وکیل مهاجرت در مازندران و بررسی آن

وکیل مهاجرت در مازندران، نحوه اعتبار سنجی یک وکیل مهاجرت در مازندران، خدمات یک وکیل مهاجرت در مازندران، لزوم ارتباط وکیل مهاجرت در مازندران با وکلای بین المللی در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. وکیل مهاجرت در مازندران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ متقاضیان مهاجرت چرا به یک وکیل مهاجرت نیاز دارند؟ چگونه می توان به یک وکیل مهاجرت در مازندران با تسلط کامل بر قوانین به روز حقوق بین الملل دسترسی پیدا کرد؟ چه مشخصاتی باعث اعتماد به یک وکیل مهاجرت در مازندران می شود؟ در ادامه این مقاله می توانید به پاسخ این سوالات و سوالات مشابه ای از این دست دسترسی پیدا کنید. لازم به توضیح است که باید در طی پروسه مهاجرت، به این امر توجه خاصی نمود که انتخاب یک وکیل مهاجرت مجرب، اولین و مهم ترین قدمی است که افراد متقاضی مهاجرت باید به آن توجه کنند.

شما عزیزان همواره می توانید برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و یا اطلاعات تماس واتس اپ خود را در فرم درخواست مشاوره رایگان اعلام نمائید، تا مشاورین دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور واقع در شهر وین در کشور اتریش در اسرع وقت برای امر مشاوره رایگان با شما تماس حاصل کنند. هم چنین همواره می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور از مطالب علمی و رایگان موجود در زمینه مهاجرت به بیش از 70 کشور جهان بهره مند شوید و اطلاعات علمی زیادی در این زمینه کسب نمائید. برای دسترسی به راه های ارتباط با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار آن در سراسر جهان از طریق لینک ارتباط با ما اقدام بفرمائید.

 • وکیل مهاجرت در مازندران و معرفی آن
 • وکیل مهاجرت در مازندران و مؤسسه حقوقی ملک پور
 • وکیل مهاجرت در مازندران و خدمات آن
 • وکیل مهاجرت در مازندران و چرایی انتخاب مؤسسه ملک پور
 • وکیل مهاجرت در مازندران و ارتباط آن با وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در مازندران و مزایای آن
 • وکیل مهاجرت در مازندران و اعضای آن
 • وکیل مهاجرت در مازندران و اعتماد بر آن
 • وکیل مهاجرت در مازندران و ارائه خدمات آنلاین
وکیل مهاجرت در مازندران وکیل مهاجرت در مازندران

وکیل مهاجرت در مازندران و معرفی آن

مازندران یکی از پر جمعیت ترین استان های بزرگ ایران می باشد که در شمال کشور عزیزمان واقع شده و با استان های قزوین، البرز، سمنان، گلستان، تهران و گیلان همجوار است. مرکز این استان شهر ساری می باشد و جمعیت عمده این استان در این شهر واقع شده است. امر مهاجرت، امری است که در چند سال اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و دفاتر مهاجرتی بسیاری در شهر های ایران تنها در چند سال اخیر تاسیس گردیده اند. دسترسی به یک وکیل مهاجرت در مازندران مهم ترین و اصلی ترین قدم برای افراد متقاضی مهاجرت در این استان می باشد.

اقدام برای امر مهاجرت از هر کدام از 6 روش موجود مهاجرت که عبارت اند از روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی نیازمند یک وکیل حرفه ای ومتخصص با دانش و علم بالا می باشد. وکیلی که متقاضیان امر مهاجرت بتوانند نهایت اطمینان را به او داشته باشند و با آسودگی خاطر تمامی امور مهاجرت خود را به وی بسپارند. البته لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت از روش پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و هرگز این روش اشتباه را به هیچ یک از موکلین خود پیش نهاد نمی کند. امر مهاجرت امری است بسیار تخصصی که نیازمند علم و دانش و آگاهی بالا در زمینه امور حقوق بین الملل است. یافتن یک وکیل مهاجرت در مازندران و اعتماد به او موضوع بسیار مهمی است که نیازمند بررسی می باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را در مورد یک وکیل مهاجرت در مازندران بیابید.

