ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و بررسی شرایط آن

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن، مدارک مورد نیاز ویزای تضمینی کانادا و به طور کلی شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اما امکان اخذ ویزای تضمینی کانادا برای ایرانیان وجود دارد؟ آیا برای درخواست ویزای توریستی کانادا ‌یا ویزای مولتی کانادا می بایست حتماً سابقه شینگن در پاسپورت ثبت شده باشد؟ آیا بدون مهر شینگن در پاسپورت می‌توان برای ویزای کانادا اقدام کرد؟ این موضوعات برخی از سوالات شما متقاضیان گرامی در بحث اخذ ویزای کانادا می باشد. به همین جهت سعی گردیده که به صورت ساده و خلاصه وار اساسی ترین و پر اهمیت ترین نکات پیرامون اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن را خدمت شما دوستان گرامی شرح دهیم. این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است و سعی گردیده به تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما متقاضیان گرامی پاسخ دهد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی راجع به ویزای تضمینی کانادا بدون شنگن با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن 1 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و شرایط عمومی آن

کانادا به عنوان شمالی ترین کشور قاره آمریکا و به عنوان دومین کشور بزرگ جهان با مساحتی حدود به ۹،۹۸۴،۶۴۰ کیلومتر مربع، سالیانه دارای بازدیدکنندگان بسیاری می باشد. این کشور به خاطر منابع طبیعی و چشم اندازهای گسترده و دست نخورده و اجین شده با فرهنگ های مختلف که دارای تاریخ چند وجهی است، مشهور می باشد. کشور کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان که از نظر پیشرفت اقتصادی و تکنولوژی روز دنیا است و توانسته با همسایه خود یعنی آمریکا رقابت بسیار نزدیکی داشته باشد. اگر چه باید در نظر داشت که تفاوت های بسیاری بین این دو کشور وجود دارد. کانادا کشوری است که مردمان آن به دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی صحبت می نماید.

کشور کانادا نه تنها از نظر چشم انداز ها و منابع طبیعی بلکه از نظر شرایط اقتصادی، شاخص فساد و احترام به حقوق شهروندی و سطح کیفیت زندگی در زمره کشورهای غنی جهان قرار گرفته و از این لحاظ بسیار سرآمد می باشد. جالب است بدانید کشور کانادا با وجود تنوع فرهنگی و با وجود اقلیت های مختلف و تنوع زبان توانسته این یکپارچگی و مدیریت عالی را بین مردمان خود منسجم سازد. تمام این موارد باعث گردیده که کانادا به عنوان یکی از مقاصد مهم برای سفر و گردشگری شناخته شود. متقاضیان با انگیزه های متفاوتی قصد عزیمت و سفر به کانادا خواهند داشت. اما قبل از هر چیز متقاضیان برای سفـر به کانـادا مستلـزم دریـافت ویـزا می باشند که این نوع ویزای با نام ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی کانادا شناخته می شود، که در ادامه این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در مورد اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و شرایط مورد نیاز دریافت ویزا را خدمتتان اعلام می نماییم.

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 1 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و مدارک مورد نیاز

یکی از مدارکی که می تواند شانس دریافت ویزا را برای افراد بالا ببرد، داشتن سابقه سفر یا Travel History مناسب می باشد. به خصوص سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن می تواند تاثیر مناسبی در بالا بردن شانس ویزای مولتی کانادا باشد. یکی از موضوعات مهم برای افسر ویزا این است که اطمینان حاصل نماید که متقاضی پس از پایان سفر به کشور خود باز می گردد و در کانادا پناهنده نمی شود. یکی از دلایل شایع ریجکتی نیز همین است که افسر ویزا اعلام می کند که از بازگشت متقاضی اطمینان ندارد. پس شما باید به نحوی اثبات کنید که قصد بازگشت به ایران را دارید. یکی از این راه ها داشتن سابقه سفر مناسب است، چرا که این سابقه سفر نشان می دهد که فرد قبلا به کشورهای شینگن سفر کرده و در آن کشور ها درخواست پناهندگی نداده است، بنابراین در صورت سفر به کانادا نیز به کشور خود بازخواهد گشت و شانس بسیار کمی وجود دارد که در کانادا پناهنده شود. اما سفر شینگن تنها راه اخذ ویزای مولتی کانادا نیست، از جمله روش های دیگر این است که شما نشان دهید که در ایران وابستگی دارید و به همین دلیل باز خواهید گشت. این وابستگی می تواند به صورت داشتن دارایی و املاک، اشتغال به تحصیل، استخدام بودن در شرکت ها، وابستگی خانوادگی و امثال آن باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار نیز داشتن دعوت نامه می باشد. در صورت مشورت با وکیل مهاجرت نحوه ارائه مدارک و اسناد برای بالا بردن شانس موفقیت برای شما تعیین خواهد شد.

