ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان و شرایط اخذ ویزای توریستی آلمان در این مقاله با تمام جزئیات آورده شده است ، پاسخ تمام سوالات در باب ویزای توریستی آلمان و شرایط اخذ ویزای توریستی آلمان ، هزینه ویزای توریستی آلمان ، دعوتنامه آلمان و اخذ ویزای دیداری ، وقت سفارت آلمان ، سفارت آلمان در تهران تعیین وقت ، چک لیست ویزای شینگن آلمان ، نمونه فرم درخواست ویزای توریستی آلمان ، راهنمای فرم درخواست روادید شنگن آلمان ، فرم درخواست ویزای آلمان همراه راهنمای تکمیل کردن آن ، هزینه های ویزای شینگن توریستی ، داده شده است ،چگونه می توان برای ویزای توریستی آلمان اقدام کرد ؟ ویزای توریستی آلمان چند روزه صادر می شود ؟ چگونه می توان وقت سفارت آلمان گرفت ؟ وقت سفارت آلمان چند روزه داده می شود ؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی آلمان چیست ؟ چگونه می توان برای ویزای شنگن اقدام کرد ؟ مدارک مود نیاز ویزای شنگن چیست ؟ این مقاله در باب ویزای توریستی آلمان نگارش شده و به کلیه سوالات شما در زمینه ویزای توریستی آلمان پاسخ می دهد .

ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی آلمان را از ما بخواهید . مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده پاسخگویی به شما سروران میباشند .

مکانهای توریستی آلمان

گرفتن ویزای آلمان همیشه باید اولین قدم شما در برنامه ریزی برای سفر باشد چرا که بهترین پروازهای ارزان قیمت با راحت ترین هتل ها و جالب ترین مکان را برای بازدید دارد. در میان شهرهای آلمان، فرانکفورت یکی از زیباترین چشم اندازها را دارد. در این شهربلندترین ساختمان‌های آلمان قرار دارند.یا می توان کلیسای معروف شهر کلن (Kölner Dom) به همراه ساختمان شهرداری این شهر نام برد. یا که می توان مونیخ را نام برد شهر کافه های کوچک وزیبا که بی شباهت به شهرهای ایتالیایی نیستند.

مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک می کنند تا برای اخذ ویزای توریستی آلمان و کشور های شنگن بهترین و سریعترین راه را برای اقامت در آلمان انتخاب کنید.

 

برای سفر به آلمان بسیاری از افراد به ویزای آلمان نیازی ندارند اما این طرح برای بعضی از ملیت ها اعمال می شود .شهروندان اتحادیه اروپا ، به ویزا برای رفتن به آلمان نیازی ندارند.اساسا این پروسه برای افرادی که قصد سفر به آلمان را دارند به سه چیز بستگی دارد:

 • ملیت افراد.
 • هدف از اقامت فرد
 • طول اقامت .

بسته به لیست بالا فرد متقاضی را به یکی از سه دسته تقسیم می شوند:

 • بدون ویزا مورد نیاز .
 • اقامت کوتاه مدت ویزای (توریستی /کسب و کار)
 • اقامت طولانی ویزای (تحصیل /کار).

اما قبل از آن باید بفهمید شما نیاز به ویزای آلمان دارید یا خیر. در واقع ویزای آلمانی دیگر وجود ندارد. آلمان یک تیم را با ۱۴ کشور اروپا تشکیل داده اند به اصطلاح ویزای شنگن ،که در تمام کشورهای عضو این ویزا معتبر است.که در حال حاضر در ۱۰ کشور عضو جدید اتحاده اروپا  از شرق اروپا و در انگلستان ویزای شنگن اعتبار ندارد.انگلیس نه بحشی از یورو است ونه عضو کشور های شنگن است.

به طور کلی تمام خارجیان که خارج از اتحاده اروپا هستند نیاز به ویزای توریستی آلمان دارند.

 

ویزای توریستی کشور آلمان

ویزای توریستی آلمان تا ۹۰ روز معتبر است و در طول اقامت درکشور آلمان ،به شما اجازه تحصیل و کار نخواهد داد . اگر قصد تحصیل یا کار را دارید باید درخواست ویزای کار یا تحصیل را بکنید.