رزومه دکتر امیر محمد ملک پور

وکیل مهاجرت در مازندران و مؤسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور، یکی از معتبرترین، با سابقه ترین و موفق ترین موسسات حقوقی خاورمیانه به شمار می آید. این موسسه در ایران دفاتر همکار در شهرهای رشت، اهواز و تهران دارد. یکی از اصلی ترین دلایل خوش نامی و موفقیت این موسسه ارائه خدمات صادقانه، علمی و حرفه ای توسط مشاورین مجرب و آموزش دیده تحت نظر استاد ملک پور می باشد. این موسسه همواره با هدف ارائه بهترین سرویس و خدمات در خدمت متقاضیان مهاجرت می باشد و سابقه درخشان آن بر همگان آشکار است. موسسه حقوقی ملک پور در استان مازندران با هیچ دفتر مهاجرتی در مازندران همکاری نداشته و برای استفاده از خدمات این موسسه نیازی به حضور فیزیکی در شهر هایی که این موسسه شعبه دارد نیست. امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و با هدف رفاه حال مشتریان تمامی خدمات این موسسه به صورت آنلاین نیز قابل ارائه است و افرادی که از استان مازندران می خواهند برای مهاجرت از طریق موسسه حقوقی ملک پور اقدام نمایند باید این نکته را در نظر داشته باشند که با دریافت خدمات به صورت آنلاین می توانند برای این امر اقدام نمایند.               

دفتر حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت در مازندران و خدمات آن

iStock 467293783 وکیل مهاجرت در مازندران

وکیل مهاجرت در مازندران در صورتی می تواند بهترین سرویس و خدمات علمی را به موکلین خود ارائه دهد که سابقه و رزومه درخشانی داشته باشد. یک دفتر مهاجرت در مازندران باید خدماتی مانند ارائه بهترین مشاوره توسط مشاورین حرفه ای با علم بالا، صداقت با مشتری، پیگیری دقیق پرونده مشتری از ابتدای امر تا لحظه اخذ ویزا و موارد دیگری از این دست داشته باشد. وکیل مهاجرت در مازندران باید با وکلای بین المللی در ارتباط باشد و همواره بتواند با اطلاعات به روز از قوانین مهاجرتی هر کشوری به موکلین خود خدمات ارائه دهد و پرونده های موکلین خود را با تسلط بر قوانین به روز حقوق بین الملل به انجام برساند. با مشاوره صادقانه و دلسوزانه بهترین و مناسب ترین مسیر را به فرد پیش نهاد دهد و تنها با هدف کسب درآمد اقدام به انجام امور مهاجرتی ننماید و باید منفعت و آینده فرد را در نظر بگیرد. وکیل مهاجرت در مازندران، اگر سابقه درخشان و موفقی داشته باشد تا مورد اعتماد واقع گردد و باید بتواند پاسخگوی متقاضیان امر مهاجرت نه تنها فقط در استان مازندران بلکه از سرتاسر ایران و جهان باشد. این امر، اعتبار و توانمدنی یک وکیل مهاجرت را نشان می دهد. وکیل مهاجرت در مازندران اگر قادر به ارائه خدمات بین المللی نباشد می تواند نشان از محدود بودن توانایی او در این زمینه باشد.

نمودار مهاجرت وکیل مهاجرت در مازندران

مشاوره تخصصی

وکیل مهاجرت در مازندران و چرایی انتخاب مؤسسه ملک پور

استاد ملک پور، مدیر، موسس و بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور (موسسه MIE) وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی حقوق بین الملل در دانشگاه وین در کشور اتریش می باشند. ایشان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه مهاجرت با داشتن پرونده و رزومه درخشان از معتبر ترین و موفق ترین وکلای مهاجرت در سطح جهانی به شمار می آیند. دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در پایتخت کشور اتریش، شهر وین می باشد و با دفاتر مستقل در ایران در شهرهای تهران، اهواز و رشت همکاری دارد. این موسسه هم چنین شعبات دیگری در شهر ونکوور کانادا و بلاروس دارد. موسسه MIE به متقاضیان محترم از سر تا سر ایران مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهد و به متقاضیان سرتاسر جهان نیز که امکان برقراری تماس تلفنی با تلفن های دفاتر ایران را ندارند، از طریق تماس صوتی واتس اپ مشاوره رایگان ارائه می دهد. 

