موسسه مهاجرتی در کانادا و بررسی آن

موسسه مهاجرتی در کانادا ، راه های ارتباط با موسسه مهاجرتی معتبر در کانادا، خدمات و قابلیت های موسسه مهاجرتی در کانادا در این مقاله مورد نقد و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا امکان مشاوره آنلاین از یک موسسه مهاجرتی معتبر در کانادا وجود دارد؟ راه تشخیص یک موسسه مهاجرتی معتبر در کانادا چگونه است؟ مشاورین یک موسسه مهاجرتی در کانادا چه ویژگی های باید داشته باشند؟ امید است با مطالعه این نوشتار که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه بتوانید راه های تشخیص یک موسسه معتبر با موسسات نامعتبر در کانادا را تشخصی دهید. موسسه مهاجرتی در کانادا در صورتی که از مشاورین حرفه ای و کارآزموده در محیط کار خود بهره مند باشد می تواند پل ارتباطی قوی و مؤثری در خصوص اخد اقامت کانادا و تابعیت کانادا باشد، چراکه کشور کانادا یکی از پر تقاضاترین کشور جهت مهاجرت از سوی هموطنان ما می باشد راه های متنوع مهاجرت به کانادا وظیفه یک وکیل مهاجرتی در کانادا را دشوارتر می کند و دقیقاً اعتبار یک موسسه مهاجرتی در کانادا اینجا نمود پیدا می کند. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.

 • موسسه مهاجرتی در کانادا و شرایط عمومی آن
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و ویژگی مشاوران حرفه ایی
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و خدمات و توانایی های آن
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و ارائه خدمات به صورت آنلاین
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و میزان سابقه کار در امر مهاجرت
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و ارتباط آن با سایر وکلای بین المللی
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در کانادا و دلایل اعتماد بر موسسه همکار موسسه حقوقی ملک پور
موسسه مهاجرتی در کانادا موسسه مهاجرتی در کانادا

موسسه مهاجرتی در کانادا و شرایط عمومی آن

موسسه مهاجرتی در کانادا باید با توجه به بعد مسافت این کشور با ایران برای ایرانیان در دسترس باشد تا بتوانند از مشاوره های تخصصی این موسسه بهره مند شوند. کشور کانادا از نظام حقوقی عرف بر قانون (Common Law) پیروی می نماید و مهاجر پذیر است. نظام سیاسی این کشور یک نظام فدرالی می باشد. کانادا کشور پهناوری محسوب می شود. این کشور با مساحتی در حدود 998 کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود 35 میلیون نفر از تراکم جمعیتی پایینی برخوردار است و در برخی از مناطق خالی از سکنه می باشد. شاید تعداد موسسه مهاجرتی در کانادا بسیار زیاد باشد اما باید دید همه این موسسات معتبر می باشند یا خیر. رسالتی که یک موسسه مهاجرتی معتبر بر عهده دارد، ارائه مشاوره مهاجرتی عادلانه و منطبق بر وضعیت و رزومه شخص متقاضی می باشد و باید از دادن وعده و وعید بی جا و فریبکارانه بپرهیزد.

موسسه MIE اتریش با دارا بودن یکی از بهترین و خبره ترین مشاوران مهاجرتی در کانادا که مشاور ارشد و مورد تأیید دولت کانادا در امور مهاجرت می باشند دارای یکی از معتبرترین و قوی ترین موسسه مهاجرتی در کانادا و در ونکوور است. بسیاری از افراد قبل از انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر تمایل دارند تا راه مهاجرتی متناسب با شرایط خود را انتخاب نموده و پس از آن اقدام به انجام مشاوره حرفه ایی نمایند برای این دسته از افراد موسسه حقوقی ملک پور اقدام به تولید ویدئوی آموزش گام به گام تعیین مسیر مهاجرت نموده و علاوه بر آن ویدئو های آموزش اسکیل ورکر کانادا و اپلای و ادامه تحصیل در اتریش از دیگر محصولات متعدد این موسسه می باشد. ویدئوی آموزش گام به گام تعیین مسیر مهاجرت یک محصول ویژه و بی نظیر و فوق العاده کاربردی در امر مهاجرت می باشد که می توان از آن به عنوان دایرۀ المعارف مهاجرت یاد کرد و هر ماهه قسمت های جدیدی نیز بر آن افزوده می گردد.  