الزامات مورد نیاز برای ویزای توریستی آلمان :

 • مدارکی که باید نشان دهد شما به اندازه کافی پول برای هزینه های اقامت خوددرکشور آلمان را دارید. اگر مدارکی دال برا اثبات بو دجه کافی نداشته باشید شما باید یک دعوتنامه از کسی که در کشور آلمان ،متعهد به پوشش تمام هزینه های سفر شما است ،نیاز دارید.برای روند این پروسه باید قصدتان را از سفر اثبات کنید و سپس میزبان تعهد رسمی برای پوشش تمام هزینه های شما را همراه با درخواست ویزا ارائه دهد .
 • بیمه سلامت با حداقل پوششEUR30000 که در تمام کشور های شنگن معتبر باشد که نشان دهد شما تمایل و توانایی بازگشت به کشور خود را دارید.

کجا شما می توانید درخواست ویزای توریستی آلمان را بکنید؟

اصولا شما باید برای اخذ اقامت کوتاه مدت  خود به سفارت آلمان یا کنسولگری که در نزدیک ترین محل اقامت شماسن می توانید درخواست بدهید اما در موارد استثنا شما می توانید ویزای توریستی آلمان را در یک کشور دیگر که در آن شما ساکن نیستید تقاضا کنید.

مدت زمان مورد نیاز برای صدور ویزای توریستی آلمان :با توجه به وزارت امور خارجه آلمان معمولا بین ۳ تا ۱۰ روز کاری طول می کشد برای صدور ویزای شنگنخود با این وجود در طول اوج فصل سفرممکن است بیشتر طول بکشد.بهتر است یک ماه قبل از تاریخ برنامه ریزی سفر خود درخواست ویزا کنید.

مدارک مورد نیاز برا ی اخذ ویزای توریستی آلمان  :

شما باید درخواست ویزای خود را با تمام اسناد و مدارک لازم شخصا در سفارت آلمان یا نزدیک ترین کنسولگری آلمان به محل اقامت شما باید تحویل دهید.اگر چه شما می توانید درخواست ویزا را از هر جایی دانلود کنید اما توصیه می شود که مراجعه به سقارت المان / کنسولگری را در کشور خود را برای هر گونه پرس وجو و شرایط محلی خاص مربوط به تشریفات ویزا را انجام دهید و از مراجعه متعدد به سفارت باید اجتناب کنید.

ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی آلمان را از ما بخواهید . مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده پاسخگویی به شما سروران میباشند .

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب تمدید ویزای توریستی آلمان

audio ویزای توریستی آلمان

مدت زمانی که برای اقامت طول می کشد

همان طور که قبلا دکر شد حداکثر اقامت توریستی شما باید ۹۰ روز باشد اما این بدان معنا نیست که همیشه حداکثر را خواهید گرفت.در ویزای شما آن را به مقدار دقیق روز داده شده به شما نمایش می دهد اگر شما در حال برنامه ریزی برای دیدارکشور آلمان به مدت یک هفته هستید به شما دقیقا اجازه ۷ روز داده می شود .برای این مورد نسبتا سخت می شود که اقامت خود را هفته دیگر تمدید بکنید اگر شما برنامه هایتان را تغییر دهید .بنا براین در حین تعیین طول سفر همیشه سخاوتمندانه آن را تعیین کنید مثلا اگر قصد دارید دو هفته در کشورآلمان بمانید در خواست اقامت سه هفته را بدهید.

نکته :شما نمی توانید بیش از ۹۰ روز در دوره ۶ ماه بمانید شما فقط یک بار باید از این دوره استفاده بکنید. شما باید تا ۶ ماه صبر کنید اگر باز هم قصد سفر به کشورآلمان یا هر کشور دیگر شنگن را دارید.(محاسبه از روزی که آلمان یا هر کشور شنگن را ترک کرده اید).

اعتبار پاسپورت :از تاریخ آخرین برنامه ریزی شده از خروج کشورآلمان پاسپورت شما بایستی حداقل تا ۴ ماه معتبر باشد همچنین با ید حداقل دو صفحه خالی که در آن ویزا می تواند وارد شود را داشته باشد.