 افرادی که برای دریافت ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن می بایست علاوه بر فرم درخواست ویزا مدارک مربوط روادید را ارائه دهند که این مدارک شامل موارد زیر می باشد.

 • پاسپورت متقاضی

  لازم به ذکر است کسانی که پاسپورت قدیمی دارند، صفحات اول و صفحاتی که ورود و خروج و یا ویزا در آن درج و ثبت گردیده است را ارائه دهند و سابقه سفرهای خود را نشان دهند.

 • ارائه شناسنامه متقاضی به همراه ترجمه آن

  صورت های بانکی یا نامه استخدام در 4 ماه گذشته

 • در صورتی که متقاضی متاهل می باشد سند ازدواج و ترجمه آن را ارائه نماید.

  صفحات اول، آخر و صفحاتی که تمبر دارند.

 • تکمیل فرم درخواست ویزا مربوط به اطلاعات خانواده

  بلیط هواپیما مسافرتی و رزرو هتل

 • عکس 3*4
 • ارائه ترجمه مدارک تحصیلی و مدارک شغلی

  کلیه صفحات دارای تمبر از گذرنامه قدیمی و جدید شما در 10 سال گذشته

 • ارائه تمکن مالی و ترجمه آن

  با فرمت JPG با حجم کمتر از 240KB

 • در صورت وجود اسناد ملکی باید ترجمه اسناد ارائه گردد.
 • رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا
 • متقاضیانی که دارای دعوت نامه می باشند می توانند به همراه دعوتنامه مدارک مالی شناسایی دعوت کننده را ارائه دهند و یا در صورتی که فاقد دعوت نامه می باشند می توانند رزرو یک هتل را ارائه دهند.

در صورت موافقت با درخواست شما ویزای توریستی کانادا با اعتباری به میزان تعداد سال های اعتبار پاسپورتتان صادر می شود. در ادامه جزئیات دیگر پیرامون اخذ ویزای توریستی کانادا به صورت مالتیپل تشریح می گردد.

راه های مهاجرت به کانادا

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و مدت درخواست

یکی از متداول ترین روش های درخواست ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن درخواست به روش آنلاین می باشد. در این روش متقاضیان می بایست اطلاعات فردی خود را در سایت مربوط به سفارت کانادا ثبت نمایند تا یک حساب کاربری برای آنان ایجاد گردد. در این مرحله پس از آنکه تمامی مدارک متقاضیان اسکن گردید و آپلود شد اکانتی برای آنان ایجاد می گردد. از نکاتی که متقاضیان باید نسبت به آن دقت داشته باشند این است که معمولاً درخواست‌های آنلاین خیلی سریعتر نسبت به درخواست های حضوری مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این روستا متقاضیان بسیاری این سوال را مطرح می کند که مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا بدون شینگن چه میزان به طول می انجامد؟ در حال حاضر با توجه به برنامه ریزی های متداول سفارت مدت زمان درخواست ویزای کانادا حدود ۳۷ روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان با توجه به تعداد پرونده های درخواست می تواند متغیر باشد که زمان آن از طرق سایت درخواست ویزا به آدرس زیر قابل پیگیری است.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/application/check-processing-times.html

ویزای مولتی کانادا 4 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

گرفتن اقامت کانادا

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و تمدید آن

متقاضیانی که قصد دارند ویزای مولتی کانادا خود را تمدید نمایند باید حداقل چند فاکتور اصلی و مهم در باب تمدید ویزای خود را رعایت نمایند که در در ادامه این بخش از مقاله به این مباحث خواهیم پرداخت.