متقاضیان پس از بهره مندی از یک مشاوره تلفنی رایگان، می توانند یک جلسه مشاوره تخصصی توسط مشاورین ارشد مورد تائید استاد ملک پور داشته باشند و در طی این جلسه مشاوره یک ساعته بهترین مسیر را برای آینده خود انتخاب نمایند. لازم به توضیح است تمامی مشاورین موسسه MIE توسط استاد ملک پورآموزش های حرفه ای و علمی در زمینه حقوق بین الملل دیده اند و همواره اطلاعات علمی آن ها به روز می شود. پس از انتخاب بهترین مسیر و تصمیم قطعی و نهایی موکل، پروسه پرونده وی توسط دپارتمان مدیریت مشتری با دقت بالا آغاز می شود و تا پایان مسیر این تیم تحت نظارت مستقیم استاد ملک پور در کنار موکل هستند و با او در ارتباط می باشند و موکل را در جریان مسیر پرونده قرار می دهند. این نظم و نظام سازمانی بی نظیر یکی از مهم ترین دلایل موفق بودن این موسسه در زمینه مهاجرت می باشد و رزومه و سابقه درخشان و موفق موسسه حقوقی ملک پور یکی از دلایل اصلی این موضع می باشد که چرا بیشتر متقاضیان مهاجرت از طریق این موسسه اقدام به مهاجرت می نمایند.لازم به تاکید دوباره است که موسسه حقوقی ملک پور با هیچ یک از وکلای مهاجرت در مازندران و با دفاتر مهاجرت در مازندران همکاری ندارد.

وکیل مهاجرت در مازندران و ارتباط آن با وکلای بین المللی

وکیل مهاجرت در مازندران تنها در صورتی می تواند دامنه فعالیت خود را گسترش دهد و محدود به ارائه خدمات مهاجرت به چند کشور خاص نباشد که با وکلای بین المللی در هر کشوری روابط کاری موفقی داشته باشد. یک وکیل مهاجرت در صورت نداشتن روابط بین المللی با وکلای کشورهای مختلف جهان نمی تواند موفق باشد و رزومه خوبی داشته باشد. زیرا قوانین حقوقی بین المللی به قدری گسترده است که هیچ وکیلی به تنهایی نمی تواند به تمامی این قوانین مسلط باشد. دانش و علم حقوق بین الملل برای امور مهاجرت امری است ضروری ولی ناکافی، زیرا بسیاری از قوانین حقوق داخلی هر کشوری نیز می توانند در پروسه یک پرونده مهاجرتی تاثیرگذار باشند و موفق شدن در این زمینه و به ثمر رساندن پرونده های مهاجرتی نیازمند ارتباط با وکلای بین المللی می باشد. وکلای بین المللی نیز در هر کشوری حاضر به همکاری با هر وکیلی نمی باشند و رزومه و سابقه طرف مقابل را مبنای همکاری قرار می دهند. موسسه حقوقی ملک پور در حال حاضر آماده ی ارائه خدمات مهاجرتی به بیش از 70 کشور جهان می باشد و این امر تنها به این دلیل میسر گشته که پرونده های مهاجرتی موکلین خود را با وکلای کشور مقصد پیش می برد و این امر نشان از موفقیت و مورد تائید بودن مدیر این موسسه یعنی استاد ملک پور دارد.

وکیل مهاجرت در مازندران و مزایای آن

یک وکیل مهاجرت در مازندران باید مزایای خاصی داشته باشد که نسبت به دیگر وکلای مهاجرت متمایز گردد و مورد اعتماد واقع شود. از جمله این مزایا می توان به مواردی مانند رزومه و سابقه درخشان، محدود نبودن حوزه فعالیتش تنها به چند کشور خاص، ارائه مشاوره های حرفه ای و علمی پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، در ارتباط بودن با موکل از ابتدا تا انتهای پروسه پرونده، اشراف کامل داشتن به تمامی مسیرهای مهاجرتی مناسب متقاضی، ارتباط با وکلای بین المللی و محدود نبودن حوزه ارائه خدماتش فقط به متقاضیان محترم استان زیبای مازندران اشاره کرد. در واقع سرنوشت موکلین در دست وکیل مهاجرت است.