 

موسسه ی حقوقی ملکپور با کادری مجرب ، برترین ارائه دهنده ی خدمات ویزای توریستی آلمان میباشد. اگر میخواهید با اخذ  این ویزا به آلمان سفر کنید  میتوانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات به لینک وب سایت های موسسه ی حقوقی ملکپور به آدرس www.malekpourmie.com  و یا وب سایت سفارت آلمانمراجعه فرمایید.

 

Willkommen im Online-Terminvergabesystem der Botschaft Teheran

Bitte beachten Sie, dass das Terminvergabesystem der Botschaft sich geändert hat

Auf den folgenden Seiten können Sie sich für die Beantragung von Visa registrieren. Nach erfolgreicher Registrierung erhalten Sie 2 Mails

innerhalb von 30 Minuten eine Bestätigungsmail mit der Referenznummer und

Einige Wochen später erhalten Sie eine gesonderte Mail (Terminmail) mit dem genauen Zeitpunkt Ihres Termins

Dieses Verfahren garantiert eine einfach vorzunehmende Buchung sowie die Vergabe eines frühest möglichen Termins. Die Registrierung wird nur wenige Minuten in Anspruch nehmen. Bitte nehmen Sie sich daher die Zeit, die Hinweise aufmerksam zu lesen, da Ihre Registrierung bei Nichtbeachtung der Vorgaben storniert werden könnte

Bitte überprüfen Sie, ob Sie nach erfolgreicher Eintragung eine Mailbestätigung mit einer Referenz-Nummer für Ihren Vorgang bekommen haben. Es kann bis zu 30 Minuten dauern, bis diese Mail bei Ihnen eingeht

Die Botschaft benachrichtigt Sie so bald wie möglich über Ihren verbindlichen Termin zur Visumbeantragung an der Deutschen Botschaft Teheran. Mit dieser E-Mail erhalten Sie auch einen Terminbestätigungs- und einen Stornierungslink

Termine, die nicht innerhalb von 7 Tagen nach Erhalt der Terminmail bestätigt wurden, werden automatisch gelöscht! Sollten Sie den Termin nicht wahrnehmen können und deshalb stornieren, dann müssen Sie sich erneut registrieren

به سیستم تعیین وقت آنلاین سفارت آلمان در تهران خوش آمدید.

لطفا توجه فرمایید، که سیستم تعیین وقت آنلاین سفارت تغییر کرده است.

در صفحات بعد می توانید برای دریافت وقت مصاحبه ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام صحیح، شما ۲ ایمیل دریافت خواهید کرد:

۱-     ظرف ۳۰ دقیقه پس از ثبت نام یک ایمیل تاییدیه با شماره پیگیری و

۲-     چند هفته پس از آن یک ایمیل جداگانه (ایمیل وقت) با تاریخ و زمان دقیق مصاحبه دریافت خواهید نمود.

این روند جدید وقت دهی باعث ایجاد سهولت در گرفتن وقت بوده و اختصاص نزدیکترین وقت آزاد را تضمین می نماید.ثبت نام تنها چند دقیقه زمان خواهد برد. لطفا پیش از ثبت نام توضیحات مربوطه را کامل و به دقت مطالعه فرمایید، زیرا در صورت انجام خطا، ثبت نام شما باطل خواهد شد.

لطفا پس از اتمام ثبت نام، دریافت ایمیل تاییدیه حاوی شماره پیگیری را کنترل نمایید. دریافت این ایمیل ممکن است تا ۳۰ دقیقه طول بکشد.

سفارت در اسرع زمان شما را از وقت قطعی تان برای انجام مصاحبه ویزا در سفارت آلمان در تهران مطلع خواهد نمود. ایمیل وقت همچنین حاوی یک لینک جهت تایید وقت و لینک دیگر جهت باطل نمودن آن می باشد.

وقت هایی که ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت ایمیل وقت تایید نگردند، به صورت خودکار حذف خواهند شد! چنانچه حضور در سفارت در تاریخ تعیین شده، برایتان مقدور نباشد و اعلام انصراف نمایید، بایستی مجدداً ثبت نام کنید!

خانم ها و آقایان گرامی

در صفحات بعد می توانید برایدرخواست ویزای پیوست به خانواده یا ازدواج در آلمانبا طول اقامت بیش از ۹۰ روز ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام صحیح دو ایمیل دریافت خواهید نمود:

۱-    ظرف ۳۰ دقیقه پس از ثبت نام یک ایمیل تاییدیه با شماره پیگیری و

۲-    چند هفته پس از آن یک ایمیل جداگانه (ایمیل وقت) با تاریخ و زمان دقیق مصاحبه دریافت خواهید نمود.