 • زمان درخواست تمدید

  متقاضیانی که قصد دارند به عنوان یک بازدید کننده اقامت خود را در کانادا تمدید نمایند می بایست قبل از پایان وضعیت اقامت خود درخواست خود را اعلام نمایید. به همین علت متقاضیان باید از وضعیت اقامت خود در کانادا مطلع باشند که چه بازه زمانی است که در کانادا اقامت دارند و در صورتی که تمدید اقامت آنان در کانادا تایید گردد مجدد یک پرونده جهت بازدید برای این افراد رقم زده می شود.

  یکی از عواملی که در تمدید ویزای کانادا تاثیر گذار است سابقه بازدید کنندگان در این کشور می باشد. بنابراین افرادی که قصد دارند اقامت خود را به عنوان بازدید کننده تمدید نماید و یا مجوز اقامت خود را تغییر دهند می بایست حداقل ۳۰ روز قبل از پایان وضعیت اقامت خود درخواست خود را اعلام نمایند.

 • نحوه ثبت درخواست جهت تمدید ویزای کانادا

  در بیشتر موارد متقاضیان برای تمدید ویزای کانادا باید به صورت آنلاین اقدام نماید. چرا که متقاضیان با ثبت در خواست خود به صورت آنلاین می توانند روند رسیدگی به پرونده خود را تسریع ببخشند و کنسولگری با دریافت درخواست در اسرع وقت می تواند شما را در راستای درخواست تان کمک نمایند. در صورتی که متقاضیان قبلاً درخواست خود را به صورت کتبی اعلام نموده اند نیازی به درخواست مجدد به صورت آنلاین نیست.

 • پس از ارائه درخواست

  در زمان مشخص شده درخواست شما بررسی می شود و نتیجه به شما اعلام می شود، ممکن است اعلام نتیجه درخواست شما بیش از 100 روز به طول انجامد. در صورتی که از زمان بررسی اعلام شده به شما بیشتر گذشته باشد می‌توانند از طریق وب سایت و یا یکی از روش های آنلاین و یا از طریق درخواست کتبی درخواست خود را پیگیری نمایند.

  اما متقاضیان قبل از منقضی شدن اقامت خود در کانادا درخواست خود مبنی بر تمدید اقامت خود در کانادا را دارند می توانند تا زمان تصمیم گیری در مورد شرایطشان به طور قانونی در کانادا بمانند.

ویزای مولتی کانادا

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و وقت سفارت

متقاضیانی که قصد اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن را دارند می بایست از قبل وقت سفارت را دریافت نمانید. وقت سفارت به صورت اینترنتی قابل اتخاذ است و شما باید با مراجه به وبسایت مربوط به سفارت وقت مراجعه به سفارت را رزرو نمایید. نکته قابل اهمیت در حال حاضر برای کسب ویزای تضمینی کانادا اشاره به این موضوع است که سفارت کانادا در ایران هیچ فعالیتی ندارد و تمام امور مربوط به سفارت کانادا در ایران به حالت تعلیق در آمده است. بنابراین تمام شهروندان ایرانی جهت دریافت ویزای تضمینی کانادا می‌توانند از سفارت کانادا در کشور های همسایه همانند سفارت کانادا واقع در آنکارا و مراجعه به آن مراحل قانونی درخواست دریافت ویزا را طی کنند. آدرس وبسایت های مربوط به سفارت کانادا رد زیر نمایش داده شده است.

مرکز درخواست ویزا کانادا در ترکیه https://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/
مرکز درخواست ویزا کانادا در ابوظبی، امارات متحده عربی https://www.vfsglobal.ca/canada/uae/
اداره مهاجرت کانادا https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

ویزای مولتی کانادا 3 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و پروسه اقدام

جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا توسط متقایان می بایست مراحل زیر طی گردد.

