موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان 

موسسه های کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان برای ایرانیان و شرایط کاریابی در آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز کاریابی در آلمان و یافتن کار برای ایرانیان در آلمان توسط موسسه های کاریابی در آلمان  یکی از پر طرفدارتین موضوعات در زمینۀ مهاجرت کاری به آلمان میباشد ، و برخی افراد نیز در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به دنبال اطلاعات مربوط به کار در آلمان  و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸میگردند ، چرا که قطعا جهت مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان افراد در مدت زمان محدود شش ماه نیاز به پیدا کردن کاری مناسب خواهند داشت ، حتی اشخاصی که از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام مینمایند بیشتر تمایل دارند تا با موسسه های کاریابی در آلمان کار مناسب خود را بیابند ،  آیا میدانید که موسسه های کاریابی در آلمان چگونه کار می کنند؟آیا از موسسات کاریابی در آلمان اطلاعی دارید؟روش های کاریابی در آلمان چگونه است؟ آدرس سایت کاریابی اتحادیه اروپا چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟ معتبرترین وب سایت های کاریابی در آلمان کدامند؟ کار در آلمان برای ایرانیان به چه شکل است؟ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان به چه شیوه ای انجام می شود؟

در این مقاله سعی شده است که به موسسات کاریابی در آلمان پرداخته شده و معتبرترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی گردد.همچنین مطالبی کوتاه در مورد ویزای جستجوی کار المانکاریابی در آلمان ,کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ بیان شود.

اگر شما به دنبال درک بهتری از موقعیت کاری در آلمان هستید این مطالب برای شما راه گشا خواهد بود:

اطلاعاتی در زمینه ی بازار کار کنونی نیازمندیهای شغلی و اجازه اشتغال در کشور المان را برای شما بیان میکنم:

اگر به دنبال کار در کشور آلمان به عنوان یک فرد خارجی هستید ،شاید سخت بتوانید نقطه شروع پروسه کاریابی را پیدا کنید،اما باید بدانید اگر شما به خوبی اموزش دیده باشید و دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید و بتوانید کمی المانی و یا انگلیسی صحبت کنید و دارای سابقه کاری باشید راه برای کار کردن شما باز است. و جهت کاریابی در آلمان یادگیری زبان آلمانی جهت سهولت کار خودتان نیز پیشنهاد میگردد.

موقعیت آلمان

المان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا را به خود اختصاص داده و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نیز هست. بنابرین موقعیت های شغلی فراوانی برای نیروهای ماهر و حرفه ای و دانش اموختگان دانشگاه وجود دارد.

این کشور حتی برای کارها روتین نه چندان تخصصی هم بازار نسبتا خوبی دارد.

بازار کار در آلمان

المان کمترین نرخ بیکاریها در اتحادیه اروپا دارد(در حدود۳٫۶%) و در برخی شهرهای جنوب المان (مانند باواریا)  نرخ بیکاری حتی از این هم کمتر است.

امار موسسه تحقیقاتی فدرال المان در زمینه جمعیت نشان میدهد بیش از ۳/۲ افرادی که تبعه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدتی زیر ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در المان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸

انواع مختلفی از مشاغل نیروهای حرفه ای در المان موجود است  شامل:

مهندسین  متخصص(مکانک اتوماتیک برق ساختمان دانشمندان ریاضیدانان مهندسین it،پزشکان بیمارستان،افراد  با تخصص ها فنی همچنین در زمینه ها مختلف مشغول به کار شوند .همچنین با پیر شدن جمعیت متخصصین مربوط به سلامت و پرستاری همچنین از موقعیت خوب شغلی برخوردارند.

 

germanyyy موسسه های کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

Tml-professional Sp. z o.o.

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3
Mannheim, 68161
Germany Show map

S & W

Charlottenstr. 17
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4
۱۰۵۵۱ Berlin
Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131
U-Bhf Karl-Marx-Str
۱۲۰۴۳ Berlin
Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111
۱۰۶۲۷ Berlin
Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282
۱۲۰۵۷ Berlin
Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

randstad

Friedrichstr. 148
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

شغل های موقت

شغل ها ی روتین موقت و انواع شغل ها مانند (گارسونی)همچنین  دیگر شغل ها در دسترس افراد  خارجی ساکن در کشور المان است  که به دنبال کار موقت و یا پاره وقت هستند و تخصصی ندارند.

ساعت کاری معمول در المان ۳۸ ساعت با حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال است.

در امد برمبنای  بین اللملی در کشور آلمان برای کار بدون تخصص ۵/۸ یورو در هر ساعت ثبت شده است.

 

 اجازه کار در آلمان

اگر شما تبعه اتحادیه اروپا و یا اسراعیل هستید نیازی به اجازه کار در المان ندارید.تا زمانی که شما یک محل اقامت معتبر داشته باشید اجازه کار در المان خواهید داشت.

اگر  شما تبعه کرواسی  باشید با توجه به مصوبات که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید  برای فعالیت ،نیاز به اجازه رسمی خواهید داشت.

تبعه های کشورهایی چون ایران, استرالیا، اسراعیل ،ژاپن ،کانادا، نیوزلند و امریکا میتواند وارد المان شد ه و مشغول فعالیت شوند .

اتباع تمامی کشورهای احتیاج به اجازه رسمی برای شروع رسمی کار در المان خواهند د اشت اما در هر صورت تخصص  فرد در حوزه کاری برای شروع کار در المان و اخذ این اجازه در اولویت است.

ممکن است گاهی دریافت اجازه کار در المان سخت باشداما اشتغال به کار به طور غیر قانونی به هیچ وجه توصیه نمیشود.

زبان

برای انجام هر نوع کاری در المان (حتی تدریس زبان انگلیسی )شما میبایست دانش زبان المانی را داشته باشید و بسیار بعید است که بدون دانش زبان مناسب شما به جایگاه مهم شغلی دست بیابید.دانش زبانی در حد مکالمات روزمره برای موفقیت شما الزامی است.

شغل در آلمان

به طور معمول در حدود۶۰شغل اصلی و چند برابر این تعداد شغل های وابسته در المان  وجود دارد مانند معلمی ،پزشکی،اپتومتریست و…

شما برای اشتغال به هریک از این مشاغل میبایست مدرک معتبر در زمینه اموزش خود ارایه دهید برای تشخیص اعتبار مدرک خود در المان میتواند به وب سایت KMK.ORG مراجعه کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان

وب سایتها مختلفی برای کاریابی در المان موجود است که برای دسترسی آسان انگلیسی  زبانها و حتی دیگر زبانها دنیا فراهم شده است .

اژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

اژانس فدرال  بزرگترین سرویس بازار کار در المان است .این اژانس در حدود ۷۰۰ دفتر زیر مجموعه در کشور المان دارد .این آژانس یک سرویس گسترده بین اللملی در خصوص اطلاعات شغلی میباشد.

شما همچنین میتوانید رزومه خود را به پورتال کاری این شرکت ارسال کنید.

شما میتوانید از طریق ایمل ادرس    meke_it_in_germany @arbeit sagentur.de

و یا تماس با شماره ۰۲۲۸۷۱۳۱۳۱۳-۴۹ برای دریافت مشاوره در ارتباط باشید.

 

بعد از شغل در آلمان

به محض اینکه شما شغلی در المان یافتید و برای ان اقدام به ثبت نام کردید میبایست فرم ها مربوطه را بر طبق خواسته های کشور آلمان به زبان المانی پر کنید . ضمنا شما میبایست رزومه خود ،کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری را نیز فراهم کنید.معمولا قرارداد شما یک قرارداد ۳ است زیرا کارفرمایان کشور آلمان معمولا قراردادی زیر سه سال با نیروی کار منعقد نخواهند کرد.حقوق یک نیروی کار بدون تجربه کاری در کشور نیز معمولا بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه شروع می شود.و با تجربه کاری بیشتر این مبلغ بالاتر خواهد رفت.

در انتها خاطر نشان می شود برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد موسسه های کاریابی در آلمان  با موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره وکلا و مشاوران در این موسسات بهره مند شوید. و در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان در باب مهاجرت به آلمان ، ویزای کاری آلمان ، کار در آلمان ، موسسه های کاریابی در آلمان میتوانید با تماس مستقیم با دفاتر وین ما از مشاوره با برترین مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بصورت رایگان  بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
208 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. ناشناس گفته:

  با سلام ،بازار کار برای رشته های میکروبیولوژی و زیست در المان چگونه هست؟امکان یافتن کار وجود داره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دارندگان مدارک رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن در اکثر کشورهای جهان برای کار می بایست در آزمون ها و دوره های معادلسازی مدرک شرکت کرده و پذیرفته شوند تا بتوانند در آن کشورها مشغول به کار شوند.
   آلمان نیز بیشتر به دنبال فارغ التحصیلان رشته های فنی و مدیریتی جهت کار در این کشور می باشد.