لطفا پس از اتمام ثبت نام، دریافت ایمیل تاییدیه حاوی شماره پیگیری را کنترل نمایید. دریافت این ایمیل ممکن است تا ۳۰ دقیقه طول بکشد. سفارت در اسرع زمان شما را از وقت قطعی تان برای انجام مصاحبه ویزا در سفارت آلمان در تهران مطلع خواهد نمود. ایمیل وقت همچنین حاوی یک لینک جهت تایید وقت و لینک دیگر جهت باطل نمودن آن می باشد.

وقت هایی که ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت ایمیل وقت تایید نگردند، به صورت خودکار حذف خواهند شد! چنانچهحضور در سفارت در تاریخ تعیین شده، برایتان مقدور نباشد و اعلام انصراف نمایید، بایستی مجدداً ثبت نام کنید!

ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی آلمان را از ما بخواهید . مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده پاسخگویی به شما سروران میباشند .

 

لطفاً هنگام واردکردن داده های خود، موارد زیر را مورد توجه قرار دهید

 • کودکان زیر ۱۸ سال نیاز به تعیین وقت مصاحبه جداگانهندارند، این در صورتی است که با حداقل یکی از والدین سفر نمایند. کودکانی که به تنهایی سفر می کنند نیاز به تعیین وقت دارند.
 • کلیه موارد بایستی منحصراً بهحروف لاتینوارد شوند.
 • موارد ثبت شده بایستی کاملاً دقیق و بدون غلط باشد، زیرا ورود به بخش ویزا منحصراً با کنترل دقیق نام و مشخصات پاسپورت انجام میشود.
 • شماره گذرنامهشماباید با اعداد وحروف بزرگوارد شود، مانندA1234567. در تصویر زیر ملاحظه خواهید کرد که شماره گذرنامه را کجا خواهید یافت:

Weiter

Rechts- und Konsularabteilung

Herzlich Willkommen beim Online-Terminvergabesystem der Deutschen Botschaft Teheran

Auf den folgenden Seiten können Sie Termine zur Beantragung von Legalisationen, konsularischen Bescheinigungen, Unterschriftsbeglaubigungen, zur Beglaubigung von Kopien und zur Beratung in Angelegenheiten des Erb- und Staatsangehörigkeits- und Familienrechts buchen

Sie benötigen keinen Termin für die Abholung von Pässen und sonstigen Dokumenten wie z.B. Geburtsurkunden sowie Beratungen und Bescheinigungen in Rentenangelegenheiten

 

 

009 ویزای توریستی آلمان

0010 ویزای توریستی آلمان

0011 ویزای توریستی آلمان

 

 

ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی آلمان را از ما بخواهید . مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده پاسخگویی به شما سروران میباشند .

 

بخش حقوقی و کنسولی

به سیستم وقت دهی آنلاین سفارت آلمان در تهران خوش آمدید.

در صفحات بعد می توانید برای ارایه درخواست تأیید مدارک، گواهی های کنسولی، تأیید امضا، کپی برابر اصل و مشاوره در امور حق ارث، تابعیت و خانواده وقت قبلی تعیین نمایید.

 

لطفا مدارکی که در ذیل می آید به برگه درخواست روادید خود ضمیمه نمایید تا بتوانیم شرایط الزم جهت صدور روادید در هر مورد مشخص را بررسی نماییم. لطفا هنگام ارائه درخواست حتما به موارد زیر دقت نمایید:

