موسسه های کاریابی در آلمان

موسسه های کاریابی در آلمان 

موسسه های کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان برای ایرانیان و شرایط کاریابی در آلمان ۲۰۱۸ و مدارک مورد نیاز کاریابی در آلمان و یافتن کار برای ایرانیان در آلمان توسط موسسه های کاریابی در آلمان  یکی از پر طرفدارتین موضوعات در زمینۀ مهاجرت کاری به آلمان میباشد ، و برخی افراد نیز در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به دنبال اطلاعات مربوط به کار در آلمان  و لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸میگردند ، چرا که قطعا جهت مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای جستجوی کار آلمان افراد در مدت زمان محدود شش ماه نیاز به پیدا کردن کاری مناسب خواهند داشت ، حتی اشخاصی که از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام مینمایند بیشتر تمایل دارند تا با موسسه های کاریابی در آلمان کار مناسب خود را بیابند ،  آیا میدانید که موسسه های کاریابی در آلمان چگونه کار می کنند؟آیا از موسسات کاریابی در آلمان اطلاعی دارید؟روش های کاریابی در آلمان چگونه است؟ آدرس سایت کاریابی اتحادیه اروپا چیست؟ مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چه شرایطی دارد؟ معتبرترین وب سایت های کاریابی در آلمان کدامند؟ کار در آلمان برای ایرانیان به چه شکل است؟ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ کاریابی در آلمان به چه شیوه ای انجام می شود؟

در این مقاله سعی شده است که به موسسات کاریابی در آلمان پرداخته شده و معتبرترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی گردد.همچنین مطالبی کوتاه در مورد ویزای جستجوی کار المانکاریابی در آلمان ,کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۷ بیان شود.

اگر شما به دنبال درک بهتری از موقعیت کاری در آلمان هستید این مطالب برای شما راه گشا خواهد بود:

اطلاعاتی در زمینه ی بازار کار کنونی نیازمندیهای شغلی و اجازه اشتغال در کشور المان را برای شما بیان میکنم:

اگر به دنبال کار در کشور آلمان به عنوان یک فرد خارجی هستید ،شاید سخت بتوانید نقطه شروع پروسه کاریابی را پیدا کنید،اما باید بدانید اگر شما به خوبی اموزش دیده باشید و دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید و بتوانید کمی المانی و یا انگلیسی صحبت کنید و دارای سابقه کاری باشید راه برای کار کردن شما باز است. و جهت کاریابی در آلمان یادگیری زبان آلمانی جهت سهولت کار خودتان نیز پیشنهاد میگردد.

موقعیت آلمان

المان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا را به خود اختصاص داده و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نیز هست. بنابرین موقعیت های شغلی فراوانی برای نیروهای ماهر و حرفه ای و دانش اموختگان دانشگاه وجود دارد.

این کشور حتی برای کارها روتین نه چندان تخصصی هم بازار نسبتا خوبی دارد.

بازار کار در آلمان

المان کمترین نرخ بیکاریها در اتحادیه اروپا دارد(در حدود۳٫۶%) و در برخی شهرهای جنوب المان (مانند باواریا)  نرخ بیکاری حتی از این هم کمتر است.

امار موسسه تحقیقاتی فدرال المان در زمینه جمعیت نشان میدهد بیش از ۳/۲ افرادی که تبعه کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدتی زیر ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در المان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸

انواع مختلفی از مشاغل نیروهای حرفه ای در المان موجود است  شامل:

مهندسین  متخصص(مکانک اتوماتیک برق ساختمان دانشمندان ریاضیدانان مهندسین it،پزشکان بیمارستان،افراد  با تخصص ها فنی همچنین در زمینه ها مختلف مشغول به کار شوند .همچنین با پیر شدن جمعیت متخصصین مربوط به سلامت و پرستاری همچنین از موقعیت خوب شغلی برخوردارند.

 

germanyyy موسسه های کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

Tml-professional Sp. z o.o.

AZ Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18
Tuttlingen, 78532
Germany

Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28
Düsseldorf, 40210

Email:
info@contacts-management.de
Tel: +49 (0)211/876714-0
Fax: +49 (0)211/3858328

Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4
Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39
Berlin, 10243
Germany

English Language Jobs

Melrose 42
۶۹۲۲ BD Duiven

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3
Mannheim, 68161
Germany Show map

S & W

Charlottenstr. 17
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4
۱۰۵۵۱ Berlin
Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93
۱۰۳۶۵ Berlin
Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131
U-Bhf Karl-Marx-Str
۱۲۰۴۳ Berlin
Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111
۱۰۶۲۷ Berlin
Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282
۱۲۰۵۷ Berlin
Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

randstad

Friedrichstr. 148
۱۰۱۱۷ Berlin
Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59
۱۲۳۵۹ Berlin
Germany

شغل های موقت

شغل ها ی روتین موقت و انواع شغل ها مانند (گارسونی)همچنین  دیگر شغل ها در دسترس افراد  خارجی ساکن در کشور المان است  که به دنبال کار موقت و یا پاره وقت هستند و تخصصی ندارند.