   پاسخ
 2. شهروز گفته:

  با سلام بنده ۳۵سالمه و دارای مدرک کارشناسی برق از دانشگاه آزاد و سابقه ده ساله کارشناس ایستگاه فشار قوی شرکت برق منطقه ای هستم.خواستم ببینم با این سابقه کاری میتونم تو آلمان کاری در حد درآمد متوسط رو ب بالا پیدا کنم؟درضمن زبان انگلیسی ب میزان نیاز بلدم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شانس کاریابی شما ارتباط مستقیم با مهارت ها و توانایی های شما دارد اما از نظر شرایط محیطی رشته برق از جمله مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان می باشد و با توجه به نرخ بیکاری پایین در این کشور موقعیت های شغلی زیادی برای این رشته وجود دارد که در صورتی که مهارت کافی را داشته باشید موفق به اخذ آن خواهید شد.
   شما باید ابتدا ویزای جستجوی کار آلمان را دریافت کنید. برای این ویزا به مدرک آلمانی B1 یا آیلتس 6 داشته باشید. شرایط کامل این ویزا را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   البته به این نکته توجه داشته باشید که زمان انتظار برای وقت سفارت آلمان بسیار طولانی می باشد و ممکن است حدود 2 سال به طول انجامد. بنابراین معمولا توصیه می شود برای تسریع کار، از طریق تحصیل کوتاه مدت در یکی از کشورهای همسایه وارد شوید و در این مدت هم می توانید به آلمان سفر کنید و به جستجوی کار بپردازید و پس از 6 ماه ویزای جستجوی کار آلمان دریافت کنید.

   پاسخ
 3. محسن گفته:

  سلام من مدرک مهندسی نفت دارم ۲۶ سالم هست،مدرک مهارت نانوایی با سابقه ۱سال و لوله کشی دارم و زبان انگلیسی خوب هست،از کجا باید شروع کنم که دنبال مهاجرت کاری باشم؟چه کارهایی لازمه الان انجام بدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 4. ali گفته:

  با سلام خدمت شما من 33 سال دارم و دارای لیسانس اوپتومتریس (بینایی سنجی) هستم دارای مدرک ایلتس و b2 زبان المانی می خواستم بدونم ایا میشه به عنوان بینایی سنج در المان مشغول به کار شد و شغل خوبی در المان به حساب میاد و مورد احتیاج هست ؟
  در مورد ادامه تحصیل در رشته خودم شرایط چطور هست و چطور می تونم ویزای تحصیلی بگیرم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   همچنین کار و تحصیل رشته های پزشکی و پیراپزشکی در خارج از ایران نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی و قبولی در آنها می باشد.

   پاسخ
 5. یحیی گفته:

  با سلام .من دانشجوی دوره دکتری هستم میخواهم ویزای آلمان دریافت نمایم . پایان نامه دکتری من مرتبط با کشور آلمان است من چگونه می توانم یک پذیرش از دانشگاههای مرتبط با موضوع پایان نامه ام بگیرم تا به کشور آلمان برای ادامه روند پایان نامه ام بروم . در ضمن تمکن مالی زیاد ندارم تنها هزینه های سفر برایم مقدور است .

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید برای فرصت مطالعاتی اقدام کنید یا پس از پایان دوره دکترا برای پست دکترا پذیرش بگیرید.
   البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که اخذ ویزای آلمان حدود 2 سال به طول می انجامد.

   پاسخ
 6. حسن جواهری گفته:

  باسلام. 42سال سن دارم. مدرک مهندسی فناوری کنترل وابزاردقیق. 17سال سابقه مرتبط با مدرک تحصیلی. متاهل. سن همسر37. مدرک تحصیلی همسر فوق دیپلم پرتو نگاری(رادیولوژ) با سابقه 10سال در بیمارستان مرتبط با مدرک تحصیلی. دارای دوفرزند.. پسر1/7ساله ودختر12 ساله. بهترین روش مهاجرت کدام است. چه از طریق خودم یا همسرم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید یا در صورت کسب امتیازات لازم ویزای جستجوی کار اتریش را دریافت کنید. اما سن شما برای ویزای کار ریسک بالایی دارد و حتی اگر موفق به اخذ ویزای جستجوی کار شوید ممکن است نتوانید در فرصتی که به شما داده می شود استخدام کنید.
   بنابراین توصیه می کنیم اگر از سرمایه کافی برخوردارید بیزنس خود را راه اندازی کنید و از این طریق اقامت بگیرید.

   پاسخ
 7. سيامك گفته:

  با سلام.اينجانب بيست سال سابقه كار در يك شركت صنعتي دارم عنوان شغلي من مهندس كامپيوتر (برنامه نويس) ميباشد.سن من 52 سال و مذكر.
  آيا شانسي براي اشتغال در آلمان دارم يا خير؟
  با تشكر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 8. صادق .خان گفته:

  با سلام
  اینجانب 27 ساله داری مدرک ارشد برق از آزاد کرمان-ایلتس 5.5 -دارای 6 سال سابقه کاری مرتبط با رشته .به نظر شما ایا شانس دریافت ویزا کار آلمان را دارا هستم؟
  در ضمن المانی بلدنیستم
  ممنون از راهنمایتون جناب دکتر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار، شانس خوبی برای اخذ ویزای جستجوی کار دارید. ارائه مدرک زبان آلمانی هم شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد و هم شانس کاریابی در آلمان را بالاتر می برد.
   به اینکه نکته نیز توجه داشته باشید که سابقه کار شما تنها از تاریخ بعد از دریافت مدرک تحصیلی که ارائه داده اید محاسبه می شود.

   پاسخ
 9. علی مزرعه گفته:

  با سلام ،بنده دارای مدرک فوق دیپلم مدیریت صنعتی هستم ومایلم در همه کارها اعم از کارگر ساده وغیره مشغول شوم که اقامت اونجا رو دریافت کنم مسلط به زبان عربی هستم وفارسی ،
  ،میشه راهنمایی بکنید دوستان

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. علی مزرعه گفته:

  با سلام ،بنده دارای مدرک فوق دیپلم مدیریت صنعتی هستم ومایلم در همه کارها اعم از کارگر ساده وغیره مشغول شوم که اقامت اونجا رو دریافت کنم ،میشه راهنمایی بکنید دوستان

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. احمد گفته:

  سلام
  من دکترای مهندسی مکانیک دارم با ۷سال سابقه هیات علمی دانشگاه. شرایطم برای اخذ کار در آلمان چگونه است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. محدثه گفته:

  سلام
  برای ویزای کاری یا تحصیلی چقدر هزینه لازم هست ؟ینی با چقدر میشه ویزا گرفت و رفت شروع زندگی کرد؟ و اینکه سفارت چقدر پول بعنوان سرمایه قبول میکنه؟
  و اینکه بنظرتون برای اینکه وقت سفارت بگیریم چقدر قبل از اقدام برای کار یا درس این کار رو بکنیم بهتره؟
  مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. احمد گفته:

  سلام بنده ۳۸ سال سن دارم دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری وحدود ۸ ساله در شرکت گاز مشغول هستم اما کارم مرتبط به مدرک شغلی نیستم آیا شانسی برای من هست ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ویزای کار آلمان ویژه دارندگان مدرک لیسانس دانشگاه های سراسری و آزاد به همراه مدرک زبان آلمانی و میزان مشخصی سرمایه است.

   پاسخ
 14. hadi گفته:

  با سلام و خسته نباشید.اینجانب 31سالمه .لیسانس ساخت وتولید و10سال سابقه در نگهداری وتعمیرات شرکت خودور سازی.متاهل و دارای یک فرزند.گواهینامه های مختلفی از شرکت های معتبر با دوره های اموزشی مثل شرکت های fein.atlas copco. bosch دارم.زبان انگلیسی نسیتا خوبی دارم ولی المانی نه.ابا میتوانم برای کار اقدام کنم یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به ظرایط عمومی خوب شما در صورت اخذ مدرک زبان B2 به بالا در طول مدت زمان رسیدن وقت سفارت (2 سال) و همچنین داشتن تمکن مالی به میزان یکسال زندگی در آلمان (ماهانه 1200 یورو برای هر نفر) این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا برای اخذ ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. Meisam گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  ماشاالله همه لیسانس به بالا هستن
  سوالی که داشتم اینه
  برای کار خدماتی اونم بدون رزومه کاری امکانش هست تو آلمان کار کرد؟؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان و اتریش نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس مورد نیاز کشور آلمان، سن زیر 35 سال، مدرک زبان آلمانی سطح B1 و میزان مشخصی سرمایه می باشد. در صورت داشتن این شرایط برای ارزیابی اولیه شانستان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. مهدي گفته:

