وکیل مهاجرت در گیلان و بررسی آن

وکیل مهاجرت در گیلان، خدماتی که ارائه می کند و شرایط انتخاب یک وکیل مهاجرتی متهعد و با سابقه در گیلان و دفتر امور مهاجرتی در گیلان در این مقاله مورد نقد و تحلیل علمی قرار می گیرد. یک وکیل مهاجرتی معتبر چه نشانه هایی دارد؟ تعهد و تخصص وکیل مهاجرت در گیلان را چگونه باید سنجید؟ چگونه می توان از اعتبار یک دفتر مهاجرتی در گیلان مطلع شد؟ تلاش این نوشتار این است که به پرسش هایی نظیر آنچه مطرح شد و همچنین پرسش های دیگری که در مورد وکیل مهاجرت در گیلان در ذهن شما تداعی می گردد پاسخ داده شود. همچنین امید است که با مطالعه این مقاله بتوانید معیار های تشخیص یک وکیل معتبر و متعهد را به دست آورید. همواره افراد زیادی در سراسر ایران میل به مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت کشور دیگری را دارند اما به دلیل عدم آشنایی با قوانین مهاجرتی و حقوق بین الملل سبب می گردد در دام افراد سودجو و شیاد گرفتار شوند و هم از لحاظ روحی و هم از نظر مادی ضررهای هنگفتی را متحمل می شوند. شما خواننده گرامی هنگامی که این مقاله را مطالعه نمایید قادر خواهید بود با خیالی آسوده در خصوص انتخاب وکیل مهاجرت در گیلان اقدام نمائید. در صورت بروز هر نوع ابهامی در این خصوص می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش تماس برقرار نموده و راهنمایی لازم و رایگان در خصوص انتخاب وکیل مهاجرت در گیلان دریافت دارید.

در این مقاله در خصوص انتخاب وکیل مهاجرت در گیلان در موارد زیر بررسی می نماییم:

 • وکیل مهاجرت در گیلان و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ویژگی مشاوران حرفه ایی
 • وکیل مهاجرت در گیلان و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ارائه خدمات به صورت آنلاین
 • وکیل مهاجرت در گیلان و میزان سابقه کار در امر مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در گیلان و چرایی انتخاب موسه حقوقی ملک پور
 • وکیل مهاجرت در گیلان و موسس آن آقای دکتر امیر محمد ملک پور
 • وکیل مهاجرت در گیلان و دلایل اعتماد بر موسسه همکار موسسه حقوقی ملک پور
5 وکیل مهاجرت در گیلان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت در گیلان و شرایط عمومی

وکیل مهاجرت در گیلان اگر به صورت هوشمندانه و صحیح انتخاب شود می تواند برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت دارند بهترین دست آورد ها را به دنبال داشته باشد. افراد زیادی در سراسر کشور به امید یک زندگی بهتر و ساختن آینده ای مطلوب برای خود و فرزندان خود اقدام به مهاجرت می نمایند. اما طیف وسیعی از این افراد چون به قوانین کشورهای دیگر آشنایی ندارند نمی توانند کشور مقصد خود را به درستی انتخاب نمایند و یا اگر خودشان قصد انجام امور مهاجرتی خود را دارند و شیوه آماده سازی مدارک را به درستی انجام ندهند ممکن است پرونده شخص متقاضی ریجکت شود و این سابقه ریجکتی می تواند سبب پیچیده شدن پرونده گردد. در این زمان است که نقش یک وکیل مهاجرتی کار آزموده و خبره و یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه می تواند پر رنگ شود. برای این که بتوانید آینده خود را ترسیم نمایید باید از مشاوره یک شخص متعهد و کارآزموده که به قوانین کشورها تسلط داشته باشد می تواند کمک شایانی برای شما باشد. در واقع در ابتدا بایستی با کمک یک مشاور مسلط راه های مهاجرت ترسیم شود و با کمک وی بتوانید با یک وکیل مهاجرتی متخصص، این مسیر پیچیده و طولانی و حساس را طی نمایید. به طور کلی برای مهاجرت به خارج از کشور 6 روش وجود دارد که عبارتند از : ازدواج، کار، تولد فرزند، تحصیل، سرمایه گذاری و پناهندگی که موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچ گونه اقدامی اعم از مشاوره یا اقدام ندارد و به همه عزیزانی که قصد مهاجرت دارند اکیداً توصیه می نماید که اگر شرایط مهاجرت را دارا نمی باشند از پروسه پناهندگی هم اقدام نکنند چرا که با انجام این کار آینده خود را تباه می سازند. اما در 5 روش دیگر وکیل مهاجرتی شما باید تسلط کامل در نحوه چیدن مدارک و نحوه برخورد با افسر سفارت مورد نظر داشته باشد تا شانس اخذ ویزای شما بالا باشد.

