ویزای کار انگلستان و بررسی شرایط آن

 • ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی
 • ویزای کار انگلستان و انواع آن
 • ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز
 • ویزای کار انگلستان و هزینه ویزای کار انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و ویزای همراه
 • ویزای کار انگلستان و موسسات کاریابی
 • ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری
 • ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
ویزای کار انگلستان هزینه ویزای کار انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای کار انگلستان ، مدارک مورد نیاز و هزینه ویزای کار انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با اخذ ویزای کار و هزینه ویزای کار انگلستان شرح داده می شود. کشور انگلستان به دلیل سطح اقتصادی مطلوب و نرخ بیکاری پایین مورد توجه بسیاری از افراد برای کار در انگلستان می باشد؛ که برای تحقق این امر باید ویزای کار انگلستان اخذ شود. در ادامه انواع ویزاهای کار و شرایط اخذ آن ها شرح داده می شود. شما همواره می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در تمامی زمینه های مرتبط با مهاجرت مشاوره تخصصی داشته باشید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه مهاجرت کاری به انگلستان

audio هزینه ویزای کار انگلستان

مقاله مرتبط

کار در انگلستان

ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی

ویزای کار انگلستان نیاز به حمایت مالی از طرف کارفرمای انگلیسی و پیشنهاد کاری دارد، پس قبل از درخواست ویزای کار بریتانیا، باید کار و حمایت مناسب را تأمین کنید. ویزای کاری انگلستان در حال حاضر برای مشاغل معمولی یا کم مهارت موجود نیست، بنابراین امکان ورود به بریتانیا از طریق کارهای معمولی، موقت یا کم مهارت نیست.

بنابراین باید مشاغل با مهارت خاص را بیابید و در این مشاغل پیشنهاد شغلی دریافت کنید، سپس برای ویزای کار انگلستان درخواست دهید. واجد شرایط بودن برای ویزای کار انگلستان، بر اساس تعداد امتیازاتی که در سیستم امتیاز انگلستان به دست می آورید تعیین می شود. امتیازات بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

 • مهارت ها
 • آینده کاری
 • حامی که به شما پیشنهاد کار داده است
 • مهارت های زبان انگلیسی
 • تمکن مالی

ویزای کار انگلستان و انواع آن

مهم ترین ویزاهای کاری انگلستان که در حال حاضر در دسترس هستند، شامل موارد زیر می باشد:

ویزای Tier 1 مختص استعدادهای درخشان

ویزای کار انگلیس برای افرادی که به عنوان پیشگامان علوم، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فن آوری دیجیتال و هنر شناخته می شوند.  تنها 1000مورد از این ویزا در سال صادر می شود، که تا 5 سال معتبر است و می تواند برای 5 سال دیگر تمدید شود.

ویزای Tier 2 عمومی

ویزای کار انگلیس برای افرادی که برای یک کار با مهارت خاص با حداقل حقوق سالانه 25،000 پوند پیشنهاد کاری دریافت کرده اند. این ویزا تا 6 سال معتبر است.

ویزای Tier 2 مختص انتقال درون شرکتی

ویزای کار انگلستان مختص افرادی که قصد انتقال از شعبه یک شرکت در کشور خود به شعبه دیگری در انگلستان را دارند. این ویزا می تواند بسته به موقعیت شغلی بین 6 ماه تا 9 سال معتبر باشد.

ویزای Tier 2 مختص ورزشکاران

ویزای کاری انگلستان برای ورزشکاران نخبه و مربیان واجد شرایط است. این ویزا تا 3 سال معتبر است و می تواند برای 3 سال دیگر تمدید شود.

ویزای Tier 5 یا ویزای موقت

ویزای کار انگلستان برای افرادی که مشغول به کار موقت هستند. برای افرادی که به عنوان یک داوطلب در خیریه، ورزشکار یا کارگر خلاق و مبلغین دینی قصد اخذ ویزای کار دارند و حامی و پیشنهاد کار دارند. ویزای کار موقت انگلستان بسته به هدف به مدت 1 تا 2 سال معتبر است.

ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز

پرمتقاضی ترین نوع ویزا، ویزای Tier 2 عمومی می باشد. برای اخذ این ویزا مدارک زیر مورد نیاز می باشد:

 • گذرنامه معتبر
 • اثبات تمکن مالی (به عنوان مثال صورت حساب بانکی یا تأییدیه حامی مالی)
 • اثبات مهارت های زبان انگلیسی
 • رسید پرداخت حق بیمه سلامت
شرایط ویزای کار انگلستان
کاريابي در انگلستان
کار در انگلستان
اقامت انگلستان از طریق کار

ویزای کار انگلستان و هزینه ویزای کار انگلستان

در پروسه اخذ ویزای Tier 2 عمومی فرد متحمل هزینه هایی می شود که به عنوان هزینه ویزای کار انگلستان و هزینه های مرتبط به بخش دولتی و سفارت است.

علاوه بر هزینه ویزای کار انگلستان، هزینه ی دیگری به عنوان هزینه های بیمه مسافرتی باید پرداخت شود که اگر شما به صورت آنلاین درخواست دادید باید مدرک آن را نیز آپلود نمایید و در صورتی که به صورت حضوری در سفارت و یا کنسولگری ویزا را درخواست دهید می بایست از دفاتر بیمه مهاجرتی این مورد را تهیه نمائید، البته برای پرداخت حق بیمه باید توجه داشته باشید که می بایست متناسب با طول اقامت و یا مدت ویزا هزینه نمائید، اگر شما پیشنهاد کاری برای دو سال دارید می بایست حق بیمه برای دو سال پرداخت نمائید و برای همراهان نیز باید پرداخت شود. هزینه ویزای کار انگلستان در جدول زیر نمایش داده شده است.

مدت اعتبار  متقاضی     همراه ( هر نفر)
تا ۳ سال ۶۱۰پوند ۶۱۰پوند
۱ تا ۳ سال مشاغل مورد نیاز دولت ۴۶۴پوند ۴۶۴پوند
بالای ۳ سال ۱.۲۲۰پوند ۱.۲۲۰پوند
بالای ۳ سال مشاغل مورد نیاز دولت ۹۲۸پوند ۹۲۸ پوند

ویزای کار انگلستان و ویزای همراه

در صورت اخذ ویزای Tier 2 عمومی خانواده شما نیز می توانند به شما ملحق شوند اما باید اثبات کنید که از نظر مالی توانایی حمایت از آن ها را دارید. همراه به طور پیش فرض اجازه کار ندارد و برای کار در انگلستان باید مجوز کار دریافت کند. هزینه ویزای کار انگلستان برای همراهان پیش تر توضیح داده شد. اعضای خانواده شامل موارد زیر می باشد:

 • همسر
 • فرزندان زیر 18 سال
 • فرزندان بالای 18 سال وابسته

سایر اعضای خانواده مانند والدین متقاضی می توانند برای ویزای کوتاه مدت شش ماهه درخواست دهند.

ویزای کار انگلستان و موسسات کاریابی

برای جستجوی کار در انگلستان می توانید از طریق موسسات و سایت های کاریابی اقدام کنید. برخی از موسسات مهم در لیست زیر معرفی شده اند:

 • Adecco
 • Adzuna
 • Careerbuilder
 • Everyjobsite
 • Fish4
 • Gumtree
 • Indeed

ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری

از جمله فاکتور های اصلی که در امر مهاجرت کاری دارای اهمیت است، نرخ بیکاری در آن کشور است. براساس آخرین آمار ارائه شده نرخ بیکاری در انگلستان حدود 4 درصد اعلام شده است، که نشان دهنده بازار کار مناسب در این کشور می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری در انگلستان برای علاقه مندان به اخذ ویزای کار انگلستان نمایش داده شده است.

کار در انگلستان هزینه ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

میانگین حقوق در لندن می تواند برای علاقه مندان به کار در انگلستان دارای اهمیت باشد که برای برخی مشاغل در جدول زیر نمایش داده شده است.

شغل میانگین حقوق در سال (دلار)
توسعه دهنده نرم افزار 72,527
کارگردان 138,073
مدیر 93,231
معمار 59,428
مدیر پروژه IT 96,047
تحلیلگر مالی 69,722
مدیر IT 104,463
مدیریت منابع مالی 93,254
مدیر پروژه 91,851
مدیر مالی 105,485

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار انگلستان و سخن پایانی

ویزای کار کشور انگلستان و هزینه ویزای کار انگلستان و مراحل اخذ آن مورد بررسی قرار گرفت. برای کسب اطلاع از راه های مهاجرت به انگلستان از طریق کار و همچنین هزینه ویزای کار انگلستان می توانید از وکلای حقوقی معتبر در زمینه ی مهاجرت، اخذ اطلاعات نمائید. امید است مقاله ویزای کار کشور انگلستان مورد توجه شما قرار گرفته باشد و اطلاعات اولیه در رابطه با مهاجرت کاری به انگلستان و هزینه ویزای کار انگلستان را کسب نموده باشید. درصورت تمایل به مشاوره با ما می توانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .همچین می توانید سوالات خود را در رابطه با ویزای کار کشور انگلستان در بخش دیدگاه های همین مقاله عنوان کنید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 پاسخ
 1. غزاله گفته:

  سلام روز بخیر

  سوالی در مورد هزینه های درخواست ویزا داشتم. آیا در صورتی که ویزایی دریافت شود و شما وارد کشور انگلستان شوید برای تمدید ویزا باید دو باره این هزینه رو پرداخت نمایید؟ ممنون میمش راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
 2. نیما گفته:

  سلام دوست عزیز

  ممنون ا ز راهنمایی شما سوالی در مورد هزینه ویزا و مدت زمان قبولی درخواست ویرا دارم. من از کشور انگستان جاب افر دارم حدودا چه مدتی زمان میبره تا درخواست ویزای من بررسی بشه ویزای صادر بشه زمان درخواست چه مبلغی برای سفارت باید پرداخت بشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
  • علی گفته:

   سلام اگر یک شرکت المانی واسم دعوت کاری بفرسته. اون موقع برای وثیقه و داشتن تمکن مالی به سفارت ایران چقدر پول باید بدم؟

   Rating: 5
   پاسخ
   • MIE.Malekpour2 گفته:

    با سلام. در حد پوشش 6 ماه هزینه زندگی به همراه اجاره منزل که اونم گرو و وثیقه نیستش و با خودتون میبرین پولو!
    فقط هزینه ویزا و ترجمه مدارک و بلیط سفر و بیمه برگشت نداره.

    پاسخ
 3. نیما ج گفته:

  سلام وقتتون بخیر

  ممنون از مقاله بسیار خوب شما و اطلاعات مفیدی که در اختیاز ما قرار دادید سوالی داشتم در مورد جاب آفر که ایا دقیقا باید در مورد مرتبط با رشته تحصیلی من باشه چون من لیسانس تغذیه دارم اما حدودا 12 سال هست در زمینه ای تی فعالیت دارم و به طور حرفه ای کار میکنم و مدارک و گواهی نامه های بین المللی زیادی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ایا امکان دریاقت جاب افر وجو داره یا خیر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله مدرک تحصیلی شما برای کار در انگلستان باید مرتبط با سابقه کار شما باشه و ترجیحاٌ دارای بیمه. اخذ جاب آفر از انگلستان برای افراد خارج از اتحادیه اروپا امری بسیار سخت و دارای شرایط متعدد هستش.

   پاسخ
Rating: 5