همکاری با مؤسسه MIE و شرایط مورد نیاز آن

  • همکاری با مؤسسه MIE و معرفی این مجموعه

  • همکاری با مؤسسه MIE و محیط کار این مؤسسه

  • همکاری با مؤسسه MIE و شرایط مورد نیاز

  • همکاری با مؤسسه MIE و مراحل استخدام

همکاری با مؤسسه MIE همکاری با مؤسسه MIE

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

همکاری با مؤسسه MIE و معرفی این مجموعه

همکاری با مؤسسه MIE مورد پرسش بسیاری از عزیزان بوده است، از این رو در این نوشتار به این موضوع پرداخته شده است. مؤسسه MIE اتریش با بیش از یک دهه تجربه در زمینه امور مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی، خدمت گذار هموطنان گرامی بوده است. آقای دکتر ملک پور، بنیان گذار این مؤسسه، دانشجوی دکترا در اروپا می باشند و بیش از یک دهه از زندگی خود را صرف فعالیت در حوزه مهاجرت نموده اند. ایشان برای اولین بار یک سیستم 6 گانه برای انواع راه های مهاجرت معرفی کردند، که امروزه مشخص کننده مسیر مهاجرت متقاضیان می باشد.

افراد زیادی در مورد همکاری با مؤسسه MIE اتریش و نحوه استخدام نیرو در MIE، سوالاتی را مطرح کرده اند، از این رو در این نوشتار به بررسی این موضوع پرداختیم. در ادامه شرایط کار در این مجموعه و پروسه جذب نیرو شرح داده می شود.

فایل تصویری از صحبت های آقای دکتر ملک پور در مورد همکاری با مؤسسه MIE

video همکاری با مؤسسه MIE

فایل صوتی از صحبت های آقای دکتر ملک پور در مورد همکاری با مؤسسه MIE

audio همکاری با مؤسسه MIE

همکاری با مؤسسه MIE و محیط کار این مؤسسه

مؤسسه ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش، همواره تلاش بر جذب نیرو های خاص و نخبه داشته است. افرادی که به مدت چند سال در مجموعه به فعالیت می پردازند معمولا از حقوق بسیار مناسبی برخوردار هستند و سطح درآمد آن ها از متوسط در آمد کارمندان در مؤسسات و شرکت های دیگر در ایران چند برابر بیشتر می باشد. تلاش ما در مؤسسه MIE ایجادی فضایی آرام همراه با احترام است که آرامش را برای همکاران به ارمغان آورده است و حضور خداوند در همه افعال و زندگی همکاران در مجموعه حکومت می کند. همزمان با حفظ اصول حرفه ای و اخلاقی در محیط مجموعه، فضایی دوستانه و گرم بین همکاران برقرار است. این فضا به روشنی در مجموعه و دفاتر همکار آن در ایران و سایر نقاط دنیا احساس می شود.

همکاری با مؤسسه MIE 1 همکاری با مؤسسه MIE

همکاری با مؤسسه MIE و شرایط مورد نیاز

مؤسسه MIE برای آخرین بار در سال 97 اقدام به جذب نیرو نموده است و تا یک سال آینده دوره آموزش و جذب نیرو برگزار نخواهد شد. افرادی که تمایل به همکاری با مؤسسه MIE دارند، باید به این نکات توجه داشته باشند. مهم ترین خصوصیت برای افرادی که تمایل به همکاری با مؤسسه MIE را دارند تسلط بر زبان های خارجی می باشد. ترجیحاً تسلط بر زبان های انگلیسی، عربی یا آلمانی مورد نیاز می باشد. مؤسسه MIE تلاش بر جذب نیروهای خاصی دارد که تمایل به کسب درآمد های بالا دارند و باعث کسب سود برای هر دو طرف شوند. نگاه مثبت و آرامش باید از خصوصیات این افراد باشد و از حس منفی به دور باشند. همان طور که در حال حاضر فعالان در مؤسسه MIE با حس و نگاهی مثبت به پیش می روند و برخی از آن ها با کمک مؤسسه موفق به اخذ پذیرش و ویزا شده اند و در حال حاضر در اتریش مشغول به فعالیت می باشند. عده ای از نیرو ها نیز برای کار در دفتر ونکوور کانادا، به کشور کانادا رفته اند.

همکاری با مؤسسه MIE و مراحل استخدام

 پروسه جذب نیرو به این صورت می باشد که افراد در صورت قبولی در مصاحبه اولیه، ابتدا یک دوره آموزشی گذرانده و در پایان دوره در آزمون نهایی شرکت می کنند. دوره آموزشی معمولا به مدت 2 ماه به طول می انجامد. شرکت در دوره آموزشی برای افرادی که در مصاحبه اولیه قبول شده اند و قرار است به عنوان کارمند مؤسسه MIE به کار بپردازند، رایگان می باشد. اما دفاتر فعال در حوزه مهاجرت که تمایل به شرکت در دوره آموزشی دارند، لازم است هزینه برابر با 40 میلیون تومان را پرداخت نمایند.

در صورت قبولی در آزمون چند ماه اول به صورت آزمایشی و به عنوان کارورزی محسوب می گردد. در این چند ماه حقوق ثابت و پایه پرداخت می شود. در این دوره کارورزی، افراد به صورت نهایی ارزیابی می شوند و در صورت شروع همکاری، حقوق پرداختی به صورت درصدی محاسبه خواهد شد. در طول دوره آموزش و دروه کارورزی عملکر افراد مورد ارزیابی قرار می گیرد و ممکن است تعداد زیادی از آن ها در این پروسه حذف شوند. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه مطالعه مقاله زیر توصیه می شود.

دفتر حقوقی ملک پور
همکاری با مؤسسه MIE و سخن پایانی

در صورتی که شما نیز تمایل به همکاری با مؤسسه MIE یا مؤسسه حقوقی ملک پور دارید، با دفاتر ما تماس گرفته و اعلام کنید که تمایل به صحبت با آقای امیری دارید. ابتدا یک مصاحبه اولیه صورت می گیرد و در صورتی که انتخاب شوید می توانید در دوره آموزشی شرکت کنید.
با آرزوی پیروزی برای همه شما عزیزان، مؤسسه MIE باور دارد که می تواند راهی برای رسیدن به خواسته های بسیاری از افراد باشد.

law همکاری با مؤسسه MIE
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4