  سلام خسته نباشيد بنده متاهل و كارمند رسمي شركت ملي حفاري نفت هستم 34سالمه و دوتا مدرك فوق ليسانس دولتي و پيام نور دارم مكانيك و مديريت دولتي و قهرمان اول دولتي در فيتنس بدنسازي هم اوردم و چندتا ركورد اول در رشته هاي مختلف وزرشي دارم و چند مدارك ديگر ايا در المان براي من شغل فراهم ميشود؟ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شرایط شما از لحاظ سنی تقریباً مناسب ولی لب مرز است، مدارک تحصیلی مناسبی دارید و سابقه کاری تان هم مناسب می باشد. ولی شما می بایست وضعیت و سطح مدرک زبان آلمانی را به هوراه میزان سرمایه خود و همچنین وضعیت سنی فرزندانتان به ما اعلام نمایید تا بتوانیم دقیق تر شمار ا راهنمایی کنیم. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. Sssss گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه ازاد دارم و b1 المانی هم دارم شانسی برای من قائل هستین تا بتونم تو المان کار پیدا کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 18. رضا پناهی گفته:

  با سلام و درود به شما .
  ۳۵ سال سن دارم دارای مدرک دیپلم انسانی و مدرک جوشکاری آرگون و برق بین المللی از دویس برگ آلمان با سابقه کاری موفق زبانم خوب نیست ولی با هوش بالایی که دارم میتوانم در مدت کوتاهی یاد بگیرم آیا شانسی برای ویزای کار آلمان دارم سپاس از وقتی که برای مدرم میزارید

  Rating: 5
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزاهای کاری سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی و…نیاز هست،اما راههایی قانونی وجود دارد که بتوانید در آلمان یا دیگر کشورهای اروپایی کار کنید

   پاسخ
 19. زهره گفته:

  سلام
  ممنون از شما برای اطلاعات خوب
  من 37 سالمه و مجرد هستم. لیسانس مترجمی انگلیسی دارم و فوق لیسانس اکوتوریسم (طبیعت گردی) – حدود 8 سال و 6 ماه سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. زمینه کاری ام در این مدت مرتبط با صنعت هتلداری و رزرواسیون هتل – کار در موسسه آموزشی خدمات گردشگری – تولید محتوی در شرکتا دانش بنیان نرم افزارهای هتل داری و تولید محتوی برای مجله مجازی گردشگری بوده. با سیستم رزرواسیون هتل به خوبی آشنا هستم و در زمینه گردشگری توان و دانش نسبتا خوبی دارم. آیا با این شرایط برای من احتمال کار در آلمان هست؟
  متشکرم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. به نظر می رسد که شما شرایط اولیه را تا حدودی دارا می باشید. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به سه سال سابقه کار می باشد البته نیازی به سابقه به همراه بیمه نیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
   • Hamed گفته:

    با عرض سلام و خسته نباشید.بنده فوق دیپلم حسابداری دارم و برق کار خودرو و ساختمان هستم که از خودرو مدرک فنی و حرفه ای هم دارم و 22 سالمه و ده سال سابقه کار اما بیمه از کارم دوسال هستش بیست میلیون تمام دارایی بنده هستش و میخوام مهاجرت کنم و نیاز به کار و خونه دارم شدنیه هم چین چیزی

    Rating: 4
    پاسخ
 20. میثم گفته:

  سلام بنده 31 سالمه، لیسانس تربیت بدنی دارم، مدرک مربیگری بدنسازی درجه 2 هم دارم. برای بنده کار تو آلمان پیدا میشه؟ انگلیسی هم تا حدی بلدم

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با مدرک دانشگاهی تربیت بدنی و مدرک مربیگری و سابقه کاری امکان اخذ ویزای کاری برای شما وجود دارد
   باید شرایطتون کامل بررسی شود

   پاسخ
 21. ali گفته:

  با سلام من 36سالمه کارشناس ادبیات فارسی هستم و مدرک فنی و حرفه ای حسابداری دارم و 11 سال کار مفید در شرکتهای بزرگ حسابداری انجام دادم آیا در کشور آلمان میتوانم در کار مناسب حرفه و تجربه ام مشغول شوم ؟ تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته حضرتعالی از جمله رشته هایی می باشد که نیاز به گذراندن دوره های معادلسازی مدرک برای ورود به بازار کار سایر کشورها دارد چرا که قوانین مالیاتی هر کشور متفاوت می باشد در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 22. خسرو گفته:

  سلام من 36 سال سن دارم و در زمینه دفتر فنی و کنترل کیفیت و بازرسی جوش 13 سال سابقه کاری دارم و دارای مدارک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم آیا امکان دریافت ویزای کار در المآن برام من وجود دارد .مدرک دانشگاهی کارشناسی عمران و مکانیک را نیز دارم .مدارک HSE,Iso.OHSAS رو در مدارک اخذ شده دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما با توجه به داشتن لیسانس مکانیک شانس کاریابی بالایی دارید. سن شما هم خداروشکر سن ایده آلی هست. درصورتیکه قصد دارید برای این پروسه اقدام نمایید بهتر است تا زیر 40 سال هستید این کار را انجام دهید. برای بررسی شرایط خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. ناشناس گفته:

  با سلام . کارشناش نگهداری سیستم های انتقال مخابرات هستم با 20 سال سابقه کار متولد 1348 و با مدرک فوق لیسانس مهندسی برق الکترونیک . آیا میتوانم جهت کار در آلمان و در نهایت اقامت آلمان اقدام نمایم . با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته حضرتعالی جهت کار در آلمان بسیار مناسب می باشد اما این کشور محدودیت های سنی را جهت اخذ ویزای کار وضع نموده است و بهتر است از مسیرهای جایگزین مهاجرت به آلمان و یا سایر کشورها اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 24. سينا گفته:

  درود و سپاس
  مهندس مكانيك(سرمايش و گرمايش) با 29 سال سابقه كار در وزارت نفت،سن هم 52 سال،آيا مي تونم دعوتنامه كاري از شركتي در آلمان داشته باشم و كار كنم(تعميرونگهداري توربين، كمپرسور،پمپ،فن و …)

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رشته حضرتعالی بسیار مناسب می باشد. چراکه جزو مشاغل مورد نیاز کشور آلمان است. اما شرایط سنی شما باعث ایجاد محدودیت هایی می گردد و از شانس اخذ ویزای کار می کاهد. اما در صورت داشتن دعوتنامه کاری می توانید برای این پروسه اقدام نمایید. توصیه می گردد برای بررسی ویژه و تخصصی شرایط خود و آشنایی با سایر راه های مهاجرت به آلمان مقالات ما در این زمینه را مطالعه نموده و نیز با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/

   پاسخ
 25. زهرا ابراهيمي گفته:

  سلام زهرا ابراهيمي هستم
  ٣١ ساله،دانشجوي كارشناسي ارشد،ترم دوم روانشناسي و اموزش كودكان استثنايي در دانشگاه ازاد هستم،٧سال سابقه بيمه دارم،متاهل هستم هسرم ديپلم فني داره و اكنون مشغول به كار در زمينه ي ساخت قطعات موتور اسانسور هستند، تصميم دارم تا تموم شدن درسم كلاس زبان الماني هم برم،ميخواستم بدونم براي مهاجرت بهتره ازطريق كار اقدام كنيم يا تحصيل رايگان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما احتمالا ویزای کاری برای شما مناسب تر می باشد. البته شرایط شما نیاز به بررسی دقیق تری دارد تا بتوان پاسخ قاطع تری داد. توصیه می کنم برای بررسی تخصصی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 26. مه رو گفته:

  سلام خانم مجرد 31 ساله مدرک لیسانس مدیریت بیمه و مدرک فوق لیسانس مدیریت فرهنگی با 8 سال سابقه کار مرتبط با مدرک لیسانس و 3 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی مرتبط با رشته تحصیلی و مدرک زبان المانی ایا میتوانم در المان کار پیدا کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کار آلمان می توانید از دو طریق جاب آفر و ویزای جستجوی کار اقدام‌ نمایید. رشته و سابقه کار شما تقریبا مناسب است ولی به منظور پاسخ به سوال شما نیاز به دانستن سطح زبان و شرایط مالی شما جهت پوشش هزینه های زندگی در آلمان خواهیم داشت.
   پیشنهاد می شود به منطور ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 27. مهدی پورقلی گفته:

  با عرض ادب و احترام.
  بنده۳۴ سالمه و متاهل هستم و تا مقطع لیسانس در رشته مکانیک تحصیل کردم.(رشته تحصیلیم مکانیک جامدات هستش اما در زمینه مکانیک سیالات کار میکنم) بنده ۱۱ سال سابقه کار در زمینه تاسیسات مکانیکال ساختمانی با بیمه دارم. البته گواهینامه پایه ۲ نظارت تاسیسات مکانیکال و گواهینامه آبفای سازمان نظام مهندسیم دارم.زبان انگلیسیم خوبه ولیکن مدرک آیلتس یا تافل ندارم. آیا با این شرایط اونجا میتونم کار پیدا کنم یا همه این مدارک رو اونجا باید بزارم کنار؟ با این شرایط بهترین راه چیه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارا می باشید و رشته تحصیلی شما از مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان می باشد. برای اخذ این ویزا به مدرک زبان آلمانی نیز نیاز دارید و پس از اخذ ویزا شش ماه فرصت دارید که در آلمان به جستجوی کار بپردازید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 28. رسول قربانی گفته:

  باسلام . وقت بخیر
  من اکنون 37 سال دارم از دوران نوجوانی در امر کارهای ساختمانی فعالیت دارم حدود 16 سال تمام در یک شرکت صنایع غذائی قسمت پروژه فعالیت دارم و سابقه بیمه تامین اجتماعی هم شانزده سال دارم . مدرک مهندسی اجرائی عمران را هم سال قبل از موسسه آموزش عالی دریافت کرده ام . و سمت فعلی هم که دارم سرپرستی پروژه های ساختمانی هست . زبان آلمانی آشنایی ندارم و زبان انگلیسی را هم در حد مبتدی هستم . متاهل نیز هستم . لطفا راهنماییم کنید که آیا می توانم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به مدرک لیسانس و زبان آلمانی نیاز دارید.

   پاسخ
 29. مرتضی گفته:

  سلام
  27سالمه کارشناس مهندسی نرم افزار 1 سال سابقه
  دارای دیپلم بهیاری 2/5 سال سابقه کار در بیمارستان.
  همسرم 25 ساله کارشناس پرستاری 2 سال سابقه کار
  در حال خوندن زبان المانی هستیم ..بزوذی b1 میگیریم
  چطور میشه اقدام کرد ؟ شانسمون چقدره ؟
  چقدر هزینه نیازه ؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای درخواست ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشت بنابراین مدرک بهیاری شما قابل استفاده نمی باشد. و مدرک پرستاری همسر شما نیز نیاز به معادل سازی دارد. بنابراین توصیه می کنم از طریق مدرک مهندسی نرم افزار خود اقدام نمایید. شرایط کار برای این رشته نیز بسیار مناسب می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 30. عسل خازني گفته:

  سلام بنده ٢٩ سالمه و مجرد هستم مدرك فوق ليسانس ژنتيك و ليسانس زيست شناسي دارم زبان انگليسي ايلس ٧ جنرال و مدرك B1 الماني رو قراره امتحان بدهم و گوته ثبت نام كردم سه سال سابقه كار تو ازمايشگاه هلال احمر دارم و يك سال و نيم فقط بيمه تامين اجتماعي مربوط به كارم رو تو ازمايشگاه شهرداري دارم شرايطم مناسب هست كه وقت سفارت براي المان بگيرم؟ يعني براي رشته تحصيلي بنده كار پيدا ميشه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد. از آنجا که وقت سفارت آلمان 1.5 تا 2 سال ممکن است به طول انجامد، توصیه می شود در اولین فرصت برای وقت سفارت آلمان اقدام کنید. کشور آلمان نرخ بیکاری پایینی دارد و نیازمند نیروی کار می باشد، همچنین شرایط کاری خود را می توانید با جستجو در سایت های کاریابی بررسی کنید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 31. h.e گفته:

  با سلام .من فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری دارم و حدود 12 سال در زمینه حمل ونقل ریلی کارکردم و یک دوره آموزشی تو مونیخ هم گذروندم ..مدرک زبان انگلیسی ندارم ..میخواستم برای آلمان اقدام کنم میخواستم بدونم به دنبال زبان اینگیسی باشم یا آلمانی ..و اینکه چقدر شانس دارم..و حدودا برای یک خانواده 3 نفره چقدر باید هزینه بکنم..با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به سوالات متعددتان و نگنجیدن آن در یک پاسخ به صورت جامع، پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 32. حسین گفته:

  با عرض سلا م وتشکر تخصص من در ساخت در ب و پنجره دو جداره و نمای الو مینیوم می باشد مدرک فنی وحرفه ای هم دارم ایا می تونم در این حرفه مشغول بکار شوم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به مدرک لیسانس و زبان دارید. اما ممکن است از روش های دیگر امکان مهاجرت برای شما وجود داشته باشد. لازم است شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 33. مژده گفته:

  سلام من ۴۶ سالمه . پزشک عمومی ۱۶ سال سابقه کار دارم در بخش دولتی و خصوصی . دارای ۳ فرزند هستم . زبان آلمانی درحد B1. امکان پیدا کردن کار در المان رو دارم؟

  پاسخ
 34. مهدي محمدپور گفته:

  با سلام من كارشناسي الكترونيك دارم و در زمينه خانه هوشمند bms ٨سال در تهران هم تدريس ميكنم و هم برنامه نويسي در زمينه plc هم فعاليت دارم
  در كار شبكه و سانترال و دوربين هاي ip هم كار ميكنم
  راهنمايي ميكنيد لطفا

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. با توجه به روزمه کاری امکان یافتن کار در آلمان را دارید. موسسه ما می تواند در زمینه اخذ ویزا و جستجوی کار به شما کمک کند. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 35. Ahmad گفته:

  سلام من ۲۶ ساله و متاهل هستم
  مدرک تحصیلیم کاردانی مدیریت هستش و شغل که در حال حاضر دارم فروشندگی در شرکت مواد غذایی هستش اما به نجاری و mdf کاملا مسلطم و کار کردم
  شانسی برای پیدا کردن کار دارم در المان؟

  پاسخ
 36. Ali گفته:

  باسلام
  ببخشید برای استخدام در آلمان، کدام زبان بهتر است که بلد باشیم؟ آلمانی یا انگلیسی و یا هردو؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، بیشتر مشاغل در آلمان به زبان آلمانی است و سفارت آلمان نیز از شما مدرک زبان آلمانی می خواهد.

   پاسخ
 37. علي كاظمي گفته:

  سلام من 28 ساله هستم ليسانس مهندسي عمران از دانشگاه آزاد. 5 سال سابقه ي كار در بيمارستان دارم كه بيمه ي غير مرتبط با رشته ام محسوب ميشه .البته سابقه ي كمي در اجرا بدون بيمه دارم . مدرك زبان B1 اگر دريافت كنم ميتوانم براي ويزاي كار اقدام نمايم و آيا جواب ميگيرم؟ و ميتوانم همسرم را همراه خودم ببرم؟
  با تشكر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق job offer و ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش برای ویزای کاری اقدام نمائید. با توجه به مدرک مهندسی عمران دانشگاه آزاد، ابتدا می باست اعتبار مدرک شما توسط ZAB تایید شود. پس از یافتن کار و اخذ ویزای کاری آلمان امکان به همراه بردن همسر برای شما وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 38. alikarbasi718 گفته:

  سلام بنده ۲۹ سالمه و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس برق الکترونیک دارم و پنج سال سابقه کار بیمه شده در شرکت لوازم خانگی ایرانی دارم، خدمت رفتم و الان زبان آلمانی میخونم، لطفا بفرمایید برای مهاجرت کاری چه اقدامی انجام بدم، با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به مدارک تحصیلی شما (بخصوص لیسانس برق الکترونیک) و همچنین داشتن سابقه کاری مرتبط و شرایط سنی مناسب، از شانس اولیه بالایی برای کار در آلمان برخوردار هستید. شما می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 برای کار در آلمان از طریق job offer و یا ویزای جستجوی کار job seeker اقدام نمائید. با توجه به طولانی بودن وقت سفارت آلمان شما می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره تخصصی شما می توانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 39. alikarbasi718 گفته:

  سلام بنده فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس برق الکترونیک دارم و پنج سال سابقه کار بیمه شده در شرکت لوازم خانگی ایرانی دارم، خدمت رفتم و الان زبان آلمانی میخونم، لطفا بفرمایید برای مهاجرت کاری چه اقدامی انجام بدم، با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به مدارک تحصیلی شما (بخصوص لیسانس برق الکترونیک) و همچنین داشتن سابقه کاری مرتبط و شرایط سنی مناسب، از شانس اولیه بالایی برای کار در آلمان برخوردار هستید. شما می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 برای کار در آلمان از طریق job offer و یا ویزای جستجوی کار job seeker اقدام نمائید. با توجه به طولانی بودن وقت سفارت آلمان شما می بایست هرچه سریعتر برای این کار اقدام نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره تخصصی شما می توانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 40. وحید گفته:

  با سلام .من ۲۷سالمه .دارای مدرک کارشناسی برق قدرت هستم .تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم وچهار سال سابقه کاری دارم و در شرکت های کار کردم که از محصولات زیمنس استفاده میشده ودارای لایسنس های زیمنس بودن آشنایی با محصولات زیمنس رو دارم.ودانش فنی در مورد تابلو‌ های برق رو دارم.و توانی انجام امور تابلو سازی برق را به صورت کامل دارم.مدرک فنی که به زبان انگلیسی هست هم دارم اگه لازم باشه زبان آلمانی هم یاد می‌گیرم .ایا امکان مهاجرت از طریق ویزای کار به المان یا سوئد برام ممکنه؟؟؟؟