وکیل مهاجرت در گیلان و ویژگی مشاوران حرفه ایی

وکیل مهاجرت در گیلان و سایر استان ها بایستی دارای خصوصیات ویژه ایی باشد تا بتواند گره ای از مشکل متقاضی خود باز کند نه اینکه بر مشکلات افراد اضافه نماید. مشخصات یک مشاور حرفه ایی و یک وکیل مهاجرت کارآزموده به قرار زیر است:

 • مسلط بودن بر قوانین مهاجرتی تمامی کشورها
 • دارای فن بیان خوب و مودبانه در هنگام صحبت با موکل
 • آشنایی کامل به یک یا چند زبان خارجی
 • داشتن خلاقیت و اعتماد به نفس و سرعت عمل کامل در مرحله سنجش شرایط مشتری
 • وقت شناسی
 • اخلاق مداری
 • دلسوزی
 • داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق بین الملل و گذراندن دوره های تخصصی در خصوص علم مهاجرت
 • به روز بودن و داشتن اطلاعات متفرقه مناسب

این ویژگی ها تنها برخی از خصوصیات یک وکیل مهاجرتی معتبر و مشاور خوب می باشد و مشاور مهاجرتی بایستی در ابتدا شرایط عمومی شخص متقاضی را سنجیده و با اتکا بر علم و آگاهی خود بهترین تصمیم و امکانپذیرترین راه مهاجرتی افراد را اتخاذ نماید همچنین مشاور بایستی رابط ارتباطی متقاضی مهاجرت با یک وکیل کارآزموده باشد و متقاضی پس از انجام یک مشاوره تخصصی در خصوص مسیر مهاجرتی افراد تمامی شرایط شخص را سنجیده و از لحاظ حقوقی افراد متقاضی را آماده نماید و باید ها و نباید های مهاجرتی را به وی گوشزد کند تا پس از اتمام مشاوره شخص متقاضی با خیالی آسوده اقدام به عقد قرارداد نماید.

وکیل مهاجرت در گیلان باید بهترین تصمیم را برای موکل خود اتخاذ کند چرا که هرگونه مشاوره اشتباهی می تواند منجر بر تباه کردن آینده افراد متقاضی و از بین بردن سرمایه شخص باشد.

3 وکیل مهاجرت در گیلان

وکیل مهاجرت در گیلان و خدمات و توانایی های او

وکیل مهاجرت در گیلان و دفتر امور مهاجرتی معتبر در گیلان علاوه بر خصوصیات فردی و اخلاقی که عنوان شد باید از توانایی های دیگری نیز برخوردار باشد. این درست است که مشاوره صحیح و کامل باید ارائه شود اما در کنار این مشاوره و راهنمایی تخصصی می بایستی در خصوص پروسه های عملی مسیر مهاجرت اقدامات لازم را انجام دهد این اقدامات شامل تعیین وقت سفارت، آماده سازی و چیدن مدارک، درصورت لزوم انجام مذاکره با موسسات خارج از کشور در خصوص مهاجرت شخص و آموزش افراد متقاضی برای نحوه برخورد با افسر سفارت مورد نظر از جمله خدماتی است که یک موسسه مهاجرتی باید در این خصوص خدمات درخوری ارائه کند و از ابتدا تا لحظه اخذ ویزا همراه با موکل باشد. 

