موسسه مهاجرتی در تهران و بررسی آن

موسسه مهاجرتی در تهران ، روابط بین المللی یک موسسه مهاجرتی در تهران، خدمات یک موسسه مهاجرتی در تهران و مواردی از این دست در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. چگونه می توان به یک موسسه مهاجرتی در تهران اعتماد کرد؟ یک موسسه مهاجرتی در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چگونه می توان یک موسسه مهاجرتی در تهران را یافت که هم معتبر باشد هم معتمد؟ بر اساس چه فاکتورهایی می توان به یک موسسه مهاجرتی در تهران اعتماد کرد؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی این سوالات را دریافت نمائید. همواره برای کسب اطلاعات مهاجرت به بیش از 70 کشور دنیا از انواع روش های مهاجرت می توانید به وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمائید. هم چنین برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس بگیرید و یا شماره تماس واتساپ خود را در فرم درخواست مشاوره رایگان اعلام فرمائید تا مشاورین دفتر مرکزی موسسه MIE اتریش با شما در اسرع وقت تماس حاصل کنند. لازم به توضیح است که موسسه حقوقی ملک پور در حال حاضر یکی از معتبرترین موسسات مهاجرتی، نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه می باشد و بیش از 15 سال است که در این زمینه سابقه و رزومه درخشان دارد. برای دسترسی به انواع راه های ارتباطی با این موسسه به لینک ارتباط با موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمایید.

 • موسسه مهاجرتی در تهران و معرفی دفتر حقوقی ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در تهران و خدمات آن
 • موسسه مهاجرتی در تهران و چرایی انتخاب مؤسسه ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارتباط آن با وکلای بین المللی
 • موسسه مهاجرتی در تهران و مزایای آن
 • موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه خدمات به صورت آنلاین
 • موسسه مهاجرتی در تهران و اعضای آن
 • موسسه مهاجرتی در تهران و اعتماد بر آن
موسسه مهاجرتی در تهران موسسه مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی در تهران و معرفی دفتر حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در تهران، یکی از بیشترین عبارات جست و جو شده در اینترنت می باشد. امروزه تقاضا برای امر مهاجرت در ایران بسیار بالا رفته و موسسات و وکلای مهاجرتی زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت گردیده اند. مسلما در شهر تهران که پایتخت ایران می باشد و پرجمعیت ترین شهر ایران است، این تقاضا بسیار بالاتر می باشد و موسسات مهاجرتی بسیار زیادی تنها در چند سال اخیر در این کلان شهر تاسیس گردیده اند. امر مهاجرت یکی از بزرگ ترین و حساس ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است که می خواهد اقدام به این امر نماید. یک موسسه مهاجرتی در تهران که معتبر باشد در مرحله اول می تواند با بررسی علمی شرایط فرد متقاضی بهترین مسیر را به وی پیشنهاد دهد و پس از انعقاد قرارداد تا لحظه اخذ ویزا حامی و پشتیبان موکل باشد. انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر و معتمد امری است که نیازمند تحقیق و بررسی می باشد و باید به درستی توسط متقاضیان انتخاب گردد.

دفتر حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در تهران و خدمات آن

یک موسسه مهاجرتی در تهران باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا توسط متقاضیان امر مهاجرت مورد انتخاب قرار گیرد. موسسه مهاجرتی در تهران باید در ابتدا با ارائه مشاوره حرفه ای توسط مشاوران آموزش دیده و مجرب، تمامی شرایط فرد متقاضی مانند سن، تحصیلات، سطح زبان و غیره را مورد بررسی دقیق قرار داده و مناسب ترین، علمی ترین، دلسوزانه ترین و کم ریسک ترین روش مهاجرتی را به فرد متقاضی پیشنهاد دهد و تنها بر اساس سود و منفعت خود روشی را به فرد پیشنهاد نداده و آینده فرد را در نظر بگیرد. پس از انتخاب درست ترین مسیر و تصمیم نهایی موکل پس از طی چند جلسه مشاوره تخصصی و علمی و آگاه کردن کامل موکل از تمامی مراحل و مدارک مورد نیاز و ریسک های پرونده، موسسه مهاجرتی باید پیوسته با موکل در ارتباط باشد و او را در جریان امور پرونده قرار دهد و تمام پروسه پرونده را تحت نظر وکیل مهاجرتی انجام دهد و در طول انجام پروسه پرونده موکل احساس امنیت و آرامش داشته باشد.