 • گام اول در این زمینه اشاره به این موضوع می باشد که قبل از هرچیز متقاضیان باید هدف بازدید و سفر خود را از کشور مقصد مشخص نمایند در این راستا کارکنان کنوسلگری در کل این مراحل به متقاضیان کمک می کند. در وهله اول این پروسه ماهیت اداری دارد و به طور دقیق نمی توان گفت که پردازش آن چه مدت طولانی خواهد بود بنابراین این موضوع غیر قابل پیش بینی است.

 • گام بعدی، ارسال درخواست ویزا به مرکز درخواست ویزا خواهد بود. در این مرحله متقاضیان می توانند با تکمیل فرم درخواست ویزا و ارائه آن در وبسایت سفارت همراه با مدارک مکفی درخواست خود را ثبت نماید.

 • گام سوم در این زمینه پرداخت هزینه های سفارت می باشد. بعد از تکمیل مدارک و ساخت اکانت و پرداخت هزینه های ویزای تضمینی کانادا و نامه انگشت نگاری در اکانت متقاضی قرار می گیرد و یک فرصت یک ماهه به متقاضی داده می شود تا شخص بتواند در محل مورد نظر حضور به عمل آورند. پس از انگشت نگاری متقاضیان باید منتظر جواب سفارت بمانند.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن با وثیقه یا بدون وثیقه

در راستای اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن یکی از مدارکی که می تواند تاثیر به سزایی در توجیه نمودن آفیسر ویزا برای ورود متقاضیان به آن کشور شود داشته باشد، دعوت نامه از سمت کانادا است. اما به طور کلی می توان گفت عوامل بسیاری اعم از سوابق بازدید و سفر به حوزه شینگن، ارائه تمکن مالی مکفی، شرح وضعیت متقاضی در کشور خود و ارائه علقه های مادی و معنوی به کشور خود می تواند تاثیر مثبتی در روند پرونده بگذارد. تمام عواملی که در بالا به آن اشاره شد در راستای صدور ویزای تضمینی کانادا و یا جلوگیری ریجکتی این ویزا نقش بسزایی دارد.

اما بسیاری از متقاضیانی که امکان ارائه دعوت نامه از سمت دوستان و آشنایان خود را به سفارت ندارند، می‌توانند از موسسات مهاجرتی کمک شایانی دریافت کنند. شما عزیزان می توانید در قبال دریافت یک دعوتنامه از سمت موسسات مهاجرتی مبلغی را به عنوان وثیقه در اختیار موسسه قرار دهید و با دریافت این دعوتنامه و با قرار دادن آن در پرونده خود شانس اخذ ویزای کانادا را افزایش دهید. قابل ذکر است که متقاضیان باید دقت داشته باشند که این مبلغ صرفاً به عنوان وثیقه اختیار موسسه قرار خواهد گرفت که در زمان بازگشت شخص به کشور مبدا مبلغ تمام و کمال به متقاضی عودت داده می شود.

ویزای مولتی کانادا 2 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و خدمات مؤسسه MIE

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امور مهاجرتی، در خصوص روش های مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد مشاوره های آنلاین و تخصصی ارائه می دهد. فلذا شما عزیزان که در سدد اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن هستید می توانید از طریق تماس با موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید و از شرایط و صحت اخذ ویزای مولتی کانادا مطلع گردید. چرا که تمامی موسسات و وکلای خبره در زمینه مهاجرت نمی توانند ادعای تضمین ویزا نمایند و فقط کنسولگری کشور مبدا می تواند در این راستا اظهار نظر کند و نسبت به شرایط متقاضیان امکان اخذ ویزا و یا رد آن را تعیین نماید. فلذا شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی با رزرو وقت مشاوره اسکایپ با کارشناسان ارشد جهت بررسی جزئیات پروسه اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن اطلاعات خود را افزایش دهید و احتمال ریسک های موجود را در پرونده بررسی نموده و ریسک های پرونده خود را به حداقل برسانید.

