وکیل مهاجرت در اتریش و بررسی آن

وکیل مهاجرت در اتریش، شرایط عقد قرار داد با وکیل مهاجرت در اتریش و مشاوره با وکلای اتریشی در این مقاله به طور تخصصی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. با توجه به این که اتریش از دسته کشور های برتر جهان می باشد سالانه افرادی زیادی جهت مهاجرت به اتریش و اخذ وکیل مهاجرت در اتریش اقدام می نمایند. عموما سوالاتی برای شما عزیزان در زمینه مهاجرت به اتریش پیش می آید از جمله اینکه چگونه با وکیل مهاجرت در اتریش مشاوره داشته باشیم؟ بهترین وکیل مهاجرت در اتریش چه فردی می باشد؟ شرایط مهاجرت از طریق وکیل اتریشی چگونه می باشد؟ شما عزیزان  در این مقاله پاسخ این سوالات را دریافت خواهید کرد. متقاضیان می توانند قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش و کسب اطلاعات اساسی  و مهم در باب مهاجرت همکاری با وکیل مهاجرت در اتریش بدست آورید.

 • وکیل مهاجرت در اتریش و خدمات آن
 • وکیل مهاجرت در اتریش و معرفی آن
 • وکیل مهاجرت در اتریش و مزایای آن
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اعتماد بر آن
 • وکیل مهاجرت در اتریش و ارتباط آن با وکلای بین المللی
وکیل مهاجرت در اتریش وکیل مهاجرت در اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و خدمات آن

ر زمینه وکیل مهاجرت در اتریش، دانستن خدمات قابل ارائه وکلا به متقاضیان امری بسیار مهم می باشد. برخی از وکلا در شاخه های خاصی مشغول به کار می باشند و تنها در یکی از روش های مهاجرت تخصص دارند. اتریش از دسته کشور های برتر جهان می باشند که پایتخت این کشور، شهر وین 10 سال پیاپی بهترین پایتخت دنیا انتخاب شده است و لازم به ذکر است این کشور چهارمین کشور امن دنیا در سال 2019 انتخاب شده است. اتریش از نظر نیروی کار در سال های اخیر دچار مشکل می باشد و این باعث شده دولت این کشور اقدام به دریافت نیروی کار حتی بیرون از اتحادیه اروپا کند و این خبری بسیار مناسب برای جویندگان کار در اتریش می باشد.

اما تنها ورود متقاضیان مهاجرت به اتریش به ورود با ویزای کاری این کشور ختم نمی شود. همان طور که مطلع هستید اتریش از تمام 6 روش مهاجرت پذیرای مهاجران می باشد. ما ابتدا به 6 روش مهاجرت به این کشور می پردازیم و به طور کلی و مختصر تو ضیحاتی در باب هر کدام از روش های مهاجرت به این کشور داده می شود. افرادی که قصد همکاری با وکیل مهاجرت در اتریش را دارند باید از تمامی راه و شرایط مهاجرت به این کشور اطلاع کافی داشته باشند.

 • ازدواج
 • تولد
 • پناهندگی
 • کار
 • تحصیل
 • سرمایه گذاری

 • ازدواج

  افرادی که قصد ازدواج با تبعه اتریش را دارند می توانند با اثبات صوری نبودن ازدواج و نشان دادن تمام مدارک دال بر زندگی زناشویی و … درخواست اقامت این کشور را داشته باشند. افرادی که تابعیت این کشور را ندارند برای ثبت ازدواج در اتریش باید 6 ماه قبل از اداره ثبت ازدواج درخواست وقت نمایند. اشخاصی که با تبعه این کشور ازدواج می نمایند باید از 6 سال زندگی زناشویی و مشترک خود حداقل 5 سال را در اتریش حضور را داشته باشند و در این صورت توانایی درخواست اقامت و تابعیت این کشور را دارند.

