هزینه تحصیل و زندگی در استونی

هزینه تحصیل و زندگی در استونی در هنگام تحصیل در استونی و شرایط اخذ اقامت استونی چگونه است ؟ شرایط گرفتن وکیل مهاجرت را می دانید ؟ یکی از مهم ترین مسائلی که برای مهاجرت به استونی 2018 و اقامت استونی مطرح می شود هزینه تحصیل و زندگی در استونی است. افرادی که مایل به مهاجرت تحصیلی به استونی هستند هزینه های تحصیل و زندگی در استونی را به دقت بررسی می کنند و برای گذران زندگی در ایتالیا هزینه تحصیل و زندگی در استونی را پیش از سفر پیش بینی می نمایند.

اگر در رابطه با هزینه تحصیل و زندگی در استونی بخواهیم مطالبی را برای هموطنان عزیز عنوان نماییم بحث در این زمینه بسیار گسترده خواهد بود اما در مورد هزینه تحصیل و زندگی در استونی می توانیم اینگونه عنوان کنیم که هزینه زندگی هر شخص بستگی به نوع و سبک زندگی و مکانی که در آن سکونت خواهد داشت متفاوت خواهد بود همچنین هزینه تحصیل نیز با توجه به نوع دانشگاه شخص و رشته تحصیلی که فرد متقاضی برای خود در نظر دارد متفاوت است که ما میانگینی از هزینه تحصیل و زندگی در استونی را به مبالغی مشخص هرچند به صورت میانگین بیان خواهیم کرد که در ادامه مطالب به آنها می پردازیم.

آیا با جزئیات هزینه تحصیل و زندگی در استونی آشنایی دارید؟ آیا قصد تحصیل در استونی را دارید و میخواهید از هزینه تحصیل و زندگی در استونی آگاه شوید؟

استونی کشوری است که در شمالی ترین نقطه اروپا قرار دارد تاثیری که کشور روسیه بر این کشور زیبا گذاشته است تا جایی است که زبان روسی به عنوان دومین زبان رسمی این کشور شناخته شده و اغلب مردم کشور استونی به زبان روسی صحبت می کنند همچنین  حدود ۳۰% از مردم کشور استونی از تبار روس می باشند اما مورد مهم این است که زبان استونیایی زبان رایج و اولین زبان مردم کشور استونی شناخته شده است.

اغلب افرادی که قصد مهاجرت به روسیه را دارند ممکن است به دلیل آب و هوای سرد و خشکی که بر کشور روسیه حاکم است از مهاجرت به این کشور خودداری نمایند که در این صورت بهترین گزینه و بهترین جانشین برای کشور روسیه می تواند کشور زیبای استونی با آب و هوای معتدل باشد که اغلب مورد توجه بسیاری از افراد قرار میگیرد. هزینه تحصیل و زندگی در استونی از اهمیت بالایی برخوردار است و افرادی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند با آگاهی از هزینه های تحصیل و زندگی در استونی به راحتی امکان تصمیم گیری را خواهند  داشت.

987 هزینه تحصیل و زندگی در استونی

هزینه زندگی در استونی

در مورد هزینه زندگی در استونی بهتر است اینگونه آغاز نماییم که این کشور زیبا از نظر قیمت و هزینه ها تفاوت چندانی با کشور روسیه نخواهد داشت اما به دلیل مناسبتر بودن هزینه ها نسبت به روسیه اغلب مورد توجه بسیاری از مهاجران قرار گرفته که می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت افراد به شمار رود.

قیمت یک شلوار جین در استونی: ۶۸ یورو می باشد

قیمت یک دست لباس ورزشی در استونی: ۳۶ یورو می باشد

قیمت یک جفت کفش مردانه در استونی: ۸۸ یورو می باشد

قیمت بلیط مترو در استونی: ۱٫۴ یورو می باشد

هزینه تاکسی در استونی: ۲٫۵ یورو می باشد

قیمت ۱ لیتر شیر در استونی: ۰۶ یورو می باشد

قیمت ۱ کیلو برنج در استونی: ۱ یورو است.