نمودار 25 مقصد اصلی مهاجرت در جهان موسسه مهاجرتی در تهران

نمودار 25 مقصد اصلی مهاجرت در جهان

مشاوره تخصصی

موسسه مهاجرتی در تهران و چرایی انتخاب مؤسسه ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور، توسط جناب آقای ملک پور، مدیر و موسس این موسسه، وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای بین الملل در دانشگاه وین تاسیس و مدیریت می شود. موسسه حقوقی ملک پور بیش از 15 سال است که در زمینه امور مهاجرتی سابقه و رزومه درخشانی دارد و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. دفتر مرکزی این موسسه در شهر وین اتریش می باشد و در ونکوور کانادا، بلاروس، امارات و ایران با دفاتر همکار مستقل، همکاری دارد. جناب آقای ملک پور در دفتر مرکزی اتریش مستقر هستند و مدیریت تمامی مجموعه توسط شخص ایشام انجام می شود. دفاتر همکار مستقل این موسسه در ایران در شهرهای اهواز، رشت و دو دفتر در شمال و غرب تهران می باشند و در حال حاضر یکی از معتبرترین موسسات حقوقی و مهاجرتی ایران و خاورمیانه به شمار می آید و همواره با هدف ارائه بهترین سرویس و خدمات به فعالیت خود ادامه می دهد.

موفقیت این موسسه بر همگان واضح وآشکار می باشد و دفاتر همکار مستقل در تهران از معتبرترین و موفق ترین موسسات مهاجرتی در تهران به شمار می آیند. یکی از فاکتورهای مهم که چرا موسسه حقوقی ملک پور توسط متقاضیان مهاجرت انتخاب می گردد، بررسی رزومه و تعداد پرونده های موفق این موسسه در طی 15 سال اخیر می باشد. این موسسه با ارائه مشاوره های علمی و تخصصی توسط مشاورین با تجربه و مسلط به قوانین حقوق بین الملل و تسلط کامل به انواع 6 روش مهاجرت که شامل تولد، ازدواج، پناهندگی، تحصیل، سرمایه گذاری و کاری می باشد و همگی توسط جناب آقای دکتر ملک پور آموزش دیده اند، مسیر و مقصد نهایی مناسب را به فرد متقاضی پیش نهاد می دهد و پس از انتخاب بهترین مسیر توسط متقاضی تا لحظه اخذ ویزا همراه و پشتیبان موکل می باشد.

پشتیبانی موکل توسط دپارتمان مدیریت مشتری تحت نظر مستقیم جنای آقای ملک پور انجام می شود و برقراری چنین نظم و سازمانی تنها به دلیل علم بالا و قدرت مدیریت جناب آقای ملک پور میسر گردیده است. لازم به توضیح است که روش پناهندگی، پر خطرترین و اشتباه ترین مسیری است که فرد متقاضی می تواند انتخاب نماید و موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه هیچ گونه خدماتی نداشته و صرفا مطالب منتشر شده در وب سایت این موسسه در رابطه با این موضوع تنها جهت آگاهی افراد متقاضی مهاجرت از خطر ها و معایب این روش اشتباه و دروغین می باشد.

رزومه دکتر امیر محمد ملک پور

موسسه مهاجرتی در تهران و دفاتر مهاجرتی در تهران

Law موسسه مهاجرتی در تهران

با توجه به این که تهران جز دسته کلان شهرهای ایران به شمار می آید، موسسه مهاجرتی در تهران برای رفاه حال متقاضیان مهاجرت، نیاز است که دارای چندین شعبه در سراسر پایتخت باشد تا متقاضیان زمانی که نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر مهاجرتی در تهران دارند دسترسی آسان تری داشته باشند و در زمان و انرژی خود برای مراجعه حضوری صرفه جویی کنند. از جمله خدمات این دفاتر می توان به امکان عقد قرارداد حضوری اشاره نمود. موسسه حقوقی ملک پور، در تهران با همکاری دو دفتر مستقل در شمال و غرب تهران، آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم می باشد.