 • تولد

  از دیگر روش های که بسیاری از افراد اقدام به مهاجرت از طریق آن می نمایند تولد فرزند  در  کشور هایی است که از اصل خاک تابعیت می نمایند، چرا که تولد فرزند در این کشورها منجر به اخذ اقامت برای وی و حتی در شرایطی برای والدینش می شود. در حال حاضر تنها 30 کشور از قانون خاک تابعیت می نمایند که از معروف ترین این کشور ها می توان به آمریکا و کانادا اشاره کرد. این قانون بر این اساس می باشد که در صورتی که طفل در خاک این کشور متولد شود و پدر و مادر اقامت بلند مدت این کشور را داشته باشند امکان درخواست تابعیت برای فرزند خود را خواهند داشت. شما باید توجه داشته باشید که اتریش از قانون خون تابعیت می کند و  فرزند شما در صورت تولد در این کشور تابعیت اتریشی بدست نمی آورد. وکیل مهاجرت در اتریش شما را راهنمایی می کند تا در ابتدا فرزند و سپس والدین در درجه دوم اقامت این کشور را دریافت نمایند و درخواست تابعیت و پاسپورت اتریش را داشته باشند.

 • پناهندگی

  پناهندگی از مواردی می باشد که وکیل مهاجرت در اتریش باید تمام موارد را درباره آن به شما صادقانه اطلاع دهد و تمام خطرات و مشکلات آن را به شما اطلاع دهد. برخی از افراد بدون اطلاع از پروسه مهاجرت اقدام به این امر می نمایند و خود و خانواده را درگیر قاچاقچیان انسان می نمایند. وکیل مهاجرت در اتریش باید به شما هشدار دهد تا از این روش مهاجرت اقدام ننموده و خود و خانواده محترمتان را درگیر مشکلات و سختی ها نکنید. لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش هیچ گونه فعالیتی در زمینه پناهندگی ندارد و این روش به هیچ عنوان توسط این مؤسسه توصیه نمی شود.

 • کار

  کار در اتریش و ورود به بازار کاری این کشور امری است که توسط وکیل مهاجرت در اتریش و موکلین مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش مورد استقبال قرار گرفته و علاقه مندان ورود به بازار کاری این کشور می توانند تحت شرایطی ویزای جست جوی کاری این کشور را دریافت نمایند. ویزای کار اتریش از طریق امتیازبندی است. در ابتدای امر یک اقامت 6 ماه به متقاضی داده می شود تا  وارد این کشور شده و جست و جوی کار داشته باشد. افرادی که از این طریق وارد اتریش می شوند می توانند به محض ورود به بازار کاری درخواست ویزای همراه برای فرزند و همسر خود داشته باشند. اصولا افرادی که در این کشور مدت 5 سال درآمد داشته و پرداخت مالیات داشته باشند می توانند درخواست اقامت دائم این کشور را ارائه دهند. برخی از افراد می توانند با دریافت پیشنهاد کاری یا جاب آفر نیز وارد این کشور شوند. نیرو های متخصصی که در مهارت های خاص سر رشته دارند می توانند از کارففرمایی در اتریش درخواست درعوت نامه کاری نموده و از این طریق ویزای کار اتریش را دریافت نمایند. کارفرمایی که قصد استخدام متقاضیان را دارد باید در اتریش و اتحادیه اروپا اگهی استخدام صادر نموده و در صورتی که نیروی مورد نظر استخدام نشد درخواست جذب نیروی کار را از خارج از اتحادیه اروپا داشته باشند.