ویزای مولتی کانادا 1 ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و ریجکتی

اما عواملی که باعث می شود سفارت و کنسولگری، درخواست ویزای توریستی کانادا متقاضی را رد کند، دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد. در واقع این نظر آفیسر ویزا می باشد که می تواند تعیین کنند که دلیل ریجکتی متقاضی چه موضوعی می تواند باشد. در واقع در صورتی که آفیسر ویزا از اطلاعات ارائه شده توسط متقاضیان قانع نگردد و یا احساس نماید که با اطلاعات اشتباه و یا دروغین رو برور است از تائید در خواست ویزای شخص امتناع کرده و پرونده با ریجکتی آنان روبرو خواهد شد. از دلایل عمده که پرونده بسیاری از متقاضیان با ردی مواجه می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • سوء پیشینه کیفری
 • ارائه مدارک جعلی
 • عدم توجیه دلایل سفر به کانادا و عدم برنامه ریزی در زمان سفر
 • معتبر نبودن پاسپورت
 • نداشتن دلایل مکفی جهت بازگشت به کشور مبدا
 • ارائه ندادن دعوت نامه
 • عدم ارائه توان مالی مکفی و عدم توان پوشش هزینه های سفر
 • تشخیص در ارائه مدارک هویتی غیر معتبر
 • عدم ارائه بیمه مسافرتی

اگر درخواست شما رد شد، درخواست مجدد با همان اطلاعات، حتی با وجود وکیل مهاجرتی این تصمیم را تغییر نمی دهد و شما باید دلیل ریجکت شدن ویزا را برطرف نموده و با اطلاعات جدید درخواست خود را تکرار کنید. درخواست بار دوم شما همانند بار اول پردازش می شود و زمان رسیدگی به پرونده شما نسبت به دفعه اول افزایش یا کاهش نخواهد یافت. مؤسسه حقوقی ملک پور سابقه دریافت ویزا برای بسیاری از افراد با سابقه ریجکتی را دارد و به شما توصیه می کنیم برای رفع ریجکتی خود با ما تماس بگیرید.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن با گارانتی

در اخذ ویزای تضمینی بالاخص ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن نکته بسیار مهمی که لازم دانستیم به آن اشاره کنیم تضمینی بودن و یا تضمینی نبودن این نوع ویزا می باشد. متقاضیانی که قصد کسب ویزای کانادا را دارند باید در نظر داشته باشند که هیچ گونه ضمانت و گارانتی در این زمینه وجود نخواهد داشت ولیکن گاهی در صورت بالا بودن شانس ویزا به واسطه مدارک قوی موکل، مؤسسه متعهد می شود در صورت عدم نتیجه بخش بودن پروسه ویزا، مبلغی دریافت نشود. در نهایت می توان گفت که برای هر کشور عوامل مهمی اعم از نظر آفیسر ویزا و همینطور سیاست های پیش رو و روابط سیاسی بین کشورها در اخذ روادید ویزا تاثیر گذار است. شما عزیزان می توانید با همراهی کانال های تلگرام و اینستاگرام مجموعه MIE پرونده های موفق را در خصوص روش های متفاوت مهاجرت بررسی نموده و به تاریخ و استیکر ویزاها دقت بفرمایید. در راستای تضمینی بودن ویزای کانادا از سمت مجوعه MIE  در صورت موفق نبودن پرونده متقاضی مبلغ پرداختی شما عزیزان به شما بازگردانده خواهد شد.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و نکات مهم

اما برای بررسی نکات مهم در باب اخذ ویزای مولتی کانادا بدون شینگن می توانید مطلب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

 • داشتن ویزای شینگن برای دریافت ویزای کانادا امری الزامی تلقی نمی گردد اما در زمان در خواست شما برای ویزای کانادا می تواند کاملا موثر باشد. این قانون نا نوشته می باشد و به صورت تجربی به اثبات رسیده است چرا که در بررسی پرونده های ریجکتی از کانادا در نامه ریجکتی سفارت کانادا علت ریجکتی عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر ذکر می شود. از دیگر مزایای استفاده از ویزای شینگن جهت اثبات بازگشت متقاضی از سفر به کانادا تلقی می شود بدین شکل که متقاضی با داشتن ویزای شینگن آفیسر ویزا را مطمئن می گرداند که اگر قصد ماندن در کشوری را داشته باشد از همان ابتدا کشوری را در اتحادیه اروپا جهت درخواست اقامت خود مطرح می کرد.

 •  یکی دیگر از عواملی که در دریافت ویزای تضمینی کانادا می تواند بسیار تاثیر گذار باشد داشتن دعوت نامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه می تواند از سمت یک شرکت یک دوست یا اقوام باشد.

 • نشان دادن وابستگی های مادی و عاطفی در ایران نیز می تواند تاثیر مثبتی در روند پرونده شما بگذارد. وابستگی ها را می توان با نشان دادن سند املاک، فیش حقوقی که نشان دهنده اشتغال شما در ایران می باشد، اسناد نشان دهنده محصل بودن شما در ایران، وابستگی های خانوادگی مانند داشتن والدین وابسته به شما یا همسر و فرزند در ایران، نشان داد.

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن و سخن پایانی

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن، شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا و مدت زمان لازم جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا به صورت کاملا علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور کل صنعت توریسم به دلیل جریانات اقتصادی که شامل سوددهی بسیار بالایی می باشد در بسیاری از کشورهای توسعه یافته اهمیت بالایی دارد و همه ساله افراد متمول و ثروتمند را سمت خود جذب می کند. این مقاله توسط تیم موسسه MIE اتریش و با برخورداری از دانش کارشناسان مجرب تهیه و تنظیم گردیده است و سعی گردیده اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن با استفاده از منابع معتبر در دسترس شما عزیزان قرار گیرد. امیدواریم با خواندن این مقاله سوالات و ابهامات ذهنی شما مبنی بر اخذ ویزای تضمینی کانادا برطرف گردد. با این حال در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تماس تلفنی دریافت مشاوره رایگان شرایط خود را در این راستا بررسی نمایید. شما عزیزان می‌توانید در انتهای مقاله و درقسمت دیدگاه ها و یا با مراجعه به بخش سوالات مهاجرت در منوی سایت نیز نظرات و سوالات خود را مطرح نموده تا کارشناسان حقوقی ما در کمترین زمان ممکن پاسخ دقیق آن را خدمتتان اعلام نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. میلاد گفته:

  سلام
  من ۳۳ سال دارم و مجرد هستم و مدیر مالی پمپ بنزین هستم که متعلق به خواهرم هست.گردش مالی حساب من در ماه حدودا ده میلیارد تومان میباشد.یک واحد آپارتمان به ارزش هشتصد میلیون تومان دارم.صدو پنجاه میلیون تومان پول نقد دارم.با مادرم زندگی میکنم.ایشان مسن هستند و من از ایشان مراقبت میکنم.برای دیدن دوستم میخوام سفر یک ماهه به کانادا برم.سابقه سفر به هیچ کشور خارجی ندارم.دعوتنامه هم ندارم.آیا شما میتوانید با این شرایط به من کمک کنید تا ویزا بگیرم.
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 2. امجد گفته:

  سلام . من و همسرم براي كار در سليمانيه عراق هسنيم براي ادامه تحصيل و يا شغل ميخواهيم به كانادا مهاجرت بكنيم . چطوري با شما ارتباط برقرار بكنيم و بتونيم مدارك رو به دستتون برسونيم و بررسي وضعيت مارو بكنيد و ببينيم چكار ميتونيم انجام بدهيم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در ابتدا سن، تحصیلات، دانشگاه محل تحصیل، مدرک زبان خود و همسرتان را به همراه میزان سرمایه اعلام نمایید تا بتوانیم شرایط کلی شما را برای کار و تحصیل در کانادا ارزیابی کنیم.

   پاسخ
Rating: 5