ساعت کاری معمول در المان ۳۸ ساعت با حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال است.

در امد برمبنای  بین اللملی در کشور آلمان برای کار بدون تخصص ۵/۸ یورو در هر ساعت ثبت شده است.

 

 اجازه کار در آلمان

اگر شما تبعه اتحادیه اروپا و یا اسراعیل هستید نیازی به اجازه کار در المان ندارید.تا زمانی که شما یک محل اقامت معتبر داشته باشید اجازه کار در المان خواهید داشت.

اگر  شما تبعه کرواسی  باشید با توجه به مصوبات که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید  برای فعالیت ،نیاز به اجازه رسمی خواهید داشت.

تبعه های کشورهایی چون ایران, استرالیا، اسراعیل ،ژاپن ،کانادا، نیوزلند و امریکا میتواند وارد المان شد ه و مشغول فعالیت شوند .

اتباع تمامی کشورهای احتیاج به اجازه رسمی برای شروع رسمی کار در المان خواهند د اشت اما در هر صورت تخصص  فرد در حوزه کاری برای شروع کار در المان و اخذ این اجازه در اولویت است.

ممکن است گاهی دریافت اجازه کار در المان سخت باشداما اشتغال به کار به طور غیر قانونی به هیچ وجه توصیه نمیشود.

زبان

برای انجام هر نوع کاری در المان (حتی تدریس زبان انگلیسی )شما میبایست دانش زبان المانی را داشته باشید و بسیار بعید است که بدون دانش زبان مناسب شما به جایگاه مهم شغلی دست بیابید.دانش زبانی در حد مکالمات روزمره برای موفقیت شما الزامی است.

شغل در آلمان

به طور معمول در حدود۶۰شغل اصلی و چند برابر این تعداد شغل های وابسته در المان  وجود دارد مانند معلمی ،پزشکی،اپتومتریست و…

شما برای اشتغال به هریک از این مشاغل میبایست مدرک معتبر در زمینه اموزش خود ارایه دهید برای تشخیص اعتبار مدرک خود در المان میتواند به وب سایت KMK.ORG مراجعه کنید.

پیدا کردن شغل در آلمان

وب سایتها مختلفی برای کاریابی در المان موجود است که برای دسترسی آسان انگلیسی  زبانها و حتی دیگر زبانها دنیا فراهم شده است .

اژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

اژانس فدرال  بزرگترین سرویس بازار کار در المان است .این اژانس در حدود ۷۰۰ دفتر زیر مجموعه در کشور المان دارد .این آژانس یک سرویس گسترده بین اللملی در خصوص اطلاعات شغلی میباشد.

شما همچنین میتوانید رزومه خود را به پورتال کاری این شرکت ارسال کنید.

شما میتوانید از طریق ایمل ادرس    meke_it_in_germany @arbeit sagentur.de

و یا تماس با شماره ۰۲۲۸۷۱۳۱۳۱۳-۴۹ برای دریافت مشاوره در ارتباط باشید.

 

بعد از شغل در آلمان

به محض اینکه شما شغلی در المان یافتید و برای ان اقدام به ثبت نام کردید میبایست فرم ها مربوطه را بر طبق خواسته های کشور آلمان به زبان المانی پر کنید . ضمنا شما میبایست رزومه خود ،کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری را نیز فراهم کنید.معمولا قرارداد شما یک قرارداد ۳ است زیرا کارفرمایان کشور آلمان معمولا قراردادی زیر سه سال با نیروی کار منعقد نخواهند کرد.حقوق یک نیروی کار بدون تجربه کاری در کشور نیز معمولا بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه شروع می شود.و با تجربه کاری بیشتر این مبلغ بالاتر خواهد رفت.

در انتها خاطر نشان می شود برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد موسسه های کاریابی در آلمان  با موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید و از مشاوره وکلا و مشاوران در این موسسات بهره مند شوید. و در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان در باب مهاجرت به آلمان ، ویزای کاری آلمان ، کار در آلمان ، موسسه های کاریابی در آلمان میتوانید با تماس مستقیم با دفاتر وین ما از مشاوره با برترین مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بصورت رایگان  بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

212 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. عباس خلیلی گفته:

  با سلام دیپلم مکانیک دارم 32 سالمه متاهل یک فرزند 6 ساله دارم 2و3سال سابقه بیمه دارم مدرک تعمیرکار خودرو 2800ساعته از سازمان فنی حرفه ای دارم برای تمکن مالی در آلمان میتونم پول فراهم کنم در کار تعمیر کاری کاملا تخصص دارم هم دیزل و هم بنزینی
  مدرک زبان ندارم زبان و در حد اابتدای بلدم
  با این مشخصات آیا میشود کاری در رشته فنی حالا در هر زمینه ای در آلمان پیدا کرد .
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 2. Roghi گفته:

