی و شرایط و نکات و جزییات آن به صورت کامل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت و  به صورت ساده و خلاصه وار اساسی ترین و مهمترین نکات آن را خدمت شما متقاضیان محترم ارائه می گردد. شرایط اخذ ویزای توریستی رومانی چگونه است؟ مدارک و موارد مورد نیاز برای اخذ ویزای تفریحی و توریستی رومانی چیست؟

رومانی از سال 2004 عضو ناتو می باشد و از سال 2007 به اتحادیه اروپا پیوست. بنابراین با داشتن ویزای شینگن می توان به رومانی سفر کرد، ولی اگر ویزای شنگن متقاضیان نداشته باشند باید پیش از سفر به این کشور از طریق سفارت و کنسولگری ویزا دریافت نمایند. رومانی در یکی از کشورهای شرق اروپا واقع شده و همچنین کشور دارای آب و هوای قاره ای متعادل با چهار فصل می باشد تاریخ قرون وسطایی این کشور یکی از دیدنی ترین مکان های تاریخی دنیا میباشد.

ویزای توریستی یک سند مسافرتی است که به دارندگان این ویزا، اجازه داده می شود تا به هر قسمت رومانی دسترسی داشته باشند و برای مدت مشخص نیاز به گذراندن یا اقامت موقت در رومانی باشند.

این مقاله توسط متخصصین مجرب و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده امید است که بتواند این مقاله تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف سازد و اطلاعات جامعی درباره ویزای توریستی رومانی و شرایط اخذ ویزای توریستی رومانی خدمت شما ارائه دهد. شما متقاضیان محترم در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه اما ای تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی رومانی و شرایط عمومی

ویزای توریستی رومانی برای شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا شرایط متفاوتی دارد، به این صورت که در هنگام ورود به رومانی شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند و داشتن یک کارت شناسایی ملی برای ورود به رومانی کافی است. از این رو شهروندان بسیاری از کشورهای جهان می توانند پس از ورود به رومانی بدون نیاز به ویزا در این کشور تردد داشته باشند. این افراد از داشتن روادید کوتاه مدت برای سفر به رومانی معاف می باشند. کشورهایی که نیاز یه ویزای دارند و این از پیش تعیین شده است که بیشتر از کشور آفریقا، خاورمیانه و آسیا می باشد. با توجه به قوانین و مقررات اتحادیه اروپا  از تاریخ 18 اکتبر 2013 ، متقاضیان کشور ثالث (غیر اتحادیه اروپا) در یک دوره ویزای 180 روزه می توانند حداکثر 90 روز به عنوان توریست و گردشگرحضور داشته باشند و  از حق اقامت کوتاه مدت بهره مند شوند و به این منظور باید یک سند سفر معتبر که برای کشور رومانی به رسمیت شناخته شود ارائه دهند. همچنین پاسپورت و گذر نامه فرد باید تا 3 ماه بعد از خروج از خاک رومانی دارای اعتبار باشد.

ویزای توریستی رومانی و مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی رومانی بازدیدکنندگان برای دریافت ویزای توریستی رومانی می بایست مدارکی را فراهم کنند که مهمترین مدارک در پروسه اخذ ویزای توریستی رومانی و اخذ ویزای توریستی شینگن بسیار حائز اهمیت است. درصورتی که متقاضیان و بازدیدکنندگان بتوانند پرونده قابل قبولی را به کنسولگری و افسران ویزا ارائه دهند. در صورتی که مدارک برای ویزای توریستی فاقد ناقصی و اشتباه باشد احتمال ریجکتی ویزا به حداقل می رسد. برای اخذ ویزای توریستی متقاضی و بازدیدکننده باید یک فرم درخواست ویزای توریستی رومانی را پر کند که فرم درخواست ویزا در دو نسخه تنظیم میشود. متقاضیان ویزای توریستی رومانی می توانند با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به صورت تلفنی ارتباط برقرار نمایند و از مشاوره رایگان برخوردار گردند.

همانطور که ما همیشه برای سفر به هر کشور دیگری به متقاضیان و بازدیدکنندگان توصیه میکنیم ،حتما بیمه سفر خود را داشته باشید.

به منظور تسهیل در صدور ویزا کنسولگری رومانی با هدف کاهش زمان برای پورتال الکترونیکی http://evisa.mae.ro/ را در راستای بهبود در روند درخواست ویزا را در نظر گرفته اند.