  نرخ بیکاری اتریش وکیل مهاجرت در اتریش

 • تحصیل

  تحصیل در اتریش از جمله مواردی می باشد که مورد استقبال بسیاری از افراد و دانشجویان قرار گرفته است. همان طور که اطلاع دارید اتریش از دسته کشور های می باشد که تحصیل در این کشور به زبان آلمانی رایگان است. ورود به دانشگاه های اتریش در بیشتر رشته ها نیاز به آزمون ورودی دارد. افرادی که قصد ورود به دانشگاه های رایگان این کشور را دارند باید ابتدا در دانشگاه های دولتی کشور خود پذیرش شوند و بهتر است حداقل 2 ترم تحصیلی در کشور خود تحصیل نمایند و بعد درخواست ورود به دانشگاه این کشور شود. دانشجویانی که درخواست تحصیل به زبان انگلیسی رو دارند می توانند درخواست پذیرش در دانشگاه های این کشور داشته باشند. اصولا افرادی قصد ورود به دانشگاه های این کشور را دارند باید یک مدرک زبان انگلیسی نیز ارائه دهند اما امروز وکیل مهاجرت در اتریش و مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش توانسته با توجه به سابقه کاری و رزومه عالی در باب مهاجرت در این کشور با عقد قرار داد با دانشگاه های معتبر این کشور، پذیرش شما بدون مدرک زبان را فراهم نموده است. در حال حاضر شرایطی برای علاقه مندان محیا شده تا بدون نیاز به مدرک زبان وارد این کشور شده و تحصیل مشغول به تحصیل شده و بعد از تحصیل وارد بازار کاری این کشور شوند.

 • سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در اتریش و هرگونه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری توسط وکیل مهاجرت در اتریش و مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش به طور اختصاصی برای علاقه مندان ارائه می شود. در حال حاضر کشور اتریش از روش هایی همچون خود حمایتی یا ثبت شرکت ( کارت اقامت قرمز سفید قرمز) به متقاضیان اقامت اعطا می نمایند. روش های خود حمایتی این نکته مثبت را برای شما دارد که بدون نیاز به سرمایه گذاری و تنها با نشان دادن تمکن مالی خود می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. افرادی که از روش خود حمایتی وارد اتریش می شوند می توانند به راحتی از تحصیل رایگان در این کشور استفاده نموده و طبق علایق خود در این کشور سرمایه گذاری نمایند. کارت اقامتی قرمز سفید قرمز از خاص ترین روش های اقامتی این کشور و اتحادیه اروپا می باشد. این نوع اقامت از ابتدا 2 ساله صادر می شود. سرمایه گذارانی که از وکیل مهاجرت در اتریش راهنمایی دریافت نموده  و اقدام به اخذ کارت اقامتی قرمز سفید قرمز می نمایند می توانند از خدمات بیمه رایگان در اتریش استفاده نمایند و نکته بسیار جالب این است که نه تنها در این روش تحصیل فرزندان متقاضی رایگان است بلکه ماهانه حقوقی نیز توسط دولت اتریش به فرزندان متقاضی تعلق می گیرد.

  نزخ مالیات اتریش وکیل مهاجرت در اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و معرفی آن

وکیل مهاجرت1 وکیل مهاجرت در اتریش

مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش با دارا بودن دفتر مرکزی در پایتخت این کشور (وین) می تواند شرایط شما برای مهاجرت به این کشور را برای متقاضیان هموار نماید. این موسسه با همکاری با وکلای برتر دادگستری اتریش بهترین خدمات در پروسه مهاجرت را از روش هایی همچون کار، تحصیل و سرمایه گذاری را به شما عزیزان ارائه دهد. افرادی که قصد مشاوره مهاجرتی با مؤسسه ملک پور را دارند می توانند با دریافت مشاوره رایگان از مشاورین مجرب موسسه و کسب اطلاعات بیشتر نسبت به این امر اقدام نمایند. علاقه مندان  می توانند برای برقراری ارتباط با مشاورین دفتر وین اطلاعات خود را در سایت مژسسه قرار داده و منتظر تماس مشاورین ما از طریق واتس آپ باشند. متقاضیانی که درخواست مشاوره تکلمیلی با مشاورین ارشد و تایید شده جناب آقای دکتر ملک پور دارند می توانند درخواست وقت مشاوره نمایند و با ارتباط از طریق اسکایپ مشاوره تخصصی داشته باشند. برخی از افراد با توجه به عدم آشنایی که در امر مهاجرت اقدام به ارائه پرونده خود بدون وکیل می نمایند و این موضوع باعث می شود درصد ردی پرونده آنها افزایش یابد.