موسسه مهاجرتی در کانادا و ویژگی مشاوران حرفه ایی

موسسه مهاجرتی در کانادا با توجه به بعد مسافت اش با ایران یکی از مهمترین ویژگی های آن دارا بودن زیرساخت مناسب جهت انجام مشاوره های غیر حضوری و آنلاین از طریق اسکایپ یا وبینار می باشد. مشاوران چنین موسسه ایی باید تحصیل کرده و مورد تأیید اداره مهاجرت کانادا بوده باشند تا بتوانند جدیدترین قوانین و قواعد متعدد ایالت های ده گانه در خصوص مهاجرت را به متقاضیان مهاجرت به کانادا مشاوره دهند. یک مشاوره حرفه ایی کانادا می بایست تسلط به زبان انگلیسی داشته باشد تا بتواند در سمینارهای متعددی که دولت کانادا در خصوص مهاجرت برپا می دارد شرکت نموده تا بتواند از نزدیک در جریان تغییر و تحولات مهاجرت به کانادا قرار بگیرد.

علاوه بر موارد ذکر شده یک مشاور مهاجرتی معتبر بایستی از ازشرایط عمومی زیر برخوردارباشد:

 • تحصیل کرده امور حقوق بین الملل و مهاجرت
 • از وضعیت ظاهری مناسب و درخور بهره مند باشد
 • عادل باشد و بدون قرض مشاوره ارائه نماید
 • صبور باشد و بتواند خواسته متقاضی را درست تشخیص دهد
 • وقت شناس باشد
 • از پرحرفی بی مورد پرهیز کند
 • بتواند آرامش را به متقاضی مهاجرت به کانادا منتقل نماید
 • به متقاضی احترام بگذارد

موسسه مهاجرتی در کانادا و خدمات و توانایی های آن

موسسه مهاجرتی در کانادا بایستی برای طیف وسیعی از مراجعین خود آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف از جمله تحصیل در کانادا، کار در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا باشد. علاوه بر این باید در خصوص ازدواج در کانادا و یا تولد فرزند در کانادا که بسیار مورد توجه می باشد اشراف کامل داشته باشد و  از قوانین پناهندگی در کانادا نیز مطلع باشد علی رغم اینکه فعالیتی در این زمینه نداشته باشد. از جمله توانایی های یک موسسه مهاجرتی معتبر در کانادا ارائه خدمات در خصوص ویزای توریستی کانادا و ویزای مالتی کانادا است. موسسه مهاجرتی در کانادا بایستی توانایی لازم در خصوص ارائه ادله در خصوص رفع ردی ویزای کانادا (ریجکتی ویزای کانادا) دارا باشد حتی اگر موکل از موکلین خودش نباشد و از سایر موسسات مهاجرتی باشند. از مهمترین قابلیت های یک موسسه مهاجرتی در کانادا امکان برقراری ارتباط با کالج ها معتبر و دبیرستان های معتبر در کشور کانادا و ایالت های مختلف این کشور می باشد به این دلیل که تحصیل در مدارس کانادا یکی از پر تقاضا ترین موارد مهاجرتی در کانادا است. از دیگر توانایی های یک موسسه مهاجرتی معتبر در کانادا آشنایی کامل بر سیستم امتیاز بندی اسکیل ورکر و اکسپرس اینتری کانادا باشد و بتواند جوابگوی مراجعین بی شمار کار در کانادا بوده و قابلیت محاسبه دقیق امتیاز موکلین را داشته باشد.