مجدد متذکر می شویم که پروسه تهیه و آماده سازی مدارک بسیار حساس می باشد و در صورت هرگونه اشتباهی در این فرآیند ممکن است در خصوص اخذ ویزای متقاضی مشکل ایجاد شود. به همین دلیل توانایی های دفتر مهاجرتی که انتخاب می نمایید و وکیل مهاجرتی منتخب بسیار مهم و حیاتی است. تعداد پرونده های موفق یا وکیل مهاجرتی و حتی توانایی های وی در خصوص رفع ریجکتی پرونده هایی که شخص متقاضی خودش اقدام کرده باشد می تواند توانایی های وکیل مهاجرتی را نشان می دهد.

مشاوره تخصصی

وکیل مهاجرت در گیلان و ارائه خدمات به صورت آنلاین

با توجه به شرایط زندگی مدرن امروزی و مشغله های کاری افراد متقاضی، وکیل مهاجرت در گیلان و سایر استان ها بایستی بستر های مناسب را برای مراجعین خود فراهم آورند تا با بهره گیری از امکانات لازم به صورت آنلاین و غیر حضوری انواع خدمات عنوان شده را به افراد ارائه نماید تا هم از وقت افراد و هم از هزینه های شخص صرفه جویی لازم صورت پذیرد. این امر نشان از قدرت و به روز بودن آن موسسه مهاجرتی و آگاهی کامل آن موسسه بر علوم روز می باشد. با توجه به پیشرفت های علمی و ارتباطی وکیل مهاجرت در گیلان باید با نیاز روز جامعه آگاه بوده و انواع خدمات را به صورت غیر حضوری و آنلاین ارائه نماید. علاوه بر این موسسه مهاجرتی معتبر را افراد باید بتوانند در جستجو های اینترنتی خود به راحتی پیدا کرده و در همان محیط سایت های آن موسسه بتوانند با موسسه مورد نظر خود ارتباط برقرار نمایند و بصورت آنلاین پاسخ خود را دریافت دارند.

ارتباط با ما

وکیل مهاجرت در گیلان و میزان سابقه کار در امر مهاجرت

وکیل مهاجرت در گیلان باید از سابقه کاری خوبی برخوردار باشد. این امر بسیار بدیهی است که همه افراد در خصوص امور مهمی که قصد انجام اش را دارند به خصوص امر مهمی مثل مهاجرت رزومه و سابقه وکیل مهاجرت و موسسه مهاجرتی را مدنظر قرار دهند. این امر با در نظر گرفتن تعداد پرونده های موفق وکیل مهاجرتی و تعداد ویزاهایی که در طول یک ماه اخذ می نماید و تنوع ویزاهای اخذ شده چه از لحاظ کشور های مختلف چه از نظر روش های متفاوتی که ویزا را اخذ نموده است نشان از تبحر و سابقه وکیل مهاجرتی دارد. علاوه بر مواردی که ذکر شد یک امر مهم این است که مشتری های قبلی یک موسسه مهاجرتی آشنایان خود را برای مهاجرت به آن دفتر معرفی نمایند و این نکته بیانگر مشتری مداری، علم و سابقه مثبت وکیل مهاجرت می باشد. تنها یک خصوصیت نمی تواند منجر به ایجاد یک سابقه کاری مثبت برای یک وکیل مهاجرت نمی شود بلکه مجموع خصوصیاتی که ذکر شد باعث ایجاد یک سابقه کاری مثبت برای وکیل مهاجرت می گردد.

وکیل مهاجرت در گیلان و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

وکیل مهاجرت در گیلان بایستی با وکلای بین المللی سایر کشورها ارتباط کاری نزدیک داشته باشد. پروسه مهاجرت مستلزم انجام یک کار گروهی مثبت و هماهنگی های دقیق بین وکلای سایر کشورها می باشد. جهت انجام انواع کار مهاجرتی در برخی از کشورها بایستی از وکیل محلی آن کشور استفاده شود؛ اگر وکیل مهاجرتی گیلان یا هریک از استانهای دیگر در ایران نتوانند با وکلای مهاجرتی بین المللی ارتباط موثر و مثبتی داشته باشند قطعاً در پیشبرد پرونده های موکلین خود با مشکلات زیادی برخورد می کنند که این مسئله سبب بروز مشکلاتی هم برای وکیل مهاجرتی و هم موکلین می گردد و یکی از مهمترین پارامترهایی است که باید مدنظر انتخاب وکیل مهاجرت در گیلان قرار گیرد.

4 وکیل مهاجرت در گیلان

وکیل مهاجرت در گیلان و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا به اینجای مقاله سعی بر این بوده تا خصوصیات و ملاک های انتخاب یک موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرت در گیلان را برای شما توصیف نماییم. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با دارا بودن 15 سال سابقه کاری در ایران در امر مهاجرت و با 47000 پرونده موفق و با دارا بودن وکلای مهاجرتی معتبر و کار آزموده و متبحر همچنین امکان برقراری ارتباط موکل با موسسه از طرق گوناگون و همچنین ارتباطات قوی با وکلای بین المللی و گستردگی خدمات چه از لحاظ دفاتر همکار و چه نوع خدمات از قبیل سرمایه گذاری های مختلف در بسیاری از کشورها و پذیرش تحصیلی در کشورهای متفاوت و در همه قاره ها و اخذ ویزاهای کاری در کشورهای مختلف دنیا این افتخار را دارد تا جهت انجام هرچه سریع تر و دقیق تر پروسه های مهاجرتی شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه نماید.

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن دفاتر متعدد در شهرهای مختلف در ایران و اروپا و کانادا و همچنین یک شعبه در گیلان که با کادری متعهد و کارآزموده آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان گرامی می باشد. علاوه بر انواع خدمات مشاوره ایی ارائه شده توسط این موسسه، موسسه حقوقی ملک پور اقدام به تولید انواع ویدئوهای آموزشی مانند: ویدئوی راهنمای گام به گام مسیرمهاجرت، آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا ( آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا ) و اپلای و ویزای تحصیلی اتریش که در تمامی این محصولات متقاضی مهاجرت می تواند با استفاده از این ویدئوها به راحتی امور مهاجرتی خود را انجام دهند علاوه بر این، ویدئوی آموزش زبان انگلیسی به روش ابداعی استاد ملک پور (SIC) جهت عزیزانی که قصد مهاجرت را دارند و باید برای اجرای این پروسه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند نموده است.

بسیاری از موسسات حقوقی در ایران عمدتاً فقط روی یک کشور خاص و یک پلان خاص توانایی اقدام دارند و حتی برخی از این موسسات خود هیچ گونه اقدامی نداشته و فقط یک رابط بین مشتری و موسسات دیگر می باشند و به همین دلیل وقتی از کشور دیگر و روش دیگری از آنان سوال شود اقدام به تخریب غیر اصولی آن روش یا آن کشور می نمایند اما موسسه حقوقی ملک پور با توجه به اینکه دفتر مرکزی آن در وین پایتخت اتریش واقع شده است هیچ گونه محدودیتی برای اقدام در کشور خاص نداشته و در انواع روش های قانونی اقدام می نماید و محدودیتی بر پروسه سرمایه گذاری یا تحصیلی و… ندارد فقط در روش پناهندگی که غیر قانونی بوده و در این روش ممکن است مخاطرات فراوانی برای متقاضی این روش اتفاق افتد هیچ گونه اقدام و مشاوره ای ندارد.