دفتر حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت در اتریش و مزایای آن

افرادی که اقدام به مهاجرت به اتریش می نمایند و از وکیل مهاجرت در اتریش درخواست راهنمایی و کمک می نمانید می توانند تمامی پروسه خود را از طریق وکیل خود به انجام رسانند. وکیل مهاجرت در اتریش در تمامی مراحل مهاجرت شما را یاری می رساند و  شما می توانید از جزئی ترین موارد مربوط به مهاجرت به این کشور اطلاعات کامل را کسب نمایید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و جمع آوری شده، هرگونه کپی برداری و برداشت اطلاعات از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی است.کسب اطلاعات کامل و دقیق در مورد کشور مورد نظرتان برای مهاجرت بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد.

وکیل مهاجرت در اتریش و اعتماد بر آن

همان طور که بارها در تمام مراحل به متقاضیان اشاره شده انتخاب وکیل برای امر مهاجرت بسیار مهم و اساسی می باشد زیرا تمام مراحل پرونده شما تحت نظارت وکیل شما مورد بررسی قرار می گیرد. علاقه مندان مهاجرت به اتریش باید توجه داشته باشند مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE  اتریش با بیش از 15 سال سابقه کاری در امر مهاجرت و دارا بودن دفتر مرکزی در این کشور می تواند بهترین گزینه مهاجرت شما به این کشور باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با برترین وکلای رسمی در کشور اتریش همکاری می نماید و این باعث افزایش شانس شما در امر مهاجرت می باشد. این موسسه با بیش 45.000 پرونده موفق در زمینه مهاجرت قوی ترین مؤسسه حقوقی در امر مهاجرت در خاورمیانه محسوب می شود. شما می توانید برای شناخت بیشتر از مؤسسه حقوقی ملک پور از کانال های تلگرام و اینستاگرام مؤسسه بازدید نمایید و در برنامه های زنده مشاوره جناب آقای دکتر ملک پور شرکت نمایید.

وکیل مهاجرت2 وکیل مهاجرت در اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و ارتباط آن با وکلای بین المللی

مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش با همکاری با مؤسسات معتبر و وکلای رسمی در اتحادیه اروپا و دارا  بودن مشاوره رسمی مهاجرت کانادا ICCRC بهترین روش های مهاجرتی را به شما ارائه دهند. متاسفانه امروزه افرادی اقدام به تقلب و سو استفاده خود را مشاور تخصصی مهاجرتی و  وکیل رسمی مهاجرتی اتریش معرفی می نمایند. افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند باید قبل از اخذ وکیل تمامی اعتبار آن را برررسی نموده و در مورد وکیل مورد نظر خود تحقیقات لازم را نمایند. همکاری با وکیل مهاجرت در اتریش این امکان را به شما می دهد تا شما عزیزان در تمامی کشور ها اتحادیه اروپا به راحتی مراحل خود را به طور قانونی طی نمایید زیرا وکیل شما با وکلای معتبر این کشور ها در ارتباط می باشد و می تواند اطلاعات مهم و اساسی در ارتباط با پرونده متقاضیان را به افراد ابلاغ نمایند.

مشاوره تخصصی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت در اتریش و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در اتریش، مزایا و شرایط همکاری با وکیل مهاجرتی در اتریش در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. افرادی که قصد مهاجرت به اتریش و اطلاع از راه های گوناگون مهاجرت را دارند باید از وکیل مهاجرت در اتریش راهنمایی دریافت نمایند. برخی از افراد با توجه به اطلاعات نادرست اقدام به مهاجرت می نمایند اما به این نکته توجه نمی نمایند که پرونده هر فرد با فرد دیگر متفاوت و شرایط مهاجرت برای هر فرد متفاوت می باشد. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در باب اخذ وکیل مهاجرت در اتریش از ویدیو های رایگان و ویدیو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از وکلای متخصص و مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش بهترین روش های مهاجرت را آموزش ببینند و با توجه به شرایط متقاضی بهترین روش مهاجرت و مناسب ترین آن را به متقاضیان ارائه دهند و در این کار در کنار علاقع مندان به مهاجرت حضور داشته باشند. افرادی که قصد اخذ قرار داد با وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش را دارند،ّ می توانند در قسمت انتهایی مقاله ، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابند.