وویزای توریستی آفریقای جنوبی و بررسی شرایط آن

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و شرایط و قوانین اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرارمی گیرد. يكي از انواع ويزاهايي كه افراد متقاضي ورود به آفریقای جنوبی مشتاق اخذ آن مي باشند ويزاي توريستي آفریقای جنوبی می باشد. آیا امکان تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی در خاک این کشور وجود دارد؟ شرایط اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی مانند ديگر كشورها داراي قوائد خاصی است كه در اين مقاله به بررسی هریک از این شرایط می پردازیم. پیشنهاد می شود در صورتی که کشور آفریقای جنوبی را مقصد گردشگری خود قرار داده اید و نسبت به شرایط اخذ ويزاي توريستي آفریقای جنوبی اطلاع کافی ندارید در ابتدا این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس برای تکمیل اطلاعات خود می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه حقوقی MIE اتریش تماس گرفته و با مشاورین موسسه به صورت تخصصی و رایگان مشاوره نمایید تا اطلاعات حقوقی شما ارتقا یابد.

 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و نگاهی بر صنعت گردشگری در این کشور
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و جاذبه های توریستی این کشور
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و انواع آن
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدت درخواست
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و تمدید آن
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و وقت سفارت آفریقای جنوبی
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی با وثیقه یا بدون وثیقه
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و ریجکتی
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی و نکات مهم
ویزای توریستی آفریقای جنوبی 2 ویزای توریستی آفریقای جنوبی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و شرایط عمومی

آفریقای جنوبی متشکل از جامعه ای چند ملیتی است که طیف گسترده ای از اقوام با زبان ها و فرهنگ ها و ادیان مختلف می باشد. آفریقای جنوبی کشوری است در جنوب قاره آفریقا و در بین سواحل دو اقیانوس اطلس و هند قرار گرفته است. کشور آفریقای جنوبی دارای سه پایتخت می باشد که شامل پرتوریا پایتخت قوه مجریه، کیپ تاون پایتخت پارلمان و مجلس قانون گذاری و فونتین پایتخت قوه قضاییه است. یکی از پر جمعیت ترین شهرهای آفریقای جنوبی شهر زبیای ژوهانسبورگ است. در صورتی شما جهت دیدار از آفریقای جنوبی برنامه ریزی کرده اید یک انتخاب مناسب می باشد به لحاظ اینکه کشور آفریقای جنوبی مقصد مناسبی برای سفر توریستی برای شما عزیزان خواهد بود. افراد متقاضی باید توجه داشته باشند که بهترین زمان برای سفر به آفریقای جنوبی از ماه سپتامبر تا ژانویه می باشد.

کار در آفریقای جنوبی 2 ویزای توریستی آفریقای جنوبی

برای بررسی دقیق تر صنعت گردشگری در آفریقای جنوبی به بررسی تعداد بازدید کنندگان از این کشور در سال های اخیر پرداخته ایم. به این منظور نمودار زیر که بیان گر تعداد گردشگران در آفریقای جنوبی می باشد ارائه می گردد.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی 4 ویزای توریستی آفریقای جنوبی

مهاجرت به آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز

افرادی که اقدام به اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی نموده اند باید در نظر داشته باشند جهت اخذ این نوع ویزا همانند دیگر کشورها برای جلب نظر سفارت باید ثابت کند که در کشور مبدا خود علقه هایی دارد که بخاطر علایق خود به کشورش باز می گردد. این مدارک به شرح ذیل است.

 • ارائه فرم تکمیل شده ویزا

  فرم ارائه شده باید به صورت خوانا و با حروف بزرگ انگلیسی تایپ شده باشد.

 • ارائه دو قطعه عکس
 • ارائه کپی بلیط رفت و برگشت به همراه رزرو هتل
 • ارائه مدارک شغلی

  محل کار و سمت شغلی فرد باید مشخص شده باشد وت اریخ شروع به کار و میزان حقوق نیز باید مشخص شود. افرادی که بازنشسته هستند باید حکم بازنشستگی و فیش حقوقی ارائه شود. مشاغل آزاد نیز باید پروانه کسب به همراه کپی گذرنامه ارائه دهند.

 • ارائه کپی از صفحات دوم و سوم و همچنین در صورتی که فرد قبلا به آفریقای جنوبی سفر داشته باید کپی از سفر خود ارائه دهد.
 • ارائه مدارک هویتی و شماره تلفن محل اقامت فرد در آفریقای جنوبی و هتل
 • ارائه نامه و پرینت سه ماه گذشته بانکی فرد
پاسپورت آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدت درخواست

برای اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی افراد متقاضی علاوه بر داشتن مدارک لازم برای ارائه به سفارت باید به مدت 14 روز پیش از ورود به آفریقای جنوبی درخواست خود را ارائه دهند و درخواست اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی را به سفارت این کشور ارائه دهند.

هزینه و مدت اعتبار ویزای توریستی آفریقای جنوبی به شرح زیر می باشد.

 • ویزای 90 روزه مدت زمان صدور ویزا 7 الی 10 روز کاری می باشد و حداکثر مدت زمان حضور افراد به واسطه این ویزا 30 روز می باشد.
 • ویزای تجاری که مدت اعتبار ویزا 30 روز و مدت زمان صدور ویزا 10 روز کاری می باشد.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و تمدید آن

اعتبار ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای اتباع کشورهایی که برای ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزا دارند به مدت 90 روز می باشد. پروسه تمدید ویزای آفریقای جنوبی 30 الی 40 روز به طول می انجامد. البته برای تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی افراد باید از این کشور خارج شوند و مجدد هزینه های ویزا را که به مبلغ 425 رند آفریقای جنوبی معادل 1،350 دلار امریکا پرداخت نمایند.

افراد متقاضی باید توجه داشته باشند برای تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی نباید مدارک جعلی و کذب ارائه شود زیرا این امر باعث می شود که ویزا برای آنها صادر نشود و ویزای آنها رد شود. پیشنهاد ما این است که افراد دلایل قانع کننده جهت تمدید ویزای توریستی خود ارائه دهند.

انواع ویزا در آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و وقت سفارت آفریقای جنوبی

پروسه زمانی وقت دهی سفارت آفریقای جنوبی بسته به زمان کاری و حجم کاری سفارت از 30 الی 40 روز زمان می برد.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی ویزای توریستی آفریقای جنوبی

آدرس سفارت آفریقای جنوبی در ایران: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راچل کوری (27)، ساختمان شماره 11
آدرس سایت سفارت آفریقای جنوبی : http://www.southafricanembassy.ir

شماره های سفارت: 82805916 _ 85319473 

ویزای توریستی آفریقای جنوبی با وثیقه یا بدون وثیقه

شرایط اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی بدون وثیقه برای افراد متقاضی در صورت تکمیل مدارک مورد نیاز و ارائه به موقع آنها به سفارت این کشور امکان پذیر می باشد. یکی از مواردی که در امر اخذ این نوع ویزا می تواند به افرا متقاضی کمک کند داشتن دعوت نامه معتبر می باشد. ولی لزوما نیاز به داشتن دعوتنامه نیست. البته برخی موسسات و وکلای حقوقی در ازای اخذ وثیقه و ضمانت نامه معتبر برای آنها دعوت نامه دریافت می کنند که در ازای آن مبلغی را از افراد دریافت می کنند. متقاضیان اخذ ویزای توریستی می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی در امر ویزای توریستی افریقای جنوبی با وثیقه و بدون وثیقه با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نمایند و اطلاعات خود را دراین زمینه تکمیل و ارتقا دهند.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و خدمات مؤسسه MIE

افراد متقاضی می توانند شخصا ویزای توریستی آفریقای جنوبی را اخذ نمایند ولی با توجه به اینکه بسیاری از قوانین و شرایط پیش روی خود آگاهی ندارند گاها موفق به اخذ این نوع ویزا نمی شوند و عدم آگاهی از مدارک ارائه شده و چیدمان پرونده باعث می شود که ویزای آنها رد شود. در این خصوص پیشنهاد می شود پرونده خود را به عهده وکیل خبره و با تجربه بگذارید تا در اخذ این نوع ویزا پرونده شما با موفقیت پیش رود. موسسه حقوقی ملک پور با تجربه 15 ساله در امر امور مهاجرت و حقوق بین الملل آماده ارائه خدمات حقوق بین الملل و یاری رساندن به افراد متقاضی اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی می باشد. شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره ای موسسه حقوقی MIE اتریش خدمات مشاوره حقوقی دریافت نمایید و فرآیند اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی را به عهده وکلای با تجربه این موسسه بگذارید تا کار شما با موفقیت انجام شود.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و ریجکتی

متقاضیان اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی باید در نظر داشته باشند عدم آگاهی از ارائه به موقع مدارک و چیدمان پرونده می تواند باعث ریجکت شدن ویزای آنها شود. البته در صورتی که با درخواست ویزای توریستی افراد موافقت نشد و ویزای آنها رد شد فرد می تواند مجددا درخواست این نوع ویزا را با تکمیل مدارک خود ارائه دهد. باید در نظر داشت دلایل سفر فرد به این کشور باید از دید افسر ویزا قانع کننده باشد و مدارک باید کامل ارائه شود. افراد باید در نظر داشته باشند درصورتی که افسر ویزا به دلایل ابراز شده از سوی فرد شک کند و یا اینکه مدارک ارائه شده جعلی و کامل نباشد وی می تواند به راحتی ویزای افراد را ریجکت کند. دلایل باید به صورت شفاف نشان دهنده هدف فرد از گردش و سفر به این کشور باشد و فرد باید ثابت نماید در موعد تعیین شده به کشور مبدا خود باز می گردد. در ذیل به بررسی برخی مواردی که باعث ریجکت شدن ویزای افراد می شود می پردازیم.

 • داشتن سو سابقه کیفری
 • ارائه اسناد و مدارک جعلی
 • ارائه پاسپورت مخدوش و آسیب دیده
 • عدم ارائه توضیحات کامل در باب هدف گردشگری فرد
 • ارائه پاسپورت نامعتبر
 • نداشتن برنامه سفر مشخص
 • نداشتن تمکن مالی مناسب
 • عدم ارائه بیمه مسافرتی
 • عدم ارائه مدارک و اسناد محل اقامت

ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت تضمینی و با گارانتی

با توجه به اینکه در امور حقوقی اساسا نمی توان موردی را به صورت صد در صد و تضمینی اعلام کرد افراد متقاضی باید توجه داشته باشند در صورتی که قصد دارند ویزای توریستی آفریقای جنوبی را اخذ نمایند باید علاوه بر تکمیل مدارک خود و ارائه آنها به سفارت پیش از هر اقدامی با وکیل امور مهاجرت مشورت داشته باشند تا اطلاعات کافی در خصوص اخذ این نوع ویزا و روش های دیگر ورود به آفریقای جنوبی کسب نمایند. موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان نمی تواند به صورت صد در صد ویزای افراد را تضمین کند ولیکن در صورت بالا بودن شانس ویزای افراد و مدارکی که افراد ارائه می دهند، مؤسسه حقوقی ملک پور متعهد می شود در صورت عدم نیل به نتیجه مبلغی از افراد دریافت نشود.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و نکات مهم

نکات مهمی که در امر اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی افراد متقاضی باید توجه داشته باشند این است که این نوع ویزا قابل تغییر به انواع دیگر ویزاهای مهاجرتی نیست و افراد نمی توانند به واسطه این نوع ویزا وارد بازار کار شوند و یا اینکه برای پذیرش تحصیلی اقدام کنند. اعتبار ویزای توریستی آفریقای جنوبی بسته به مدت زمان اقامت افراد می باشد و زمانی که فرد وارد خاک این کشور شد شروع اعتبار ویزای وی احتساب می شود. نکته دیگر اینکه افراد برای تمدید ویزای خود باید به کشور مبدا خود بازگردند و درخواست تمدید ویزا را دهند. برای تمدید ویزای توریستی افراد باید توجه داشته باشند که گذرنامه آنها اعتبار حداقل 6 ماه را داشته باشد و این ویزا مجدد به مدت 90 روز تمدید خواهد شد.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای توریستی آفریقای جنوبی و سخن پایانی

با توجه به اینکه کشور آفریقای جنوبی یکی از کشورهای محبوب در بین دیگر کشورهای آفریقایی است و تعداد بیشماری توریست و گردشگر را به لحاظ شرایط آب و هوایی مناسب و طبیعت بکر و محیط زیست زیبا به خود جذب می کند، ما در این مقاله سعی کردیم شرایط پیش روی افراد متقاضی اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی را شرح دهیم تا افراد متقاضی با اطلاعات کافی بتوانند اقدام به اخذ ویزای توریستی این کشور نمایند. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله فوق با مشاورين زبده موسسه حقوقی ملکپور به صورت رايگان جهت تكميل اطلاعات خود مشاوره نماييد. شما از طریق طرح سوالات خود در بخش دیدگاه ها نیز می توانید پاسخ خود را دریابید.