وکیل مهاجرت در مازندران باید دلسوزانه و متعهد به قول های خود عمل کند و در حین ارتباط با موکل صبور باشد و به تمامی سوالات موکل در رابطه با مسیر پرونده اش پاسخ دهد. متقاضیان مهاجرت در استان مازندران در صورتی که برای تصمیم گیری امر مهاجرت خود به دنبال یک وکیل مهاجرت در مازندران با ویژگی های قید شده هستند باید حتما تحقیقات جامع و گسترده ای انجام دهند و صرفا به دلیل وجود فیزیکی دفتر مهاجرت در مازندران این امر مهم را به دست یک وکیل که داری این ویژگی ها نیست نسپارند و از به خطر انداختن آینده و زمان و سرمایه خود حذر کند.

مقاصد اصلی مهاجرت وکیل مهاجرت در مازندران

وکیل مهاجرت در مازندران و اعضای آن

وکیل مهاجرت در مازندران که در یک دفتر مهاجرت در این استان مشغول به فعالیت است باید توانایی رهبری یک تیم حرفه ای را داشته باشد تا مورد تائید و اعتماد باشد. یک دفتر مهاجرت در مازندران باید از اعضای زیر تشکیل شده باشد:

 • در راس مجموعه یک وکیل مهاجرت حرفه ای با علم و دانش بالا، متعهد، صبور و دلسوز
 • مشاورین تلفنی متخصص و مجرب که تحت نظر مستقیم وکیل مهاجرت در مازندران آموزش دیده باشند و دارای علم و دانش کاف باشند
 • مشاورین ارشد که توسط وکیل مهاجرت با توجه به تجارب بیشتر و علم بالاتر انتخاب گردیده اند و به متقاضیان در تصمیم گیری نهایی با ارائه مشاوره تخصصی کمک می کنند
 • یک تیم پشتیبانی برای همراهی و پیش بردن علمی پرونده موکلین تا لحظه اخذ ویزا

وکیل مهاجرت در مازندران و اعتماد بر آن

برای تصمیم گیری در امر بسیار مهم مهاجرت، انتخاب یک وکیل مهاجرت مورد اعتماد، اولین، مهم ترین و در حقیقت سخت ترین اقدامی است که فرد متقاضی باید انجام دهد. با توجه به کثرت دفاتر مهاجرتی در ایران و هم چنین در مازندران اعتماد کردن به یک وکیل مهاجرت نیازمند تحقیق و بررسی جامع و گسترده می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای بررسی مورد اعتماد بودن یک وکیل مهاجرت در مازندران، بررسی سوابق و روزمه یک وکیل می باشد. یک وکیل مهاجرت مورد اعتماد سوابق درخشانی دارد و تعداد پرونده های موفق وی در بازه های زمانی کوتاه و حفظ این روند در مدت زمانی طولانی نشان از توانایی و مهارت یک وکیل مهاجرت در مازندران دارد و می تواند مورد اعتماد واقع شود. این مقاله تنها با هدف انتشار در وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده است و هیچ گونه کپی برداری و استفاده از آن مجاز نیست.