محصولات موسسه حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت در گیلان و موسس آن آقای دکتر امیر محمد ملک پور

آقای دکتر امیرمحمد ملک پور، بانی موسسه حقوقی ملک پور در ایران می باشند. آقای دکتر ملک پور وکیل پایه 1 دادگستری و دانشجوی مقطع دکتری در اروپا بوده و به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و آلمانی تسلط داشته و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با معدل بالای 18 فارغ التحصیل شده اند. آقای دکتر ملک پور در علوم مختلفی مانند روانشناسی، جامعه شناسی، موفقیت و مدیریت مطالعات وسیعی داشته و ویدئوی راه زندگی ایشان که در سایت های موسسه آماده فروش می باشد در زمینه روانشناسی و موفقیت و ثروتمند شدن می تواند راه گشای بسیاری از افرادی باشد که در این زمینه مطالعه دارند و قصد ارتقاء زندگی شخصی و کاری خود می باشند. افرادی که در سمینارهای موفقیت آقای دکتر ملک پور شرکت نموده اند و فایل های موفقیت ایشان را گوش داده اند از تأثیر مثبت این مطالب در زندگی شخصی شان صحبت می کنند. آقای دکتر ملک پور یکی از جوان ترین و موفق ترین سرمایه گذاران ایران در اروپا بوده و با توجه به این که خودشان در اروپا زندگی می نمایند بسیار بهتر و ملموس تر می توانند در خصوص مهاجرت مشاوره های لازم را به متقاضیان ارائه نمایند. شاید تصور داشته باشید که هزینه های مشاوره با آقای دکتر ملک پور کمی گران باشد اما همه افرادی که با ایشان مشاوره می شوند به این امر اعتراف دارند که بالاترین کیفیت مشاوره را دریافت نموده اند و برخی از افراد برای مشاوره مجدد با آقای دکتر ملک پور اقدام می نمایند.

وکیل مهاجرت در گیلان و دلایل اعتماد بر موسسه همکار موسسه حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت در گیلان و موسسه حقوقی ملک پور شعبه گیلان یکی از شعبات متعدد موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE در گیلان بوده و با توجه به اعتبار و حسن سابقه این موسسه یکی از دلایل اعتماد به وکیل مهاجرت شاغل در شعبه گیلان موسسه حقوقی ملک پور می باشد. پرسنل مجرب موسسه حقوقی ملک پور پس از طی دوره های آموزشی بسیار تخصصی و سخت و قبولی در آزمون انتهای دوره این موسسه موفق به شروع کار در این موسسه بین المللی شده اند. همچنین نظارت کامل و دقیق مدیریت موفق موسسه حقوقی ملکپور بر مشاوره های تلفنی و اسکایپ شعبه گیلان مزید بر علت می باشد. باید در نظر داشت که موسسه حقوقی ملک پور با 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت هیچ وقت اعتبار چندین ساله خود را به راحتی دچار مخاطره نخواهد کرد و این می تواند دلیل محکمی برای افرادی که دفتر گیلان موسسه را جهت وکیل مهاجرت در گیلان انتخاب می نمایند باشد.

دفتر حقوقی ملک پور
وکیل مهاجرت در گیلان و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در گیلان و راه های تشخیص وکیل مهاجرت معتبر در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. ویژگی های یک مشاوره حقوقی حرفه ایی عنوان شد و راه های تشخیص سابقه یک موسسه مهاجرتی در این مقاله توضیح داده شد. راه های برقراری ارتباط با وکیل مهاجرت در گیلان که زیر نظر موسسه معتبر ملک پور فعالیت می کند موارد لازم ذکر شد. شما عزیزان در گیلان و سایر استان ها جهت پیشبرد صحیح و منطقی و با حداقل ریسک امور مهاجرتی خود می توانید با شعبه گیلان این موسسه ارتباط برقرار نموده و با خیالی آسوده امور مهاجرتی خود را به این موسسه واگذار نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.