قیمت ۱ قرص نان در استونی در حدود ۰۷ یورو است.

قیمت ۱ کیلو گوشت مرغ در حدود ۵٫۱ یورو می باشد.

قیمت ۱ کیلو گوشت گوسفندی در استونی در حدود ۸٫۳ یورو می باشد.

قیمت ۱ کیلو گوجه فرنگی در حدود ۱٫۶ یورو می باشد.

قیمت ۱ کیلو سیب زمینی در حدود ۰۳ یورو می باشد.

قیمت ۱ کیلو پیاز در حدود ۰۵ یورو می باشد

قیمت اجاره ۱ آپارتمان ۱ خوابه در استونی در حدود ۳۸۰ یورو می باشد

قیمت اجاره ۱ آپارتمان ۳ خوابه در مرکز استونی در حدود ۶۷۳ یورو می باشد.

هزینه تحصیل در استونی

اگر متقاضی تحصیل در استونی هستید بهتر است در مورد هزینه تحصیل در استونی اطلاعات کامل و کافی را دریافت نمایید که ما در این قسمت به هزینه تحصیل در استونی می پردازیم.

در مورد هزینه تحصیل در استونی بدانید که با توجه به رشته ای که برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایید و همچنین با توجه به دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید هزینه های تحصیل شما متفاوت خواهد بود. اگر کشور استونی را برای تحصیل خود انتخاب می نمایید این مورد را بدانید که دانشگاههای استونی از کیفیت بالایی برای تحصیل برخوردار می باشند همچنین افرادی که خواهان تحصیل به صورت رایگان و به زبان انگلیسی هستند شاید استونی بتواند گزینه مناسبی برای این عزیزان باشد که بتوانند در بهترین دانشگاهها و به زبان انگلیسی تحصیل نمایند.

اشخاصی که استونی را برای تحصیل خود انتخاب می نمایند علاوه بر اینکه از تحصیلات رایگان برخوردار می شوند مبلغی در حدود ۳۵۰ یورو نیز می توانند به عنوان کمک هزینه زندگی خود از دولت استونی دریافت نمایند. تحصیل در مقطع لیسانس برای دانشجویان در حدود ۴ سال خواهد بود همچنین تحصیل در مقطع فوق لیسانس در حدود ۲ سال می باشد که تحصیل در اغلب رشته ها برای دانشجویان به صورت رایگان می باشد.

مورد مهمی که اغلب مورد توجه دانشجویان می باشد این است که دانشجویان با تحصیل در استونی می توانند بورس تحصیلی را نیز دریافت نمایند البته این مورد بیشتر برای دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارند صادق خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت بورس تحصیلی در استونی

۱: ارائه پاسپورت فرد متقاضی اخذ بورس تحصیلی

۲: ارائه فرم درخواست بورسیه شخص متقاضی

۳: کپی پاسپورت فرد متقاضی اخذ بورس تحصیلی

۴: ارائه مدارک تحصیلی فرد دانشجو

در انتها این نکته را اضافه نماییم که افرادی که خواهان تحصیل رایگان در استونی هستند باید مدارک زبان معتبر در حد IELTS 6  را ارائه نمایند تا امکان تحصیل رایگان برای این اشخاص با امکانات مناسب مهیا شود.

در انتها و با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله باید بیان نماییم که هزینه تحصیل و زندگی در استونی بسیار متفاوت خواهد بود اما دانشجویانی که قصد ادامه دادن تحصیلات خود در استونی را دارند می توانند با دریافت بورس تحصیلی ( کمک هزینه زندگی ) هزینه های خود را کنترل نمایند اما در کل هزینه تحصیل و زندگی در استونی با توجه به شرایطی که هر فرد می تواند داشته باشد بسیار متفاوت خواهد بود که به جزییات هزینه ها در این مقاله پرداخته شد.

توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به استونی و شرایط اخذ اقامت تحصیلی استونی و یا هزینه تحصیل و زندگی در استونی و شرایط تحصیل در استونی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به استونی و در نهایت راههای اخذ اقامت استونی مشاوره رایگان بگیرید.

 

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.