  پاسخ
 41. farazbastami گفته:

  سلام من فراز هستم 43 ساله فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک (امیرکبیر) با 24 سال سابقه کار شاغل در شرکت سایپا اما همزمان مدرک MCSE شرکت ماکرو سافت و مدرس دوره های ICDLبصورت حرفه ای و تحلیل و پایش فرآیندهای سازمانی وگزارش نویسی بصورت اینفوگرافیک و داشبرد های مدیریتی(Power BI) می باشم البته تخصص فعلی من در حوزه CRM و زیرفرآیندهای ان نیز می باشد
  میخواستم ببینم امکان کار یا تحصیل در کدام کشور برای من وجود دارد؟
  با تشکر از بذل عنایت شما

  پاسخ
 42. سعید یاری گفته:

  سلام.. من فوق لیسانس ژنتیک دارم. زبان انگلیسی هم در حد متوسط بلدم..7سال سابقه کار تو شرکت داروسازی دارم و الانم مشغولم. متاهل هستم و یک فرزند دارم.. کاری برای من پیدا میشه تو آلمان؟

  پاسخ
 43. علي گفته:

  سلام من بيست و پنج سالمه ليسانس برق قدرت دلرم الان هم دانشجوي فوق كنترل هستم چهار سال سابقه كار بيمه دارم كارشناس فني و برق يه شركتم زبان انگليسيم خوبه و كلاس الماني دارم ميرم

  پاسخ
 44. سعید گفته:

  سلام. من مهندس برق _الکترونیک هستم 29 سالمه و مجرد هستم. مدرک زبان B1 آلمانی رو هم دارم. 8 سال سابقه کار دارم متاسفانه بدون بیمه .
  دارای مدارک فنی بین المللی مورد تایید اتحادیه اروپا هم هستم از جمله این مدارک : HSE (افسر ایمنی ) ،Plc ، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی، AVR ، ARM، و تعمیرات موبایل .
  آیا بنده شرایط گرفتن ویزای کار آلمان را دارم یا خیر؟ و اینکه آیا طبق رشته ای که دارم میتونم در آلمان کار پیدا کنم؟
  آیا دفتر مهاجرتی شما در زمینه کاریابی هم فعالیت دارد؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام بله ما در این زمینه متخصص هستیم و فرد را حتی پس از ویزا شدن تا یافتن شغل هم همراهی خواهیم کرد.

   پاسخ
 45. احسان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده 26 سال سن دارم مدرک لیسانس مهندسی برق قدرت که دانشگاهم هم توی انابین H+ هستش همراه با 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم انگلیسی رو متوسط به بالا بلدم واسه آلمانی هم مدرک B1 دارم اما دانشم خیلی بالاتر از B1 هست plc های زیمنس و آلن بردلی رو بلدم و همچنین برق ساختمان هم مسلطم و نرم افزار های زیر رو هم تسلط دارم میخواستم بپرسم آیا شانسی برای یافتن کار توی آلمان دارم ؟
  TIA Portal
  Wincc flexible
  Step 7
  Logo
  Factory i/o
  S5
  S7
  EPLAN
  Power simulation
  Autocad
  Autocad electrical
  C++
  Proteus
  Word office
  Excel office
  Power point office
  Rs logix studio 5000
  Factory talk view
  Rs logix 500

  پاسخ
 46. سحر گفته:

  سلام.همسرم 38 سالشونه و مدرک لیسانس مهندسی مکانیک سیالات و 13 سال سابقه کار مرتبط با رشته.و دارای تقدیرنامه از شرکت گپرد اتریش در رابطه با داشتن همکاری با هم.و همچنین دارای مدرک آیلتس 7. و ما دو فرزند زیر 6 سال داریم که همه به زبان انگلیسی مسلطیم تا حدودی.برای ویزای کاری به آلمان میخواستم ازتون مشاوره بگیرم

  پاسخ
 47. علی حکیمی گفته:

  سلام برقکارم حرفه ای
  ۲۲سالمه مجرد
  مدرک ندارم
  سربازی رفتم
  از بچه گی برق کاری کار کردم
  کاری تو المان هست میام با حقوق پایین در حد بخور نمیر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   سلام دوست گرامی
   ربای آلمان بهتر است مدرک تحصیلی لیسانس حداقل داشته باشید تا شانس کاری بالاتری پیدا کنید.

   پاسخ
 48. مسعود شاهسواری گفته:

  سلام و عرض ادب. من وهمسرم هر دو لیسانس معماری از دانشگاه آزاد داریم و هر دو 27 سالمونه. البته همسرم تو کار آرایشگری هم مهارتی داره و در حال گرفتن مدرکش هست، میخواستم ببینم با این شرایط میتونیم برای ویزای کار آلمان اقدام کنیم. ممنون میشم راهنماییمون کنید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام شخصی که میخواهد به عنوان متقاضی اصلی اقدام نماید برای اخذ ویزای کار لازم به دارا بودن مدرک زبان است.

   پاسخ
 49. کاوه ترابی گفته:

  با عرض سلام و تشکر از وبسایت خوبتون.
  من 28 ساله و مجرد هستم. فوق لیسانس معماری. از 18 سالگی در زمینه معماری فعالیت کردم و دارای 9 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیم هستم. 6 سال سابقه بیمه دارم. زبان انگلیسی در حد معمولی بلدم و میتونم مکالمه کنم ولی آلمانی بلد نیستم.
  به کدوم روش بهتره عمل کنم؟ دریافت پیشنهاد شغلی؟ یا دریافت ویزای کاریابی؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. Zhaleh گفته:

  سلام وعرض ادب
  اينجانب ٤٣ساله كارشناسي ارشدفناوري اطلاعات به عنوان مدير شبكه وIT دردانشگاه اميركبير به مدت ١٧سال مشغولم داراي يك پسر ١٦ساله ودختر ٣ساله هستم خواستم وضعيت خودم رو درحوزه ويزاي كار جويا باشم كه ايا اميدي هست اقدام كنم يا خير؟
  با تشكر

  پاسخ
 51. ضرغام گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب ملک پور.از اینکه اینقدر صبورانه جواب سوالات دوستان را می دهید بسیار متشکرم.
  من ۳۹ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران با سابقه کار ۱۲ ساله و سابقه بیمه ۸ ساله و همچنین سابقه بیش از ۶ سال به عنوان مدیر عامل شرکت پیمانکاری در زمینه راه و ساختمان و همچنین سابقه ۸ ساله تدریس در دانشگاه می باشم. در زبان انگلیسی تقریبا ضعیف هستم و الان تصمیم گرفتم در دوره های فشرده ، زبان آلمانی را یاد بگیرم.
  سوال من اینه که آیا برای ویزای کار آلمان شرایطم مناسبه
  ضمنا یاداوری کنم. همسرم نیز دیپلم گیاهان دارویی و فوق دیپلم حقوق دارند و پسر بزرگم که ۱۵ ساله است الان رشته گرافیک درس میخونه و پسر دومی کلاس هفتم و پسر کوچکم نیز ۲.۵ ساله می باشد. با تشکر فراوان

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز شایط و رشته شما خوب است اما متاسفانه برای سن بالای 40 سال ویزای کار با ریسک هایی همراه است اما چون شرایط کاری شما خوب است جهت بررسی سایرروش ها با ما مشاوره دریافت نمایید.

   پاسخ
 52. فاطمه میرزایی گفته:

  با سلام همسرمن یه نصاب حرفه ای در زمینه انواع درب چوبی وکابینت میباشد می خواهم بدانم بازار کار المان در این زمینه چگونه است وایا امکان مهاجرت کاری در این زمینه میتواند نجام دهد یانه به همراه خانواده واو دارای ۱۵ سال سابقه کاری میباشد

  پاسخ
 53. شهریار گفته:

  با سلام خسه نباشید ممنون که جواب تک تکتون دوستانو میدید من لیسانس برق دارم ۲۹ سال سن دارم و ۴ سال دارم کار اسانسور انجام میدم ولی سابقه بیمه ایم ۱.۵ ساله ایا من شانسی برای گرفتن کار در المان دارم؟؟؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   باید حداقل سه سال سابقع کار .رشته شما در آلمان متقاضی داره.به یادگیری زبان اقدام نمایید.

   پاسخ
 54. مهدی گفته:

  سلام فوق دیپلم الکتروتکنیک دارم و مدرک پایه یک را دار هستم چطور میشه برم المان کار کنم؟

  پاسخ
 55. رسا رئیسی گفته:

  سلام و روز بخیر
  من کارشناس ارشد طراحی شهری هستم از دانشگاه علم و صنعت، سابقه کاری هم دارم. میخواستم بدونم در زمینه رشته شهرسازی در آلمان کار میشه پیدا کرد.
  ممنون میشم پاسخ بدهید

  پاسخ
 56. علیرضا گفته:

  با عرض سلام و درود
  من ۲۳ ساله دارای مدرک کارشناسی پرستاری هستم سابقه کار هم تو زمینه تخصصی ۵ سال دارم زبان آلمانی رو شروع کردم برای یادگیری ولی هنوز مدرکشو نگرفتم
  من یه شرایط خاص دارم و اون اینکه استخدام رسمی ناجا هستم و پاسپورت ندارم و برای اخذ پاسپورت و اجازه خروج از کشور نیاز به استعفا یا اخراج دارم تا زمینه خروجم فراهم بشه ولی قبلش میخواستم از شرایط کاری توی آلمان مطمین بشم (یعنی اطمینان گرفتن شغل توی آلمان حاصل بشه برام ) و اینکه هزینه های مربوطه برای رفتن و کاراهای اولیه توی آلمان و حالا شرایط مسکن و بیمه … توی آلمان چجوری هستش
  ممنون میشم راهنمایی کنین و اگه فرصت بشه حضورا خدمت برسم برای انجام کارهای مربوطه و اقدام

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. شیما گفته:

  با سلام و ممنونم از اطلاعات خوبتون. من موفق شدم برای آلمان ویزای جستجوی کار بگیرم، شرکت شما میتواند در زمینه پیدا کردن کار به من کمک کند. رشته من IT هست و حدود 10 سال سابقه کار دارم. مدرک A1 آلمانی رو دارم و مشغول ادامه دادن یادگیری هستم. زبان انگلیسی هم بلدم. ممنون

  پاسخ
 58. خشایار گفته:

  جناب ملک پور سلام
  خیلی ممنون ازتون بابت همه چیز
  24 ساله هستم لیسانس مهندسی برق قدرت از دانشگاه سراسری گیلان مدرک سطح b1 آلمانی و Ielts6.5 دارم سابقه کاری مرتبط هم یکسال وهفت ماه میشه که دارم و دوره های فنی حرفه ایplc .شبکه.مانیتورینگ رو هم رفتم و مدارکشو دارم یکسال ازمقطع تحصیلی هم به صورت جهشی خوندم که می تونم مدارکشو بگیرم برای اینکه رزومه ام بهتر شه .فقط سوالم اینه که الان من با این شرایط می تونم وبزای جستجوی کار بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. داوود گفته:

  سلام.تشکر میکنم ازهمه عزیزانی که دراین وبسایت خدمات جامع رادراختیار مامیزارن…..من مدرک تحصیلی دیپلم دارم..حرفه من پالایشگاههای صنعتی خواستم ببینم درراستای شغل من کار هست…مچکرم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی متاسفانه شانس شما با مدرک دیپلم جهت پیدا کردن کار در آلمان بسیار کم است. به شما پیشنهاد می کنیم جهت بررسی گزینه ها و راه های دیگر جهت مهاجرت به آلمان با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. مریم گفته:

  با سلام.من مدرک آشپزی از فنی و حرفه ای و همسرم مدرک سخت افزار و تعمیرات کامپیوتر از فنی و حرفه ای دارد،میشه بگید کار برای این دو شغل در کشور آلمان هست؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. سعید گفته:

  سلام،بنده لیسانس حسابداری دارم با ۷سال سابقه کار و ۲۷ سال سن مجرد هستم،ایا میتونم اقدام کنم؟اگر بله برم زبان درمانی رو بخونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 62. تینا گفته:

  سلام . و تشکر و اطلاعات خوبتون . من لیسانس مهندسی زمین شناسی هستم اما سابقه کار ندارم ولی ۱۵ سال سابقه آرایشگری در تمام لاینها دارم و مدرک معتبر میکروپگمنتیشن از کمپانی آمیا آلمان دارم . آیا برای شغل من که جز شاخه فنی حرفه ای هست در سایتهای کاریابی میشه شغل پیدا کرد ؟
  آیا میشه از طریق آوس بیلدونگ ویزای جستجوی کار گرفت ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 63. نگی گفته:

  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری دارم و مدرک زبان المانی سطح b1 دارم برای درخواست کار چگونه باید اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر در زمینه رشته تان سابقه کاری و تخصص داشته باشید میتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید .

   پاسخ
 64. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب . بنده ۳۳ سال سن دارم و دانشجوی رشته ارشد برنامه ریزی شهری .و ۵ سال سابقه در شهرداری ایا میتونم اقدام کنم برای ویزای کار آلمان.؟ البته به شرط مدرک زبان. ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته شما ممکن است کاریابی دشوار باشد بنابراین بهتر است در این مورد با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 65. حسن گفته:

  ا عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  بنده دکتری برق گرایش قدرت هستم و همسرم نیز پزشک عمومی می باشد. مشغول یادگیری زبان آلمانی هستیم. آیا شانس قابل توجهی برای یافتن شغل مناسب در آلمان برای من و همسرم وجود دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته برق در صورت بودن سابقه کاری و تسلط به زبان المانی شانس کاریابی بیشتر است .

   پاسخ
 66. Hani گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی الکترونیک در مقطع لیسانس و در حال اتمام دوره کارشناسی ارشد مکاترونیک هستم. 14 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی دارم که سه سال آخر در یک شرکت بین المللی مشهور در زمینه مواد غذایی ( اسم محفوظ ) مشغول بکار هستم. در حال حاضر 37 ساله ، متاهل و یک پسر 8 ساله دارم.زبان انگلیسی را خوب بلدم اما آلمانی اصلا.لطفا در مورد شانس من برای اقدام به مهاجرت کاری به آلمان اظهار نظر کنید. ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما خوب است در صورتی که سابقه کاری مرتبط داشته باشید و مدرک زبان المانی اخذ نمایید میتوانید برای این مورد اقدام نمایید .

   پاسخ
 67. مهرداد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من دانشجو سال اخر رشته معماری مقطع ارشد هستم
  دو سال سابقه کاری دارم ولی متاسفانه یک سال بیمه رد شده واسم
  ۲۴ سال سن دارم و میخوام شروع به یادگیری زبان المانی کنم
  واسه کار میخوام اقدام کنم میتونم نتیجه ای بگیرم تو حرفه خودم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 68. علی مهدوی گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من فوق دیپلم برق در گرایش قدرت دارم و حدود 15 سال سابقه بیمه و 13 سال سابقه کار دارم مهارت کامل در زمینه برق ساختمان دارم و همچنین اپراتوری سیستم های برقی دارای کار دولتی هم هستم و عنوان شغلی کارگر فنی ارشد تاسیسات رو دارم آیا امکان دریافت ویزا کاری برای من هست یا خیر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک فوق دیپلم شانس شما بالا نخواهد بود . باید مدرک لیسانس داشته باشید و به زبان المانی مسلط باشید

   پاسخ
 69. ساره گفته:

  با سلام
  من رشته مهندسی کشاورزی خوندم مدرک زبان ندارم امکان این هست ک برای ویزای کاری اقدام کنم مجردم و ۳۱ سالمه ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید رشته شما مورد تایید قرار گیرد در صورتی که سابقه کاری و مدرک زبان المانی داشته باشید میتوانید اقدام نمایید

   پاسخ
 70. فرزاد خماسي زاده گفته:

  با سلام
  بنده داراي ليسانس مهندسي مكانيك. داراي حدود ٢٠ سال سابقه كار در كارخانجات فولاد (گندله سادي)با تخصص تعميرات و نگهداري مي باشم.
  ٤٣ سال سن و داري همسر و يك فرزند پسر با ١٥ سال سن مي باشم

  تمايل دارم در صورت امكان جهت كاريابي در ألمان. و يا يكي از كشورهاي اروپايي اقدام كنم.
  لطفا راهنمايي بفرمايين
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب به علت سن ریسک دارید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 71. سخید آل گز گفته:

  سلام بنده لیسانس مدیریت بازرگانی دارم ولی سابقه شغلی مرتبط با رشته ام ندارم کارم کاشی کاری ساختمان میباشد ایا امکان کار برای بنده هست باتشکر

  پاسخ
 72. هادي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  من كارمند شركت فولاد هستم و داراي مدرك فوق ديپلم شيمي و ليسانس متالوژي گرايش جوش هستم و حدود ١١ سال سابقه كار در شركت فولاد دارم و داراي تعدادي مدرك از شركتهاي مختلف و همچنين يك مدرك از شركت آلماني كه دوره اش را در كشور آلمان گذرانده ام ميخواستم بدونم با توجه به توضيحاتي كه ارائه دادم امكان پذيرش كار از كشور آلمان دارم .
  ممنون از راهنمايتون

  پاسخ
 73. ف . ش گفته:

  سلام .روز بخیر
  من و همسرم دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری) هستیم و27 سال سن داریم و صاحب فرزند نیستیم . برادرم و همسرش در آلمان اقامت دارند.
  آیا شرایط گرفتن اقامت کار برای ما فراهم است.؟؟ به چه طریقی؟؟؟ بهترین و مطمئن ترین راه برای گرفتن اقامت برای ما چه راهی می باشد؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 74. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی کامپیوتر دارم و حدود 5 سال سابقه کار در زمینه شبکه دارم. متاهل هستم مدرک زبان آلمانی ندارم. اگه مدرک بگیرم امکان کار پیدا کردن در آلمان وجود داره؟ به چه طریقی میتونم اقدام کنم؟ و سوال بعدی اینکه اول باید خودم برم بعد خانمم بیاد یا میتونیم همزمان با هم بریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای ویزای کار المان مناسب است و باید مدرک زبان المانی نیز اخذ نمایید .خیر همزمان نیست و پس از کسب شغل ایشان میتوانند به شما ملحق شوند. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید سوال من این هست که اگر رشته تحصیلی با شغلی که در آن سابقه کاری داریم تفاوت داشته باشد بازهم میتوانیم برای مهاجرت اقدام کنیم یا خیر؟(به طور مثال عرض میکنم که من ارشد کامپیوتر هستم ولی در حسابداری سابقه کاری دارم،میتونم برای حسابداری اقدام به مهاجرت کاری کنم یا حتما باید سابقه کاری مرتبط داشته باشم با مدرک تحصیلیم؟کشورهای کانادا،استرالیا،سوئد مد نظر من هست)،اگر لطف کنید و جواب سوالمو بدین ممنون میشم.

