ویزای تحصیلی مجارستان

اخذ ویزای تحصیلی مجارستان 2018 در کمترین زمان و با کمترین هزینه چگونه امکانپذیر است؟ برای تحصیل در کشورهای اروپایی کدامیک دارای هزینه هایی پایینی هستند؟ آیا ویزای تحصیلی مجارستان در نهایت موجب به اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا می گردد ؟ مدارک مورد نیاز جهت ویزای تحصیلی مجارستان چیست ؟ کدام یک از دانشگاه های مجارستان مورد تائید وزارت علوم و بهداشت ایران می باشد ؟ وکیل مهاجرت چه نقشی در ویزای تحصیلی مجارستان دارند و آیا همکاری با وکلا تاثیر مثیتی در روند پروسه مهاجرتی شما خواهد داشت ؟

وکلای متخصص در زمینه مهاجرت به مجارستان بهترین افراد برای مشاوره و استارت یک مهاجرت قانونی و ویزای تحصیلی مجارستان می باشند ، قبل از هر اقدامی جهت ویزای تحصیلی مجارستان از مشاوره و راهنمایی دفاتر و موسسات حقوقی که فعالیت قانونی دارند استفاده نمائید تا با اطمینان خاطر به کشور مورد نظرتان مهاجرت نمائید .

قبل از ارائه توضیحات در مورد ویزای تحصیلی مجارستان نیاز می بینیم که شما را با نظام آموزشی در این کشور و دانشگاه های این کشور آشنا سازیم ، تا در انتخاب کشور ایده آل بهترین تصمیم گیری را داشته باشید .

پس از گذراندن مراحل ازمون و ثبت نام اولیه کورس تحصیلی شما اغاز خواهد شد که به زبان انگلیسی برگزار می گردد . مدت زمان تحصیل در مجارستان دقیقا همانند کشور ایران می باشد .

دوره های آموزشی پرتقاضا در مجارستان

دوره های زبان در مجارستان

دوره های پیش پزشکی

در حال حاظر بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند زبان خود را در کشورهای دیگر ارتقاء دهند که البته در این باره انتخاب های زیادی پیش روی افراد نیست ، در حال حاظر کشورهای زیادی نیستند که می شود با پذیرش دوره ی زبان موفق به اخذ ویزا شوید ، اما همچنان کشور مجارستان جزء گزینه هایی است که شما می توانید با شانس بالا ویزای دوره ی زبان دریافت نمائید .

حال برای ورود و ادامه تحصیل در رشته و مقاطع مختلف شرایط متفاوت می باشد ، معمولا برای تحصیل در رشته های پزشکی مجارستان گزینه ای ایده آل می باشد ، چرا که شما می توانید با پرداخت هزینه های خیلی کمتر تحصیل خود را در این کشور که نسبت به انگلستان و سایر کشورهای انگلیسی زبان دارد ادامه دهید .

تحصیل در رشته های پزشکی در مجارستان

پس از گذراندن یک دوره ی یکساله در کالج های پیش پزشکی شما می توانید پس از آزمون ورودی موفق به ورود به این رشته ها شوید .

برخی از رشته هایی که در کشور مجارستان آزمون ورودی را دارند به شرح ذیل می باشد :

رشته روانشناسی ، باید هیئت علمی رشته روانشناسی در دانشگاه مربوطه شما را تأئید نمایند . مفاد آزمونی رشته روانشناسی بنا بر

اساس دروس رشته روانشناسی و زبان انگلیسی خواهد بود . لذا داشتن انگیزه و اثبات آن در زمینه پذیرش دانشگاه می تواند بسیار تأثیر گذار باشد .

رشته بهداشت ، که معمولا از دروس رشته های پزشکی آزمون گرفته می شود و این آزمون به صورت شفاهی از متقاضی گرفته خواهد شد . در این آزمون نیز همانند سایر آزمون های رشته های دیگر زبان انگلیسی شما نیز سنجیده خواهد شد . انگیزه نامه نیز باید به همراه آزمون تسلیم دانشگاه نماید تا پذیرش دانشگاه برای شما صادر گردد .