 • حوزه مسئولیت: لطفا در خواست روادید خود را نزد نمایندگی خارجی آن کشور از حوزه شنگن ارائه دهید که قصد دارید بیشترین زمان سفرتان را در آنجا سپری نمایید. در صورتی که قصد دارید در چندین کشور از حوزه شنگن، برای مدت برابر اقامت داشته باشید، نماینده خارجی آن کشوری مسئول است که از طریق آن به حوزه شنگن وارد می شوید.
 • لطفا مدارک خود را بطور کامل به ترتیبی که آمده تنظیم نمایید و به شکلی که تعیین شده )مدارک اصل و یا کپی( به باجه تحویل دهید. تمامی کپی ها باید در قطع A4 تحویل داده شوند. حتی در صورتی که اصل مدرک قطع متفاوتی داشته باشد. هر درخواست کننده ای، خود شخصا مسئولیت مدارکی که تحویل می دهد را به عهده دارد. در صورتی که کمبودی در مدارک الزم وجود داشته باشد، این خطر وجود دارد که نتوانیم درخواست شما را بپذیریم و یا آن را رد کنیم
 • از ارائه درخواست روادید هیچگونه حق قانونی برای صدور روادید یا باز پرداخت هزینه های احتمالی در خصوص سفر مورد نظر به شما تعلق نخواهد گرفت
 • پس از تحویل درخواست، به دلیل روند رسیدگی، نخواهیم توانست مدارک دیگری را بپذیریم. اما در موارد استثنا ممکن است بطور تلفنی ازشما بخواهیم مدارک اضافه دیگری نیز ارائه دهید
 • لطفا توجه داشته باشید در صورتیکه مدارک جعلی ارائه دهید، از صدور روادید برای شما خودداری خواهد شد و کلیه کشورهای حوزه شنگن از صدور روادید برای مدتی طوالنی برای شما خودداری خواهند نمود.

ادرس و تلفن و روزهای کار سفارت آلمان

سفارت در تهران سفارت آلمان (Germany)
آدرس خیابان فردوسی-‏ روبروی بانک مرکزی- ‏پلاک ۳۲۰‏‎
تلفن ۳۹۹۹۰۰۰۰، ۳۹۹۱۱۰۲۰
فکس ‏۳۹۹۹۱۸۹۰‏
روز و ساعت کاری یکشنبه تا پنجشنبه‏

 

معرفی شهرهای توریستی آلمان

مونیخ

مونیخ بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته است.مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است.۱٬۳۳۰٬۴۴۰ میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند و مساحت این شهر۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است و مرکز ایالت بایرن است. مونیخ میزبان بازی های المپیک تابستانی ۱۹۷۲بود.

برلین

برلین (به آلمانی: Berlin) ( پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و در کل اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد.

مساحت آن ۸۹۹ کیلومتر مربع است و این شهر ۳۸ کیلومتر از شمال به جنوب و ۴۵کیلومتر از شرق به غرب امتداد یافته‌است. میانگین ارتفاع آن از سطح دریا ۳۴متر ثبت شده بلندترین ارتفاع (۱۱۵متر) به دو تپه مصنوعی توفلسبرگ و ماگلبرگ مربوط می‌شود برلین همچنین یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان نیز به شمار می‌آید. برلین، بزرگ‌ترین و از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است. جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این شهر در حال حاضر، آن را به یکی از مهم‌ترین مراکز جلب گردشگر تبدیل کرده‌است. با این‌حال برلین، شهری «فقیر» با وام‌دار است. برلین به عنوان یکی از مراکز فرهنگی جهان در زمان‌های مختلف نقش مهمی بازی کرده‌است: در قرن ۱۸، به عنوان پایتخت پروس، قلب روشنگری بود. در

«دههٔ طلایی سال‌های بیست»، در این شهر بزرگ جشن‌های بی‌شماری برپا شد. امروز نیز برلین، یکی از شهرهای مهم اروپاست که هنوز نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند.

هامبورگ

هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد ازآنتورپ و روتردام است. هامبورگ یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از شانزده ایالت آلمان نیز به شمار می‌آید.

 

در این مقاله به راههای اخذ ویزای شنگن و شرایط اخذ ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شنگن پرداختیم . در پایان توصیه می شود چنانچه علاقمند به دریافت ویزای شنگن هستید قبل از هرگونه اقدام با موسسات حقوقی معتبر تماس گرفته و از مشاوره رایگان وکلای ارشد و کارشناسان زبده این موسسات برخوردار شوید . ویزای توریستی آلمان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی آلمان را از ما بخواهید . مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و دفاتر همکار در ایران آماده پاسخگویی به شما سروران میباشند .