  پاسخ
 76. ویدا گفته:

  سلام و خدا قوت . رشته ی تحصیلی من آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی هست که از گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشی ست. مقطع ارشد رو تموم کردم و همچنین کارشناسی ، کاردانی و دیپلم هم تربیت بدنی خوندم . برای این رشته من ایا در المان کار هست؟ درضمن من 32 ساله هستم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما کاریابی در المان دشوار است و بهتر است از طرق دیگری مهاجرت نمایید .

   پاسخ
 77. مسعود گفته:

  سلام وقت بخير. بنده ٢٠ سال سابقه كار در زمينه اسانسور دارم و امسال مدرك كارداني آسانسور ميگيرم داراي همسر و دو فرزند هستم و ٣٨ سال سن دارم. بنظرتون شرايط اقامت كاري در المان دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. رامین گفته:

  سلام من کارشناس ای تی گرایش خدمات رایانه ای در شهرداری ها و کاردانی نرم افزار و متاهل و همسرم مدرکش دیپلم هست ودارای یک فرزند ۳ ساله وبا ۸ سال سابقه کار در اداره دولتی و مدرک زبان ندارم ولی زبان انگلیسی را در حال اموزش هستم .امکان یافتن کار در المان برای من به همراه خانواده وجود دارد یا خیر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید در صورت ارایه مدرک زبان المانی برای این پروسه اقدام نمایید و پس از یافتن شغل خانواده را هم به خودتان محلق فرمایید.

   پاسخ
 79. مژگان گفته:

  سلام آقای دکتر. خسته نباشید. همسرم مهندس عمران با 10 سال سابقه کار البته خودشون دفتر دارند و پایه 2 در رشته مهندسی عمران هستند. من خودم هم مدیر عامل دفتر هواپیمایی هستم و سه سال سابقه مدیریت دارم که البته آژانس مسافرتی مال خودم میباشد . رشته تحصیلی م لیسانس زبان و فوق دیپلم معماری هست. میخواستم بدونم از طریق رشته همسرم که مهندس عمران هستند میتونیم برای ویزای کار از طریق تخصص اقدام کنیم. ؟ برای کشور آلمان آیا راهی هست؟ این پروسه چقدر زمان میبره و چقدر هزینه لازم داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 80. پیمان گفته:

  باسلام و خسته نباشید رشته تحصیلی من مهندسی کشاورزی هستش و دو سال سابقه بیمه مرتبط دارم همچنین مدیر تولید داخلی شرکت جام پلاستیک بمدت 4 سال هستم که تولید سبد های کشاورزی دارد همچنین 33 سال سن دارم میخواستم ببینم ایا شانسی برای گرفتن ویزای جاب سیکر دارم یا خیر لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است و در صورتی که 3 سال سابقه کار ارایه دهید میتوانید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 81. شیما گفته:

  با سلام.جناب دکتر بنده مدرک دیپلم دارم و دارای آرایشگاه زنانه با جواز کسب و چندین مدرک معتبر بین المللی درشاخه های مرتبط با شغل خودم و همسرم هم در رشته ی تولید و فروش سنگهای ساختمانی با مدرک دیپلم و سرمایه در حدود پنج میلیارد تومان…آیا از طریق شغل خودم میتونم اقدام کنم برای ویزای کاری ،چه کشوری رو شما پیشنهاد میکنید .و اکر نه با چه روشی میتونیم اقدام کنیم.کشورهای مد نظر خودمون اول کانادا بعد آلمان و اتریش…ممنون از زحمات و اخلاق بی نظیر و صداقت کم نظیرتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 82. .... گفته:

  ضمن سلام و خسته نباشید، من متاهل و 39 ساله هستم. مدرک کارشناسی را از دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مدیریت صنعتی گرفته ام. مدرکb1 زبان المانی دارم. Certificateدر رشته ای تی، شبکه(سیسکو، ccnp) دارم. حدود 15 سال سابقه بیمه دارم.پیشنهاد شما در زمینه وضعیت کاری من در آلمان چگونه است؟ با تشکررررر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته های مدیریت بازار کار به نسبت رشته های دیگر سخت تر است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 83. عاطفه گفته:

  سلام اقای دکتر
  رشته من عمران و رشته همسرم ارشد برق قدرت هست و قصد داریم در صورت امکان از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنیم. همسرم مدرس در فنی و حرفه ای هستن. انگلیسی تقریبا مسلط و آلمانی رو هم در حال یادگیری هستن. شانس اشتغال چقدر هست؟ برای اقدام از ابتدا تا پایان کار و اشتغال چقدر هزینه باید بکنیم . با توجه به اینکه وقتی که سفارت الان میده برای اواخر 2019 هست ایا شانسی وجود داره که زمان مصاحبه زودتر باشه. باتوجه به اینکه قبلا فرمودین پروسه 9 ماهه هستش. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته های شما در صورت داشتن سابقه کاری و مدرک زبان المانی برای ویزای کار المان مناسب میباشد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 84. شایان گفته:

  سلام جناب دکتر عزیز
  من مهندس برق و ۹ سال سابقه مدیریت برق و برودت از یک شرکت بسیار معتبر دارم و پایه یک نظام مهندسی ساختمان هستم و همسرم ۱۵ سال سابقه فروش در یک شرکت بسیار مهم رادارد
  هر دو فوق لیسانس داریم و من مدرس دانشگاه هم هستم ، آیا شانس اقامت داریم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای ویزای کاری المان مناسب میباشد و در صورت اخذ مدرک زبان المانی میتوانید جهت این امر اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 85. omid گفته:

  سلام جناب ملک پور وقت بخیر
  من دارم آموزش جوش آرگون میبینم که مدرک بین المللی بگیرم و همزمان روزانه هم ی وقتی رو اختصاص دادم به زبان آلمانی، امکانش هست یه توضیح مفصل درباره جوشکاری درآلمان رو توی سایتتون بدید؟؟ البته من مدرک تحصیلیم کاردانی عمران هستش

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته عمران از رشته های مورد نیاز در کشور المان میباشد اما شرایط اولیه برای ویزای کاری را باید بررسی شود که داشته باشید .
   عرض ادب و احترام برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 86. علیرضا صائمی گفته:

  سلام خدمت شما.من ۳۱ سال هستم.۵سال سابقه رانندگی ماشین سنگین.فوق دیپلم برق دارم و ۹ سال کارمند اداره برق هستم.میخواستم بدونم شرایط مهاجرت و کار در آلمان رو دارم؟ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 87. Z.k گفته:

  سلام وقت بخیر سپاسگذارم از همکاری حناب عالی سوالی داشتم از خدمت شریفتان
  همسر من در کار شیرینی پزی و قنادی هم تخصص این کار با ۲۰ سال سابقه هر نوع از شیرینی ها و هم دارای مدرک فنی وحرفه ای و هم دارای کارگاه و فروشگاه قنادی سه شعبه در شهر خودمون هست یعنی مهارت و تخصص در سه نسل که به ایشون رسیده خیلی علاقه به مهاجرت به آلمان داریم دارای دو فرزند و خودم هم کارشناسی آموزش ابتدایی و کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی هستم
  میخواستم بدونم برای شرایط ما هم امکان پذیر هست ؟؟
  متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 88. رضایوسفی گفته:

  سلام جناب دکتر من گواهینامه ویژه لیفتراک لودر وبابکت دارم ۱۰سال سابقه کار در پروژه های بزرگی دارم وکامل مسلط به هرسه آیا برای شرایط من موقعیت کاری هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 89. سجاد نظری گفته:

  سلام جناب ملک پور. همسرم مدرک لیسانس مامایی با 5 سال سابقه کار و بیمه داره. با 30سال سن ایا برای ویزای کار المان واجد شرایط هست؟ایا جزء مشاغل مورد نیاز المان هست؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   ایشان شرایط اولیه را دارا هستند باید مدرک زبان المانی نیز اخذ بفرمایند وسپس رزومه ایشان توسط تیم کارشناسان ما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 90. مریم گفته:

  با سلام. بنده دانشجوی ترم اخر مهندسی منابع طبیعی هستم و فعلا نیز برای فرصت مطالعاتی در دانشگاه کیل آلمان مشغول پژوهش هستتم. قبل از اتمام این دوره شش ماهه مایلم که بتوانم قرارداد کاری ببندم و بعد از برگشت به ایران و دفاع از رساله دکتری خود برای شروع کار به آلمان برگردم. همسرم نیز کارشناسی ارشد رشته عمران دارند. خودم 31 ساله و همسرم 35 ساله هستند. مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم. آیا شانس قابل توجهی برای یافتن شغل مناسب چه در آلمان و جه در سایر کشورهای اروپا دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شانس شما در زمینه ویزای کار المان و برای سایر کشورهای اتحادیه اروپا مناسب است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 91. سامان گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور عزيز ، من 33 سال سن دارم ، مدرک تحصيلي من ديپلم و 12 سال در زمينه ساخت کابينت mdf ودکور و غيره همچنين نصب ديوارکوب و انواع کارهاي چوبي فعاليت داشتم . آيا من و همسرم ميتوانيم از طريق کار به آلمان مهاجرت کنيم ممنون از وقتي که براي ما مي گذاريد. با تشکر

  پاسخ
 92. hossein گفته:

  سلام و خسته نباشید .میخواستم بدون با لیسانس مدیریت بازرگانی میتونم اقدام کنم.با ۸ سال سابقه کار و بیمه

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما به صورت دقیق تر باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 93. صحرا گفته:

  با سلام
  ممنون از وقتی که برای خواندن پیام من می گذارید.
  من فوق لیسانس مهندسی صنایع غذایی(لیسانس از دانشگاه سراسری تبریز و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد تبریز) به همراه همسرم که دارای فوق لیاسنس مهندسی متالوژی (لیسانس از دانشگاه یزد و فوق از دانشگاه صنعتی اصفهان) قصد مهاجرت به آلمان رو داریم و هیچ اطلاعاتی در مورد شروع کار و نحوه گرفتن ویزا و شرایط لازم برای کار یا تحصیل ندارم آیا می توانیم برای پیدا کردن کار مناسب در آلمان که دارای تضمین باشد امیدوار باشیم اگر امکان دارد مقداری توضیحات در این مورد بفرمایید
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. رشته تحصیلی شما جزو رشته های مورد نیاز این کشور می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 94. مهدی گفته:

  سلام
  وقت شما بخیر
  من ۳۴سالمه متاهلم و دارای مدرک کارشناسی مکانیک خودرو از دانشگاه ازاد و ده سال سابقه کار فنی و سرپرستی و ۹۰ میلیون سرمایه
  و دارای مدرک فنی حرفه ای جوش e3, e6 و جوش co2 و جوش ارگون و نرم افزار کتیا میباشم
  تا چندی پیش قصد پناهنده شدن به المان رو داشتم که با فرمایشات شما منصرف شدم
  الان ایا میتونم برای ویزای کاری و Blue کارت اقدام کنم با توجه به اینکه زبان المانی نمیدونم؟؟؟
  یا راه دیگه ای هست که بتونم قانونی برم و اجازه کار داشته باشم
  ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   سرمایه اولیه شما کم میباشد ولی باقیه موارد شما مناسب به نظر می آید . بهتر است اندکی سرمایه ی خود را افزایش دهید و سپس اقدام نمایید . در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 95. حمیدرضا خیاط زاده گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما. قبل از شرح سوالم تشکر میکنم از پیگیری دلسوزانه شما که بدون هیچکونه چشم داشتی اطلاعات و تجربیاتی رو که به سادگی بدست نمی آید در اختیار همه قرار میدید.بنده سی سال سن دارم و مدرک کاردانی کامپیوتر رشته نرم افزار دارم همچنین حدود ۳۰ واحد از دروس کارشناسی همین رشته رو گذراندم که به دلایل شخصی ترک تحصیل کردم ولی ریز نمراتی رو که گذراندم موجود هست. همچنین ۱۰ سال سابقه کار قابل ارائه با بیمه دارم که مرتبط با رشته تحصیلیم هست. در حال حاضر هم به عنوان یکی از مدیران فنی بخش IT بانک پارسیان مشغول به کار هستم.
  مدرک ایلس ۶ دارم ولی زبان المانی رو تازه دارم شروع به یادگیری میکنم. برای وقت سفارت اقدام کردم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه مدرک تحصیلی من کاردانی هست شانس دریافت ویزای کار رو خواهم داشت یا خیر. پیشاپیش از زمان و انرژی که برای راهنمایی بچه ها میزارید کمال تشکر را دارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به صورت کلی برای دریافت ویزای کاری باید سوابق کاری خود را نیز ارائه نمایید ولی ممکن است که سوابق کاری هم مد نظر گرفته نشود . سن شما برای دریافت این ویزا مناسب است . بهتر است با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط شما دقیقا توسط مشاورین بررسی گردد .

   پاسخ
 96. shima rasouli گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور
  همسر من با سن ۴۱ سال و مدرک فوق لیسانس فن آوری اطلاعات و ۱۶ سال سابقه کار در شرکت ملی پخش آیا شانسی برای یافتن کار و مهاجرت از طریق ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش دارد؟

  پاسخ
 97. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 98. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام مجدد خدمت شما آقای دکتر ملک پور و همکاران محترمتون. با پوزش فراواون بنده چند روز پیش سوالی مطرح کردم اینجا اما متاسفانه با اینکه خیلی منتظر شدم ولی جوابی دریافت نکردم. صد البته که حتما به خاطر حجم بالای کاری جنابعالی هست. اگر اجازه بدید یکبار دیگه سوالم رو مطرح کنم. من ۳۸ ساله متاهل دارای یک فرزندلیسانس مهندسی شیمی و دارای یک سابقه ۱۳ و خوب در صنعت خودروسازی هستم .مدیر کنترل و تضمین کیفیت بوده ام و در حال حاضر مدیر تحقیق و توسعه هستم. تکنیکهای مربوط به خودروسازی رو کامل مسلط هستم. با توجه به اینکه کشور آلمان مهد خودروسازی می باشد آیا امکان اینکه بتوانم کار پیدا کنم وجود دارد؟ قبلا امتحان تافل را انجام داده ام و نمره ۷۵ دارم ولی اکسپایر شده است و زبان آلمانی هم نمی دانم.با سپاس فراوان از الطاف شما جناب آقای دکتر

  پاسخ
 99. mohammad گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز.بدون مقدمه میخاستم سوالامو بپرسم به منظور صرفه جویی در وقت.ایا بنده به عنوان یک فرد ۲۷ ساله دارای لیسانس الکترونیک دارای مدرک ایلتس ۵٫۵ اکادمیک و ۶٫۵ جنرال در المان در صورت اقدام برای ویزای کار اموزشی میبینم در اون فیلد کاری از طرف اون شرکت؟به هر حال صنعت اونها پیشرفته تره و من شخصا حاضرم یه مدت بدون حقوق کار کنم تا بیشتر یاد بگبرم.سوال دوم اینکه ایا اجازه سفر به کشوری مثل سوعد رو هم داریم در این ۶ ماه؟(چون فکر میکنم سوعد هم در ضمینه الکترونیک قوی هست) یا اینکه صرفا فقط باید در المان باشیم. و سوال اخرم در ضمینه accommodation هست.حدودا ارزون ترین قیمت برای یک ماه چقدره.چون واقعا نمیدونم من رسیدم فرودگاه چیکار باید بکنم و کجا برم و همچنین هزینه تقریبی خورد و خوراک و … یه توضیح مختصری بدید.تشکر فراوان
  (دوست مشمار آنکه در نعمت زند لاف یاری و برادر خواندگی دوست آن دانم که گیرد دست دوست,در پریشان حالی و درماندگی)

  پاسخ
  • علی گفته:

   با درود من ۳۲ساله هستم مجرد ،در زمینه ی تاسیسات لوله کشی فاضلاب وآب و شوفاژ و لوله کشی استخر و جکوزی و نصب شیر آلات و راه اندازی موتور خانه، فنی وارد هستم و در تاریخ ۶/۷/۹۳ مدرک فنی حرفه ای رو دریافت کردم و سابقه ی ۱۲سال کار در تاسیسات لوله کشی ساختمان رو دارم آیا من با این شرایط میتونم برای کار در اروپا اقدام کنم زبان انگلیسی بلد نیستم

   پاسخ
   • n hashemee گفته:

    
عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.