رشته دامپزشکی ، در دو مرحله به صورت شفاهی و کتبی آزمون این رشته برگزار می شود و پس از موفقیت در آزمون های مربوطه مفاد تحصیلی خود و زبان انگلیسی شما می توانید با کسب نمرات مکفی پذیرش تحصیلی را از دانشگاه مربوطه اخذ نمایید .

فوق لیسانس در کشور مجارستان :

در مقطع فوق لیسانس در کشور مجارستان می بایست شما مدرک لیسانس در دانشگاه های مورد تأیید کشور مجارستان را اخذ نموده باشید . کسب نمره مورد تأیید و رشته تحصیلی شما نقش مهم و به سزایی در پذیرش تحصیلی شما ایفا می کند .

لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت بهداشت ایران :

دانشگاه سملوایز بوداپست * دانشگاه آلبرت سنت جورجی در سگد * دانشگاه پچ * دانشگاه دبرسن در دبرسن

لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت علوم ایران :

دانشگاه فنی بوداپست * دانشگاه فنی میشکولس * دانشگاه کشاورزی گودولو * دانشگاه کشاورزی پانون * دانشگاه دبرسن * دانشگاه کوروینوس * دانشگاه صنایع غذایی * دانشگاه اتوش لورند

تحصیل مقطع دکتری در مجارستان :

در مقطع دکتری در کشور مجارستان می بایست مدرک مورد تأیید از دانشگاه های مورد تأیید مجارستان را اخذ نمایید . و لذا نسبت به گرفتن سوپروایزر و استاد راهنما اقامات ثانویه را انجام دهید . در این مقطع دانشجو می بایست مدارک تحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را ترجمه نماید . رزومه و حداقل دو توصیه نامه از محل تحصیل و چنانچه سابقه کاری را دارد تسلیم نماید . و یک طرح تحقیقاتی به انضمام موارد فوق الذکر به دانشگاه ارسال نمایید .

امتیازات کشور مجارستان برای تحصیل :

علاوه بر حضور کشور مجارستان در حوزه کشورهای شنگن ، مدرک تحصیلی کشور مجارستان مورد تأیید 25 کشور در سطح اروپا و کشور کانادا و امریکا می باشد .

پایداری اقتصاد کشور مجارستان یکی از عللی است که سبب تمیز کشور مجارستان نسبت به سایر کشور های حوزه شنگن می باشد و تأثیر مستقیم بر هزینه های زندگی در کشور مجارستان گذاشته است .

کسب اقامت از طریق تحصیل در کشور مجارستان یکی دیگر از امتیازات مجارستان است که به نحوی اقامت اتحادیه اروپا را به شما اعطا خواهد نمود . و شما از طریق تحصیل در کشور مجارستان می توانید شهروند درجه دوم در مجارستان باشید . که امتیازات برابر با شهروند درجه یک مجاری را خواهید داشت به جز حضور در انتخابات ، مجلس و مواردی از این قبیل که شما از آنها نمی توانید بهره مند گردید .

رنکینگ عالی دانشگاه ها و کالج های کشور مجارستان در سطح رنکینگ جهانی که اعتبار مدرک تحصیلی شما را دو چندان خواهد نمود .

تسلیم مدرک دکتری حرفه ای در پایان تحصیل که امکان ادامه تحصیل برای متقاضی سهل تر گردد .

موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در امور مهاجرتی می تواند بهترین مشاور شما در زمینه ویزای تحصیلی مجارستان باشد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی مجارستان و دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین حقوقی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط گرفته و از تجربیات آنان بهره مند گردید .

Rating: 4
13 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کشورهای بهتری مانند کانادا برای تحصیل فرزندانتان وجود دارند که امکان همراهی شما با ایشان را نیز داشته باشند که نیازمند دانستن میزان سرمایه و سایر شرایط شماست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت هرچند باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 1. samaneh گفته:

  با سلام. مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد مورد تایید دانشگاه های مجارستان هست یا خیر ؟ و با این مدرک میتوان برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در این کشور اقدام نمود ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام بله امکان پذیر است . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  سلام میخاستم بپرسم در دانشگاه معتبر دندانپزشکی مجارساتن شرایط سنی وجود داره ،اگه اره چند سال؟؟سپاس

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.