اجازه اقامت به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در یک مدت محدود داده می شود. به منظور اقامت در رومانی باید در نظر داشته باشید تاریخ ورود از اولین روز اقامت در رومانی و تاریخ خروج باید آخرین روز اقامت در رومانی باشد. البته در ویزا های طولانی مدت نیاز به محاسبه مدت اقامت نمی باشد.

افسران ویزا در کنسولگری در کشورهای مبدا خواستار اثبات شرایط ورود و اقامت در رومانی می باشند. اگر این موضوع برای افسران ویزا قابل استناد نباشد و ورود متقاضیان به رومانی ثابت نشود. حتی اگر یک ویزای معتبر داشته باشند اما از ورودشان به رومانی ممانعت می گردد. ویزای توریستی رومانی توسط افسر ویزا و ماموران کنسولگری صادر می شود.

مهاجران و بازدید کنندگانی که مایل به در خواست برای ویزای توریستی رومانی می باشند، می بایست اسناد زیر را ارسال کنند :

 • تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی به صورت آنلاین یا از طریق کنسولگری(افراد زیر سن قانونی باید فرمی را که توسط والدین امضا گردیده)

 • بلیط رفت و برگشت که شامل تاریخ و شماره پرواز می شود که در آن خروج و ورود به رومانی کاملا مشخص باشد

 • اثبات محل اقامت (اثبات محل اقامت می تواند به عنوان یک سند به طور مثال ظرف یک هتل در مدت معلوم در رومانی باشد.)

 • تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی به صورت آنلاین یا از طریق کنسولگری(افراد زیر سن قانونی باید فرمی را که توسط والدین امضا گردیده)

 • کسب یک دعوتنامه از فردی که در رومانی اقامت دارد (اختیاری)

 • گواهی اشتغال به تحصیل (اختیاری)

 • فیش حقوقی یا یک نامه از سمت کارفرما (اختیاری)

 • اسناد و مدارک دارایی ها و املاک متقاضی (اختیاری)

 • 2 قطعه عکس با فرمت پاسپورت

 • پاسپورتی که برای خروج از رومانی به مدت 3 ماه معتبر باشد

 • اهداف سفر و مدت اقامت باید تعیین گردد

 • بیمه درمانی برای مسافرت با حداقل 30.000 یورو

 • اثبات تمکن مالی مالی کافی برای مدت اقامت در رومانی (دارایی معادل 500 یورو در طول مدت حضور در رومانی)

توصیه می شود که درخواست خود را حداقل 2 هفته قبل از اقدام به ورود به کنسولگری ارسال بفرمایید. واگر برای ویزا های بلند مدت قصد اقدام دارید باید حداقل 45 روز قبل از تایم سفارت درخواست خود را ارسال نمایید.

 • شرایط لازم برای ورود به رومانی :

طبق قوانین افرادی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای ورود نیاز به ویزا دارند، اما تضمینی برای ورود به رومانی وجود ندارد.

برای ورود به رومانی باید اثبات کنید که شرایط ورود به رومانی را دارا هستید (به عنوان مثال با ارائه مدارکی در مورد مدت زمانی که قصد حضور در رومانی را دارید. یا یک سند معتبر پذیرفته شده توسط دولت رومانی.)

اسنادی که باید هدف و شرایط اقامت آنها تایید شود

مدارک مربوط به منابع مالی برای پشتیبانی در طول اقامت افراد و همچنین بازگشت به کشور مبدا خود

مهاجرت به رومانی

ویزای توریستی رومانی و مدت درخواست

ویزای توریستی رومانی یکی ویزای تایپ C می باشد. ویزای نوع C یک ویزای کوتاه مدت برای مدت زمان کمتر از ۹۰ روز می باشد. هدف از ویزای توریستی بازدید گردش و سفر در یک دوره کوتاه مدت از کشور رومانی است. متقاضیان این ویزا در صورتی که برای بار اول می‌خواهند اقدام کنند مدت زمان آن کمتر از ۹۰ روز می باشد. مدت زمانی که طول می کشد، تا افسران ویزا و کنسولگری به درخواست ویزای توریستی متقاضیان پاسخ دهند و به آنها رسیدگی کنند که مجموعاً ۲ هفته ۱۴ الی ۱۵ روز کاری زمانبر خواهد بود. و اگر این مدت طولانی تر شود، علت آن حساسیت در پرونده متقاضی و یا کثرت پرونده ها یا مشورت کنسولگری به رومانی با چند سفارت که عضو شینگن و عضو اتحادیه اروپا باشند. بودجه و هزینه مناسب برای بازدیدکنندگان در رومانی می بایست در حدود 25 الی 40 یورو باشد. این میزان بودجه به استثنای محل اقامت می باشد که با در نظر گرفتن محل اقامت برای یک شب اقامت مبلغی معادل 15 الی 35 یورو در نظر گرفته شده است.

ویزای توریستی رومانی و تمدید آن

یکی از مهمترین سوالاتی که دارندگان ویزای توریستی رومانی و نگرانی نسبت به آن دارند این است که با به پایان رسیدن اعتبار ویزای شان از چه طریق می توانند برای اقامت و یا تمدید این ویزا درخواست دهند، و گاهاً با این سوال روبرو می شوند که آیا تمدید ویزای توریستی رومانی قابل انجام است یا خیر. در پاسخ به این سوال باید خاطرنشان کرد که ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت از نوع ویزای نوع C می باشد که امکان تمدید یا تبدیل و تغییر آن بسیار دشوار است و متقاضیان برای تمدید آن باید یک بار خاک این کشور را ترک نمایند و از کشور خارج از کشور رومانی درخواست مجدد خود را ارائه نمایند. بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار و یا یک شرکت جدید را در فرمانی خاص دارند و یا به عنوان درمان یک بیماری به رمانی ورود پیدا می‌کنند باید در نظر داشته باشند که پس از انقضای ویزای شان مجاز به اقامت در رومانی و یا در اروپا نمی باشند، مگر با دلایل بسیار محکم پسند بتوانند ویزای خود را تا یک مدت محدودی تمدید سازند.

ویزای توریستی رومانی و وقت سفارت رومانی

برای دریافت ویزای توریستی رومانی باید مدارک مورد نیاز متقاضی حداقل ۳ ماه قبل از تاریخ سفر به این کشور آماده گردد. بعد از آماده بودن مدارک برای ملاقات حضوری و مصاحبه به کنسولگری که درخواست ویزای توریستی داده شده و نوبت ملاقات مشخص گردیده  که شخص مراجعه می می کند. بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردیم یا به صورت حضوری وقت سفارت را گرفته شد پس از تعیین وقت ملاقات حضوری به شما ایمیل ارسال می گردد.

تهران ، خیابان بهارستان ، خیابان فخر آباد ، خیابان شهید مشکی ، پلاک 89

کد پستی سفارت رومانی در تهران: 1111111111

تلفن سفارت رومانی در ایران: 77525819 / 77534658 / 77539041 21 0098

فاکس سفارت رومانی: 77509841 21 0098

سایت سفارت رومانی : www.ambrotehran.com

ویزای توریستی رومانی و پروسه اقدام

برای دریافت ویزای توریستی رومانی متقاضی می‌بایست تمام مراحل پروسه را به درستی و در موعد مقرر انجام دهد. 

پروسه اقدام صحیح ویزای توریستی بلژیک و شامل موارد زیر می باشد:

 • متقاضی محترم در زمینه تکمیل مدارک می توانید از یک وکیل مهاجرت استفاده نمایید
 • بعد از آن متقاضیان می‌توانند درخواست خود را مستقیماً به مراکز ویزا ارائه دهند
 • افراد با سنین زیر ۱۸ سال می توانند با والدین خود یا باغین غیرقانونی برای ورود به این کشور اقدام نمایند

همانطور که در این مقاله به ذکر شد متقاضی سه ماه قبل از تاریخ سفر باید برای تنظیم وقت ملاقات اقدام در کنسولگری اقدام نماید باید خاطرنشان کرد که وقت ملاقات قابل تغییر یا لغو نمی باشد.

نمونه ویزای توریستی رومانی:

ویزای شینگن یک ساله ویزای توریستی رومانی

هزینه های زندگی در رومانی

ویزای توریستی رومانی (با وثیقه یا بدون وثیقه)

ویزای توریستی رومانی بدین گونه است که برای اخذ آن بدون وثیقه نیز می توان اقدام نمود، اما داشتن دعوتنامه معتبر برای دریافت این ویزا بسیار می‌تواند تاثیرگذار باشد. متقاضیانی که برای اولین بار قصد بازدید از کشور رومانی و یا اتحادیه اروپا را دارند در صورت ارائه دعوت نامه می‌تواند شانس ویزای خود را افزایش دهند. بنابراین اگر برای یک بار اول درخواست ویزای توریستی رومانی را داده اید، حتماً به دنبال یک دعوتنامه معتبر باشید تا بتوانید به شانس اخذ ویزای توریستی خود را افزایش دهید. شما بازدیدکنندگان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای توریستی رومانی با وثیقه یا بدون وثیقه با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان در زمینه ویزای توریستی شینگن به دست آورید. لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. متقاضیان و بازدیدکنندگان از رومانی که قصد دارند برای ویزای توریستی این کشور اقدام کنند، در صورت عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز برای کنسولگری این احتمال وجود دارد که با ریجکتی ویزای توریستی رومانی روبه‌رو شوند. و متاسفانه بعد از ریجکتی همیشه در ذهن متقاضیان این امر تداعی می شود آیا بعد از رد شدن و گیتی پرونده‌شان دوباره می توانند برای ویزای توریستی رومانی اقدام کنند یا خیر. با مشخص کردن هدف اصلی توریست و بازدیدکنندگان از کشور رومانی در صورتی که به اهداف شخص افسران ویزا پی ببرند و این احتمال را ندهند که شخص از این طریق می خواهد به عنوان یک پناهنده و پیدا کردن یک شغل به کشور رومانی ورود پیدا کنند جلوگیری نکرده و مانعی برای متقاضی به وجود نخواهد آمد. در زمان مصاحبه فرد با افسر ویزا به گونه ای باید پیش رود که هدف شخص از ورود به کشور رومانی کاملا مشخص شود و این اطمینان را حاصل نماید که در موعد مقرر رومانی را به مقصد کشور خودش ترک خواهد کرد.

ویزای توریستی رومانی و خدمات مؤسسه MIE

ویزای توریستی رومانی یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی ملک پور در باب ویزا می باشد که در رابطه با شرایط و قوانین آن راهنمایی های لازم را به شما ارایه می دهد. یکی از محبوب‌ترین ویزاهای رومانی ویزای توریستی این کشور می باشد. اشخاصی که درخواست سفر به رومانی را دارند و برای مدت محدود و کمتر از ۹۰ روز و تنها با هدف گردشگری می خواهند به رومانی سفر کنند از ویزای توریستی رومانی استفاده خواهند کرد. برای دریافت ویزای توریستی رومانی متقاضیان هم به صورت انفرادی می توانند اقدام به اخذ ویزا کنند که داشتن دعوتنامه معتبر خیلی می‌تواند به آنها کمک کند یا می تواند از طریق وکیل های مهاجرتی به رومانی که آشنا به امور ویزای توریستی هستند کمک و راهنمایی بگیرند. موسسه حقوقی ملک پور با بیشترین سابقه در زمینه مشاوره حقوق بین الملل مفتخر است که در باب اخذ ویزای توریستی بلژیک و شینگن شما متقاضیان محترم را هم یاری نماید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی رومانی و ریجکتی

ویزای توریستی رومانی انواع متفاوتی دارد که یکی از مهمترین ویزاهای توریستی برای بازدیدکنندگان، ویزای توریستی گردشگری می باشد و متقاضیان گردشگری باید ثابت کنند که تنها هدفشان سفر و بازدید از کشور رومانی است. متاسفانه یکی از علل های متعدد ریجکتی ویزا های توریستی مشخص نبودن علت و هدف سفر به کشورها می باشد. یکی از صنعت های مهم در اتحادیه اروپا صنعت توریست و گردشگری است چرا که با ورود یک توریست به کشورهای اتحادیه اروپا چرخه اقتصادی کشورها رونق پیدا می کند و کشور رومانی از این قاعده مستثنی نیست.

با توجه به قوانین حاکم در رومانی در صورت رد شدن یا ریجکت شدن ویزا امکان تجدیدنظر وجود دارد و این یک فرصت دوباره برای اشخاصی که می خواهند اقدام کنند تا مدارکشان را تکمیل نمایند، که متاسفانه این درخواست با موافقت رو به‌ رو نمی گردد.

برخی از دلایل ریجکتی و رد کردن ویزای توریستی عبارتند از:

 • عدم توانایی مالی

 • پاسپورت نامعتبر

 • عدم قبولی اسناد و مدارک مالی اعلام شده توسط افسران ویزا

 • سوابق کیفری

 • عدم برخورداری از بیمه مسافرتی

 • عدم ارائه نامه یا مدرکی برای اقامت شخص در این مدت محدود

ویزای توریستی رومانی تضمینی و با گارانتی

در حال حاضر ویزای توریستی رومانی قابل تضمین می باشد. همچنین برای دریافت ویزا های توریستی در اتحادیه اروپا هیچ تضمینی وجود ندارد و استفاده از جمله دریافت ویزای شینگن به صورت تضمینی صرفاً ارزش تبلیغاتی دارد. چرا که در نهایت و رای نهایی بر عهده افسر ویزاست و هیچ شخص و هیچ موسسه ای در رای و نظر افسر ویزا دخالتی نخواهد داشت. با این حال از نظر حقوقی نمی توان ادعای گارانتی در زمینه اخذ ویزای توریستی رومانی را داشته باشند. اما عواملی می تواند دست به دست هم دهند تا احتمال ریجکتی این ویزا را کاهش دهد و این مسائل از نظر یک مشاور حقوقی و یک وکیل بسیار حائز اهمیت میباشد. در این راستا موسسه حقوقی ملک پور شرایط متقاضیان ویزای توریستی رومانی را بررسی می‌کند و اگر فردی شرایط لازم و شرایط اولیه را داشته باشد این پروسه را به همراه متقاضی شروع خواهند کرد.

ویزای توریستی رومانی و نکات مهم

با ویزای توریستی رومانی متقاضی اجازه اقامت کوتاه مدت در کشور رومانی و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را خواهد داشت. اگر از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن مجوز اقامت دارید بدون نیاز به یک ویزا می توانید به رومانی سفر کنید اما باید خاطر نشان کرد که این سفر شما نباید بیشتر از بین ۵ الی ۱۰ روز باشد و همچنین دلیل مناسبی برای سفرتان باید داشته باشید. درخواست صدور ویزای توریستی رومانی می‌بایست حدود ۳ ماه قبل از سفر به این کشور به سفارت و کنسولگری ارائه گردد. داشتن ویزای توریستی کشور رومانی سبب میگردد تا اخذ اخذ و دریافت ویزای توریستی سایر کشورهای اتحادیه اروپا برای متقاضی سهل‌الوصول شود. دارندگان ویزای توریستی رومانی حق کار کردن در این کشور را ندارد مگر در شرایط خاص که از خود اداره مهاجرت درمانی این اجازه به او اعطا شود.

ویزای توریستی رومانی و سخن پایانی

ویزای توریستی رومانی و مراحل اخذ ویزای توریستی رومانی همچنین مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی رومانی در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار دادیم. با توجه به تاریخچه کشور رومانی سالیانه خواهان و طرفداران بازدید از این کشور می‌تواند از طریق ویزای توریستی رومانی اقدام به دیدن این کشور داشته باشند . دریافت ویزای توریستی رومانی علاوه بر موردی که در خط بالا به آن ذکر شد مزایای دیگری هم داراست. از جمله این مزایا می توان به سفر کردن به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا با همان ویزا اقدام کرد. متقاضیان اخذ این ویزا می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی رومانی مقالات ما را با کلیدواژه ملکپور جستجو کرده و آنرا مطالعه بفرمایند. در صورت به وجود آمدن سوالات و یا ابهاماتی در قبال ویزای توریستی رومانی شما متقاضیان نیست می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های وکلای موسسه برخوردار گردید. متقاضیانی که تمایل به مهاجرت و اخذ اقامت در کشور های اروپایی یا دیگر کشورها را دارند توصیه می شود با مشاهده ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به شرایط خود را با جزئیات از طرق مختلف برای تمامی کشورها مورد بررسی قرار دهند تا بتوانند با آگاهی کامل تصمیم گیری و اقدام به مهاجرت به فرمایید. در آخر و در انتهای این مقاله نیز می‌توانید پرسش‌های خود و نظراتتان را اعلام کنید و در سریعترین زمان ممکن به آنها پاسخ داده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. سیما گفته:

  ممنون از اطلاعاتی که در سایتتون در اختیار خواننده ها گذاشتین.
  من و همسرم نیاز داریم به ویزای توریستی رومانی برای یک سفر ۹ روزه در آگوست ۲۰۱۷٫ من در امریکا زندگی می کنم و پاسپورتم پیش خودمه و همسرم در ایران و پاسپورتش هم پیش خودشه. درخاست و سوال من این هست که موسسه شما و یا همکاران وابستش چطور میتونید تو این زمینه به ما کمک بکنید؟ ممنونم میشم اگر راهنماییمون بکنید.

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