موسسه مهاجرتی در تهران و ارتباط آن با وکلای بین المللی

موفقیت و رزومه درخشان یک موسسه مهاجرتی در تهران تنها در صورتی امکان پذیر است که وکلای مستقر در این دفاتر همواره به قوانین حقوق بین الملل و به روز کشورهای دیگر آگاهی کامل داشته باشند. این امر که یک وکیل مهاجرت در تهران به تمامی قوانین تسلط کامل و کافی داشته باشد، امری است دور از ذهن و موفقیت یک وکیل مهاجرت در تهران تنها در صورتی میسر می گردد که با وکلای بین المللی در ارتباط باشد و با همکاری وکلای بین المللی پرونده های خود را با حداقل ریسک به سرانجام برساند. متقاضیان امر مهاجرت که در جست و جوی یک موسسه مهاجرتی در تهران هستند، باید این امر مهم را در نظر داشته باشند. زیرا ارتباط وکلای یک موسسه مهاجرتی در تهران با وکلای بین المللی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت موسسه می باشد. موسسه حقوقی ملک پور در حال حاضر توانایی ارائه خدمات مهاجرت به بیش از 70 کشور دنیا را دارد و این امر تنها به دلیل ارتباطات قوی جناب آقای ملک پور با وکلای بین المللی می باشد و تمامی پرونده های موکلین محترم تحت نظر مستقیم ایشان و همکاری با وکلای مهاجرتی کشور مقصد می باشد.

نمودار مهاجرت ایرانیان موسسه مهاجرتی در تهران

نمودار مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور

موسسه مهاجرتی در تهران و مزایای آن

انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر اولین و مهم ترین قدمی است که فرد متقاضی مهاجرت در این مسیر بر می دارد. یکی از مهم ترین مزایایی که یک موسسه مهاجرتی در تهران را از دیگر موسسات مهاجرتی متمایز می کند، گستردگی و توانایی ارائه خدمات برای کشورهای زیادی می باشد. کم نیستند موسساتی که تنها توانایی ارائه خدمات مهاجرتی به یک کشور خاص را دارند و وقتی فرد متقاضی به این دفاتر مراجعه می کند تنها خدمات مشاوره برای یک کشور خاص را دریافت می کنند، بدون اینکه شرایط آن ها برای کشورهای دیگر بررسی شود و البته سودجویان بسیاری نیز در این زمینه فعالیت دارند و تنها با هدف سود و منفعت خویش متقاضیان را به بیراهه می کشانند. این مقاله تنها با هدف انتشار در وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن از نظر قانونی و شرعی مجاز نیست.

bigstock Law Concept 52301635 c r موسسه مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی در تهران و ارائه خدمات به صورت آنلاین

از دیگر مزایای یک موسسه مهاجرتی در تهران، می توان به ارائه سرویس و خدمات به صورت آنلاین اشاره کرد. یک موسسه مهاجرتی در تهران که معتبر و قابل اعتماد باشد نه تنها از تهران بلکه از سر تا سر ایران عزیزمان متقاضی دارد و امکان مراجعه حضوری در موسسه مهاجرتی در تهران برای همه هم وطنان عزیزمان وجود ندارد و ارائه خدمات به صورت آنلاین از طریق اسکایپ و واتساپ، این امکان را برای همه متقاضیان میسر می کند که بدون مراجعه حضوری از بهترین خدمات بهره مند گردند و برای عزیزانی که در تهران ساکن هستند نیز ارائه خدمات به صورت آنلاین از اتلاف وقت و زمانی که نیاز است برای مراجعه حضوری صرف کنند جلوگیری می کند.

موسسه حقوقی ملک پور با ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی به صورت آنلاین با هدف ارائه بهترین سرویس و خدمات در خدمت متقاضیان محترم مهاجرت می باشد و مشاوره های تخصصی این موسسه توسط مشاورین برتر و ارشد و مورد تائید جناب آقای ملک پور که همگی در کشورهای اروپایی و کانادا مستقر هستند انجام می شود. از سویی دریافت مشاوره تخصصی توسط مشاور حقوقی و رسمی ای که خود تجربه مهاجرت را داشته و در خارج از ایران زندگی کرده است می تواند خیلی مفید تر از دریافت مشاوره توسط فردی که خود حتی تجربه زندگی در خارج از کشور را نداشته، باشد.