  سلام دکتری شیمی تجزیه دارم 43سالمه و 18ساله دبیر شیمی هستم رزومه پژوهشی خوبی هم دارم درحال یادگیری زبان آلمانی هستم. شرایط من چطوره؟امکان داره کار خوبی پیدا کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید
  من دارای مدرک لیسانی ای تی و گرایش تجارت الکترونیک هستم.دارای مدرک دیجیتال مارکتینگ هستم و در حوزه تجارت و شبکه های اجتماعی فعالیت دارم.5 سال سابقه بیمه دارم
  33 ساله هستم.مجردم..و دارای مدارک فنی حرفه ای هم هستم..میخواستم بپرسم با نداشتن تمکن مالی ایا امکان پیدا کردن شغل و یا ویزای کار را دارم
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   شما از لحاظ رشته تحصیلی و سابقه کاری شرایط خیلی خوبی دارید و رشته شما از مشاغل مورد نیاز در آلمان می باشد. اما تمکن مالی یکی از الزامات برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. چرا که شما باید ثابت کنید که در فرصت 6 ماهه کاریابی در آلمان توان پرداخت هزینه های زندگی خود را دارید.

   پاسخ
 4. Delshad گفته:

  با سلام
  دانشجوی مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد هستم و با مدرک فوق دیپلم 13 سال سابقه بیمه و 5 سال سابقه مربوطه دارم و سنم 37ساله . تا سال دیگه مدرک لیسانسمو میگیرم و مدرک b1 آلمانی رو هم میگیرم.
  چند درصد شانس پیدا کردن کار تو آلمان رو خواهم داشت؟
  با هر مبلغ قرارداد می تونم توی آلمان بمونم یعنی اگه بهم تکنیسین برق پیشنهاد شد و درآمدش پایین هم بود دیگه حق موندن تو آلمان رو خواهم داشت؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای کار در آلمان رشته تحصیلیتون خوبه ولی نیاز به مدرک لیسانس دارین. سنتون کمی ریسک داره برای ویزا. مدرک زبان هم که بگیرید باید تمکن مالی برای 6 ماه زندگی در آلمان رو تو حسابتون نشون بدید تا بتونید ویزای جست و جوی کار آلمان رو بگیرید.

   پاسخ
 5. دلشاد گفته:

  با سلام خدمت شما و همکاران زحمتکش
  من با 12 سال سابقه بیمه و حدود 6 سال سابقه مربوط به رشته و مدرک تحصیلی با 38 سال سن و مدرک مهندسی الکترونیک و مدرک زبان آلمانی b1 بنظرتون میتون توی آلمان یک کار با تخصص پایین مثل تکنیسین برق ساختمان پیدا کنم و یا حتما باید کاری که پیدا میکنم درآمد و تخصص بالا داشته باشه تا بتونم تو آلمان بمونم و بعدش اقامت بگیرم….
  یعنی اگه تخصصت زیاد خوب نباشه ولی آدم کاری باشی و زبونشونو بلد باشی احتمال داره هیچ شرکتی قرارداد نبنده…
  ممنون از سایت خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای کار در آلمان رشته تحصیلیتون خوبه ولی نیاز به مدرک لیسانس دارین. سنتون کمی ریسک داره برای ویزا. مدرک زبان هم که بگیرید باید تمکن مالی برای 6 ماه زندگی در آلمان رو تو حسابتون نشون بدید تا بتونید ویزای جست و جوی کار آلمان رو بگیرید.

   پاسخ
 6. دلشاد گفته:

  با سلام خدمت شما و همکاران زحمتکش
  من با 12 سال سابقه بیمه و حدود 6 سال سابقه مربوط به رشته و مدرک تحصیلی با 38 سال سن و مدرک مهندسی الکترونیک و مدرک زبان آلمانی b1 بنظرتون میتون توی آلمان یک کار با تخصص پایین مثل تکنیسین برق ساختمان پیدا کنم و یا حتما باید کاری که پیدا میکنم درآمد و تخصص بالا داشته باشه تا بتونم تو آلمان بمونم و بعدش اقامت بگیرم….
  ممنون از سایت خوبتون
  فقط خواستم بدونم ارزش ریسک کردن در هزینه و وقت رو داره شش ماه برم آلمان با این اوصاف…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای کار در آلمان رشته تحصیلیتون خوبه ولی نیاز به مدرک لیسانس دارین. سنتون کمی ریسک داره برای ویزا. مدرک زبان هم که بگیرید باید تمکن مالی برای 6 ماه زندگی در آلمان رو تو حسابتون نشون بدید تا بتونید ویزای جست و جوی کار آلمان رو بگیرید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر