ویزای توریستی دانمارک

 • ویزای توریستی دانمارک و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی دانمارک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی دانمارک و مدت درخواست
 • ویزای توریستی دانمارک و تمدید آن
 • ویزای توریستی دانمارک و وقت سفارت دانمارک
 • ویزای توریستی دانمارک و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی دانمارک (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی دانمارک و خدمات موسسه Mie
 • ویزای توریستی دانمارک و ریجکتی
 • ویزای توریستی دانمارک تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی دانمارک و نکات مهم
ویزای توریستی دانمارک ویزای توریستی دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی دانمارک و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی دانمارک، شرایط اخذ ویزای توریستی دانمارک و پروسه اخذ ویزاهای توریستی در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ویزای توریستی دانمارک از جهات بسیاری قابل بحث خواهد بود که به صورت ساده و خلاصه اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما دوستان گرامی ارائه می شود. شرایط سفر توریستی به دانمارک چیست؟ مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی دانمارک شامل چه مواردی هستند؟ کشور دانمارک یکی ازبهترین و مرفه ترین کشورهای جهان می باشد و کیفیت بالای زندگی در این کشور مردم زیادی را به سمت خود جذب می نماید و همواره مهاجرت به دانمارک از طرق مختلف و همچنین چگونگی اخذ ویزای توریستی این کشور مورد سوال مخاطبین بوده است، امید است این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است بتواند تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما عزیزان را درباره ویزای سفر به دانمارک برطرف نماید و اطلاعات کاملی در این باب خدمت شما دوستان ارجمند ارایه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش، تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید.

ویزای توریستی دانمارک و شرایط عمومی

اخذ ویزای توریستی دانمارک نیازمند داشتن اطلاعاتی درباره این کشور است. دانمارک از کشورهای بسیار زیبای اسکاندیناوی است که در شمال اروپا واقع شده است. پایتخت دانمارک شهر کپنهاگ و جمعیت این کشور در حدود پنج و نیم  میلیون نفر است. از نظر جغرافیاییُ کشور دانمارک جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی است. در سال ۲۰۱۶ شرکت یونیورسال دانمارک را به عنوان شادترین کشور جهان معرفی کرد. داشتن کیلومترها نوار ساحلی زیبا و تاریخ و فرهنگ منحصر بفرد باعث جذب گردشگران بسیار زیادی به دانمارک می شود. با دریافت ویزای توریستی کشور دانمارک شما می توانید به کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر نمایید .برای دریافت ویزای توریستی دانمارک باید درخواست خود را به سفارت دانمارک در تهران و یا شرکت کارگزاری دانمارک تسلیم نمایید. روادید این کشور برای ایرانیان در سفارت دانمارک در ایران صادر می شود. کشور دانمارک در سال ۲۰۰۱ به اتحادیه اروپا پیوست و عضوی از منطقه شنگن شد. از سال ۲۰۱۷ تا کنون کشور دانمارک از مجموع ۱۵۲۴۶۷ درخواست ویزای کوتاه مدت که به سفارت خانه های این کشور در سراسر جهان داده شد به ۱۴۱۳۵۳ درخواست پاسخ مثبت داده است. متقاضی دریافت ویزای توریستی باید در ابتدا از مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای توریستی دانمارک اطلاع یافته و آنها را تهیه نماید، سپس برای دریافت وقت مصاحبه در سفارت اقدام کند.  متقاضی باید در تاریخ مشخص شده به سفارت دانمارک مراجعه کرده و فرم درخواست ویزای توریستی را با مدارک مورد نیاز به سفارت تحویل دهد. اگر برای اولین بار است که درخواست ویزای توریستی می دهیدُ ویزای توریستی کشور دانمارک در صورت تایید شدن زیر یک ماه صادر می شود . اگر برای دومین بار است که برای ویزای توریستی دانمارک درخواست می دهیدُ می توانید ویزای مولتی (چند بار اجازه ورود) ۳ یا ۶ ماهه درخواست دهید و در صورت موافقت از جانب سفارت ویزای مولتی پل برای شما صادر می شود که می توانید در طی مدت ویزا٬ به دانمارک تردد داشته باشید.