Rating: 5
64 پاسخ
 1. پریناز گفته:

  سلام پسرم متولد ۱۲ .۶سال۸۱ هستش سال ۱۱ تجربی برا ویزاری توریستیگردشگری برا فروردین میتونم بگیرم براش ویزا و خالش برامون عوتنامه میده فقط وثیقه میخاد یا نه

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   معمولا فرزندان پسر اگر به سن 18 سالگی رسیده باشند امکان خروج از کشور به منظور ویزای توریستی برای آنها وجود ندارد. اگر دانشجو باشند و یک پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور داشته باشند می توانند با سپردن وثیقه مرخصی تحصیلی دریافت نمایند و از کشور خارج شوند.

   پاسخ
 2. فاطمه گفته:

  سلام
  من و همسرم یکماه پیش برای ویزای جاب سیکر آلمان درخواست دادیم و خوشبختانه با ویزای هر دو ما موافقت شده. یک پسر دو ساله دارم که مایلم مدتی با ویزای توریستی همراه خودمون ببریم. میخواستم ببینم آیا امکانش هست برای پسرم ویزا بگیرم؟ در نامه موتیواتسیون برای سفارت هم این درخواست رو داشتم که البته اون زمان مدارک پسرم رو نپذیرفت چون ویزای جاب سیکر رو به بچه ها نمیدن. ممنون میشم هر کمکی در این زمینه میتونید به من بکنید. مثلا از طریق کشور دیگه یا همراه یکی از اقواممون مثل خواهرم، هر راهی داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر بخواهید برای فرزند خود ویزای شنگن دریافت کنید فرآیند آن در بهترین حالت حداقل سه تا 4 ماه به طول می انجامد و باید ریسک های کار را نیز در نظر داشته باشید.

   پاسخ
 3. ea79 گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما . من قصد سفر تفریحی 2 هفته ای به آلمان (دوسلدورف) یا اتریش (وین) رو دارم . میخواستم بدونم کدام از این کشور ها بهتر است برای تفریح و آب و هوا و هزینه ها و در کدام از این کشور ها پروسه اخذ ویزا توریستی کمتر طول میکشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز، نظر به اینکه بررسی مدارک متقاضی از حساسیت بالایی برخوردار است و تا حد زیادی به همکاری متقاضی بستگی دارد، بنابراین اعلام دقیق زمان بررسی مدارک امکان پذیر نمی باشد اما شما می توانید از طریق گفتگو با کارشناسان مربوطه در خصوص روند انجام کار اخذ ویزای توریستی آلمان و چگونگی بررسی مدارک اطلاعات دقیق تر را به دست آورید.

   پاسخ
 4. mahdi گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما

  ممنون از اطلاعات مفیدی که در سایت قرار دادید. برای بنده بسیار ارزنده بود.
  یک سوال آیا میتوان از کنسولگری آلمان در کشور دیگر استفاده کرد؟ و اگر امکان پذیر می باشد طی چه شرایطی این امکان وجود دارد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست شما نمی توانید در زمانی که کنسولگری کشوری نظیر آلمان در کشور مبدا یعنی ایران قرار دارد، از سفارت آلمان در کشورهای دیگر اقدام نمایید. مگر اینکه در کشور ثالث اقامت بلند مدت و غیر توریستی داشته باشید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. فرزاد گفته:

  سلام
  مقاله بسیار عالی ای بود خیلی وقت بود در خصوص المان دنبال همچین مقاله کاملی میگشتم ولی نبود ممنونم از سایت بی نظیرتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با سخت گیری های اخیر شما نیاز به نشان دادن علقه های مادی و معنوی به ایران دارید. بنابراین برای افراد مجردی که بدون دعوت نامه از کشور مقابل تمایل به اخذ ویزای توریستی دارند احتمال ریجکتی بالا خواهد بود.

   پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب ، ممنون از مقاله ها و اطلاعات علمی و به روز شما. واقعا این مطالب به ما خیلی کمک میکنه. سپاسگزارم

  Rating: 4
  پاسخ
 7. فرناز گفته:

  مقاله بسیار عالی و جامعی بود.
  جیدمان دقیق مدارک در گزفتن ویزا چقدر تاثیر داره؟
  آیا شخص خودش میتونه این کار رو انجام بده ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   نحوه چیدمان مدارک برای اخذ ویزای توریستی آلمان از عوامل مهم می باشد. به همین دلیل توصیه می شود از متخصصین این امر کمک بگیرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 8. نازنین گفته:

  سپاس از جناب آقای دکتر ملک پور و تیم حرفه ای ایشون که این اطلاعات رو در اختیار دیگران قرار میدهند

  Rating: 5
  پاسخ
 9. Shahrokh گفته:

  سلام عرض ادب و احترام
  بنده قصد مهاجرت به آلمان رو دارم از هر طریقی که بشه همه شرایط رو میتونم فراهم کنم از نظر مالی مشکل ندارم و زبان هم انگلیسی و آلمانی هم میدونم فقط سوالی که دارم بنده مجردم و با مادرم زندگی میکنم و دوری از هم برامون خیلی سخته برای این مسئله چه راه حلی هست چه ویزایی باید اقدام کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه معمولا در پرونده های مهاجرت والدین به عنوان همراه در نظر گرفته نمی شوند. شما باید هر دو جداگانه اقدام کنید. یکی از بهترین راه حل ها برای شما می تواند مهاجرت به اتریش باشد. مادر از شما طریق خودحمایتی و شما نیز از طریق یا کار می توانید اقدام کنید. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته تا شرایط شما با جزئیات بررسی شود و روش های امکان پذیر به شما معرفی گردد. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 10. معین گفته:

  سلام من ۴۵ سالمه کارمندم و ۱۵ سال سابقه کار و بیمه دارم میخواستم بدونم راهی هست که بتونم ویزای یک ماهه آلمان بگیرم؟ سپرده حسابی حدود ۷۰ میلیون دارم و همچنین سند خونه. اگر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای 6 ماهه جستجوی کار آلمان اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 11. مانیا گفته:

  سلام من ۲۸ سال سن دارم و متاهل،دارای حساب بانکی بیش از ۶۰میلیون هستم،دوست نزدیکم آلمان زندگی میکنه میخواستم بپرسم اگر دعوت نامه بفرسته میتونیم با همسرم هر ۲ویزای توریستی بگیریم؟؟ یا خیر؟

  پاسخ
 12. پژمان گفته:

  با سلام
  یه سوال داشتم.
  برای گرفتن ویزای توریستی آلمان آیا نیاز به وثیقه هست ؟ اگر هست به چه دلیل و شرایطش چطوری هست ؟

  پاسخ
 13. پویا گفته:

  باسلام
  من موارد ذیل را دارم میخاستم بدونم با توجه طولانی بودن نوبت مصاحبه در سفارت المان ، با در نظر گرفتن شرایطم چقد احتمال دریافت ویزای المان به صورت توریستی را خواهم داشت:
  سند ملکی و ماشین، حساب بانکیم بالای 30میلیون، شاغل در شرکت خصوصی ، مجرد هستم

  پاسخ
 14. Darya گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور من ۲۰ساله هستم و دانشجو
  من میخوام توریستی برای ۷روز به برلین برم اگه من کارت دانشجوییم یا گواهی اشتغال به تحصیل و بلیط رفت و برگشت هواپیما و برگه ی رزرو هتل برای۷ روز و گردش حساب و باقیمانده حساب اون کسی که میخواد من رو ساپورت کنه به سفارت تحویل بدم آیا من شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟؟؟
  یا حتما باید دعوت نامه داشته باشم؟
  ممنون میشم اگه جواب سوالم رو بدید

  پاسخ
 15. مژگان گفته:

  درود بی پایان به تمام کسانی که خالصانه در راه خدا به خلق خدا کمک میکنند.
  جناب دکتر ملک پور محترم
  من میتونم توسط دوستم ویزای تحصیلی برای یکی از دبیرستانهای آلمان بگیرم فقط ویزای همراه که شامل مادر یا پدر باشه به میزان مدت زمان تحصیل دو ساله فرزندان هم بگیرم.
  ممنون از وقتی که میزارید و پاسخ خواهید داد.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. اخذ ویزای تحصیلی یا توریستی شرایط خاص خود را داراست که در این زمینه بهتر است با وکیل مشورت نمایید. می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. مهدی قشقایی گفته:

