هزينه زندگي دانشجويي در انگليس

هزينه زندگي دانشجويي در انگليس

هزینه زندگي دانشجويي در انگليس و مهاجرت تحصیلی به انگلیس را در این مقاله به صورت جامع و کامل آورده ایم ، و در مورد هزینه زندگي دانشجويي انگليس در مناطق و شهر های مختلف انگليس اطلاعاتی را به خدمت شما عرض خواهیم نمود ، درباره هزینه زندگي دانشجويي انگليس و اینکه مخارج زندگی دانشجویی در انگليس چقدر است و تحصیل در انگلیس چقدر هزینه خواهد داشت و هزینه های اینترنت در انگليس و هزینه اجاره ملک انگليس  و هزینه های حمل و نقل در انگلیس و هزینه های بیمه در انگلیس چه میزانی است و هزینه زندگي دانشجويي  انگليس را در این مقاله خواهید خواند. در راستای به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

شما را به دیدن و شنیدن فایلهای استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در انگلستان و مهاجرت به انگلستان دعوت مینماییم.

video هزينه زندگي دانشجويي در انگليس
video هزينه زندگي دانشجويي در انگليس
audio هزينه زندگي دانشجويي در انگليس

هزینه های اقامت در انگلستان

در سر تا سر جهان موضوع مورد توجه هزینه های مربوط به اقامت است ، چرا که بخش قابل توجهی از درآمد آنها در محل اقامت هزینه خواهد شد . باید در نظر داشت که  اجاره ارزان نیست ، به ویژه در شهرلندن ، اما اکثرا هنوز در مورد خرید ملک در بریتانیا که بسیار هم گرانتر از سایر کشور ها است، را انتخاب می کنند . اجاره یک آپارتمان دو خوابه مبله در لندن به طور متوسط ​​در حدود 1900 GBP در ماه با تفاوت زیادی در بین مناطق مختلف است . اجاره در شهرهای بزرگ دیگر مانند منچستر، بیرمنگام و لیدز کمی منطقی تر می باشد .

بعضی از دانش آموزان و دانشجویان خارج از شهر یک اتاق بزرگ را در یک خانه بزرگ اجاره می کنند و ممکن است یک اتاق در لندن برای حدود 400 پوند در ماه هزینه اجاره آن باشد .

هزینه های انرژی بسته به اندازه خانه  متفاوت است . میانگین هزینه آب و برق حدود 140 GBP در ماه است . هزینه های گرمایش به طور متوسط ​​حدود 80 GBP در هر ماه است، اما در زمستان به خصوص در املاک قدیمی تر و بدون عایق مناسب ،افزایش می یابد.

مالیات در هزینه اجاره ملک در انگلستان وجود ندارد . این ارزش بر اساس ارزش اموال محسوب می شود و مهاجران می توانند انتظار داشته باشند حداقل 120 GBP در ماه پرداخت کنند.

 

هزینه تحصیل در انگلستان

مهاجرت با اقامت موقت در انگلستان برای افراد واجد شرایط با فرستادن فرزندان خود به مدرسه دولتی بدون هزینه خواهد بود. استانداردها به میزان قابل توجهی متفاوت هستند و مدارس دولتی خوب در مناطق با ثبات بیشتری قرار دارند . در مدارس محبوب تر، پذیرش دانشجویانی که در یک منطقه و حوزه خاص زندگی می کنند ، محدود می باشد . والدین مجبور خواهند شد که برای لباس ، لوازم التحریر و سفرهای مدرسه هزینه پرداخت نمایند .

مدارس خصوصی بریتانیایی یا مدارس مستقل که معمولا به این شکل نامیده می شوند ، هزینه های بالا برای تحصیل در نظر می گیرند . والدین باید انتظار داشته باشند که مبلغی بین 5000 GBP و 8000 GBP در مدت زمان تحصیل پرداخت کنند. این مدارس معمولا استانداردهای بالاتری از آموزش و پرورش و فعالیت های فوق العاده ای ارائه می دهند.

بسیاری از افرادی که در انگلستان زندگی می کنند، فرزندان خود را به یک مدرسه بین المللی می فرستند که اجازه می دهد فرزندشان همچنان در حال تحصیل در همان برنامه در کشور خود باشند و بنابراین آموزش و پرورش کودک را مختل می کند. هزینه های تحصیلی بین المللی در لندن در میان بالاترین هزینه های تحصیل در جهان است و می تواند به حداکثر 15000  پوند در هر دوره برسد.

 

هزینه حمل و نقل در انگلستان

بریتانیا از طریق شبکه ملی قطارها و اتوبوس های برون شهری به خدمت گرفته می شود ، اما با رشد خطوط هوایی ارزان قیمت در اروپا نیز ممکن است بین شهرها با قیمت های بسیار مناسب با هواپیما سفر کنید.

سفر قطار در انگلستان می تواند گران باشد به طور متوسط، هزینه بلیط قطار بین شهر لندن و منچستر هزینه حدود 70 پوند است.

مسافرت با اتوبوس های برون شهری در انگلیس گزینه ای ارزان تر است. سفر یک طرفه در یک اتوبوس ملی اکسپرس از بیرمنگام به منچستر هزینه حدود 18 GBP است، اما اگر با استفاده از یک کارت شهروندی کرایه می تواند تا 7 GBP برسد.

در شهرهای بریتانیا قیمت حمل و نقل عمومی به میزان قابل توجهی متفاوت است. لندن جامع ترین شبکه حمل و نقل عمومی انگلستان را دارا است، اما کرایه ها نسبتا گران هستند. کرایه یک اتوبوس حدود2.5  پوند برای یک سفر کوتاه در داخل شهر هزینه خواهد داشت. مسافران پول را با سرمایه گذاری در کارت های مسافرتی هفتگی یا ماهانه صرفه جویی خواهد نمود.