وکیل مهاجرت در مازندران و ارائه خدمات آنلاین

یک وکیل مهاجرت در مازندران در صورتی که تنها مشاوره های حضوری و فیزیکی در دفتر مهاجرت در مازندران داشته باشد، نشان از محدود بودن حوزه فعالیت وی دارد. دفاتر مهاجرت که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند، می توانند رفاه حال متقاضیان را فراهم نمایند. برای مثال یک نمونه کوچک، می توان به این موضوع اشاره کرد که برگزاری یک جلسه ی مشاوره یک ساعته تخصصی با مشاوران حقوقی، نیازی به حضور فیزیکی در دفتر مهاجرت، هدر دادن زمان در مسیر رفت و آمد و ندارد. امروزه تمامی دفاتر مهاجرتی حرفه ای، خدمات خود را به دلیل افزایش تقاضای ارائه خدمات غیر حضوری، به صورت آنلاین انجام می دهند. از سویی دیگر، افرادی می توانند بهترین مشاوره حقوقی را به فرد متقاضی ارائه دهند که خود از نزدیک امر مهاجرت را لمس کرده باشند و خود در کشورهای دیگر جهان زندگی کرده باشند. موسسه حقوقی ملک پور، با ارائه مشاوره های تخصصی توسط مشاوران حقوقی و حرفه ای و مجرب که خود در کشورهایی مانند اسپانیا، اتریش، کانادا و غیره زندگی می کنند در خدمت متقاضیان محترم مهاجرت می باشد. این مشاورین مورد تائید مستقیم استاد ملک پور هستند و نه تنها اطلاعات جامع و کاملی در زمینه امور حقوق بین الملل دارند، بلکه از ریزترین نکات و جزئی ترین مسائل مربوط به مهاجرت و زندگی در کشورهای دیگر با اطلاع هستند و یک جلسه مشاوره با چنین مشاورانی بسیار مفیدتر و سودمندتر از مشاوره با افرادی است که خود حتی در کشورهای دیگر زندگی نمی کنند.

تماس آنلاین وکیل مهاجرت در مازندران

مشاوره واتساپی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

وکیل مهاجرت در مازندران و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در مازندران، ویژگی های یک وکیل مهاجرت در مازندران، نحوه تشخیص مورد اعتماد بودن یک وکیل مهاجرت در مازندران در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. ذکر گردید که یک وکیل مهاجرت در مازندران در صورتی مورد اعتماد و تائید است که رزومه درخشانی داشته باشد و حوزه و دامنه فعالیتش محدود به چند کشور خاص نباشد. باید با وکلای بین المللی در ارتباط باشد و همواره از قوانین به روز و جدید مهاجرتی آگاه باشد و با ارائه مشاوره های دلسوزانه با هدف ارائه بهترین سرویس و خدمات در خدمت متقاضیان محترم مهاجرت نه تنها در استان زیبای مازندران بلکه در سرتاسر جهان باشد. شما عزیزان همواره قبل از هر گونه اقدام برای امر مهاجرت خود می توانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور و یا مشاوره تخصصی از طریق تماس تصویری اسکایپ و یا واتس اپ بهترین مسیر را برای آینده خود انتخاب نمایید و یا با تهیه محصول بی نظیر راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط استاد ملک پور تهیه گردیده است، علم و اطلاعات خود را در زمینه انواع روش های مهاجرتی بالا ببرید و سپس با آگاهی بالا اقدام به این امر بفرمائید. هم چنین می توانید شماره تماس واتس اپ خود را در قسمت فرم درخواست مشاوره رایگان اعلام بفرمائید تا مشاورین دفتر مرکزی موسسه MIE اتریش برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند. در پایان این مقاله می توانید نظرات و دیدگاه های خود را ارسال بفرمائید و ما را در ارائه سرویس و خدمات بهتر که اولین هدف این موسسه می باشد یاری کنید و با درج پرسش های خود نیز می توانید از پاسخ سریع آن ها توسط مشاورین این موسسه بهره مند گردید.

law وکیل مهاجرت در مازندران
2 پاسخ
 1. مونا مفیدی گفته:

  سلام وقت شما بخیر اقای دکتر. وقت مشاوره حضوری هم دارید برای شرایط بورسیه و تحصیل
  ممنون میشم پاسخگو باشین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ وقت مشاوره با جناب آقای ملک پور مستلزم پرداخت یورویی می باشد و از طریق اسکایپ امکان پذیر است چرا که ایشان در کشور اتریش سکونت دارند. جهت کسب اطلاعات در مهاجرت با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/
   مشاورین ما شما را در اخذ مشاوره حضوری و نحوه انجام آن راهنمایی خواهند نمود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5