  سلام وخسته نباشید ببخشید من برای پدر ومامانم درخواست ویزا داده ام ایا مدارک یعنی شناسنامه وکارت ملی وسند ملکی وکپی های ان به زبان فارسی دریافت میشه یا باید ترجمه کنم در ضمن پدر من بیمه تامین اجتماعی ندارد ولی بیمه مسافرتی می گیرم و البته دعوتنامه غیر رسمی دارند وگردش مالی هم از شعبه ارزی برایشان گرفته ام ورزرو بیلط هم به تاریخ ۱۴روز بعد از وقت سفارت باید بگیرم ولی برگشت برای چه تاریخی باشه ،اگر فرم شنگن را به زبان انگلیسی پر شود ایراد دارد ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
 17. Zahra گفته:

  اگه میشه منو راههنمایی کنین همینجا بگین که آیا من شانسی برای گرفتن ویزا دارم یا نه اگه من گواهی اشتغتال به تحصیل و بلیط رفت و برگشت و واچر رزرو هتل و پرینت حساب ساپورتر رو تحویل سفارت بدم آیا به من ویزا میدن حساب ساپورتر هم۱۷۰میلیون و در گردشه

  پاسخ
 18. Zahra گفته:

  سلام میخواستم بپرسم من ۱۹ساله ام و دانشجو هستم اگه بخوام برای۵روز به هامبورگ برم اگه من گواهی اشتغال به تحصیل و بلیط رفت و برگشت و برگه ی رزرو هتل برای ۵روز و خالم رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم ایا به من ویزا میدهند شانش من چه قدر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما باید توسط وکیل بررسی گردد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. Donya گفته:

  ما چیکار کنیم تا شانش گرفتن ویزا افزایش پیدا کنه؟
  ما که برای مسافرت میخواهیم بریم مجبوریم برای ۴نفر همزان درخواست ویزا بدهیم چون اگر جداگانه درخواست ویزا بدهیم ممکن است یکی مون ویزا رو بگیره بعد اون یکی نگیره بعد کلا دیگه نمیتونیم بریم
  به نظر شما چیکار کنیم تا بتونیم ویزا را بگیریم؟؟؟

  پاسخ
 20. Donya گفته:

  سلام میخواستم بپرسم ما یک خانواده۴نفری هستیم که میخوایم به مدت۷روز برای گردشگری به آلمان (برلین)برویم منو برادرم دانشجو هستیم(برادرم سربازی معاف شده)و پدرم هم در دانشگاه ازاد مشغول تحصیل می باشد
  مادرم هم معلم است
  پدر مادرم(پدربزرگم) میخواهد ساپورتر ما شود اگر ما گواهی اشتغال به تحصیل و مادرم هم گواهی اشتغال به کار بگیرد وبا سند ماشین و واچر بلیط رفت و برگشت و واچر رزرو هتل برای ۷روز وپرینت حساب ساپورتر و گردش حساب ساپورتر رو به سفارت تحویل بدهیم شانس گرفتن ویزا توریستی ما چه قدر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای توریستی برای هر ۴ نفر به طور همزمان مخصوصا برای فرزندان با توجه به شرایط سنی آن ها ممکن است شانس اخذ ویزا را ریسکی نموده و کاهش دهد.

   پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. شما می توانید با اخذ ویزاهای توریستی برای دیدار فرزندانتان اقدام کنید. در صورتی که تمایل دارید خود جداگانه اقامت دائم بگیرید باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  سلام من ۴۶ساله هستم ودودختر ٢٠ساله دارم که منتظر دریافت پذیرش انها از المان هستم وضعیت مالی ام خوبه میخواستم بدونم چطور میتونم برای رفت وامد راحت به المان برای دیدن بچه هام چیکار کنم أقامت داشته باشم

  پاسخ
 23. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد دکتر ملک پور عزیز که همیشه نوری هستن در تاریکی راه های مهاجرت.آقای دکتر میخواستم بدونم آیا میشه ویزای تفریحی به آلمان گرفت و بعد در این هنگام دنبال کار گشت؟اگه جوابتون مثبته بعد از برگشت به ایران وقتی باز مجددا به سفارت مراجعه می کنیم مسئولان سفارت آلمان نمی پرسن شما که تفرحی رفتین کار از کجا پیدا کردین و بگن شما به ما دروغ گفتین؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.