jhmarlin contact banner s 1920x1050 موسسه مهاجرتی در کانادا

مشاوره تخصصی

موسسه مهاجرتی در کانادا و ارائه خدمات به صورت آنلاین

موسسه مهاجرتی در کانادا مهمترین وظیفه ایی که بر عهده دارد امکان فراهم آوردن امکان برقراری ارتباط و ارائه مشاوره تخصصی از راه دور با بهره گیری از تکنولوژی های روز مانند اینترنت و استفاده از نرم افزار اسکایپ و وبینار می باشد. همچنین این امکان را برای متقاضی خود فراهم نماید تا بتواند با در اختیار گذاشتن شماره واتس آپ از این طریق با وی تماس برقرار کرده و دغدغه موکلین خود را جهت برقراری ارتباط فراهم آورد. موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از یک تیم قوی و مسلط بر امور آنلاین بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با توجه به علم روز در اختیار موکلین و متقاضیان مهاجرت به کانادا ارائه می نماید. موسسه حقوقی ملک پور جهت رفاه حال متقاضیان بی شمار خود اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی و علمی به صورت آنلاین نموده که با استقبال بسیار بالایی روبرو بوده است چرا که با توجه به زندگی مدرن و ذیق وقت متقاضی این امکان را دارد تا از منزل و محل کار خود با شعبه موسسه مهاجرتی در کانادا ی موسسه حقوقی ملک پور ارتیاط برقرار کرده و مشاوره تخصصی دریافت کند.

این موسسه از جمله نوآوری هایی که در خصوص امر مهاجرت نموده است اقدام به تولید ویدئوهایی جامع و کاربردی در زمینه های: آموزش گام به گام تعیین مسیر مهاجرت، اپلای و ویزای تحصیلی اتریش و آموزش جامع ویزای کاری کانادا نموده است و همچنین یک محصول بی نظیر در خصوص آموزش زبان انگلیسی که با متد ابداعی جناب استاد ملک پور و با قیمتی استثنایی در اختیار مراجعین محترم قرارداده است. همچنین یک ویدئوی بی نظیر در خصوص راه های ثروتمند شدن و سبک زندگی و موفقیت که کاملاً علمی، عملی و کاربردی می باشد تحت عنوان ویدئوی راه زندگی تولید شده است که تمامی افرادی که اقدام به خرید این ویدئو نموده اند برای آنها بسیار مفید بوده و رضایت کامل داشتند. موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن یک تیم تبلیغاتی قوی و آنلاین در فضای مجازی نظیر: تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و توئیتر فعال بوده و جدیدترین اخبار و آگهی های مهاجرتی خود را در اختیار مخاطبان بی شمار خود قرار می دهد.

همچنین این موسسه دارای سایت های اینترنتی زیادی می باشد که در ادامه به معرفی این سایت ها می پردازیم:

 • Malekpour.ir
 • Legalmalekpour.com
 • Mohajerati.com
 • Mie.company
تماس با موسسه حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در کانادا و میزان سابقه کار در امر مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کانادا باید مورد تأیید دولت کانادا باشد. اعتبار هر موسسه مهاجرتی به سابقه کار آن موسسه در امر مهاجرت بستگی دارد. موسسه حقوقی ملک پور با 15 سال سابقه مفید و مؤثر در امر مهاجرت در سطح کشور و خاورمیانه شناخته شده می باشد و متقاضیان بی شمار این موسسه از ایران و سایر کشورهای همسایه گویای این ادعاست. سابقه کار مفید این موسسه باعث شد تا اقدام به راه اندازی موسسه مهاجرتی در کانادا نموده و مشاور ارشد حاضر در شعبه کانادا موسسه حقوقی ملک پور که مورد تأیید اداره مهاجرت کشور کانادا می باشد. این اعتبار سبب شده است تا بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها در کانادا و سایر کشور به موسسه حقوقی ملک پور نمایندگی رسمی اعطا نموده اند. رزومه موسسه حقوقی ملک پور کاملاً روشن و شفاف بوده و تعداد ویزاهای بیشمار این موسسه گویای این مسئله است. بسیاری از موکلین این موسسه پس از اخذ ویزای خود به میل و رغبت خود اقدام به ضبط ویدئوهایی در خصوص اعلام رضایت مندی از نحوه مشاوره موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش می نمایند. 

رزومه جناب آقای امیر محمد ملک پور

موسسه مهاجرتی در کانادا و ارتباط آن با سایر وکلای بین المللی

immigration banner موسسه مهاجرتی در کانادا

موسسه مهاجرتی در کانادا بایستی بتواند با وکلای بین المللی معتبر از سایر کشورها ارتباط کاری مؤثر و حرفه ای برقرار نماید. موسسه حقوقی ملک پور با توجه به سابقه خوبی که از خود به جا گذاشته است با بسیاری از وکلای بین المللی از سایر کشورها ارتباط داشته و در بسیاری از پرونده ها به صورت مشترک اقدام به ارائه خدمات می نماید. این امر یکی از بدیهی ترین و در عین حال مهمترین امکانی است که یک موسسه بین المللی در امر مهاجرت دارا باشد. اعتبار یک موسسه و رزومه ای که از خود برجای گذاشته باشد این اشتیاق را در وکلای بین المللی و معتبر سایر کشورها ایجاد می کند که با موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار کرده و در پرونده های متعددی به صورت مشترک همکاری داشته باشند. موسسه MIE اتریش با دارا بودن دفتر در بهترین نقطه وین پایتخت اتریش همکاری مستمر و مؤثر با وکلای بین المللی در اروپا و کانادا و سایر کشورها دارد.

موسسه مهاجرتی در کانادا و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

انتخاب یک موسسه جهت دریافت مشاوره در خصوص فرآیند مهمی مانند مهاجرت وابسته به گزینه های متفاوتی می باشد. مهمترین آن ها اعتبار و سابقه کار مفید آن موسسه می باشد؛ موسسه حقوقی ملک پور با 15 سال سابقه مفید و با بیش از 47000 ویزای موفق آمار فوق العاده ایی در این خصوص دارد. ارتباط کاری این موسسه با وکلای بین المللی و این اعتباری که وکلای تراز اول سایر کشورها به این موسسه دارند از دیگر دلایل اعتماد به این موسسه می باشد. دیگر گزینه ایی که با استدلال آن باید گفت که باید موسسه حقوقی ملک پور  را انتخاب کرد، راه های ارتباطی آسان و سهل الوصول بودن این موسسه می باشد. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش با استفاده از علوم روز و با بهره برداری از زیرساخت های اینترنتی مناسب امکان مشاوره تلفنی رایگان از ایران برای متقاضیان خود فراهم آورده است که این عزیزان فقط با پرداخت هزینه تلفنی داخل کشور می توانند با دفاتر خارج از کشور مشاوره داشته باشند و هم چنین با بهره گیری از نرم افزار اسکایپ و وبینار امکان مشاوره های تخصصی از موسسه مهاجرتی در کانادا همکار موسسه حقوقی ملک پور برای متقاضیان گرامی مهیا می باشد.  

دفتر حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در کانادا و دلایل اعتماد بر موسسه همکار موسسه حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در کانادا همکار موسسه حقوقی ملک پور فعال می باشد. این نکته را باید در نظر گرفت موسسه حقوقی ملک پور با توجه به اعتبار بین المللی که در طول مدت فعالیت مؤثر و پرقدرت خود داشته است با موسساتی همکاری می کند که به این اعتبار و ارزش خدشه ای وارد نگردد. علاوه بر این نظارت مستقیم خود استاد ملک پور بر موسسات همکار شان دلیل قاطع دیگری می باشد تا متقاضیان محترم بتوانند به آنها اعتماد کنند. همچنین دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور همه از دانشجویان استاد ملک پور می باشند که یک فرآیند آموزشی فشرده و کاربردی را هم به صورت تئوری و هم عملی گذرانده اند و از سوی جناب استاد ملک پور مجوز فعالیت در خصوص مشاوره مهاجرتی را اخذ نموده اند و از سوی موسسه حقوقی ملک پور مورد تأیید می باشند.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

موسسه مهاجرتی در کانادا و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در کانادا ، راه های تشخیص موسسه معتبر و راه های ارتباطی یک موسسه مهاجرتی در کانادا در این مقاله از لحاظ علمی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در خصوص دلایل اعتماد متقاضیان محترم و گرامی به موسسه حقوقی ملک پور عنوان شد و به عرض شما عزیزان رسید که مؤسسه حقوقی ملک پور ارتباط مؤثر و زیادی با وکلای بین المللی از کشورهای مختلف دارد و رزومه و توانایی های این مؤسسه معتبر به اطلاع شما عزیزان رسید. محصولات متنوع ویدئویی مؤسسه به شما همراهان معرفی شد تا بتوانید با خرید این محصولات به نوعی خود وکیل خود شوید و با استفاده از راهنمایی های کاربردی در این ویدئوها بتوانید کارهای خود را انجام دهید. امید است با مطالعه این مقاله که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین شده است بتواند راه گشای پرسش های شما عزیزان در خصوص انتخاب موسسه مهاجرتی در کانادا بوده باشد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاورین موسسه تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. و یا در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه سئوالات خود را مطرح نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت دارید.