ویزای توریستی دانمارک و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک به شرح زیر می باشد:

 • اصل کارت ملی و شناسنامه متقاضی به همراه ترجمه رسمی آنها

 • پاسپورت با حداقل اعتبار یک سال و داشتن صفحه ی خالی جهت اخذ ویزا

 • دو قطعه عکس ۵/۳در ۵/۴ با زمینه سفید ، تمام رخ

 • گردش مالی سه ماهه حساب بانکی متقاضی به همراه نامه تمکن مالی که در آن نرخ یورو ذکر گردد

 • مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار ، پروانه کسب ، و یا کارت دانشجویی متقاضی که برای نشان دادن گارانتی برگشت به ایران ضروری است

 • رسید رزرو هتل که متناسب با تاریخ ورود و خروج درخواستی شماست

 • اسناد ملکی متقاضی

 • دعوت نامه از شخص تبعه و یا مقیم دانمارک وارایه مدارک مالی و پاسپورت دعوت کننده

 • بیمه درمانی برای کلیه متقاضیان که پوشش دهنده حداقل ۳۰ هزار یورو باشد و در حوزه شنگن معتبر باشد

 • تمامی مدارک باید به زبان دانمارکی و یا انگلیسی ترجمه شده باشند

مهاجرت به دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و مدت درخواست

جهت اقدام برای اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک بهتر است چند ماه قبل از زمانی که تمایل دارید در دانمارک  باشید جهت درخواست ویزا اقدام نمایید. مدت زمان ارائه درخواست در سفارت دانمارک  تا صدور ویزا معمولا یک ماه طول می کشد. در ماه های شلوغ که معمولا از بهار شروع می شود تا انتهای تابستان، معمولاً متقاضی سفر به اروپا بیشتر می شود با پیش بینی این موضوع و برنامه ریزی دقیق برای رفتن به سفارت اقدام نمایید. دقت بفرمایید که شما برای رزرو وقت سفارت باید حداقل از ۳ ماه قبل اقدام نمایید.

ویزای توریستی دانمارک و تمدید آن

ویزای توریستی کشور دانمارک در صورت تایید شدن ابتدا کمتر از یک ماه صادر می شود. اگر برای دومین بار است که جهت ویزای توریستی دانمارک اقدام می کنید می توانید درخواست ویزای مولتیپل بدهید که ویزای توریستی کشور دانمارک به مدت ۳ تا ۶ ماه برای شما صادر می شود. برای دفعات بعدی می توانید درخواست ویزای یک ساله داشته باشید. همچنین برای دریافت ویزای توریستی مولتیپل از سفارت دانمارک ارایه دعوت نامه از خانواده درجه یک و یا دعوتنامه تجاری ضروری است و همچنین تعداد دفعاتی که یه دانمارک سفر داشته اید و آخرین تاریخ ورود و خروج از کشور دانمارک مورد بررسی قرار می گیرد.

ویزای توریستی دانمارک و وقت سفارت دانمارک

به منظور اخذ ویزای توریستی تهران، قبل از رفتن به سفارت هر فرد می بایست از قبل وقت سفارت درخواست کند. تمام مدارک درخواست شده باید در زمان ارسال ارائه شوند و درخواست های ناقص بررسی نمی شوند. 

امور مربوط به درخواست ویزای توریستی دانمارک توسط شرکت کارگزاری سفارت دانمارک انجام می شود . شرکت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران خیابان شهید بهشتی تقاطع سهروردی پلاک ۱۳۵ واقع شده است .

سفارت دانمارک در تهران :

تهران خیابان دکتر شریعتی بالاتر ازپل صدر کوچه هدایت کوچه دشتی پلاک ۱

تلفن : ۰۲۱۲۸۱۵۵۰۰۰

فکس : ۰۲۱۲۲۶۴۰۰۰۷

روزها و ساعات کاری سفارت : دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر

ویزای توریستی دانمارک و پروسه اقدام

اخذ ویزای توریستی دانمارک مستلزم گذراندن مراحلی است که شخص متقاضی ویزا توریستی دانمارک می بایست با دقت  آن مراحل را طی کرده و در موعد مقرر انجام دهد. فرآیند اقدام برای ویزای توریستی دانمارک شامل موارد زیر می باشد:

 • تصمیم به سفر به دانمارک

 • اطلاع از مدارک مورد نیاز سفرتوریستی به اتحادیه اروپا و جمع اوری مدارک مورد نیاز

 • ترجمه دانمارکی مدارک مورد نیاز جهت ارایه به سفارت

 • ارایه حساب بانکی

 • اقدام جهت درخواست ویزا

 • درخواست وقت مصاحبه از سفارت

 • پرداخت مبالغ مربوط به وقت سفارت و ویزا

 • پر کردن فرم درخواست ویزای توریستی

 • چیدمان صحیح مدارک مورد نیاز

 • مراجعه حضوری در سفارت در زمان مشخص

 • انجام انگشت نگاری در سفارت

نمونه ویزای توریستی دانمارک:

Copenhagen Denmark ویزای توریستی دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

ویزای توریستی دانمارک (با وثیقه یا بدون وثیقه)

اگر علاقمند به سفر به دانمارک واخذ ویزای دانمارک هستید اما دعوت نامه ای از شخصی در دانمارک ندارید باید از طریق شرکت های معتبر جهت اخذ ویزا اقدام نمایید. معمولاً این  شرکت ها برای اخذ ویزای توریستی دانمارک اقدام به گرفتن وثیقه از شما می کنند. این وثیقه در واقع بابت ضمانت بازگشت شما به ایران است. شرکتی که برای شما دعوتنامه تدارک می بیند و کارهای ویزای توریستی شما را انجام می دهد باید مطمعن شود شما پس از اتمام مدت ویزا به ایران باز میگردید و تصمیم به پناهندگی در خاک دانمارک ندارید. اگر از اقوام درجه یک خود در دانمارک دعوتنامه دارید نیازی به پرداخت وثیقه به شرکتها جهت اخذ ویزای توریستی دانمارک ندارید. وکیل می تواند مدارک ویزای توریستی را به شما اطلاع دهد و با چیدمان درست مدارک شما را در اخذ ویزای توریستی دانمارک یاری کند.

انواع ویزاهای شنگن

ویزای توریستی دانمارک و خدمات مؤسسه MIE

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش با داشتن تجربه ای بالغ بر ۱۵ سال و همکاری با وکلای برتر در زمینه مهاجرت و ارائه خدمات مشاوره جهت افرادی که درخواست ویزای توریستی دارند و یا حتی ریجکتی ویزا در پرونده خود دارند، می تواند به شما در زمینه تکمیل و چیدمان مدارک و فرم های درخواست ویزای توریستی دانمارک و سوال و جواب های سفارت یاری رساند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی دانمارک و ریجکتی

 ویزای توریستی دانمارک نیاز به ارائه مدارک خاص و نشان دادن شرایط مالی مناسب متقاضی دارد و باید تمامی این مدارک به شکل درست چیده شوند و ارایه شوند. چیدمان مدارک برای دریافت ویزای توریستی بسیار با اهمیت است. جهت اجتناب از اشتباه از جمع آوری و چیدمان مدارک ویزای توریستی دانمارک با کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید . هر چقدر مدارک شما دقیقتر فراهم و چیده شود احتمال و درصد رد شدن (ریجکتی) ویزای شما کمتر می شود. کارشناسان با تجربه مدارک شما را جهت دریافت ویزا بررسی می نمایند و در صورت احتمال رد شدن ویزای توریستی شما را از اقدام جهت ویزای توریستی منصرف می نمایند. لازم به ذکر است، این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. سوال و جوابهای سفارت در روز مصاحبه بسیارمهم است. یک وکیل خوب و با تجربه می تواند به شما برای برگزاری یک جلسه مصاحبه ایده ال کمک کند. برای دریافت ویزای توریستی شما باید افسر پرونده را متقاعد نمایید صرفا جهت سفر به دانمارک اقدام می کنید و هیچگونه تمایلی برای ماندن غیرقانونی در دانمارک ندارید. درصورت رد شدن ویزای توریستی وکیل شما می تواند به ردی ویزا اعتراض کرده و دلایل ردی ویزا را برطرف نماید و مجدد درخواست بررسی ویزای توریستی دانمارک را دهد. چنانچه از طریق موسسات حقوقی معتبر جهت دریافت ویزای توریستی اقدام نمایید درصد رد شدن ویزا کمتر می شود.
مهم ترین دلایل رد شدن درخواست ویزای توریستی درسفارت دانمارک شامل موارد زیر می باشد:

۱- داشتن سابقه جرم در گذشته و یا در حال حاضر
۲- مدارک جعلی
۳- نداشتن دلایل کافی برای قصد سفر و اقامت در طول مدت تعیین شده
۴- پاسپورت مخدوش و یا دستکاری شده
۵- پاسپورت غیر معتبر
۶- ناقص بودن مدارک
۷- دعوتنامه نامعتبر
۸- نداشتن پشتوانه مالی مناسب
۹- نداشتن بیمه معتبر مسافرتی
۱۰- نداشتن محل اقامت مشخص

ویزای توریستی دانمارک تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی کشور دانمارک به صورت تضمینی چنانچه ذکر شد از طرف برخی موسسات پیشنهاد می شود. در باب اخذ ویزای توریستی این نکته وجود دارد که هیچ تضمین و ضمانت صد درصدی برای صدور روادید وجود ندارد. وکیل و مشاور تنها می تواند ریسک پرونده شما را کاهش دهد. موسسات حقوقی معتبر مدارک و پرونده شما را کامل بررسی می نمایند و در صورت وجود نقصی درپرونده و یا کامل نبودن مدارک مورد نیاز جهت جلوگیری از رد شدن ویزا در سفارت دانمارک شما را از درخواست ویزای توریستی منصرف می کنند. اگر شما به موسسات مبلغی را بابت ضمانت برگشت بپردازید و دعوتنامه توریستی درپرونده شما قرار بگیرد ویزا از تضمین بالاتری برخوردار خواهد بود. اما درخواست ویزا بدون دعوتنامه و بدون وثیقه ریسک بسیار بالایی خواهد داشت وهیج ضمانتی وجود نخواهد داشت.

ویزای توریستی دانمارک و نکات مهم

ویزای توریستی دانمارک دارای نکات مهمی است که شخص برای اقدام باید آن ها را در نظر بگیرد :

* شما می‌توانید از طریق کارگزاری سفارت دانمارک در تهران برای  گرفتن ویزای توریستی دانمارک اقدام کنید.

* به جهت تقاضای بالا برای ویزای توریستی دانمارک  در فصل های گرم که متقاضی درخواست ویزای توریستی بیشتر است، سه  ماه  قبل از سفر خود درخواست ویزا را به سفارت ارایه نمایید.

*  هرگز مدارک و اطلاعات جعلی به سفارت ارائه  نکنید.

* مدارک مورد نیاز را یه صورت کامل و با چیدمان صحیح به سفارت ارایه نمایید.

ویزای توریستی دانمارک و سخن پایانی

ویزای توریستی دانمارک و شرایط دریافت آن، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت . از آنجا که کشور دانمارک به سبب کیفیت بالای زندگی و اینکه از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه اسکاندیناوی است مورد علاقه بسیاری از اشخاصی است که تمایل دارند به اروپا سفر کنند. شرایط ویزای توریستی کشور دانمارک ، مدت زمان پروسه ویزا، شرایط ریجکتی ویزای توریستی دانمارک، مبالغ درخواست ویزای توریستی این کشور، اخذ وقت سفارت دانمارک و درخواست ویزای کشورتوریستی دانمارک از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است. امیدواریم توانسته باشیم سوالات شما را در باب اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک پاسخ گفته باشیم . در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و بررسی رزومه و شرایط شخصی خود میتوانید با مشاوران مجرب ما در امور حقوق بین الملل تماس حاصل نموده واز مشاوره تلفنی رایگان برخورد شوید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

law ویزای توریستی دانمارک
3 پاسخ
 1. فرهاد گفته:

  سلام.
  جهت اخذ ویزای توریستی دانمارک آیا صرفا باید دعوت نامه داشت؟
  آیا محل اقامت در دانمارک اگر منزل یکی از دوستان را اعلام کنیم اشکال دارد؟ یا صرفا میبایست رزور هتل باشد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   معمولا داشتن دعوت نامه برای شما امتیاز مثبت خواهد بود. بهتر است از سفارت دانمارک استعلام نمایید . همچنین میتوانید با دفتر مرکزی MIE نیز تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 2. پونه گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من در مورد درخواست ویزای توریستی دانمارک سوال داشتم اول اینکه معنی این قسمت از جمله که گفته شده : پاسپورت و سایر مدارک مسافرتی معتبر دیگر، این مدارک باید حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد {ضمناً این مدارک باید در ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد. } یعنی ۱۰ سال از صدورش گذشته باشه را متوجه نشدم و ممنون میشم توضیح بدید
  سوال بعدی اینکه الزاما برای درخواست ویزای توریستی دانمارک باید دعوتنامه داشت چون در توضیحاتتون چیزی ذکر نشده.
  ممنون از پاسخی که میدید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.