تماس با موسسه حقوقی ملک پور

موسسه مهاجرتی در تهران و اعضای آن

یک موسسه مهاجرتی در تهران که مورد تائید و معتبر باشد تشکیل شده است از مشاورین مجرب و آموزش دیده و مسلط به قوانین بین الملل که دارای فن بیان قوی می باشند، به چند زبان زنده دنیا صحبت می کنند و با صداقت و دلسوزی تمامی شرایط متقاضیان را مورد بررسی علمی قرار می دهند و بهترین مسیر را به فرد پیشنهاد می دهند. پس از دریافت مشاوره تخصصی و مشخص شدن مسیر و مقصد نهایی متقاضی یک تیم از بهترین و مسلط ترین اعضای موسسه مهاجرتی، باید همواره با موکل در ارتباط باشند و پروسه پرونده را مرحله به مرحله و با نهایت دقت پیش ببرند و او را در این مسیر پر استرس پشتیبانی و حمایت کنند. در راس مجموعه وکلای مسلط به قوانین حقوق بین الملل وجود دارند و پرونده ها را با همکاری وکلای بین الملل پیش می برند و بر فعالیت تمام مشاورین و کارکنان موسسه نظارت دارند.

موسسه مهاجرتی در تهران و اعتماد بر آن

یکی از مهم ترین فاکتورهای سنجش اعتبار و اعتماد به یک موسسه مهاجرتی در تهران بررسی دقیق رزومه و پرونده های موفق آن در طی سال های فعالیتش می باشد. موسسه حقوقی ملک پور جز دسته موسسات تازه تاسیس به شمار نمی آید و موفقیت های پی در پی و رزومه درخشان این موسسه یکی از مهم ترین دلایل اعتماد متقاضیان محترم مهاجرت به این موسسه می باشد. موسسه حقوقی ملک پور بیش از 15 سال است که در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف جهان خدمات ارائه می دهد و برای مشاهده رزومه و گوشه ای از ویزاهای اخذ شده موکلین این موسسه می توانید به صفحه ویزاها و مصاحبه های موکلین در وب سایت این موسسه مراجعه فرمائید. بی شک بررسی و مشاهده موفقیت های چشمگیر موسسه حقوقی ملک پور به شما این حس را خواهد داد که اعتماد به موسسه حقوقی ملک پور درست ترین تصمیم در امر مهاجرت شما می باشد.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

موسسه مهاجرتی در تهران و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در تهران ، اعضا و مزایای یک موسسه مهاجرتی در تهران، نحوه اعتماد به یک موسسه مهاجرتی در تهران و خدمات آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. توضیح داده شد که یک موسسه مهاجرتی در تهران باید از مشاورین متخصص و دلسوز تشکیل شده باشد و وکلای یک موسسه مهاجرتی در تهران باید با وکلای بین المللی در ارتباط باشند تا بتوانند پرونده های مهاجرتی موکلین خود را با موفقیت به نتیجه مثبت برسانند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات جامع و علمی در زمینه مهاجرت به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمائید و یا با تهیه محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت اطلاعات حقوقی و علمی در این زمینه کسب نمائید و بهترین و مناسب ترین روش مهاجرتی را انتخاب نمائید. همواره می توانید با تلفن های این موسسه تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان توسط مشاورین حرفه ای بهره مند گردید. هم چنین می توانید با درج کردن شماره تماس واتساپ خود در فرم درخواست مشاوره رایگان منتظر تماس مشاورین دفتر مرکزی موسسه MIE باشید. نظرات، دیدگاه ها و پرسش های خود را می توانید در پایان این مقاله درج بفرمائید و به ما در راستای رسیدن به هدفمان که ارائه بهترین سرویس و خدمات است، یاری رسانید.

4 پاسخ
 1. آزاد گفته:

  سلام، قصد مهاجرت به صورت پناهندگی اجتماعی را دارم، در کردستان دارای 1مغازه، 1آپارتمان هستم، و 1فرزند پسر با استعداد (چپ دست هستم) و همسرم شاغل شرکت معتبر ی می باشد، خودم قصد دارم که مهاجرت کنم و برای آنها موقعیت و امکاناتی را فراهم کنم و جاده را برایشان صاف کنم، و تا 120 میلیون تومان برای خودم و برای آنها بعدا تا 100میلیون (با حفظ خانه ومغازه) هزینه کنم لطفا راهنمایی فرمایید. ضمنا خودم دارای مدر ک دیپام هنرستان رشته ماشین ابزار هستم. و خانمم فوق دیپلم حسابداری هستند. ممنون و مچکر از راهنماییی حضرتعالی

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام.
   برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان در خصوص مسائل مهاجرتی می توانید با دفاتر مؤسسه تماس بگیرید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5