در حالی که اکثر افرادی که در انگلستان زندگی می کنند در یک ماشین سرمایه گذاری نمی کنند، خرید و نگهداری آن بسیار ارزان است. اما  به دلیل اینکه  قیمت بنزین نوسان دارد  ، طرفدار زیادی ندارد.

 

هزینه بیمه در انگلستان

یکی از بزرگترین دارایی های بریتانیا، بیمه درمانی ملی آن (NHS)  است. مراقبت های بهداشت عمومی در انگلیس برای همه شهروندان بریتانیایی و مهاجرین از کشورهای استرالیا، نیوزیلند و کشورهای عضو اتحادیه اروپا آزاد است که از پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی معاف هستند، زیرا آنها موافقت نامه های بهداشتی متقابل با دولت بریتانیا را دارند. مراقبت های بهداشتی اضطراری در NHS نیز برای تمامی افرادی که در انگلستان زندگی می کنند آزاد است. هر کسی که 12 ماه یا بیشتر در انگلستان به طور قانونی زندگی می کند، هنگام شروع درمان، حق مراقبت های رایگان را در NHS دارد.

بریتانیا همچنین دارای برخی از امکانات بهداشتی خصوصی عالی است و مراقبت های بهداشتی خصوصی بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند از لیست انتظار های طولانی اجتناب کنند و از پرداخت هزینه خدمات سریع تر خوشحال هستند. هزینه بیمه درمانی خصوصی براساس چگونگی سیاست جامعه و وضعیت سلامت فرد متفاوت است. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی چشمگیر شامل Axa PPP، Bupa و Allianz هستند.

 

هزینه زندگی در انگلستان 2018

( قیمت ها در سراسر انگلستان متفاوت است – این هزینه ها به طور متوسط ​​در لندن در ماه ژانویه 2018 می باشد. قیمت ها ممکن است بسته به نوع محصول و ارائه دهنده خدمات متفاوت باشد )

اقامت (اجاره ماهانه در یک منطقه خوب)
مسکونی 2 خوابه
GBP 3200
اتاق خواب 2 خوابه بی نظیر
GBP 2800
مجهز به 2 خوابه آپارتمان
GBP 2،500
آپارتمان 2 خوابه غیر مسکونی
GBP 1،950
غذا و نوشیدنی
شیر (1 لیتر)
GBP 0.90
پنیر (500 گرم)
GBP 5
تخم مرغ دوازده عدد
GBP 3.40
نان سفید
GBP 1.20
برنج (1 کیلوگرم)
GBP 1.25
1 بسته سیگار (مالبورو)
GBP 9
حمل و نقل
کرایه تاکسی مرکز شهر
GBP 2.50
نرخ تاکسی در هر کیلومتر
GBP 2.75
بنزین / بنزین در لیتر
GBP1.25
خوراک
غذای بزرگ مک
GBP 5.70
کوکا کولا (500 میلی لیتر)
GBP 1.80
کاپوچینو
GBP 4
بطری آبجو
GBP 5.50
سه وعده غذای کافی در یک رستوران متوسطه
GBP 40
خدمات رفاهی
ADSL بدون نیاز به اینترنت در هر ماه
GBP 30
نرخ تماس تلفن همراه (تلفن همراه به تلفن همراه در هر دقیقه)
GBP 0.29

 

ما در این مقاله در باب هزینه های مهاجرت به انگلیس و هزینه های مهاجرت تحصیلی به انگلیس و همچنین هزینه زندگی دانشجویی در انگلیس مطالبی ارائه نمودیم . در راستای به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
6 پاسخ
 1. میلاد گفته:

  با عرض سلام و ارادت فراوان خدمت جناب آقای دکتر ملک پور عزیز،آقای دکتر بنده در سال ۹۱ با معدل ۱۶/۵۰ مدرک کارشناسی حقوق گرفتم،مدرک زبان هم ندارم،در حال حاضر میخوام برای ادامه ی تحصیل و همچنین زبان خواندن به انگلیس مهاجرت کنم،آیا میتونم که مهاجرت کنم به انگلیس؟آیا میتونم که وام و یا بورس دریافت کنم؟شما به غیر از انگلیس چه کشورهای خوب دیگه ای رو در رابطه با بنده پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   در مورد سوال دوم، ارزیابی شانس شما برای سایر راه های مهاجرت نیاز به اطلاع از شرایط شما خواهد داشت.
   شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. ستاره گفته:

  اگر فقط انگلیس کارکنیم در کنار دانشگاه ، میتونیم خرج دانشگاه رو تامین کنیم؟ اگه مکان داشته باشیم اونجا .
  و یه دانشجو هفته ای چند ساعت اجازه ی کار کردن داره؟

  پاسخ
 3. جواد گفته:

  سلام. من يه سوال داشتم. من الان دیپلم تجربی با معدل ۱۷٫۵دارم و میتونم مدرک زبان هلندی یا انگلیسی ایلتس رو بگیرم و بودجه تا ۷۰۰میلیون دارم میخواستم بپرسم میشه برای تحصیل پزشکی با این بودجه یا رشته های مرتبط با پزشکی در کشور های درجه یک اروپایی مثل هلند و انگلیس اقدام کنم؟ اگر آقای ملک پور در برنامه های لایو شان جواب دهند ممنون میشوم. با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ارادت بله میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.